Заміна нафти у коробці в “Каліні”: Крок -By -step Інструкції, пристрій та рекомендації…

Ми проводимо заміну нафти в контрольно.пропускній точці Kalina 2

Виробник автомобілів Lada Kalina, Avtovaz, завжди пише у службових книгах про необхідність періодичної заміни нафти. Це стосується також змащування передачі, що вилилося в ручну коробку передач. У той же час виробник рекомендує витрачати витрачену рідину кожні 75 тисяч кілометрів пробігу. І досвідчені водії додають. При інтенсивному використанні автомобіля варто перевірити стан нафти після 50 тисяч кілометрів пробігу (і, якщо це необхідно, і змінити його).

Але які функції нафти в ручній коробці передач у Каліні Лада? Тут принципи схожі на інші обладнані машини. Змащення передач розроблений для зменшення тертя в контакті рухомих деталей. передачі та валів. Це те, що потрібно в ручній коробці передач:

 • Зменшіть знос рухомих деталей. За відсутності змащення передач і валів вони зношуються, стерті, через додаткові зусилля, пов’язані з протидією тертям, недоліками та тріщинами з’являються на них. Як результат, коробку передач потрібно відремонтувати (у розширених випадках. щоб змінити ціле). І це призводить до додаткових витрат на ремонт та до втрати часу та нервів.
 • Спростити перемикання швидкості. З відсутністю змащення (а також при розробці його ресурсу) передача перемикається з великими труднощами, а важіль перемикання іноді вибивається в нейтральне положення (що призводить до надзвичайно неприємних ситуацій на дорозі).
 • Зменшити споживання палива. Щоб подолати додаткове тертя, вам доведеться витратити додаткове паливо. Це не тільки збільшує витрати на експлуатацію автомобіля, але й збільшує знос електростанції (навіть якщо заміна масла в двигуні).
 • Зменшіть шум. Цей пункт здається непомітним, але лише до певної точки до тих пір, поки масло не буде витікати з коробки передач (наприклад, через витік). Струк і гул, опублікований коробкою передач, перевершує навіть звук двигуна в децибелах.

У той же час, щоб визначити, що для Лади Каліни недостатньо олії, ви можете без проблем. Більше того, це можна перевірити за поведінкою автомобіля або за станом змащування (як правило, варто перевірити обидва). Наступні знаки вказують на необхідність зміни мастила в коробці передач:

 • Періодично почувається стук з ручної коробки передач, споживання палива збільшилось, передачі перемикаються з деякими труднощами. Перелічені функції зазвичай з’являються одночасно. І коли вони з’являються, варто перевірити стан масла в коробці передач.
 • Консистенція масла змінюється. Він стає густим, перемежованим від бруду і сажі з’являється в ньому, змінюється кольором (у певних випадках запах також змінюється). У разі рідкісних поїздок мастило розкладається в окремі фракції. це розслаблено. У нижній частині коробки передач лежить своєрідний «мул». каламутна і густа підвіска. А над вершиною залишається прозора і проточна рідина. Більше того, жодна з фракцій не може зменшити тертя до необхідного рівня.
 • З’являються металеві стружки. Варто зазначити. із частим появою металевих чіпів справа вже не в олії, а в проблемах всередині ручної коробки передач. І тут рекомендується звернутися.

Але варто врахувати. у ряді ситуацій не потрібно замінити масло для трансмісії, а повний ремонт автомобілів.

Незалежна заміна нафти в контрольно.пропускному пункті

Краще замінити моторне масло в контрольній точці з спостережної ями або шляхопроводу. Для зручності наповнення олії вам потрібен невеликий розмір лійки та близько 30-40 см гумового шланга. Підключіть шланг з воронкою та підготуйтеся до наповнення.

Якщо ви хочете, щоб зробити це зручнішим, вам слід демонтувати захист двигуна, але ви можете обійтися без нього, але це буде складніше дістатися до зливної пробки.

Для осушення старої олії потрібен порожній контейнер з об’ємом близько 5 літрів. Ви можете дозволити стару каністру з олії або поставити таз на половину. Встановіть контейнер під зливну пробку.

Використовуючи ключ на 17.мм регулярному або блок.

Після того, як стара олія повністю об’єдналася, ми затягаємо зливну пробку і переходимо до заповнення нового масла.

Знайдіть наливну шию, витягніть контрольний зонд, вставляє воронку з шлангом у отвір і починайте заповнювати масло. Налийте близько 3-3,2 літра олії, витягніть воронку та вставте зонд. Перевірте рівень масла, якщо необхідно, додайте більше масел.

Необхідний рівень нафти в контрольно.пропускному пункті повинен бути між мінімум та максимальними знаками.

Зрештою, ми перевіряємо, чи масло зі зливної пробки тече. Ми також рекомендуємо пройти кілька десятків метрів, а потім ще раз перевірити рівень масла.

Як перевірити рівень масла в коробці передач Lada Kalina: фото

Виробник Avtovaz припускає, що заміна та додавання масла в коробку передач Lada Kalina не потрібна. Але, як показує практика та досвід автомобілістів, періодично необхідно перевірити рівень та додати рідину в контрольно.пропускній точці.

нафти, коробці, крок, step

Зміна масла Lada Kalina в коробці передач

Рівень масла в контрольно.пропускному пункті

Перевірка рівня масла в коробці передач може бути зроблена двома способами. Обидва ефективні та показують точний рівень. Отже, ми розглянемо кожен індивідуально:

 • Використання зонда, який показує рівень масла передач. Це найпростіший спосіб, оскільки позначка кількості рідини повинен бути на позначці від “мінімуму” до “максимуму”, десь посередині.
 • Другий метод є більш серйозним, оскільки вам доведеться повністю осушити масло, виміряти кількість і вилити його назад у коробку передач.

Обидва методи хороші, але автомобілісти використовують перший шлях, а другий використовується для заміни масла в коробці передач.

Олії, які можна залити в коробку передач Viburnum

Виробник автомобілів Avtovaz рекомендує вилити лише високоякісну олію (докладніше про вибір нафти в пункті пропуску тут), тому вам потрібно знати, яка рідина затоплена з фабрики. Зазвичай це TNC Magnum 300, тому для клапана вам потрібно використовувати лише його. Якщо вже була заміна масла, то ми додаємо саме той, який був заповнений.

Варто зазначити, що наступні масла підходять для коробки передач Каліни:

Список олій, які рекомендуються для заповнення контрольної точки Каліна відповідно до посібника AVTOVAZ

Перевірка та процес клапана

Отже, для того, щоб перевірити рівень масла в коробці передач Каліна, вам потрібно встановити машину на рівній поверхні. Перевірка рівня повинна бути проведена через 5-10 хвилин після того, як автомобіль проїхав. Це пов’язано з тим, що масло повинно нагріватися, при цьому встигаючи стікати з валів та передач.

Інструменти, які використовуються для додавання масла в контрольну точку, також використовуються для заміни рідини в коробці передач

Тепер розглянемо послідовний процес:

 • Для зручності відведіть корпус повітряного фільтра вбік. Акуратно візьміть корпус повітряного фільтра в бік
 • Знайдіть зонд. Це можна побачити біля акумулятора, з лівого боку моторного відсіку. Потягніть зонд для перевірки масла. Ви можете знайти його в лівій частині моторного відсіку, під акумулятором
 • Підніміть зонд і протріть його ганчіркою.
 • Ми вставляємо його назад і отримуємо.
 • Ми дивимось, наскільки показує рівень. Якщо індикатор знаходиться між “мінімумом” та “максимум”, то все добре. Норма нафти в коробці. між показниками “максимуму” та “мінімум”
 • У випадку, коли рівень прагне до позначки “хв”, необхідно додати рідину 200-250 грам. За допомогою трубки та воронки ми робимо шматок масла
 • Вставте зонд назад і щільно виправте його.

Тепер рівень масла перевіряється, а за необхідності рідина клапана.

Відео має найосновніші помилки при виборі масла для передачі

Помилки у виборі масла для передачі (телевізійна автомобільна машина)

Перевірка рівня масла в коробці передач Lada Kalina досить проста і не потребує спеціальних навичок та знань. Клапан проводиться за допомогою воронки, яку можна зробити сам з трубки та пляшки. Для клапана використовується лише рідина, яка затоплена в контрольно.пропускному пункті. Частота діагнозу рівня нафти становить 10 000 км або кожні 3 місяці роботи.

нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step

Lada Granta: Масляна коробка передач, автоматична коробка передач та RKPP

Під впливом температури, механічні та тимчасові фактори, спеціальні добавки, що містяться в робочих рідинах.

Робоча рідина вилита в коробку передач Lada Granta:

 • Масла, що використовуються для механічних та робототехнічних ящиків-синтетичних масел Lukoil TM 4 75W-90 GL-4 (залежно від кліматичних умов, в яких автомобіль буде працювати, клас в’язкості може змінюватися: 75W-80, 75W-85, 75W.90, 80W-85, 80W-90);
 • Олії, що використовуються для автоматичного генуїну EJ-1 ATF.

Якщо ми розглянемо Lada Granta та передачу масла ручної коробки передач, обов’язкова заміна робочих рідин механічної коробки передач Lada Granta не надається, оскільки трансмісійні рідини розроблені для всього терміну служби автомобіля. Але насправді це не зовсім. Для того, щоб механічна коробка передач тривалий час подавала заміну рідини в контрольному пункті.

Список деяких олій, що використовуються в ручній коробці передач Lada Granta, та виробник, рекомендований заводом:

 • Кінетичне мінеральне масло з класами в’язкості: 80W-85 GL-4Libo 75W-90 GL-4/5;
 • TRASSELUX TM 4-12 Масло з в’язкістю класу 75W-85 GL-4, розробленого на синтетичній та напівсинтетичній основі з багатофункціональним адитивним пакетом;
 • Всесезонний мінеральний масло транс-кп з класу в’язкості 80W-85 GL-4;
 • Всесезонний напівсинтетичне масло транс-кп супер з в’язкості класу 75W-90 GL-4;
 • Syll Spirax S5 їла синтетичну олію з європейського з в’язкістю класу 75W-90 GL-4/5.

Зверніть увагу, що рівень робочої рідини, вилитого в ручну коробку передач Lada Granta, становить 3.2 літри. У цьому випадку під час заміни розміщується менше. Якщо вам потрібна граната передача гранату, рекомендації щодо вибору та заміни часу дещо відрізняються від “механіки”

Lada Granta з автоматичною коробкою передач. це новий продукт на ринку, оскільки автоматичні коробки передач не були настільки популярними у вазах, а точніше, вони взагалі не були встановлені

Якщо вам потрібна граната передача гранату, рекомендації щодо вибору та заміни часу дещо відрізняються від “механіки”. Lada Granta з автоматичною коробкою передач. це новий продукт на ринку, оскільки автоматичні коробки передач не були настільки популярними у вазах, а точніше, вони взагалі не були встановлені.

Відповідно до рекомендацій виробника, в автоматичній передачі автомобіля Lada Granta не відбувається регулювання рідини передач, оскільки рідина затоплена для всього терміну служби автомобіля. Фактично, трансмісійна рідина, що піддається постійній температурі та механічному напрузі, віку та втрачає свої властивості.

Виробник VAZ рекомендує використовувати автоматичну коробку передач JATCO в Lada Granta Car справжній GM EJ-1 ATF передач або аналог Nissan ATF Matic-S-S. Хімічний склад рідини сумісний, їх можна змішати. Існують також інші менш дорогі аналоги масел трансмісії, такі як AISIN ATF AFW від японського виробника.

Робочий рівень рідини, вилитого в автоматичну коробку передач Lada Granta, яка рекомендується виробником, становить 5.1 літр. Однак насправді можна наповнити менше, оскільки неможливо повністю висунути всю розробку з підрозділу без розбиття.

Граната Grenaade RKPP. це майже аналог мастила для ручної коробки передач. Іншими словами, з робототехнічною коробкою, встановленою на Lada Granta, все набагато простіше, ніж з кулеметом. Справа в тому, що принцип роботи робототехнічної коробки дуже схожий на принцип роботи механічної контрольної точки, в якій масло не піддається надмірному перегріву та тиску.

З цієї причини виробник вирішив використовувати в передачах роботизованої рідини, що використовуються в механічних коробках передач Lada Granta, обговорених вище. Це було зроблено для оптимізації витрат компанії на виробництво та обслуговування вироблених автомобілів.

Buealires of Grantovod. зміна транссексіональної олії в коробці передач Granta

Що вибрати для Viburnum

Купівля мастила для LADA є лише оригінальною, від виробника. Незалежно від того, скільки плюс продавці приписують дешевші ремесла, немає нічого кращого, ніж оригінальний продукт. Але говорити про оригінальну маленьку, це зовсім не означає, що це повинно бути дуже дорогим. Є варіанти оригінальних масел передач, які дуже недорогі, але на практиці вони мають відмінну якість. Для Каліни напівсинтетик від Lukoil ідеально. За словами власників Каліни, ця машина здатна пройти понад 300 000 км без необхідності великого ремонту.

Оптимальна рідина для передачі для домашнього автомобіля

TNC для передачі Magnum для коробки передач добре підходить, результат буде негайно, коробка передач буде працювати набагато тихіше. Різні шуми та неприємні звуки зникнуть, це також ідеально підходить для зими. З такою олією контроль. Крім того, чудовим варіантом для Каліни буде нафта вітчизняного виробника

Багато користувачів роблять серйозну помилку при купівлі нафти, приділяючи велику увагу добавок. Загалом, їх не слід враховувати, оскільки всі сучасні масла та рідини, як двигун, так і передача мають усі необхідні набори функцій для продуктивної роботи, експлуатація одиниць та одиниць системи

Якщо ви доповните автомобіль непотрібною кількістю добавок, то в результаті ви можете знищити структурне споживання елемента. Цей факт стосується як скупчень, так і інших рідин, що в кінцевому рахунку призведе до необхідності завершити заміну вживаних рідин.

Мастило для коробки передач tnk magnum

Для нормальної та стабільної роботи пункту пропуску на Каліну потрібно його регулярне обслуговування відповідно до вимог заводських норм виробника. Одним з найважливіших компонентів функціонування коробки передач. це моторне масло. Відповідно до правил, заміна масла в коробці передач з Каліною надається кожні 75 000 км пробігу. Однак в умовах інтенсивної роботи автомобіля ми радимо частіше замінювати, наприклад, кожні 40-50 тисяч км.

Вживані олії

Якщо ви взяли «Лада Каліна» з заводу і не змінювали масло передачі раніше, то мастило Magnum 300 з TNCS, ймовірно, затоплена всередині нього. Це стандартна рідина, що виливається в коробку у виробництві Каліни. І Kalina 2 вже використовує кінетичний SAE від компанії, тому переконайтеся, що у вас є машина, і те, що там затоплюється спочатку, якщо ви збираєтеся просто додати рідину.

це мінерал, який навряд чи можна назвати якістю та ефективним. З точки зору характеристик, це значно поступається багатьом конкурентам. Причина його використання значною мірою пов’язана з низькою вартістю. Оптимально змінити його на напівсинтетику, що дозволить коробці відчувати себе комфортно в будь.яких робочих умовах. Відповідно до рекомендацій автомобіля, краще використовувати такі масла:

 • TM4 виробництво Lukoil;
 • Кінетична компанія Rosneft;
 • Транс KP від ​​Newol;
 • Trax TM4-12 від Tatneft;
 • Trans KP та LZ Super TNK;
 • Передача з оболонки.

Або ви можете вибрати їхні аналоги відповідно до фізико-хімічних характеристик. Усі вони належать до групи GL4 за API та мають заняття в’язкості від 75 Вт-80 до 80 Вт-90.

нафти, коробці, крок, step

Заміна масла для трансмісії

Конструкція кабельної контрольної точки містить зливну пробку, яка характерна для всіх механічних коробки передач. Контрольна лінійка тут закрита окремим пробним пробатором, але ви можете вилити рідину в картер не тільки через нього.

Задній перемикач фіксується зверху вгорі (см. Мал.). І якщо ця частина може бути відображена, то внесення заміни буде простіше, ніж за словами персоналу Avtovaz.

нафти, коробці, крок, step

Trose Checppoint Vaz

На малюнку цифри вказують:

 • Вимикач задніх дверей;
 • Свердловина. Доступ до нього здійснюється знизу. Гвинт скручений 17 ключем;
 • Керувати вилкою. Вам потрібно відкрутити його, дозволивши ключі від акумулятора. Плоска клавіша підходить для 17, якщо його рукоятка не надто довга.

Насправді деталі, зазначені тут, виглядають так:

Обидва ці гвинти легко відкручені

Не потрібно крутити штепсельну вилку, намагаючись дістатися до неї з нижньої частини автомобіля. У крайніх випадках ви можете виконати операцію разом, використовуючи додаткове освітлення.

нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step
нафти, коробці, крок, step

Процедура заміни коробки передач буде виглядати стандартною:

 • Спочатку контрольна пробка не повністю скручена;
 • Відкрутіть зливну пробку, встановивши під ним безкоштовну ємність;
 • Вивозити дренаж відпрацьованого масла, скрутити вилку;
 • Звернувши виливну пробку, масло замінюється, тоді всі деталі встановлюються на місці.

Згідно з оглядами, 2300 мл трансмісійної рідини розміщується у коробці VAZ-2181. Нафта Kinetic SAE 75W-90 затоплена з рослини, а рекомендований інтервал заміни-75 000 км.

Порада: Перш ніж виконати заміну, рекомендується розігріти стару олію. Це буде достатньо, щоб їздити в машині близько 2-3 км, намагаючись змінити швидкість двигуна.

Що станеться з несвоєчасною заміною нафти

Як відомо, коробка передач зношується під впливом різних кліматичних та дорожніх обставин. У той же час, з часом необхідно ретельно лікувати контрольну точку. можна частіше заповнювати масло, оскільки зношені частини вже потребують кращого змащення. Неспорідненна заміна масла загрожує такими наслідками:

 • Невдача передач і валів. така проблема може виникнути через 150 тис. Км, коли є потреба у першій заміні масла. Якщо цього не буде зроблено, вихлопне масло втратить свої властивості, і більше не зможе забезпечити ефективне охолодження та змащення деталей. В результаті валів та передач перегрівться через збільшення тертя, що призведе до передчасного зносу
 • Втрата хімічних властивостей після 150-160 тисяч км пробігу може спричинити металеву мікросхему в олії, яка може пошкодити не тільки передачі, але й підшипники

Виберіть найкраще

На фабриці TNC Trans.kp Oil виливається в коробку для автомобілів, але переважна кількість власників автомобілів вважає за краще заповнювати рідини від інших брендів, найчастіше іноземне виробництво. Зазвичай, переходячи на олії з інших марок, шум, що випливає з контрольної точки, зменшується, а термін служби збільшується, і навіть споживання палива зменшується. Щоб вибрати масло для коробки передач “Lada Kalina”, ви повинні зосередитись на в’язкості. Наступний список допоможе вам тут:

 • Клас в’язкості: 75W80 витримує температуру від.40 до 35
 • Клас в’язкості: 75W85 витримує температуру від.40 до 35 (але з точки зору характеристик трохи попереду конкурента)
 • Клас в’язкості: 75W90 витримує температуру від.40 до 45
 • Клас в’язкості: 80W85 витримує температуру від.26 до 35
 • Клас в’язкості: 80W90 витримує температуру від.26 до 45
 • Клас в’язкості: 85W90 витримує температуру від.12. 45 і вище

Яку олію використовувати

Варто зазначити, що друге покоління Каліни має модифікації з механічними та автоматичними контрольними пунктами. Lada Kalina 2 оснащена гідромеханічною автоматичною коробкою моделі JF414E з чотирма передачами. Це означає, що кожен тип передачі потребує різних продуктів.

Якщо ви звертаєтесь до посібника з експлуатації, ви можете з’ясувати, які трансмісійні рідини підтримують Lada Kalina 2.

Наступні олії підходять відповідно до заводських вимог: підходять такі масла:

Для автоматичних контрольних пунктів виробник рекомендує використовувати лише справжні олії EJ-1ATF (з корпорації нафти та енергетики JX Nippon) та Nissan ATF Matic-S-S. При використанні інших мастильних матеріалів передачі можуть виникати порушення в роботі автоматичної коробки передач, а також зменшення терміну служби та поява несправностей. Гарантійні зобов’язання не охоплюють вищезазначених проблем.

В автоматичній передачі робочої рідини вище максимального рівня вона неприйнятна. Надлишки мастила призводять до бризок через саапун. Коли двигун повіситься, рідина запалюється двигуном.

Рекомендовано Avtovaz Oil в контрольно.пропускному пункті

Експерти рекомендують використовувати нафту з в’язкістю від 70w80 та до 80w85.

Варто також скасувати, що ZIC також досяг успіху у виробництві трансмісійних рідин і отримує багато позитивних відгуків.

Виробник автомобіля Lada Kalina рекомендує використовувати нафту таких брендів:

 • Lukoil TM4 з класом в’язкості: 75W-80, 75W-85, 75W-90, 80W-85 та 80W-90
 • Newl Trans KP з класом в’язкості: 80W-85
 • Кінетика з класом в’язкості: 80W-85
 • TNC Trans KP з класом в’язкості: 80W-85
 • TNC Trans KP Super з класом в’язкості: 75W-90
 • Транс КП-2 з класом в’язкості: 80W-85
 • Масло трансаксеї оболонки з класом в’язкості 75W-90

Використання нафти з TNCS виправдане у випадках, якщо автомобіль має невеликий щорічний пробіг (не більше 20 тисяч кілометрів).

Що вибрати для “viburnum

Якщо вам все ще важко визначити, яка олія наливається в коробку передач “Lada Kalina”, то виберіть продукцію одного з перерахованих вище виробників. Тож ви точно не втратите. Найвища якість. ZIC та Liqui Moly. Також не приймайте мінеральні олії, якщо ви часто їдете. Найкраще приймати напівсинтетику або синтетику. Це найбільш довговічний варіант для тих, хто регулярно керує автомобілем.

Незалежна заміна трансмісійної рідини в контрольно.пропускному пункті

Якщо з будь.якої причини ви не можете або не хочете працювати на сто, ви можете самостійно виконати цю процедуру. Для цього вам потрібні такі інструменти:

 • гайковий ключ на “17” (бажано об’єднаний);
 • Воронка з трубою, яку ви можете зробити або придбати у відповідному магазині. (довжина не більше 50 см);
 • сама трансмісія рідини;
 • Тара для практики;
 • Джек. це допоможе, якщо потрібно промивати ручну коробку передач.

Крок вгору процесу обробки

Якщо рівень трансмісійної рідини рівний або нижчий за Min, необхідно підняти її до норми. Суб’єкт масла у всіх видах контрольно.пропускних пунктів проводиться через отвір для заливки. Щоб додати жир, вам потрібно:

 • Повністю зняти або перемістити повітряний фільтр.
 • Відкрутіть зонд, у кабельній коробці передач. штекер управління.
 • Вставте шланг із прикріпленим поливою.
 • Додайте потрібну кількість рідини.
 • Перевірте рівень масла в пункті пропуску “Lada Kalina”.
 • Витріть мийки та встановіть пробку зонда/управління в звичайному місці.
 • Встановіть раніше видалені деталі.

У випадку повної заміни змащування ми рекомендуємо спочатку розігріти привід передач 10-20 км. Перш ніж вилити нову рідину, автомобіль повинен бути встановлений над ямою або надягнути на джек, відкрийте отвір для злив і злийте всю тренування на маслі.

Основна мета мастила для автоматичної коробки передач

Стан дорожніх поверхонь на доріжках не відрізняється високою якістю, тому, подорожуючи Гранта по наших дорогах, масло в коробці передач доведеться змінювати набагато частіше.

 • зменшення об’єму мастила в картері;
 • збільшення зносу змащування;
 • Проточування масляного фільтра.

Перш ніж перевірити рівень рідини, вам потрібно:

 • Запустити двигун.
 • Натисніть на гальмо.
 • Увімкніть кожну передачу по черзі.
 • Під час роботи двигуна перевірте рівень мастила за допомогою контрольного зонда.

Якщо олія в системі холодна, вам потрібно подивитися на ризик “холоду”, з розігріванням. “гарячим” відповідно. Ці написи розташовані на зонді з різних сторін.

Порада: доступ до зонда з’явиться після видалення корпусу повітряного фільтра.

Перевірка рівня масла в автоматичній коробці передач проводиться з інтервалом півтора.двох місяців. Якщо об’єм масла різко зменшується, необхідно додати необхідну кількість мастила в коробку.

Практичні поради щодо вибору нафти в автоматичній коробці передач Lada Kalina 2

Оригінальне масло автоматичної коробки передач у своїх властивостях сильно відрізняється від підробки. Це тому, що виробник закладає характеристики для кожного автоматичного. В той час як дешеві підробки штампуються відповідно до одного стандарту.

В’язкість трансмісійної рідини не повинна перевищувати або бути нижчою, ніж. В іншому випадку механічні частини не зможуть добре змастити і покриватися захисною плівкою. Носіння продукти утворюються швидше. Ебать фільтр. Тиск в системі автоматичної коробки передач знизиться. Їхати на такому автомобілі стане незручно. Ви постійно відчуєте потрясіння та ривки під час передачі або швидкості швидкості.

Повна та часткова заміна масла в автоматичній коробці передач BMW

Не справжня мастила швидко принесе автоматичну коробку передач Kalina 2.

Оригінальна олія

Оригінальна олія для автоматичної коробки передач Kalina 2 вважається Liqui Moly з номером лиж 20662 для автоматичних коробки передач. Ця мастила створюється на основі NS-синтезу. Масло забезпечує теплову стійкість коробки передач. Підвищує зносостійкість металевих деталей. Захищає від корозії, не впливає.

Окрім вищезазначених переваг, цей тип мастила захищає автоматичне поле від старіння та наближається до періоду капіталу якнайбільше. Решта буде залежати від способу керування водієм. Якщо ви не їдете агресивно, розігріть кулемет взимку, то Каліна 2 вітає мільйон кілометрів.

Аналоги

Аналоги рідини передачі включають Matic S. Цей тип мастила виробляється в США. Він ідеально підходить для автоматичних коробки передач Джаткова. Буде служити відмінною заміною для алкогольної молі, якщо останній тип мастила неможливо знайти у вашому місті.

Lada Granta Machine

Автовиробники дають чіткі рекомендації щодо вибору мастила для кожного конкретного автомобіля. Щоб зрозуміти, яку нафту купувати для автоматичної передачі своєї Lada Granta, власник автомобіля повинен ретельно вивчити книгу служби. Це також вказує, скільки літрів нафти потрібно придбати для заповнення повного обсягу резервуара.

Вам знадобиться: робоча рідина для КП, воронки, чистої тканини, ключа “19”.

Виробник передбачає перевірку рівня робочої рідини на автоматичну коробку передач кожні 15 000 км пробігу, а заміна рідини не регулюється. І все ж, щоб запобігти робочій рідині, її слід замінити кожні 60 000 км пробігу. Крім того, необхідність заміни робочої рідини може виникати при її забрудненні або зовнішньому вигляді запаху. У цьому випадку вам слід звернутися до служби, де ви не тільки заміните робочу рідину, але й провести діагностику для коробки передач, оскільки ознаки, перелічені вище.

Заводом-изготовителем рекомендуется применение рабочей жидкости Genuine EJ-1ATF от производителя JX Nippon Oil and Energy Corporation. Применение других масле либо жидкостей может привести к неисправностям при работе либо отказу КП.

Індикатор за рівнем робочої рідини (зонд) розташований в передній частині моторного відсіку під повітряним фільтром (для чіткості на малюнку повітряний фільтр видаляється). Рівень робочої рідини в КП перевіряється в механізмі, нагріваному після переміщення.

1.Долина та перевірка рівня робочої рідини були описані в розділі 4 для обслуговування (див. Стаття про те, як перевірити рівень та обґрунтованість робочої рідини для автоматичної коробки передач).

2.Щоб замінити робочу рідину, вона повинна бути зігріта поїздкою в міському циклі протягом приблизно 5 хвилин.

3 і виверніть пробку, щоб осушити рідину.

Пробка отверстия для слива рабочей жидкости уплотняется шайбой из меди. Излишне обжатую шайбу следует заменить.

4.Вилийте той самий об’єм рідини через отвір зонда, який був зливаний (приблизно 7,7 літрів).

5.Запустіть двигун, дозвольте йому працювати в режимі холостого ходу близько 5 хвилин, а потім перевірити рівень ще раз (див. Підпункт для перевірки рівня та обґрунтованості робочої рідини в автоматичній коробці передач), а також якість рідини. Якщо виявлено забруднення рідини, необхідно переробити операції 3 та 4 pp.

Дизайн родини Каліна-2 використовує кабельну коробку передач, вироблену AVTovaz з 2013 року. Особливість механічної коробки, призначеної як VAZ-2181, є наступним: Діагностичний зонд у його проекті не надається. Контрольний та діагностичний отвір розташований збоку, а не на верхній частині картера, що не додасть зручності при проведенні заміни масла. Як виконати цю операцію, тобто як замінити рідину передачі ручної коробки передач, вважається далі.

Повітряний фільтр двигуна не повинен перешкоджати

Коробка повітряних фільтрів у автомобілях Granta та Kalina-2 прикріплена до трьох гумових зупинок. Це буде легко їх демонтувати, спочатку потрібно відключити всі роз’єми, закріплені на коробці зовні. Також буде потрібно видалити адсорберний клапан.

І лише тоді, не боячись нічого пошкодити, пластикову коробку приймають збоку.

Циліндр, до якого прикріплено гофру, є модуль датчика DMRV. Один роз’єм фіксується на цьому модулі. Відключіть його, і краще залишити затискач, тримаючи гофру в одній формі.

Результат усієї виконаної роботи виглядає так: коробка фільтра просто відкидається назад

Дії, згадані вище, перераховані в порядку:

 • Відключіть мінус.термінал акумулятора;
 • Від’єднайте кліп “1”, який утримує провід живлення, і вимкніть роз’єм “2” датчика DMRV;
 • Виконати демонтаж страхів адсорбера.Вимкніть роз’єм за допомогою проводів, потім на пружину натискається плоска викрутка і вийміть модуль із самих канавок;
 • Усі зупинки, що тримають коробку, легко знімаються з слотів

Роз’єм, який потрібно відключити на етапі 2, у оздобленнях з двигуном 21127 буде відсутній.

Заміна масла для трансмісії

Конструкція кабельної контрольної точки містить зливну пробку, яка характерна для всіх механічних коробки передач. Контрольна лінійка тут закрита окремим пробним пробатором, але ви можете вилити рідину в картер не тільки через нього.

Я хочу поділитися інформацією. Я вирішив якось піднятися в Інтернет і прочитати про двигуни. Це просто так сталося, що моїй дитині потрібно було замінити саме серце. це сам двигун! І ось що я знайшов https: // otoba.ru/transmissii/vaz.HTML. Тут збираються всі двигуни Avtovaz, характеристики та огляди.

Задній перемикач фіксується зверху вгорі (см. Мал.). І якщо ця частина може бути відображена, то внесення заміни буде простіше, ніж за словами персоналу Avtovaz. Trose Checppoint Vaz

На малюнку цифри вказують:

 • Вимикач задніх дверей;
 • Свердловина. Доступ до нього здійснюється знизу. Гвинт скручений 17 ключем;
 • Керувати вилкою. Вам потрібно відкрутити його, дозволивши ключі від акумулятора. Плоска клавіша підходить для 17, якщо його рукоятка не надто довга.

Насправді деталі, зазначені тут, виглядають так: обидва ці гвинти легко відкручені

Не потрібно крутити штепсельну вилку, намагаючись дістатися до неї з нижньої частини автомобіля. У крайніх випадках ви можете виконати операцію разом, використовуючи додаткове освітлення.

Процедура заміни коробки передач буде виглядати стандартною:

 • Спочатку контрольна пробка не повністю скручена;
 • Відкрутіть зливну пробку, встановивши під ним безкоштовну ємність;
 • Вивозити дренаж відпрацьованого масла, скрутити вилку;
 • Звернувши виливну пробку, масло замінюється, тоді всі деталі встановлюються на місці.

Згідно з оглядами, 2300 мл трансмісійної рідини розміщується у коробці VAZ-2181. З. а рекомендований інтервал заміни. 75 000 км.

Порада: Перш ніж виконати заміну, рекомендується розігріти стару олію. Це буде достатньо, щоб їздити в машині близько 2-3 км, намагаючись змінити швидкість двигуна.

У картері коробки 2181 рідину можна виливати через окремий отвір, який закритий задніми дверима вимикачами. Деталі, про які йдеться, буде чітко видно, якщо ви відкриєте капюшон і видаліть поле фільтру: роз’єм зазвичай пофарбований у синій або червоний колір

Прозвучати цю частину непросто. Спочатку вони вимикають роз’єм, і щоб послабити кріплення, вам знадобиться спеціальний ключ підрозділу з високою головою. Розміри ключових розмірів. шестикутник на 22.

Ви можете отримати доступ до внутрішнього обсягу контрольної точки іншим способом, який тут не розглядається. Разом з двигунами 21126 та 21127 використовується датчик швидкості, коробка, встановлена ​​на корпусі вгорі. Це буде легко демонтувати цей вузол, але після повторної установки порушується напруга.

Рівень нафти в контрольно.пропускному пункті контролюється наступним чином: Стандартна повені повинна бути скручена, і як тільки рідина почне виходити на кожух, частка припиняється. Бажано, щоб автомобіль встановлений на рівній поверхні. І ще краще, якщо тіло нахилене праворуч. надлишок рідини передач ще нікого не пошкодило.

Крок.by.step Інструкції щодо заміни масла

Заміна рідини при передачі, незалежно від його типу, починається з підготовчої роботи. Для цього автомобіль Lada Kalina 2 розміщується на рівній горизонтальній поверхні. Ви можете використовувати підйомник, спостереження або зателефонувати на проліт. Автомобіль слід прогрівати перед початком. Більша частина процедури проводиться знизу автомобіля.

Заміна масла в механічній коробці передач

Ферментована коробка передач та двигун

 • Перше, що потрібно видалити захисне завантаження за допомогою ключа до 8.
 • Ми вимикаємо зливну пробку, використовуючи ключ до 17, спочатку замінюючи контейнер для зливання рідини. Він з’єднається протягом 10-15 хвилин.
 • Закрийте вилку злив. Ручна коробка передач Каліна 2, що вказує на дірки
 • Далі потрібно налити нове масло. Для цього відкрутіть пробку контролю або наповнення відкриття ключем 17. Цей отвір розташований трохи вище стоку. Для зручного постачання рідини до картера використовуйте попередньо підготовлений шприц або грушу.
 • Оптимальний рівень мастила повинен досягти нижнього краю контрольного або заповнювального отвору.
 • Після досягнення необхідного рівня отвір закривається пробкою.
 • Встановіть захисне завантаження на місці щільно скручування болтів.Заміна мастила механічною коробкою передач Lada Kalina 2 на цьому кінці.

Заміна масла автоматичної коробки передач

 • Спочатку вам потрібно демонтувати захисну кришку або завантаження.
 • Потім відкрутіть зливну пробку з 19. Він розташований на піддоні.
 • Ми замінюємо резервуар для відходів рідини.
 • Під зливною пробкою знаходиться переповнення. вийміть його і злийте масло.
 • Для кращої заміни ви можете зняти піддон і очистити його зсередини. Для цього відкрутіть болти 10.ключем і обережно видаліть деталь. Очистіть піддон та магніти, розташовані на ньому.
 • Встановіть піддон на місці.
 • Вилийте новий змащений продукт через отвір зонда. Зонд розташований поблизу блоку двигуна, під заголовком повітряного фільтра. Якщо доступ до отвору для заливки та зонда важкий, то ви можете зняти гофру разом із кришкою повітряного фільтра. Щоб видалити гофру, необхідно відкрутити 4 болти кріплення кришки фільтра, зняти датчик потоку повітря та повітряну трубу. Труба та гофрикації фіксуються затискачами. Вказівка ​​на гофру, зонд та повітряний фільтр під капотом
 • Ми виносимо зонд і за допомогою шланга з воронкою грудочки такої ж кількості нової нафти, що і об’єднана.
 • Щоб розповсюдити змащування в контрольній точці, вам потрібно запустити двигун і переключити селектор коробки на всі передачі. У кожному положенні селектор повинен зберігатися протягом декількох секунд.
 • Перевірте рівень затопленої робочої рідини. Ми опускаємо зонд витереним наконечником у отвір і виносимо його. Рівень нафти повинен знаходитися в інтервалі між O і “максимум”.
 • Доведення рівня мастила до оптимального, закрийте зонд і встановіть встановлення фільтру повітря (якщо він був видалений). Шланг з домашньою воронкою в отворі зонда нахилу нахилу захисної кришки автоматичної коробки передач Lada Kalina 2 візерунка коробки передач і двигуна
 • Заміна робочої рідини в автоматичній коробці передач Lada Kalina 2 завершена.

  Приклад методу в стилі “експрес” не рекомендується повторювати

  Вам знадобиться: ключ “17”, масло в коробці передач, шприц або воронка для заправки трансмісійних блоків, чиста тканина для серветки, контейнер для осушення масла.

  В коробке передач следует применять трансмиссионные масла, по параметрам не ниже SAE 75W-80, APA GL-4, 75W-90, SAE 75W-85 либо SAE 80W-85

  Щоб перевірити рівень і для верху, необхідно перетворити пробку в об’ємному отворі, встановивши контейнер заздалегідь, щоб запобігти протоку масла.

  Расположение узлов силового агрегата на автомобиле с автоматической коробкой передач (обзор снизу): 1 – двигатель, 2 – коробка передач, 3 — легкая опора подвески для силового агрегата, 4, 7 – приводы от передних колес, 5 – пробка от сливного отверстия коробки передач, 6 – задняя опора от подвески силового агрегата.

  Перевірте рівень олії, який повинен бути на нижньому краю в об’ємному отворі або навіть трохи нижче (ви можете дістати його на поверхню масла викруткою або пальцем).

  При необхідності додайте олію шприцом, поки вона не просочиться з об’ємного отвору.

  Оберніть пробку з масового отвору.

  Расположение пробок отверстий при механической коробке передач для контроля уровня, доливки, слива масла: 1 – пробка отверстия для контроля и доливки масла, 2 – пробка отверстия непосредственно для слива масла.

  Щоб замінити масло в коробці передач, потрібно замінити контейнер під отвором, щоб злити масло з картера.

  Щоб полегшити стік, вам потрібно вийти вилку 1 з об’ємного отвору.

  Виверніть пробку 2 з зливного отвору, потім злийте масло.

  Очистіть пробку зливного отвору від металевих частинок та забруднення, а потім оберніть його.

  Заправка Carter KP з новою нафтою. Цей процес схожий на операції з перевірки рівня та для додавання масла, які описані вище.

  Витріть пробку з об’ємного отвору, а потім оберніть її.

  “Lada Kalina”. дуже поширений у машині. Він користується великим попитом через низьку вартість та ремонтопридатність. Багато хто подає цю машину своїми руками. Зазвичай власники автомобілів звертають увагу на двигун, зміну нафти, фільтри, свічки та інші деталі в ньому. Але багато людей забувають про пункт пропуску. У коробці “Lada Kalina”. обов’язковий захід обслуговування. Кожен повинен про це знати. Отже, давайте розглянемо, як виконується ця процедура та яку олію заповнити контрольну точку.

  Заміна масла в коробці передач Lada Kalina

  Завдяки оптимальному набору споживчих якостей, низький профіл бюджетного сегменту Lada Kalina набуло завидного успіху у покупців. Цей автомобіль є досить поширеним, що сприяло його низькій вартості та ремонтопридатності. Переважна більшість власників практичних «виконує послугу цього автомобіля в незалежному режимі. Такі загальні послуги для технічного обслуговування та ремонту, наприклад:

  • Заміна масла в пункті пропуску;
  • Зміна фільтрів і свічок;
  • Заміна інших технологічних рідин та багато іншого,
  • Сьогодні практично ніхто не має жодних питань і труднощів.

  Іноді ви можете зіткнутися з фактом, коли власники мало уваги приділяють блок передачі Лади Каліна, нехтуючи своєчасністю заміни нафти. Ця подія є однією з обов’язкових процедур правил обслуговування, і нехтування нею створює загрозу передчасній невдачі визначеної структурно складної сукупності.

  Сьогодні ми розглядаємо особливості такої процедури, як замінити масло в коробці передач у Ладі.Каліні. Сама процедура не відрізняється у складних моментах, і будь.який турботливий власник повинен знати про алгоритм його виконання. Ми також відповімо на запитання: яку олію виливати? Скільки олії в контрольно.пропускному пункті?

  нафти, коробці, крок, step

  Характерна для коробки передач Viburnum

  Для своєї моделі Lada Kalina виробник застосував класичну механічну одиницю. У його арсеналі є п’ять кроків, не рахуючи “задньої” передачі. Ця скринька заглиблюється в 80.х зі своїм корінням, коли власники її “предків” були модні в той час “дев’ять”.

  Тоді розробники значно модернізували пристрій, після чого світло побачило коробку VAZ-2180, яка має кабельний привід. Багато вузлів цієї передачі зазнали значних змін, але принцип його змащення залишається майже ідентичним його попереднику. У піддоні пристрою існує певна кількість мастила, процес якого вноситься в одиничні вузли природним чином. Це означає, що масло не постачається за допомогою насоса чи іншого механізму примусового змащування, а захоплюється валами та передачами та поширюється по внутрішньому периметру пристрою. До речі, деякі власники не знайомі з цим принципом.

  На додаток до забезпечення ефекту змащення, робоча рідина має ще одну та досить важливу функцію. це видалення теплової скриньки, створеної під час роботи. Саме тут спостерігається недостатній рівень масла. Шестірні зношені з підвищеною інтенсивністю завдяки роботі “на сухому”. Тоді мікросхеми накопичуються в робочій рідині і згодом осідають на магнітах, а сама олія набуває темного відтінку з наявністю характерного запаху. Ці фактори зобов’язані здійснювати періодичний та своєчасно контролювати рівень мастила в передачі. Для зазначених цілей виробник цілеспрямовано передбачав наявність спеціального зонда. Коли рівень нижче середньої позначки зонда, робота пристрою протипоказана.

  Ресурс мастила передачі та моторного масла

  Відповідно до регламенту, частота заміни змащення передачі має значну різницю від інтервалу зміни моторного масла в Lada Kalina. Виробник рекомендує власникам включити до визначеної процедури щонайменше через 75 тис. км. Досвідчені майстри консультують вдаватися до скорочення періоду заміни до 60 тисяч. км. Первинна заміна масла в контрольно.пропускному пункті в новому автомобілі, як правило, повинна бути реалізована через 30 тис. км.

  Нові деталі під час спільного процесу шліфувальної форми невеликої стружки, згодом у мастилі у суспендованому вигляді, що надзвичайно небажано. Подальша експлуатація передбачає неминучий вплив на масло різних змін температури. Хоча після 30-тисячного пробігу інтенсивність виробництва значно знижується, але це не вказує на те, що повне припинення цього явища відбудеться. Якісний показник заводських мастильних матеріалів залишає бажати кращого, тому рекомендується надати перевагу продуктам перевірених брендів з первинними та наступними замінами.

  нафти, коробці, крок, step

  Що придбати нафту для двигуна Viburnum?

  Розумне запитання: яку олію виливати? Мережа впровадження сьогодні може запропонувати широкий спектр масел для передач, рекомендованих коробкою Lada Kalina. Фахівці мають рекомендацію використовувати мастило з такими параметрами температури та в’язкості: від 70-W80 в 80-W85. Щодо виробників, ми відзначаємо продукцію таких компаній:

  • “І” lukoil “(домашній);
  • “Оболонка” (видатний імпорт аналога);
  • “ZIC” (популярність нафти хореї).

  Ну, всі визначатимуть для себе, яку олію виливати.

  Інструменти та пристрої для заміни масла

  Заміна масла в коробці передач, яка знадобиться:

  Ми починаємо замінювати моторне масло

  • Перед негайною процедурою ми розігріємо блок передачі Лада Каліна. Тут потрібна поїздка.
  • Ми повісимо ліву передню сторону автомобіля за допомогою призначеного гнізда. Не забувайте про встановлення підрозділів безпеки та протилежних зупинок.
  • Ми дістаємося до зливної пробки пристрою та ключа до “17”, ми його відкрутимо (ще не повністю).
  • Під отвором зливного отвору встановіть контейнер.
  • Ми крутимо пробку і зливаємо розробку. Цей процес доведеться витратити близько 20 хвилин, щоб майже весь об’єм масла залишало картер.
  • Негайно скрутіть вилку і вийміть залишкове змащування на корпусі пристрою ганчіркою.
  • Відкриваючи капот, шукаючи отвір для заливки. У полі “Viburnum” він відсутній, тому ми заповнимо заповнення через отвір зонда.
  • Ми з’єднуємо поливу з шлангом, знімаємо зонд і занурюємось у вказаний отвір у зазначеному отворі.
  • Повільно ми наповнюємо мастило, після чого занурюємо зонд на те саме місце.

  Тут завершено заміну масла в контрольно.пропускному пункті.

  Скільки олії влити у вірун?

  Обсяг регуляторів, оголошений виробником для заповнення, становить 3,1 літра. Власники Lada Kalina рекомендують додати ще 200 грамів нафти до зазначеної кількості. Це дозволяє уникнути шуму валів одиниць зі швидкістю та покращує тепло.

  Масло передачі збільшило в’язкість, і навіть у попередньо нагрітому стані під час зливного листя неохоче картера. Певна кількість розвитку неминуче залишається на внутрішніх стінах підрозділу. Тут власники Лади Каліна рекомендують “наливати” частину мастила.

  • Перш ніж замінити масло в коробці передач, вам потрібно переконатися, що зливна пробка не повинна бути встановлена.
  • Ми вливаємо в одиницю близько 150 грам нової мастила і чекаємо його повного втечі з отвору для осушення. Спочатку ми спостерігаємо вихід почорнілої суспензії, а потім легший колір речовини.
  • Завершивши це маніпуляції, ми затягаємо вилку та виконуємо вищевказану процедуру заміни.

  Ця дія також дуже корисна при заливці нового продукту від іншого виробника.