Заміна свічок запалювання Peugeot 308

Як замінити свічки своїми руками

Нам буде потрібно Торекс на 30 для відкручування верхньої кришки клапанної кришки, на більш перших моделях встановлені гвинти з головкою на 8. Це на нетурбірованних версіях двигуна EP6. На турбированних кришка відсутня.

Знімаємо її і відключаємо 4 котушки запалювання, виймаємо їх.

Що б отримати платинові свічки запалювання потрібно:

 • комірець,
 • подовжувач,
 • головка шестнадцатігранная на чотирнадцять.

Несправні свічки визначити досить просто, навколо ізолятора будуть електричні пробої від котушок запалювання, так само про несправності можуть говорити згорілі електроди безконтактної групи. Неякісне паливо так само зменшує їх термін служби.

На фото вони виглядають на пробігу в 50 000 кілометрів, без єдиної заміни і електроди як і ізолятори в жахливому стані. Тут ви швидко свічках з нагаром, автомобіль троит. Рекомендується перевіряти свічки при проходженні кожного технічного обслуговування автомобіля Peugeot, особливо експлуатації по Росії і країнах СНД, де паливо не завжди відповідає високим стандартам якості.

Заміна свічок запалювання на автомобілі Peugeot 308, 408 і 3008

Проводити заміну свічок в Peugeot потрібно кожні 40000 кілометрів по пробігу автомобіля, для 120 сильного мотора NGK PLZKAR6A-11, для 150-сильного. NGK PLZKBR7A- G, ну а якщо нехтувати заміною їх, то рано чи пізно можна зіткнутися проблемою неправильно працюючого двигуна, це може бути як троение двигуна або ж поганий завод двигуна автомобіля, особливо в холодну пору року.

Постаючи перед вибором виду свічок запалювання, необхідно керуватися інтенсивністю навантаження в роботі автомобіля. При великих навантаженнях варто використовувати холодні, оскільки температура підвищується, що неминуче призведе до перегріву, у випадках використання гарячих. Так як двигуни відрізняються комфортним для роботи температурним режимом, існують різні свічки з варіативним тепловим еквівалентом. калильним числом.

Дана величина вимірює середні температури на ізоляторі і електродах. На деталях ізолятора температура повинна відповідати певному інтервалу. Найнижчим порогом інтервалу вважається чотириста градусів, за рахунок того, що при даній температурі не накопичується масляний нагар і сажа на свічках. Перевищуючи лімітний поріг інтервалу в вісімсот п’ятьдесят градусів, може виникнути краплинне запалювання, що призведе до перегріву і виходу з ладу свічки. Щоб уникнути подібних неприємностей, необхідно використовувати паливо, яке підходить двигуну і ретельно спостерігати за зовнішнім станом свічки, регулярно перевіряючи їх.

У зв’язку з технічним прогресом, в свічках запалювання став використовуватися розширений діапазон розжарювальних чисел. Найвідомішою фірмою-виробником вважається NGK, оскільки вони відображають двозначні показники чисел.

На вибір свічок впливає розмір двигуна. Залежно від його величини свічки можуть змінювати вид, стосовно до конкретного двигуну. На температурний режим деталі. свічки запалювання, також впливає матеріал, з якого зроблена деталь, і довжина теплового конуса.

READ  Скільки заливати масла в Ford Kuga

Пежо 308, замена свечей.

рекомендації

 • У разі втрати гумової втулки, яка встановлюється в спеціальній голівці на «14» і дозволяє вилучати свічку з колодязя, можна використовувати котушку запалювання.
 • При наявності динамометричного ключа, перехід з затисненням електрода на ½ обороту доцільно замінити на операцію точного формування фіксуючого зусилля величиною 20 Нм.
 • При установці нових елементів рекомендується зробити вимір величини зазору щупом: завод-виробник рекомендує дотримуватися значення в межах 1,0-1,1 мм. При необхідності зазор регулюється підтяжкою бічного електрода спеціальним пристосуванням.
 • Заміну свічок рекомендується проводити по черзі, оскільки відкривши відразу все колодязі, ймовірність забруднення камер згоряння значно збільшується.

