Заміна проміжного підшипника Ford Focus 2. Заміна проміжного підшипника Ford Focus 2

Заміна проміжного підшипника Ford Focus 2

Автомобіль Ford Focus 2 від Ford Corporation славиться своєю надійністю та довговічністю. Але будь.які автомобільні деталі, як правило, зношуються та розбиваються.

Матеріал підкаже, як змінити передній маточок, а також розповідає про деякі секрети та хитрощі операції

Процес заміни

Заміна підшипника переднього концентратора на Ford Focus 2 здійснюється за аналогією з іншими автомобілями Ford Production. Єдиний нюанс залишається. це іржаві кріплення болти та деталі, покриті корозією. Але ця неприємність допоможе впоратися з VD-40.

Ми збираємо інструменти. Отже, потрібно:

 • Ключ і набір голови.
 • Перевізник.
 • Соління для підказок рульових стрижнів.
 • Динамометричний ключ.
 • Брухт і Джек.
 • VD-40.
 • Нові деталі.
 • Натисніть, якщо це не працює для видалення підшипника стандартними методами.

Все готується та зібране, ви можете почати безпосередньо до заміни деталі. Заміна підшипника обіймів може зайняти значну кількість часу, і тому його потрібно обчислити. Отже, перейдіть до процесу:

 • Послабити горіхи переднього кріплення.
 • Ми надсилаємо гайку маточини.
 • Покладіть транспортний засіб на гніздо і встановіть опору під передню промені, щоб автомобіль не випадково падав на ногу.
 • Відкрутіть колесо і вийміть гайку маточину.
 • Ми демонтуємо стенд стабілізатора. Це робиться для більш зручного процесу заміни.
 • Ми потрапляємо до концентратора, для цього необхідно зняти елементи гальма. Демонтант суппорт і гальмівний диск. Щоб гальмам не довелося накачувати, ми піднімаємо суппорт убік.
 • Якщо в машині є ABS, спочатку варто демонтувати тримання кронштейна. Потім вийміть датчик ABS.
 • Вийміть рульову тягу з ротаційного кулака.
 • Тепер необхідно гасити підтримку м’яча.
 • Зніміть центр.
 • Ми гаснемо.
 • Ми натискаємо на новий елемент. Багато майстрів з ремонту автомобілів рекомендують проводити процес преси на пресі.

Ми збираємо збірку у зворотному порядку.

Характерний та вибір деталей: оригінальний або аналоговий

Окрім оригіналу, ви можете вибрати аналоги. Багато автомобілістів не довіряють аналогам. Таким чином, автомобіліст має складний вибір. купуйте аналогові або оригінал. Обидва варіанти часто не відрізняються, за винятком витрат.

Що стосується якості, то питання залишається суперечливим, оскільки на сучасному ринку запасних частин все частіше існує підробки, що досить складно відрізнити від деталей первісного виробництва, навіть якщо це аналог.

Для того, щоб не потрапити на гроші та час, ви повинні зрозуміти характеристики частини. Оригінальний підшипник переднього маточини має розмір 373972 мм. Якщо автомобіль оснащений системою ABS, то в кінці частини буде чорна магнітна плівка.

Оригінальний

Оригінальний номер каталогу переднього підшипника маточини, який встановлюється на Ford Focus 2.

Список аналогів

Окрім початкової частини, на автомобілі є ряд аналогів, які рекомендуються для встановлення:

Назва виробника Номер каталогу аналога Вартість у
Абс 201073 3700
Бт H1G033BTA 1500
Фаг 713 6787 90 2100
Фрагантний 2182-фокмф 2500
Фебі 26770 3000
Феннор FR390556 3000
GSP 9336003 3500
Кагер 83-0918 3500
Оптимальний 301667 3000
Рувіль 5289 3500

Як замінити приводну масло ущільнювач на Ford Focus 2

Пристрій Ford Focus Ford Друга дозволяє власникам самостійно здійснювати незначний ремонт. Незважаючи на надійність більшості компонентів та зборів. Досить частою несправністю є невдача нафтових ущільнювачів, які вважаються споживними. Як зрозуміти, що приводна масляна ущільнення несправна? Як замінити його на Ford Focus 2? Ви можете знайти відповіді на ці та багато інших питань у нашій статті.

Ущільнювач приводу. це пристрій, який використовується для забезпечення герметичності картера контрольної точки. Суть його роботи полягає в тому, що між зовнішньою частиною коробки створюється ущільнення (нерухома) та валом приводу, який постійно обертається. Існують різні типи печаток, включаючи:

Причини несправності

Незалежно від певного типу, вони встановлюються на валу. У деяких випадках масляне ущільнення може провалюватися. Щоб зрозуміти, що частина не в порядку, необхідно звернути увагу на певні ознаки. Як правило, якщо ви виявите, що масло трохи протікає, то це вказує на проблему з масляною ущільненням. Якщо це не усунуто, то врешті.решт це призведе до його загострення та посилення витоку, а також до утворення невеликих калюж на асфальті після довгої парковки.

Перш за все, перед тим, як розпочати заміну, необхідно визначити місце потоку нафти, рівень його зносу та пошкодження приводу ущільнювача. Це можна зробити шляхом аналізу інтенсивності підтектів на зовнішній частині контрольної точки. Також перевірте бекон, адже якщо немає вентиляції коробки, гази картера будуть стиснути олію через масляні ущільнення.

Особливості демонтажу

Заміна масляної ущільнення вимагає зняття другого покоління Ford Focus і злив масла від передачі. Це може зажадати наступних інструментів:

 • Ключ. 13.
 • Кріплення.
 • Набір викруток.
 • Ключ Potsevoy на 30.
 • Молот.
 • Резервуар нафти.

Необхідно також підготувати спеціальний пристрій для натискання нафтової ущільнення. Слід зазначити, що стара частина може бути придатною для цього, але процес роботи потім стане набагато складнішим і буде дуже незручним. Набагато швидше і простіше вибрати шматок труби, придатної для необхідних розмірів.

Що стосується вибору певної деталі, то необхідно чітко знати, на якій стороні потрібно замінити. Справа в тому, що ліва та права ущільнювача масла відрізняються один від одного напрямком виїмків для спалювання олії. Загалом, можна відрізнити три основні відмінності:

 • Напрямок показників із внутрішньої частини частини. Права сторона ліворуч. стрілки, а ліва сторона. спрямована вправо.
 • Маркування. У каталогах деталі мають різне позначення. Права масляна ущільнення в кінці має число 4, а ліва. 5.
 • Забарвлення. Ліворуч. коричневий, а правий має чорний колір. Однак це не застосовується до всіх виробників.

Надзвичайно важливо вибрати правильний варіант, оскільки в іншому випадку масляне ущільнення не зможе утримувати масло у внутрішній частині деталі через вільну придатність. Норт також повинен правильно видалити масло, інакше утворюється витік.

Особливості заміни

Для молодих власників Ford Focus або інших недосвідчених автомобілістів заміна ущільнення приводу може бути проблемою, оскільки вам потрібно зрозуміти нюанси пристрою автомобіля.

Більше того, відсутність необхідних знань може завдати ще більшої шкоди, а в деяких ситуаціях-загроза безпеці через неправильну установку частини. Однак, враховуючи наші рекомендації та озброєні правильним інструментом, це завдання стане досить здійсненним.

Більше того, дізнавшись один раз, ви заощадите гроші, тому що нафтова печатка на Ford Focus 2 є недорогою, але вартість його заміни досить висока.

Отже, для того, щоб замінити ущільнювальну ущільнювач приводу, вам потрібно виконати такі дії:

 • Ми закликаємо шляхопроводу або на яму в гаражі.
 • Замінити замки під колесами.
 • Ми зливаємо масло з коробки передач (немає необхідності повністю злити її, одного літра достатньо).
 • Відкрутіть кріпильні болти на концентраторі і демонтують колеса.
 • Встановіть Ford Focus 2 на зупинки і відкрутіть кулі кульової опори, які прикріплюють його до обертового кулака.
 • Вийміть привід маточини, натискаючи на важіль стабільності.
 • Ми демонтуємо перевірку з контрольної точки за допомогою кріплення. Пам’ятайте, що коли привід демонтується, неприпустимо завантажувати підвіску будь.яким чином, оскільки це може призвести до несправності підшипників маточини.
 • Вийміть масляну ущільнювач і встановіть нову частину. Перед цим потрібно нанести трохи нафти на посадку.

Це все, це заміна приводних ущільнювачів закінчилася. Звичайно, неможливо зателефонувати до процесу легким і швидким, але якщо у вас є бажання та вільний час, кожен власник Ford Focus 2 цілком здатний.

Як змінити масляний насос

Заміна ELP накопичувача ICPP

Заміна проміжного підшипника та лінгла правильного приводу до Ford Fusion

ABC Ford (плівка 9) Заміна передачі

Pront Wheel Drive Play Ford Focus 2

FORD-FOCUS-2: Заміна маточини DIY

“Ford-Focus-2”-дуже вимагав у машині. Він набув своєї популярності через високу надійність, ремонтопридатність та бюджетну ціну. Серед власників автомобілів є думка, що зафіксувати іноземний автомобіль набагато складніше, ніж вази. Це не завжди так. Особливо, коли мова йде про автомобіль, такий як Ford-Focus-2.

Заміна концентратора або підшипника. операція, яку може виконувати навіть початківець механіка. Як це зробити. читайте сьогодні в нашій статті.

Ознаки несправності

Як визначити цю поломку? Все дуже просто. Як і будь.який інший підшипник, з зносом тут з’являється характерний гуркіт. Зі збільшенням швидкості вона посилюється. Але як визначити, яке колесо потрібно замінити підшипник маточини? Ford-Focus-2 розміщується на ліфті.

Далі розміщені колеса поперемінно коливаються збоку. Якщо на одному з автомобілів Ford-Focus-2 є реакція, заміна концентратора буде неминучою. Якщо підйомника немає, ви можете використовувати гніздо.

Правда, вам доведеться повісити кожне колесо окремо, і це займе набагато більше часу.

Особливості дизайну концентратора

Зауважте, що на деяких автомобілях цей елемент не єгранний. “Ford-Focus-2” не є винятком. Заміна концентратора виконується повністю, навіть якщо тільки підшипник вийшов із системи. Цікаво, що елемент змінює колекцію лише на останніх поколіннях “фокус”. Підшипник маточини FF-1 змінюється окремо. Що стосується нашого випадку, то вам доведеться придбати вузол Hub. Це коштує близько трьох тисяч.

На автомобілях Ford-Focus-2 заміна концентратора виконується парами, тобто ціна на ремонт негайно зростає до шести тисяч. Цього не можна уникнути, оскільки ці елементи зношуються майже однаково. Якщо замінено лише один підшипник, незабаром сусідній. Ми також зазначимо, що існують концентратори, розроблені для роботи з ABS і без нього. Перед покупкою слід дізнатися, чи була така система, встановлена ​​на вашому автомобілі. Не дорого замінити задній концентратор.

Ford-Focus-2 з точки зору ремонтопридатності-це багато позитивних відгуків.

Аналізуючи особливості заміни елемента, можна відрізнити такі переваги:

 • Мінімальний ризик неправильної установки підшипника (оскільки він натискається вже на заводі).
 • Забезпечення максимального ресурсу елемента, оскільки сам виробник відповідає за якість.
 • Простіша заміна, а також значна економія часу для виконання роботи.

