Заміна салонного фільтра Kia RIO 2

Порядок заміни салонного фільтра Kia RIO

Зараз ми розповімо, як проводиться заміна салонного фільтра Кіо RIO декількох поколінь.

Однією з найбільш популярних моделей корейської контори Kia є авто під назвою RIO.

Ця машина економного сектора. Вона дуже стрімко стало популярною, завдяки доступній вартості, при цьому дана модель володіє непоганою зовнішністю і не позбавлена ​​обладнання, що забезпечує комфортабельність.

Також конструктори подбали про легкість проведення деяких обслуговуючих робіт, які в змозі зробити будь-який власник авто.

Замена салонного фильтра на Kia Rio 2

Стосується це в першу чергу такого елемента, як салонний фільтр.

Періодична заміна даного елемента дозволяє підтримувати чистоту повітря в салоні, тому своєчасна зміна його дуже багато важить, а операція по його заміні не займе багато часу.

Заміна салонного фільтра Kia RIO 2 і 3

Розміщено в: Корисне Своєчасна і постійна заміна фільтра салону в автомобілі. запорука здоров’я водія та пасажирів. Повітря, яке потрапляє в салон проходить через фільтруючий елемент, на якому, при тривалій експлуатації, не рахуючи пилу плодяться різні шкідливі мікроорганізми.

Зазвичай, все фільтра, в тому числі, і салонний, майстри радять поміняти під час планових заходів з технічного обслуговування. У Kia RIO-3 інтервал ТО становить 15 тис. Відкрутили, опускаємо стовідсотково, виймаємо заглушку і вуа-ля виймаємо старий фільтр. Ніколи не скористався, замислювався знову НЕ Kia RIO 3 фільтр салону, але він встав агресивно, в акурат!

фільтра

Старий фільтр і новий У машині реально менше пилу. Це факт. Так от щоб не мучаться бо я і не брати незрозумілі і ще обрізати їх, сміливо беріть ось.

До речі почистив кондиціонер і поставив свіжий фільтр. його фактично.

Коментуємо, натискаємо «Чи подобається», ну і природно підписуємося: Long suffered could not find a replacement for the original. N Let me remind you, dimensions of the standard filter: Found on existential such a filter of only another manufacturer for UAH.

I was delighted, let Kia RIO 3 фільтр салону think I will order, as this will never end.

Де знаходиться

Салонний фільтр Kia RIO 2 знаходиться за полицею бардачка, яка заважає до нього дістатися. Щоб прибрати цю перешкоду, необхідно відкрити бардачок і далі діяти за інструкцією описаної нижче.

Ознаки засмічення фільтра на Kia RIO (2, 3, 4)

 • в салоні чути смердючий запах;
 • з дефлекторів вилітає сміття, пил, листя;
 • слабкий повітряний потік з дефлекторів;
 • нехарактерно велике скупчення пилу на поверхні торпеди.

Салонний фільтр на Kia RIO

Корейські автомобілі славляться простотою конструкції, великим доступом до механізмів, агрегатів при проведенні профілактики, ремонту.

Наприклад, заміна салонного фільтра проводиться в «два рахунки». Завдання під силу навіть недосвідченому власнику, наявності спеціальних навичок зовсім не обов’язково, але бажано.

Не порушуйте встановлені терміни проведення ТО. В процесі експлуатації автомобіля на волокнах фільтра осідає велика кількість пилу, конденсату, токсичних речовин. Хвороботворні бактерії викликають алергічні реакції, розлади.

Заміна Салонного Фільтри Kia RIO 2

Поправив. не порошить. З весни і все літо проїздив з.

Наступний збираюсь ставити аналог від MANN. Люди на кшталт хвалять. Варто дорожче оригіналу рублів на курній якось в салоні.

Міняємо салонний фільтр Kia RIO ii (2009-2011г.в.). Kia RIO «золото» 2010 року на drive2

Наприклад, однією з важливих і повсякденних процедур є зміна масла в коробці. Ця процедура справді Якщо фільтра немає, необхідно буде витягнути рамку з мережею, в майбутньому вона не стане в нагоді.

Якщо ж він є, то використаний елемент просто витягується. Новий фільтр необхідно вірно встановити. Встановлюючи фільтр з нанесеними стрілками, вони повинні вказувати.

Регламент заміни фільтра Заміна салонного фільтра або як його ще називають фільтра вентиляції салону повинна виконуватися кожне планове ТО, про є кожні 15 км пробігу. Якщо ви обслуговуєте автомобіль самостійно, термін заміни можна зменшити до тис. При експлуатації автомобіля в несприятливих умовах заміщення краще створювати частіше.

