Заміна колодок гальмівних механізмів задніх коліс

Мінімально допустима товщина фрикційних накладок гальмівних колодок становить 0,5 мм.

Замінюйте колодки у наступних випадках:

Вам будуть потрібні: ключ для болтів коліс, пасатижі або викрутка з плоским лезом, розсувні пасатижі.

Увімкніть I передачу та встановіть упори під передні колеса.

Перевірте, щоб важіль стоянкового гальма був опущений до упору вниз (автомобіль розгальмування).

Якщо рівень гальмівної рідини у бачку головного гальмового циліндра знаходиться на мітці «МАХ» або наближається до неї, відкачайте частину рідини з бачка. Інакше при заміні колодок вона може виплеснутися.

Зніміть гальмівний барабан (див. «Зняття та встановлення барабанів гальмівних механізмів задніх коліс»).

Відчепити пасатижами від передньої колодки відігнутий кінець нижньої стяжної пружини.

Для зручності зняття нижньої стяжної пружини виведіть нижні кінці гальмівних колодок з упорів.

Відчепіти пасатижами від розпірної планки відігнутий кінець фіксуючої пружини.

При роботі пасатижами або викруткою будьте обережні. Рекомендуємо користуватися спеціальними кліщами для зняття стяжних пружин.

9 і, тримаючи другий кінець пружини в отворі задньої колодки, зніміть пружину.

Притримуючи опорну стійку, натисніть на чашку кріплення притискної пружини, поверніть її на чверть оберту.

11 і зніміть чашку і пружину, а також опорну стійку.

Аналогічно зніміть чашку з притискною пружиною передньої колодки.

13 і зніміть передню колодку в зборі з розпірною планкою, стяжною пружиною, регулювальним клином та його пружиною.

Від’єднайте наконечник троса від розтискного важеля і зніміть задню гальмівну колодку.

Зніміть пружину регулювання зазорів.

Відчепіти пасатижами від розпірної планки кінець верхньої стяжної пружини.

17 і, тримаючи другий кінець пружини в отворі задньої колодки, зніміть пружину.

Попередження Відразу після зняття колодок закріпіть поршні робочого циліндра у будь-який доступний спосіб (наприклад, стягніть гумовим жгутом або зв’яжіть проволокою), інакше поршні можуть бути виштовхнуті з циліндра розпірною пружиною і з гідросистеми витече гальмівна рідина.

Очистіть від забруднень та огляньте деталі гальмівного механізму (рис. 9.3). Деформовані чи сильно коридовані деталі замініть. Втративши пружність і викривлені пружини замініть.

Корисні поради При кожному розбиранні гальмівного механізму замінюйте нові притискні пружини, чашки пружин і опорні стійки.

Нанесіть на місця тренування гальмівних колодок у гальмівний щит тугоплавці мастило для гальмівних механізмів.

Звільніть поршні робочого циліндра від фіксуючого пристосування, стисніть розсувними пасатижами поршні робочого циліндра та встановіть гальмівні колодки в порядку, зворотному зняттю.

задніх, гальмівних, колодка, chery

Викруткою підніміть вгору регулювальний клин зазорів для зведення колодок і встановіть гальмівний барабан і колесо на місце.

Відрегулюйте зазор між гальмівними колодками та барабаном, натиснувши 10-15 разів на педаль гальма.

Аналогічно замініть гальмівні колодки гальмівного механізму іншого колеса.

Після встановлення гальмівних колодок відрегулюйте стоянкову гальмівну систему (див. «Регулювання приводу гальма стоянки»).

У статті:

Автомобіль Chery Amulet поряд із гарним зовнішнім оформленням має гарне технічне оснащення. І ціна дуже зручна. Як би не тішили всі переваги, але поступово і деякі деталі (якість не завжди можна передбачити), і цілі системи перестають працювати. Не винятком буде гальмівна система, до якої багато вимог. Несправності у пристрої задніх гальмівних колодок унеможливлюють їх експлуатацію. Тому періодично їх треба міняти на нові. У керівництво хоч дивися не дивись, але практика показує – замінювати залежно від зношування. Це вже залежить від низки факторів.

READ  Заміна задніх гальмівних колодок Kalina 1

У складі задніх гальмівних колодок: опорні стійки, регулювальний клин зазорів, розпірна планка, задня та передня колодка та розтискний важіль гальма стоянки. Також різні види притискних пружин, стяжна, нижня стяжна, фіксуюча і пружина регулювання зазорів, а також чашки притискних пружин. Також, з цими елементами потрібно буде працювати надалі, якщо вас зачепить питання заміни задніх колодок.

Фактори впливу на зношування задніх гальмівних колодок Chery Amulet:

 • Поїздки міськими дорогами. Машина рухається короткими дистанціями. Часті зупинки швидко зношують колодки.
 • Стиль Ваших поїздок Агресивне та різке водіння більше навантажує колодки.
 • Завантаженість машини. Що менше навантажень на багажник, то краще для задніх колодок.
 • Матеріал колодок.

