Як змінити задні прокладки для акценту Hyundai. Заміна задніх гальмівних колодок Hyundai Accent

Як змінити задні прокладки для акценту Hyundai?

Задні прокладки на “акценті” замінені досить прості, але вам потрібно знати кілька хитрощів та послідовності роботи. Дискові гальма розміщуються перед машинами та барабаном. Останнє має ефективність значно нижчий, але там не потрібен високий. Задні гальма займають близько 30% навантаження при гальмуванні, а також працюють під час встановлення машини для паркування. Але вам все одно потрібно змінювати колодки-одинокі кожні 10 тис. км бігу, і на когось-кожні 100 тисяч. км. Все індивідуально і залежить від набору параметрів.

Заміна задніх прокладок

Встановлення нових задніх прокладок також проста. Якщо такі процедури раніше не виконувались самостійно, краще ознайомитись із детальним відео. Таким чином, ви можете значно скоротити час для ремонту. Перед встановленням варто зігріти барабан газовим пальником. Розливати різьбові з’єднання WD-40. Тоді вам потрібно розпочати процес заміни:

 • Колесо відкручене, машина піднімається до гнізда;
 • Контрольна точка встановлюється з першою швидкістю;
 • Послабити напругу кабелю ручного рукоятки;
 • Болт кріплення гальмівного барабана на диск видаляється. якщо він не знімається після цього, то вам потрібно вставити два болти і постукати на них;

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

 • Використовуючи викрутку або плоскогубці, пружини в кількості 3 штук піднімаються. зверху, внизу та праворуч;
 • На сайті є спеціальна чашка. яку потрібно натиснути. після чого відійде сам блок;

Встановлення блоку здійснюється у зворотному порядку.

Часто видалення старих колодок важко для тих, хто ніколи раніше не виконував таку роботу. Щоб уникнути проблем, це варто і заздалегідь ознайомтеся з процесом встановлення.

Демонтаж механізмів переднього гальма

Конструкція штангенциркуля переднього колеса показана на малюнку. Також вказані рекомендовані моменти затягування всіх різьблених суглобів. Процедура виконання роботи при вилученні механізмів гальм на акценті Hyundai:

 • Поверніть болт знизу і підніміть весь суппорт. Виправте його з дротом, щоб не пошкодити шланг.
 • Зніміть прокладки.

Перш ніж виконувати ці маніпуляції, необхідно послабити затягування колісних болтів, підняти машину з гніздом. Після цього ви можете повністю зняти колесо. Обов’язково встановіть зупинки під задніми колесами, щоб автомобіль не міг кататися. І ніколи не натисніть на педаль гальма, коли штангенциркуль буде видалено. це призведе до того, що поршні гризли, і вам доведеться змінити весь механізм.

Перевірка ступеня зносу гальмівних майданчиків та Hyundai Accent MC

Інструменти:

 • Балонний ключ
 • Зупиняється під колесами “взуття”
 • Шпильковий джек
 • Підтримка стелажів
 • Супорта
 • Мікрометр

Деталі та витратні матеріали:

 • Передні гальмівні прокладки (за необхідності)
 • Задні гальмівні колодки (за необхідності)
 • Передній гальмівний диск (при необхідності)
 • Задній гальмівний барабан (за необхідності)

У гальмівних механізмах передніх коліс встановлюються механічні сигнальні пристрої максимального зносу гальмів. Вони є металевими пластинами, фіксованими певним чином на внутрішніх гальмівних блоках. Як тертя, що вистилають, пластина поступово наближається до поверхні гальмівного диска. Досягнувши мінімальною прийнятною товщиною накладки, краї тарілки та диска контактують. На момент гальмування з’являється характерний скрипучий звук. Це сигнал про необхідність заміни прокладки.

Після того, як звук з’явиться, автомобіль можна оперувати, але слід уникати інтенсивного гальмування, а гальмівні колодки замінюють гальмівні прокладки якнайшвидше.

Щоб потреба замінити прокладки не знайшов вас зненацька, не чекайте роботи тривоги зносу. До тривалої поїздки або при перестановці колеса візуально перевіряйте ступінь зносу прокладок та дисків гальмівних механізмів.​

Механічний сигнальний пристрій максимального зносу гальмівних прокладок.

УВАГА:

Якщо при гальмуванні автомобіля забирає або чути сторонній шум, перевірте стан гальмівних прокладок.

Щоб перевірити умову гальмівних механізмів передніх коліс, дотримуйтесь наступного:

Подуйте машину з паркувальним гальмом і встановіть анти.третій зупинки (“взуття”) під задніми колесами.

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

Відкрутіть мітку кріпильних гайок колеса, підніміть передню частину автомобіля, встановіть її на надійні опори, відкрутіть гайки для кріплення колеса та вийміть колесо.

