Заміна сайлентблоков задньої балки Kia Cerato 2

Коментарі та думки власників 10

Я в цьому ж сервісі міняв))) На мені потренувалися, тобі явно швидко зробили? Хто з механіків робив? Чи не Фаель випадково? Цінник боляче дивний за заміну сайлентов і розвал. Мені вони 3000 оголосили тільки за Сайлент.

Знав, що напишеш)) мені все зробили за години 4 ще світло відключали на півгодини Робив новий слюсар, але під чуйним керівництвом Фаеля))) я коли приїхав в сервіс, то відразу заявив-мені головне не до Діми (запевнили, що Діма звільнений). Потім Фаель розповів як ти а сервісі проторчал весь день Посміялися над Дімою Коротше весело було))) З приводу цінника-через Юремонт пропонували за 3600, але майстер мені за два тижні до цього оголосив, що буде це коштувати 2400. Ну я подзвонив в сервіс і напористо послався на ті слова майстра, тому погодилися за 2400 зробити. Сход-розвал виходив 1200, разом 3600. У мене були в цьому сервісі накопичені бали, тому зробили знижку в 300 рупій))

Да уж, мені теж тоді було “весело”))) Блін, вони ціни від стелі називають что-ли? Постійно різні. Мені після ремонту дзвонили, питали мою думку, я їм все сказав як було, на що вони мені теж сказали, що цього Діму виперли)

Спасибі тобі за досвід і інформацію))) ти першопроходець був в цьому сервісі-не пощастило А ціни у них різні. Мабуть називають ласі ціни для того, щоб людина у них постійно ремонтувався. Тактика))

Дивно Пробіг не такий вже і великий, а сайлентблоки так ушатани.

замена сайлентблоков задней балки киа рио 3, солярис без снятия балки за 2 часа

У мене на 72 тисячах, теж стукають, але міняти поки не думаю, просто доріг взагалі немає хороших

Дивно Пробіг не такий вже і великий, а сайлентблоки так ушатани.

Сайлентблоки ніяк себе не проявляли, крім незрозумілого поведінки задньої частини авто. Сторонніх звуків не було. На діагностиці побачили, що пішло відшарування. Ну і дійсно, коли міняли їх, то стан було так собі З приводу пробігу-на сайлентблоки я вважаю, що впливає не тільки пробіг, а й час. Машині 8 років, ось і гума в сайлентблоках і посохлапробег в 60000 при різних температурах

Я чому здивувався: моїй машині 9-ть років, пробіг підбирається до сотці, парковка круглий рік під відкритим небом. з сайлентблоками все ок. А тут таке на 63т.км Дивно. Ну а взагалі, сайлентблоки. одні з найбільш живучих гумок в авто, повинні ходити мінімум 100т.км.

Весна! Час міняти саленблоки задньої балки.

Ціни на інші послуги з ремонту ходової

послуга Ціна
Діагностика підвіски (ходової) від 300₽
Діагностика гальмівної системи від 1 080₽
Ремонт стійки амортизатора від 1 320₽
Ремонт задніх амортизаторів від 1 580₽
Ремонт передніх амортизаторів від 5 100₽
Заміна втулок стабілізатора від 1 020₽
Заміна задньої балки від 5 250₽
Заміна задніх пружин від 1 000₽
Заміна задніх важелів від 3 990₽
Заміна задніх сайлентблоков від 1 170₽
Заміна лівого зовнішнього Шруса (або пильовика) від 2 040₽
Заміна опорного підшипника від 1 650₽
Заміна передніх амортизаторів від 2 210₽
Заміна передніх пружин від 3 000₽
Заміна передніх стійок від 870₽
заміна підвіски від 12 000₽
Заміна поперечних важелів від 2 770₽
Заміна правого зовнішнього Шруса (або пильовика) від 1 410₽
Заміна пильовика кермової тяги від 1 650₽
заміна пильовиків від 1 000₽
Заміна рульового наконечника від 820₽
Заміна важеля передньої підвіски від 2 220₽
Заміна важелів підвіски від 1 800₽
Заміна сайлентблоков передньої балки від 3 380₽
Заміна сайлентблоков переднього важеля від 910₽
Заміна сайлентблоков поздовжніх важелів від 1 560₽
Заміна сайлентблоков нижнього важеля підвіски від 3 020₽
Заміна заднього стабілізатора від 1 000₽
Заміна задньої тяги стабілізатора від 410₽
Заміна стійки амортизатора від 1 210₽
Заміна кульової опори від 870₽
Ремонт задньої підвіски від 2 270₽

Заміна сайлентблоков задньої балки Kia Cerato 2

Всім привіт! З наступаючими святами! Ось і дійшла черга до сайлентблоков балки Міняв в Бистрому сервісі (Ростокино).Процесс в принципі не складний, але трудомісткий на мою думку Сайлентблоки прийшли в повну непридатність-рассохлись і відшарувалися по периметру.