Підготовка

Встановіть машину на підйомник або плоску поверхню. Також підготуйте наступний набір інструментів:

 • Гвинти.
 • Набір голови від 12 до 18.
 • Гайкові ключі.
 • Рукавички.
 • Піппер.
 • Анти.майстерні зупинки і джек (якщо робота виконується без підйому).

Ми приступаємо до роботи

Отже, як замінюється підшипник переднього маточини? Ford-Focus-2 встановлюється на підйомник або. Далі колесо знімається з потрібної сторони. Якщо ви повісите колесо на гнізді, покладіть машину на ручне гальмо і встановіть антилежні зупинки. Тепер необхідно зняти гальмівні прокладки та циліндр.

Тоді потрібно відкрутити центральний болт маточини. Далі, використовуючи знімач, ми виймаємо наконечника. Якщо ваш автомобіль оснащений системою колеса проти замикання, вимкніть датчик ABS. Вийміть гальмівний супорт. Ми повісимо його на весну. Вийміть гальмівні шланги або взагалі злийте рідину.

Далі ми витягуємо підтримку кулі, обертовий кулак та підставка для амортизатора (оскільки ось підвіска, що нагадує Мейссон). На кулаці буде датчик ABS. ми також вимкнемо його. Тоді ми обсмажуємо маточину з знімачем. Рекомендується очистити обертовий кулак бруду.

Тепер залишається лише натисканням нового центру та встановити всі деталі у зворотній послідовності.

Деякі автомобілісти для натискання на концентратор використовують молоток або кувалда. Застосування таких інструментів надзвичайно небезпечно. Ви можете пошкодити новий концентратор, обертовий кулак та інші елементи підвіски. Для встановлення цього елемента використовується спеціальний прес. Однак це доступно лише у великих семінарах, і купувати його відразу невигідно.

як бути в такій ситуації? Якщо ви не хочете звертатися до служби, ви можете скористатися механічним зняттям. (Робота за сто витрат від 2,5 тис., Тож пристрій окупається вже при першому використанні). Набір включає спеціальну оправку, живлення та гвинт.

За допомогою компетентного поводження, навіть не демонструючи стійку та обертового кулака концентратора, центр замінюється. Ford-Focus-2 своїми руками не так складно ремонтувати своїми руками, як це здається на перший погляд. Як використовувати механічний знятий? З набору потрібно вибрати оправку потрібного розміру та встановити пристрій на підшипник. Обертаючи гвинт живлення в тому чи іншому напрямку, ви зробите натискання або демонтаж елемента.

Під час встановлення центру важливо виключити спотворення. Встановіть обертовий кулак так, щоб елемент рухався вздовж осі підшипника.

Момент затягування

Важливо не витягувати гайку підшипника маточини. Виробник рекомендує роздути зусиллями до 181 нм. Для цього рекомендується використовувати динамометричний ключ. Однак, за відсутності такого, ви можете налаштувати пух “оком”. Скрутити гайку, поки колесо в повішеному стані трохи не крутиться. Послабте горіх на пару революцій. Потім струсіть колесо з боку в бік.

Невеликий реакція повинна бути присутнім. Це нормально, адже з сильним роздуттям затискач обійму, що підшипник, він просто розсипається. Завжди залишайте невеликий проміжок. Крім того, змащує гайку “літо-24” та встановіть кришку. Процедуру заміни можна вважати повним. Перевірте, як поводиться машина. Гуркіт повинен зникнути. Сама машина не повинна йти вбік.

Заміна колеса Ford Focus 2

“Ford” додайте до закладок

Якщо в шасі автомобіля трапляються різні несправності, з’являються стуки та шум, що вказує на те, що підвіска повинна бути відремонтована. Заміна підшипника Ford Focus 2 необхідна, коли характерний гуркіт виникає, коли машина рухається в області колеса, дефект починає проявлятися як подроби.

Заміна підшипника концентратора (PS) на Ford Focus-2 не дуже складно, за бажанням та певними навичками, робота можна виконати своїми руками. У цій статті ми розглянемо, як PS змінюється самостійно, і які нюанси при його заміні.

Ознаки несправного підшипника концентратора

PS встановлюються на передніх та задніх колесах, під час звичайної роботи вони служать в середньому 60-80 тисяч. км. Несправна підшипка починає гудатися під час руху автомобіля, і чим вище швидкість і чим помітніший шум. З зменшенням швидкості виття (гул) воно зменшується, і коли машина припиняється, вона повністю зникає.

Перевірка несправності підшипника концентратора досить проста, для цього вам потрібно:

 • За допомогою гнізда повісьте колесо;
 • Прокрутіть колесо кілька разів;
 • струсіть його з боку в бік (догори дном).

Під час перевірки не повинно бути характерного шуму, не повинно бути великого зворотного зв’язку (це дозволено лише невеликий). Несправна маточина, коли автомобіль рухається рівномірно, незалежно від того, їде автомобіль по прямій лінії, чи потрапляє на поворот.

Попереду PS може зазнати невдачі з наступних причин:

 • підшипник недостатній для змащення;
 • Автомобіль працює на великих навантаженнях;
 • Встановлюються неорігінальні запасні частини низької якості;
 • Технологія встановлення ПС була зламана (передній маточин погано натиснув);
 • Вода впала в центр;
 • Підшипник гуде після удару по колесу.

Надзвичайно небажано їздити з гудим підшипниками, якщо можливо, ПС повинен бути змінений відразу після появи неприємного шуму. Якщо автомобіль з такою несправністю використовується протягом тривалого часу, підшипник може заклинати на ходу, а це означає, що колесо перестане крутитися. Занювання центральної роботи колеса на ходу небезпечно, з такою несправністю ви можете потрапити в серйозну аварію.

На автомобілі Ford Focus-2, маточин зібрано з підшипником, окремо PS у вихідних запчастирах не постачається. Під час придбання запасних частин також є увага до власників автомобілів, чи є автомобіль ABS, оскільки вузли можуть бути різними в дизайні.

Збірка маточини переднього колеса з підшипником початкового виробництва коштує приблизно 4-5 тисяч. рублери, але також є неорганні запчастини досить високої якості. Найвідоміші виробники деталей для Ford Focus 2:

Ціна неоргінальних центрів знаходиться в межах від 2,5 до 4 тисяч. Слід також зазначити, що PS для Ford Focus-2 може бути придатним для автомобілів, таких як Mazda або Volvo.

Для заміни ПС, з одного боку, і Санкт.Петербург коштуватиме дорожче, ніж у деяких регіональних центрах.

Хабами задніх коліс фокус-2 проходять, закритий тип, тому мастило не випливає. Якщо PS гудів, то його потрібно лише змінити, намагання якось відновити вузол не має сенсу.

Заміна переднього хаба Ford Focus 2 Рестайлінг

Заміна переднього маточини фокусу 2 можна замінити самостійно, для цього вам потрібно буде встановити машину на сухій і поза виходом.шляхом, підйом автомобіля або отвір не потрібен. Ми виконуємо роботу в такому порядку:

 • Поки машина знаходиться на землі (підлога), насамперед ми послаблюємо гайку маточини, коли колесо знімається, гайка вже складніше планувати;
 • Послабте гайки колеса, покладіть тіло, вийміть колесо;
 • За допомогою плоскої викрутки розведіть гальмівні колодки, вимкніть два болти кріплення супорта, а потім візьміть суппортер на гальмівний шланг у бік;
 • Вийміть гальмівний диск, якщо машина є за допомогою ABS, відключіть датчик;
 • Ми вимикаємо гайку кріплення підтримки кулі, видалимо болт маточини, звільняє обертовий кулак (ПК) з коду;
 • Відключіть підтримку кулі від ПК, доцільно використовувати для цього спеціальний знімач;
 • Відкрутіть гайку наконечника рульового управління, відключіть тягу від обертового кулака. Для демонтажу наконечника також краще використовувати знімача;
 • Ми крутимо гайку прибережним болтом стійки для амортизатора до ПК, знімають обертовий кулак з маточини.

Якщо датчик ABS знаходиться на ПК, його потрібно видалити, тому при натисканні на центр він буде пошкоджений. Але в деяких випадках датчик щільно кипить, тому вам потрібно бути готовим до його заміни. Сам центр застосовується з обертового кулака на машині за допомогою спеціального обладнання, тому вам потрібно використовувати послуги автомобіля для виконання цієї операції.

Новий концентратор потрібно натиснути через розпір, тому здатність пошкодити частину виключається.

Після того, як новий концентратор буде притиснутий до обертового кулака, ви можете зібрати.

Заміна заднього підшипника Ford Focus 2 маточини

Диск або барабанні гальма встановлюються на задній осі фокус-2, тому процес розбирання та складання при заміні заднього підшипника маточини на різні гальма дещо відрізняється. Поміркуйте, як можна замінити маточину заднього колеса автомобілем на гальмівні диски, встановлені позаду:

 • Джек автомобіля, вийміть заднє колесо;
 • Ми вимикаємо два болти заднього супорта, для цього вам знадобиться «зірочка» голови;
 • Відкриваючи кріплення, ми піднімаємо штангенциркуль на гальмівний шланг убік, а потім демонтуємо кронштейн суппорт;
 • Видаліть гальмівний диск;
 • Ми вимикаємо чотири болти кріплення маточини, він кріпиться чотирма болтами ззаду,
 • Демонтувати вузол маточини за допомогою підшипника, встановіть нову частину на місце, потім ми збираємося.

Заміна підвісного підшипника Ford Focus 2 | Контроль

Ознаки несправності та діагностики призупиненого підшипника приводу Ford Focus 2.

Заміна підвісного підшипника Ford Focus 2

У цьому немає сенсу. Коротка інструкція. Як змінити або додати масло до коробки передач Ford Focus 2 Знайдіть панель на коробці передач, відкрийте кришку. Вийміть колесо, знайдіть гайку маточину і відкрутіть.

Посилання на цю тему розміщено у рубриці FF1 (P), в якому ми, для вашої зручності,

У деяких випадках зовнішнє кільце розпадається від ударів і для зняття внутрішнього затискача, зробіть плитку з кутом.грейдною машиною з невеликим димом, тоді паркан розбивається в огорожі. Покладіть привід на підлогу, натисніть на ногу або використовуйте пороку; Візьміть два молотки або зубил, вдарившись в кінці кулькового підшипника, періодично рівномірно кривий вал.

Якщо автомобіль з несправним підшипником правильного приводу працює тривалий час, тобто ризик пошкодження сусідніх вузлів для маточини, Шуса, автоматичної коробки передач, самого приводу. Немає проблем, коли відкручує. Спочатку ми очищаємо поверхню посадки та змащуємо густою жиром.

Після того, як ви знімаєте вал, масло витікає з коробки, тому на цьому етапі готуйте контейнер і покладіть його під місце кон’югації приводної осі за допомогою коробки передач. Ми очищаємо знятий напів.вал з бруду, обробляємо отвір, що піднімається з поверхнею посадки з жиром WD, а потім очищаємо поверхню поруч з кінцем затискач від корозії та бруду.

Права підвіска приводу

Ми переходимо до видалення підвісного котячого елемента. Два способи видалення підвісного підшипника. це перший метод, якщо у вас є спеціальний прес, а також сепаратор. Оскільки цей метод рідко застосовується в гаражних умовах, врахуйте його лише у вигляді фотографій.