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

УВАГА:

Послабити і затягнути горіхи для кріплення колеса лише на машині, що стоїть на землі.

Перевірте отвір у супорті, в якому розміщено стан гальмівних механізмів передніх коліс.

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

Вимірюється лише товщина тертя (для чіткості показано на видаленому блоці). Товщина металевої пластини основи прокладок, коли вимірювання не враховується. Якщо товщина прокладки тертя менше 2 мм, то замініть повний набір гальмівних прокладок. Номінальне значення 11 мм.

Товщина старого та нового блоку.

Виміряйте товщину гальмівного диска. При необхідності замініть гальмівний диск (стандартна товщина 22 мм., Мінімальна товщина 20 мм).

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

Перевірте перемички каналів повітряного охолодження диска. Якщо тріщини знайдені в перемичці, диск підлягає обов’язковій заміні (для ясності показано старий та новий гальмівний диск).

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

Щоб перевірити умову гальмівних механізмів задніх коліс, дотримуйтесь наступного:

Увімкніть 1 передачу (перекладіть автоматичний селектор коробки передач у положення “P”) і встановіть зупинки протилегів (“взуття”) під передніми колесами.

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

Відкрутіть мітку кріпильних гайок колеса, підніміть передню частину автомобіля, встановіть її на надійні опори, відкрутіть гайки для кріплення колеса та вийміть колесо.

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

Вийміть гальмівний барабан і виміряйте товщину тертя прокладок колодки механізму гальмового барабана задніх коліс (номінальне значення 3.9. 4.5 мм., Мінімальне значення 1 мм).

Виміряйте діаметр внутрішньої порожнини гальмівного барабана (номінальне значення 168 мм).

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

Заміна задніх гальмівних колодок Hyundai Accent

Почнемо встановлювати нові прокладки. Лівий блок з металевою річ для ручного рукоятки повинен бути всередині.

Я раджу вам запам’ятати, як вони зняли, і повернуть його назад, уже новий блок. Ми беремо плоскогубці та встановлюємо кабель ручного рукоятки в лівий блок.

Поверніться до лівого блоку та встановіть механізм, як показано на фотографії нижче. І сторона, яка входить у правий блок. Ми встановлюємо всі пружини, які були видалені. Ми очищаємо безкоштовну основу бруду, готуємо прокладки, Коплекс нових запасних частин для поточної сторони.

Натисніть шайбу. Раніше нитка смуги також повинна бути змащена. У цей момент я дуже хочу поставити барабан на місце, поставити колесо і піти туди, де очі виглядають, наприклад, до матері.in.law: Потім ми обертаємо трохи спини і носимо барабан нарешті.

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

Як змінити задні прокладки для акценту Hyundai. Заміна задніх гальмівних колодок Hyundai Accent

На ремонті ми маємо автомобіль Hyundai Accent (Hyundai Accent), з двигуном 1.5 літрів, 2006 р. Покажіть, як правильно це зробити своїми руками, в гаражних умовах.

У нас барабанні гальма. Вийміть задні колеса і підніміть машину. Ми видаляємо барабан, він не вийшов стандартним способом відкрутити його кріплення, все було закрито і покрите корозією, мені довелося використовувати шок:

Використовуючи очищувач гальмівних систем у циліндрі, змийте похмурий бруд під барабаном. Все дуже добре прибирається з ним, в той час як він випаровується майже миттєво. За допомогою металевого гачка вийміть пружину.

Тримаючи палець позаду, натисніть з круглими лініями та поверніть засувки з обох боків:

Це було неможливо нормально плоскогубрати. Далі, для зручності роботи вони вирішили зняти центр. За допомогою молотка та викрутки збити кришку:

32 Голова з кріпленнями маточини:

Нижче ми беремо прокладки, щоб не пошкодити кабінку, вийміть решту пружини кабелю ручного ручка:

Ми починаємо переставляти всі механізми від старих гальмівних колодок, до нових, у нас є Сангсін, стаття в каталозі SA-046.

Ми кладемо нові прокладки на машину, для цього ми тягнемо пружину на кабель ручного ручка таким же чином, вставляємо прокладки в механізм:

Заміна задніх гальмівних прокладок у Hyundai Accent:

Забудьте відео Як замінити задні гальмівні прокладки в Hyundai Accent:

Зверніть увагу на маркування гальмівних майданчиків. Купуйте нові прокладки з тим самим маркуванням. Задні прокладки Hankook Frixa для Huyndai Accent. це маркування FLH012.

Деталі механізму заднього гальмування можна видалити при розбиранні механізму гальмування та замінено новим. Виняток. робочий циліндр. Як показує практика, його надмірне вгорі в більшості випадків не призводить до бажаного результату. Тому у разі несправності ми рекомендуємо замінити робочий асамблею циліндрів.