Названий термін використовується для визначення часу, за яке свічка повністю досягне калійного запалювання. Залежно від числового значення цієї величини і відбувається видове поділ свічок. Таким чином, при високих показниках калильного числа, свічка називається холодної, відповідно, низькі показники характеризують гарячу.

Постаючи перед вибором виду свічок запалювання, необхідно керуватися інтенсивністю навантаження в роботі автомобіля.

При великих навантаженнях варто використовувати холодні, оскільки температура підвищується, що неминуче призведе до перегріву, у випадках використання гарячих.

Так як двигуни відрізняються комфортним для роботи температурним режимом, існують різні свічки з варіативним тепловим еквівалентом. калильним числом.

Дана величина вимірює середні температури на ізоляторі і електродах. На деталях ізолятора температура повинна відповідати певному інтервалу. Найнижчим порогом інтервалу вважається чотириста градусів, за рахунок того, що при даній температурі не накопичується масляний нагар і сажа на свічках.

Перевищуючи лімітний поріг інтервалу в вісімсот п’ятьдесят градусів, може виникнути краплинне запалювання, що призведе до перегріву і виходу з ладу свічки.

Щоб уникнути подібних неприємностей, необхідно використовувати паливо, яке підходить двигуну і ретельно спостерігати за зовнішнім станом свічки, регулярно перевіряючи їх.

У зв’язку з технічним прогресом, в свічках запалювання став використовуватися розширений діапазон розжарювальних чисел. Найвідомішою фірмою-виробником вважається NGK, оскільки вони відображають двозначні показники чисел.

На вибір свічок впливає розмір двигуна. Залежно від його величини свічки можуть змінювати вид, стосовно до конкретного двигуну. На температурний режим деталі. свічки запалювання, також впливає матеріал, з якого зроблена деталь, і довжина теплового конуса.

Проголосуйте, чи сподобалася вам стаття?

Проте, не особливо захоплюючись пошуками альтернативних свічок запалювання на двигун ЕР6 і встановивши рекомендовані заводом, можна здорово заощадити час гроші на експерименти. Міцної всім іскри і добрих доріг!

 • https://mashinapro.ru/1245-svechi-peugeot.html
 • https://oils-market.ru/articles/a.166.html
 • https://carfrance.ru/zamena-svechei-peugeot-308/
 • https://PolomkiAuto.ru/kakie_stavit_i_kak_pomenjat_svechi_zazhiganija_pezho_308.html
 • https://motyk.ru/info/zamena-svechej-pezho-308-reglament/
 • https://AutoZaliv.ru/service/zamena-svechej/pomenyat-svechi-peugeot-308

Автомобіль Peugeot 308 і заміна свічок: інструкція з поясненнями Посилання на основну публікацію

Які ставити і як поміняти свічки запалювання Peugeot 308

Свічки запалювання практично будь-якого автомобіля в залежності від різних факторів вимагають періодичної заміни. Але, як правило, мало вчасно міняти свічки, необхідно і знати, які свічки ставити.

Безумовно, рекомендовані марки свічок запалювання вказані в інструкції з експлуатації, але на практиці виходить зовсім інакше. І водії цікавляться, а які ще можна поставити більш якісні і довговічні свічки запалювання.

Тому далі мова піде про марках свічок запалювання зазначених в керівництві і марках свічок які ставлять водії.

Які свічки запалювання ставлять власники Peugeot 308

Відповідно, які свічки запалювання поставити на свій Peugeot 308 кожен власник вирішує сам.

READ  Скільки зубів на ремені ГРМ ВАЗ 2109

Демонтаж свічок запалювання

Але для цього необхідно свічки викрутити. Робиться це так:

Відкручуємо два болти кріплення декоративної пластикової накладки.

Головкою на 8 відкручуємо 2 болта на декоративній пластиковій кришці.