Другий метод без знімача. Використовуються два молотки або молоток з зубилом.

Покладіть привід на підлогу, натисніть на ногу або використовуйте пороку; Візьміть два молотки або зубил, вдарившись в кінці кулькового підшипника, періодично рівномірно кривий вал.

Поступово підтримка вийде з посадки.

У деяких випадках зовнішнє кільце розпадається від ударів і для зняття внутрішнього затискача, зробіть плитку з кутом.грейдною машиною з невеликим димом, тоді паркан розбивається в огорожі.

Заміна підшипника проміжного валу Ford Focus 2 1. Спочатку ми очищаємо поверхню посадки та змащуємо густою жиром.

Пневматичний прес із сепаратором. це метод підходить для автомобільних послуг і сто. Тиск у методах шоку. через трубу або більш поширений варіант. використовуючи металеву в’язницю, файл, кріплення, палець тощо.

Не сильні удари до кінця доставляються рівномірно по всьому діаметру внутрішнього кільця, елемент натиснута, поки він не зупиниться. Встановивши кульковий підшипник, ми встановлюємо приводну вісь у зворотному порядку, але спочатку знімаємо та змінюємо ущільнювач у коробці передач на нову.

Проводити проміжний підшипник

Після заміни рекомендується додати масло до коробки передач. Ви можете використовувати шкіру або WD, після чого ми починаємо стукнути по підшипнику по колу з молотком у колі.

Не бійтеся, ви можете не пошкодувати про підшипник.

Заміна підвісного підшипника приводного валу на Ford Focus 2

Старий підшипник буде служити прокладкою між молотком і новим підшипником. І ми починаємо керувати цим обережно і без зайвих зусиль у колі, поки підшипник не підніметься.

Не потрібно зігріти підшипник. Хтось навіть опустив його у гарячу воду. У цьому немає сенсу.

Підшипник підійде без проблем. Загалом, я вважаю за краще виконувати всі ремонтні та профілактичні маніпуляції з автомобілем, звичайно, якщо є технічна здатність.

По.перше, тому що все цікаво зробити це самостійно, по.друге, тому що якщо ви хочете зробити добре, то зробіть це самостійно. Отже, ми встановлюємо машину на плоскій поверхні над ямкою спостереження, або, якщо є підйом, то, як правило, чудовий. ми піднімаємо.

Презіть праву передню сторону, вийміть праве переднє колесо. Далі вийміть захисний пластиковий кожух контрольної точки, він встановлений на 7 засувках, відкрутіть шестикутник на 8 пробах для масла масла в контрольному пункті, відкрутіть зливну пробку головкою головою на 19, вперше замінивши контейнер для гарячої олії.

Пристрій підшипника вузла проміжного валу Ford Focus 2 та підготовка до заміни

Ви не можете виконувати ці маніпуляції з контрольною точкою, але моє несправність також було пов’язане із заміною олії в контрольному пункті, мій поет був таким алгоритмом. Далі відкрутіть болт правого приводу переднього колеса 13 головою, після застою з викруткою через гальмівний диск.

Повний розмір невпорядкований болт колеса, потім відкрутить гайку кулі кулі

Як замінити приводну масло ущільнювач на Ford Focus 2

Пристрій Ford Focus Ford Друга дозволяє власникам самостійно здійснювати незначний ремонт. Незважаючи на надійність більшості компонентів та зборів. Досить частою несправністю є невдача нафтових ущільнювачів, які вважаються споживними. Як зрозуміти, що приводна масляна ущільнення несправна? Як замінити його на Ford Focus 2? Ви можете знайти відповіді на ці та багато інших питань у нашій статті.

Ущільнювач приводу. це пристрій, який використовується для забезпечення герметичності картера контрольної точки. Суть його роботи полягає в тому, що між зовнішньою частиною коробки створюється ущільнення (нерухома) та валом приводу, який постійно обертається. Існують різні типи печаток, включаючи:

Причини несправності

Незалежно від певного типу, вони встановлюються на валу. У деяких випадках масляне ущільнення може провалюватися. Щоб зрозуміти, що частина не в порядку, необхідно звернути увагу на певні ознаки. Як правило, якщо ви виявите, що масло трохи протікає, то це вказує на проблему з масляною ущільненням. Якщо це не усунуто, то врешті.решт це призведе до його загострення та посилення витоку, а також до утворення невеликих калюж на асфальті після довгої парковки.

Перш за все, перед тим, як розпочати заміну, необхідно визначити місце потоку нафти, рівень його зносу та пошкодження приводу ущільнювача. Це можна зробити шляхом аналізу інтенсивності підтектів на зовнішній частині контрольної точки. Також перевірте бекон, адже якщо немає вентиляції коробки, гази картера будуть стиснути олію через масляні ущільнення.

Особливості демонтажу

Заміна масляної ущільнення вимагає зняття другого покоління Ford Focus і злив масла від передачі. Це може зажадати наступних інструментів:

 • Ключ. 13.
 • Кріплення.
 • Набір викруток.
 • Ключ Potsevoy на 30.
 • Молот.
 • Резервуар нафти.

Необхідно також підготувати спеціальний пристрій для натискання нафтової ущільнення. Слід зазначити, що стара частина може бути придатною для цього, але процес роботи потім стане набагато складнішим і буде дуже незручним. Набагато швидше і простіше вибрати шматок труби, придатної для необхідних розмірів.

Що стосується вибору певної деталі, то необхідно чітко знати, на якій стороні потрібно замінити. Справа в тому, що ліва та права ущільнювача масла відрізняються один від одного напрямком виїмків для спалювання олії. Загалом, можна відрізнити три основні відмінності:

 • Напрямок показників із внутрішньої частини частини. Права сторона ліворуч. стрілки, а ліва сторона. спрямована вправо.
 • Маркування. У каталогах деталі мають різне позначення. Права масляна ущільнення в кінці має число 4, а ліва. 5.
 • Забарвлення. Ліворуч. коричневий, а правий має чорний колір. Однак це не застосовується до всіх виробників.

Надзвичайно важливо вибрати правильний варіант, оскільки в іншому випадку масляне ущільнення не зможе утримувати масло у внутрішній частині деталі через вільну придатність. Норт також повинен правильно видалити масло, інакше утворюється витік.

Особливості заміни

Для молодих власників Ford Focus або інших недосвідчених автомобілістів заміна ущільнення приводу може бути проблемою, оскільки вам потрібно зрозуміти нюанси пристрою автомобіля.

Більше того, відсутність необхідних знань може завдати ще більшої шкоди, а в деяких ситуаціях-загроза безпеці через неправильну установку частини. Однак, враховуючи наші рекомендації та озброєні правильним інструментом, це завдання стане досить здійсненним.

Більше того, дізнавшись один раз, ви заощадите гроші, тому що нафтова печатка на Ford Focus 2 є недорогою, але вартість його заміни досить висока.

Отже, для того, щоб замінити ущільнювальну ущільнювач приводу, вам потрібно виконати такі дії:

 • Ми закликаємо шляхопроводу або на яму в гаражі.
 • Замінити замки під колесами.
 • Ми зливаємо масло з коробки передач (немає необхідності повністю злити її, одного літра достатньо).
 • Відкрутіть кріпильні болти на концентраторі і демонтують колеса.
 • Встановіть Ford Focus 2 на зупинки і відкрутіть кулі кульової опори, які прикріплюють його до обертового кулака.
 • Вийміть привід маточини, натискаючи на важіль стабільності.
 • Ми демонтуємо перевірку з контрольної точки за допомогою кріплення. Пам’ятайте, що коли привід демонтується, неприпустимо завантажувати підвіску будь.яким чином, оскільки це може призвести до несправності підшипників маточини.
 • Вийміть масляну ущільнювач і встановіть нову частину. Перед цим потрібно нанести трохи нафти на посадку.

Це все, це заміна приводних ущільнювачів закінчилася. Звичайно, неможливо зателефонувати до процесу легким і швидким, але якщо у вас є бажання та вільний час, кожен власник Ford Focus 2 цілком здатний.

Як змінити масляний насос

Заміна ELP накопичувача ICPP

Заміна проміжного підшипника та лінгла правильного приводу до Ford Fusion

ABC Ford (плівка 9) Заміна передачі

Pront Wheel Drive Play Ford Focus 2

FORD-FOCUS-2: Заміна маточини DIY

“Ford-Focus-2”-дуже вимагав у машині. Він набув своєї популярності через високу надійність, ремонтопридатність та бюджетну ціну. Серед власників автомобілів є думка, що зафіксувати іноземний автомобіль набагато складніше, ніж вази. Це не завжди так. Особливо, коли мова йде про автомобіль, такий як Ford-Focus-2.

Заміна концентратора або підшипника. операція, яку може виконувати навіть початківець механіка. Як це зробити. читайте сьогодні в нашій статті.

Ознаки несправності

Як визначити цю поломку? Все дуже просто. Як і будь.який інший підшипник, з зносом тут з’являється характерний гуркіт. Зі збільшенням швидкості вона посилюється. Але як визначити, яке колесо потрібно замінити підшипник маточини? Ford-Focus-2 розміщується на ліфті.

Далі розміщені колеса поперемінно коливаються збоку. Якщо на одному з автомобілів Ford-Focus-2 є реакція, заміна концентратора буде неминучою. Якщо підйомника немає, ви можете використовувати гніздо.

Правда, вам доведеться повісити кожне колесо окремо, і це займе набагато більше часу.

Особливості дизайну концентратора

Зауважте, що на деяких автомобілях цей елемент не єгранний. “Ford-Focus-2″ не є винятком. Заміна концентратора виконується повністю, навіть якщо тільки підшипник вийшов із системи. Цікаво, що елемент змінює колекцію лише на останніх поколіннях “фокус”. Підшипник маточини FF-1 змінюється окремо. Що стосується нашого випадку, то вам доведеться придбати вузол Hub. Це коштує близько трьох тисяч.

На автомобілях Ford-Focus-2 заміна концентратора виконується парами, тобто ціна на ремонт негайно зростає до шести тисяч. Цього не можна уникнути, оскільки ці елементи зношуються майже однаково. Якщо замінено лише один підшипник, незабаром сусідній. Ми також зазначимо, що існують концентратори, розроблені для роботи з ABS і без нього. Перед покупкою слід дізнатися, чи була така система, встановлена ​​на вашому автомобілі. Не дорого замінити задній концентратор.

Ford-Focus-2 з точки зору ремонтопридатності-це багато позитивних відгуків.

Аналізуючи особливості заміни елемента, можна відрізнити такі переваги:

 • Мінімальний ризик неправильної установки підшипника (оскільки він натискається вже на заводі).
 • Забезпечення максимального ресурсу елемента, оскільки сам виробник відповідає за якість.
 • Простіша заміна, а також значна економія часу для виконання роботи.

Підготовка

Встановіть машину на підйомник або плоску поверхню. Також підготуйте наступний набір інструментів:

 • Гвинти.
 • Набір голови від 12 до 18.
 • Гайкові ключі.
 • Рукавички.
 • Піппер.
 • Анти.майстерні зупинки і джек (якщо робота виконується без підйому).