Після заміни зробили сход-розвал і трохи поправили кермо. Задня частина в ідеале.Виехал з сервісу на новому автомобілі)

Де зробити заміну сайлентблоков задньої балки

Заміна сайлентблоков задньої балки Kia Cerato проводиться механіками мережі автосервісів Вілгуд максимально оперативно. У наших московських майстерень всі роботи проводять кваліфіковані автослюсарі, за плечима яких вагомий досвід у наданні технічних послуг.

Чому заміну сайлентблоков задньої балки варто довірити нам?

Ми надаємо гарантію якості на всі використовувані в роботі матеріали, а також на запчастини для Kia Cerato.

Сервісні центри Вілгуд оснащені сучасним обладнанням та інструментарієм. усі послуги проводяться швидко і якісно.

Ми ретельно підходимо до питання кваліфікації майстрів, кожен співробітник компанії проходить навчання. Досвід фахівців техцентра дозволяє вирішувати навіть нетипові проблеми, усуваючи їх без наслідків.

Рутинні процеси значно спрощені. в роботі ми використовуємо власну CRM-систему Wilgood IS, що дозволяє встановлювати мінімальну ціну на заміну сайлентблоков задньої балки Kia Cerato.

Щоб записатися в техцентр Вілгуд. зателефонуйте менеджеру по вказаному телефону на сайті, або замовте зворотний дзвінок фахівця. У вас уточнять всі подробиці заявки і оформлять запис на певні години.

Своєчасно діагностована і усунена несправність. гарантія безпечного пересування на дорозі. Довірте заміну сайлентблоков задньої балки Kia Cerato нам і отримаєте безперебійно працює автомобіль!

Kia Cerato. Стрибають обертів двигуна на холостих

Плаваючі обертів холостого ходу є досить поширеною несправністю на різних автомобілях. Обороти скачуть на бензинових авто і на дизельних агрегатах, а також на двигунах з ГБО. Відзначимо, що плавають обороти на газу або на бензині на холостих досить часто через сторонньої некоректної прошивки ЕБУ. Під час їзди зазначена проблема здатна доставити масу незручностей, так як водій змушений постійно подгазовивать для того, щоб двигун не заглох в самий невідповідний момент. Далі ми розглянемо, чому скачуть обороти двигуна на холостому ходу, а також як визначити причину несправності для подальшого усунення.

kia cerato II сайлентблок задней балки

Нестійкі обороти холостого ходу: причини

У нормі обороти ХХ на різних моторах можуть коливатися в діапазоні від 700 до 900 об / хв. Потрібно враховувати, що відразу після запуску холодного ДВС блок управління підвищує обороти холостого ходу, змушуючи двигун працювати в так званому «режимі прогріву». Даний режим штатний, тобто не є несправністю. Після досягнення певної температури і незначного нагрівання мотора «прогревочние» обороти падають, двигун починає працювати в звичайному режимі ХХ.

Якщо скачуть обороти двигуна на холостому ходу, тоді дана несправність виглядає подібно легкому натисканні і відпускання педалі газу, причому сам водій не натискає на акселератор. Іншими словами, холості оберти можуть бути занадто високими або нормальними, потім починають падати до такої позначки, коли двигун майже глухне. Після цього мотор знову «підхоплює», стрілка на тахометрі знову піднімається і скачки в вигляді підвищення і зниження оборотів повторюються. Зазвичай несправність проявляється кілька хвилин, частіше на холодному двигуні, після чого зникає до наступного запуску. Також можливий варіант, коли поломка присутній постійно і незалежно від ступеня прогріву двигуна, тобто обороти плавають постійно після відпускання педалі газу і переходу ДВС в режим роботи на ХХ.

Причин для такого нестабільного холостого ходу буває багато. Серед них можна виділити кілька основних. Перш за все, необхідно враховувати тип встановленого двигуна і його систему харчування: карбюратор, інжектор, дизельний мотор.

На моторах з карбюратором більшість проблем вирішується шляхом чистки і налаштування зазначеного дозуючого пристрою.

