Kia Mohave з пробігом: АБС…

ZAGALNI VIDOMOSTI KIA MOHAVE / BORREGO Z 2008 ROCK (Onomennia 2011 Rock)

Vibachte, Statty доступна для лишайної мафії.

Для Chitannik Statti Craindelniti Mova на сайті.

Дядько! Для дроблення готових, це не добре для вашого Elektronnu. Хрест, будьте прихильні, бо синій на листі, які Мі був накладений до вас.

Тип двігуна: G6DA / G8BA / D6EA

Op’m dviguna: 3.8/4.6/3.0d l.

Служба: 250/274/340 K. З.

При купівлі книг у PDF

Vy snapper до книги vіdraza pyly pay.

Книга буде висвітлена форматом PDF, я, у вас буде сантехнік.

Усі книги Ідалной Яджусті, до празуїму без Відавніцсі.

Elektronni книги нічі не робити Пеперов, i є ї ї ї ї ї ї ї.

Офічі Нашема, представлений в україні, що Польща, Вошаді може бути за дальше для нас для конкретної адреси.

VSI оплачуйте на сайті якомога більше, щоб бути приводом систем Світовиха.

Пілі купує книгу, яку Буде буде від вашого спеціального кабеннету, зірки Vynathashiti ї одночасно одночасно одночасно одночасно.

Виплата цих штор мета дурниць, щоб ходити зі спеціальним кабінетом. Автоматичний поспіх через 10 секунд. Перейдіть у спеціальний кабінет

Книга не визнана для продажу від вашого Краокані. Ви можете зробити рану на папері з версією центральних книг на сайті autoinform96.com.

Оплата за товар, що завіси книг у Електроні Вігугі (формат PDF) на сайті. Для Tsoy Treba знайте цікаву для вас книгу I на кнопці “купити”. Книга книги в Нопці. Pisla Naskanny на кнопці “Купівля” автоматично запускає платіжну систему, для передньої особи LidatitititItitItitItition Vibrain Книга перед світовим світом банківської картки (Visa, MasterCard, Svit Toscho). Pislalovek danya візки про payshic remitsit. Bingle Tevity, Pislaylaya Paysnenna, ви не в так само повертаєте назад на сайт платіжних систем на сайті Krutilvertel.

Обґрунтовані книги

Пислії Платежа пасажирів (Be-by Yaki Resort) Ta звернулася до магазину Krutilvertel Iz Systems Vyt, платити за Storinsky StoryIntsi, ви не в тому самому, щоб потурбуватися про електронну пошту Svіyy, Kudy wa. Yakshcho vi в Zaretniy на веб.сайті Нашу, просто перейдіть на сайти людей. Ви купили книгу прокидатися зі своїм спеціальним Kabіnetai, зірки ї Чжді можливий. У VIPAD, Yakshcho, причини причин не повернулися на сайт, я зачерпнув вкладку платіжних систем для жестів проходження платежу. Mi над вашим аркушом Yakako Boda, доступ до штекера.in.

 • На картці, що стоїть, щоб викласти покупку покупки в Інтернеті
 • Пластикова карта не визнана за здоров’я оплати в Інтернеті.
 • Пластикова карта не оцінюється на здоров’я платежу в нетестерні.
 • Недолік Коштіва на пластиковому Карці.

Для цього проблеми Shchob virishiti tsi, нерішуче застоюючи абонент, щоб написати в техніці банку банку, в Яку. Fakhivtsi до банку, щоб бути в віруситі, що здорова плата.

Вісь, принципи, я всі. Весь процес сплати книги за форматом PDF Z Ремонт автомобіля на веб-сайті Nashu в позику 1-2 KVVILINI.

Yakshcho у вас є Пантан, ви можете його поставити, люті форму Gigal Gallstock, щоб написати нам аркуш на info@krutilver.com.

Kia Mohave з пробігом: АБС

mohave

Часто трапляється, що в процесі розробки моделі її техніка є складною, оперативні характеристики покращуються, але надійність падає. З Кіа Мохаве, ситуація виявилася протилежними свіжими автомобілями з оновленим екологічно чистим дизелем та 8-ступінчастою коробкою ще більше винахідливих, ніж старших. Як це сталося? Ми розуміємо другу частину огляду. Нагадаємо, що в першому ми трохи лаяли кадр, але раділи якісно виконаному електрику.

