Функціонал

Стандартний перелік функцій блоку комфорту vw Passat b5:

 • освітлення автосалону;
 • віддалене відкривання та закривання замку;
 • підйомники скла;
 • сигналізація;
 • протиугінного типу системи;
 • регулювання дзеркал;
 • підігрів заднього верстата;
 • активація світлової техніки під час увімкнення або вимкнення охоронного режиму.

Важливо! Водій Volkswagen може перекодувати параметри під зручне для себе меню.

Як «вилікувати» блок комфорту

Якщо вам дістався Volkswagen б5 1998 з несправностями, які пов’язані саме з блоком комфорту, тобто вихід.

Які проблеми можна вирішити за допомогою інструкції:

 • Освітлення в автосалоні.
 • КАН шина.
 • Плавна деактивація освітлення та підсвічування.
 • Підтвердження відкриття/закриття авто світлом.
 • Проблеми з акселератором.

Спочатку дістаньтеся до розташування блоку комфорту Volkswagen, потім зніміть: накладку порога наполовину, накладку майданчика для ніг, обшивку стійки, відігніть ковролін із звукоізоляцією. За освітлення тут відповідає провід червоно-чорного кольору 20 пін великого роз’єму, якщо він обрізаний, мабуть це зробили через коротке замикання цього ланцюга, проблема виникла в плафоні освітлення бардачка, розсіювач розплавила лампа (висновок ставте світлодіоди, а не лампочки).

Якщо з CAN. шиною щось не так, можливо, згнило місце з’єднання (розташування) декількох проводків у джгуті, що йде до БК, адже вони відповідають за неї.

У першому та другому випадках проблема вирішується високоякісним паянням, герметизацією паяння та термічною усадкою.

У разі плавного відключення освітлення в салоні, винуватець 21 пін роз’єму, напевно, він згнив саме в корпусі роз’єму на проводці, можна вилікувати припаюванням нового.

Якщо виникли проблеми з підтвердженням відкриття та закриття транспорту, значить згнив червоний проводок у галузі протикання ізоляції. Спочатку потрібно вирізати гниль, а потім провести лікування паяльником і термоусадкою та невеликим шматком дроту.

У випадку з педаллю газу (якщо спалахує спіраль, і немає реакції на натискання хоча б один раз) теж можна вирішити проблему. Якщо немає часу на ремонт, може допомогти вимкнути запалення.

Якщо ви готові до «лікування», перелопати все саму педаль, перевірте стан доріжок, вусиків всередині і роз’єм, що йде з салону. Можливо, причина криється в окисленні.

Де знаходиться блок комфорту на Passat б5

Отже, де знаходиться блок комфорту Passat б5, і як його знайти:

Блок комфорта passat B5\\Audi A6 C5\\SKODA SUPERB\\ Замена блока комфорта ремонт проводки.

Якщо коротко, то спочатку треба зняти накладку по лівому борту (там, де ручка відкривання капота), після цього прибрати підставку для лівої ноги, потім потрібно потягнути вгору накладку порога (вона на клямках), і в кінці необхідно відігнути килим в районі ніг і там буде проводка (скручування) і сам блок! Розташування у нього не найкраще, але можна знайти.

Блок комфорту в Passat Б5

Багато людей купують іномарки із блоком комфорту. Це спеціальний агрегат, що має схожі логічні схеми і забезпечує набір опцій за певних дій власника: включає світло в авто, відповідає за двері, правильну роботу підйомника скла і так далі. Блок комфорту Фольксвагена Б5 складається з грамотно створеної схеми, із захистом від стрибків напруги, переполюсування та імпульсних перешкод.