Забитий фільтр знижує якість що надходить в салон повітря, в зимовий час через забитого фільтра можуть потіти скла, а салоні автомобіля відчуватися прохолода, тому що потік повітря через забитий фільтр надходить гірше. Так само і в літню пору, кондиціонер дме слабо. одна з ознак фільтр.

Його ціна становить від руб залежно від регіону. Крім нього, можна обрати і більш дешеві фільтра аналоги, але такого е хорошої якості.

Заміна повітряного фільтра на Kia RIO 2

Фільтруючий елемент робить поїздку комфортною, тому не треба нехтувати його заміною. У салоні буде накопичуватися набагато менше пилу. Якщо використовувати вугільну фільтрацію, то якість повітря всередині автомобіля стане ще помітно краще.

Заміна на авто 2012-2015 років виробництва

У авто більш пізніх випусків послідовність дій та ж, але є деякі особливості.

У цих машин фіксатори бардачка витягуються шляхом проворота їх на 90 градусів, після чого вони легко виходять з посадочних місць.

Кришка фільтруючого елемента має тільки один фіксатор, з правого боку.

Зліва ж у кришки є невеликий виступ, який встановлюється в паз корпусу.

Тому після зміни розхідники, ставлячи кришку на місце, спочатку вставляється виступ в паз, а потім вже замикається фіксатор.

Як видно, заміна фільтруючого елемента салону у Kia RIO не є складною і виконати її можна швидко.

Періодично виконуючи її, комфортабельність в салоні Kia RIO буде на висоті.

Заміна фільтра на авто 2010-2011 років виробництва

Спочатку розглянемо порядок зміни цього витратного матеріалу для авто другого покоління (2010-2011 років), після поміняємо салонний фільтр Kia RIO більш пізніх років випуску.

Для виконання операції може знадобитися хіба що плоска викрутка.

Щоб дістатися до кришки цікавить нас фільтра, потрібно звільнити бардачок від обмежувальних фіксаторів.

Знаходяться вони на бічних стінках речового ящика, тому його потрібно відкрити і звільнити від лежачих в ньому речей.

Для того, щоб витягнути фіксатори їх потрібно змістити вниз (від себе) і підчепивши викруткою. витягти.

Відкидаючи бардачок вниз, праворуч із зовнішнього боку потрібно буде злегка натиснути, щоб розташований на стінці ще один невеликий фіксатор вивести з передньої панелі.

Після цього бардачок повністю опуститься вниз, забезпечивши доступ до кришки фільтруючого елемента.

ПОПУЛЯРНЕ У ЧИТАЧІВ: Заміна салонного фільтра Ford Focus 2

Сама кришка кріпитися до корпусу за допомогою фіксаторів, розташованих по її боках. Ці фіксатори потрібно стиснути пальцями і зняти кришку.

Якщо фільтра немає, потрібно буде витягнути рамку з сіткою, в подальшому вона не знадобитися. Якщо ж він є, то використаний елемент просто витягується.

Новий фільтр потрібно правильно встановити.

Для цього на його торці є стрілки і напис «Air Flow». Встановлюючи фільтр з нанесеними стрілками, вони повинні вказувати вниз.

Якщо студент не є, а є тільки напис, то фільтр встановлювати потрібно так, щоб напис не виявилося перевернутої.

Після установки фільтруючого елемента, він закривається кришкою, потім ставитися речовий ящик на місце і закріплюється фіксаторами.

Де знаходиться салонний фільтр

Звичайно, дане авто вже має кілька поколінь, та й практично кожен рік Kia RIO оновлюється, але розташування салонного фільтра конструктори не змінюють.

Розташовується він за речовим ящиком (бардачком), розташованим на передній панелі з боку пасажира.

Причому салонний фільтр там встановлюється у всіх моделей Кіо RIO. II і III покоління, 2010-2015 модельних років. Звичайно, деякі нюанси по заміні у моделей різних років є, але вони не істотні і про них скажемо трохи нижче.

періодичність заміни

Перед тим, як відправитися за новим фільтром, все ж варто знати, коли за регламентом проводиться заміна салонного фільтра Kia RIO.

У технічній документації, що йде разом з авто, зазначений пробіг, після якого повинна бути проведена заміна даного елемента і становить він 45 тис. Км.

Але в реальності періодичність заміни може бути інша. Залежить вона від умов експлуатації.

Так, в південних широтах салонний фільтр Kia RIO краще міняти частіше, оскільки запиленість повітря вище. У північних же широтах часта заміна не потрібна.

Варто відзначити, що часто дане авто йде до покупця без цього фільтру, замість нього встановлюється рамка з дрібною сіткою. Тому після придбання автомобіля краще відразу перевірити наявність фільтра.