Ходова частина

Гальмівна система

У гальмівній системі все конструктивно просте і гідне постачання продуктивності. Передні диски з діаметром 328 мм, що достатньо для Мохава з дизельним двигуном з надлишком, якщо водій адекватно керує автомобілем і не плутає його з гоночним автомобілем. Це, мабуть, було недостатньо для версій з V8, але для відсутності тих.

mohave

За дисками лише трохи меншими, 324 мм, але це тому, що механізми вушної перетинки розташовані в центрі. Схема є не дуже успішною з точки зору ресурсу гандикських прокладок, але навряд чи хтось буде дрейфувати на таку машину. Але сам механізм простий і надійний. І навіть привід для ніг “ручний хід” не є проблемою, зрив рідко відбувається.

Однак ресурс прокладок невеликий, але з цією масою машини 30-40 тисяч кілометрів за встановлене-це вже непогано. Більше того, супорти з 5 років до заміни пильних пиляків безумовно пройдуть, і тоді все залежить від послуги. Якщо ви не змазуєте надлишку і не намагаєтесь їх малювати, то максимум доведеться змінити пальці супорта.

Є ще один мінус. вибір гальмівних дисків мінімальний, за винятком оригінальних варіантів, майже немає варіантів.

Але ABS тут примхливий. Але це половина неприємностей, оскільки робота датчиків системи ABS тісно пов’язана з роботою системи приводу All.Wheel. У разі розбиття ABS, весь привід.колеса вимикається або працює неправильно, що часто навіть гірше, ніж повна невдача системи. На жаль, розташування датчиків та якість проводки на них не є найкращим, відбувається розбиття роз’ємів та проводки, а не так рідко. І, найжахливіше, з вправами в грязі є шанс вловити щось тверде в проміжок між датчиком і гребінцем із зривом обох. Сама гребінець, до речі, повільно, але впевнено гниє через накопичення бруду в порожнині. Як це потрапляє. питання все ще мало.

Деталі оригінального неорігінального неорігінального неорігінального 2
Гальмо
Передні гальмівні колодки 5 986 Bosch 2 549 Синій друк 3 850
Задні гальмівні колодки 3 607 Bosch 2 238 Синій друк 1 241
Передній гальмівний диск 328 мм 7 683 NIBK 5 696 PMC 5 032
Диск заднього гальма 324 мм 7 064 NIBK 3 051 PMC 3 944

Підвіска

Для свого класу автомобіль керує досить пристойно. краще, ніж ви очікували. І справа, скоріше, не в підвісці, а в рамці та силі тіла для скручування. Все добре з комфортом, якщо колеса коштують розміру запасу, а опори тіла цілі. Їх руйнування. це рідкість, але іноді є машини з сильно провисаючими опорами, і вам потрібно шукати причини передачі шуму та вібрацій до тіла від кулонів, починаючи з цих елементів.

Підвіска коліс тут досить просунута. Попереду.класична подвійна підвіска, за гібридом з двома та багатопохватними підвісками.основні два важелі по суті є самостійними, і саме вони є основним навантаженням, але провідний апарат має ще два невеликі Посилання, що забезпечує зміну конвергенції конвергенції.

mohave

Все робиться досить монументально, і ресурс при переміщенні машини на добрих дорогах та в режимі міста на 100 тисяч майже надається. Знос елементів майже всі замінюється і недорого. Отже, кульові опори переднього верхнього та нижнього важеля. З неприємних моментів. використання кислого колапсу на передній частині нижнього важіль. Тим. Ви також можете лаяти слабку підтримку амортизатора в передній підвісці, його подушка сильно зламана під час роботи на поганих дорогах.

Основна частина власників Мохаве пам’ятають лише через пневматику на задній осі-це майже всі машини. А це означає, що існує багато приємних дрібниць, які можуть доставити купу неприємностей.

Заміна за гарантією датчиків рівня нешервів (200 євро). основних розваг власників нових автомобілів. У регіонах з вологим кліматом проблеми починаються з пробіжок 30 тисяч кілометрів. Дилери в основному змінюють самі датчики, їх двоє, збори з важелями. Нюанс полягає в тому, що сам датчик зазвичай живий і добре, відмови пов’язані з невдалого роз’єму, який з часом падає, і він окислюється на датчику. Просто очищаючи роз’єм, ви можете повернути датчик у життя, але для звичайної роботи доцільно висушити роз’єми, змащення та ущільнення.

mohave

mohave

Крекер тяги датчика гнучкий, з одного боку бути усуненим.