Акуратно піддягаємо накладку і піднімаємо її на себе, намагаючись не пошкодити засувки.

 • Знімаємо пластикову кришку.
 • Перед нами котушки запалювання з контактними колодками, які зафіксовані на котушках засувками. Засувки піднімають вгору, тим самим звільняються контактні колодки. Піднімаємо вгору засувку. від’єднуємо колодку.
 • З кожної з котушок знімаємо контакти і тягнемо на себе котушки по черзі.
 • Виймаємо котушки, які не плутаємо їх місцями.
 • Для викручування свічок необхідний свічковий 12-гранний ключ Force на 14. Його каталожний номер 5497714.

  12-гранним свічним ключем Force на 14 викручуємо свічки.

  Ключ опускається в свічковий колодязь, свічка викручується і виймається. Спеціальний гумовий ущільнювач не дає свічці провалюватися в колодязь і дозволяє витягти її безперешкодно.

  Встановлюючи свічки назад (або при заміні їх новими), необхідно акуратно опускати свічку в колодязь, щоб при ударі об головку на електродах не збив зазор.

  Коротко про порядок заміни

  Запропонована заводом-виробником Peugeot 308 процедура заміни свічок проводиться в такій послідовності:

  • зняти мінусову клему з АКБ;
  • демонтувати пластиковий кожух мотора;
  • від’єднати колодки харчування котушок запалювання;
  • зняти котушки;
  • відвернути свічки;
  • встановити і закрутити нові елементи;
  • поставити всі елементи в зворотній послідовності.

  Peugeot 308 ремонт двигуна. Ремонт автомобіля своїми руками

  Без удаваної скромності скажемо, про ремонт Peugeot 308 ми знаємо все, за 10 років роботи з цим автомобілем ми можемо писати книги про ремонт Peugeot.

  Заміна свічок запалювання на автомобілі Peugeot 308, 408 і 3008

  »308, 408, 3008 Ремонт» Заміна свічок запалювання на автомобілі Peugeot 308, 408 і 3008

  Проводити заміну свічок в Peugeot потрібно кожні 40000 кілометрів по пробігу автомобіля, для 120 сильного мотора NGK PLZKAR6A-11, для 150-сильного. NGK PLZKBR7A- G, ну а якщо нехтувати заміною їх, то рано чи пізно можна зіткнутися проблемою неправильно працюючого двигуна, це може бути як троение двигуна або ж поганий завод двигуна автомобіля, особливо в холодну пору року.

  Peugeot 408 заміна свічок

  Peugeot 408 заміна свічок, свічар, техобслуговування, сервіс, то, Peugeot, пижик, свічки розжарювання, автомеханік, Перм

  Peugeot 308 Які Свічки Ставити

  Ну що ж, почнемо-с. Після покупки авто відразу було вирішено зробити ТО. Машина не на гарантії, тому до цієї справи підійшов серйозно. 1. які свічки потрібні для Peugeot 308. Масло Так як рекомендоване виробником масло Total швидко

  Не дуже поширене масло, але знайти можна. Скажу відразу після зміни масла пропала помилка Check Oil тепер завжди Oil OK. Ну і масляний фільтр, природно, був замінений.

  Для мого движка його номер: 1 109. AH, варто 315р. P. S.: Так само бажано замінити колечко зливний пробки копійчане справа, 20 рублів.

  Е номер 0313 38. Update: 26. 08. 2011 42000km Замінив масло (вирішив міняти кожні 10 тисяч) дуже задоволений результатом. Коли зливали Total дуже дивувався, як на цьому міг працювати двигун.

  Правильная замена свечей в двигателе EP6 Peugeot и Citroen

  Тепер відпрацювання не смердить паленим і схожа на масло. Міняємо свічки на Peugeot 308 Peugeot 308. Можна спокійно і перепробіг допустити. Скажу відразу, помилка Check OIL не зайнялася жодного разу! На Total він при повному рівні вилазила постійно. 2. свічки О, свічки =) Іноді власники 308-х стикаються з помилкою Depollution system faulty. які свічки запалювання ставлять власники Peugeot 308. Я не став винятком.