Мінімальна прийнятна товщина прокладки тертя гальмівних прокладок задніх гальмівних механізмів становить 1,5 мм. Замініть прокладки в таких випадках:

Не використовуйте бензин, дизельне паливо або будь.які інші мінеральні розчинники для очищення гальм. Замініть прокладки одночасно в гальмівних механізмах обох задніх коліс. Заміна передніх і задніх прокладок неприйнятна один для одного, а також між лівим та правим колесом. це може призвести до нерівного гальмування.

Вам знадобиться: ключ для гайок коліс, плоскогубців або викрутки з плоским лезом, викрутка з хрестовим лезом, ковзання.

Увімкніть шестірні та встановіть вперті бруски під передніми колесами.

Переконайтесь, що важіль парковки гальмо опускають до зупинки вниз (машина дезінфікується).

“Hyundai-Cccent”: Заміна задніх прокладок

Задні прокладки на “акценті” замінені досить прості, але вам потрібно знати кілька хитрощів та послідовності роботи. Дискові гальма розміщуються перед машинами та барабаном. Останнє має ефективність значно нижчий, але там не потрібен високий. Задні гальма займають близько 30% навантаження при гальмуванні, а також працюють під час встановлення машини для паркування. Але вам все одно потрібно змінювати колодки-одинокі кожні 10 тис. км бігу, і на когось-кожні 100 тисяч. км. Все індивідуально і залежить від набору параметрів.

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

Вибір прокладок

Акцентні задні прокладки такі ж, як і для спереду. На цьому автомобілі встановлено 2 типи барабанів, які відрізняються за розміром. Колондри вибираються залежно від барабана. Згідно з оглядами водіїв, вони не відрізняються за особливими видатними характеристиками, мають середній термін служби та не скрипть.

Задні барабанні колодки Accent Tagaz до 2002 року на барабані 180 мм

Посібники з розлучення та таблички не брали, оскільки він не встиг часу. Хоча вони іржаві, я їх очистив, зуби всі неушкоджені, коригувальні таблички також нормальні. Я не бачу сенсу змінювати.

Престорія, я купив колодки з комплексом Reptity рік тому, оскільки ніхто не потрапив у барабани на 93 000 км (на той час) (на той час). Але в 98 000 км скрип і шелест з’являлися вранці, коли натискали на гальмо (також поводилися з натисканням гальма), я все ще чекав теплого дня, так що він все ще був біля входу у двір і змінив блоки. Але, як відомо, проблеми з теплими днями в березні, як результат, я йду з роботи 21.00 (шорти в барабані щось нереально) я передаю назад, припаркуюсь навколо будинку 07.03.19, а клацання почута, і заднє колесо блокується там, де воно змістилося, ну, вони відпливали, вранці для подарунків (8 березня, це було, зрештою))), мені довелося Парар. Я встаю рано і розбираю всю справу під дивовижним дощем та мокрим снігом)): 1. Ми замінюємо зупинки під колесами на протилежному боці Джека, надягаємо на швидкість. 2. Ми розслабляємо ручний рукоятки, щоб це було видалити пластиковий захист, відкрутивши два гвинти по краях і потягніть його, він відкинеться. (Салон, звичайно, після зими, олово, навесні для сухого очищення))

Демонтаж механізмів переднього гальма

Конструкція штангенциркуля переднього колеса показана на малюнку. Також вказані рекомендовані моменти затягування всіх різьблених суглобів. Процедура виконання роботи при вилученні механізмів гальм на акценті Hyundai:

 • Поверніть болт знизу і підніміть весь суппорт. Виправте його з дротом, щоб не пошкодити шланг.
 • Зніміть прокладки.

Перш ніж виконувати ці маніпуляції, необхідно послабити затягування колісних болтів, підняти машину з гніздом. Після цього ви можете повністю зняти колесо. Обов’язково встановіть зупинки під задніми колесами, щоб автомобіль не міг кататися. І ніколи не натисніть на педаль гальма, коли штангенциркуль буде видалено. це призведе до того, що поршні гризли, і вам доведеться змінити весь механізм.

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

Процес заміни

Для заміни задніх гальмівних колодків Hyundai Accent необхідно підготувати інструменти. Для роботи вам знадобиться: гніздо, ключ циліндра, плоскогубці та плоска викрутка. Коли все готується, ви можете зупинитися безпосередньо до процесу:

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

Важіль посадки гальма повинен бути опущений до зупинки (машина дезінфікується).​

Під передніми колесами замініть анти.відстані зупинки.

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

Встановіть анти.Легги зупинок (“взуття”) під передніми колесами.