Ресурс насоса та пневмобаллонів досить високий, з нормально функціонуючим блоком клапана та миттям, вони обслуговують 150 та 200 тисяч кілометрів. Але шляхом промивання циліндра зазвичай нехтують, а блок клапана іноді вдалося. Як результат, зазвичай вам доводиться змінити циліндр або через повільний витік, або навіть вибух (це трапляється). Оскільки такі машини часто використовуються для тривалих поїздок і для вильотів на Off.Road, і шкода відмовитись від пневматики, багато хто ставить «резерв».клапани аварійного розряду тиску та рукотворне шосе, що приносять їх до салон. Що дозволяє “підняти” машину під час розриву датчика, мертвого насоса або засміченого шосе та уникати вибуху в циліндрі через накачування.

Ну, просто вимкнути пневматику, користь від блоку управління розташована під сидінням водія, а складні маніпуляції для видалення роз’єму не є необхідним. Іноді, коли несправностей, достатньо скинути блок у потрібний час, коли немає рулону машини, і це дозволить вам дістатися до послуги.

Спосіб передавання

Поширені проблеми

Якщо ви думаєте, що неприємності з прорізами пройшли Мохаве, то ні. З цим є повне замовлення. Я маю на увазі, хвости валів переднього колеса висять у удар, що породжує вібрації в передачі. Як завжди, причина. слабкий котел і слабкий метал. Як результат, дилер рекомендує змінити проміжний вал і правий плечима. Бюджет. запчастини за 450 євро та роботи. Якщо ви заощадите на креветках, ви можете зустріти 350, але вал доступний лише оригінал.

Проблема проявляється на автомобілях з віку з буквально чотирьох до п’яти років, за винятком, можливо, південних і більшості сухих регіонів. Якщо прорізи все ще в порядку, то густа змащування добре допомагає, і якщо вже є зворотний зв’язок, і профіль зубів порушується, то з’єднання часто збирається на епоксидному або герметику сильної фіксації. Реставрація з хвостовою та фрезерною зварюванням та фрезеруванням доступна лише тим, хто знайде хорошого фахівця з хутра, і їх мало). Але блискучі отвори з болтом, що ведеться, вже є «колективна ферма» у чистому вигляді, чого краще уникати.

mohave

Передній карданський вал автомобілів навіть був змінений відповідно до кампанії реагування через ранній знос хреста, але машини з зношеним. Причиною невеликих коливань прискорення може бути не тільки слоти, але й карданський вал. Передній кардан Шрю досить сильний і рідко ламається. Задній кардан вроджених проблем не мав. Але з пробіжками 130 ми можемо очікувати руйнування демпфера.підшипника та зносу заднього хреста. Слоти тут досить успішні, вони рідко клинуть і роз’єднують.

Задня і передня коробка передач, якщо ви стежите за рівнем масла і змінюєте її хоча б іноді (бажано кожні 60 тис.), Досить надійні. Витоки через знос масляних ущільнювачів, а сапони можуть проходити воду, коли подолають FORD.

Автоматичні коробки

Коробки передач на Мохаве лише автоматичні, але різні. 6-ти бенкери ZF 6HP26 покладаються на дизельні двигуни, після 2011 року вони почали розміщувати нову 8-ступінчасту коробку власного розвитку та виробництва з кодом A8TR1. Що є характерним, воно значною мірою “пов’язане” з лінією ZF 8HP. На автомобілях з двигунами V8 однакові типи автоматичної коробки передач були розміщені як на автомобілях з дизельним двигуном, але лише самі автомобілі від 4,6, щоб не знайти. Ви можете знайти автомобіль з бензином V6 3.8 літра, там встановлено 5-ступінчаста Jatco A5SR2/JR507A.