Ми приступаємо до роботи

Отже, як замінюється підшипник переднього маточини? Ford-Focus-2 встановлюється на підйомник або. Далі колесо знімається з потрібної сторони. Якщо ви повісите колесо на гнізді, покладіть машину на ручне гальмо і встановіть антилежні зупинки. Тепер необхідно зняти гальмівні прокладки та циліндр.

Тоді потрібно відкрутити центральний болт маточини. Далі, використовуючи знімач, ми виймаємо наконечника. Якщо ваш автомобіль оснащений системою колеса проти замикання, вимкніть датчик ABS. Вийміть гальмівний супорт. Ми повісимо його на весну. Вийміть гальмівні шланги або взагалі злийте рідину.

Далі ми витягуємо підтримку кулі, обертовий кулак та підставка для амортизатора (оскільки ось підвіска, що нагадує Мейссон). На кулаці буде датчик ABS. ми також вимкнемо його. Тоді ми обсмажуємо маточину з знімачем. Рекомендується очистити обертовий кулак бруду.

Тепер залишається лише натисканням нового центру та встановити всі деталі у зворотній послідовності.

Деякі автомобілісти для натискання на концентратор використовують молоток або кувалда. Застосування таких інструментів надзвичайно небезпечно. Ви можете пошкодити новий концентратор, обертовий кулак та інші елементи підвіски. Для встановлення цього елемента використовується спеціальний прес. Однак це доступно лише у великих семінарах, і купувати його відразу невигідно.

як бути в такій ситуації? Якщо ви не хочете звертатися до служби, ви можете скористатися механічним зняттям. (Робота за сто витрат від 2,5 тис., Тож пристрій окупається вже при першому використанні). Набір включає спеціальну оправку, живлення та гвинт.

За допомогою компетентного поводження, навіть не демонструючи стійку та обертового кулака концентратора, центр замінюється. Ford-Focus-2 своїми руками не так складно ремонтувати своїми руками, як це здається на перший погляд. Як використовувати механічний знятий? З набору потрібно вибрати оправку потрібного розміру та встановити пристрій на підшипник. Обертаючи гвинт живлення в тому чи іншому напрямку, ви зробите натискання або демонтаж елемента.

Під час встановлення центру важливо виключити спотворення. Встановіть обертовий кулак так, щоб елемент рухався вздовж осі підшипника.

Момент затягування

Важливо не витягувати гайку підшипника маточини. Виробник рекомендує роздути зусиллями до 181 нм. Для цього рекомендується використовувати динамометричний ключ. Однак, за відсутності такого, ви можете налаштувати пух “оком”. Скрутити гайку, поки колесо в повішеному стані трохи не крутиться. Послабте горіх на пару революцій. Потім струсіть колесо з боку в бік.

Невеликий реакція повинна бути присутнім. Це нормально, адже з сильним роздуттям затискач обійму, що підшипник, він просто розсипається. Завжди залишайте невеликий проміжок. Крім того, змащує гайку “літо-24” та встановіть кришку. Процедуру заміни можна вважати повним. Перевірте, як поводиться машина. Гуркіт повинен зникнути. Сама машина не повинна йти вбік.

Заміна колеса Ford Focus 2

“Ford” додайте до закладок

Якщо в шасі автомобіля трапляються різні несправності, з’являються стуки та шум, що вказує на те, що підвіска повинна бути відремонтована. Заміна підшипника Ford Focus 2 необхідна, коли характерний гуркіт виникає, коли машина рухається в області колеса, дефект починає проявлятися як деталі, що зношуються.

Заміна підшипника концентратора (PS) на Ford Focus-2 не дуже складно, за бажанням та певними навичками, робота можна виконати своїми руками. У цій статті ми розглянемо, як PS змінюється самостійно, і які нюанси при його заміні.

Ознаки несправного підшипника концентратора

PS встановлюються на передніх та задніх колесах, під час звичайної роботи вони служать в середньому 60-80 тисяч. км. Несправна підшипка починає гудатися під час руху автомобіля, і чим вище швидкість і чим помітніший шум. З зменшенням швидкості виття (гул) воно зменшується, і коли машина припиняється, вона повністю зникає.

Перевірка несправності підшипника концентратора досить проста, для цього вам потрібно:

 • За допомогою гнізда повісьте колесо;
 • Прокрутіть колесо кілька разів;
 • струсіть його з боку в бік (догори дном).

Під час перевірки не повинно бути характерного шуму, не повинно бути великого зворотного зв’язку (це дозволено лише невеликий). Несправна маточина, коли автомобіль рухається рівномірно, незалежно від того, їде автомобіль по прямій лінії, чи потрапляє на поворот.

Попереду PS може зазнати невдачі з наступних причин:

 • підшипник недостатній для змащення;
 • Автомобіль працює на великих навантаженнях;
 • Встановлюються неорігінальні запасні частини низької якості;
 • Технологія встановлення ПС була зламана (передній маточин погано натиснув);
 • Вода впала в центр;
 • Підшипник гуде після удару по колесу.

Надзвичайно небажано їздити з гудим підшипниками, якщо можливо, ПС повинен бути змінений відразу після появи неприємного шуму. Якщо автомобіль з такою несправністю використовується протягом тривалого часу, підшипник може заклинати на ходу, а це означає, що колесо перестане крутитися. Занювання центральної роботи колеса на ходу небезпечно, з такою несправністю ви можете потрапити в серйозну аварію.

На автомобілі Ford Focus-2, маточин зібрано з підшипником, окремо PS у вихідних запчастирах не постачається. Під час придбання запасних частин також є увага до власників автомобілів, чи є автомобіль ABS, оскільки вузли можуть бути різними в дизайні.

Збірка маточини переднього колеса з підшипником початкового виробництва коштує приблизно 4-5 тисяч. рублери, але також є неорганні запчастини досить високої якості. Найвідоміші виробники деталей для Ford Focus 2:

Ціна неоргінальних центрів знаходиться в межах від 2,5 до 4 тисяч. Слід також зазначити, що PS для Ford Focus-2 може бути придатним для автомобілів, таких як Mazda або Volvo.

Для заміни ПС, з одного боку, і Санкт.Петербург коштуватиме дорожче, ніж у деяких регіональних центрах.

Хабами задніх коліс фокус-2 проходять, закритий тип, тому мастило не випливає. Якщо PS гудів, то його потрібно лише змінити, намагання якось відновити вузол не має сенсу.

Заміна переднього хаба Ford Focus 2 Рестайлінг

Заміна переднього маточини фокусу 2 можна замінити самостійно, для цього вам потрібно буде встановити машину на сухій і поза виходом.шляхом, підйом автомобіля або отвір не потрібен. Ми виконуємо роботу в такому порядку:

 • Поки машина знаходиться на землі (підлога), насамперед ми послаблюємо гайку маточини, коли колесо знімається, гайка вже складніше планувати;
 • Послабте гайки колеса, покладіть тіло, вийміть колесо;
 • За допомогою плоскої викрутки розведіть гальмівні колодки, вимкніть два болти кріплення супорта, а потім візьміть суппортер на гальмівний шланг у бік;
 • Вийміть гальмівний диск, якщо машина є за допомогою ABS, відключіть датчик;
 • Ми вимикаємо гайку кріплення підтримки кулі, видалимо болт маточини, звільняє обертовий кулак (ПК) з коду;
 • Відключіть підтримку кулі від ПК, доцільно використовувати для цього спеціальний знімач;
 • Відкрутіть гайку наконечника рульового управління, відключіть тягу від обертового кулака. Для демонтажу наконечника також краще використовувати знімача;
 • Ми крутимо гайку прибережним болтом стійки для амортизатора до ПК, знімають обертовий кулак з маточини.

Якщо датчик ABS знаходиться на ПК, його потрібно видалити, тому при натисканні на центр він буде пошкоджений. Але в деяких випадках датчик щільно кипить, тому вам потрібно бути готовим до його заміни. Сам центр застосовується з обертового кулака на машині за допомогою спеціального обладнання, тому вам потрібно використовувати послуги автомобіля для виконання цієї операції.

Новий концентратор потрібно натиснути через розпір, тому здатність пошкодити частину виключається.

Після того, як новий концентратор буде притиснутий до обертового кулака, ви можете зібрати.

Заміна заднього підшипника Ford Focus 2 маточини

Диск або барабанні гальма встановлюються на задній осі фокус-2, тому процес розбирання та складання при заміні заднього підшипника маточини на різні гальма дещо відрізняється. Поміркуйте, як можна замінити маточину заднього колеса автомобілем на гальмівні диски, встановлені позаду:

 • Джек автомобіля, вийміть заднє колесо;
 • Ми вимикаємо два болти заднього супорта, для цього вам знадобиться «зірочка» голови;
 • Відкриваючи кріплення, ми піднімаємо штангенциркуль на гальмівний шланг убік, а потім демонтуємо кронштейн суппорт;
 • Видаліть гальмівний диск;
 • Ми вимикаємо чотири болти кріплення маточини, він кріпиться чотирма болтами ззаду,
 • Демонтувати вузол маточини за допомогою підшипника, встановіть нову частину на місце, потім ми збираємося.

Заміна підвісного підшипника Ford Focus 2 | Контроль

Ознаки несправності та діагностики призупиненого підшипника приводу Ford Focus 2.

Заміна підвісного підшипника Ford Focus 2

У цьому немає сенсу. Коротка інструкція. Як змінити або додати масло до коробки передач Ford Focus 2 Знайдіть панель на коробці передач, відкрийте кришку. Вийміть колесо, знайдіть гайку маточину і відкрутіть.

Посилання на цю тему розміщено у рубриці FF1 (P), в якому ми, для вашої зручності,

У деяких випадках зовнішнє кільце розпадається від ударів і для зняття внутрішнього затискача, зробіть плитку з кутом.грейдною машиною з невеликим димом, тоді паркан розбивається в огорожі. Покладіть привід на підлогу, натисніть на ногу або використовуйте пороку; Візьміть два молотки або зубил, вдарившись в кінці кулькового підшипника, періодично рівномірно кривий вал.

Якщо автомобіль з несправним підшипником правильного приводу працює тривалий час, тобто ризик пошкодження сусідніх вузлів для маточини, Шуса, автоматичної коробки передач, самого приводу. Немає проблем, коли відкручує. Спочатку ми очищаємо поверхню посадки та змащуємо густою жиром.

Після того, як ви знімаєте вал, масло витікає з коробки, тому на цьому етапі готуйте контейнер і покладіть його під місце кон’югації приводної осі за допомогою коробки передач. Ми очищаємо знятий напів.вал з бруду, обробляємо отвір, що піднімається з поверхнею посадки з жиром WD, а потім очищаємо поверхню поруч з кінцем затискач від корозії та бруду.

Права підвіска приводу

Ми переходимо до видалення підвісного котячого елемента. Два способи видалення підвісного підшипника. це перший метод, якщо у вас є спеціальний прес, а також сепаратор. Оскільки цей метод рідко застосовується в гаражних умовах, врахуйте його лише у вигляді фотографій.

Другий метод без знімача. Використовуються два молотки або молоток з зубилом.

Покладіть привід на підлогу, натисніть на ногу або використовуйте пороку; Візьміть два молотки або зубил, вдарившись в кінці кулькового підшипника, періодично рівномірно кривий вал.

Поступово підтримка вийде з посадки.