 • Підніміть задню частину автомобіля, де блок зміниться, використовуючи гніздо.
 • Ми демонтуємо колесо. Відкрутіть пухирку кріпильних гайок, підніміть задню частину автомобіля за допомогою гнізда, встановіть машину на надійні опори та вийміть колесо.
 • Вийміть кришку з гальмівного бака.
 • Ми демонтуємо верхню кришку гальмівного барабана.
  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

  Вийміть гальмівний барабан. Ми переміщуємо робочий поршень всередину і фіксуємо його в цьому положенні.

змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

Очистіть усі деталі механізму гальм від бруду, а мірка з викруткою Зніміть верхню пружину.

 • Ковзаючі важелі паркувального гальмного компресу всередину.
 • Стисніть пружину і відлучіть кабель ручної роботи. Тримаючи опорну стійку передньої накладки на задній частині гальмівного щита, натисніть вилки на кронштейні і поверніть стійку по хвостові, поки вона не поєднується з слотом у кронштейні, і вийміть кронштейн і позицію підтримки.
 • Поверніть затискаючу пружину на чверть. У той же час, варто тримати стійку підтримки.
 • Тепер ви можете демонтувати чашку, пружину та підтримку стійки.
  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

  Вийшовши блок, вийміть нижню тверду пружину і вийміть передній блок. Усі описані нижче операції повинні здійснюватися з другим блоком, в одному барабані.

 • Заміна задніх гальмівних колодок Hyundai Accent

  Почнемо встановлювати нові прокладки. Лівий блок з металевою річ для ручного рукоятки повинен бути всередині.

  Я раджу вам запам’ятати, як вони зняли, і повернуть його назад, уже новий блок. Ми беремо плоскогубці та встановлюємо кабель ручного рукоятки в лівий блок.

  Поверніться до лівого блоку та встановіть механізм, як показано на фотографії нижче. І сторона, яка входить у правий блок. Ми встановлюємо всі пружини, які були видалені. Ми очищаємо безкоштовну основу бруду, готуємо прокладки, Коплекс нових запасних частин для поточної сторони.

  Натисніть шайбу. Раніше нитка смуги також повинна бути змащена. У цей момент я дуже хочу поставити барабан на місце, поставити колесо і піти туди, де очі виглядають, наприклад, до матері.in.law: Потім ми обертаємо трохи спини і носимо барабан нарешті.

  Які задні гальмівні прокладки можна поставити на другий.покоління Hyundai Accent

  Встановлення задніх гальмівних прокладок порівняно проста. Як і в багатьох інших автомобілях цього класу, це використовується барабанна система. Важливою перевагою цього є те, що тривалість роботи однієї пари накладок. це порядок, більший, ніж на дискові гальма.

  Це в першу чергу пов’язано з умовами. Оскільки самі прокладки працюють у закритому просторі. Доступ до води, повітря та абразивного відсутній. Що позитивно впливає на безпеку.

  Причини несправності

  Причини несправності задніх гальмівних колодків нічим не відрізняються від спереду. Але, варто зупинити їх, щоб їх знати:

  Незважаючи на те, що ціна оригінальних витратних матеріалів трохи завищена, з точки зору якості вони є найкращим варіантом. Крім того, такі гальмівні прокладки рекомендуються виробником і мають повну сумісність із певною моделлю.

  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

  Якщо ви не хочете переплатити, то вам слід звернути увагу на прокладки Hi-Q. Це недорогі, але в той же час дуже високі витратні матеріали, сумісні з Hyundai Accent і демонструють хорошу чутливість як при перегріті, так і на холод. І спереду і ззаду ми їх використовуємо.

  Посібники з ремонту акцентів Hyundai: Заміна гальмівних прокладок передніх коліс передніх коліс

  Зверніть увагу на маркування гальмівних майданчиків. Купуйте нові прокладки з тим самим маркуванням.

  Передні прокладки Hankook Frixa для Accent Huyndai мають маркування FPH01.

  Передні прокладки серії Tuning Hankook Frixa S1 для Huyndai Accent мають маркування S1H01.

  Перевірте умову гальмівних прокладок для кожного технічного обслуговування. Гальмівні прокладки повинні бути замінені зношеними накладками (мінімальна прийнятна товщина тертя 1,5 мм), крихке з’єднання накладок з основою, жирні робочі поверхні, наявність глибоких борозни або мікросхем.

  Замініть гальмівні прокладки передніх гальмівних механізмів лише на набір 4 шт. (по два з кожного боку). Перш ніж замінити гальмівні прокладки, перевірте рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра. Якщо рівень близький до верхньої позначки, необхідно викачати частину рідини: після заміни зношених прокладок рівень підніметься нещодавно.

  Вам знадобиться: клавіші “в 12” та “за 14”, ключ для горіхів коліс, ковзаючі плоскогубці або універсальний знімач.

  Зніміть ліве переднє колесо.

