Заміна масла в варіаторі Audi А6 С6

Коли слід міняти масло в варіаторі Audi

Варіатор. це пристрій, що забезпечує передачу крутного моменту, особливістю пристрою якого є можливість бесступенчатого плавного зміна передавального відношення в деякому діапазоні. Незалежно від механізмів, де застосовується варіатор, будь то машина, мопед або якийсь верстат, все труться і обертові деталі зобов’язані працювати в мастилі, інакше вони будуть спрацьовуватися дуже швидко.

Виробники Audi А6 настійно рекомендують проводити заміну масла в варіаторі кожні 70 тисяч кілометрів пробігу

Крім того не забувайте самостійно перевіряти рівень масла. До речі в моделях Audi А6 він повинен знаходитися між позначками мінімум і максимум. Перед заміною необхідно прогріти масло до температури 50-60С, це можна легко зробити, просто проїхавши 15-20 км, через які масло досягне потрібного стану. Варто врахувати, що просто запустивши двигун, Ви не прогріється масло в варіаторі, так як він не буде передавати крутний момент, а значить працювати, при цьому. Якщо не зробити прогріву, то масло буде більш густим і при вимірі показання можуть бути вище або нижче номінального значення.

Заміна масла в варіаторі Audi А6 C5. покрокова інструкція

масло, audi

Вітаю вас дорогі друзі! Сьогоднішній пост я вирішив присвятити темі заміна масла в варіаторі А6 своїми руками. Я думаю даний пост буде корисний всім Аудіводам (власників Audi А6 моделей С5 С6 і С7).

Але перед тим як перейти до самої інструкції по заміні масла в варіаторі Audi А6 рекомендую вам ознайомитись з наступною корисною інформацією.

Необхідні витратні матеріали та їх вартість

Для самостійної заміни масла в варіаторі Audi А6 С5. С7 рекомендуємо вам придбати наступне:

 • Спеціально головку-біту XZN M16 FORCE 34810016ТC вартістю 500 руб.
 • Масло для варіатора G 052 180 A2 5л за 6500 руб.
 • Пробка зливна VAG N 100 37105, яка коштує всього 117 руб.

Покрокова інструкція по заміні масла в варіаторі Audi А6 C5 С6 і С7

Ось і вся покрокова інструкція по заміні масла в варіаторі на автомобілях А6 C5 С6 і С7

Заміна масла в АКПП Audi Краще конкурентів? Audi A6 C6

Як перевірити і замінити високовольтні дроти запалювання на ВАЗ Заміна салонного фільтра на Ford Focus своїми руками. Пристрій і принцип роботи датчика колінчастого вала.

Бронепровода ВАЗ. як правильно виміряти опір. Як підключити телефон через магнітолу. 3 різних способу.

Ремонт рульової рейки на ВАЗ своїми руками. Популярне: Автокредити без початкового внеску. порівняння ставок вибір кращого.

Корисні поради. Рульове управління. Салон і тюнінг.

Заміна масла в варіаторі Audi А6 С6 відео

Автокредити без початкового внеску. порівняння ставок вибір кращого. Вітаю вас дорогі друзі! Сьогоднішній пост я вирішив присвятити темі заміна масла в варіаторі А6 своїми руками.

Але перед тим як перейти до самої інструкції по заміні масла в варіаторі Audi А6 рекомендую вам ознайомитись з наступною корисною інформацією. Варіатор. це пристрій, що забезпечує передачу крутного моменту, особливістю пристрою якого є можливість бесступенчатого плавного зміна передавального відношення в деякому діапазоні.

Незалежно від механізмів, де застосовується варіатор, будь то машина, мопед або якийсь верстат, все труться і обертові деталі зобов’язані працювати в мастилі, інакше вони будуть спрацьовуватися дуже. Виробники Audi А6 настійно рекомендують проводити заміну масла в варіаторі кожні 70 тисяч кілометрів пробігу.

Крім того не забувайте самостійно перевіряти рівень масла.

Рекомендації по заміні масла на АКПП / Варіаторі Audi А6

До речі в моделях Audi А6 він повинен знаходитися між позначками мінімум і максимум. Перед заміною необхідно прогріти масло до температури С, це можна легко зробити, просто проїхавши км, через які масло досягне потрібного стану. Варто врахувати, що просто запустивши двигун, Ви не прогріється масло в варіаторі, так як він не буде передавати крутний момент, а значить працювати, при.

Якщо не зробити прогріву, то масло буде більш густим і при вимірі показання можуть бути вище або нижче номінального значення. Для самостійної заміни масла в варіаторі Audi А6 С5. С7 рекомендуємо вам придбати наступне :. Матеріали і їх заміна.

Заміна масла в варіаторі Мультітроникс Audi

Всі статті. Зв’язок з автором. Страхування Автокредит Податок Menu. Заміна масла в варіаторі Audi А6 C5. покрокова інструкція. допомогла стаття?