Після досягнення позначки 30 тис. км., періодично потрібно поглядати в якому стані колодки. Перевіряти у якому стані фрикційний шар. Це основний матеріал, який зупиняє машину. Існують різні типи поєднання матеріалів щодо його виготовлення. Є колодки з фрикціоном на 65% із міді, сталі або залізного порошку. Вони змішані для покращення процесу тертя з графітом. Перевага такого матеріалу в хорошій тепловіддачі, нестача. швидке зношування та шуми. Є фрикціон зі складом: смоли (високотемпературної), гуми, скла та вуглець. Цей тип колодок буде менш гамірно працювати, але й не так довго, як хотілося. Ще й запорошено. Третій тип. це колодки з добавками органічних речовин до 30%, мають непоганий теплообмін, але галасливі. Кращими вважаються керамічні фрикційні накладки з наповнювачем з міді. Вони не важкі, не надто шумлять і довговічніші.

Щоб не потрапляти в неприємні дорожні ситуації, іноді слід проводити візуальний огляд. Так ви можете самостійно дізнатися, наскільки зносився фрикційний шар (штангенциркулем) і приступити до заміни колодок. Або самому або звернутися на СТО. Гальмівна система дуже важлива та серйозна. І ремонтувати її потрібно бажано з оригінальними запчастинами у спеціалізованих майстернях. Благо на Chery Amulet, як і на інших китайців, не складно знайти і не дорого придбати комплектуючі.

Заміна задніх гальмівних колодок Chery Amulet

Через високу ціну іномарок та погану якість доріг, українські водії часто задовольняються вітчизняним автопромом. Але завдяки появі на ринку Chery Amulet ситуація кардинально змінилася. Автомобіль має гарні силові характеристики, гарний зовнішній вигляд та адекватну вартість. Але, незважаючи на всі переваги транспортного засобу, згодом окремі деталі та цілі вузли зношуються. На жаль, через погану якість вітчизняних доріг деякі деталі передчасно виходять з ладу. До таких відносяться задній гальмівний механізм.

Коли необхідно міняти гальмівні колодки на Chery Amulet

При агресивній їзді гальмівні колодки передчасно виходять із ладу. Також тривалість експлуатації колодок впливає режим поїздок. Наприклад, у місті на автомобілі часто доводиться зупинятися через невеликі проміжки траси. Така їзда негативно впливає на тривалість експлуатації колодок. Не варто забувати і про завантаженість автомобіля. Якщо ви постійно завантажуєте багажник, це спричинить додаткове навантаження на задні гальмівні планки. В результаті такої експлуатації вони швидше зношуватимуться.

READ  Регулювання клапанів Nissan х Trail Т31

Задні гальмівні колодки є важливою частиною гальмівної системи. Їх міняти набагато складніше, ніж на передніх колесах, оскільки крім самої заміни необхідно відрегулювати гальмо стоянки.

Важливо пам’ятати, що товщина фрикційних накладок має бути більшою за 0.5 мм. Якщо вона менша, необхідно зробити заміну колодок.

Заміна задніх колодок Chery Amulet здійснюється у таких випадках:

товщина фрикційних накладок менше 0,5 мм;

задніх, гальмівних, колодка, chery

під час зупинки автомобіля з’являється звук. Неприємний звук з’являтиметься, коли фрикційний матеріал стерся до металу;

збільшився гальмівний шлях автомобіля. У разі рекомендується негайно провести заміну гальмівних колодок;

утворюється биття в районі коліс при різкій зупинці. Це може статися у тому випадку, коли колодки зношуються нерівномірно, або через тріщини та сколи;

автомобіль почало заносити. Це може статися через нерівномірне спрацювання гальм (зношена колодка повільніше схоплює колесо).

Якщо ви наїздили автомобілем понад 30 тис. км, рекомендується періодично оглядати гальмівні колодки, щоб оцінити, наскільки зносився фрикційний шар. Для цього слід скористатися лінійкою або штангенциркулем. Завдяки візуальному огляду, ви не потрапите в неприємну ситуацію на дорозі, а якщо знадобиться, зможете провести заміну колодок на спеціалізованому СТО.

Звертаючись на СТО, ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу та гарантію на виконані роботи. Необхідно пам’ятати, що гальмівна система дуже важливий вузол в автомобілі. Для її ремонту слід купувати лише оригінальні запчастини, а заміну провозити до професійних майстерень. В іншому випадку через невеликий проміжок часу може знадобитися повторне звернення до майстрів.

Основні етапи заміни гальмівних колодок

Що Вам знадобиться? Отже, знадобиться ключ «на 13», розсувні пасатижі або дві посилені викрутки.