  Поверніть болт кронштейна кронштейна кронштейна на телескопічну передню підвіску.

  Виверніть болт направляючого пальця суппорт.

  і підніміть суппорт.

  Вийміть гальмівні прокладки зі своїх путівників.

  Це те, що виглядають гальмівні колодки переднього гальмівного механізму: 1. внутрішній гальмівний блок; 2. Зовнішній гальмівний блок; 3. Індикатор зносу.

  і вийміть дві тарілки.

  Видаліть металеві прокладки з гальмівних колодок.

  Уточіть поршень робочого циліндра за допомогою ковзаючих плоскогубців.

  або універсальний знімач.

  З кожною заміною гальмівних прокладок перевірте стан захисних гумових обкладинок направлявів та шпильки, а також руху суппорт відносно направляючих гальмівних колодок. Якщо рух важкий, змащуйте направляючі пальці послідовною мастилом та шпилькою. Для цього…

  Зніміть захисну кришку направляючого пальця.

  і змастіть направляючий палець спеціальною високою температурою послідовного жиру.

  Зніміть захисну кришку направляючого штифта.

  і, від’єднаючи суппортер від шпильки, змастіть шпильку з тим самим жиром. Встановіть захисні обкладинки для видалення. Якщо є ознаки старіння гуми, замініть захисні обкладинки направляючого пальця та штифта.

  Встановіть утримуючі таблички, гальмівні прокладки в посібниках та інших частинах у порядку, знімання зворотного видалення, з урахуванням наступного:

  Аналогічно, замініть гальмівні колодки гальмівного механізму правого колеса.

  Перевірте і, якщо потрібно, відновити рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра.

  Заміна зношених гальмівних прокладок новими, не поспішайте негайно піти на зайняті шосе. Можливо, що при першому інтенсивному гальмуванні на вас неприємно впливатиме на низьку ефективність гальмування, незважаючи на те, що прокладки встановлені.

  Диски гальм також зношуються, і Новьколді відносяться до них лише країв, практично без уповільнення. Виберіть тиху вулицю або прохід без автомобілів і повільно сповільнюйтесь кілька разів, щоб накладки затягували і почніть відповідати всій поверхні.У той же час оцінити ефективність гальм. Намагайтеся не різко уповільнити принаймні перші 100 км. З сильним нагріванням безробітних прокладок, верхній шар їхніх накладок вигорає, а гальма не буде найефективнішою протягом тривалого часу.

  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

  Заміна прокладок на задньому барабанному гальмуванні Hyundai Accent

  Обстеження

  Максимальний діаметр: 200 мм

  Встановлення

  Контактні точки гальмівних колодок з гальмівним щитом;

  Б. Контактні точки гальмівних колодків із опорною табличкою.

  Рекомендована мастила: SAE J310, NLGI

  Hyundai-Doc.ru © 2021. Всі права захищені.

  Політика конфіденційності

  Ця політика конфіденційності персональних даних (далі-Політика конфіденційності) застосовується до всієї інформації про те, що сайт https: // hyundai-doc.Ру. (далі.RU) розташований на доменному імені Hyundai-Doc.RU (а також його субдомени) може отримати користувача під час використання веб-сайту Hyundai-Doc.ru (як і його субдомени), його програми та його продукція.

  Використання SiteHyundai-Doc.Руо визнається безумовною згодою користувача з політикою закусок та умовами обробки його особистої інформації, вказаної в ній; У разі незгоди з цими умовами користувач повинен утримуватися від використання цього ресурсу.1. Визначення та терміни

  1.1. Сайт Hyundai-Doc.Ру. на якій розміщується загальнодоступна інформація.

  1.2. Публічна інформація. публічно відома інформація та інша інформація включає, доступ до якої не обмежений.

  1.3. Користувач-особа за допомогою сайту Hyundai-Doc.Ру.

  1.4. Особисті дані. інформація, що стосується конкретного користувача, відповідно до федерального закону “про персональні дані”.

  1.5. Файли-фрагменти даних, надіслані веб-сервером, до браузера під час відвідування сайту. Hyundai-Doc.RU автоматично отримує деякі типи інформації, отримані в процесі взаємодії користувачів із публікацією. Ми говоримо про технології та послуги, такі як веб.протоколи, зозуля, веб.набори, а також програми та інструменти цієї третьої сторони. Печиво.

  Файли cookie. це частина даних, які автоматично розміщуються на жорсткому диску комп’ютера на кожному відвідуванні веб.сайту. Таким чином, файли cookie. унікальний ідентифікатор браузера для веб.сайту. Файли cookie дозволяють зберігати інформацію на сервері та допомогти її простіше орієнтуватися у веб.просторі, а також дозволяти проаналізувати сайт, оцінювати результати та орієнтуватися на поведінкову рекламу. Більшість веб.браузерів дозволяють використовувати файли cookie, однак ви можете змінити налаштування, щоб відмовитись працювати з файлами cookie або відстежувати шлях їх списку розсилки. Більше того, деякі ресурси можуть працювати неправильно, якщо робота файлів cookie у браузері заборонена.

