Table of Contents

83-4-26-06 (Копіювати)

Якщо товщина колодки (накладка разом із основою) менше 5,0 мм, колодки обох гальмівних механізмів необхідно замінити.

Роботу із заміни колодок проводимо на рівній площадці, оглядовій канаві чи естакаді.

Увага! Колодки гальмівних механізмів задніх коліс необхідно замінювати на комплект — усі чотири колодки. Заміна колодок лише одного гальмівного механізму може призвести до відведення автомобіля убік при гальмуванні.

Заміну колодок показуємо на лівому задньому колесі. Перед зняттям барабана гальмівного механізму опускаємо важіль троса до упору — автомобіль повинен бути розгальмований.

Знімаємо заднє колесо та надійно фіксуємо автомобіль на опорній стійці заводського виготовлення.

Щоб зняти барабан, колодки потрібно звести.

83-14-03-11 (Копіювати)

Знімок1111

Перевіряємо технічний стан деталей та очищаємо їх.

Механізм автоматичного регулювання зазору між колодками та барабаном складається із складової розпірної планки колодок, важеля регулятора та його пружини. Він починає працювати зі збільшенням зазору між колодками і гальмівним барабаном.

83-14-03-15 (Копіювати)

Звертайте увагу на гальмівні механізми хоча б 2 рази на рік, коли міняєте колеса міжсезоння. Огляд не вдарить по кишені. Підтримка гальм у чудовій формі, своєчасна заміна – внесок у безпеку.

Передні гальмівні колодки та диски заміна на Almera ClassicПосилання на основну публікацію

Позаплановий ремонт заднього гальмівного супорта та заміна колодок

На знятій головці і блоці циліндрів зачищаємо дотичні поверхні, після чого перевіряємо геометрію цієї частини на відсутність короблення. Для цього ребром залізної лінійки перевіряємо площину вздовж довжини, потім поперек і з кута на кут, замірюючи щупом зазор, що утворюється. ГБЦ потрібно віддати на шліфування у спеціалізовану майстерню. Порядок зняття заднього гальмівного супорта. Відновлення вільного ходу, що заклинила направляючу.

Гальмівна система Nissan Almera: заміна колодок та циліндра

Гальмівна система автомобіля Алмера керує швидкістю автомобіля та гарантує ефективну зупинку. Вона поділяється на дві складові частини: робочу та стоянкову. Робоча потрібна для штатної зупинки автомобіля. Стоянка утримує автомобіль на нерівній поверхні нерухомо за допомогою приводу на задні колеса.

Як поміняти робочий гальмівний циліндр Nissan Pulsar

Як одна з найбільш поширених проблем, що складаються в процесі експлуатації автомобіля, витончення гальмівних колодок вимагає своєчасного попередження та заміни. Наслідки недогляду за станом гальмівних колодок свого автомобіля можуть призвести до плачевних наслідків аж до їхньої стертості до рівня металу. Детальне відео про те, як поміняти робочий гальмівний циліндр на Nissan Pulsar 1.5 1995 року. 1. Зняти колесо 2. Зняти

Коли двигун Nissan Almera N16 став перегріватись і помічена текти антифризу та олії з-під головки блоку, необхідно зняти її та замінити прокладку. Через високі температури головку може покоробити, і тоді вже знадобиться шліфування місця її з’єднання з блоком циліндрів.