mohave

Перше покоління 6-х стачів від ZF (6HP26) запам’яталося багатьма проблемами, але пізні версії цієї автоматичної передачі уніфіковані за допомогою 6HP28, шестирічний ZF другого покоління, а отже, значно надійно надійні версії. Дозвольте нагадати, що основними особливостями дизайну є використання кінематичної схеми з низкою лупелів, що дозволяє отримати 6 передач, не збільшуючи розміри механізму. Він також характеризується низькою відносною кутовою швидкістю супутників, використанням схеми низького робочого тиску та низьким споживанням масла, використання гідравлічного дизайну гідравлікуму з комбінацією датчиків, блоку управління в корпусі блоку (так.цільно co.statron), а також використання часткового та ковзаючого блокування GDT на режимах більшості. У звичайному режимі GDT працює лише на холоді, а потім у нижній передачі. Закриття ковзання використовується у всіх режимах потужності, і в цьому випадку зчеплення блоків GDT працює як зчеплення та крутний момент передачі, що дозволяє підвищити ефективність гідравлічної передачі. І як тільки виникає можливість, замок стає майже повним. Але майже що. мінімізувати передачу крутих коливань, зчеплення не повністю заблоковано, забезпечуючи завжди мінімальне ковзання. З цікавих особливостей необхідно відзначити вбудований електронний термостат коробки та регулювання тиску окремо в гідравлічному ланцюзі та окремо в ланцюзі змащування механічної частини.

Як результат, ZF вдалося створити автоматичну коробку передач, яка має дуже високу ефективність у будь.яких режимах і дуже висока швидкість у поєднанні з відмінними можливостями для передачі крутного моменту. Навіть серія “середній” ZF 6HP26 має резерв щонайменше 600 нм, що дозволяє легко витримувати потужні бензинові двигуни та дизельні двигуни до 250-300 сил. Але є також зворотна сторона медалі.

Постійне використання блокування гідротрансформора (GDT) в режимі ковзання викликає однакове постійне забруднення нафтових продуктів продуктами, що блокують тертя блокування. Гідравлічна частина GDT занадто слабка із збільшенням навантаження через знос тертя або помилок при роботі гідравліки блокування схильна до поломки через перевантаження. Масляний насос коробки та всі соленоїди, перш за все, соленоїди регулювання тиску та блокування GDT, а потім вони виготовляються відповідно до ланцюга AISIN, з каналами в корпусі гідроблової пластини. І не тільки сам соленоїд зношується, але й корпус гідроблока, що набагато складніше замінити. Використання бронзи імпуляції для втулків у поєднанні з мінімальним робочим тиском у ковзаючих підшипниках також забезпечує їх високий знос та вібрацію в роботі. Ну, крім цього, сама конструкція має кілька слабких місць, таких як ущільнювачі пластикового тунелю, гумові ущільнювачі між гідрофлоком та масляними каналами, ущільнювачі спалювання проводки-так звані «окуляри» та масляні ущільнювачі.

З сильних сторін коробки, за винятком динаміки та економіки, необхідно відзначити хорошу якість самодіагностики та високі межі пристосованості. Клапани мають величезний робочий діапазон, і його більш ніж достатньо навіть для роботи дуже зношеного механізму, адаптації до старої олії, перегріву та роботи з навантаженням на холодну олію. Навіть півроку автоматична коробка передач може йти безперебійно, без ударів і ривків. А електроніка «знає» якість роботи всіх вузлів дуже добре, і найпростіший сканер можна побачити, наскільки коробка зношена.

Шкода, що якщо нафту буде змінено “відповідно до правил”, раз на 60 тисяч кілометрів або навіть рідше, як це відбувається з BMW та Audi, а крім того, щоб спалити педаль газу, коробка не має Живіть довгий час. Витоки, перегрівання, знос втулків, гідроблок, накладки GDT, підшипник реактора GDT, масляний насос, падіння тиску та зношені пакети, розрив планетарних передач починає з’являтися після 100-120 тисяч кілометрів пробігати. Окремі унікальні. і раніше.

mohave

Двигуни

Поширені проблеми

Просторий моторний відсік та зайва площа радіаторів, і в той же час прості та ресурсні форсунки системи охолодження та впусків дозволяють нам мати мінімальну кількість проблем з двигунами та їх обслуговування. Навіть підтримка служить тривалий час. Правда, всі двигуни не переносять найменшого зниження рівня антифризу в системі, а також його витоки в машинах з колективним господарством, встановленим попереднім переходом або, наприклад, внаслідок пошкодження радіатора на Off.Road. трапляється.

mohave

Бензинові двигуни

Неможливо було зустріти V8 з KIA, але V6 3.8 G6DA продається. Мотор не найкращий, ви можете побачити короткий опис його проблем у огляді Kia Sorento. З пробіжками понад 200 тисяч, це вже не радує знос групи поршня та споживання нафти, стуків фазових регуляторів, поломки впускного колектора та кліки. На важкому позашляховику він не дає жодної динаміки чи економіки. Сумнівно, що він виявиться дешевшим, ніж дизель 3.0. І серед підрозділів контракту є чіткий дефіцит, чітка ознака невдалого двигуна.