Вибір фільтруючого елемента

Придбати даний видатковий матеріал для Kia RIO не складно. Виробників фільтрів для салону цього авто цілком достатньо.

Можна придбати оригінальний расходник, або ж аналоги. Але в такому випадку краще купувати цей елемент іменитих брендів. Alco, Bosh, Corteco.

За габаритними розмірами при придбанні помилитися складно, оскільки салонний фільтр Kia RIO встановлюється на багато авто даного виробника. Та й складну конструкцію цей расходник не має.

Складається він з гофрованого паперу покладеної гармошкою у вигляді прямокутника, з окантовкою по периметру з цієї ж папери.

Крім гофрують паперу фільтр може мати ще й вугільну прошарок.

Як замінити салонний фільтр на Kia RIO?

Фільтр салону призначений очищати надходить ззовні повітря від пилу, дрібних частинок бруду, сторонніх запахів і летючих речовин. Завдяки йому, в салоні автомобіля створюється комфорна мікроклімат. Для його підтримки необхідна регулярна заміна салонного фільтра Kia RIO 2013 року. Поміняти його своїми руками може будь-який автолюбитель. Ця стаття допоможе розібратися, навіщо міняти фільтр, де він знаходиться, як правильно виконати процедуру.

Виробники автомобілів Kia RIO 2010-2013 років рекомендують міняти салонний фільтр через 15 тисяч кілометрів при нормальних умовах експлуатації. Якщо машина постійно перебуває в умовах великого скупчення пилу, в мегаполісі, то заміну можна виконувати раз в півроку.

фільтра

Покрокова інструкція

За часом процедура займає не більше 30 хвилин. Найкраще використовувати для салону Kia RIO 2010-2013 вугільний фільтр.

Можна встановити виріб категорії № MS-6307, яке добре захищає від пилу. Місце для установки салонного фільтра в Kia RIO 2010-2013 знаходиться за бардачком (речовим ящиком). Тому перед початком робіт слід відкрити бардачок і звільнити його від вмісту.

З боків бардачка всередині знаходиться дві заглушки, їх потрібно витягнути. Для цього заглушки треба провернути проти годинникової стрілки. Спочатку знімаємо ліву заглушку.

Після цього кришку речового ящика необхідно опустити максимально вниз. При цьому слід відкрити праві пасажирські дверцята, щоб не подряпати її під час процесу.

У внутрішньому просторі можна побачити полку для фільтра з двома фіксаторами, які розташовані з боків.

Натиснувши на фіксатори пальцями і потягнувши на себе, знімають кришку. Діяти слід акуратно, щоб не пошкодити гумки ущільнювачів.

Тепер можна витягнути старий фільтруючий елемент. За ступенем його забруднення видно, скільки бруду і пилу він затримав за час використання.

Наступний крок. встановлення нового фільтра. Якщо вставляється матеріал трохи більше по ширині, його акуратно обрізають ножицями уздовж ребер. Вставляючи новий фільтруючий елемент, слід звернути увагу на стрілку, нанесену на ньому, вона повинна бути спрямована вниз.

Тепер слід встановити всі деталі в зворотному порядку. При встановленні заглушок слід їх вкручувати до клацання. На цьому процес заміни закінчено.

Салонний фільтр автомобіля Kia RIO 2010. 2013, як і будь-якого іншого, грає велику роль в очищенні повітря, що поступає з навколишнього середовища. Своєчасна його заміна сприяє підтримці здорового мікроклімату в салоні авто.

Як поміняти салонний фільтр Kia RIO 3

При необхідності поміняти в салоні фільтр Kia RIO 3, загальні рекомендації аналогічні заміні фільтруючого елемента на другому поколінні. Однак також важливо враховувати окремі особливості.

Замена воздушного фильтра на Kia Rio 2

 • Перш за все, для того, щоб витягти фіксатори бардачка, їх потрібно провернути на дев’яносто градусів. Такий поворот дозволяє з легкістю витягти їх. Також потрібно звернути увагу на те, що кришка фільтру салону оснащується тільки одним фіксатором справа.
 • У лівій частині кришки виконаний особливий виступ, який вставляється у відповідну частину в корпусі. Відповідна частина реалізована у вигляді паза. При установці кришки після заміни фільтра необхідно спочатку завести виступ в паз. Тільки після цього можна замикатися фіксатор кришки.

Який фільтр салону вибрати

При підборі фільтруючого елемента можна придбати салонний фільтр Kia оригінальний або якісний аналог від відомих виробників Bosh, Mann і т.д. Також можна придбати як звичайний фільтр, так і вугільний. Звичайний фільтр являє собою гофрований папір.