Холостий хід двигуна на карбюраторі необхідно регулювати, так як настройки мають властивість збиватися під час активної експлуатації ТЗ. Також слід звернути увагу на те, щоб в карбюраторі не відбувалося значного збідніння паливно-повітряної суміші. На окрему увагу заслуговує електромагнітний клапан карбюратора. Характерною ознакою його поломки є відмова двигуна працювати на холостих обертах без підсосу. Необхідно також виключити можливість підсмоктування повітря в карбюратор, що також може сильно збіднювати суміш. В результаті мотор троїть, обороти скачуть, двигун починає глухнути. Під час маніпуляцій з карбюратором слід перевіряти ступінь забрудненості жиклерів, прочищати канали холостого ходу, оцінити рівень палива в камері поплавця і т.д. Кінцевою метою є нормальна подача повітря і палива в карбюратор, в результаті чого склад суміші буде оптимальним для режиму ХХ. В процесі експлуатації жиклери карбюратора вимагають періодичної очистки, паралельно з цим потрібно перевірити стан повітряного фільтра і замінити сильно забруднене елемент.

Тепер кілька причин, за якими обороти скачуть на инжекторном двигуні. Як відомо, сучасні авто з таким двигуном припускають оснащення електронним уприскуванням палива під керуванням ЕСУД. Така система управління конструктивно має безліч датчиків, завдяки яким визначається склад паливної суміші на різних режимах роботи ДВС. Цілком очевидно, що вихід з ладу або помилкові дані від будь-якого датчика можуть призводити до плаваючих оборотів на холостому ходу. Іншими словами, електронний блок управління (ЕБУ) не отримує достовірної інформації або отримує дані з перебоями, в результаті чого обороти скачуть на холостих. У списку можливих несправностей слід виділити:

Запалювання і неполадки в даній системі. Необхідно перевіряти високовольтні дроти, свічки запалювання та інші елементи. Впуск. Несправності в впуску можуть бути пов’язані з датчиком ДМРВ, забрудненим фільтром, підсмоктуванням повітря. Регулятор холостого ходу. Вихід з ладу або збої в роботі даного пристрою закономірно призводять до нестійким оборотам двигуна на ХХ. Система рециркуляції відпрацьованих газів ЄДР. Проблеми з EGR викликають порушення в складі паливно-повітряної суміші, що також впливає на стабільність обертів ДВС. Якщо обороти скачуть на холостому ходу, тоді перевірки слід починати з РХХ. Місцем розташування регулятора зазвичай є область поряд з датчиком положення дросельної заслінки ДПДЗ. Перевіряти вказаний пристрій можна за допомогою його заміни на завідомо справний або ж за допомогою мультиметра. Для перевірки мультиметром слід дізнатися робочий опір, після чого виміряти опір регулятора тестером. Відхилення від норми вкажуть на можливу поломку регулятора холостого ходу.

У тому випадку, якщо діагностика регулятора показує його працездатність, тоді слід продовжити перевірку. Наступним елементом є датчик масової витрати повітря ДМРВ. Для перевірки слід відключити роз’єм живлення від ДМРВ, після чого потрібно запустити силовий агрегат. У режимі холостого ходу обороти можуть піднятися до позначки близько 1200-1500 об / хв. Стійка робота ДВС з відключеним датчиком масової витрати повітря і поліпшена динаміка розгону при їзді вкаже на те, що обороти можуть плавати через неполадки ДМРВ.

Що стосується клапана EGR, дане рішення дозволяє повернути назад у впуск частина відпрацьованих газів. Це зроблено для поліпшення екологічних показників ДВЗ. Іншими словами, клапан відкриває і потім перекриває канал для подачі вихлопу назад в двигун. Вихід з ладу або «залипання» клапана призводить до того, що відпрацьовані гази з надлишком потрапляють під впуск, впливаючи на склад суміші, обороти ХХ і інші режими роботи мотора. Для нормального функціонування клапан ЄДР потрібно періодично очищати, особливо його сідло. Дизельний двигун конструктивно відрізняється від бензинового тим, що в його пристрої присутній ТНВД. З цієї причини плаваючі обороти на холостому ходу можуть виникати як в результаті неполадок, властивих бензиновим аналогам, так і в результаті проблем з насосом високого тиску. Наприклад, корозія або механічний знос рухомих елементів усередині насоса. Заїдання та інші збої призводять до того, що холості оберти на дизелі скачуть.