У деяких випадках зовнішнє кільце розпадається від ударів і для зняття внутрішнього затискача, зробіть плитку з кутом.грейдною машиною з невеликим димом, тоді паркан розбивається в огорожі.

Заміна підшипника проміжного валу Ford Focus 2 1. Спочатку ми очищаємо поверхню посадки та змащуємо густою жиром.

Пневматичний прес із сепаратором. це метод підходить для автомобільних послуг і сто. Тиск у методах шоку. через трубу або більш поширений варіант. використовуючи металеву в’язницю, файл, кріплення, палець тощо.

Не сильні удари до кінця доставляються рівномірно по всьому діаметру внутрішнього кільця, елемент натиснута, поки він не зупиниться. Встановивши кульковий підшипник, ми встановлюємо приводну вісь у зворотному порядку, але спочатку знімаємо та змінюємо ущільнювач у коробці передач на нову.

Проводити проміжний підшипник

Після заміни рекомендується додати масло до коробки передач. Ви можете використовувати шкіру або WD, після чого ми починаємо стукнути по підшипнику по колу з молотком у колі.

Не бійтеся, ви можете не пошкодувати про підшипник.

Заміна підвісного підшипника приводного валу на Ford Focus 2

Старий підшипник буде служити прокладкою між молотком і новим підшипником. І ми починаємо керувати цим обережно і без зайвих зусиль у колі, поки підшипник не підніметься.

Не потрібно зігріти підшипник. Хтось навіть опустив його у гарячу воду. У цьому немає сенсу.

Підшипник підійде без проблем. Загалом, я вважаю за краще виконувати всі ремонтні та профілактичні маніпуляції з автомобілем, звичайно, якщо є технічна здатність.

По.перше, тому що все цікаво зробити це самостійно, по.друге, тому що якщо ви хочете зробити добре, то зробіть це самостійно. Отже, ми встановлюємо машину на плоскій поверхні над ямкою спостереження, або, якщо є підйом, то, як правило, чудовий. ми піднімаємо.

Презіть праву передню сторону, вийміть праве переднє колесо. Далі вийміть захисний пластиковий кожух контрольної точки, він встановлений на 7 засувках, відкрутіть шестикутник на 8 пробах для масла масла в контрольному пункті, відкрутіть зливну пробку головкою головою на 19, вперше замінивши контейнер для гарячої олії.

Пристрій підшипника вузла проміжного валу Ford Focus 2 та підготовка до заміни

Ви не можете виконувати ці маніпуляції з контрольною точкою, але моє несправність також було пов’язане із заміною олії в контрольному пункті, мій поет був таким алгоритмом. Далі відкрутіть болт правого приводу переднього колеса 13 головою, після застою з викруткою через гальмівний диск.

Повний розмір невпорядкований болт колеса, потім відкрутить гайку кулі кулі

Відмінності від ковзаючих підшипників

У механізмах існує два типи мобільних частин: підтримка на основі тертя ковзання та опори на основі тертя прокатки.

проміжного, підшипника, ford, focus

Використовуючи перші робочі поверхні корпусу та валу, вони взаємно рухаються та взаємодіють, найчастіше відокремлюються мастильними матеріалами та ковзаючою оболонкою. Підтримка працює, коли в деталях, що потрапили в контакт, є чисте ковзання.

У другій версії опорів у розриві між поверхнями, які взаємно рухаються, розміщуються тілами (це можуть бути ролики або кульки). У цьому випадку підтримує робота з використанням тертя прокатки. У таких випадках замість бронзи, бабіту або пластикові вставки в опор, де використовується тертя кочення, залучаються кулькові або роликові підшипники.

Відповідно до характеру навантаження на обертання, вони є радіальними, коли радіальне навантаження діє на опору, вперше, коли підтримка піддається лише осьовим навантаженням, і радіальних крипатах, коли діють обидва типи навантажень Підтримка.

Кожен тип підтримки характеризується його розміром, дизайном, технічними умовами для виробництва, установки та обслуговування.

У підшипниках та ковзаючих підшипниках інший механізм стійкості до руху та визначення зносу частин мобільних опор. Тип необхідного вузла визначається на основі оцінки процедури роботи механізму або його окремих компонентів.

Пристрій підшипника вузла проміжного валу Ford Focus 2 та підготовка до заміни

Схеми нижче показують пристрій накопичувачів передніх коліс. Для правильної заміни, розбирання/складання вузла, пізніше вивчіть конструкцію з макетом.

Тепер підготуйте інструмент для заміни відповідно до списку:

 • мінус викрутка або зубила;
 • ключ розвідний;
 • два гнізда або підйом (якщо це можливо);
 • Голова голови: 19, 13, 21;
 • VISE, молоток, металева щітка;
 • шестикутник о 8;
 • нова нафта з сливовим резервуаром/затокою з контрольною точкою;
 • Повітряна куля (якщо це можливо);
 • Нові запасні частини, масляна ущільнення (про вибір, який ви читаєте в кінці статті).

Дизайн валу та житлові зони для роликових підшипників

Особливість конструкції конічного валичного підшипника полягає в тому, що сепаратор виступає поза зовнішнім кільцем на M і N (рис. 4, а).

Це слід враховувати при встановленні деталей, що прилягають до підшипників, наприклад, прорізні гайки (рис. 4, б), або при встановленні двох сусідніх підшипників (рис. 4 в).

Сусідня частина повинна захищати від кінця зовнішнього кільця конічного валичного підшипника на B = 4 ÷ 6 мм. Так що циліндричні поверхні сусідніх частин не торкаються сепаратора, висота H1 і H2 не повинна перевищувати значень: H1 = 0,1 (D. D); H2 = 0,05 (D. D).

Ось чому в дуже поширеному монтажі конічного підшипника з прорізним горіхом (рис. 4, б) між кінцями внутрішнього кільця підшипника та горіхів встановлюють віддалений рукав 1. Близько половини його довжини рукав 1 входить у вал діаметром D, зробленого під установкою підшипника, а решта довжини перекривають канавку для виходу інструменту при різанні нитки.

Діаметр валу з петлею d1 = 0,16 (d5.25d) та канавками визначаються як для циліндричних роликових підшипників без бактера

У довідкових книгах на підшипниках наведено підсумкову таблицю, яка, використовуючи вище, дозволяє вибрати необхідні параметри для підшипників вузлів за типом підшипників.

Заміна підшипника проміжного валу Ford Focus 2 (1.8-2.0) Для нового відео відеоролика

Існує три перевірені способи натиснути на новий проміжний підшипник правильного приводу Ford Focus 2. Спочатку ми очищаємо поверхню посадки та змащуємо густою жиром.

 • Пневматичний прес із сепаратором. це метод підходить для автомобільних послуг і сто.
 • Тиск у методах шоку. через трубу або більш поширений варіант. використовуючи металевий розпір (зубиль, файл, кріплення, палець тощо.P). Не сильні удари до кінця доставляються рівномірно по всьому діаметру внутрішнього кільця, елемент натиснута, поки він не зупиниться.
 • Встановивши кульковий підшипник, ми встановлюємо приводну вісь у зворотному порядку, але спочатку знімаємо та змінюємо ущільнювач у коробці передач на нову.

Коротка інструкція. як змінити або додати масло до коробки передач Ford Focus 2

 • Відкрутіть спеціальний шестикутник. Додайте масло до отвору шприцом, поки рівень не буде слідів на пробці.

Заміна підшипника проміжної опори

Якщо ви розбираєте шарнір для заміни кришки та маєте намір встановити попередній шарнір, позначте будь.яким способом (наприклад, ядром, файлом або фарбою) взаємне розташування шарніра та валу приводу.

Покладіть кришку з шарніру.

16 і відключіть тіло від приводу.

Розмістіть положення центру шарніра відносно валу (див. С. 14).

Покірування блокування кільця вузла шарніра.

19 Зніміть кільце з вала.

Вийміть маточики роликами з прорізів валу.

21 і вийміть захисну кришку з валу.

Промийте всі металеві частини гасом, поки старе змащування не буде повністю видалено.

Огляньте відео, центр та внутрішню порожнину тіла. Зупини, вм’ятини та корозії заборонені. Відео повинно вільно обертатися на своїх підшипниках, не заклинюючи. Якщо виявлені несправності, замініть шарнірну збірку.

Встановіть на валу кришку шарніра і зафіксуйте її за допомогою затискача.

Вибір Ford Focus 2 призупиненого підшипника. стаття, ціна, розмір і яку краще придбати

На правому проміжному валу у Ford Focus 1998-2004. (Також з новішими моделями 2008-2012.) встановлені балік.радіальні одноразові підшипники закритого типу з мастилом всередині. Поверхня посадки зовнішнього кільця сферична, це робиться для надійності прикріплення вузла з кронштейном.

Оригінальний (серійний) детальний номер. 1701597.Під час заміни рекомендується купувати або замовити оригінальний підшипник підвіски Ford (серійний). Термін служби перед заміною становить в середньому 100 000 км пробігу. Таблиця з рекомендованими виробниками (аналогами), статтями, цінами та обладнанням, представленим нижче. Зверніть увагу: бажано вибрати з перших двох варіантів заміни.

Аналоги підшипника 629

проміжного, підшипника, ford, focus

Позначення 629. це міжнародний формат назви частини. На внутрішньому ринку простіше знайти під номером 29. Якщо вам потрібно замінити частину, ви можете використовувати аналоги від виробника SPZ-4 або GPZ-34:

 • 29. відкритий тип товару;
 • 180029. закритий пилком пилу;
 • 80029. закритий шайбами ​​з металу;
 • 60029. закритий шайбою з металу лише з однієї сторони;

Аналогова таблиця

Я також випускаю відповідний розмір підшипника за наступними позначеннями: 1009 (109), 350029, 840029, 860029, 880029, 629-2z (6-80029S17).

Де підшипник підвіски Ford Focus 2?

Підшипник підвіски Ford Focus 2. один із елементів шасі. Він розташований посередині правильного приводу валу, виконує опорну функцію, оскільки це місце пояснює збільшення навантаження завдяки функціям проектування.

проміжного, підшипника, ford, focus

Розробляючи автомобіль, Ford Engineers перемістив коробку передач ліворуч від водія, що вимагало подовження приводу праворуч. Подібні зміни розмірів були причиною збільшення маси з правого боку. Мені довелося створити додатковий підтримуючий механізм.

Основна функція елемента полягає у підтримці правильного валу приводу, його несправність може спричинити більш серйозні зриви. Ось чому важливо запам’ятати ознаки поломки.

Наслідки несправності

Якщо заміна підвісного підшипника Ford Focus 2 не буде зроблена своєчасно, наслідки можуть бути плачевними. Через нерівномірно розподілений центр мас, інші вузли підшипника валу приходять, як:

Набагато вигідніше своєчасно здійснити ремонт. Тоді вам доведеться платити багато разів більше.

Ford Focus 2 Рестайлінг Заміна опорних підшипників. автомобіля

Часто необхідно замінити підтримку підшипника на Ford Focus 2. Високі навантаження призводять до того, що вам потрібно періодично відновлювати шасі автомобіля.

Ця модель хороша тим, що тут все відносно просто, і тому людина, яка не має професійних механічних навичок, може зробити ремонт. Виконуючи роботу виключно відповідно до інструкцій, все піде максимально гладко.