READ  Renault Megane 2 заміна задніх гальмівних колодок

Зняття та заміна передніх гальмівних колодок та дисків на. Але мають деякі приємні особливості, такі як: протискрипні пластини та нові болтики у кількості двох штук. Мої колодки Kashiyama K1247 Вибрав тому, що за ціною тире якість відповідають. Поради. Хороші:ATE, Gates,

Перевірку стану колодок та барабанів гальмівних механізмів задніх коліс автомобіля Nissan Almera проводимо при кожному технічному обслуговуванні, заміну. у разі гранично допустимого зношування їх накладок або барабана гальмівного механізму заднього колеса. Не поспішайте витрачається на нові супорти, 100% ремонт старих супортів своїми руками. Повний, докладний, покроків

Заміна задніх колодок гальмівного дискового механізму практично нічим не відрізняється від заміни передніх колодок. Чуєте під час руху постійне тертя гальмівних механізмів? Цілком можливо підклинило закислий поршень

Важливо при збиранні перевірити збіг усіх міток, інакше ланцюг може зірватися, що призведе до серйозних поломок. На цьому заміна ланцюга на Nissan Almera Н16 Classic закінчена.

У такому положенні вимірюємо зазори на розподільному розподілі впуску першого і другого циліндрів, а на розподільному розподілі. випуску у першого і третього циліндрів, і фіксуємо результати вимірювання.

Загалом процес заміни антифризу на автомобілі Nissan Almera Н16 займає не більше півтори години. При дотриманні описаних рекомендацій та етапів ви легко заміните охолоджувальну рідину на авто самостійно. Ремонт супорта, що заклинив. Що буває коли гальмівний супорт заклинив (гріються гальма і клинить гальмо

Якщо прочитаєте цю статтю, то змінити задні колодки не складе вам ніяких труднощів, і займе не більше 25 хвилин. Заміна гальмівних колодок на Mitsubishi Lancer 9 своїми. Заміна задніх гальмівних колодок на Mitsubishi Lancer 9. Заміна передніх гальмівних колодок на Mitsubishi Lancer 9. При цьому обійдемося невеликим набором інструментів.

Дізнатися докладніше про те, як робиться заміна задніх барабанних колодок на Nissan Almera Н16, допоможе це відео з інструкціями. Ремкомплект головного циліндра зчеплення — 30611-5N325 Можна допомогти матеріально і випуски виходитимуть частіше!

Якщо результати вимірювання відрізняються від номінальної величини, знімаємо регулювальну шайбу і замінюємо її іншою з ремонтного комплекту. Заміна настільки проста, що не встиг все зняти. Одна порада якщо не знімається гальмівний барабан то во

Заміна передніх гальмівних дисків

Іноді при гальмуванні на великій швидкості (приблизно 90-100 км/год) рульове колесо починає трястись. Найчастіше ця проблема викликана деформованими чи нерівномірно зношеними дисками. Вони мають товстіші і більш тонкі ділянки, тому гальмівне зусилля змінюється при обертанні диска, викликає вібрацію кермового колеса та педалі.

Розтискати колодки необхідно, якщо не будете їх міняти

Причинами нерівномірного зношування можуть стати:

 • іржаві диски. одна з найпоширеніших причин пульсації педалі та трясіння рульового колеса;
 • деформація внаслідок надмірного нагріву, що виникає при гальмуванні;
 • інші причини включають неякісний матеріал дисків або колодок, штифти супорта, що заклинили, або неправильне складання при заміні.

Передні гальмівні млинці мають ресурс роботи в середньому 30-50000, іноді більше залежить від умов, стилю водіння. Заміна робиться і раніше за дефектами.

ЦЕ ЦІКАВО: ВАЗ 2109 не вмикається задня передача

Ось інструкція заміни для Almera Classic:

 • Спочатку змінюємо старі колодки за аналогією прикладу вищим. Потім рульовим колесом розвертаємо поворотний кулак вліво, якщо заміна з лівого боку, і навпаки, коли міняємо праворуч.
 • Відкручуємо 2 болти на 19 з цапфами поворотного кулака.
 • Користуючись монтуванням, розсуваємо колодки, але краще їх замінити.
 • Знімаємо супорт разом зі скобою, підвішуємо осторонь або кладемо на підставку, намагаючись не пошкодити гальмівний шланг.
 • Відкручуємо маточину головкою на 30.
 • Демонтуємо диск, можна постукувати молотком. все одно міняти.
 • Далі збирання у зворотному порядку.
READ  Заміна задніх колодок Opel Astra н

Оригінальні на Almera Classic — Nissan/Renault-Samsung 40206-95F0B.