в списку основних систем і механізмів, які потрібно перевіряти в разі плавання оборотів на ХХ, знаходяться:

-впускная система; Система харчування; Система запалювання;.механізм газорозподілу; Система рециркуляції відпрацьованих газів;

Кожна із зазначених систем вимагає детальної діагностики. Також необхідно враховувати, що сильно забруднені інжекторні форсунки або обрив в ланцюзі їх харчування може бути причиною плаваючих оборотів, втрати потужності, троение двигуна, димності вихлопу і т.д.

З цієї причини інжектор необхідно своєчасно чистити від забруднень (кожні 30-40 тис. Пройдених км.) Шляхом промивання або видалення відкладень в ультразвукової ванні. Також слід приділяти увагу продуктивності паливного насоса і тому тиску, який він створює в паливній рампі. Забруднення сіточки бензонасоса є частою причиною нестійкої роботи двигуна, що скачуть оборотів і інших несправностей. Наостанок додамо, що в окремих випадках троение двигуна і збої в його роботі на неодружених і під навантаженням супроводжується тим, що на приладовій панелі загоряється «чек». Відзначимо, що фіксування помилки і запис несправності в пам’ять ЕБУ може полегшити пошуки несправності. Для визначення виходу з ладу або збоїв в роботі того чи іншого датчика буде досить підключити спеціальний сканер в діагностичний роз’єм автомобіля для зчитування кодів помилок і подальшої їх розшифровки.

Відмінний тех. центр, займаються корейцями та японцями. Приїхав щоб оцінити вартість ремонту задньої підвіски, провели діагностику, зорієнтованими по вартості робіт. Діагностику зробили безкоштовно. Відмінний сервіс, рекомендую!

Своєчасна заміна сайлентблока Kia Cerato знижує ризик появи більш серйозних поломок, які неминучі в результаті експлуатування автомобіля з вийшли з ладу комплектуючими. Виробник рекомендує здійснювати перевірку стану всіх деталей регулярно, при цьому заміна сайлентблоков Kia Cerato, повинна проводитися при виявленні зношеної деталі.

✌������ Замена сайлентблоков балки ЗА 3 МИНУТЫ. #замена #сайлентблоков #задний #балки #Солярис

Більше 10 років обслуговуюся на даному автосервісі, ніяких нарікань за весь час не можу висловити, все завжди чітко, розумно і не дорого, Дякую їм усім велике! Відправляла туди і своїх знайомих, результат той же))))

Заміна сайлетблоков передніх і задніх важелів Kia Cerato

Чудовий сервіс. Окреме спасибі за якісну роботу в дуже короткі терміни.

Професійно, швидко, якісно виконали технічне обслуговування автомобіля. Ставлення до автомобілісту культурне, ввічливе. Дякую за роботу.

Заміна передніх сайлентблоков Kia Cerato

Кваліфікована заміна сайлентблоков передніх важелів Kia Cerato проводиться техспеціаліста сервіс-центру «Берс-Авто». Всі механіки чітко дотримуються регламент і виконують роботи на професійному рівні, що підтверджує гарантійний період, діючий на надані послуги.

Заміна передніх сайлентблоков Kia Cerato може виконуватися при появі таких ознак поломки:

 • Автомобіль погано слухається керма, спостерігаються запізнення на поворот керма.
 • Має місце нерівномірність зносу шин.
 • Присутній сторонній шум при русі.
 • У міру збільшення швидкості автомобіль погіршується курсова стійкість.

Профілактикою для виконання складних ремонтних робіт є своєчасна заміна сайлентблока передніх важелів Kia Cerato, яка може бути виконана самостійно або в майстерні спеціалізованого сервісу.