Багато буде залежати від того, наскільки хороші вибираються деталі. Якщо все найкраще буде куплено, кінцевий результат, безумовно, зможе догодити власнику транспортного засобу.

Як перевірити, чи не виходила частина?

Насправді підшипник підтримки має величезний вплив на керованість транспортного засобу. Коли знос досягає критичної позначки, контролювати машину стає неможливо, особливо якщо мова йде про проходження поворотів на великій швидкості.

Той факт, що чується сильна хрускіт. Виробник радить водіям замінити підшипник після того, як автомобіль подолав 35-40 тисяч кілометрів. Враховуючи функції доріг, вам потрібно бути на чеку після 20 000.

Коли водій постійно подорожує жахливими дорогами, ресурс деталей червоний.

Багато водіїв зацікавлені у питаннях, які підшипники змінюються на Ford Focus 3 та 2. Насправді суттєвих відмінностей немає. Єдина відмінність полягає в тому, що третє покоління Ford Fokus має спеціалізований захист бруду. Також помітно, що деталі взаємозамінні.

Заміна

Важливо з’ясувати, як змінити підшипник підтримки. Перше, на що вам потрібно зосередитись. це діяти якомога ретельніше, особливо якщо немає особливого досвіду з точки зору такої роботи.

Для зручності рекомендується загнати машину в отвір. Не забудьте покласти його на ручний хід. Під задніми колесами потрібно покласти спеціальні зупинки. Щоб не було труднощів з відкрученням гайок, спочатку вам потрібно намалювати всі з’єднання з жиром. Фінал підготовчої роботи можна назвати видаленням колеса та підйомом машини.

Спочатку вам потрібно збанкрутувати, як видалити передню стійку.

Алгоритм дій такий:

 • Частково відкрутіть болти, що тримають підшипник. Немає необхідності повністю їх витягувати. Потрібно лише послабити.
 • Верхній кінчик стійки також відкручений.
 • Відключіть дроти антиклоку системи гальм.
 • Затискач, призначений для захисту шланга, демонтується.
 • Оберніть болт, який кріпить стійки та обертовий кулак.
 • Витягніть болт, що фіксує сам привід.
 • Відкрийте затискач.
 • Брінд Кулак.
 • Тепер відкрутіть болти, які прикріплюють стійку. Його вже можна вивезти з машини. Наступним кроком буде безпосередньо замінити підшипник підтримки. Тут це буде дещо складніше.

Щоб замінити передні підтримуючі підшипники, вам потрібно діяти так:

 • Зафіксуйте стійку в пороці.
 • Використовуючи спеціалізовані знімачі, пружину знімають.
 • Скрутити гайку з поршня.
 • Актрихатор демонструється.
 • Видаліть захисну кришку обмежувачем.
 • Перш ніж встановити деталі на місце, їх потрібно якісно мити.
 • Підшипник витягується.
 • Коли він входить на місце, уважно погляньте на своє становище.
 • Зніміть підшипник опор.
 • Надягайте на обмежувальну позицію.
 • Збірка буде здійснена у зворотному порядку.

Кілька слів про вартість

Купівля. це оригінальний товар. Підробка зазнає невдачі дуже швидко.

Заміна підвісного підшипника Ford Focus 2

Рестайлінг Ford Focus та стандартні моделі мають кілька важливих компонентів, які повинні звернути особливу увагу. Ford Focus 2 підшипник підвіски. один з них. Незважаючи на свій складний пристрій та важливу роль, процедура діагностики та відновлення порівняно проста. Щоб зрозуміти, що компонент потрібно змінити, вам не потрібно мати “сім прольотів у лобі”.

Де підшипник підвіски Ford Focus 2?

Підшипник підвіски Ford Focus 2. один із елементів шасі. Він розташований посередині правильного приводу валу, виконує опорну функцію, оскільки це місце пояснює збільшення навантаження завдяки функціям проектування.

Розробляючи автомобіль, Ford Engineers перемістив коробку передач ліворуч від водія, що вимагало подовження приводу праворуч. Подібні зміни розмірів були причиною збільшення маси з правого боку. Мені довелося створити додатковий підтримуючий механізм.

Основна функція елемента полягає у підтримці правильного валу приводу, його несправність може спричинити більш серйозні зриви. Ось чому важливо запам’ятати ознаки поломки.

Наслідки несправності

Якщо заміна підвісного підшипника Ford Focus 2 не буде зроблена своєчасно, наслідки можуть бути плачевними. Через нерівномірно розподілений центр мас, інші вузли підшипника валу приходять, як:

Набагато вигідніше своєчасно здійснити ремонт. Тоді вам доведеться платити багато разів більше.

Як перевірити підшипник підвіски Ford Focus 2?

Діагностика елемента. це проста процедура, яку можна проводити по.різному. Повна діагностика проводиться під час запланованого, який, як передбачається, проводиться через певні проміжки часу.

Апаратна діагностика дозволяє визначити дефект на ранніх стадіях, ще до того, як проявляється руйнівний ефект.

Незалежний діагноз може бути недостатньо інформативним. Чітка ознака дефекту. поява стороннього шуму. Але сторонні шуми можуть надходити з інших частин та вузлів. Визначення джерела є точніше проблематичним.

Методи додаткової діагностики

Щоб визначити джерело проблеми, дотримуйтесь простого алгоритму діагностики, який складається з п’яти простих дій:

 • Прискорити машину, поки не з’явиться сторонній шум (хрускіт, тріска). Зазвичай цей ефект відбувається зі швидкістю близько 40-60 кілометрів на годину.
 • На плоскій дорозі розпочніть незначні повороти рульового управління. Якщо звук зникне, причину слід шукати в іншому. Звук зберігається при поверненні керма.
 • Використовуючи гніздо, підніміть машину або заткніть на спостережній ямі. Огляньте передню маточину. Якщо дефект не виявлено, почніть перевіряти призупиненість.
 • Перевірте підшипник підвіски. слухайте сторонні шуми, коли ви повернете руку.
 • Під час прокрутки ви відчуєте вібрацію, рулони або тертя, що підтвердить проблему.

Немає нічого складного для проведення незалежного діагнозу. Станція технічного обслуговування використовує подібні методи. Однак через відсутність досвіду ви можете “пропустити” проблему, і в майбутньому це знову з’явиться.

Як змінити підшипник підвіски Ford Focus 2?

Заміна повинна бути виконана на спостережній ямі з автоматичним рухом на гнізді.

Передні колеса знімають, щоб отримати повний доступ до підвішеного підшипника.

Потім захист демонструють, масло зливається. За допомогою відповідного інструменту дужки відкручуються.

Наступний етап. відкрутити та витягнути рульову тягу та м’яч. Через густий макет це важко зробити, тому вам потрібно докласти фізичних зусиль. Виконайте плавні рухи, потягуючи привід до колеса. Тож можна буде мінімізувати ризик пошкодження інших вузлів.

Намагайтеся уникати руху, укладених ривками, які часто виконуються під час ремонту. Ви можете завдати шкоди, яка серйозно вплине на контроль автомобіля.

Після отримання доступу до елемента драйвер легко витягне його та замінить його. Процес збору повинен здійснюватися у зворотному порядку. додаткові дії не потрібні. Після завершення заміни сторонній шум (або гул) повинен повністю зникнути.

Спеціалізована механіка виконує таку роботу на 4-6 тисяч. Аматорському майстру знадобиться кілька годин.

Відмінності для автомобілів Ford Focus з двигунами 1.6 і 1.8

При заміні підшипника підвіски Ford Focus з більшою потужністю двигуном 1.8 літрів повинні звернути особливу увагу на пресу підшипника. Часто використовуються методи удару, які передбачають використання спеціальних пристроїв або звичайних зубал. Пам’ятайте, що удари повинні застосовуватися опосередковано через металевий порожній або дерев’яний промінь. У випадку прямого удару поверхня компонента може бути деформована.

Після завершення ремонту збільшити рівень масла в коробці передач, оскільки за допомогою заміни його числа слідує. Недолік може призвести до збільшення тертя деталей.

Заміна підвісного підшипника Ford Focus 2 | Контроль

Ознаки несправності та діагностики призупиненого підшипника приводу Ford Focus 2.

Заміна підвісного підшипника Ford Focus 2

У цьому немає сенсу. Коротка інструкція. Як змінити або додати масло до коробки передач Ford Focus 2 Знайдіть панель на коробці передач, відкрийте кришку. Вийміть колесо, знайдіть гайку маточину і відкрутіть.

Посилання на цю тему розміщено у рубриці FF1 (P), в якому ми, для вашої зручності,

У деяких випадках зовнішнє кільце розпадається від ударів і для зняття внутрішнього затискача, зробіть плитку з кутом.грейдною машиною з невеликим димом, тоді паркан розбивається в огорожі. Покладіть привід на підлогу, натисніть на ногу або використовуйте пороку; Візьміть два молотки або зубил, вдарившись в кінці кулькового підшипника, періодично рівномірно кривий вал.

Якщо автомобіль з несправним підшипником правильного приводу працює тривалий час, тобто ризик пошкодження сусідніх вузлів для маточини, Шуса, автоматичної коробки передач, самого приводу. Немає проблем, коли відкручує. Спочатку ми очищаємо поверхню посадки та змащуємо густою жиром.

Після того, як ви знімаєте вал, масло витікає з коробки, тому на цьому етапі готуйте контейнер і покладіть його під місце кон’югації приводної осі за допомогою коробки передач. Ми очищаємо знятий напів.вал з бруду, обробляємо отвір, що піднімається з поверхнею посадки з жиром WD, а потім очищаємо поверхню поруч з кінцем затискач від корозії та бруду.

Права підвіска приводу

Ми переходимо до видалення підвісного котячого елемента. Два способи видалення підвісного підшипника. це перший метод, якщо у вас є спеціальний прес, а також сепаратор. Оскільки цей метод рідко застосовується в гаражних умовах, врахуйте його лише у вигляді фотографій.

Другий метод без знімача. Використовуються два молотки або молоток з зубилом.

Покладіть привід на підлогу, натисніть на ногу або використовуйте пороку; Візьміть два молотки або зубил, вдарившись в кінці кулькового підшипника, періодично рівномірно кривий вал.

Поступово підтримка вийде з посадки.

У деяких випадках зовнішнє кільце розпадається від ударів і для зняття внутрішнього затискача, зробіть плитку з кутом.грейдною машиною з невеликим димом, тоді паркан розбивається в огорожі.

Заміна підшипника проміжного валу Ford Focus 2 1. Спочатку ми очищаємо поверхню посадки та змащуємо густою жиром.

Пневматичний прес із сепаратором. це метод підходить для автомобільних послуг і сто. Тиск у методах шоку. через трубу або більш поширений варіант. використовуючи металеву в’язницю, файл, кріплення, палець тощо.

Не сильні удари до кінця доставляються рівномірно по всьому діаметру внутрішнього кільця, елемент натиснута, поки він не зупиниться. Встановивши кульковий підшипник, ми встановлюємо приводну вісь у зворотному порядку, але спочатку знімаємо та змінюємо ущільнювач у коробці передач на нову.

Проводити проміжний підшипник

Після заміни рекомендується додати масло до коробки передач. Ви можете використовувати шкіру або WD, після чого ми починаємо стукнути по підшипнику по колу з молотком у колі.

Не бійтеся, ви можете не пошкодувати про підшипник.

