Бампер на niva з труби. Виробництво та встановлення силового бампера для SH-VAZ 2121…

Бампер на niva з труби. Виробництво та встановлення силового бампера для SH-VAC 2121, VAZ 2121 та UAZ Patriot

Багато хто обирає установку силового бампера, щоб мати надійний сайт для лебідки, додаткове місце для кабелю або як спосіб захисту від диких тварин під час подорожі.дороги. У кожного є свої думки за рахунок необхідності встановлення бампера для живлення на Niva-2121 або його відсутність.

Стаття надається для власника VAZ 2121, який вже точно вирішив встановити силовий бампер. Важливе питання для багатьох власників автомобілів, як зробити силовий бампер на саму Niva, так що конструкція надійно підвищує стійкість до можливих потрясінь. Нижче етапів буде описано, як зробити силовий бампер на Niva самостійно.

Підготовчий етап

Бампер Power “Chevrolet niva” та “niva” можна придбати майже скрізь, але ви можете це зробити самостійно. Особисте виробництво має свою перевагу-незалежний вибір матеріалу для буфера, а також відсутність переплати за виробника при покупці.

Перед прямим виготовленням автомобільного буфера, обов’язково відповідайте на ваше запитання про те, чому конкретно вам потрібен цей дизайн. Це подумає над усіма необхідними деталями майбутньої роботи.

Потужний бампер на Niva можна зробити своїми руками

Зробіть.це, власний силовий бампер повинен містити:

 • місце для лебідки;
 • “Гілки”;
 • Місце для кріплення ліцензійних знаків та фари.

Дуже важливо звернути увагу на той факт, що домашній бампер на Niva додасть 15-25 додаткових кілограмів для транспортування.

бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення

Трохи історії

VAZ 2121 21213 та 21214 з’явилися давно. Chevrolet Niva вважається більш сучасним автомобілем. Але сам бренд Niva існує вже більше десятка років. Довгий час було таке поняття, як посилений бампер або комплект для тіла.

Мабуть, перші примірники з’явилися близько 40 років тому. Спочатку це були найпростіші металеві конструкції з каналу. Вони були напрочуд надійними, незважаючи на свою простоту. Кожен міг приготувати щось подібне самостійно в гаражі.

А також цікаво: силовий бампер на Niva: купуйте або зробіть це самостійно

Вже з появою більш сучасних позашляховиків, цілого виробництва, великі компанії почали робити підсилені бампери. Тому зараз, замість того. Найкращий вибір, який я б назвав продуктами брендів OJ та RIF.

Вибір матеріалу силового бампера

На першому етапі, перш ніж зробити силові бампери на Niva, власник автомобіля повинен вирішити вибір матеріалу для бампера. Власники автомобілів роблять буфер різних матеріалів залежно від бажаної ваги майбутньої структури, її надійності та витрат. Зробіть бампер із склопластику, більше підходить для VAZ 2121 Chevrolet. Матеріал має низьку вартість, а при належній обробці він може бути сильнішим, ніж алюміній. Перевага склопластику. це низька вага порівняно зі сталевою конструкцією.

Сталеві конструкції переднього силового бампера на Niva підходять для потужного позашляховика. Компоненти повинні зміцнити конструкцію автомобіля, а це означає, що в такій ситуації ідеально підходить. Високоякісна сплав буде протистояти сильним зіткненню, але зважуватиме часом більше склопластикових конструкцій.

бампер, niva, виробництво, встановлення

Сталеві конструкції підходять для потужного позашляховика

бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення

Створення правильного малюнка

Подальшим етапом твору є створення креслення силового бампера на Niva 2121. Потрібно пам’ятати, що чітке виготовлення креслення призведе до якісного результату.

Ви можете створити малюнок силового бампера на Niva декількома способами:

 • Платіть фахівцям. Найбільш оптимальний варіант для людини, яка не мала досвіду роботи з автоматичними структурами і ніколи не робив малюнків.
 • Намалюйте малюнок самостійно. Для цього слід проводити попередні чіткі вимірювання.
 • Завантажте готовий малюнок в Інтернеті під Vaz 2121, але не той факт, що він повністю підійде вам до його деталей.
 • Використовуйте Інтернет.програми, такі як “Autocad”, “Katina” та “Compass”.

Тоді ви можете почати готувати машину.

Ремонт складних вм’ятин

Трапляється, що на бампер з’являються більш глибокі вм’яти. Причини їх виникнення можуть бути різними, починаючи з дітей, які грають на м’яч, закінчуючи аварією на дорогах. Щоб вирівняти таку вм’ятину, зовсім не потрібно звертатися до фахівців. Вся робота можна виконати своїми руками.

Існує ефективний і простий метод. Щоб випрямити вм’ятину, вам знадобиться потужний фен, який нагрівається на пару хвилин області навколо пошкодження. Далі розпилювану вм’ятину розпорошують розпилювачем стисненим повітрям, поки не з’являться сліди обмороження з скрапленого повітря. Після цього вам слід чекати зникнення Hoarfrost і спостерігати за поверхневим незалежним випрямленням. Залишається лише протирання вм’ятини, поки не утвориться природний блиск.

Отже, ви завжди можете виправити вм’ятину на бампері своїми руками, що заощадить значні готівки.

Привіт усім, хто дивився) щось, що я менше і менше схожий на те, що мій бампер трохи пошкоджений позаду.

Ціна: 0 ₽ Пробіг: 59000 км

Підготовка автомобілів

Щоб встановити армований бампер на Niva своїми руками, потрібно підготувати машину. Для цього демонтуйте буфер повного часу. Якщо є бажання обґрунтувати обидві конструкції одразу, по черзі демонтуючи передній і задній бампер. Перед тим, як демонтувати, ми радимо детально вивчити особливості цього елемента машини, так що в процесі розбирання буфера немає помилок. Перед тим, як безпосередньо демонтувати, відкиньте клем акумулятора, щоб уникнути ураження електричним струмом.

бампер, niva, виробництво, встановлення

Малювання силового бампера на Niva

Щоб демонтувати старий бампер, вам знадобляться такі інструменти:

Бампер демонтаж у декількох етапах. Демонтаж передньої структури відбувається за цим алгоритмом:

 • Видаліть колеса;
 • демонтувати бамперну підкладку;
 • Вийміть затискач радіатора охолодження;
 • Усунути фари, що звертаються до фари;
 • Відкрутіть болти бампера бампера;
 • Видаліть номер автомобіля;
 • демонтаж туманних вогнів;
 • видалити кріплення;
 • Демонтувати основу буфера.