Диски змінюються із колодками. Встановлення старих колодок на нові млинці призведе до нерівномірного стирання других та раннього виходу їх з ладу.

Як прокачати гальма на Nissan Almera Classic?

Для прокачування необхідно мати прозору трубку та ємність, ключ для відкручування гальмівних штуцерів. Бачок для гальмівної рідини потрібно повністю заповнити. Першим прокачується заднє праве колесо, потім переднє ліве, після нього заднє ліве та переднє праве колесо.

Якщо ж автомобіль праворульний, то прокачування торомозної рідини починається із заднього лівого колеса, потім переднє праве, заднє праве і, нарешті, переднє ліве.

Як прокачати гальма Nissan Almera – порядок роботи:

Для прокачування та або заміни гальмівної рідини необхідно:

 • дно від пластикової пляшки;
 • система (так звана крапельниця);
 • шприц (що більше обсяг тим краще);
 • ключ на 8 або спец-ключ для штуцерів;
 • гальмівна рідина.
 • Насамперед відкриваємо бачок з гальмівною рідиною і викачуємо відпрацьовану рідину за допомогою шприца та трубки. Потім заливаємо свіжу.
 • Тепер потрібно дістатися штуцерів. Якщо ви на ямі, то підлізти до задніх штуцерів, можна знизу автомобіля. Для доступу до передніх достатньо викрутити колеса в потрібну сторону. Якщо ж не на ямі, то знімаємо колесо.
 • Надягаємо на штуцер крапельницю зі спеціальним перехідником. Беремо ключ на 8 і зриваємо штуцер, потім закручуємо назад. Так нам буде згодом легше його відкручувати та закручувати.
 • Наливаємо в пластикову ємність трохи гальмівної рідини та опускаємо в неї інший кінець крапельниці. Суть у тому, що трубка повинна бути в рідині, щоб у гальмівну систему не потрапило повітря.
 • При закрученому штуцері помічник повинен натискати на педаль необхідну кількість разів, доки вона не почне натискатися із зусиллям, після чого утримувати педаль у натиснутому стані.
 • Утримуючи її в натиснутому стані, потрібно відкрутити гальмівний штуцер (до моменту появи повітряних бульбашок).
 • Після того, як педаль «упала» (про це повинен просигналізувати помічник за кермом), а після повітря пішла гальмівна рідина (спостерігати в ємності), штуцер необхідно закрутити. І так повторити кілька разів, доки не поллється чиста гальмівна рідина.
 • Продовжувати прокачувати гальмівну систему наступного колеса.
 • Для того, щоб повністю вийшло повітря з гальмівної системи одного циклу, буває недостатньо. Необхідно повторювати прокачування до тих пір, поки після відкручування штуцерів повітряні бульбашки не припинять виходити, а натискання на педаль буде жорстким у верхній точці.

  Важливо! При прокачуванні гальмівної системи постійно контролюйте рівень рідини у бачку. Не допускається, щоб бачок був порожнім. І тут у систему знову потрапить повітря. Тому після прокачування кожного колеса потрібно щоразу доливати в бачок гальмівну рідину.

  Як прокачати гальма на Nissan Almera N16 якщо педаль постійно «млява», а зі штуцерів безперервно йдуть бульбашки повітря? Це свідчить про те, що в систему постійно потрапляє повітря.

  В цьому випадку необхідно перевірити герметичність гальмівної системи. Сліди патьоків свідчать про місце розгерметизації.

  Прокачувати гальмівну систему на авто з ABS необхідно при працюючому двигуні.

  Після всіх маніпуляцій перед тим, як виїжджати на жваву трасу, перевірте працездатність гальмівної системи. Акуратно проїхавши деяку відстань, періодично зупиняючись.