Заміна підвісного підшипника приводного валу на Ford Focus 2

Старий підшипник буде служити прокладкою між молотком і новим підшипником. І ми починаємо керувати цим обережно і без зайвих зусиль у колі, поки підшипник не підніметься.

Не потрібно зігріти підшипник. Хтось навіть опустив його у гарячу воду. У цьому немає сенсу.

Підшипник підійде без проблем. Загалом, я вважаю за краще виконувати всі ремонтні та профілактичні маніпуляції з автомобілем, звичайно, якщо є технічна здатність.

По.перше, тому що все цікаво зробити це самостійно, по.друге, тому що якщо ви хочете зробити добре, то зробіть це самостійно. Отже, ми встановлюємо машину на плоскій поверхні над ямкою спостереження, або, якщо є підйом, то, як правило, чудовий. ми піднімаємо.

Презіть праву передню сторону, вийміть праве переднє колесо. Далі вийміть захисний пластиковий кожух контрольної точки, він встановлений на 7 засувках, відкрутіть шестикутник на 8 пробах для масла масла в контрольному пункті, відкрутіть зливну пробку головкою головою на 19, вперше замінивши контейнер для гарячої олії.

Регулювання зчеплення Ford Focus 2. Зробіть ремонт автомобілів DIY

Що потрібно знати, щоб накачати Ford Ford Ford 2

Ford Focus другого покоління має досить просту конструкцію, незважаючи на те, що всі системи є сучасними та надійними. Це означає, що у випадку певної несправності його можна усунути самостійно.

Звичайно, для цього вам потрібно мати мінімальний набір інструментів, знань та досвіду. Якщо ви не впевнені в собі, краще звернутися за допомогою до фахівців.

У нашій статті ми поговоримо, в якій ситуації вам доведеться накачати зчеплення, як це зробити і що вам потрібно для цього.

Коли ми накачуємо зчеплення

Зчеплення накачування на другий фокус необхідний у випадках, коли ми вирішуємо замінити гальмівну рідину через її знос або після ремонту робочого або головного циліндра гідравлічного приводу зчеплення. Крім того, ви не можете без накачування, якщо повітря потрапить на повітряний привід. Це може статися до нашого нагляду, коли рівень рідини в резервуарі впав нижче мінімуму, і при спробі вимкнути зчеплення разом з рідиною в систему смоктане повітря.

Частини адгезії Ford Focus 2

Накачання врятує повітря на шосе і дізнається, що в системі є повітря, просто, якщо зчеплення не вимикається до кінця після першого преси на педалі, але після того і кошик, може бути гарантовано, що в системному повітрі потрапило.

Перш ніж перекачувати систему, необхідно встановити, чи все в порядку з напругою шосе, чи є потоки на тілі основних та робочих циліндрів, чи рідина залишається в салоні на двигунному щиті.

Переконуючи справність системи або усунення витоку, ви можете почати накачувати.

Для роботи ключ 17.колеса корисний для нас для 11 для 11 гальмівних системних фітингів, нової чистої гальмівної рідини.

Крім того, вам знадобиться трубка, яку можна носити на пристосуванні, і чиста ємність з невеликою кількістю гальмівної рідини. І помічник, тому що можна працювати поодинці, але це надзвичайно незручно. Ми починаємо накачувати.

Ford Focus 2 Які світильники: ми малюємо суть

Причини та усунення несправностей

Може бути кілька ймовірних обставин несправності та «незворотних» педалі:

 • Якщо педаль виходить з ладу, то, можливо, кабель зчеплення в області його наконечника потерпів і зламався. Важко зняти таку поломку, тим більше на дорозі, на дорозі. Ford Focus другого в яких ситуаціях вам доведеться накачати зчеплення, як це є. Крок.by.step Інструкції для видалення шкіри Ford Focus 2 двері. На цій фотографії звіт детально відображається як ваш Ford Focus 1. Терміни на двигуні Zete 1.8. Дізнайтеся, як швидко видалити дверну карту на Ford Focus 2 вдома. Деякі Кулібіни пропонують кабель для носіння з ними, як запасна шина, але чи всі необхідні деталі вкладають у багажник?
 • Повернна весняна спалах або злетіла. Як відкрити ключ Ford Focus 2 ~ avto-Melvin.Ру. У першій версії (вибух і стала непридатною). потім зателефонуйте лише до буксирування тут. Якщо він просто злетів, його можна повернути на місце і встановити міцно.
 • Повітря, що надходить у систему гідравлічного приводу. Видаліть ручну коробку передач Ford Focus 2, щоб замінити шум первинного підшипника. Як видалити передній бампер на Ford Focus 2. У цьому випадку вихід буде викачувати систему лише для видалення повітря.
 • Якщо зчеплення у Ford Focus 2 зникне, є можливість, що штепсельна муфта стала непридатною. Тут вам також знадобиться повна заміна вилки, яку можна виконати в 100.

Педаль зчеплення Ford Focus 2 не вдалося: причина, що робити

Якщо педаль виходить з ладу, і її можна “повернути” лише різким і сильним пресом, то необхідна умова може служити несправністю головного циліндра системи, який може бути усунений методом заміни циліндрів.

Особливості накачування зчеплення

Отже, вони з’ясували причини! Тепер ми переходимо безпосередньо до роботи над фокусом Ford другого покоління. Щоб накачати зчеплення, вам знадобляться такі інструменти:

 • Набір викруток і клавіш (обов’язково до 11 та 17).
 • Гальмівна рідина для заміни.
 • Танк для осушення старої рідини.
 • Труба або шланг для виконання накачування (важливо, щоб його діаметр збігався з діаметром пристосування для стікання).

Також доцільно попросити когось допомогти, адже це буде не дуже зручно працювати самостійно. Отже, у другому поколінні перекачування Ford Focus таке:

 • Щоб видалити повітря з робочого циліндра, вийміть кришку клапана.
 • Ми кладемо один кінець трубки на клапан і опускаємо другу в контейнер з гальмівною рідиною. Далі вам потрібно вичавити зчеплення 3-5 разів і затримати педаль на кілька секунд, після чого ми зберігаємо її в стисненому положенні.
 • Відкрутіть трохи клапан (не до повної революції), утримуючи адаптер, що підходить з основного циліндра приводу відключення. Коли ви це зробите, стара гальмівна рідина (вона матиме бульбашки повітря) почне вливати в резервуар).
 • Далі ми відкрутимо насосну підготовку ще на половину повороту і закрутить клапан, випускаючи педаль зчеплення. Вам потрібно це зробити, поки рідина повністю не позбавиться бульбашок.
 • Ми накручуємо клапан, покладемо ковпачок, додаємо необхідний об’єм гальмівної рідини.

Примітка. Під час виконання роботи необхідно постійно стежити за рівнем рідини, а його падіння неприпустимо нижче межі мінімуму. Також вчасно вливайте нову гальмівну рідину, інакше система отримає повітря, а накачування буде здійснюватися марно, оскільки вам доведеться переробити все.

Після того, як накачування буде завершено, потрібно буде перевірити роботу системи. Для цього потрібно вичавити педаль зчеплення на фордфокус другого покоління і побачити положення штовхача поршня. Його рух повинен бути в межах 28 мм. Якщо цей індикатор не збігається з нормальним, то вам потрібно відрегулювати зчеплення.

Також пам’ятайте, що необхідно використовувати лише ту рідку, яку рекомендує виробник. Якщо ви ігноруєте це і використовуєте інший продукт, то може відбутися збільшення гумових деталей, і це вже може спричинити поломку зчеплення.

Заміна підвісного підшипника приводного валу на Ford Focus 2

Як відомо, будь.яка машина приводу переднього колеса має поперечне положення двигуна, а коробка передач розташована в відсіку двигуна з правого боку (якщо ви подивитесь на стоячи перед автомобілем). Крутний момент передається за допомогою суглобів CV, і завдяки розташуванню коробки передач, ліва від них коротша за праву. Останнє часто виконується з підвішеним підшипником, як це робиться на Ford Focus 2.го покоління.

Як і підшипники хаббі, ця деталь змінюється не до цього, досягнувши певного пробігу, а в факті несправності. Звичайно, краще не донести до цього (згорнутий підшипник потягне за нього інші пошкодження) та замінити його, коли з’являться перші ознаки неправильної роботи.

У цій статті ми розповімо, як діагностувати та замінити підшипник підвіски на Ford Focus 2 ″ власними руками.

Як перевірити підшипник підвіски на Ford Focus 2

Діагностика повинна починатися, коли ви почуєте гуркіт праворуч попереду. Мета цієї процедури. визначити, які з підшипників (суспендований або правий центр) вимагає заміни.

Перш за все, знайдіть безлюдну дорогу, прискорюйте до швидкості, з якою чітко чути гуркіт, і запам’ятовуйте право і праворуч. Якщо гуркіт подає по черзі, швидше за все, його джерелом є підшипник концентратора, якщо ні. ймовірно, випадок є призупиненим.

Для того, щоб повністю переконатися, вийміть суппортер і шнур з правого боку і скрутіть матоницю на гальмівний диск. Несправний підшипник концентратора негайно відчує себе характерним шумом, якщо його немає, але в русі є гуг.

Інструменти та матеріали:

Вимагається:

 • ключ циліндра;
 • Сильна плоска викрутка;
 • 2 Джек (не обов’язково в присутності ліфта);
 • голови 19, 13, 21;
 • VISE, зубиль, молоток, сильна дошка;
 • кріплення леза;
 • шестикутник у 8 (необов’язково);
 • Нове масло для контейнера коробки передач та сливи (необов’язково);
 • Новий підшипник (стаття оригінальної частини.1701597; з 2000 року, неоргіналь коштуватиме в середньому на 500 дешевше).

Заміна підшипника можна поєднувати зі зміною масла в контрольно.пропускному пункті, але якщо він не потрібно, все.таки приготуйте чисту ємність: при зняття приводу він витік з коробки трохи масла, а потім доведеться виливати назад.

Як змінити підвіску підвіски на Ford Focus 2

Робота, описана нижче, проводиться на спостережній ямі, але якщо ви використовуєте підйом.

1) Покладіть машину на гніздо, вийміть колесо.

2) Від’єднайте захисний кожух коробки передач, яка фіксується за допомогою 7.ї засувки.

3) Візьміть шестикутник, відкрутіть виливну пробку, відкрутіть зливну пробку з головкою коробки передач, замініть контейнер і чекайте, поки масло не буде крутитися. Якщо ви не маєте наміру змінювати олію, пропустіть цей предмет і P.2.

4) Затримайте маточинка викруткою через гальмівний диск, а потім відкрутіть болт приводу колеса з головкою 13.

5) Використовуючи голову в 21, відкрутіть гайку кулі м’яча.

6) Вам потрібно вибити палець з поворотного кулака, використовувати для цього молоток і кріплення шпателя. Останнє необхідне для того, щоб натиснути нижню підвіску на певній стадії. це полегшить вивільнення пальця.

7) Поверніть кермо праворуч, майже до зупинки, і почніть вибивати привід з концентратора. Тут ви станемо на нагорі дошку або щось у циліндричній формі, виготовленій з їх металу, наприклад, розгинальний шнур від голови.

Відкрутіть кронштейн кронштейна. Його тримають 2 горіхи на 13.

9) Тепер вибити накопичувач вже з пункту пропуску, злегка стукаючи молотком на підшипнику.