  1.6 сайту Hyundai-Doc.RU не контролює і не несе відповідальності за сайти третіх сторін, на які користувач може переглянути посилання, доступні на сайті.

  Особиста інформація користувачів, яку отримує та процеси

  2.1. У рамках цієї політики розуміється “особиста інформація користувача”:

  2.1.1. Особиста інформація, яку користувач надає про себе під час виходу з програми, здійснення покупки, реєстрації (створення облікового запису) або в іншому процесі використання Сайту.

  2.1.2. Дані, які автоматично передаються сайтом Hyundai-Doc.RU в процесі його використання за допомогою програмного забезпечення, встановленого на пристрої користувача, включаючи ІЧ.адреси, інформацію про файли cookie, інформацію про браузер користувача (або іншу програму, за допомогою якої здійснюється доступ до Сайту), адресу доступу до запитуваної сторінки.

  Форми для Hyundai Accent своїми руками

  У цьому маленькому матеріалі ви дізнаєтесь, як самостійно замінити гальмівні прокладки на Hyundai Accent (передня і ззаду). Вся робота можна зробити самостійно, в них немає нічого складного. Для ремонту вам знадобиться набір інструментів, джек, а також початкові навички. Але щоб здійснити ремонт, вам потрібно знати хоча б у загальній конструкції всієї системи.

  • Демонтаж механізмів переднього гальма
  • Діагностика стану структурних елементів
  • Процедура встановлення прокладок
  • Механізми задніх гальм: Видалення
  • Діагностика задніх гальмівних механізмів
  • Встановлення задніх прокладок

  Демонтаж механізмів переднього гальма

  Конструкція штангенциркуля переднього колеса показана на малюнку. Також вказані рекомендовані моменти затягування всіх різьблених суглобів. Процедура виконання роботи при вилученні механізмів гальм на акценті Hyundai:

  • Поверніть болт знизу і підніміть весь суппорт. Виправте його з дротом, щоб не пошкодити шланг.
  • Зніміть прокладки.

  Перш ніж виконувати ці маніпуляції, необхідно послабити затягування колісних болтів, підняти машину з гніздом. Після цього ви можете повністю зняти колесо. Обов’язково встановіть зупинки під задніми колесами, щоб автомобіль не міг кататися. І ніколи не натисніть на педаль гальма, коли штангенциркуль буде видалено. це призведе до того, що поршні гризли, і вам доведеться змінити весь механізм.

  Пристрій та заміна гальмівних колодок на акцентному автомобілі Hyundai

  Автомобіль Hyundai Accent 1 покоління з’явився в просторі нашої країни в середині 90-х років минулого століття. Протягом декількох років ця модель набула такої популярності серед автомобілістів, що на початку нового століття виробництво Hyundai Accent 2 покоління, встановлених на автомобільному заводі Taganrog. У 2006 році там було створено виробництво 3 поколінь цього автомобіля під новою назвою Verna, але новий асортимент моделей цього автомобіля не використовував особливу популярність у нашій країні. Як результат, 3 покоління було припинено, і натомість вони продовжували виробляти застарілу лінійку.

  Виробництво Hyundai Accent 2 покоління тривало до 2012 року і закінчилося лише появою 4.го покоління цього автомобіля, яке було названо Hyundai Solaris в нашій країні. Взагалі, цей іноземний автомобіль має досить просту та надійну конструкцію, а головний зрив акценту Hyundai пов’язаний з несвоєчасною заміною витратних матеріалів. Особливо це стосується гальмівної системи. Заміна гальмівних прокладок цього автомобіля не є складною процедурою, і її можна зробити своїми руками.

  Заміна передніх гальмівних прокладок на акценті

  Заміна гальмівних колодок Hyundai Accent потрібно у випадку критичного зносу, жирного або розтріскування. Прокладки також змінюються безвідмовними при заміні гальмівних дисків. Заміна прокладок Hyundai Accent повинна бути змінена на набір на обох колесах, інакше при гальмуванні можна взяти машину в бік через нерівномірний знос. Якщо гальмівний диск деформований, тоді, коли ви натискаєте на гальмо, ви відчуєте побиття на кермі. На передніх блоках. спеціальні датчики акустичного зносу, це звичайні металеві пластини. При стиранні, блок до критичного рівня, пластина починає торкатися диска, видаючи неприємний звук при натисканні на гальмо.