  READ  Заміна задніх амортизаторів Ford Focus 1

  Гальмівна рідина Nissan Almera Classic

  Її обирають за порадами творців. Для цієї машини необхідно використовувати рідину DOT 4. 0.6 л – її повний об’єм. Міняти її радять раз на 30 000 км.

  Установка ремкомплекта задних барабанных тормозов Nissan Almera N16

  При доливі використовуйте рідину того самого класу. Іншу не можна – це зіпсує загальну характеристику рідини.

  Ремкомплект барабанних колодок на Nissan Almera (Nissan Almera)

  1990-ті 1995 1996 1997 1998 1999
  2000-ті 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
  2010-ті 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
  2020-ті 2020 2021

  Ремкомплект барабанних колодок

  ремкомплект, задніх, барабанних, гальм

   Країна виробник: Німеччина

  • Додатковий артикул / Додаткова інформація: з пружиною
  • Країна виробник: Німеччина

  • Кількість: 16

  Nissan almera classik замена задних колодок

   Країна виробник: Німеччина

  • Кількість: 22
  • Країна виробник: Німеччина

  • Тип гальма: Барабанний механізм
  • Діаметр [мм] : 203
  • Ширина (мм): 36
  • Країна виробник: Німеччина

  • Кількість: 16
  • Країна виробник: Нідерланди

  • Тормозна система : NISSIN
  • Вага [кг] : 0,09
  • Країна виробник: Нідерланди

  • Тормозна система : AKEBONO
  • Діаметр барабана: 180×31
  • Вага [кг] : 0,1
  • Країна виробник: Німеччина

  • Тип гальма: Барабанний механізм
  • обмеження виробника: TOKICO
  • Діаметр [мм] : 180
  • Ширина (мм): 31

  Широкий асортимент гальмівної системи на Nissan Almera 1, 2, Classic, Класик

  Масштабний асортимент гальмівних систем гарної якості до будь-якого авто з можливістю поставки в Харків, Павлоград, Кропивницький, Вінниця, Одеса, Кам’янець-Подільський та по всій Україні. Ти можеш оцінити на актуальних фотографіях, який зовнішній вигляд матиме ремкомплект барабанних колодок для Nissan 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 20, 200, 20. 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 року випуску, з об’ємом двигуна 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.2 та кузовом хетчбек.

  Ми даємо можливість вибрати оригінальні ремкомплекти барабанних колодок до Nissan Almera 1, 2, Classic, Класик за допомогою кожного із зручних для Вас методів:

  Додаткові назви деталі для машини: ремкомплект барабанних колодок.

  Ремкомплекти барабанних колодок є у продажу на наступні покоління Nissan Navara

  Покоління авто Nissan Navara D21 Nissan Navara D22 Nissan Navara D40
  Роки випуску: 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993 1992 1991 1990 1989 1988 1987 1986 1 985
  Об’єм двигуна: 2.0 2.4 2.5 2.7 2.8 3.0 3.2 3.3 4.0

  Ремкомплекти барабанних гальм Nissan Navara (Nissan Навара)

  Товарів у кошику:

  Ми також продаємо «Ремкомплекти барабанних гальм» також на інші моделі Nissan.

  03115 Київ. вулиця Верховинна, 39 (м. Житомирська)

  Ремкомплекти барабанних колодок є у продажу на наступні покоління Nissan X-Trail

  Покоління авто Nissan X-Trail T30 Nissan X-Trail T31
  Роки випуску: 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2002 20
  Об’єм двигуна: 2.0 2.2 2.5

  Ремкомплекти барабанних гальм Nissan X-Trail (Nissan Х-Trail)

  Товарів у кошику:

  Ми також продаємо «Ремкомплекти барабанних гальм» також на інші моделі Nissan.

  03115 Київ. вулиця Верховинна, 39 (м. Житомирська)