Дизельні двигуни

Основна частина Мохава оснащена дизельними двигунами 3,0 CRDI серії D6EA та D6EB. Для всіх подібностей характеристик у дрібницях вони дуже різні: у них різні ГБК, світиться свічки, паливне обладнання, форсунки, EGR та багато інших елементів. Новий варіант, який є логічним, відповідає більш свіжим екологічним стандартам.

mohave

Загалом, 3-літровий дизель дуже успішне. Багато джерел впевнено називають це посиленою версією Isuzu dmax 6De1, але насправді це припущення є вигадкою. Двигуни мають різну конструкцію блоку циліндрів, абсолютно різні GBC, різний привід часу, а паливне обладнання різко змінюється. Якщо об’єм і конфігурація не збігаються, але в конструкції передньої стінки блоку є щось спільне.

Ось цілий член, що є без проблемних картриджів.

Перелік проблем досить короткий. Несправність глобального блоку живлення регулярно виявляється, а апетит нафти зазвичай асоціюється або з несправністю вентиляційного клапана картера, або турбіновим ресурсом. Краще змінювати клапан кожні 30-40 тис. Пробіг, а масло на турбіні буде вказувати на проблеми з ним.

Турбіна не вмирає раптово, але олія починає заїжджати в на вході досить маленькі 130-150 тисяч. На щастя, це зручно встановлено, ви можете перевірити наявність люфту та жирного.

На двигунах D6EB турбіна дещо відрізняється, але з тим самим картриджом, але вона збільшила ресурс до впевненості 200. Ціна картриджа смішна 120 євро, тому заміна не зруйнована. Електричний привід приводу VGT тут змінної геометрії обслуговує щонайменше до 150 тисяч кілометрів. Часто смерть турбіни пов’язана саме з його відмовою та регулярним погашенням.

Ще одна причина покарання. це не дуже успішні датчики абсолютного тиску. Вони забруднені серпаною та недооцінюють свідчення. На щастя, легко видалити та очистити їх за допомогою карблінера, вони стоять прямо на впускному колекторі зверху. Якщо не краще не використовувати дуже агресивні рідини. Причиною інтенсивного формування автомобіля є робота клапана EGR. Тут немає фільтра для сажі, тому вхід сильно забруднюється. Сам клапан майже не зламається, але якщо ви хочете його відключити, вам доведеться пришити блок управління, він має багаторівневу систему перевірки системи. Нагорода становитиме приблизно 300 сил та 650 нм на даний момент на прошивці “під євро-1” на улюблених тюнерів. Двигун після нього просто реактивне, але автоматична коробка передач перетравлює таку тягу з труднощами.

mohave

Дизельний двигун також має датчик масового потоку повітря (DMRV), його часто забруднюють, але це вже на совісті рідкісної заміни фільтра і клапана вентиляції картера. коли він старіє, падає тяга та З’являється дим при низькому навантаженні.

Ресурс ланцюга синхронізації високий, натягувачі недорогі, і все просто влаштовано. Шкода, лише з пробіжками 250-300, крім шуму, ланцюг може трохи ковзати. Зазвичай без серйозних наслідків, лише з сильною тягою та димом, але періодично відбувається зрив клапанів.

Деталі оригінального неорігінального неорігінального неорігінального 2
Двигун
Радіатор 3.0 CRDI 20 962 Завантажте 16 900
Натягувач невеликого ланцюга 807 Немає в наявності
Монтажний номер 3.0 CRDI 7 192 Немає в наявності
Постріл Блок 3.0 289 471 Немає в наявності
Асамблея помпезності 3.0 3 729 GMB 253
Масляний насос 3.0 9 072 Немає в наявності

Приймати чи не взяти?