  Стандартна товщина нового гальмівного диска Hyundai становить 19,0 мм, мінімально прийнятна. 17,0 мм. Максимально допустимий кінцевий промінь гальмівного диска становить 0,05 мм. Товщина накладення нової гальмівної прокладки становить 9,0 мм, мінімум. 2,0 мм. З товщиною оболонки внутрішньої прокладки менше 2,0 мм, індикатор акустичного зносу починає публікувати крик, попереджаючи драйвер про необхідність термінової заміни прокладок.

  Схема передньої гальмівної системи Hyundai наголошує далі на фотографії.

  Інструкції щодо заміни передніх гальмівних колодків Hyundai Accent.

  Якщо рівень гальмівної рідини в резервуарі знаходиться на o o o o o, медичний шприц або гумова груша викачують з резервуарної частини рідини, так що при проливанні поршня в циліндр, рідина не витікає з цистерни.

  Зніміть переднє колесо.

  Вставляючи викрутку з широким лезом між гальмівним димом і внутрішнім блоком, ми розкладаємо гальмівні колодки і скидаємо поршень у циліндр.

  Голова “на 12” знімається направляючим пальцем штангенциркуля і вийміть палець.

  Поверніть супортер навколо верхнього направляючого штифта і зав’яжіть суппортер з дротом або шнуром до передньої підвісної пружини.

  Ми виймаємо зовнішні та внутрішні прокладки з путівника.

  Зніміть пружинні тримачі прокладок.

  Ми очищаємо частини гальмівного механізму від бруду та корозії, особливо сидіння гальмівних колодків у суппортному шалаторі та в направлених колодках.

  Для очищення гальмівних механізмів заборонено використовувати бензин та дизельне паливо. Доцільно застосувати спеціальні високотемпературні мастильні матеріали до направляючих пальців, особливо це стосується, якщо більше немає старої мастила і з’явилися сліди корозії.

  Встановіть прокладки у зворотну послідовність. Майте на увазі, що індикатори акустичного зносу встановлені на внутрішніх блоках.

  Після заміни прокладок на обох передніх колесах кілька разів натисніть педаль гальма, щоб встановити зазори між блоками та дисками. Перевірте рівень рідини в резервуарі та, якщо необхідно, донесіть його до норми.

  Інтервал заміни гальмівних прокладок залежить від їх якості, місцевості, а також від способу та стилю водіння. Передні прокладки, швидше за все, стануть нікчемними, в середньому на 40-60 000 км пробігу. Задній ходить приблизно вдвічі довше. Товщина нових гальмівних прокладок-12-13 мм., Критичний знос блоків розглядається, коли прокладки тертя стираються до 2-3 мм. Той факт, що настав час змінити прокладки, пронизливий скрип датчика зносу звітує.

  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх
  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

  Це, дуже детальне відео, по суті, відео інструкція чи урок показує, як замінити передні гальмівні прокладки та замінити гальмівні диски на Accent 2006 року Hyundai Accent. Якщо виникають сумніви щодо того, щоб змінити прокладки та диски своїми руками, то відео допоможе їх розвіяти.

  Почніть з блокування задніх коліс та встановлення автомобіля на ручний хід. Потім встановіть гніздо і вийміть переднє колесо. Щоб змінити прокладки, достатньо відкрутити нижній болт кріплення штангенциркуля і кинути суппорт і, рухаючись убік, вийміть.

  Тепер ви можете безпечно зняти старі гальмівні прокладки. Якщо вам також потрібно змінити гальмівний диск, то вам потрібно зняти кріплення кронштейна суппорт, який утримується на двох болтах. Після чого можна буде видалити гальмівний диск. Якщо диск не потрібен, то не торкатися кріплень і. Досить змінити встановлені таблички прокладки, встановити нові прокладки та натиснути поршень гальмівного циліндра.

  Ви можете дізнатися набагато більше про те, як змінити гальмівні колодки та гальмівні колеса Hyundai Accent з цього відео з інструкціями.

  Причини несправності

  Причини несправності задніх гальмівних колодків нічим не відрізняються від спереду. Але, варто зупинити їх, щоб їх знати:

  Незважаючи на те, що ціна оригінальних витратних матеріалів трохи завищена, з точки зору якості вони є найкращим варіантом. Крім того, такі гальмівні прокладки рекомендуються виробником і мають повну сумісність із певною моделлю.

  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

  Якщо ви не хочете переплатити, то вам слід звернути увагу на прокладки Hi-Q. Це недорогі, але в той же час дуже високі витратні матеріали, сумісні з Hyundai Accent і демонструють хорошу чутливість як при перегріті, так і на холод. І спереду і ззаду ми їх використовуємо.