Audi A6 C6 Замена масла в вариаторе 01J CVT, необходимый инструмент и запчасти. CVT fluid change

Питання читачів :. Як замінити салонний фільтр на Mazda 3. Чому не горить лампа зарядки акумулятора при включенні запалення. Як провести ремонт рульової рейки своїми руками. Чому не працює спідометр на ВАЗ Причини появи білого нагару на свічках запалювання. Чому ВАЗ Дергаеться при русі на малих обертах. Як замінити передній ступичний підшипник на Renault Logan.

Як усунути стук рульової рейки ВАЗ. Як перевірити і замінити високовольтні дроти запалювання на ВАЗ Заміна салонного фільтра на Ford Focus своїми руками Пристрій і принцип роботи датчика колінчастого вала бронепровода ВАЗ. як правильно виміряти опір Як підключити телефон через магнітолу. 3 різних способу Ремонт рульової рейки на ВАЗ своїми руками.

Корисно знати водієві. Панель приладів ВАЗ. опис кнопок ламп індикаторів.

Внутрішній шрус ВАЗ. діагностика і ремонт своїми руками.

Прошивка під зелене масло

Якщо ваш автомобіль Audi А6 С6 має прошивку під зелену ATF і ви точно знаєте, що саме вона залита в коробку, вашу машину випустили після березня 2008 року або масло вже міняли до вас. В такому випадку можете сміливо заливати масло під номером G 060162A2, не змінюючи прошивки. Дізнатися, яке масло залито в коробку передач ви можете, глянувши на номер на етикетці на корпусі АКПП. Якісним аналогом цієї рідини є масло від ZF Lifeguard 8, що продається в ємностях різного об’єму.

ProVariator.RU

Автоматичні коробки передач, що встановлюються в автомобілі Audi А6, спочатку є необслуговуваних. Отже, що заливається в них мастильна рідина не вимагає заміни протягом усього терміну служби. Ці нормативи діють для європейських експлуатаційних умов автомобілів, а в нашій країні міняти масло в АКПП Audi А6 потрібно з певною періодичністю.

Терміни заміни масла в коробці Audi А6

Регулярна заміна масла в АКПП Audi А6 забезпечує надійну роботу механізму в збалансованому режимі, а також сприяє продовженню терміну служби коробки передач.

АКПП є досить складним агрегатом, до якого потрібно ставитися дуже дбайливо. Кожен автомобіліст повинен періодично оновлювати рідина або робити повну заміну.

КАК ПОМЕНЯТЬ МАСЛО В ВАРИАТОРЕ? ПОЛНАЯ ЗАМЕНА С СЕКРЕТНОЙ ПРОМЫВКОЙ.

Заміна масла в АКПП Audi А6 С5 і С6 схожі один з одним і не доставляють особливих проблем. Слід зазначити, що повна заміна рідини. це найбільш ефективна процедура, а часткову заміну можна робити через кожні 15-20 тис. Кілометрів пробігу.

Вибір масла для АКПП Audi А6 С6

При цьому автоконцерн прибрав з каталогів старі ATF, залишивши лише зелену рідину, яка коштує вдвічі дорожче. Російські автомобілісти зуміли знайти старі номери з каталогів і з’ясували, що жовте масло під номером G 055005A2. це аналог оригіналу, який заливають в АКПП Audi А6 С6 після 2008 року на заводі (ATF Shell М1375.4). Також є синя рідина під номером G 055162A2, також є аналогом заливається на заводі ATF Shell М1375.6.

Інструменти для заміни масла

Для заміни масла в АКПП Audi А6 С5 або С6 вам будуть потрібні наступні інструменти:

 • набір ключів;
 • ганчірки;
 • прокладка піддону;
 • новий фільтр;
 • ємність для зливу старого мастила;
 • нове масло.

Вибір масла для АКПП Audi А6 С5

Рекомендованим мастильним матеріалом для цього механізму є Esso ATF LT 71141 або Mobil ATF LT 71141. Для часткової заміни в домашніх умовах вам знадобиться 5 літрів олії, а для повної потрібно на 2-3 літра більше. Згадані марки мастильних складів відрізняються високою якістю і створюються на основі кращих масел з оптимальним набором присадок, які забезпечують чудові робочі характеристики і сприяють продовженню періодичності заміни.

Етапи заміни масла в коробці передач

Для заміни масла в АКПП Audi А6 в домашніх умовах вам необхідно діяти за певною інструкції:

  Відкрутіть чотири болта і демонтуйте піддон.

Тепер ви знаєте, як проводиться заміна масла в АКПП Audi А6 С5 і С6, а також яку рідину для цього використовувати. Також можете подивитися кілька тематичних відео, щоб ще краще у всьому розібратися:

Як замінити масло в АКПП самостійно

У домашніх умовах заміна масла в АКПП Audi А6 С6 проводиться на оглядовій ямі або підйомнику з заздалегідь купленим новим фільтром для коробки-автомат, необхідною кількістю трансмісійної рідини, шприцом, шестигранником «17», контейнером для відпрацьованої рідини.

