Заміна салонного фільтра Ford Focus 2 дорестайлінг

Table of Contents

Міняємо салонний фільтр на Ford Focus 2: відмінності рестайлінгу від дорестайла

Для того, щоб водій і пасажири не дихали пилом і вихлопними газами, в систему вентиляції салону автомобіля встановлений повітряний фільтр. Іноді ми навіть не уявляємо, що нам доводиться вдихати при русі по місту. пил від стертих гальмівних колодок, бензол, сірку, азот, гумову пил, органічні частинки і багато інших не надто корисних речовин. Все це повинно залишатися на салонному фільтрі, а в салон повинен надходити очищене повітря. Як правильно поміняти і як вибрати хороший фільтр для Ford Focus 2, дізнаємося прямо зараз.

Який салонний фільтр вибрати?

Якщо салонний фільтр на Ford Focus 2 змінюється в перший раз, то найімовірніше там стоїть звичайний фільтруючий елемент, який рекомендується замінити на вугільний, тим паче, що різниця вартості не значуща.

Але проблема стоїть в тому, що на ринку на даний момент представлена ​​величезна кількість таких виробів серед яких є і підробки. Тому принципово придбати або оригінал, або високоякісний аналог.

Властивості незвичайного вироби Ford 1 354953. підійде для всіх версій автомобіля 2 покоління включаючи і рестайлінг:

 • 31 солодка;
 • Вага 300 г ± 10 г;
 • Ширина 208 ± 2 мм;

Як правило, підробки важать не більше 200 грам, мають 20-22 складки, ширину 185-190 мм.

Чи не якісна поліграфія і не правильна упаковка, теж можуть вказувати на підробку, але для цього потрібно знати, як виглядає оригінальний виріб.

Так само не переплутайте з салонним фільтром для Ford Focus 3, який на 8 ± 2 мм менше, ніж той, який потрібен.

Як оригінал підійдуть вироби Filtron K 1150 A, BSG BSG30145004, Delphi TSP0325305 і інші.

Бажано вибирати фільтри з м’яким каркасом, так простіше їх встановлювати і навіть без зняття педалі газу.

Коли потрібно міняти салонний фільтр на Ford Focus 2

Все залежить від пробігу і умов в яких експлуатувався автомобіль виробник рекомендує міняти салонний фільтр Ford Focus 2 кожні 20000 км пробігу. Але досвідчені автовласники рекомендують це робити раніше. через 16-18 тис.

фільтра, ford, focus

А якщо автомобіль експлуатувався в екологічно забрудненому регіоні, у великому мегаполісі, то проводити заміну фільтра салону потрібно ще раніше.

Тут потрібно орієнтуватися на появу сторонніх запахів в салоні, погіршення рециркуляції повітря, зменшення ККД роботи грубки.

Типи салонних фільтрів

Салонні фільтри для другого Фокуса випускають двох типів. звичайний і вугільний. Завдяки властивостям вугілля адсорбувати шкідливі речовини, ефективність вугільного фільтра набагато вище. Але вище і ціна.

Вугільний фільтр, крім того, що виконує грубу фільтрацію повітря, чистить його на бактеріальному рівні.

Він в силах нейтралізувати запахи вихлопних газів і інші неприємні запахи. У порівнянні зі звичайним пиловим фільтрує, одна сторона вугільного фільтра темніше, але забивається він швидше, особливо, якщо експлуатувати Focus в умовах сильної задимленості і запиленості.

Заміна салонного фільтра Ford Focus 2

На Ford Focus другого покоління включаючи і рестайлінгову версію 2008 року встановлюють два види салонних фільтрів. вугільний і звичайний.

Перевага, звичайно ж варто віддавати вугільним фільтрам (одна сторона темніше) так як вони краще очищають повітря за рахунок адсорбції небезпечних бактерій і шкідливих речовин. Також він добре нейтралізує неприємні запахи, які на жаль, стали повсякденними на наших дорогах.