Електрична схема та розпинування блоку комфорту

знаходиться, блок, комфорт, passat

Розпинування Passat Б5: 23 контакти. 23/1. Звукове сповіщення відкриття дверей водія, вихід. 23/2. Кнопка відкриття багажного відділення E188, вхід. 23/3. Чи не експлуатується, вихід. 23/4. Відкриття задніх дверей від Е165 (лише універсал), вхід. 23/5. Рідко використовується вхід. 23/6. Автошини CAN-L. 23/7. Кінцевий вимикач багажного відділення F5, вхід. 23/8. Система керування люком на J245, вихід. 23/9. Автошини CAN-H. 23/10. Кінцевий вимикач багажного відділення, вхід. 23/11. Клайн, діагностичні маніпуляції. 23/12. Управління люком на J245, вихід. 23/13. Відкриття багажного відділення личинкою в багажнику F218 (лише седан), вхід. 23/14. Чи не застосовується, вхід. 23/15. Сигналізатор швидкості пристрою V-Signal, вхід. 23/16. Сигнал активації підігріву дзеркал регулятора розташування дзеркал E231, вхід. 23/17. Звукове сповіщення наявності ключа, клема 86s, вхід. 23/18. Система керування актуатором замку багажного відділення V53, вихід. 23/19. Чи не експлуатується, вхід. 23/20. Живлення на лампочки, вихід. 23/21. Земля на освітлення арматури, вихід. 23/22. Клемна колодка через 30 запобіжну систему S14, вхід. 23/23. Клемна колодка 31 маса. 15 Гніздо контактів. 15/1. Клемна колодка 31, маса (розрив. вимкнення основної сигналізації). 15/2. Засоби вимірювання об’єму G273 та G274, вхід. 15/3. Шина LIN на автономного типу сирену H12. 15/4. Чи не експлуатується. 15/5. Вхід кінцевого перемикача капота F120, вхід. 15/6. Не застосовується. 15/7. Клемна колодка 31 маса. 15/8. Блокування стандартної сигналізації на реле J433, вихід. 15/9. Вимикаючий пристрій внутрішніх засобів вимірювання об’єму E267, вхід. 15/10. Антена радіо, вход. 15/11. Сирена автосигналізації H8, вихід. 15/12. Клемна колодка 30 на живлення сирени H8 через, вхід. 15/13. Клема 30 живлення сигналів повороту, вхід. 15/14. Поворотник зліва, вихід. 15/15. Поворотник праворуч, вихід.

READ  Заміна паливного фільтра 2110 8 клапанів

Розпинування цілком зрозуміле. «Проблемними» проводками у джгуті БК вважаються:

23/20. підсвічування салону (червоно-чорний) 23/6 та 23/9. CAN автошина (оранжево-коричневий)

Встановлення нового реле

Послідовний процес заміни реле на БК:

 • Для початку відкрийте кришку блоку, що знаходиться ззаду, для цього підтискайте контакти, щоб витягти плату.
 • Продзвоніть контакт, і після виявлення несправності переходьте до заміни деталі.
 • Заберіть ножиком лак з контактів реле, дивіться не перестарайтеся.
 • Обробіть флюсом контакти і запаяйте все.
 • Заберіть все олово за допомогою відсмоктування.
 • Вийміть неробоче реле, встановіть нове та запаяйте його обережно.
 • Заберіть проспірованою ганчіркою залишки флюсу, не використовуйте воду.
 • Зберіть цей БК у зворотній послідовності.
 • Встановіть його в машину.

Важливо! Користувачі, будь ласка, запам’ятайте, якщо блок комфорту було замінено, потрібно «навчити» ключі, щоб вони розпізнавали автомобіль. Подібну процедуру переважно виконують з використанням VCDS.

Де стоїть блок комфорту Passat b5?

Якщо коротко, то спочатку треба зняти накладку по лівому борту (там, де ручка відкривання капота), після цього прибрати підставку для лівої ноги, потім потрібно потягнути вгору накладку порога (вона на клямках), і в кінці необхідно відігнути килим в районі ніг і там буде проводка (скручування) і сам блок!

Де знаходиться блок комфорту Golf 5?

Центральний блок управління систем комфорту розташований під передньою панеллю, праворуч за ящиком рукавички.

Де знаходиться блок комфорту Touareg?

Блок комфорту знаходиться трохи правіше за водійський блок запобіжників. приблизно на рівні лівої коліна водія.

Що таке блок комфорту?

Блок комфорту є системою керування в автомобілі, яка відповідає за коректну роботу склопідйомників, роботу освітлення в автомобілі, а також регулювання та обігрів дзеркал у ньому, відкриття-закривання замків.

Де знаходиться блок комфорту на Kalina?

Де знаходиться блок ДК охоронною сигналізацією на Kalina

Ця деталь розташована під заднім сидінням, точніше під її лівою половиною.

Де знаходиться блок керування центральним замком Passat б5?

Центральний блок керування розташований під килимовим покриттям на підлозі автомобіля перед сидінням водія. Блоки керування дверима розташовані на двигуні склопідйомника. На моделях із IX. 1996 по IX.

Де знаходиться блок реле Golf 4?