Суд “Niva” на задньому бампері демонструється на самому початку, залежно від методу кріплення, найчастіше це розмотає болти. Після демонтажу робоча поверхня добре промивається та очищається від корозії.

На наступному етапі створіть макет за допомогою картону та стрічки. Після створення макета важливо переконатися, що всі частини візерунка достатньо, і всі вони знаходяться в своїх місцях.

бампер, niva, виробництво, встановлення

На декількох етапах бампер демонструється

Перед виробничим процесом необхідно придбати витратні матеріали:

Як зробити бампер для сили на Niva?

Якщо ви все.таки вирішите встановити бампер на Niva своїми руками, то ми сподіваємось, що наші поради стане в нагоді. Кілька десятиліть тому конструкція для підвищення стійкості до впливу була зроблена з звичайного каналу, і тепер це складна конструкція з дугами, кріпленням для лебідки, місце для знака та додаткового освітлення, а також інших корисних доповнень, кількість та якість яких ви самі можете контролювати.

Багато власників таких автомобілів хочуть встановити на своєму автомобілі силовий бампер

Виробництво посиленого бампера

Ми починаємо роботу:

 • Щоб зміцнити структуру по всій довжині (SPAR), необхідно робити вставки, які повторюють свою форму. Для цього ви можете використовувати канал;
 • Щоб запобігти деформації лонату під час затягування, необхідно вирізати з металу і зафіксувати накладки ззовні;
 • Щоб затягнути підсилювачі в просторах і накладках, зробіть отвори відповідного діаметра;
 • Варіть хрест.член прямокутної труби для її подальшого зварювання до накладок;

Зробити простий силовий бампер вдома не такий проблематичний

Для того, щоб не отримати штрафу 500, вам потрібно це знати:

 • Якщо у вашому автомобілі не більше 8 пасажирських сидінь або використовуються для транспортування вантажу з допустимим масою не вище 3,5 тонн, то встановлення конструкцій, що виступають поза лінією бампера, заборонено;
 • Відносно металевих решітків, що вагою менше половини кілограми, що використовуються для захисту фар та ліцензійних знаків, заборона видаляється;
 • Неможливо зробити конструкцію посилення сталі або матеріалів з однаковою міцністю;
 • Якщо дизайн є фабрикою або має сертифікат встановленого зразка, його використання не заборонено;
 • Якщо ви, встановили домашній дизайн переднього бампера, не отримали на ньому сертифікат і не пройшли перевірку з ним, ви не можете уникнути штрафу;
 • Законодавство забороняє встановити силовий бампер з “кенгуру” на транспортних засобах підвищеної здібності до перехрестя;
 • Ви можете їздити з декоративними елементами, які не включені до заводського обладнання автомобіля, вага якого не перевищує 500 грам.

Підсилювач бампера: типи та основні функції

Використовуйте такий вид додаткового захисту, розпочатось порівняно недавно. Потреба виникала, коли кількість машин катастрофічно збільшувалася з року в рік, тоді.

Оскільки захисні панелі, встановлені на автомобілі. Важливо зазначити, що деякі власники автомобілів скептично ставляться до встановлення цієї частини, звертаючись до надмірної трата грошей. Але, так чи інакше, щоб розглянути, які типи захисту є, а також з якими функціями вони впораються, це все ще варто.

Щасливі власники транспортних засобів дуже добре знають, як приємно, опинившись за кермом, щоб спіймати здивовані погляди перехожих.завдяки унікальності машини.

Передній бампер.це обличчя, яке склалася. Багато автомобілістів, здійснюють налаштування своїх підопічних, модернізують цю конкретну частину, адже сьогодні існує багато варіантів, як виділитися з сірої маси.

Підсилювач переднього бампера стане незамінним атрибутом, якщо водій є початківцем, який лише починає освоїти техніку водіння. Не секрет, що ця частина, виготовлена ​​з високоякісної сталі. Встановивши це важливе повне, ви можете вивчити основи без страху не лише для свого життя, але і за цілісність чотирьох.колісного друга.

Часто підсилювач переднього бампера не входить до основного повного набору автомобіля і за бажанням встановлено машину. Але є такі варіанти та моделі, в яких просто неможливо зробити збільшення і вибрати захист, тоді краще перенести свою палату в руки фахівця або уважно піти, виключаючи ризик надзвичайних ситуацій. Це дає можливість вибрати форму та колір, які будуть найбільш залучені та підійде до дизайну дизайном. Багато водіїв знають, що цей додатковий можна придбати окремо в спеціалізованому магазині автомобілів та встановити самостійно, в той час як без труднощів. Дійсно, установка не потребуватиме великої роботи та великої кількості часу, кріплення здійснюється за допомогою двох.чотирьох болтів.

Деякі автомобілісти, у довгому пошуку відповідного варіанту, засмучені, бо те, що вони шукають, не знайдено. І тоді настає час експериментів щодо виготовлення підсилювача своїми руками. Маючи з ним метал та навички роботи, ви можете створити такий підсилювач переднього бампера, що всі в районі будуть здивовані і постійно запитують, де можна отримати таку копію. Але якщо ваші навички залишають бажати кращого, і створення цієї частини для вас є нездоровим навантаженням. це не має значення, будь.який автосалон із задоволенням допоможе вибрати потрібну одиницю для кожної машини.

Існує дві основні функції, які виконує розширений бампер: це захисна та проектна функція. Під час встановлення цього елемента впорядкування машини значно збільшується, що дозволяє заощадити на паливі та точніше виконувати всі маневри.