  свічок, запалювання, peugeot

  Марки свічок запалювання на Peugeot 308 по керівництву

  параметр Модель двигуна Зазор між електродами, мм
  EP6C EP6CDT
  холодна свічка Beru 12ZR-6SP03-11 Beru 12ZR-6SP03-11 0,95-1,0
  гаряча свіча Beru 12ZR-7SP03-11 Beru 12ZR-7SP03-11
  READ  Як виставити запалювання на Kalina 8 клапанів

  Періодичність заміни свічок запалювання

  Про періодичність заміни свічок на Peugeot 308 можна сказати одне, що періодичність залежить від багатьох факторів (починаючи від якості палива і закінчуючи якістю свічки). Якщо ж зазирнути в керівництво по експлуатації на Peugeot 308, то там вказано, що свічки запалювання необхідно міняти кожні 40 тис.км. пробігу.

  свічок, запалювання, peugeot

  ознаки зносу

  Перші ознаки зносу свічок:

  • Двигун троїть на холостих.
  • складний запуск.
  • Провали на перехідних режимах.
  • Бортовий комп’ютер видає помилки, пов’язані з пропусками запалювання.

  У цих випадках потрібно, незалежно від пробігу, як мінімум проконтролювати стан свічок. візуально оцінити колір електродів, з’ясувати наявність нагару, масла, палива на електродах і оцінити знос контактів.

  Міняємо свічки запалювання на Peugeot 308 своїми руками: які краще вибрати

  Чим більш технологічні двигун, тим суворіше попит з витратних матеріалів, палива і масел. Peugeot 308. це сучасний автомобіль, а мотори 1,4 і 1,6 л, які найчастіше на них встановлюють, показали себе краще, ніж двигуни попереднього покоління на 307-му пижик. Свічки і якість палива. одна з заковик, які виникають в процесі експлуатації і з ними ми розберемося прямо зараз.

  Як і коли міняти свічки на Peugeot 308

  Для початку розберемося з процедурою заміни свічок на 120-сильному атмосферному двигуні ЕР6.

  Замена свечей зажигания Пежо 308, двигатель EP6

  Завод для двигуна EP6 встановив інтервал заміни 40 000 км.

  Завод встановив регламент заміни свічок для цього мотора. 40 000 км або два роки експлуатації. Потрібно розуміти, що цей пробіг і ці терміни досить умовні, оскільки кожен автомобіль заправляється бензином різної якості, експлуатується в різних умовах. За фактом, у деяких власників свічки у відмінному стані і після 50 тисяч пробігу, а у кого-то після 20-ти вже потребують заміни.

  свічок, запалювання, peugeot

  Головкою на 8 відкручуємо 2 болта на декоративній пластиковій кришці.

  12-гранним свічним ключем Force на 14 викручуємо свічки.

  Встановлюючи свічки назад (або при заміні їх новими), необхідно акуратно опускати свічку в колодязь, щоб при ударі об головку на електродах не збив зазор.

  Які свічки краще для Peugeot 308?

  Завод настійно рекомендує використовувати для заміни на 120-сильному двигуні свічки BERU Platin 12ZR-7SP03 R6 з каталожними номером 5960 Е1. На старих, дорестайлінгових моторах ЕР6 120 к.с. встановлювали свічки BERU Platin 12ZR-6SP03 R6 з каталожними номером 5960 А5. тому перші свічки. єдині рекомендовані заводом для цього двигуна. Як альтернативний варіант, можна розглядати свічки:

  • NGК PLZKAR6A-11;
  • BОSCH 5960.83 VR 8 SЕW;
  • Denso 6076 Regular FXE20HR11;
  • NISSAN 22401-CK81B;
  • Champion REA8MCL.
  | Denial of responsibility | Contacts |RSS