  Діагностика стану структурних елементів

  Тепер ви можете перевірити гальмівні прокладки на предмет забруднення або зносу. Накладки повинні мати товщину приблизно 9 мм. Але вся система також буде працювати з блоками, в яких колодки мають товщину 2 мм. Але це надзвичайно допустиме значення, не рекомендується використовувати такі прокладки.

  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

  Якщо замінити колодки Hyundai Accent, то вам потрібно це зробити на всій осі. Якщо його замінять на лівій передній стороні, тоді поставте нові праворуч. І при зняттям прокладок та повторному встановленні рекомендується позначити місце, щоб не плутати згодом. Але зверніть увагу на те, що накладки не повинні мати шкоди.

  Корисні поради

  Ми одягаємо колеса 3 шматки. 2 ззаду та 1 спереду. Ми відкладаємо і йдемо на тестування. Я пройшов 3 км, знайшов невеликий підйом.

  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

  Є гальма, ручний хід стверджує, що FIG відійде від нього. Наступні вихідні я планую дістатися до мотора ABS.

  Hyundai Accent 2008, 102 л. З Незалежний ремонт

  Так, вам потрібно взяти зимові шини, ще є час перед зарплатою, добре, що я живу на Півдні. Як результат, колодки не розлучені, не призводять до барабана, як носять.

  Як результат, ми отримуємо збільшення зносу та нагрівання передніх гальм. Ручний гальмо також буде слабким 15 і більше кліків, а витягнути його з пасажирського відсіка марно.

  Зв’яжіться з нами

  Це також стосується автомобілів з ABS, вони завжди добре сповільнюються з педалі в підлозі, але з плавним гальмуванням та ручним рукояткою також не буде протікати ззаду. Щоб усунути проблеми, зверніться до корейської служби автомобілів, де ви зробите все необхідне для P.

  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

  В результаті педаль гальма стане щільнішим, зі слабким пресом, машина осаджується краще, ніж. Як і на задніх гальмах диска, прокладки яких завжди розташовані якомога ближче до торгівлі.

  Якщо ви хочете вручну, ось процедура: інакше прокладки чіпляються в бік барабана, і його не видалить 2, щоб зняти колесо 3, щоб зняти барабан, щоб постукати, накрутить його в отвори барабана 2 підходящого болт. Якщо його не видаляють, то ми послаблюємо ручний хід ще більше!

  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

  Не забудьте потягнути дошку, що спирається на передачу. Намагаючись повернути барабан назад. Зробіть барабан, який носили лише трохи щільно, але в той же час знявся без проблем.

  Зазвичай це відповідає клікам, не бажано робити менше, оскільки, коли клацає, задні колеса постійно сповільнюються.

  Веско-Транс.Ру

  Автоматичні / огляди / тести

  Заміна задніх прокладок Hyundai Accent Tagaz

  Hyundai Accent Car гальмівні колодки

  Автомобіль 1-го покоління Hyundai Accent з’явився в просторі нашої країни в середині 90-х років минулого. Заміна задніх прокладок Hyundai Solaris (заміна передніх прокладок). Протягом декількох років ця модель набула такої популярності серед власників автомобілів. що на початку нового століття на автомобільному заводі в Taganrog було встановлено виробництво Hyundai Accent 2.

  Встановлення нових прокладок та регулювання ручної роботи

  Встановлення нових елементів здійснюється у зворотному порядку. Слід зазначити, що ручний гальмо регулюється автоматично. достатньо, щоб його стиснути кілька разів.

  змінити, задні, акцент, hyundai, задніх

  Якими можуть бути нюанси при заміні задніх прокладок на “акценті”? Якщо ви придивитесь уважно, то є багато:

  • Часто набір прокладок не містить пружин, вам доведеться купувати їх окремо. У першій частині статті вказується кількість партій продуктів.
  • Також пластини, які регулюють ручне гальмо, часто провалюються. Найкраще поставити новий набір, інакше неминуче з’являться проблеми з налаштуванням механізму.
  • Ефективність гальмування безпосередньо залежить від стану барабанів. Якщо виробництво досить велике, вам потрібно замінити елементи та здійснити їх канавку та врівноважувати.

  Якщо на вашому автомобілі встановлені красиві колесні диски, то навіщо зіпсувати зовнішній вигляд барабанними гальмами? Буде набагато краще, якщо ви поставите диск. Але в цьому випадку вам доведеться встановити гідравлічний привід ручного приводу. Завдяки такому законному налаштуваннях, безпека автомобіля та його зовнішній вигляд збільшуються.

  Замінники

  Доцільно придбати деталі у свердловинних брендів. Це єдиний спосіб уникнути проблем із встановленням. До кількох тисяч.

  Назва Код постачальника
  Їсти 24.0118-0145.1 З 2.5 тисяч. рублети
  Синій друк ADG04396 З 2 тис. рублети
  Богос 0 986 479 256 З 1.7 тисяч. рублети