Порівняння цін на придбаний бампер і власними руками

Якщо порівняти домашній передній бампер для автомобіля Niva 2121 та придбаний у магазині, то обидва мають плюси і мінуси:

 • Бампер набутого живлення має сертифікат відповідності, і його потрібно отримати на домашньому (непотрібно сказати, що купівля бампера без сертифіката не має сенсу);
 • Завдяки незалежному виробництву комплекту живлення, ви контролюєте якість використовуваних матеріалів та продуктивність роботи, а в придбаному продукті ви повинні сподіватися на систему контролю якості виробника;
 • Важливим аспектом є ціна такого товару, в придбаному, крім ціни на матеріали та роботу, ви платите за бренд та роботу магазину. Насправді, переплата становить щонайменше 2 рази. домашній бампер для живлення на Niva 2121 коштуватиме вам від 2500 куплених. від 6000

Купуючи в магазині силовий бампер, зверніть увагу на наступне:

 • Візьміть та оцініть вагу конструкції, метал не може бути світлом.
 • Пластик у силових бамперах неприйнятний.
 • Перевірте хромоване покриття, коли піддається нігтях, воно не повинно повільно, повинно бути блискучим із світло.сірим, із синюватою або молочним відтінком.
 • Дізнайтеся виробника (Китай-не відразу).
 • Подумайте, чи підходить для вас система кріплення на продукті;
 • Купуйте силовий бампер категорії середньої ціни, відкиньте занадто дорогі або дешеві.
 • Виберіть магазин із широко представленим асортиментом.
 • Перед покупкою проаналізуйте ринкові та цінові пропозиції за допомогою Інтернет.ресурсів.

Повністю закінчений дизайн може бути встановлений на заводських кріпленнях

Наші рекомендації

Оцінивши свій спосіб життя та доцільність встановлення силового бампера, пам’ятайте про наступні моменти:

 • Володіння інструментами (якщо ви або ваші друзі, які готові допомогти, не маєте досвіду роботи з вищезазначеними інструментами. надаєте це професіоналам із кабіни чи станції обслуговування);
 • Вибираючи матеріали для створення структури листового металу, цілком можливо замінити квадратну трубу, її можна розрізати і згинати її;
 • Дизайн значно зважує автомобіль, який без врівноваження може призвести до відвертих проблем, а також стати додатковим навантаженням на амортизатори;
 • Забезпечте місця для прикріплення можливих додаткових елементів (джерело світла, захист гучності основних фар, знімних захисних фар, знімних кронштейнів для обмотки кабелю, захисна рама номерна знак тощо.).

Якщо ви все.таки вирішите додати елемент жорстокості до вашої техніки, ви хочете показати чоловічого персонажа, і ви просто не можете жити, не проїжджаючи навколо перехресної області, то встановлення бампера потужності. це логічне завершення зображення вашого автомобіля.

Перш ніж зробити бампер для сили на Niva Chevrolet, рекомендується підготувати схеми майбутнього дизайну. На ескізах ми відзначаємо розмір продукту. Це допоможе в подальшій роботі.

Зворотній бік медалі

Багато власників автомобілів, зокрема, використовуючи підсилювач заднього бампера, незабаром шкодують, що він був встановлений. І є причини. Перша і найважливіша причина. це більше шкоди в аварії, ніж користь. Це трапляється тому. При сильному зіткненні сильний метал нахилений до капота, тоді як ремонт самого капота буде набагато складніше. Виявляється, що врятувати бампер повинен пожертвувати цілісністю самого автомобіля. Відповідно, багато хто приходить до завершення невідповідності установки, і, як кажуть, якщо ви його отримали, так що це потрапить!

Ще одна думка. посилити захист самостійно без зайвих витрат. Багато людей так намагаються врятувати, сміливши прогалини, що утворюються між бампером і тілом із спеціальною кріпильною піною. На їхню думку, сушена піна підвищить опір під час впливу і, таким чином, захистить організм.

Про те, який варіант вибрати можна стверджувати, щоб нескінченність, знаходячи переваги певного методу захисту капота.

Фабричні бампери, пороги, захист дна та двигуна навіть умовно “поза дорогою” сучасний автомобіль часто повністю не розроблені для роботи в екстремальних умовах. Стандартний «захист» в умовах перехресної зони у вирішальний момент може не зробити його таким, і тим самим залишити вас наодинці з природою в декількох десятках, а то й сотні кілометрів від будинку.

Як працює бампер Power

Стандартний бампер автомобілів в першу чергу призначений для забезпечення максимальної безпеки пішоходів під час аварії та поглинання кінетичної енергії удару під час аварії чимось більш «важким». Щоб захистити життєво важливі одиниці вашого позашляховика, такий стандартний бампер може лише від мух, а невеликі камені, що летять з.під колеса перед майбутньою машиною.

На відміну від стандартного бампера, силовий бампер призначений для максимізації живучості автомобіля в умовах суворої сторони.дороги. Поширене помилкове уявлення про те, що силовий бампер працює лише як баран, і його можна зробити з шматка каналу. Правильно розроблений та виготовлений бампер для живлення не тільки захистить крихкі радіатори, але й служить підтримкою додаткового обладнання (фари додаткового світла, лебідки, величезного запасного колеса, каністра з водою та паливом). З швидкістю, що проходить Ford, “правильний” бампер живлення не дозволить бурхливому хвилі переповнювати інженерний простір. Зазвичай силовий бампер виготовляється з 2-4 мм сталі залежно від конструкції. Подальше збільшення товщини матеріалу бампера збільшить лише його масу, а не корисність. Варто пам’ятати, що при сильних ударних навантаженнях не може бути деформований бампер, але автомобіль, до якого він прикріплений.

Дизайн силового бампера

Існує кілька основних структур потужного бампера. Це може бути просторова конструкція листового матеріалу або просторова конструкція з труб. На більш цивільних автомобілях силовий бампер робить невидимим, повторюючи контури стандартного бампера. На спортивних автомобілях відповідно “все для фронту, все для перемоги”. Також у бампері живлення отвори вирізаються для додаткових фар та лебідки.

Рекомендації фахівців з встановлення бампера на Chevrolet

Раніше експерти рекомендують:

 • Обчисліть вагу бампера автомобілем “niva chevrolet”. Якщо значення цього індикатора високе, вам потрібно буде встановити нові амортизатори.
 • Забезпечте місце для встановлення додаткових освітлювальних та лебідних пристроїв.

Встановлення силового бампера проводиться з урахуванням поточного законодавства, тоді як власник автомобіля Niva Chevrolet повинен мати дозвіл на встановлення та сертифікат розширеної конструкції.