Запобіжники та реле в салоні Volkswagen Golf 4, бора, джетта. Блок запобіжників розташований на лівому боці панелі приладів. Для доступу необхідно викруткою віджати кришку та зняти її. На внутрішній стороні кришці нанесена схема розташування запобіжників та пінцет для вилучення.

READ  Заміна ланцюга ГРМ Volkswagen Passat турбо

Відповідь: Блок комфорту VW-Passat B5

На цьому деталі інтер’єру, що підлягають зняттю, закінчились. Я знайшов два вентилятори, підняв ковролін, прив’язав дротом його до керма та підголівника, зібрав губкою воду літра три, не менше, хоча зверху сухо. та сушив добу. Електрообладнання системи комфорту ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Під електрообладнанням системи комфорту автомобіля мається на увазі сукупність різних приладів, як то єдиний замок, дистанційне керування, регулювання дзеркала зовнішнього вигляду, електричні склопідйомники, внутрішнє освітлення, управління зсувною панеллю даху, а також протиугінна сигналізація, а також.

Єдиний замок рухається електродвигуном. Він складається з одного центрального приладу керування, двох або чотирьох дверних приладів керування, чотирьох блоків замикання дверей, а також двигунів та вимикачів для замків кришки багажника або дверей задка. Інші відомості щодо єдиного замку наведено в підрозділі Єдиний замок — загальні відомості та вакуумні шланги.

Як дістатися до блоку комфорту Passat б5

Машина вже дісталася мені з болячками і деякі були пов’язані саме з блоком комфорту, а саме з тим, що його просто атакує волога і це напевно багато власників даних автомобілів знають.

По порядку, що не працювало в мене: 1) Світло в салоні. 2) CAN шина. 3) Плавне вимикання салонного освітлення. 4) Підтвердження відкриття/закриття машини світлом.

Отже дістався до блоку комфорту знявши: накладку порога на половину, пластикову накладку майданчика одиху лівої ноги, обшивку стійки там де важіль відкривання капота, відігнув ковролін з шумоізоляцією. Світло в салоні провід червоний-чорний відрізаний біля роз’єму мабуть через коротке замикання даного ланцюга, замикання було в плафоні освітлення “бардачка” плафон тупо під плавила лампочка (виведення лампи зло, світлодіоди вирішення проблеми). CAN. шина тут просто згнило місце з’єднання декількох проводів в джгуті, що йде до блоку комфорту. У першому і другому випадках лікується якісною пайкою, герметизацією паяння і термоусадкою.з дверима з цього приводу теж були косяки, але це інша тема) винуватець 21 пін великого роз’єму він просто згнив безпосередньо в корпусі роз’єму на дроті, вилікував припаюванням нового причому взятого з роз’єму старого непотрібного і мабуть вже давно не використовується однодискового чейнджера, що стояв у мене в авто і після мною кинуто. /закриття машини світлом банально згнив провід у місці протикання ізоляції щупом колись електрика, що колись лазив, мабуть шукав “козу” на підсвічуванні салону і він за збігом теж червоного кольору. Після вирізування гнили лікування пояльником і термоусадкою і маленьким шматочком дроту. Проблеми з педаллю газу, а саме загорялася спіраль на приборці і немає реакції на натискання. Кілька разів врятувало виключення запалення, але коли мені довелося їхати додому зі включеною “аварійкою” зі швидкістю кульгавої кобили, був час подумати шляхом і переосмислити погляди на життя, я зайнявся цією проблемою. Перелопати все саму педаль знімав ставив кілька разів, розбирав перевіряв стан доріжок і вусиків всередині і навіть навіщось поміняв роз’єм встромлений в цю педаль. була підозра на переламування дроту всередині ізоляції біля роз’єму. Причина такого косяка була знайдена в окисленні роз’єму двигуна, що йде з салону в підкапотний простір до ЕБУ. Так ось саме через це місце вода і прагнула потрапити в салон стікаючи потім по джгуту проводки і підтоплюючи блок комфорту і неабияк псуючи цей самий Comfort в салоні через якийсь час.

Нижче кілька фото що де сталося: Загерметизував дроти під гумкою блоку комфорту, щоб виключити подібне.

Загерметизував місце з’єднання гумки та самої коробки.

Підкажіть, будь ласка, де блок комфорту Passat Б5? А то щось не горить верхнє світло в салоні та в багажнику. Дивився запобіжники — гаразд, заїжджав на сервіс, сказали, що справа у блоці комфорту.