 • Встановіть автомобіль на домкрат або на підйомник
 • Зніміть колесо
 • Далі потрібно вивернути нижній болт кріплення супорта і підняти супорт вгору
 • Знімаємо передні колодки з напрямних
 • Виконайте огляд фіксуючих пружин
 • Якщо пружини надто деформовані, тоді вони підлягають заміні
 • З використанням пасатижів потрібно втопити поршень робочого циліндра
 • Встановіть передні гальмівні колодки у зворотному знятті порядку. Для того, щоб виключити самовідвертання болта кріплення супорта, різьблення перед встановленням необхідно змастити анаеробним фіксатором різьблення
 • Далі натисніть на педаль гальма для того, щоб підвести колодки до диска
 • Встановіть на автомобіль колесо
 • Перевірте об’єм гальмівної рідини, а за необхідності відновіть його

Заміна гальмівних колодок Chery Amulet

Якщо у Вас є необхідність замінити гальмівні колодки, рекомендуємо Вам звернутися до фахівців у СТО. Але буває так, що через певні причини це неможливо, тоді можна самостійно поміняти гальмівні колодки. Chery Amulet має гальмівні дискові механізми передніх коліс, а гальмівні задні механізми цього автомобіля барабанні, передбачена автоматичне регулювання зазору між барабаном і колодками.

Замінюйте передні гальмівні колодки лише комплектом із чотирьох штук (на кожну сторону по дві штуки).

Перед заміною слід перевірити об’єм гальмівної рідини. Якщо її виявиться багато, тоді частину рідини відкачайте, адже після заміни колодок новими об’єм рідини стане ще більшим. Слід завжди звертати увагу на маркування колодок. Нові колодки повинні бути точно з таким же маркуванням.

Chery Amulet заміна тормозних колодок, накладок, циліндра, ступиці задньої

READ  Заміна противотуманной фари Ford Focus 3

Деякі корисні поради

При будь-якій заміні колодок обов’язково перевіряйте переміщення супорта щодо напрямної гальмівних колодок, а також стан захисних гумових чохлів направляючих пальців. Коли переміщення утруднене, тоді необхідно змастити напрямні пальці супорта спеціальним консистентним мастилом. Змастіть його мастилом і закладіть його у внутрішню порожнину в чохлі. У порядку, протилежному до зняття, встановлюємо палець у напрямну колодок. Далі слід перевірити стан захисного чохла. У разі появи будь-яких ознак старіння гуми слід обов’язково замінити захисні чохли направляючих пальців.

Після заміни зношених колодок, не виїжджайте відразу ж на жваві магістралі. Іноді при першому швидкому гальмуванні гальма працюватимуть з низькою ефективністю. Адже гальмівні диски теж мають властивість зношуватися, а нові колодки їх стосуються тільки краями, практично не гальмуючи. Краще вибрати тиху вулицю і кілька разів плавно загальмувати. Це потрібно для того, щоб притерлися колодки і почали прилягати повною поверхнею.

Бажано хоч би перші 100 км. різко не гальмувати. При великому нагріванні неприроблених колодок підгоряє верхній шар їх накладок і ще деякий час гальма працюватимуть не зовсім ефективно.

Сподобалася стаття? Додай до себе на сторінку, щоб не забути:

Заміна гальмівних колодок Chery Amulet

Заміна гальмівних колодок Chery Amulet, ціна в Петербурзі, заміна задніх, передніх гальмівних колодок Chery Amulet Московський район, Фрунзенський, Вітебський проспект СПб. Звертайтесь!

Ця послуга здійснюється для моделей Chery Amulet.

Будь-який водій авто знає, що значення гальмівної системи надзвичайно значне. І одними з найважливіших елементів у системі є колодки гальмівні. Вони щодо легко спрацьовуються, у разі настає термін їх заміни. Щоб не боятися відмови гальмівної системи на дорозі від поганого їх ремонту, заміна гальмівних колодок автомобіля Chery Amulet (Chery Amulet) повинна проводитися руками фахівців. Ми беремо до кадрового складу лише класних спеціалістів. Тому замінити гальмівні колодки та диски до нашої фірми заїжджають клієнти з віддалених регіонів. Це сьогодні пояснює те, що нам вірять, і ми прагнемо, щоб заміна задніх гальмівних колодок та інші види ремонту здійснювалися на оптимальних умовах. Коли Вас турбує передня або задня колодка автомобіля, ми зможемо легко вирішити цю проблему.

Послуга усунення несправностей Ціна, руб.
легкові а/м джипи мінівени
зняття/установка передніх гальмівних колодок 800 900 1200
зняття/установка задніх дискових гальмівних колодок 800 900 1200
зняття/установка задніх барабанних гальмівних колодок 1600 2400 2600

Проблема задних тормозов и востановление работы на Чери амулет (Chery Amulet)

задніх, гальмівних, колодка, chery

Ціни, представлені в прайсі, дані орієнтовно і можуть змінюватися як у більшу, так і меншу сторону.

Увага! Акції! Знижки!

 • Заміна масла. безкоштовно!
 • Діагностика підвіски безкоштовно!
 • евакуатор. безкоштовно, за вартості ремонту від 10000 руб.
 • Найкраща ціна на евакуатор по місту. 1000 руб.
 • Найкраща ціна на комп’ютерну діагностику. 850 руб.
 • Найкраща ціна на заправку автокондиціонера під ключ. 1500 руб.
 • Отримай картку номіналом 1000 руб. на роботи у нашому автоцентрі на наступних умовах. заправ кондиціонер за 1200 руб. або проведи сезонну заміну коліс від 1300 руб.