Готовий передній бампер “RIF” оснащений інтегрованою зоною для лебідки. Через наявність ребер жорсткостей, водій може використовувати “високий гніздо”. Якщо потрібно, ви можете зробити алюмінієвий задній бампер для “Chevrolet Niva”.

Щоб зробити вдосконалений бампер на Niva своїми руками, вам потрібен метал, рулетка, зварювання, болти. У виробництві конструкції рекомендується дотримуватися запобіжних заходів. Щоб незалежно обчислити розмір комплекту для тіла для “Chevrolet Niva”, ми використовуємо графічні редактори. Конструкція виготовлена ​​з металу з товщиною 3-4 мм. Для цього використовується шматок металевої труби або каналу та кут 40.

Малювання

бампер, niva, виробництво, встановлення

Другий етап роботи.це створення малюнка, його можна створити незалежно за допомогою паперу та олівця, або вдатися до допомоги комп’ютера та знайти готовий варіант. Після того, як все буде готове, ми переносимо готові малюнки на картонний макет для комбінування картонних деталей можна використовувати стрічкою. Після спробу на передній частині позашляховика, і коригування можна продовжувати виробляти.

Лист закону

Ще одне суперечливе питання щодо комплекту живлення. це законність їх установки.

Зовсім недавно власники автомобілів були шоковані тим, що уряд заборонив використовувати

Металевий кенгуру. Тож початківці називають буквально все, що з’являється перед машиною, і зроблено з металу.

Але пам’ятайте, що між кенгуру та силовим бампером немає нічого спільного. Це різні поняття з їх нюансами. Щодо законодавства, не існує чіткого закону, який би заборонив вам поставити комплект для тіла на машину. Але якщо ви хочете зробити таку зміну дизайну, вам доведеться подбати про відповідний запис у балах. Це не так складно, не хвилюйся.

Зовсім недавно власники автомобілів були шоковані тим, що уряд заборонив використовувати

Структурні варіанти

Вам слід ретельно подумати про вибір та встановлення на своєму автомобілі. Сьогодні виробляється широкий асортимент комплекту живлення, який може замінити стандартний склопластиковий бампер, який не витримує екстремальних навантажень. Вибір розриву на Niva підходить аналогічно ретельно.

Власників автомобілів запрошують придбати кілька варіантів дизайну, які мають власні характеристики. Приблизно їх можна описати так:

 • Класичні дизайнерські пристрої, де для лебідки надається сайт;
 • структури з додатковим місцем для високого джека;
 • моделі з буксирним оком і роликами;
 • З зупинками для використання гнізда;
 • З кенгуру і без нього.

Якщо ви вирішили поставити собі силовий бампер на свою Niva, не забудьте пам’ятати про кілька моментів.

Я б віднести до найбільш значущих нюансів установки:

 • Лебідка та можливість її встановлення. Це буде незамінним, коли він потрапить у грязьову пастку. Лебка дозволяє вам вийти зі складної ситуації без зовнішньої допомоги;
 • Хай-джек. Цікавий пристрій, також необхідний для виходу з важких дорожніх ситуацій. Відповідно до принципу роботи, він нагадує гніздо, піднімаючи колеса, що застрягли в грязі;
 • Додаткова оптика. Його установка не завжди є обов’язковою, але іноді виявляється корисною. Вражаючий приклад. туманні вогні;
 • Місце для встановлення номерного знака.

Я не можу сказати, що незалежна збірка бажана купувати фабричний комплект для тіла, але власними руками для створення армованого бампера не так просто. Вам знадобляться певні навички, точні малюнки, вільний час та високоякісні витратні матеріали.

Купівля готових конструкцій зазвичай дорожча, але вони ідеально підходять для Niva Shevy, не потребують тривалих і складних заходів для складання та гарантують надійність та привабливий зовнішній вигляд позашляховика. І будь.яке інше місто, асортимент є великим, і не забувайте про можливість замовити частину через Інтернет. Вибір за вами.

Для виготовлення комплекту живлення на “Niva Chevrolet” необхідно забезпечити наступні моменти, які, швидше за все, виникнуть у виробництві бампера:

 • Малювання. Новий бампер Power на “Chevrolet Niva” може мати будь.яку форму та тип, але головне. не порушувати правила та правила дорожнього руху;

На малюнку зображено ескіз силового бампера для автомобіля Niva Chevrolet

 • Матеріал. Необхідно вирішити, яка форма та з якого металу буде ваш новий, посилений бампер. Рекомендується використовувати метал з товщиною 3-4 мм. Для цього для нас підходять квадратна труба, канал, а також 40.й кут та труби з товщиною 2 мм;
 • Вага нового дизайну. Оскільки новий бампер буде виготовлений з більш міцного металу, рекомендується приблизно обчислити його вагу, щоб передні пружини та амортизатори повинні були змінюватися;
 • Оптика. Необхідно забезпечити місця для прикріплення додаткового освітлення, яке ніколи не буде зайвим;

Додаткове світло може бути встановлено на бампері живлення.

 • Хай-Джек і лебідка на UAZ та “Chevy”. Підсилений бампер передбачає встановлення та подальше використання цих двох пристроїв, тому ми рекомендуємо заздалегідь забезпечити свої місця для встановлення та кріплення.

Посильний бампер на автомобілі Niva може мати будь.яку форму, для нього не потрібні дозволи.

Головне. пам’ятати, що закон не забороняється встановити силовий бампер. Відсутність дозволу на встановлення та документи, що підтверджують сертифікацію цього пристрою. це вже вважатиметься порушенням правил та вимог.

Наприклад, ви можете взяти силовий бампер, який називається “rif”, від компанії-. Він забезпечує інтегровану область для лебідки, що робить її більш функціональною. Це також посилюється жорсткими. Це дає можливість використовувати Hi-Jack. До речі, для нього надаються спеціальні фіксації. “RIF” Bumper “RIF” оснащений спеціальними буксирними фіксаторами, які можна легко зняти та встановити.

Риф Power Bumper може бути додатково обладнаний кріпленням під лебідкою.

Деякі майстри роблять алюмінієвий бампер, що також робить їх міцними і досить легкими. Як правило, такий захист виготовлений з декількох зігнутих архів, виготовлених з металу.

Рекомендації фахівців з встановлення бампера на Chevrolet

Раніше експерти рекомендують:

 • Обчисліть вагу бампера автомобілем “niva chevrolet”. Якщо значення цього індикатора високе, вам потрібно буде встановити нові амортизатори.
 • Забезпечте місце для встановлення додаткових освітлювальних та лебідних пристроїв.