Мохейв. це випадок, коли модифікація може бути прийнята, по суті, будь.яка. Ви навряд чи знайдете невдалий бензин V6, але ви не повинні відрізати все інше, а також рестайлінські машини з 8-ступінчастою коробкою краще з усіх точок зору, але Дест також не можна назвати таким невдалим. Загалом, той факт, що “абсолютно новий” Mohave 2020. це стара модель з новим оперенням, швидше за все записується у списку своїх переваг, ніж навпаки.

Автоматична коробка передач 6HP26 Kia Mohave / Borrego Z 2008 Rock (Onomennia 2011 Rock)

Vibachte, Statty доступна для лишайної мафії.

Для Chitannik Statti Craindelniti Mova на сайті.

Дядько! Для дроблення готових, це не добре для вашого Elektronnu. Хрест, будьте прихильні, бо синій на листі, які Мі був накладений до вас.

Тип двігуна: G6DA / G8BA / D6EA

Op’m dviguna: 3.8/4.6/3.0d l.

Служба: 250/274/340 K. З.

При купівлі книг у PDF

Vy snapper до книги vіdraza pyly pay.

Книга буде висвітлена форматом PDF, я, у вас буде сантехнік.

Усі книги Ідалной Яджусті, до празуїму без Відавніцсі.

Elektronni книги нічі не робити Пеперов, i є ї ї ї ї ї ї ї.

Офічі Нашема, представлений в україні, що Польща, Вошаді може бути за дальше для нас для конкретної адреси.

VSI оплачуйте на сайті якомога більше, щоб бути приводом систем Світовиха.

Пілі купує книгу, яку Буде буде від вашого спеціального кабеннету, зірки Vynathashiti ї одночасно одночасно одночасно одночасно.

Виплата цих штор мета дурниць, щоб ходити зі спеціальним кабінетом. Автоматичний поспіх через 10 секунд. Перейдіть у спеціальний кабінет

Книга не визнана для продажу від вашого Краокані. Ви можете зробити рану на папері з версією центральних книг на сайті autoinform96.com.

Оплата за товар, що завіси книг у Електроні Вігугі (формат PDF) на сайті. Для Tsoy Treba знайте цікаву для вас книгу I на кнопці “купити”. Книга книги в Нопці. Pisla Naskanny на кнопці “Купівля” автоматично запускає платіжну систему, для передньої особи LidatitititItitItitItition Vibrain Книга перед світовим світом банківської картки (Visa, MasterCard, Svit Toscho). Pislalovek danya візки про payshic remitsit. Bingle Tevity, Pislaylaya Paysnenna, ви не в так само повертаєте назад на сайт платіжних систем на сайті Krutilvertel.

Обґрунтовані книги

Пислії Платежа пасажирів (Be-by Yaki Resort) Ta звернулася до магазину Krutilvertel Iz Systems Vyt, платити за Storinsky StoryIntsi, ви не в тому самому, щоб потурбуватися про електронну пошту Svіyy, Kudy wa. Yakshcho vi в Zaretniy на веб.сайті Нашу, просто перейдіть на сайти людей. Ви купили книгу прокидатися зі своїм спеціальним Kabіnetai, зірки ї Чжді можливий. У VIPAD, Yakshcho, причини причин не повернулися на сайт, я зачерпнув вкладку платіжних систем для жестів проходження платежу. Mi над вашим аркушом Yakako Boda, доступ до штекера.in.

 • На картці, що стоїть, щоб викласти покупку покупки в Інтернеті
 • Пластикова карта не визнана за здоров’я оплати в Інтернеті.
 • Пластикова карта не оцінюється на здоров’я платежу в нетестерні.
 • Недолік Коштіва на пластиковому Карці.

Для цього проблеми Shchob virishiti tsi, нерішуче застоюючи абонент, щоб написати в техніці банку банку, в Яку. Fakhivtsi до банку, щоб бути в віруситі, що здорова плата.

Вісь, принципи, я всі. Весь процес сплати книги за форматом PDF Z Ремонт автомобіля на веб-сайті Nashu в позику 1-2 KVVILINI.

Yakshcho у вас є Пантан, ви можете його поставити, люті форму Gigal Gallstock, щоб написати нам аркуш на info@krutilver.com.