Але на відміну від звичайних фільтрів вугільні аналоги швидше забиваються і міняти їх доводиться частіше. це і є їх основний недолік.

READ  Секрети Ford Focus 3 приховані можливості

Порядок і особливості заміни

Перше що потрібно зробити, це підготувати правильний інструмент. Це дуже важливо, інакше процес заміни не пройде безслідно для вашої нервової системи.

Підготуйте два подовжувача, простий і гнучкий вали для тріскачки, накидний ключ на 10 і головку на 7. Якщо є електровикрутку або шуруповерт, то для них можна теж придбати гнучкий вал (для зручності робіт, але можна обійтися без них).

Так. Якщо ви не високого зросту, то вам дуже пощастило, так як дістатися до потрібного місця не просто.

Салонний фільтр на Ford Focus 2 знаходиться праворуч від педалі газу.

 • За допомогою головки на 10 відкрутити 3 болти кріплення педалі газу і не знімаючи клемної колодки відвести її в бік. В даному випадку краще використовувати гнучкий вал.
 • Головкою на 7 за допомогою гнучкого валу відкручуємо 3 самореза якими кріпитися кришка салонного фільтра, знімаємо її. Можна використовувати накидний або ріжковий ключі, то так буде складніше.
 • Виймаємо старий фільтр, при цьому перешкодою на його шляху може стати педаль гальма. Для того, щоб його витягнути поставте руки навхрест, правою рукою візьміться за лівий край вироби і загніть його в сторону салону. Лівою рукою підштовхуйте фільтр в сторону педалей, тим самим виймаючи його. Якщо кожух елемента м’який, то проблем не виникне.
 • Установка нового елемента відбувається в зворотній послідовності, але справа в тому, що педаль гальма нікуди не поділася. Виріб з твердим каркасом, наприклад, як у Filtron K 1150 A, ускладнить завдання, з м’яким спростить. Розглянемо перший, найгірший варіант. Візьміть фільтр за ВЕРХНІЙ І НИЖНІЙ краю і скрутіть його метеликом. Стрілки повинні показувати в вашу сторону. Акуратно вставляйте елемент в отвір поступово його випрямляючи.
 • Встановіть кришку на місце прикрутивши 3 самореза. Без гнучкого вала з головкою на 7 це зробити буде проблематично. Особливо важко закручувати верхній болт.
 • Встановіть на місце педаль газу.

Корисна порада

До речі, якщо ми будемо встановлювати фільтр моделі Visteon, то знімати педаль не обов’язково. Корпус цього елемента еластичний і відмінно деформується, а потім розправляється, відновлює форму і встановлюється на місце. Дихайте чистим повітрям і приємних всім поїздок!

Ford Focus 2: заміна салонного фільтра своїми руками

Заміна салонного фільтра Focus 2 повинна виконуватися не рідше 1 разу на рік або кожні 15-20 тис. Км. пробігу. На Ford Focus II салонний фільтр встановлений в досить незручному місці, що дещо ускладнює процес заміни.

При необхідності замінити фільтр салону Focus 2 слід бути готовим до наступного:

 • потрібно знімати педаль газу;
 • утруднено витяг старого фільтра;
 • виникають складнощі з установкою нового фільтруючого елемента.

Однак при правильному підході процедура заміни салонного фільтра цілком може бути виконана своїми руками в умовах звичайного гаража. Детальніше читайте в нашій статті.

Складнощі і нюанси при заміні фільтра салону

Як може здатися, заміна фільтра в салоні Фокуса не є складною. Однак на практиці ситуація дещо відрізняється. Перше, проблеми починаються зі зняття старого фільтра.