Вугільний фільтр також паперовий, однак, має додаткову вугільну прошарок. Цей варіант коштує дорожче, але дозволяє використовувати більш ефективну нейтралізацію неприємних запахів.

Заміна фільтра салону Kia RIO 2

Почнемо з заміни фільтра на моделі Kia RIO 2. З інструментів знадобиться плоска викрутка. Для того щоб отримати доступ до фільтру, з бардачка знімаються фіксатори-обмежувачі на бічних стінках. Зазначені фіксатори потрібно змістити вниз від себе, потім підчепити викруткою і витягнути.

Далі бардачок слід відкинути вниз, після чого буде потрібно злегка натиснути в правій частині. Це необхідно для того, щоб здійснити виведення ще одного фіксатора з передньої панелі. Після виведення фіксатора бардачок опуститься вниз повністю, завдяки чому відкривається доступ до кришки, що закриває фільтр салону.

При наявності стрілок, фільтр ставиться стрілками вниз, якщо ж є напис, не допускається її переворот при установці. Після установки фільтра залишається замкнути кришку і поставити на місце бардачок.

Салонний фільтр Kia RIO: як замінити самому

На моделі Kia RIO фільтр салону необхідно за регламентом міняти кожні 40-45 тис. Км або один раз в 24 місяці (в залежності від того, що настане раніше). При цьому фахівці рекомендують міняти даний фільтр частіше.

Заміна салонного фільтра RIO не є складною процедурою і може бути виконана самостійно. Для того щоб замінити салонний фільтр на Kia RIO різних поколінь:

 • потрібно зняти кришку бардачка;
 • отримати доступ до відсіку відфільтрованого;
 • витягти старий фільтр і встановити новий фільтруючий елемент.

При цьому важливо враховувати ряд нюансів, щоб правильно зняти старий фільтр, а також підібрати і встановити новий фільтр Kia RIO (RIO II або RIO III). Детальніше читайте в нашій статті.

Коли міняти фільтр салону Kia RIO

Періодичність заміни салонного фільтра Kia RIO становить 45 тис. Км по мануалу. Однак на практиці термін служби фільтра безпосередньо залежить від умов експлуатації. Наприклад, якщо машина експлуатується там, де повітря запорошене, фільтр забруднюється досить активно.

Також слід звертати увагу на наступні ознаки:

 • появу неприємного запаху в салоні при включенні вентиляції;
 • погіршення ефективності обдування;
 • скла потіють при включенні грубки;

Дані симптоми зазвичай вказують на те, що фільтр салону сильно забруднений і його потрібно поміняти. Зверніть увагу, на багатьох виходять з конвеєра моделях Kia RIO фільтр салону може не стояти. Замість фільтра завод встановлює рамку з дрібною сіткою. Вказану рамку потрібно зняти і встановити повноцінний фільтруючий елемент.

Де варто салонний фільтр RIO

Завдяки вдалій конструкції заміна фільтра салону на Kia RIO може бути виконана самим автовласником. На Kia RIO розташування салонного фільтра наступне. фільтр салону варто в правій частині панелі, за бардачком. Зверніть увагу, фільтр на Kia RIO салонний встановлюється в одному і тому ж місці незалежно від покоління автомобіля.

 • Салонний фільтр Kia для заміни краще купувати оригінальний. Також можна зупинити свій вибір на аналогах. При цьому потрібно заздалегідь переконатися, що новий фільтруючий елемент повністю підходить за розмірами.
 • Причина. вкрай небажано підгинати, підрізати або яким-небудь чином деформувати фільтруючий елемент для його установки. Щоб уникнути подібних проблем, краще взяти старий фільтр з собою і порівняти з новим.

Як замінити салонний фільтр на Ford Focus 2: самостійна заміна фільтра салону Ford Focus 2, підбір салонного фільтра, складності та нюанси.

Коли потрібно міняти салонний фільтр LADA Granta: ознаки. Який фільтр салону Lada Granta вибрати, заміна салонного фільтра Granta своїми руками.

Як замінити фільтр салону Mazda 3 своїми руками: підбір салонного фільтра, як зняти старий салонний фільтр, установка нового фільтра салону, рекомендації.

Коли і чому потрібно чистити кондиціонер в авто. Як почистити кондиціонер в машині своїми руками: чистка кондиціонера, доступні способи. рекомендації.

Коли потрібно міняти фільтр салону LADA Kalina, як замінити салонний фільтр на Kalina своїми руками. Який фільтр салону краще вибрати, рекомендації.

Коли потрібно міняти фільтр салону на Nissan Qashqai, ознаки необхідності заміни салонного фільтра. Як поміняти салонний фільтр Nissan Qashqai самому.