 • Чому не працюють заслінки пічки на Volkswagen Passat? – 2 відповіді
 • Чому клімат-контроль дме гарячим у Volkswagen Passat? – 2 відповіді
 • Чи можна замінити блок комфорту Passat Б5?. 1 відповідь
READ  Де знаходиться запобіжник грубки ВАЗ 21 10

Сам навряд чи впораєшся… Максимум, що можна — перевірити чи не підгнили проводки та протерти плату спиртом… Потрібно перевіряти блок. Часта проблема. накривається якесь реле. Сам блок управління комфортом можеш знайти тут:

Підпишись на наш канал у Я ндекс.

Ще більше корисних порад у зручному форматі

Чому клімат-контроль дме гарячим у Volkswagen Passat ?

Чому не працюють заслінки пічки на Volkswagen Passat ?

Чи можна замінити блок комфорту на Passat Б5?

Ця обставина дозволяє вільно використовувати твір, дотримуючись при цьому особисті немайнові права. право авторства, право на ім’я, право на захист від будь-якого спотворення та право на захист репутації автора. оскільки ці права охороняються безстроково.

VW B5 корисне відео

Від’єднаємо роз’єм подушок безпеки, сидіння назад Сидіння назад, дві гайки на 13, пластмасовий фіксатор затискаємо плоскогубцями, і акуратно, намагаючись не відірвати дроти, знімаємо сидіння. Якщо при натисканні вимикача LED не спалахує, батареї необхідно замінити.

Зняття блоку комфорту Volkswagen Passat. паяння проводки. VW Passat b5 не працює цз з кнопки.

Коротше розбір та сушіння правої лівої сторони. Знайомий підказав — може, маса злетіла.

Але минуло три дні і перестало працювати світло в салоні. Приймальна антена дистанційного керування знаходиться у стійці А автомобіля з боку водія. Прилад керування дверима здійснює також функції керування регулюванням дзеркала зовнішнього вигляду та його обігрівом.

Все просто і в той же час, щоб володіти інформацією Зкидаємо масу з АКБ, при включених габаритах. для зняття статичної напруги, так як виробники рекомендують зняті сидіння з подушками безпеки, підключати на масу.

Зняття статики дозволяє цього не робити.

Знімаємо пластмасові кожухи напрямних сидінь: Внутрішню назад, зовнішню вперед. Від’єднаємо роз’єм подушок безпеки, сидіння назад Сидіння назад, дві гайки на 13, пластмасовий фіксатор затискаємо плоскогубцями, і акуратно, намагаючись не відірвати дроти, знімаємо сидіння.

Знімаємо кришку запобіжників, викруткою в отвір та на собі, кріпиться залізними скобами. Пластмасові деталі інтер’єру. заглушка, шуруп хрест.

Снятие блока комфорта Фольксваген Пассат, пайка проводки

Краще пальцями від початку до кінця акуратно піднімаємо нагору, потрібно зусилля, але не перестарайтеся, кріпитися на скобах. Уважно де ремінь безпеки, там все просто і хлюпко.

Доходимо до заднього сидіння, там шуруп із зірочкою, відкручуємо.

Далі поріг заходить під спинку сидіння і там якось кріпитися, зняти мені не вийшло, але це необов’язково. Знімаємо підставку під ногу, гайка на 10, нагору.

Блок комфорту Audi А6 С5 (Passat Б5) де знаходиться, і як його зняти

Обмін даними між приладами управління відбувається через так звану CAN-шину по комутованих лініях. CAN є скороченням слів Controlled Area Network і означає, що пристрої управління пов’язані один з одним в одну мережу.

Наприклад, зв’язок центрального пристрою управління з приладом управління дверима відбувається по двох проводах. Без CAN-шини зв’язок здійснювався б за допомогою 14 кабелів. Завдяки цьому електронна система займає трохи місця та мало важить.

Функціонал блоку комфорту.

Прилади керування дверима утворюють разом із електродвигунами склопідйомників блок. Блок керує такими функціями електричних склопідйомників: Якщо скло під час руху вгору зустрічається з перешкодою, наприклад, з рукою, механізм захисту повертає скло в попереднє положення. Захист від затискання складається з датчика Холла, розташованого на платі приладу керування дверима та кільцевого магніту на осі двигуна. За допомогою датчика Холла прилад керування дверима розпізнає зменшення кількості обертів двигуна при виникненні перешкоди руху та змінює полярність напруги на двигуні, тобто включає реверс.