 • Для початку, потрібно відкрутити 3 болти педалі газу. Це не особливо зручно, так як доведеться працювати в області педального вузла.
 • Потім слід зняти пластикові заглушки фільтра і зняти кришку;
 • Під час вилучення фільтра багато стикаються з проблемою, коли фільтр впирається педаль гальма (щоб витягнути фільтр, його потрібно зігнути в сторону салону, далі поступово витягати в сторону педалей);
 • За умови використання неоригінальних аналогів фільтра салону з твердим каркасом заміна салонного фільтра Ford Focus помітно ускладнюється на етапі установки нового салонного фільтра (новий фільтр впирається в педаль гальма).

Як поміняти фільтр салону Ford Focus II: загальні рекомендації

На перший погляд, процедура не складна. На Focus 2 заміна салонного фільтра починається з виявлення кришки фільтра, яка встановлена ​​під панеллю приладів (праворуч від ніг водія).

 • Кришку фільтра потрібно відвести в сторону, при цьому від’єднувати від датчика положення педалі роз’єм не потрібно.
 • Знявши кришку, старий фільтр витягується, на його місце встановлюється новий фільтруючий елемент.

Завдяки такій особливості фільтра, педаль газу не вимагає демонтажу. У разі, коли якщо педаль все ж було прийнято рішення знімати, заводські обтиснуті гайки рекомендується замінити на такі, які можна «законтрить» за допомогою капронової паска. Це дозволить уникнути необхідності міняти шпильки.

Салонний фільтр Ford Focus 2: коли міняти

Як і на багатьох інших автомобілях, салонний фільтр Focus 2 відповідає за очищення повітря, що надходить в салон автомобіля через систему вентиляції і кондиціонування. У звичайних умовах салонний фільтр змінюють кожні 20 тис. Км. пробігу.

READ  Замена топливного насоса Opel Astra j. Необходимые инструменты

Ще підставою для того, щоб поміняти на Ford Focus 2 фільтр салону служать характерні ознаки:

 • появу неприємного запаху (постійно або при включенні кондиціонера);
 • зниження продуктивності печі / кондиціонера (слабкий потік повітря з повітропроводів);
 • постійне запотівання скла незалежно від погодних умов;

Також відзначимо, що якщо фільтр пошкоджений або деформований, його необхідно замінити, причому незалежно від того, скільки фільтруючий елемент прослужив до моменту виявлення проблеми.

При необхідності замінити салонний фільтр Ford Focus II, настійно рекомендується використовувати оригінальний фільтр. У цьому випадку вдається позбутися від додаткових складнощів при його установці (зняття педалі газу, проблеми при установці фільтруючого елемента).

 • У будь-якому випадку, навіть якщо фільтр не оригінальний, різати каркас також не рекомендується, так як фільтр втрачає жорсткість і його важко або навіть неможливо нормально встановити.
 • При монтажі оптимально згинати не оригінальна фільтр так, щоб отримати можливість встановити його в посадочне місце. Під час зміни форми слід дотримуватися обережності, так як каркас може несподівано лопнути.
 • Після первинного розміщення фільтра для його установки не слід намагатися силою далі «заштовхати» елемент. Положення фільтра коректують поступово, дотримуючись обережності і без зайвих зусиль.

Наостанок зазначимо, якщо на Ford Focus заміна салонного фільтра запланована заздалегідь, рекомендується спочатку ознайомитися з усіма нюансами, які розглянуті в нашій статті. Такий підхід дозволить швидко і якісно замінити фільтр салону своїми руками.

Ford Двигун Focus 1.6л. DURATEC 16V (Ti VCT) Sigma 100 і 115 к.с.

 • Яке моторне масло заливається з заводу (оригінальна): Синтетичне 5W30
 • Типи масла (в’язкість): 5W-20, 5W-30
 • Скільки літрів масла в двигуні (загальний обсяг): 3.75 літрів.
 • Витрата масла на 1000 км.: до 200 мл.
 • Коли міняти масло: 7500-15000

Панель приладів Ford Focus 2 включає в себе ряд приладів, органів управління і різних датчиків. Розглянемо докладніше пристрій і особливості цього вузла.