Автоматична коробка передач A8tr1 Kia Mohave / Borrego Z 2008 Rock (Onomennia 2011 Rock)

Vibachte, Statty доступна для лишайної мафії.

Для Chitannik Statti Craindelniti Mova на сайті.

Дядько! Для дроблення готових, це не добре для вашого Elektronnu. Хрест, будьте прихильні, бо синій на листі, які Мі був накладений до вас.

Тип двігуна: G6DA / G8BA / D6EA

Op’m dviguna: 3.8/4.6/3.0d l.

Служба: 250/274/340 K. З.

При купівлі книг у PDF

Vy snapper до книги vіdraza pyly pay.

Книга буде висвітлена форматом PDF, я, у вас буде сантехнік.

Усі книги Ідалной Яджусті, до празуїму без Відавніцсі.

Elektronni книги нічі не робити Пеперов, i є ї ї ї ї ї ї ї.

Офічі Нашема, представлений в україні, що Польща, Вошаді може бути за дальше для нас для конкретної адреси.

VSI оплачуйте на сайті якомога більше, щоб бути приводом систем Світовиха.

Пілі купує книгу, яку Буде буде від вашого спеціального кабеннету, зірки Vynathashiti ї одночасно одночасно одночасно одночасно.

Виплата цих штор мета дурниць, щоб ходити зі спеціальним кабінетом. Автоматичний поспіх через 10 секунд. Перейдіть у спеціальний кабінет

Книга не визнана для продажу від вашого Краокані. Ви можете зробити рану на папері з версією центральних книг на сайті autoinform96.com.

Оплата за товар, що завіси книг у Електроні Вігугі (формат PDF) на сайті. Для Tsoy Treba знайте цікаву для вас книгу I на кнопці “купити”. Книга книги в Нопці. Pisla Naskanny на кнопці “Купівля” автоматично запускає платіжну систему, для передньої особи LidatitititItitItitItition Vibrain Книга перед світовим світом банківської картки (Visa, MasterCard, Svit Toscho). Pislalovek danya візки про payshic remitsit. Bingle Tevity, Pislaylaya Paysnenna, ви не в так само повертаєте назад на сайт платіжних систем на сайті Krutilvertel.

Обґрунтовані книги

Пислії Платежа пасажирів (Be-by Yaki Resort) Ta звернулася до магазину Krutilvertel Iz Systems Vyt, платити за Storinsky StoryIntsi, ви не в тому самому, щоб потурбуватися про електронну пошту Svіyy, Kudy wa. Yakshcho vi в Zaretniy на веб.сайті Нашу, просто перейдіть на сайти людей. Ви купили книгу прокидатися зі своїм спеціальним Kabіnetai, зірки ї Чжді можливий. У VIPAD, Yakshcho, причини причин не повернулися на сайт, я зачерпнув вкладку платіжних систем для жестів проходження платежу. Mi над вашим аркушом Yakako Boda, доступ до штекера.in.

 • На картці, що стоїть, щоб викласти покупку покупки в Інтернеті
 • Пластикова карта не визнана за здоров’я оплати в Інтернеті.
 • Пластикова карта не оцінюється на здоров’я платежу в нетестерні.
 • Недолік Коштіва на пластиковому Карці.

Для цього проблеми Shchob virishiti tsi, нерішуче застоюючи абонент, щоб написати в техніці банку банку, в Яку. Fakhivtsi до банку, щоб бути в віруситі, що здорова плата.

Вісь, принципи, я всі. Весь процес сплати книги за форматом PDF Z Ремонт автомобіля на веб-сайті Nashu в позику 1-2 KVVILINI.

Yakshcho у вас є Пантан, ви можете його поставити, люті форму Gigal Gallstock, щоб написати нам аркуш на info@krutilver.com.

Плюси і мінуси Кіа Мохаве

Вони часто запитують про те, як поводиться машина взимку. Я відповідаю. Мохава має специфічне знесення завдання під час руху по сніжній дорозі, ви можете дрейфувати на нього, не зависаючи. Я не думаю, що це якийсь косяк. Я звик до цього і не переживаю!

На морозі автомобіль добре поводиться! Він починається ідеально, але в режимі очікування тривалий час нагрівається. Зазвичай я чекаю 5 хвилин, щоб простою, потім переходжу в режим пенсіонера протягом 5-7 хвилин, і це зазвичай достатньо. Інтер’єр зігрівається трохи повільніше, ніж на бензині, але я не відчуваю дискомфорту.