10) Будьте в попередженнях. коли привід виходить, масло закінчиться. Якщо ви не звалили його, замініть чисту ємність так, щоб наприкінці ремонту вилийте його назад.

11) Отже, привід видаляється, і тепер настав час демонтувати старий підшипник і поставити нове.

Клацніть на привід у зчепленні, потім за допомогою зубила та молотка (ви можете взяти 2 молоток, ви постукаєте на один, а вузька частина іншої замінить зубил) гасне підшипник. Важливий нюанс: накопичувач повинен постійно перетворюватися, щоб уникнути спотворень.

Це займе багато часу, але ви не повинні намагатися зняти частину силою, інакше є ризик пошкодження місця або самого приводу. Краще видалити стару мастило.

12) Новий підшипник встановлений дещо простіше; До певної точки його надягають руками, і нарешті встановлюється з нешерковими ударами молотка (рівномірно, по всьому колу). Не забудьте закласти нову мастило.

13) Далі, перейдіть у зворотний порядок. Єдина складність, з якою ви можете зустріти. це повернути м’яч кулі, коли намовлять горіх на ньому. Ви можете стримувати підтримку кулі, поклавши під нього 2.й гніздо (у одного вже є автомобіль на одному), щоб він не міг крутитися навколо своєї осі.

14) Останній етап. затоплення (або закінчення) нафта в контрольно.пропускному пункті.

Заміна призупиненого підшипника. це досить трудомісткий урок, здатний зайняти багато часу, а також вимагає гаража з ямою. Якщо це не так, вам доведеться зв’язатися з фахівцями на сто. Перед ремонтом буде корисно створити діагностику, щоб нарешті переконатися, що справа знаходиться у підвісному підшипнику.

Заміна Ford Focus 2

Як відомо, будь.яка машина приводу переднього колеса має поперечне положення двигуна, а коробка передач розташована в відсіку двигуна з правого боку (якщо ви подивитесь на стоячи перед автомобілем). Крутний момент передається за допомогою суглобів CV, і завдяки розташуванню коробки передач, ліва від них коротша за праву. Останнє часто виконується з підвішеним підшипником, як це робиться на Ford Focus 2.го покоління.

Як і підшипники хаббі, ця деталь змінюється не до цього, досягнувши певного пробігу, а в факті несправності.

Ford Focus 2. Заміна підвісного підшипника. Ремонт Кардана. SPB

Ford Focus. компактний американський автомобіль. В Європі він включає 10 найкращих найкращих проданих. Доступно в декількох модифікаціях: трихасний хетчбек і чотиридійний седан та чотириденний седан.

Перевага. це відносно низька ціна, хороша керованість, низька вартість обслуговування, надійна рульова система, низьке споживання палива. Слабкі місця включають підвіску, двигун, електроніку, передачу, кузов.

Транспортний засіб часто купують офісні працівники та люди, які нещодавно отримали права.

Для автомобілістів це вважається спеціальною моделлю, оскільки він збирається до Всеволожський. Хоча американці та європейці скептично ставляться до автомобілів Асамблеї.

Підшипник підвіски належить до елементів шасі. Він розташований на правому валу і виконує функцію підтримки. Я хотів би звернути увагу на той факт, що контрольна точка фокусу трохи зміщується на мотор. Тому правильний привід трохи довший. Через збільшення маси з правого боку необхідна додаткова підтримка, що є механізмом. Несвоєчасна зміна механізму фокусування Ford може призвести до сумних наслідків.

Діагностика

Основні ознаки поломки включають шум передньої осі автомобіля. Коли з’являється такий знак, необхідно виконувати діагностику. Це найкраще зробити в спеціалізованих сервісних центрах, де є спеціальне обладнання. Але ви можете витратити себе.

Для того, щоб самостійно діагностувати поломки, найкраще їхати на безлюдну дорогу, прискорити до швидкості, з якою шум буде почутий чітко і трохи запам’ятати право і праворуч. Якщо звук зменшується в кутах, то підшипник колеса не вдалося, якщо воно залишається, то, швидше за все, підшипник зламався.

Причини несправності

 • керування нерівними дорогами;
 • природний знос;
 • швидка їзда;
 • механічні пошкодження;
 • Порушення цілісності гумової прокладки між тілом і тілом елемента.

Встановлення поетапно

Встановлення нової підвіски здійснюється в спостережній ямі. Щоб замінити, вам знадобиться джек.

 • Для отримання повного доступу передні колеса видаляються.
 • Після цього потрібно зняти захист і злити масло.
 • Використовуйте спеціальний інструмент, щоб відкрити кронштейни, витягнути рульове управління та поштовху кулі. Це потрібно робити плавно, щоб не пошкодити інші вузли.
 • Механізм витягується і новий. Далі, все відбувається у зворотному порядку.

На фінальному етапі слід проводити балансування Кардана. Вал з дисбалансом призводить до появи вібрацій, які не впливають на стан кардана. Несвоєчасне врівноваження може призвести до поломки багатьох механізмів автомобілів.

Після завершення ремонту обов’язково підвищте рівень масла в контрольно.пропускному пункті. Під час заміни це випливає. І відсутність нафти може призвести до додаткового тертя.

Як бачите, встановити частину Ford Focus непросто. Для цього потрібен гараж із спостережною ямою. Якщо це не краще звертатися до фахівців у сервісному центрі.

Якщо вам потрібен ремонт підшипників, не соромтеся звертатися до нашого сервісного центру. Ми працюємо більше 10 років і вдалося заробити довіру та повагу клієнтів. Ціни на ремонт призупиненого підшипника, який ми маємо доступні. Для роботи та запасних частин ми надаємо гарантію. Зателефонуйте нам за номером 8 (800) 775-78-71 (безкоштовний дзвінок) або приходьте до сервісного центру.

Як змінити підвіску підвіски на Ford Focus 2

Підвіска підвіски проміжного вала Ford Focus 2 розташована на правому валу приводу і служить його підтримкою. Оскільки коробка передач на хитрощах переміщується вліво на мотор (відносно водія), то привід довше праворуч, тому додаткова підтримка необхідна у вигляді підшипника.

Заміна піднесеного підшипника Ford Focus 2, як.от замінити передній маточин, потрібно негайно, якщо виявлені перші ознаки несправності.

Якщо автомобіль з несправним підшипником правильного приводу працює тривалий час, то є ризик пошкодження сусідніх вузлів (маточини, шус, автоматична коробка передач, сам привід).

Ця стаття детально розповідає, як правильно замінити підшипник підвіски Ford Focus 2 1.8, 2.0, 1.6 власними руками (включаючи рестайлінг), а також як створити діагностику, виберіть запасні частини для ремонту статті (числа), розмірів, цін. Інструкція представлена ​​у вигляді 40 фотографій, детального опису відео.

Ознаки несправності та діагностики припущеного приводу Ford Focus 2 (1.8-2.0). як перевірити?

Перевірте, чи проміжна підвіска підвіски CVA несправна характерним шумом передньої осі автомобіля, як у представленому відео.

Ford Focus 2 підшипник підвіски

Для того, щоб не плутати поломку проміжного елемента підвіски з відмовою маточини переднього колеса P/W, дотримуйтесь діагностичних інструкцій.

Прискоріть машину по плоскій дорозі до 40-60 км/год або поки не почуєш шум, поки не почуєш шум; 2. Почніть обертатися кермом, якщо звук не зникне. причина в проміжному підшипнику FF 2.3.

Підніміть “передню частину автомобіля” машини з гніздом і перевірте передній маточко. Якщо він працює, то слід перевірити підвіску.4. Для цього прокрутіть накопичувач, послухайте роботу підшипника.

Торкніться корпусу під час обертання осі.

Якщо проміжний підшипник несправний, ви відчуєте або почуєте розриви з вібрацією всередині частини.

Для заміни підвісного підшипника на Ford Focus 2, а також відео з процесом перевірки подано далі у статті.

Заміна підвішеного підшипника, гуркіт під час руху

Ford Fusion: Перевірка підвісного підшипника

Як змінити підвіску Ford Focus 2 (1.6-2.0).Крок.By.step Інструкції для демонтажу валу приводу

 • Заміна підшипника приводу Ford Focus 2 починається з послаблення колісних болтів. Підніміть машину з гніздом або виконайте перелічені операції на спостережній ямі (підйом).
 • Вийміть колесо, знайдіть гайку маточину і відкрутіть. Для зручності зафіксуйте гальмівний диск через суппортер з викруткою.
 • Потім ми послаблюємо задній гравець пальців підтримки м’яча з 21.

У цьому прикладі операція з видалення підтримки кулі виконується без знятого.

 • Покладіть підтримку м’яча з акуратними ударами молотка, бажано через дерев’яний бар. Коли палець починає виходити, зробіть важіль, щоб надіти верхню підтримку.
 • Далі поверніть кермо праворуч, щоб отримати шок від маточини.
 • Ми переходимо до фіксуючої кронштейна, ми знаходимо дві гайки з болтами і відкрутимо їх.
 • Ми видаляємо кронштейн, тепер залишається витягнути накопичувач з контрольно.пропускної точки. Ми переміщуємо вал зі слабкими ударами молотка (якщо потрібно), з секонд.хендами ми видаляємо його з автоматичної коробки передач.

Після того, як ви знімаєте вал, масло витікає з коробки, тому на цьому етапі готуйте контейнер і покладіть його під місце кон’югації приводної осі за допомогою коробки передач.

 • Ми очищаємо видалену напівісну з бруду, обробляє отвір кульки, що несе в собі з мастилом WD-40.
 • Потім ми очищаємо поверхню поруч з кінцем затискача від корозії та бруду. Ми переходимо до видалення підвісного котячого елемента.

Два способи зняття підвісного підшипника

 • Перший спосіб підходить, якщо у вас є спеціальний прес, а також сепаратор. Оскільки цей метод рідко застосовується в гаражних умовах, врахуйте його лише у вигляді фотографій.
 • Другий метод без знімача. Використовуються два молотки або молоток з зубилом.
 • Покладіть привід на підлогу, натисніть на ногу (або використовуйте пороку);
 • Візьміть два молотки або зубил, вдарившись в кінці кулькового підшипника, періодично рівномірно кривий вал.
 • Поступово підтримка вийде з посадки. У деяких випадках зовнішнє кільце розпадається від ударів і для зняття внутрішнього затискача, зробіть плитку з кутом.грейдною машиною з невеликим димом, тоді паркан розбивається в огорожі.

Заміна підшипника проміжного валу Ford Focus 2 (1.8-2.0) Для нового відео відеоролика

Існує три перевірені способи натиснути на новий проміжний підшипник правильного приводу Ford Focus 2. Спочатку ми очищаємо поверхню посадки та змащуємо густою жиром.

 • Пневматичний прес із сепаратором. це метод підходить для автомобільних послуг і сто.
 • Тиск у методах шоку. через трубу або більш поширений варіант. використовуючи металевий розпір (зубиль, файл, кріплення, палець тощо.P). Не сильні удари до кінця доставляються рівномірно по всьому діаметру внутрішнього кільця, елемент натиснута, поки він не зупиниться.
 • Встановивши кульковий підшипник, ми встановлюємо приводну вісь у зворотному порядку, але спочатку знімаємо та змінюємо ущільнювач у коробці передач на нову.