Запишіться

 • Про сервіс
 • знижки
 • Питання та відповіді
 • Наші роботи
 • статті
 • Відгуки
 • ТО
 • Kia
 • Kia Sorento
 • Kia Sportage
 • Kia Optima / Magentis
 • Kia Picanto
 • Kia Cerato
 • Kia Ceed
 • Kia RIO
 • Hyundai
 • Hyundai Tucson
 • Hyundai I30
 • Hyundai IX35
 • Hyundai I40
 • Hyundai Sonata NF
 • Hyundai Solaris
 • Hyundai Santa Fe
 • Hyundai Matrix
 • Hyundai Elantra
 • Hyundai Accent
 • Hyundai Getz
 • Chevrolet
 • Chevrolet Cruze
 • Chevrolet Lacetti
 • Chevrolet Aveo
 • Chevrolet Lanos
 • Suzuki
 • Suzuki SX-4
 • Suzuki Grand Vitara
 • Ford
 • Ford Focus
 • Ford Mondeo
 • Mitsubishi
 • Mitsubishi Outlander XL
 • Mitsubishi Lancer 9
 • Mitsubishi Lancer 10
 • Nissan
 • Nissan X-Trail
 • Nissan Tiida
 • Nissan Teana
 • Nissan Note
 • Nissan Qashqai
 • Nissan Almera
 • ремонт
 • Hyundai
 • Kia
 • Chevrolet
 • Suzuki
 • Ford
 • Mitsubishi
 • Nissan
 • Ремонт двигуна
 • Заміна масла
 • Ремонт гальмівної системи
 • ремонт підвіски
 • кузовна електрика
 • Інші види робіт
 • Запасні частини для автомобіля
 • Контакти
 • Обслуговуюся тут кілька років, завжди шанобливо ставляться до клієнтів, дають грамотні поради. Ціни приємні і озвучуються відразу, без підводних каменів. За ходом робіт можна спостерігати особисто або відпочити в клієнтській зоні на дивані.

  Ремонт підвіски Kia Серато

  Ми працюємо з 2008 годаНам довіряють більше 50 тис. Клієнтів

  Заміна сайлентблоков задньої балки Kia Серато

  Моторесурс сайлентблоков задньої балки Kia Cerato становить близько 100 000 км. Руйнівно на сайлентблоки діють потрапляння бруду, температурні перепади і хімічні реагенти, що застосовуються для обробки доріг взимку.

  Симптоми несправностей сайлентблоков задньої балки Kia Cerato:

  • скрип і стук в районі задньої балки;
  • поява нерівномірного зносу шин;
  • відведення автомобіля в бік при входженні в поворот.

  Технологія заміни сайлентблоков задньої балки Kia Cerato 2

  Проводити заміну сайлентблоков необхідно відразу з обох сторін. Щоб замінити сайлентблоки задньої балки Kia Cerato, необхідно виконати наступні операції:

  • підняти автомобіль на підйомнику;
  • зняти задні колеса;
  • звільнити від балки трос ручника, гальмівні шланги і датчики ABS;
  • від’єднати амортизатори і пружини підвіски;
  • балка виймається з-під автомобіля;
  • за допомогою гідравлічного преса випресовиваются старі сайлентблоки і запресовуються нові;
  • збірка проводиться в зворотному порядку.

  Замінити сайлентблоки задньої балки Kia Cerato 2 можна у нас на СТО з отриманням гарантії. У нас на складі є в наявності як оригінальні сайлентблоки, так і якісні аналоги інших деталей підвіски. У процесі ремонту наші майстри обов’язково діятимуть за заводською технологією і гарантують високу якість робіт.

  Записатися на ремонт до нас на СТО можна, зателефонувавши по телефону. Ми пропонуємо можливість проведення ремонтних робіт в день звернення.

  Ціна на заміну сайлентблоков задньої балки Kia Cerato

  Технологія заміни сайлентблоков передніх важелів Kia Cerato 2

  • Автомобіль піднімається на підйомнику, знімається нижня захист і колесо
  • Відкручується передній важіль, перевіряється стан кульової опори
  • Старі сайлентблоки випрессовиваются
  • Посадочні місця важеля обробляються від слідів корозії
  • Проводиться установка нових сайлентблоков
  • Машина збирається згідно зворотного алгоритму
  • Проводиться схід розвал

  На всі види робіт по діагностиці підвіски Kia Серато, заміні сайлентблоков передніх важелів надаються гарантійні зобов’язання. Завжди в наявності широкий вибір важелів, кульових опор, наконечників, сайлентблоков, подушок коробки передач і двигуна, рульових тяг, втулок і тяг стабілізатора оригінал і неоригінал.

  Симптоми несправності сайлентблоков важелів Kia Cerato 2

  Сайлентблоки починають скрипіти і розбиватися вже після пробігу в 30-40 тисяч кілометрів. Зі скрипом можна миритися якийсь час. Але що робити з безпекою руху, прискореним зносом інших деталей підвіски і під’їдання гуми? Відповідей на ці питання немає.

  Заміна сайлентблоков передніх важелів Kia Серато

  Чому заміну сайлентблоков передніх важелів Kia Cerato 2 переважно виконувати на СТО? Звичайно, технічно нескладно зняти і поставити важіль навіть з ями у власному гаражі. Однак, далі чекає розчарування. Для заміни сайлентблоков потрібно їх випресування, а потім впрессовка. Якщо відповідного обладнання немає, то і зробити самостійну їх заміну не вийде.