Встановлення силового бампера проводиться з урахуванням поточного законодавства, тоді як власник автомобіля Niva Chevrolet повинен мати дозвіл на встановлення та сертифікат розширеної конструкції.

Готовий передній бампер “RIF” оснащений інтегрованою зоною для лебідки. Через наявність ребер жорсткостей, водій може використовувати “високий гніздо”. Якщо потрібно, ви можете зробити алюмінієвий задній бампер для “Chevrolet Niva”.

А також цікаво: Римоп для Lada (Vaz) Niva 4×4 3-5 Doors Buy за відмінною ціною

Щоб зробити вдосконалений бампер на Niva своїми руками, вам потрібен метал, рулетка, зварювання, болти. У виробництві конструкції рекомендується дотримуватися запобіжних заходів. Щоб незалежно обчислити розмір комплекту для тіла для “Chevrolet Niva”, ми використовуємо графічні редактори. Конструкція виготовлена ​​з металу з товщиною 3-4 мм. Для цього використовується шматок металевої труби або каналу та кут 40.

бампер, niva, виробництво, встановлення

Підсилювач бампера: типи та основні функції

Використовуйте такий вид додаткового захисту, розпочатось порівняно недавно. Потреба виникала, коли кількість машин катастрофічно збільшувалася з року в рік, тоді.

Оскільки захисні панелі, встановлені на автомобілі. Важливо зазначити, що деякі власники автомобілів скептично ставляться до встановлення цієї частини, звертаючись до надмірної трата грошей. Але, так чи інакше, щоб розглянути, які типи захисту є, а також з якими функціями вони впораються, це все ще варто.

Щасливі власники транспортних засобів дуже добре знають, як приємно, опинившись за кермом, щоб спіймати здивовані погляди перехожих.завдяки унікальності машини.

Передній бампер.це обличчя, яке склалася. Багато автомобілістів, здійснюють налаштування своїх підопічних, модернізують цю конкретну частину, адже сьогодні існує багато варіантів, як виділитися з сірої маси.

Підсилювач переднього бампера стане незамінним атрибутом, якщо водій є початківцем, який лише починає освоїти техніку водіння. Не секрет, що ця частина, виготовлена ​​з високоякісної сталі. Встановивши це важливе повне, ви можете вивчити основи без страху не лише для свого життя, але і за цілісність чотирьох.колісного друга.

Часто підсилювач переднього бампера не входить до основного повного набору автомобіля і за бажанням встановлено машину. Але є такі варіанти та моделі, в яких просто неможливо зробити збільшення і вибрати захист, тоді краще перенести свою палату в руки фахівця або уважно піти, виключаючи ризик надзвичайних ситуацій. Це дає можливість вибрати форму та колір, які будуть найбільш залучені та підійде до дизайну дизайном. Багато водіїв знають, що цей додатковий можна придбати окремо в спеціалізованому магазині автомобілів та встановити самостійно, в той час як без труднощів. Дійсно, установка не потребуватиме великої роботи та великої кількості часу, кріплення здійснюється за допомогою двох.чотирьох болтів.

Деякі автомобілісти, у довгому пошуку відповідного варіанту, засмучені, бо те, що вони шукають, не знайдено. І тоді настає час експериментів щодо виготовлення підсилювача своїми руками. Маючи з ним метал та навички роботи, ви можете створити такий підсилювач переднього бампера, що всі в районі будуть здивовані і постійно запитують, де можна отримати таку копію. Але якщо ваші навички залишають бажати кращого, і створення цієї частини для вас є нездоровим навантаженням. це не має значення, будь.який автосалон із задоволенням допоможе вибрати потрібну одиницю для кожної машини.

Існує дві основні функції, які виконує розширений бампер: це захисна та проектна функція. Під час встановлення цього елемента впорядкування машини значно збільшується, що дозволяє заощадити на паливі та точніше виконувати всі маневри.

Встановлення бампера

Установка кенгуру на Niva має такі нюанси:

 • У процесі побудови комплекту для тіла потрібно забезпечити кріплення лебідки на Niva Chevrolet, а також залишити місце для Хай Джека.
 • Потрібно мати на увазі, що eNorers потребує зміцнення. Для зміцнення конструкції до них зварені металеві пластини, і вони покриті антикорозійною композицією.
 • Щоб правильно поставити домашній елемент тіла, вам потрібно буде визначити розташування стандартного бампера.

Kenguryenik або армований бампер на Niva. необхідний аксесуар для забезпечення більш ефективної безпеки водія та пасажирів, а також захисту легких пристроїв транспортного засобу, решітки радіаторів, крила, капюшон та кузов. Елемент може бути створений самостійно та підпорядковується технології виконання роботи, деталі не поступаються заводським аналогам.

Посильний бампер на Niva своїми руками легко встановлюється. Перед встановленням бампера вирішіть на необхідність лебідки. Якщо вам це потрібно, вам доведеться вирізати місце посеред бампера. Встановіть розмір вирізання під лебідкою після її придбання, це допоможе не зазнати невдачі з розміром розрізання. Далі вам слід запустити пробне кріплення готового бампера до металевих плит, які ми встановили на просторах.

Далі всі отвори встановленого бампера обробляються антикорозійним агентом і переходять до фарбування бампера. Якщо машина призначена більше для міського руху, цілком підходить для фарбування кольору автомобіля. Якщо ви гарячий любитель екстремальної розслаблення, зробіть бампер з нержавіючої сталі. Ми не рекомендуємо виправити бампер для заводських кріплень автомобіля, оскільки вони можуть не витримати великої ваги нової структури.

бампер, niva, виробництво, встановлення

Готуйте кенгуру

Далі ми захищаємо радіатор або сам кенгуру на бампері, з кута 6060 (можна було взяти 5050)

Я хотів би зробити трохи, щоб бути попереду, сам Кенгар, тож ми знову побачили примх і гниття

Далі, зварюй і дістаньте, ми побачили це прямо на машині, тому накрийте шматочком OSB

Висота захисту радіатора здійснюється трохи нижче капюшона

З іншого боку, ми робимо те саме, і зварюємо верхній перехресний елемент із профілю труби, звичайно, кругла труба, ймовірно, виглядатиме краще, але вона не була доступна.