Про споживання. Тут ще нічого не зрозуміло. 8,5-10 літрів проходять по шосе. У місті близько 15-16 літрів, але у мене короткі відстані, світлофори тощо.D. Поки він повільно зростає в процесі бігу, він не зменшується)

Артур, огляд власника Kia Mohave 3.0d дизель з автоматичним

У салоні багато розвинених деталей. На другий день все вже знаходиться у відбитках пальців і пилу, а частина над безладом незабаром спричинить кліща правого ока через те, що відображає будь.яке джерело світла з вулиці.

Ви повинні приклеїти частину компонентів плівкою, щоб вона не дряпала. І також буде потрібно, щоб розібратися, як по.різному залізти в машину в мисливській формі та в брудних гумових черевиках. Я сумую за ручкою на передній стійці з боку водія.

Ну, якщо ви його повністю знайдете, то наявність люка засмучена. Розширюється і така низька стеля. Функціональність цього люка дорівнює нулю. Йому потрібні були лише у 18-19 років, коли ви під’їжджаєте до університету і робите музику гучнішою, щоб привернути увагу дівчат.

Дмитро, огляд про нову Kia Mohava 3.0d Автоматична коробка передач 2021 г.V.

Взяв його в Архангельськ. Я їхав додому до Псов. Автопілот з інтелектуальним круїзом. Shikaren. Ви можете спокійно, не боячись, що ви посмикуєте кермо, відкрита вода, щоб пити тощо.С. Хороша динаміка. Необхідно наздогнати. дизель перетягується, щоб ви обійшли стовпчик.

Зручний висновок до склянки інформації про швидкість. Стілець комфортний, спина не втомилася, ви сидите високо (до цього я поїхав до Hyundai Sonata 2019.V.). У салоні та багажнику достатньо місць.

Перевірили будинки автоматичної системи гальмування та безпеки. Під час руху назад, вперед, а також при проходженні поворотів, він автоматично уповільнюється і не рухається, якщо на шляху трапляється інша машина. Я збирався їздити один раз, і в зоні сліпих справді була машина. вона врятувалася від аварії.

Огляд реального власника Kia Mohave Premium 3.0d 2022

Жорсткість суспензії взимку на 18-му дисках із сильними морозиками, суспензія трохи вежа. Я перетнув 20.й диски на літо, також суворі. Однак це зрозуміло: позашляховик кадру. це галасливий і жорсткий автомобіль. До речі, я зроблю складну шумку.

Засмучувати певну ілюмптанцію камер та датчиків. Камери забруднені взимку безбожно. передня і задня кидає дуже сильно. Датчик Лідара також кидає взимку, тому на дуже брудній дорозі було спрацьовано сповіщення про те, що система утримання в смузі була відключена.

Аеродинаміка У якийсь момент я помітив кумедний факт-він сильно кидає заднє вікно та п’яту двері, і капот може залишатися ідеально чистим і сухим, всі інші речі рівні.

І було також неприємно здивовано, що машина величезна, але кількість різних ніш і ящиків, де ви могли щось приховати. це маленьке. Навіть сміття не надається, його доведеться вирішити за рахунок придбання якогось стороннього пристрою.

Андрі, огляд нового Kia Mohave 3.0d з автоматичною коробкою передач 2021

Після Subaru Forester, придбаний Мохавою. Дизель. ніколи раніше не пробував таких двигунів. Прискорення. це щось! Автомобіль 2,5 тонни, але як вилітає куля.

Керованість Мохави зовсім інша. Обганяючи по снігу, покриту дорогою траєкторією та темпом, як Subaru, спричинених помітними сутичками. Коротше кажучи, від Subaru вам потрібно відлучити і звикати до Мохави. Необхідно керувати ним по.різному. радіуси більші, рухи більш гладкі, а швидкість у вигині внизу.

А також машина сувора (порівнюється знову з Subaru), можливо, роль відіграє 20 ″ катоків. Хоча мій друг, прокинувшись за своїм кодіаком, сказав, що Мохава, безумовно, комфортніше.

Огляд Kia Mohava Premium 3.0d (249 л.З.) Автоматична коробка передач 2022