 • Загнати автомобіль на оглядову яму або підйомник.
 • Відкрутити зливну пробку.
 • Злити відпрацьований продукт.
 • Обережно зняти піддон (там залишається невелика кількість рідини).
 • поміняти фільтр.
 • встановити піддон.
 • Шприцом залити свіжу трансмісійну рідина через зливний отвір.

С5 кузов (ZF5HP19) 5 передач

Audi А6 С6 ZF6HP19 (6 передач)

періодичність заміни

Як ступінчаста, так і безступінчата коробка-автомат Audi A6 будь-якого покоління не є обслуговується. Заміна масла в АКПП Audi А6 С6 виробником не передбачено на весь термін роботи коробки передач. Спочатку автомобіль призначався для експлуатації на європейських територіях. Тому не існує як такого листа допуску трансмісійного масла АКПП Audi А6 С5, С6 і С7.

Проводити обслуговування коробки досвідченими власниками автомобілів 2-го і 3-го покоління рекомендуються кожні 40-50 тис. Км після перших 5 років експлуатації машини. Якщо не оновлювати регулярно, то ресурс коробки-автомат дорівнює 150-200 000 км. Своєчасне проведення процедури дозволяє автомобілю проїхати понад півмільйона км без проблем.

Як перевірити рівень масла в АКПП

Обов’язково перевіряйте рівень масла в АКПП Audi А6 самостійно можна лише приблизно. Адже для перевірки знадобиться спеціальне діагностичне обладнання, підйомник. Допускається робота на оглядовій ямі, але багато власників відзначають, що це незручно.

 • прогріти автомобіль.
 • Загнати на підйомник.
 • Переключити важіль селектора автоматичної коробки передач на режим «паркінг».
 • Включити ручне гальмо.
 • Підняти автомобіль на підйомнику.
 • Встановити контейнер під пробкою коробки передач.
 • Визначити рівень трансмісійної рідини.

В АКПП Audi А6 С5 при достатньому рівні масло, досягнувши температури від 35 ° С до 45 ° С, трохи покапивает. Ознака нестачі нафтопродукту. відсутність підкопування при створених умовах.

Масло в варіатор (Мультитроник) Audi А6 С6 і С7

Окремою темою для розмови буде трансмісійна рідина в варіатори Audi А6.

Існує 2 типу безступінчатих трансмісій на цій моделі:

Масло G 052 180 A2 (в варіатор С6)

Масло G 052 516 A2 (в варіатор С7)

Масло в робот DSG Audi A6 C7 (S-Tronic)

Масло в S-Tronic Audi A6 C7 кузові підбирається за оригінальною рідини.

Так само можна розглянути і аналоги, наприклад відмінними маслами будуть:

 • Motul Multi DCTF
 • Wolf Ecotech DSG Fluid

Відповідне масло по допуску в АКПП

Оригінальні масла в АКПП Audi А6

Масло в АКПП Audi А6 (будь то с6 або С7 кузов) не обов’язково має бути оригінальним. Автомобільний ринок пропонує на вибір якісні аналоги масла Volkswagen Груп для поновлення в АКПП Audi А6 С5 Quattro і інших машин серії.

Дані масла відмінно підходять в АКПП Audi A6 C5 і C6, класичні автомати 5 і 6 швидкісні.

Масло в АКПП Audi А6 (С6, С7, С5), порядок заміни

Audi. автомобілі преміум-класу. У 1997 році концерн Volkswagen представив світу Audi A6 (кузов С5), а з 2004 її змінила Audi A6 C6. Обидві машини випускалися з бензиновим або дизельним двигуном, декількома варіантами трансмісії: 5 і 6-ступінчастою автоматичною або вариаторной (безступінчатим) коробкою передач. Яке масло заливати в АКПП Audi А6 питання, яке хвилює багатьох автовласників, адже проведення заміни це профілактика неполадок трансмісії автомобіля.

 • VAG G 052 145 S2. Середня ціна. 2 000 руб.
 • VAG G 052 911 A2. Середня ціна. 1 500 руб.
 • Liqui Moly Hypoid-Getriebeoil TDL (GL-4 / GL-5). Артикул: 3945. Обсяг: 1 літр. Середня ціна. 900 руб.
 • Liqui Moly ATF TOP TEC 1200. Артикул: 7502. Обсяг: 1 літр. Середня ціна. 900 руб.
 • Mobil 3853 ATF LT71141. Артикул: 152648. Обсяг: 1 літр. Середня ціна. 500 руб.
 • SWAG 30 91 4738. Обсяг: 1 літр. Середня ціна. 650 руб.

Обсяг масла в АКПП

Кількість заливається рідини в коробці передач залежить від типу двигуна автомобіля. На обсяг впливає і вид процесу оновлення (повний. неповний).

Скільки масла заливати в АКПП Audi А6 С5, С6:

двигун Обсяг (л)
1.8 9
2.0 3
2.4 9
2.5 9
2.8 2,7
3.0 9
4.2 9