Ще кілька фотографій бампера на Niva з каналу

Далі покладіть середній розділ, щоб захистити радіатор, також від профілю труби, зварюйте його в кут

Дощ не дозволяє вам працювати на вулиці, тому ми видаляємо бампер і їдемо до гаража, для краху церемоній каналу та приготування всіх кадрів, десь працює з курцями

Масштабування було успішним, всі суглоби зварені

Підготовка автомобілів

Попередній розмір розміру набору для тіла. Для його виготовлення вам потрібно буде придбати круглі труби та канал, металевий лист (товщиною 2 мм). Налаштування починається з розбирання передньої частини автомобіля Niva 2121. Рекомендується видалити заводський бампер та колодки, розташовані на місці встановлення майбутньої структури.

бампер, niva, виробництво, встановлення

Наступний етап. це створення макета майбутнього “кенгуру”. Якщо можливо, ми використовуємо спеціальну комп’ютерну програму або картон із стрічкою. Отримана модель перевіряється на симетрію. Потім підсилюйте проміжки VAZ 2121 металевими пластинами (для запобігання деформації). Раніше цей витратний матеріал обробляється спеціальним антикорозійним агентом.

Щоб поставити елементи підсилювача, вам потрібно дриль, ножиці для металу або газового пальника. Щоб надати комплект кузова, використовується зварювання. Якщо рамка зібралася з прямокутних профілів, то порізи робиться всередині рами. Продукт зігнутий з урахуванням параметрів картону макета. Попередньо розконитувати елементи основної частини, а потім зварювати бічні частини. На тарілках ми встановлюємо металеву раму.

Якщо рама виготовлена ​​з металевої труби, то для його згинання використовується пальник. Рама збирається, зварюється та встановлюється на Niva 2121. Встановлений “кенгуру” повинен бути пофарбований. Раніше конструкція для Vaz 2121 очищається від ознак зварювання. Для його забарвлення ви можете використовувати порошок барвник.

Вибір “виробника проводиться з урахуванням особистих уподобань та відгуків водіїв.

Багато хто обирає установку силового бампера, щоб мати надійний сайт для лебідки, додаткове місце для кабелю або як спосіб захисту від диких тварин під час подорожі.дороги. У кожного є свої думки за рахунок необхідності встановлення бампера для живлення на Niva-2121 або його відсутність.

Стаття надається для власника VAZ 2121, який вже точно вирішив встановити силовий бампер. Важливе питання для багатьох власників автомобілів, як зробити силовий бампер на саму Niva, так що конструкція надійно підвищує стійкість до можливих потрясінь. Нижче етапів буде описано, як зробити силовий бампер на Niva самостійно.

Щоб встановити армований бампер на Niva своїми руками, потрібно підготувати машину. Для цього демонтуйте буфер повного часу. Якщо є бажання обґрунтувати обидві конструкції одразу, по черзі демонтуючи передній і задній бампер. Перед тим, як демонтувати, ми радимо детально вивчити особливості цього елемента машини, так що в процесі розбирання буфера немає помилок. Перед тим, як безпосередньо демонтувати, відкиньте клем акумулятора, щоб уникнути ураження електричним струмом.

Малювання силового бампера на Niva

Щоб демонтувати старий бампер, вам знадобляться такі інструменти:

бампер, niva, виробництво, встановлення

Бампер демонтаж у декількох етапах. Демонтаж передньої структури відбувається за цим алгоритмом:

 • Видаліть колеса;
 • демонтувати бамперну підкладку;
 • Вийміть затискач радіатора охолодження;
 • Усунути фари, що звертаються до фари;
 • Відкрутіть болти бампера бампера;
 • Видаліть номер автомобіля;
 • демонтаж туманних вогнів;
 • видалити кріплення;
 • Демонтувати основу буфера.

Суд “Niva” на задньому бампері демонструється на самому початку, залежно від методу кріплення, найчастіше це розмотає болти. Після демонтажу робоча поверхня добре промивається та очищається від корозії.

На декількох етапах бампер демонструється

Перед виробничим процесом необхідно придбати витратні матеріали:

Далі я подав аркуші для візуального потовщення бампера, я не робив із фотографування, але значення на наступній фотографії зрозуміло

Далі, гайки для викручування для транспортування все ще були зварені

бампер, niva, виробництво, встановлення

Далі ми претендуємо на бампер з циліндра, з чорною ґрунтовкою, спочатку, звичайно, подрібнюючи зварні шви за допомогою USHM.

Подушка на вулиці краще там бути видно, і менші смобки

До речі, трубка профілю, зварену між військами для гачків на бампері, є захистом номерного знака від пошкоджень до штовханих бар’єрів, адже це силовий бампер.

Тепер ми надягаємо на свій домашній бампер для Vaz 2121 Всі необхідні ніштакси та причинні, а саме круглий PTF та номерний знак, також накрутіть буксирне око.

Підготовка кузова автомобіля та використання макета

Вся робота рекомендується виконувати в гаражі. Для того, щоб зробити кенгуру, потрібно знайти 2 або 3 мм листовий метал. Вам також знадобиться профіль коробки або круглої труби.

 • Спочатку вам потрібно розібрати передню частину машини. Для цього необхідно демонтувати стандартний бампер та різні декоративні колодки, які розташовані на місці, де ви маєте намір встановити силовий бампер.
 • Тоді вам потрібно зробити відповідний макет. Хоча ідеальним варіантом буде розробка комп’ютерної моделі кенгуру, більшість майстрів звикли робити все без складного обладнання. Якщо у вас немає бажання чи можливості використовувати комп’ютерне програмне забезпечення, вам потрібно знайти відповідну картонну та клейову стрічку. Після виготовлення візерунка бампера потрібно ретельно перевірити все і переконатися, що всі його компоненти розташовані симетрично.
 • Досить важливим фактором у виробництві силового бампера на Niva своїми руками є завершення LoneOns of Car (це також стосується інших машин). Залежно від функцій проектування, встановлення кенгуру збільшить масу машини на 15-20 кг. У багатьох автомобілях стандартний кадр не зможе протистояти цьому додатковому навантаженню.