Заміна салонного фільтра в Ford Focus 3 своїми руками

В процесі їзди в салон автомобіля проникає не тільки пил, але і формальдегіди, окис азоту, чадний газ, інші шкідливі для людини компоненти. Салонний фільтр Ford Focus 3 дає можливість пасажирам і водієві дихати очищеним повітрям без домішки шкідливих речовин.

Важливість своєчасної заміни повітряного фільтра

Елемент повітряного фільтра в двигуні необхідно регулярно міняти, при засміченні EF виникають різні проблеми з мотором:

 • повітря погано проходить через фільтр, тому пропорція паливно-повітряної суміші порушується, двигун втрачає потужність, не розвиває обороти;
 • пил і бруд з фільтра проникають в циліндр двигуна, відбувається передчасний знос поршневої групи, і ресурс двигуна помітно знижується.

Інструкція по заміні паливного фільтра на Focus C-Max 1.6 TDCi 109 к.с. 2003-2007 з дизельним двигуном: фотозвіт і відео

Перед початком робіт приготуйте чисте дрантя, викрутку, торцевий ключ на 8 мм і фільтр. Важливо! Зніміть мінусову клему з акумулятора. Необхідно дотримуватися обережності, виключіть можливість появи іскрового розряду, не паліть. Сам фільтр знаходиться під капотом.

Как заменить салонный фильтр на FORD FOCUS MK2 [ВИДЕОУРОК AUTODOC]

 • Ключем відверніть 3 болта притискної пластини. Натисніть на фіксують хомути і сдерніте вхідний і випускний шланги. Від’єднайте роз’єм датчика і обережно дістаньте фільтр.
 • Тепер можна легко витягти фільтр. Важливо! Запам’ятайте, як розташований фільтр в посадковому гнізді і встановіть його правильно. Підключіть шланги і роз’єм датчика. Поставте пластину і закріпіть. Підключіть клему акумулятора. Прокрутіть стартер, і зробіть пуск двигуна. Переконайтеся, що всі з’єднання шлангів герметичні.

Подивіться відео по заміні даного виду фільтрів на Ford Focus:

процес заміни

Як ви пам’ятаєте, цей компонент очисної системи в автомобілях Ford Focus 3 розташовується праворуч від центральної консолі (з боку пасажирського сидіння).

 • В ногах пасажира, безпосередньо з лівого боку консолі є невеликий лючок. 3 на 3 см. Його знімаємо в першу чергу.
 • Відкривши люк, бачимо кліпсу накладки, яку також потрібно демонтувати.
 • Знявши кліпсу, можна від’єднати пластикову накладку центральної консолі.
 • Вашій увазі відкривається «інша сторона» консолі. Якщо дивитися на неї прямо, то з правого боку знаходимо засувки кріплення нашого компонента і демонтуємо його кришку корпусу.
 • Витягуємо його і беремо новий компонент очисної системи, і ставимо на місце старого.
 • Тепер потрібно зібрати все в зворотному порядку.
 • READ  Ford Focus 2 не крутить стартер причини

  Загалом такий процес навіть у недосвідченого і «криворукого» водія займе не більше години. Зате після його заміни ви відразу відчуєте на собі, ваша пічка отримала друге дихання.

  Фільтр нульового опору. наслідки.

  Уже не раз згадувалося, скільки повітряних фільтрів мають традиційну конструкцію, що розрізняється не тільки ціною, але і качеством.Ітак, вибираючи фільтруючий елемент, зверніть увагу на наступні моменти:

  • Використовуваний фільтруючий елемент. Як правило, в фільтрах використовується спеціальний картон або нетканий матеріал. Врахуйте, що ступінь очищення такими матеріалами дуже висока. до 99,5%, а фільтрація дешевих підробок може становити 70-80%, і при цьому швидко псуватися.
  • Якість фільтрує. Основні показники повітряного фільтра. це щільність, міцність, еластичність. Навіть якщо у вас немає можливості візуально контролювати фільтруючий матеріал, ви можете скористатися результатами оглядів, які періодично проводяться автомобільними експертами і спеціалізованими центрамі.В майбутньому постарайтеся бути послідовними, не змінюючи виробника, і придбайте новий фільтр у перевіреного продавця.
  • Діаметр посадкового місця повітряного фільтра і геометричні розміри монтажного корпусу. Ці дані можуть бути використані вами в разі вибору фільтра, відмінного від раніше встановленого зразка. Деякі компанії пропонують фільтри для одного посадкового розміру з різною довжиною корпусу, а також з різною продуктивністю. Ще один можливий варіант. вибір моделі автомобіля, року випуску, типу мотора, які повинен знати кожен водій.

  Один з можливих способів очищення повітря

  Якщо розглядати, який повітряний фільтр краще для Ford Focus 2, то слід назвати ще одним способом очищення повітря.

  У практиці машинобудування відомі випадки використання «мокрих» фільтрів очищення повітря, коли повітря прокачується через шар моторного масла, що знаходиться в нинішньому обсязі. Звичайно, очищення в цьому випадку досить тонка, але недоліком такого фільтра є його низька проізводітельность.Современние форсовані двигуни працюють на високих швидкостях, і потрібна велика кількість повітря. Такі фільтри використовувалися в старіших автомобілях, наприклад, в деяких моделях легкових автомобілів «Волга». Простота використання також полягає в розбірної конструкції багаторазового використання, яка, однак, вимагає заміни масла. До того ж, плануючи установку мокрого фільтра, складно врахувати, як така заміна може вплинути на весь мотор. Тому при виборі установки. масляна (волога), повітряний фільтр паперовий (сухий повітряний фільтр), ми повинні виходити з того положення, що ми не можемо нашкодити мотору.

  UK Ford Focus Mk3 1.0 EcoBoost Service. Повітряний фільтр

  З можливих різновидів фільтрів мокрого типу є один, коли повітря проходить через постійно вібруючий екран. Змінюючи напрямок, потік прямує в масляну ванну, де осідають частинки, що забруднюють повітря. Однак цей метод актуальний для потужних двигунів сільськогосподарської техніки, де забруднення повітря може бути значним, а також для промислових двигунів на кораблях і залізничних локомотивах.

  Таким чином, важко було уявити, що проста операція по вибору методу очищення і в разі заміни фільтра пов’язана з таким безліччю факторов.Здесь і потужність двигуна, і хороша чиста робота двигуна, і довговічність самого агрегату. Все це пов’язано з матеріальними витратами на вашого автомобіля, і тут, як з’ясовується, дрібниць немає.

  Двигуни автомобілів Ford Focus відрізняються високою надійністю, але за умови своєчасного обслуговування автомобіля.

  Заміна повітряного фільтра FORD Focus 2 повинна проводитися своєчасно. при забитому фильтрующем елементі з мотором виникають різні проблеми. У цій статті ми розглянемо, як змінюється повітряний фільтр, як часто його потрібно міняти.

  Сама марка Ford Focus випускається з 1998 року, а в 2004 році почалося виробництво Ford Focus-2. Dorestyle. це модель, що випускалася в 2004-2008 роках, в 2008 році був проведений рестайлінг Focus, і в ньому відбулися зміни в автомобілі:

  Форд фокус 2 замена фильтра салона.

 • ;
 • передні крила;
 • решітка радіатора.
 • Автомобіль Ford Focus-2 для Росії оснащувався різними двигунами, як бензиновими, так і дизельними, всього на Focus було встановлено сім типів силових агрегатов.Бензіновие ДВС. Duratec з ланцюговим приводом газорозподільного механізму і Zetec з ремінним приводом ГРМ об’ємом від 1400 до 2000 см³. Також в лінійці двигунів присутній дизельний двигун Duratorq об’ємом 1,8 л, дизельний двигун з турбонаддувом об’ємом 2,5 л виробництва Volvo.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS