Заміна задніх амортизаторів Niva 21213 Заміна задніх амортизаторів Niva Vaz…

Заміна задніх амортизаторів NIVA 21213

Рух автомобіля викликаний появою коливань тіла, які викликаються засобами дорожніх ударів. Для того, щоб згладити та видалити коливальні рухи тіла до максимуму, пристрої, такі як пружини. У більшій мірі вони встановлені на задній та передній підвісці і роблять функцію згладжування коливань тіла. Така машина, як Chevrolet Niva, також має пружини, які виконують подібну функцію, і вони встановлюються як на задніх колесах, так і на передній частині. Такий макар, пружини джипу Niva Chevrolet, безумовно, повинні мати найвищу міцну структуру та зношуваність

Насправді зараз ми звернемо увагу на амортизатори Chevrolet Niva Jeep

Дизайн амортизаторів

Є пружини для автомобілів:

Отже, принаймні якийсь амортизатор складається з основних частин: поршня та циліндр. Зокрема, ці два елементи роблять основну мету. згладжування коливань тіла в процесі руху автомобіля. Амортизатор для амортизаторів Niva на Niva, що швидко зношується і як змінити? За допомогою такого макара продукт пом’якшує всі удари, коливання, деформації і робить рух автомобіля більш м’яким і врівноваженим. Циліндр, безумовно, зобов’язаний мати робоче середовище, засоби якого здійснюється шок. Роль такого середовища може бути:

Структурно, амортизатор, з одного боку. Спеціальні підтримки виступають кріпленнями. Задня лампа на автомобілі Mitsubishi Lancer 9. Як видалити фари фари. Для захисту внутрішніх деталей пристрою розташовані з його верхньої частини: завантаження та захисний кожух. Задній амортизатор перед тим, як вийняти болт з “19” з ключем плаща. Найменші частинки пилу, вологи або бруду призведуть до раннього відмови цього продукту, тому необхідно контролювати їх стан.

Так що начинка у вигляді олії не розлита під час роботи амортизатора, у його конструкції є спеціальна манжета з рукавом, розташованим у верхній частині продукту.

Несправності: як визначити?

Під час експлуатації всі деталі автомобіля мають тенденцію для зносу, тому в цьому випадку важливо визначити момент, коли потрібна заміна сьогоднішніх пристроїв на позашляховику Chevrolet NIVA. Отже, несправність пристрою має досить небезпечні наслідки, особливо для транспортних засобів “позашляховик”

Перш за все, несправність призводить до збільшення гальмівного маршруту, побиття тіла суспензії, зменшення швидкості безпечного проходження поворотів, збільшення зносу шин тощо.С. У цьому випадку водій може також помітити, що контроль автомобіля порушується, тому необхідно знайти причину та усунути його. Для визначення несправності амортизаторів необхідно діагностувати їх. Для цього використовуються такі методи:

 • Візуальний огляд. це найпростіший спосіб виявлення несправності. Для цього вам потрібно подивитися під дном, і якщо потік масла на пристрої спостерігається, то необхідно його замінити. Як змінити поглинач заднього амортизації на Niva 21214. Необхідно також перевірити стан пильність, якщо є тріщини або деформації, це вимагатиме його заміни. Візуально зношування задніх амортизаторів може бути визначений станом шин.
 • “Друш”. Для цього рокайте машину в будь.якому куті та випустіть. Як видалити задній бампер на Renault Logan. Якщо організм продовжує коливатися, то це вказує на несправність продукту.
 • Керованість. Несправний амортизатор, безумовно, видасть. Для цього вам потрібно виїхати з дороги та визначити, де автомобіль сильно розмахує.
 • Діагностика на трибунах. Найскладніший спосіб визначити несправність, але в той же час ефективний.

Коли змінювати?

Я звернусь до цитат з форумів: подивіться, як знаходиться нижній важіль щодо землі, виміряйте відстань від краю колеса до арки тощо. У всьому цьому, звичайно, є частка істини, але це всі наслідки. Ми повинні подивитися на причину, тобто на саму весну. Наступне юридичне запитання: Kuda Look? На фотографії пружини з тією ж машиною, одна сторона перед заміною пружин, інша після.

задніх, амортизатор, niva, 21213

Чомусь я згадував журнал Murzilka із зображеннями на цю тему, знайти 10 відмінностей)). У червоних колах його намальовано, куди подивитися. Чому джерела в цій державі повинні бути змінені і чому це злочинно? Різні сплави, різні фізичні характеристики. Зокрема, пружинна сталь взагалі не терпить ударних навантажень. Cogda yytki ​​pruжinsn smыkaюtsta dо ПОЛОГОГО. Напруга, як правило, накопичується, і в якийсь момент пружина лопається. Якщо це станеться з низькою швидкістю, то морда автомобіля просто впаде вниз. Амортизатор буде запобіжником, який буде зігнутий, і якщо обсяг був сильнішим, то тіло лежить на колесі. Набагато гірше, якщо це трапляється зі швидкістю або десь на схилі від пагорба. Я побачив невелике відео з Ladog Trophy, коли Niva Shorty їде на пагорб, трохи стрибає і перевертається. Що можна побачити на уповільненні: при вході підвіска пірнає. Потім морда автомобіля спускається вниз, пружина лопається, тіло падає на колесо і машина через це колесо робить сальто, оскільки кінетична енергія ніде не проходила.

Як замінити амортизатор задньої підвіски VAZ-21213

Ви можете переконатися, що амортизатор можна побачити без спеціального обладнання, енергійно накачаючи кузов автомобіля вниз.

Тіло повинно повернутися до вихідного положення, не роблячи коливань

Кріплення амортизаторів не повинно мати зворотний зв’язок, а на своїх будівлях потік робочої рідини заборонено.

Гумові втулки амортизаторів повинні бути без пошкоджень та місцевих випинань.

Більш точну характеристику продуктивності амортизаторів можна переглянути на динамометричній підставці.

Видалення амортизатора

Ми проводимо роботу на спостережній канаві або підйом.

Ємність крана “на 19”, ми вимикаємо гайку нижнього кріпильного болта амортизатора, утримуючи болт від повороту з ключем одного виміру.

Перш ніж зняти болт, коли задня осі (при роботі на підйомниках) необхідний під частиною променя, де ми видаляємо амортизатор, замінюйте опору, щоб стиснутись пружина підвіски.

Ми виймаємо болт і відстань мий.

Шапка “на 19” ми вимикаємо горіх пальців верхнього кріплення амортизатора

Знімаючи верхнє око з пальця, ми виймаємо амортизатор.

У нижньому оці амортизатора встановлюються дві гумові та розпірні металеві рукави

У верхньому оці. два гумові втулки

Встановіть амортизатор у зворотну послідовність.

Гайки для монтажу вкладишів нарешті затримуються в положенні “Автомобіль на колесах”

Момент затягування гайки болта з амортизатором 38,2. 61,7 нм (3,9. 6,3 кгф м).

задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213

Які амортизатори найкраще ставлять на Niva 2121, 21213 та 21214

З сорту, представленого на ринку запасних частин, дуже важко вибрати найбільш підходящу копію. Наведені вище деталі практично не відрізняються за технічними параметрами, але якість може суттєво відрізнятися. Оригінальні запчастини, на жаль, не є великими синхронізованими, так багато автомобілістів віддають перевагу іноземним аналогам.

Вибір виду: газ, газова нафта, нафта

Перш за все, вибираючи нові продукти, ви повинні вирішити тип амортизатора. Значна різниця між моделями таких деталей полягає в речовині, яка заповнена внутрішньою камерою. Існує три основні види амортизаторів: газ, газ та нафта.

Газові стелажі ідеально підходять для спортивного стилю водіння, але дорожчі і не підлягають ремонту. Нафтові продукти дешевші та м’якіші, що робить їзду більш комфортною на відносно низьких швидкостях. Альтернативним варіантом є газові нафтові стелажі, які насправді є газовими пристроями гасіння вібрацій. У продуктах такого типу також є контейнер з вершковим маслом, але для надання продукту більше жорсткості в пристрої є камера, наповнена атмосферним повітрям. Які амортизатори найкраще ставлять на Niva 2121, 21213 та 21214, перш за все, на стилі водіння автомобіля.

Найкращі виробники: SAX, Kayaba, Tialli, SS-20

Під час встановлення нових амортизаторів, крім типу продукту, необхідно звернути увагу на виробника запасних частин. Наступні компанії є найпопулярнішими серед власників автомобіля Vaz 2121:

 • Kayaba. відносно недорогі стійки для амортизаторів для автомобіля Vaz 2123. Ви можете придбати як газову, так і нафтову продукцію. Усі розміри та характеристики таких елементів підвіски повністю узгоджуються з фабричними параметрами.
 • SACS. високоякісні німецькі амортизатори, які коштують дешевше, ніж оригінальні продукти. За бажанням ви можете вибрати газові нафтові або нафтові вироби для встановлення на автомобілі Niva 2121 будь.якої моделі.
 • Trialli. найпопулярніший виробник амортизаторів, встановлених на автомобілях Niva, замість оригінальних продуктів.
 • Поглинатори SS-20-шок ідеально підходять для роботи в позашляхових умовах. Стійки цього виробника ідеально витримують низькі температури в зимовий сезон.

Продукція перелічених виробників користується добре заслуженою довірою до вітчизняних автомобілістів.

Чи можна встановити амортизатори від Chevrolet Niva

Багато власників вітчизняних автомобілів Niva 2121 намагаються поставити на них стелажі з Vaz 2131. Суворо не рекомендується виконувати таку заміну. На Chevrolet Niva амортизатори мають більший удар. Якщо ви фізично встановлюєте продукт у звичайному місці, то під час роботи може відбутися розрив під час розбиття підвіски.

Що краще поставити амортизатори

Оскільки рідні гідравлічні (нафта) не відрізняються комфортом. вони схильні до будівництва, поломки, Країни. Власники VAZ 2121 21214 намагаються придбати продукцію іноземних виробників: 1) Koni Special (GAS). на відміну від оригіналу. мати більшу максимальну довжину передньої та 70 мм. позаду. Також мають налаштовану жорсткість залежно від переважаючих стилю водіння. Характеризується підвищенням жорсткості, скорочуйте час реакції автомобіля на рухи керма. 2) Bilstein Sport (газ). підходить для тих, хто не звикли щадати свій автомобіль. Надзвичайно наполегливий на поломці, пробачте серйозні пілотні помилки. 3) Sachs Supertoring (нафта). забезпечити баланс між комфортом та керованою, що дозволяє почувати себе добре на тротуарі і не втомитися, коли подолає класу. 4) KYB Excel-G (GAS).POPULAR Серед закоханих комфортних водіння на поверхнях усіх типів. Стійкий до морозу та тепла, зменшуйте акустичне навантаження. 5) Boge Turbo24 (GAS). Усуньте поздовжнє накопичення, дозволяє отримувати 100 % інформацію про дорогу і так само точно встановити напрямок руху. 6) Пригоди Монро (газ). Подібно за характеристиками з Sachs, однак рулони дозволені вище середнього, тоді як бажання «ковтати» великі вибоїни. Слід мати на увазі, що думки про те, що краще задні та передні амортизатори, в більшості випадків, суб’єктивні. Ви можете зробити приблизний висновок за допомогою Swing на машині з відповідною моделлю стелажів.

Ця проста операція займає близько півгодини з одного боку. Фотографії, зроблені під час заміни джерел на VAZ-2131. Ліцензійні знаки в цій копії були зайняті кріпленням навісних порогів, що дещо ускладнило процес. Зазвичай замінити його досить звичайний гніздо.

Зафіксуйте машину, поклавши зупинки передньої та спини на переднє колесо з боку, де змінюється пружина, та інше заднє колесо:

Очистіть сталевий болт нижнього кріплення амортизатора сталевою щіткою і налийте його «рідким ключем»:

Вилийте болт (ви можете використовувати молоток через прокладку, виготовлену з м’якого металу), зняти віддалений втул і відстань (показана стрілками на правій фотографії):

Посилити машину, покладіть її на підставку і знімайте колесо:

Зазвичай задній міст настільки гине, що пружина просто знімається. Вийміть пружину з нижньої чашки, потім опустіть її, щоб вийняти з верхньої опори:

Для правого колеса пружина зручно вийняти пружину вперед у напрямку автомобіля (фото зліва), для лівого колеса. назад (права фотографія):

Якщо пружина не звільняється, вам потрібно притиснути вагу тіла на гальмівний барабан.

Відкрутіть висушений бруд у нижній чашці викруткою і вийміть його щіткою:

Підберіть викруткою і вийміть верхню гумову оболонку пружини:

Вставте верхню гумову прокладку в нову пружину, поєднуючи крок у прокладці та початок першого раунду пружини. Змастіть внутрішню поверхню прокладки моторним маслом та її сидінням:

Покладіть на верхній кінець пружини в сидіння, потім вставте дно в нижню чашку:

Поверніть пружину разом з верхньою прокладкою (зручніше робити її проти годинникової стрілки), щоб нижній кінець потрапляє в поглиблення під нижнім поворотом у чашці:

Помістіть сторону мосту так, щоб нижній кінець амортизатора був проти ока (якщо використовується стандартний гніздо, ви можете поставити дерев’яну смугу під гальмівний барабан і опустити машину):

Змастіть болт графітною мастилом по всій довжині і вставте його в амортизаторний вухо:

Поверхні відстані шайби різні. плоскі (ліворуч) і опукло (праворуч):

Покладіть на болт віддалену шайбу, щоб опукла сторона була спрямована на вухо амортизатора, а плоска сторона. до ока мосту:

Покладіть в око мосту повідний рукав, вставте болт до кінця, накрутіть гайку і затягніть його:

Посилити машину і поставити колесо на місце:

Alex835 попереджає: “Коли” перевіряє “міст з вилученим амортитом, необхідно постійно контролювати гнучкий шланг гальмівної системи, що йде з тіла до мосту. За допомогою неточної роботи його можна легко розірвати “.

задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213

Доповнення від 14.09.06, автор IVGeny:

Коли він змінив задні пружини, він звернув увагу на те, що при перевірці мосту зліва, тяга чаклуна вигнута. Тому перед тим, як підняти машину з гніздом, я рекомендую вам все.таки відкрутити тягу регулятора гальмівної сили з мосту, щоб не згинати його

Призначення:

PDU призначений для дистанційного керування блокуванням та відчиненням дверей автомобіля, вмикання та вимикання нагляду дверей, вмикання та вимкнення тривоги, підйомних окулярів, контроль за замиканням дверей дверей Zerkhnik (кришка магістралі ), а також ключ іммобілайзера APS-6

PDU фіксується на лезі вимикача запалювання типу 1118-3704010 і призначений для роботи:

 • З блоком управління електричним пакетом 1118-6512010
 • З модулем дверей водія 1118-3763080, 2170-3763080-00/10
 • з одиницею управління Immobilizer APS-6 2123-3840010S;
 • з блоком управління іммобілайзатором APS-6.1 1118-3840010S;
 • з контролером електричного пакету-2170-3763040.

Для роботи PDU в автомобілі він повинен бути активований (навчений) за допомогою ключа коду тренувань (червоного) до іммобілайзера. Після тренувань DNO також є робочим кодом ключа іммобілайзера і служить для видалення заборони запуску двигуна. Навчання та експлуатація системи дозволено одночасно з двома дистанційними елементами управління.

Як замінити амортизатор задньої підвіски VAZ-21213

Ви можете переконатися, що амортизатор можна побачити без спеціального обладнання, енергійно накачаючи кузов автомобіля вниз. Тіло повинно повернутися до вихідного положення, не роблячи коливань

Кріплення амортизаторів не повинно мати зворотний зв’язок, а на своїх будівлях потік робочої рідини заборонено.

Гумові втулки амортизаторів повинні бути без пошкоджень та місцевих випинань.

Більш точну характеристику продуктивності амортизаторів можна переглянути на динамометричній підставці.

Видалення амортизатора

Ми проводимо роботу на спостережній канаві або підйом.

Ємність крана “на 19”, ми вимикаємо гайку нижнього кріпильного болта амортизатора, утримуючи болт від повороту з ключем одного виміру.

Перш ніж зняти болт, коли задня осі (при роботі на підйомниках) необхідний під частиною променя, де ми видаляємо амортизатор, замінюйте опору, щоб стиснутись пружина підвіски.

Ми виймаємо болт і відстань мий.

Шапка “на 19” ми вимикаємо горіх пальців верхнього кріплення амортизатора

Знімаючи верхнє око з пальця, ми виймаємо амортизатор.

У нижньому оці амортизатора встановлюються дві гумові та розпірні металеві рукави

У верхньому оці. два гумові втулки

Встановіть амортизатор у зворотну послідовність.

Гайки для монтажу вкладишів нарешті затримуються в положенні “Автомобіль на колесах”

Момент затягування гайки болта з амортизатором 38,2. 61,7 нм (3,9. 6,3 кгф м).

Як видалити задні амортизатори VAZ 2121 NIVA 2131

Видалення задніх амортизаторів на VAZ 2121 та автомобіль Niva 2131 здійснюється, якщо вони не зможуть згодом замінити або ремонтувати. Заміна виконується, коли амортизатори не знімаються, в інших випадках її можна відновити, якщо тільки пошкодження тіла, деформація стебла. Як правило, ремонт полягає у заміні гумових елементів для відновлення напруженості.

Перш ніж приступити до зняття, стелажів потрібно перевірити. Для цього розгойдуйте тіло на амортизатори, як правило, з їх несправністю, воно м’яко і плавно хитається з боку в бік до пружин самостійно, якщо амортизатори працюють, то тіло буде щільніше розгойдуватися, не роблячи коливальні рухи на пружинах.

Для виконання ремонтних робіт підготуйте стандартний набір інструментів, а потім виконайте наступну послідовність дій:

Ми повісимо відремонтовану сторону до гнізда, а потім знімаємо колесо. Далі ми встановлюємо під задньою променем збоку від кріпильного кронштейна амортизатора опори і трохи опустіть тіло, тим самим вичавляючи пружину.

Далі, два клавіші до дев’ятнадцяти відкрукали гайку нижнього болта кріплення амортизатора до кронштейна на задньому мосту. Один з клавіш утримує болт від повороту. Підходить діаметром з бородою, вибити болт з нашого сидіння і вийміть прокладку.

Тоді ми повністю виймаємо болт і його відстані шайби.

Далі, з тим самим ключем, відкрутіть верхню гайку до пальця на тілі. Зніміть гайок.

Зніміть амортизатор з автомобіля.

З нижнього ока ми видалимо дві гумові подушки та металевий рукав, а з верхньою лише двома гума. Якщо гума суха або пошкоджена, то ми виконуємо їх заміну, а також металевий рукав.

Ремонтні роботи над видаленням заднього амортизатора на VAZ 2121 та автомобілі Niva 2131 завершуються на цьому. Подальша установка виконується у зворотному порядку.

Видалення та встановлення заднього амортизатора Niva 2121, Niva 2131

Ремонт задньої підвіски, функції складання та розбирання підвіски NIVA 2121, процедура видалення та встановлення стійки Niva 2131, VAZ 2121. Ремонт запущеної частини автомобіля Niva 2121, експлуатація передньої та задньої підвіски. Перевірка шасі.

Ми проводимо роботу на спостережній канаві або підйом.

Ємність крана “на 19”, ми вимикаємо гайку нижнього кріпильного болта амортизатора, утримуючи болт від повороту з ключем одного виміру.

Перед тим, як зняти болт, коли задній міст. це задня вісь Niva 2131 (при роботі на підйомнику), вона необхідна до частини променя, де видаляється амортизатором Niva 2121, щоб натиснути пружину підвіски NIVA.

Ми виймаємо болт і відстань мий.

Шапка “на 19” ми вимикаємо горіх пальців верхнього кріплення амортизатора.

Знімаючи верхнє око з пальця, ми виймаємо амортизатор.

У нижньому оці амортизатора встановлено два гумові та розпірні металеві втулки VAZ 2131.

і у верхній частині. два гумові втулки.

Встановіть амортизатор VAZ 2121 у зворотному порядку. Нарешті ми підтягуємо кріплення амортизатора в положенні “автомобіль Niva 2131 на колесах”.

Служба підвіски VAZ 2121

ВАЗ 2121 Підвіска: діагональна підвісна

Сьогодні я вибрав довжину коротких стрижнів, які я спробував зі своїм рідним коротким і витягнутим, ти можеш від Іж.Ода, просто необхідна довжина. Я пішов довгим, перевірив імітуючи діагональний повішення, усі фотографії з довгими важелями. З короткими. заднє колесо відпочивав на арку не рівномірно. На мою думку, вони чіплялися до переднього краю, і тому все навіть. Він пішов з правого боку і ліворуч по черзі, не почав носити задні колеса, канал втомився. Спочатку з лівою стороною:

Заміна задніх амортизаторів самостійно

Зазвичай задні амортизатори на Niva тривалий час тривають. На прикладі багатьох моїх друзів, до 100 000 км вважається абсолютно нормальним періодом їх служби. Звичайно, все залежить від якості доріг, де ви працюєте зі своїм автомобілем та від стилю водіння. Видалити та поставити вдома не буде складно, і для здійснення цього ремонту потрібен наступний список пристроїв:

 • Два ключі до 19, одна з яких потрібна. голова з довгими воротами
 • Ручка брязкальця для більш зручного демонтажу
 • Молоток і дерев’яний бар

Заміна задніх амортизаторів на VAZ 2101-VAZ 2107

Ласкаво просимо! Автомобільний амортизатор. це дуже важлива річ у кожній машині, бо якби не було амортизаторів, машина просто стрибає вгору і вниз. Щоб запобігти цьому, були винайдені амортизатори, які дозволяють вам утримувати машину точно на землі, всі коливання, з яких машина розмахує.

Примітка! Щоб замінити амортизатори задньої підвіски, вам знадобиться лише дві рани “на 19”!

Питання? Яка компанія для виробництва задніх амортизаторів для класики, ви даєте більше переваг і чому? (Напишіть відповідь у коментарях)

Де задні амортизатори? Вони розташовані поруч із колесами, їх можна побачити дуже легко, дивлячись під дно машини. Верхня частина амортизатора кріпиться до дна автомобіля, а нижня частина прикріплена до кронштейна. Щоб ви нарешті з’ясували, де знаходиться задній амортизатор, подивіться нижче фотографії, на якій вказано нижнє кріплення амортизатора до кронштейна.

Коли вам потрібно змінити задні амортизатори?

 • Вони повинні бути змінені, коли на них з’являються витоки масла, у зв’язку з яким вони будуть змащені.
 • Необхідно також замінити їх, якщо вони вже перестали виконувати свою основну роботу “Гасіння коливань під час керування автомобілем”.

Примітка! Більше інформації про те, коли задні амортизатори підлягають заміні, прочитайте у статті під заголовком: “Перевірте амортизатори на продуктивність”!

Підняття тонкощів

У такому типі налаштування підвіски автомобіля як підйом. Важливо знати, що при завершенні кута приводів змін приводів, що автоматично призводить їх до зменшення терміну служби. У більшості випадків подібна настройка на автомобілі виконується на замовлення, оскільки все залежить від побажань кожного власника автомобіля, індивідуальний проект складається для кожного автомобіля для модернізації підвіски. Центр ваги також зміщується і, як результат, поведінка автомобіля в дорозі в цілому змінюється. Вважається, що максимальний розмір колеса не повинен перевищувати 235/75 R15. Потрібно збільшити дозвіл лише при мінімальному навантаженні на шасі, інакше можуть виникнути серйозні проблеми.

Налаштування призупинення такого автомобіля дуже популярна серед мисливців та рибалок. Перехресна здатність цієї машини вже зарекомендувала себе на високому рівні, і підвіска, виготовлена ​​за допомогою модернізації, ще сильніше збільшується. Це робить його ще більш популярним та функціональним.

Розробляли весь транспортний засіб

Використовуйте підйомник для Chevrolet Vaz 2121, варто лише в тому випадку, якщо ви проводите час на виїзді.дорога, оскільки на піднесених автомобілях підвіска, трансмісія та ресурс шасі шасі зменшуються на ліфті. Якщо ви знаєте, що ви проведете час на полювання, риболовлю, то варто провести таку модернізацію. Пам’ятайте, що вибір дисків на автомобілі є важливим аспектом настройки. Підняття також підходить для людей, які люблять дику природу і не бояться труднощів під час руху. Але будьте готові, що деталі зношуються швидше під час такого екстремального водіння.

Як замінити задні амортизатори на VAZ 2101-VAZ 2107?

Примітка! Праворуч і з лівого боку задні амортизатори замінюються аналогічно, тому весь перебіг замінних робіт буде показаний лише на одному амортиторі!

Видалення: 1) Перед початком роботи обов’язково прочитайте розділ «Важливий!»В самому дні статті, можливо, це стане в нагоді.

2) Після читання ми переходимо до заміни. По.перше, приводьте машину до спостережної ями або підніміть його за допомогою підйомника.

Примітка! Якщо ви виконуєте роботу на ліфті, то рекомендується встановити будь.яку опору під променем задньої осі, а потім трохи опустити машину, щоб він тримався на ньому. І все це робиться так, щоб задня підвіска була трохи завантажена, інакше буде дуже проблематично видалити амортизатор!

3) Далі, утримуючи болт одним ключем, другий відкрутив гайку, яка кріпить болт нижніх петлі.

4) Потім злегка вийміть болт з петель і тим самим видаліть з нього рукав розплаву, який вказується стрілкою.

5) Слідом за рукою над нижньою частиною амортизатора, злегка відштовхуйте її від кронштейна і в результаті вилучення дистанційного рукава з болта.

Примітка! Після виконаних операцій повністю вийміть болт з нижнього шарніра разом з шайбою!

6) Тепер підберіть верхню частину амортизатора, а потім відкрутіть гайку, яка прикріплює верхню панель.

7) Після вимкнення вийміть шайбу з шпильки та зовнішнього гумового рукава шарніра, що вказується червоною стрілкою.

Примітка! У випадку, якщо зовнішній рукав дуже складно, то ви взагалі не можете торкнутися його і перейти до заміни далі!

Далі витягніть амортизатором рукою, тим самим видаливши верхню панель із шпильки, а зовнішній рукав буде видалений з ним.

9) Потім вийміть внутрішній рукав петлі з шпильки.

10) Після цього, утримуючи амортизатор у ваших руках, вийміть розпірний рукав, вказаний стрілкою з нижніх петлі.

11) Коли втул витягується, вийміть ще два гумові втулки, які сидять у окулярах очей.

Примітка! Всі деформовані, а також сильно зношені втулки, замінюють новим!

Встановлення: 1) Встановіть новий амортизатор у зворотному порядку видалення.

Примітка! Обидва гайки, які прикріплюють верхню та нижню суглоби амортизатора, затягнуться лише в момент, коли підвіска завантажується всією масою автомобіля!

Важливий! Амортизатори зазвичай можна відремонтувати, але якщо ви не маєте достатнього досвіду та інструментів, то ремонт амортизаторів найкраще здійснюється в спеціалізованих магазинах ремонту автомобілів. так би говорити з тими людьми, які роблять це вже давно!

А також у заміні задніх амортизаторів є невеликий нюанс, і він полягає в тому, що їх потрібно змінити парним, тобто двома відразу. Чому ви це запитуєте? Річ у тому, що характеристика одного нового амортизатора може значно відрізнятися від другого, навіть якщо другий амортизатор повністю працює!

Додатковий відеокліп: Щоб ви більш детально зрозуміли весь процес заміни задніх амортизаторів, перегляньте відеокліп, який ви знайдете трохи нижче:

Коли змінювати?

Я звернусь до цитат з форумів: подивіться, як знаходиться нижній важіль щодо землі, виміряйте відстань від краю колеса до арки тощо. У всьому цьому, звичайно, є частка істини, але це всі наслідки. Ми повинні подивитися на причину, тобто на саму весну. Наступне юридичне запитання: Kuda Look? На фотографії пружини з тією ж машиною, одна сторона перед заміною пружин, інша після.

задніх, амортизатор, niva, 21213

Чомусь я згадував журнал Murzilka із зображеннями на цю тему, знайти 10 відмінностей)). У червоних колах його намальовано, куди подивитися. Чому джерела в цій державі повинні бути змінені і чому це злочинно? Різні сплави, різні фізичні характеристики. Зокрема, пружинна сталь взагалі не терпить ударних навантажень. Cogda yytki ​​pruжinsn smыkaюtsta dо ПОЛОГОГО. Напруга, як правило, накопичується, і в якийсь момент пружина лопається. Якщо це станеться з низькою швидкістю, то морда автомобіля просто впаде вниз. Амортизатор буде запобіжником, який буде зігнутий, і якщо обсяг був сильнішим, то тіло лежить на колесі. Набагато гірше, якщо це трапляється зі швидкістю або десь на схилі від пагорба. Я побачив невелике відео з Ladog Trophy, коли Niva Shorty їде на пагорб, трохи стрибає і перевертається. Що можна побачити на уповільненні: при вході підвіска пірнає. Потім морда автомобіля спускається вниз, пружина лопається, тіло падає на колесо і машина через це колесо робить сальто, оскільки кінетична енергія ніде не проходила.

Як замінити амортизатор задньої підвіски VAZ-21213

Ви можете переконатися, що амортизатор можна побачити без спеціального обладнання, енергійно накачаючи кузов автомобіля вниз.

Тіло повинно повернутися до вихідного положення, не роблячи коливань

Кріплення амортизаторів не повинно мати зворотний зв’язок, а на своїх будівлях потік робочої рідини заборонено.

Гумові втулки амортизаторів повинні бути без пошкоджень та місцевих випинань.

Більш точну характеристику продуктивності амортизаторів можна переглянути на динамометричній підставці.

Видалення амортизатора

Ми проводимо роботу на спостережній канаві або підйом.

Ємність крана “на 19”, ми вимикаємо гайку нижнього кріпильного болта амортизатора, утримуючи болт від повороту з ключем одного виміру.

Перш ніж зняти болт, коли задня осі (при роботі на підйомниках) необхідний під частиною променя, де ми видаляємо амортизатор, замінюйте опору, щоб стиснутись пружина підвіски.

Ми виймаємо болт і відстань мий.

Шапка “на 19” ми вимикаємо горіх пальців верхнього кріплення амортизатора

Знімаючи верхнє око з пальця, ми виймаємо амортизатор.

У нижньому оці амортизатора встановлюються дві гумові та розпірні металеві рукави

У верхньому оці. два гумові втулки

Встановіть амортизатор у зворотну послідовність.

Гайки для монтажу вкладишів нарешті затримуються в положенні “Автомобіль на колесах”

Момент затягування гайки болта з амортизатором 38,2. 61,7 нм (3,9. 6,3 кгф м).

задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213

Заміна передніх елементів

Щоб змінити передні амортизатори, вам потрібно повісити машину, зняти колесо, вимкнути гайку у верхньому кріпленні за допомогою “17” з рівномірним ключем на “17”. Вийміть шайбу і гумову подушку при кріпленні амортизатора стрижня. Тоді вам потрібно зняти деталь з стрижня отвору кронштейна. Далі, з тим самим ключем на “17” вам потрібно відкрутити гайку на болті нижнього кріплення, зняти болт і зняти амортизатор, включаючи нижню гумову подушку та прокладку на стрижні. Новий амортизатор розміщується у зворотному порядку. Нижня кріплення горіха повинна нарешті затягнутись, коли Niva буде стояти на колесах.

На спортивних полях ви можете знайти посилену передню підвіску, встановивши додатковий другий амортизатор. В результаті такої настройки автомобіль отримує великий спектр робочих режимів на підвісці. Отримані в результаті два амортизатори перегріваються, мають великий робочий ресурс через перерозподіл навантажень.

Підвіска стає дуже надійною завдяки елементу дублювання, який дозволяє вам перейти до сміття, навіть коли один із амортизаторів не вдалося, наприклад, під час гонки. Робота передбачає зварювання додаткових місць кріплення, і є дуже мало послуг, де ця робота може бути виконана якісною за ціною близько 4000-5000.

Які амортизатори найкраще ставлять на Niva 2121, 21213 та 21214

З сорту, представленого на ринку запасних частин, дуже важко вибрати найбільш підходящу копію. Наведені вище деталі практично не відрізняються за технічними параметрами, але якість може суттєво відрізнятися. Оригінальні запчастини, на жаль, не є великими синхронізованими, так багато автомобілістів віддають перевагу іноземним аналогам.

Вибір виду: газ, газова нафта, нафта

Перш за все, вибираючи нові продукти, ви повинні вирішити тип амортизатора. Значна різниця між моделями таких деталей полягає в речовині, яка заповнена внутрішньою камерою. Існує три основні види амортизаторів: газ, газ та нафта.

Газові стелажі ідеально підходять для спортивного стилю водіння, але дорожчі і не підлягають ремонту. Нафтові продукти дешевші та м’якіші, що робить їзду більш комфортною на відносно низьких швидкостях. Альтернативним варіантом є газові нафтові стелажі, які насправді є газовими пристроями гасіння вібрацій. У продуктах такого типу також є контейнер з вершковим маслом, але для надання продукту більше жорсткості в пристрої є камера, наповнена атмосферним повітрям. Які амортизатори найкраще ставлять на Niva 2121, 21213 та 21214, перш за все, на стилі водіння автомобіля.

Найкращі виробники: SAX, Kayaba, Tialli, SS-20

Під час встановлення нових амортизаторів, крім типу продукту, необхідно звернути увагу на виробника запасних частин. Наступні компанії є найпопулярнішими серед власників автомобіля Vaz 2121:

 • Kayaba. відносно недорогі стійки для амортизаторів для автомобіля Vaz 2123. Ви можете придбати як газову, так і нафтову продукцію. Усі розміри та характеристики таких елементів підвіски повністю узгоджуються з фабричними параметрами.
 • SACS. високоякісні німецькі амортизатори, які коштують дешевше, ніж оригінальні продукти. За бажанням ви можете вибрати газові нафтові або нафтові вироби для встановлення на автомобілі Niva 2121 будь.якої моделі.
 • Trialli. найпопулярніший виробник амортизаторів, встановлених на автомобілях Niva, замість оригінальних продуктів.
 • Поглинатори SS-20-шок ідеально підходять для роботи в позашляхових умовах. Стійки цього виробника ідеально витримують низькі температури в зимовий сезон.

Продукція перелічених виробників користується добре заслуженою довірою до вітчизняних автомобілістів.

Чи можна встановити амортизатори від Chevrolet Niva

Багато власників вітчизняних автомобілів Niva 2121 намагаються поставити на них стелажі з Vaz 2131. Суворо не рекомендується виконувати таку заміну. На Chevrolet Niva амортизатори мають більший удар. Якщо ви фізично встановлюєте продукт у звичайному місці, то під час роботи може відбутися розрив під час розбиття підвіски.

Що краще поставити амортизатори

Оскільки рідні гідравлічні (нафта) не відрізняються комфортом. вони схильні до будівництва, поломки, Країни. Власники VAZ 2121 21214 намагаються придбати продукцію іноземних виробників: 1) Koni Special (GAS). на відміну від оригіналу. мати більшу максимальну довжину передньої та 70 мм. позаду. Також мають налаштовану жорсткість залежно від переважаючих стилю водіння. Характеризується підвищенням жорсткості, скорочуйте час реакції автомобіля на рухи керма. 2) Bilstein Sport (газ). підходить для тих, хто не звикли щадати свій автомобіль. Надзвичайно наполегливий на поломці, пробачте серйозні пілотні помилки. 3) Sachs Supertoring (нафта). забезпечити баланс між комфортом та керованою, що дозволяє почувати себе добре на тротуарі і не втомитися, коли подолає класу. 4) KYB Excel-G (GAS).POPULAR Серед закоханих комфортних водіння на поверхнях усіх типів. Стійкий до морозу та тепла, зменшуйте акустичне навантаження. 5) Boge Turbo24 (GAS). Усуньте поздовжнє накопичення, дозволяє отримувати 100 % інформацію про дорогу і так само точно встановити напрямок руху. 6) Пригоди Монро (газ). Подібно за характеристиками з Sachs, однак рулони дозволені вище середнього, тоді як бажання «ковтати» великі вибоїни. Слід мати на увазі, що думки про те, що краще задні та передні амортизатори, в більшості випадків, суб’єктивні. Ви можете зробити приблизний висновок за допомогою Swing на машині з відповідною моделлю стелажів.

Ця проста операція займає близько півгодини з одного боку. Фотографії, зроблені під час заміни джерел на VAZ-2131. Ліцензійні знаки в цій копії були зайняті кріпленням навісних порогів, що дещо ускладнило процес. Зазвичай замінити його досить звичайний гніздо.

Зафіксуйте машину, поклавши зупинки передньої та спини на переднє колесо з боку, де змінюється пружина, та інше заднє колесо:

Очистіть сталевий болт нижнього кріплення амортизатора сталевою щіткою і налийте його «рідким ключем»:

Вилийте болт (ви можете використовувати молоток через прокладку, виготовлену з м’якого металу), зняти віддалений втул і відстань (показана стрілками на правій фотографії):

Посилити машину, покладіть її на підставку і знімайте колесо:

Зазвичай задній міст настільки гине, що пружина просто знімається. Вийміть пружину з нижньої чашки, потім опустіть її, щоб вийняти з верхньої опори:

Для правого колеса пружина зручно вийняти пружину вперед у напрямку автомобіля (фото зліва), для лівого колеса. назад (права фотографія):

Якщо пружина не звільняється, вам потрібно притиснути вагу тіла на гальмівний барабан.

Відкрутіть висушений бруд у нижній чашці викруткою і вийміть його щіткою:

Підберіть викруткою і вийміть верхню гумову оболонку пружини:

Вставте верхню гумову прокладку в нову пружину, поєднуючи крок у прокладці та початок першого раунду пружини. Змастіть внутрішню поверхню прокладки моторним маслом та її сидінням:

Покладіть на верхній кінець пружини в сидіння, потім вставте дно в нижню чашку:

Поверніть пружину разом з верхньою прокладкою (зручніше робити її проти годинникової стрілки), щоб нижній кінець потрапляє в поглиблення під нижнім поворотом у чашці:

Помістіть сторону мосту так, щоб нижній кінець амортизатора був проти ока (якщо використовується стандартний гніздо, ви можете поставити дерев’яну смугу під гальмівний барабан і опустити машину):

Змастіть болт графітною мастилом по всій довжині і вставте його в амортизаторний вухо:

Поверхні відстані шайби різні. плоскі (ліворуч) і опукло (праворуч):

Покладіть на болт віддалену шайбу, щоб опукла сторона була спрямована на вухо амортизатора, а плоска сторона. до ока мосту:

Покладіть в око мосту повідний рукав, вставте болт до кінця, накрутіть гайку і затягніть його:

Посилити машину і поставити колесо на місце:

Alex835 попереджає: “Коли” перевіряє “міст з вилученим амортитом, необхідно постійно контролювати гнучкий шланг гальмівної системи, що йде з тіла до мосту. За допомогою неточної роботи його можна легко розірвати “.

задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213

Доповнення від 14.09.06, автор IVGeny:

Коли він змінив задні пружини, він звернув увагу на те, що при перевірці мосту зліва, тяга чаклуна вигнута. Тому перед тим, як підняти машину з гніздом, я рекомендую вам все.таки відкрутити тягу регулятора гальмівної сили з мосту, щоб не згинати його

Служба підвіски VAZ 2121

ВАЗ 2121 Підвіска: діагональна підвісна

Сьогодні я вибрав довжину коротких стрижнів, які я спробував зі своїм рідним коротким і витягнутим, ти можеш від Іж.Ода, просто необхідна довжина. Я пішов довгим, перевірив імітуючи діагональний повішення, усі фотографії з довгими важелями. З короткими. заднє колесо відпочивав на арку не рівномірно. На мою думку, вони чіплялися до переднього краю, і тому все навіть. Він пішов з правого боку і ліворуч по черзі, не почав носити задні колеса, канал втомився. Спочатку з лівою стороною:

задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213

задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213

задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213
задніх, амортизатор, niva, 21213

Я дійшов висновку, що майже все добре, але передні пружини повинні бути однозначно замінені, і це той факт, що стабілізатор передньої стійкості з Chevrolet Vaz 2121, він є більш потужним і на 2 мм товщиною, ніж 2 мм. Тригональний набір Bronno. 50 см, і це той факт, що є амортизатори з підвищеним рухом, арки та колеса вирізані на мою думку 235 75 15 15.

Я давно збираюся поставити підшипники гоміня Айвоо, масляні ущільнювачі однозначно розміщені з Nissan, ну, так що я не думаю замінити гальмівні диски, вузли та зовнішні шишки з 24 слотами, і в той же час Тунена підвіска. Я хотів би підвіску, як M-Ki. В Інтернеті я знайшов цікаву інформацію про переробку призупинення:.Поворот кулак 2123.Верхня куля 21214 Монажний куля 2123.Нижній важіль 2123, т.До. M-Ki має нижню півсайду 18 мм, а шніва-16 мм, а кут важеля однаковий.пружини 21214 м.Амортизатори 2123.Поради щодо керма 2123, т.До. Вони. довжина рульового управління на кулаці з 2123 верхнього чіппера 2123 або 21214 mnaruzhnaya shus і маточин, поставленої одразу на 24 слоти.До. Ви не можете придбати оригінальний цирк для 22 слотів, тому. Результат: Суспензія майже схожа на M-KI, не підраховуючи діаметр нижніх осей. Менший радіус повороту, більш м’який удар і збільшується на ширині передньої доріжки на 1 см. Щодо ліфта, я не знаю, чи буде морда піднімати чи ні, потрібно буде покласти розпірки під верхню кульку чи ні? Другий варіант. більш бюджетний, що, здається, достатньо, щоб замінити обертовий кулак Шнівовим і поставити підрозділ нижньої кулі від Shniva, решта. це рідне.

Ідея оновлення підвіски виникла два роки тому, коли на стиснення майже не було етапів і навіть на невеликих ямах, нижні важелі спиралися на чіпстерів, а минулого року пружини «сідали» повністю і майже весь час довелося їздити, так.стиснення буферів. Я не раджу нікому дістатися. Не було часу на навчання, машину потрібно було користуватися щотижня, і лише на початку весни цього року, завдяки теплому погоді, можна було скласти план.

Мета полягала в наступному: повернути висоту підвіски запасів, також додайте близько 2 см. “Вгору” для компенсації майбутньої дочірньої компанії Springs і, що найголовніше, застосувати такі джерела, які б не сиділи так швидко. І крім того: усуньте “пітливість” передньої та задньої коробки передач, позбайте від металевого скрипку на передній правій частині, зменшіть радіус повороту.

Як результат, було придбано наступне:

задніх, амортизатор, niva, 21213

На самому початку я хотів купити 21214 джерела з помаранчевою етикеткою, але подорожував і зателефонувавши десяток магазинів, які я їх не знайшов, скрізь, де вони були лише з блакитною позначкою. Я не готовий до розрізаних пружин Шніва (хоча я думаю, що для 2131 це майже ідеальний варіант з точки зору зберігання дозволу), тому передні пружини купували Кілен (існують код 15010). у них довжина 284 мм. і стандартна товщина стрижня 15.2 мм. Т.До. Вони згортаються від холодного стрижня, потім “сідають” не так швидко, як “наш”.

Амортизатори негайно визначили, що це 21214, що відрізняється від 2121, збільшився на 10 мм та діаметр резервуара, що повинно впливати на перебіг машини. Як я писав вище, для того, щоб спочатку намалювати джерела, я хотів поставити гумовий прокладок збільшення довжини 27 мм., Але мені це здавалося занадто сильно, тому я використав новий стандартний розкладний розпір із основи старої:

задніх, амортизатор, niva, 21213

Отже, ось висота автомобіля до оновлення:

задніх, амортизатор, niva, 21213

Нижні важелі торкаються чіпстерів

Одразу виникли труднощі-потрібно було зняти рульові стрижні, тому купив відповідний знімач:

задніх, амортизатор, niva, 21213

Досі існує така проблема, як гниття лонату за кронштейном буфера. Було вирішено відкрути їх і лікувати анти.кундер. За 4 роки роботи з лівого боку з самого дна, фарба вже відлущена. Забігаючи наперед, я скажу: з правого боку все було як нове. Він налякав фарбу, зняв іржу (їх було не так багато), щедро пропущений мувіл, а потім мастику. У той же час він вирізав буфери кінця і заточив на Емері:

Призначення:

PDU призначений для дистанційного керування блокуванням та відчиненням дверей автомобіля, вмикання та вимикання нагляду дверей, вмикання та вимкнення тривоги, підйомних окулярів, контроль за замиканням дверей дверей Zerkhnik (кришка магістралі ), а також ключ іммобілайзера APS-6

PDU фіксується на лезі вимикача запалювання типу 1118-3704010 і призначений для роботи:

 • З блоком управління електричним пакетом 1118-6512010
 • З модулем дверей водія 1118-3763080, 2170-3763080-00/10
 • з одиницею управління Immobilizer APS-6 2123-3840010S;
 • з блоком управління іммобілайзатором APS-6.1 1118-3840010S;
 • з контролером електричного пакету-2170-3763040.

Для роботи PDU в автомобілі він повинен бути активований (навчений) за допомогою ключа коду тренувань (червоного) до іммобілайзера. Після тренувань DNO також є робочим кодом ключа іммобілайзера і служить для видалення заборони запуску двигуна. Навчання та експлуатація системи дозволено одночасно з двома дистанційними елементами управління.

Що краще поставити амортизатори

Оскільки рідні гідравлічні (нафта) не відрізняються комфортом. вони схильні до будівництва, поломки, Країни. Власники VAZ 2121 21214 намагаються придбати продукцію іноземних виробників: 1) Koni Special (GAS). на відміну від оригіналу. мати більшу максимальну довжину передньої та 70 мм. позаду. Також мають налаштовану жорсткість залежно від переважаючих стилю водіння. Характеризується підвищенням жорсткості, скорочуйте час реакції автомобіля на рухи керма. 2) Bilstein Sport (газ). підходить для тих, хто не звикли щадати свій автомобіль. Надзвичайно наполегливий на поломці, пробачте серйозні пілотні помилки. 3) Sachs Supertoring (нафта). забезпечити баланс між комфортом та керованою, що дозволяє почувати себе добре на тротуарі і не втомитися, коли подолає класу. 4) KYB Excel-G (GAS).POPULAR Серед закоханих комфортних водіння на поверхнях усіх типів. Стійкий до морозу та тепла, зменшуйте акустичне навантаження. 5) Boge Turbo24 (GAS). Усуньте поздовжнє накопичення, дозволяє отримувати 100 % інформацію про дорогу і так само точно встановити напрямок руху. 6) Пригоди Монро (газ). Подібно за характеристиками з Sachs, однак рулони дозволені вище середнього, тоді як бажання «ковтати» великі вибоїни. Слід мати на увазі, що думки про те, що краще задні та передні амортизатори, в більшості випадків, суб’єктивні. Ви можете зробити приблизний висновок за допомогою Swing на машині з відповідною моделлю стелажів.

Пружини для родини Niva, давайте розділимо завдання на два невеликі завдання. Нехай їх називають короткими та крокодилом. Більше того, це буде не важливо, що це NIVA Classic, Niva-M або Niva. Перш ніж звернутися до шведів, трохи більше історії. Коли в 2008 році, класична Niva, вона змінила Niva-M, а в 2021 році Niva завод з гордістю заявив, що вони знають про проблему передніх джерел і що новий тип пружин буде поставлений, з більшим поворотом повороту і довше на 20 мм. Результат був написаний на початку другого пункту.

Варіант короткого. Передня частина машини дуже перевантажена. І якщо лебідка або кондиціонер (Niva Urban) висить на передньому кінці, то це стає повністю сумним. Тому в нашому довгостроковому досвіді у всіх випадках ми кладемо джерела з довгого ваза 2121, тобто крокодила. Задні пружини для Шорті та Крокодила однакові. Springs 4047001 (коротка база), я можу порекомендувати лише якщо ви постійно їдете на самоті та без вантажу, тому ми насправді не тримаємо їх на складі. Заради справедливості я зауважу, що на цих джерелах моя сім’я Niva згорталася більше 7 років, до перших ознак джерел.

Варіант крокодила. Є два перевірки варіантів. Перший варіант. це стандарт. Попереду 4047006, позаду 4247002. Але є одна російська, але. Мало хто купує крокодила для їзди наодинці або без вантажу. Як правило, це полювання, риболовля, 3-4 чоловіки, купа багажу та коробка горілки або не дорога «вантажівка» (дуже частий варіант). У цьому випадку на дупі поставте задні пружини з ваза 2121 Chevrolet. У геометрії вони точно однакові, а з точки зору жорсткості приблизно на 20-25 відсотків більше. Юридичне питання, чому б не посилити пружини для Vaz 2121? Відповідь. ціна. Чомусь вони дорожчі, ніж пружини з Шніва. І, будь ласка, не забувайте, що якщо ви хочете зробити підвіску комфортним для себе, вам потрібно всебічно розглянути проблему, разом з високоякісними амортизаторами та мовчазними блоками.

Заміна передніх амортизаторів

Для виконання операцій з ремонту потрібен гніздо (бажано гідравлічний); WD-40; Молоток або кувалда; Ємність 17 мм; Голова Потсевая 19 мм; Гайковий ключ 6 мм; Тримати. Перед тим, як зняти передній амортизатор, доцільно обробляти суглоби з проникаючою жиром. І для цього рекомендується за 15-20 хвилин до початку основної роботи. Підніміть машину зручно, поки колесо повністю не підвішено.

Відкрутіть кріплення зверху, тримаючи стебло 6 мм з ключем.

Від’єднайте шайбу руками.

Зніміть гумовий демпфер.

Вийміть шелест вниз по стеблу з кронштейна тіла.

Перемістіться до пружини пружини та за допомогою двох клавіш по 17 мм, оберніть нижню частину кріплення.

Вийміть амортизатор з сидіння, знявши раніше болт.

Змініть передній амортизатор для нового у зворотному порядку. У цьому випадку кінцева розтяжка здійснюється з природно завантаженою вісь.

Підготовка до ремонту

Незалежно від того, хто буде здійснюватися ремонт, елементи підвіски машини повинні бути ретельно промиті. відпустіть з шматочків дотримання бруду. Особливо якщо позашляховик бачив не лише асфальт.

Якщо це буде вирішено замінити його самостійно, вам потрібно підготувати весь необхідний інструмент для цього:

 • Джейм. Найкраще. гідравлічний. Ще краще. два гнізди. Але, якщо немає секунди, ви можете зробити один і один, однак, трохи більше маючи.
 • Качок, пень або штатив-те, що можна замінити під піднятою машиною. Це звільняється від гнізда та безпеки preca.
 • Ключі. два на 17 та 13. Для зручності добре, якщо є «брязкальця», палі, кінцеві голови.
 • Молот і гора.
 • Затискачі (пружини). Можливо, що вони взагалі не знадобляться. Однак краще їх дозволити.
 • Житова рідина WD-40

Ви можете працювати як у боксі, так і на відкритому повітрі.

Заміна передніх джерел Niva не потребує спеціальних механізмів підйому, ви можете дістатися до всіх елементів підвіски з зовнішньої сторони машини.

До речі, ви можете в той же час змінити кінчики нижньої кулі, мовчазні блоки амортизаторів та еластичні смуги стабілізатора. всі ці елементи будуть показані під час роботи.

Заміна задніх амортизаторів

Забезпечте безперешкодний доступ до задньої вісь за допомогою гнізда, ями або підйому.

Звільнити болт нижнього кріплення амортизатора з гайок на 17 мм за допомогою двох одиничних клавіш.

Щоб витягнути болт, може знадобитися зусилля молотка або кувалда. Для того, щоб не пошкодити його, використовуйте дерев’яну смугу як розпір. Щоб полегшити процес, натисніть на пружину відповідним чином.

Як результат, вони залишаться в руках: розпір, болт і відстань шайба.

Відкрутіть палець верхнього кріплення. Вийміть шайбу, а потім стійке око.

Зверніть увагу, що гумові втулки встановлені вгорі та внизу, що може бути відсутнім для придбаних амортизаторів.

Як змінити передні пружини

Якщо все готово, купуються нові джерела, інструмент збирається, настрій. це бій, ви можете почати роботу. Крок.by.step Інструкції виглядають так:

 • Зміцнити машину, вийміть колесо, опустіть машину до підставки.
 • Відкрутіть гайку і витягніть болт від кріплення амортизатора до нижнього важеля. Ключі в 17
 • Замінити Джек під важелем і трохи підняти його.
 • Вийміть кронштейн стабілізатора, рекламуючи два болти на 17.
 • Відкрутіть три горіхи кріплення кулі м’яча з ключем 13. Вони зверху. Нижче. головки болтів, які потрібно утримувати з другим ключем. Коли гайки з вилученням гробів знімаються, вам потрібно обережно вибити з отворів і болтів.
 • Намалюйте (на себе) центр з нижнього важеля. Підтримка м’яча залишається в центрі.
 • Обережно (так, щоб не «стріляти» весну), що надсилає Джека, опустіть важіль. Якщо все буде зроблено правильно, важіль впаде в землю, а пружина залишиться звисає на подрібнювачі. Тоді його можна легко потягнути.
 • Покладіть нову запасну частину. Якщо пружина посилена або, наприклад, з Chevy-Vaz 2121, то спочатку її слід вичавити в стяжках. Стандарт, як правило, встановлюється без затискачів.
 • Стискання нижнього важеля з гніздовим.
 • Закріпіть кріплення стабілізатора.
 • Покладіть центр на місце і кріпіть підтримку м’яча.
 • Поклавши на колесо, вийміть підставку.