бампер, niva, виробництво, встановлення

Для вирішення проблеми необхідно використовувати спеціальні металеві пластини, які допоможуть уникнути деформації під час встановлення. Не забудьте лікувати їх із засобами, що захищає від корозії.

Малюнок силового бампера може виглядати так:

Процес виготовлення бампера

Перед початком роботи вам потрібно демонтувати передню частину Vaz 2121, знявши все можливе заводське обладнання.

Щоб зробити силовий передній бампер на моделі 2121 своїми руками, вам потрібно:

 • Щоб зміцнити спар з передньої частини майбутнього продукту, зробіть вставки, що повторюють свою форму.
 • Закріпіть накладки від зовнішньої частини лонату. Це необхідно для запобігання їх деформації, яка може статися при витягуванні підсилювачами.
 • У верстках і накладках. свердлите отвори необхідним діаметром, а потім затягніть підсилювачі.
 • З основного елемента, прямокутної труби, хрест зв’язується. Далі вона буде зварена до колодки.
 • З труб виготовляється лебедя.
 • Всі структурні елементи з’єднані. До них наноситься протикорозійна композиція, а після її сушіння. порошкова фарба (саме саме це найкраще захищає від іржі).

Процедура встановлення бампера живлення на машині

Ми починаємо роботу:

 • Щоб зміцнити структуру по всій довжині (SPAR), необхідно робити вставки, які повторюють свою форму. Для цього ви можете використовувати канал;
 • Щоб запобігти деформації лонату під час затягування, необхідно вирізати з металу і зафіксувати накладки ззовні;
 • Щоб затягнути підсилювачі в просторах і накладках, зробіть отвори відповідного діаметра;
 • Варіть хрест.член прямокутної труби для її подальшого зварювання до накладок;

Ми нагадуємо, що після встановлення домашнього переднього бампера на Niva 2121, згідно з SDA Федерації, вам потрібно буде отримати сертифікат на нього, згідно із законом “про безпеку транспортних засобів”, який вас обов’язково запитають, коли проходять наступну перевірку.

Силовой бампер для «ВАЗ 2121» может иметь любую форму, и разрешения для него не нужны, но учитывайте и то, что если вы установили на него такое дополнение, как «кенгурятник» из гнутых труб, без соблюдения нормативов, приведенных в правилах дорожного движения. не обійтись:

 • Кут входу повинен бути понад 25 градусів;
 • Кут Конгресу повинен бути понад 20 градусів;
 • Поздовжня прохідність повинна бути під кутом щонайменше 20 градусів;
 • Зазор доріг передньої та задньої вісь повинен бути не менше 18 сантиметрів;

бампер, niva, виробництво, встановлення

Зробити простий силовий бампер вдома не такий проблематичний

Для того, щоб не отримати штрафу 500, вам потрібно це знати:

 • Якщо у вашому автомобілі не більше 8 пасажирських сидінь або використовуються для транспортування вантажу з допустимим масою не вище 3,5 тонн, то встановлення конструкцій, що виступають поза лінією бампера, заборонено;
 • Відносно металевих решітків, що вагою менше половини кілограми, що використовуються для захисту фар та ліцензійних знаків, заборона видаляється;
 • Неможливо зробити конструкцію посилення сталі або матеріалів з однаковою міцністю;
 • Якщо дизайн є фабрикою або має сертифікат встановленого зразка, його використання не заборонено;
 • Якщо ви, встановили домашній дизайн переднього бампера, не отримали на ньому сертифікат і не пройшли перевірку з ним, ви не можете уникнути штрафу;
 • Законодавство забороняє встановити силовий бампер з “кенгуру” на транспортних засобах підвищеної здібності до перехрестя;
 • Ви можете їздити з декоративними елементами, які не включені до заводського обладнання автомобіля, вага якого не перевищує 500 грам.

бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення
бампер, niva, виробництво, встановлення

Коментарі та думки власників 24

Сам момент, коли ти дивишся, людина, здається, намагається щось зробити з машиною в цілому, але виявляється якесь сміття. І справа не лише про бампер

Клас! Я беру закладки, я думаю, що це стане в нагоді, я скоро буду те саме.

Я стану в нагоді, як тільки зараз займаюся.

Успіх, з’являться питання, що задати.

Я стану в нагоді, як тільки зараз займаюся.

Якщо що.небудь, подивіться на мій блог або запитайте. Я багато кладу на Niva в блозі.

Такий бампер є актуальним, коли автомобіль має раму, а не корпус, що переносить.

У випадку з нещасним випадком. що буде з тілом?

Тіло залишиться. ціле (це точно), а рамка може бути деформована.

Ви розглядаєте таку аварію, в якій водій та пасажири автомобіля можуть залишатися не дуже цілими.

Це спочатку. черга (коли “обчислення” бампера потужності та його кріплення до кузова автомобіля).

Зазвичай у “автомобілях” слабких сторін: швидкі підсилювачі; Бампер; Тіло Ланхер.

мульти.куп, але я нічого не зрозумів.

Ви розглядаєте таку аварію, в якій водій та пасажири автомобіля можуть залишатися не дуже цілими.

Ви можете бачити в моєму BZ = на мою думку “силовий бампер”

Я читав це, але бампер, і силовий бампер мають різні цілі

Такий бампер є актуальним, коли автомобіль має раму, а не корпус, що переносить.

У випадку з нещасним випадком. що буде з тілом?

Я був у двох аваріях, перший, хто повів сім у бочці, тільки побудована рама кімната. У другій аварії дев’ять увійшли до мене, так що мене переставляли на 15 метрів, і вона полетіла на 38 метрів. Я стояв у той момент. Зварювача та ікл відкрився, і змінив праве крило та колесний диск на Баймпер. Вся ліва частина до передньої стійки витягнула всю ліву, рве побиття та багато іншого. У мене навіть крах збору не було порушено. Я піднімаю машину для них з ударом, від канави та лайна я закручую, ГАЗель і стоянки, все гуде, більшість разів мій бампер і витягнув. Але я проїжджаю по лісу і не хвилююся, як на танку, і в ДТП вони навіть допомагають врятувати тіло.

Кілька міфів

Наші рекомендації

До цих пір, в колах автомобілістів. любителів внутрішньої автоіндустрії. немає однозначної думки щодо доцільності встановлення силового бампера на Niva 2121. Класичні закохані вважають, що автомобіля достатньо корпусу носія, і зміцнення цього «танка» не є необхідним без рами.

Порівняння цін на придбаний бампер і власними руками

Якщо порівняти домашній передній бампер для автомобіля Niva 2121 та придбаний у магазині, то обидва мають плюси і мінуси:

 • Бампер набутого живлення має сертифікат відповідності, і його потрібно отримати на домашньому (непотрібно сказати, що купівля бампера без сертифіката не має сенсу);
 • Завдяки незалежному виробництву комплекту живлення, ви контролюєте якість використовуваних матеріалів та продуктивність роботи, а в придбаному продукті ви повинні сподіватися на систему контролю якості виробника;
 • Важливим аспектом є ціна такого товару, в придбаному, крім ціни на матеріали та роботу, ви платите за бренд та роботу магазину. Насправді, переплата становить щонайменше 2 рази. домашній бампер для живлення на Niva 2121 коштуватиме вам від 2500 куплених. від 6000

Купуючи в магазині силовий бампер, зверніть увагу на наступне:

 • Візьміть та оцініть вагу конструкції, метал не може бути світлом.
 • Пластик у силових бамперах неприйнятний.
 • Перевірте хромоване покриття, коли піддається нігтях, воно не повинно повільно, повинно бути блискучим із світло.сірим, із синюватою або молочним відтінком.
 • Дізнайтеся виробника (Китай-не відразу).
 • Подумайте, чи підходить для вас система кріплення на продукті;
 • Купуйте силовий бампер категорії середньої ціни, відкиньте занадто дорогі або дешеві.
 • Виберіть магазин із широко представленим асортиментом.
 • Перед покупкою проаналізуйте ринкові та цінові пропозиції за допомогою Інтернет.ресурсів.

бампер, niva, виробництво, встановлення

Повністю закінчений дизайн може бути встановлений на заводських кріпленнях

Підготовка автомобілів

Попередній розмір розміру набору для тіла. Для його виготовлення вам потрібно буде придбати круглі труби та канал, металевий лист (товщиною 2 мм). Налаштування починається з розбирання передньої частини автомобіля Niva 2121. Рекомендується видалити заводський бампер та колодки, розташовані на місці встановлення майбутньої структури.

Наступний етап. це створення макета майбутнього “кенгуру”. Якщо можливо, ми використовуємо спеціальну комп’ютерну програму або картон із стрічкою. Отримана модель перевіряється на симетрію. Потім підсилюйте проміжки VAZ 2121 металевими пластинами (для запобігання деформації). Раніше цей витратний матеріал обробляється спеціальним антикорозійним агентом.

Щоб поставити елементи підсилювача, вам потрібно дриль, ножиці для металу або газового пальника. Щоб надати комплект кузова, використовується зварювання. Якщо рамка зібралася з прямокутних профілів, то порізи робиться всередині рами. Продукт зігнутий з урахуванням параметрів картону макета. Попередньо розконитувати елементи основної частини, а потім зварювати бічні частини. На тарілках ми встановлюємо металеву раму.

Якщо рама виготовлена ​​з металевої труби, то для його згинання використовується пальник. Рама збирається, зварюється та встановлюється на Niva 2121. Встановлений “кенгуру” повинен бути пофарбований. Раніше конструкція для Vaz 2121 очищається від ознак зварювання. Для його забарвлення ви можете використовувати порошок барвник.

Вибір “виробника проводиться з урахуванням особистих уподобань та відгуків водіїв.

Багато хто обирає установку силового бампера, щоб мати надійний сайт для лебідки, додаткове місце для кабелю або як спосіб захисту від диких тварин під час подорожі.дороги. У кожного є свої думки за рахунок необхідності встановлення бампера для живлення на Niva-2121 або його відсутність.

Стаття надається для власника VAZ 2121, який вже точно вирішив встановити силовий бампер. Важливе питання для багатьох власників автомобілів, як зробити силовий бампер на саму Niva, так що конструкція надійно підвищує стійкість до можливих потрясінь. Нижче етапів буде описано, як зробити силовий бампер на Niva самостійно.

Щоб встановити армований бампер на Niva своїми руками, потрібно підготувати машину. Для цього демонтуйте буфер повного часу. Якщо є бажання обґрунтувати обидві конструкції одразу, по черзі демонтуючи передній і задній бампер. Перед тим, як демонтувати, ми радимо детально вивчити особливості цього елемента машини, так що в процесі розбирання буфера немає помилок. Перед тим, як безпосередньо демонтувати, відкиньте клем акумулятора, щоб уникнути ураження електричним струмом.

Малювання силового бампера на Niva

Щоб демонтувати старий бампер, вам знадобляться такі інструменти:

Бампер демонтаж у декількох етапах. Демонтаж передньої структури відбувається за цим алгоритмом:

 • Видаліть колеса;
 • демонтувати бамперну підкладку;
 • Вийміть затискач радіатора охолодження;
 • Усунути фари, що звертаються до фари;
 • Відкрутіть болти бампера бампера;
 • Видаліть номер автомобіля;
 • демонтаж туманних вогнів;
 • видалити кріплення;
 • Демонтувати основу буфера.

Суд “Niva” на задньому бампері демонструється на самому початку, залежно від методу кріплення, найчастіше це розмотає болти. Після демонтажу робоча поверхня добре промивається та очищається від корозії.

На декількох етапах бампер демонструється

Перед виробничим процесом необхідно придбати витратні матеріали:

Далі я подав аркуші для візуального потовщення бампера, я не робив із фотографування, але значення на наступній фотографії зрозуміло

Далі, гайки для викручування для транспортування все ще були зварені

Далі ми претендуємо на бампер з циліндра, з чорною ґрунтовкою, спочатку, звичайно, подрібнюючи зварні шви за допомогою USHM.

Подушка на вулиці краще там бути видно, і менші смобки

До речі, трубка профілю, зварену між військами для гачків на бампері, є захистом номерного знака від пошкоджень до штовханих бар’єрів, адже це силовий бампер.

Тепер ми надягаємо на свій домашній бампер для Vaz 2121 Всі необхідні ніштакси та причинні, а саме круглий PTF та номерний знак, також накрутіть буксирне око.

А також цікаво: де номер фарби на Niva Chevrolet