Заміна масла в коробці передач. Заміна масла у задній коробці передач Фрейлендер 2

Заміна масла в коробці передач

масло, коробці, задній

Сьогодні ми проаналізуємо тему незалежної заміни нафти в коробці передач Land Rover. Якщо ви стикаєтесь з тим, що вам потрібно змінити нафту в коробці передач Land Rover, то майте на увазі, що найкраще це зробити в спеціалізованій службі. Наші господарі із задоволенням допомагають обслуговувати вашу машину.

У випадку, якщо ви хочете самостійно замінити масло в коробці передач Land Rover, то рекомендуємо використовувати наші інструкції.

масло, коробці, задній

Коли вам потрібно змінити нафту в коробці передач Land Rover

Якщо чесно, інструкція не передбачає план зміни олії в диференціалі заднього мостового землі Rover. Посібник з автомобіля Land Rover каже, що стара нафта незалежно виїжджає при підтримці одиниці, і після того, як вам потрібно заповнити нове. Регулювання ремонту Land Rover передбачає експертизу та, якщо необхідно, відремонтуйте задню коробку передач через 24.000. 130.000 кілометрів пробігу, поки рік виробництва враховується. Багато експертів погоджуються, що деякі несправності починають проявлятися на 100.000 кілометрів пробігу. Як тільки гуркіт з’являється в задній частині Randr Rover під час його руху, це вказує на те, що настав час оглянути машину.

Не запускайте машину і не звертайте на неї уваги до появи проблем у коробці передач. Замініть мастильне масло після 90.000 кілометрів пробігу або один раз, близько трьох років. Якщо ви вчасно зміните масло в передній і задній коробці передач, це збереже автомобіль поломки пристрою. Це також запобіжить необхідності ремонту за допомогою запланованого огляду Landr Rover.

масло, коробці, задній

Як підготувати автомобіль до заміни та що для цього потрібно

Щоб замінити масло в коробці передач, спочатку потрібно організувати робочу область та підготувати інструмент для цих робіт.

Звичайно, вам потрібно придбати нову рідину для заміни. Об’єм рідини становить 0.7 літрів.

Для того, щоб підійти до відкриття дренажу, вам потрібно отримати доступ до дна автомобіля, щоб автомобільна яма або еншад. найкращий варіант.

масло, коробці, задній

Інструменти, необхідні для роботи:

 • набір різних клавіш;
 • насос для прокатного масла або великого шприца;
 • шланги для перекачування та насосного масла;
 • ганчірки, а також чисті ганчірочки;
 • ємність для зливання відходів;
 • Миття нафти.

масло, коробці, задній

Ви можете злити старе відходне масло лише через спеціальні отвори, розроблені для перевірки рівня масла.

 • Покладіть зігріту машину на яму або шляхопроводу.
 • На задньому мосту ми знаходимо контрольний отвір і вивертаємо пробку з отвору для осушення масла.
 • Пристрій для перекачування масла, накачайте його в спеціально підготовлену посуд.

масло, коробці, задній

Звичайно, таким чином ми не видалили всю олію. Для того, щоб максимально очистити пристрій від рідини, необхідно промити його.

 • Ми наливаємо спеціальну олію для миття в диференціал.
 • Скрутити вилку.
 • Ми розігріваємо машину.
 • Відкрутіть вилку, накачайте промивання масла.

масло, коробці, задній

Наповнення нової нафти відбувається досить просто. Ми беремо каністра нафти 0.7 і налийте його до того часу, поки потік потоку масла не буде витонченим від отвору.

Далі вам потрібно затягнути вилку і витерти все чистим ганчіркою сухого.

За великим рахунком, заміна масла також знаходиться спереду та на задньому мосту. Різниця полягає лише в самій олії. Зверніть увагу на посібник своєму Land Rover, щоб переконатися, що вам потрібно замінити нафту на заміну.

Своєчасна заміна рідини захистить ваш автомобіль від незапланованого та несвоєчасного, як це зазвичай у випадку з ремонтом! Краще зловити вчасно, ніж зіткнутися з проблемами, коли ви їх взагалі не чекаєте.

Як самостійно змінити масло в коробці передач на Frilender 2 Land Rover 2?

масло, коробці, задній

Якщо власник Land Rover Freelander 2 підходить на час, щоб змінити масло в коробці передач або диференціал, йому не доведеться їздити на машині до служби автомобіля. Вилийте нове масло в коробку передач для Land Rover FreeLander 2, для цього просто використовуйте інструкції кроку.кроку, наведені нижче.

Терміни заміни масла в коробці передач та необхідний об’єм

Виробник не передбачає запланованої заміни нафти в диференціалі фрілера 2.х земляних осі 2. Посібник з експлуатації автомобіля вказує на те, що сама відпрацьована олія злиться під час ремонту пристрою відповідно, очікується, що новий. Положення про обслуговування Freelander 2 передбачає перевірку та ремонт задньої коробки передач через 240 або 130 тис. KM Run, залежно від року випуску. У той же час, експерти зазначають, що несправності частин починають виявляти через 100 тис. км. Виникнення проблем з диференціалом задньої осі свідчить постійний гуркіт у задній частині автомобіля при русі.

Досвідчені майстри радять не робити ознаки несправностей у коробці передач, а змінювати мастило в ньому через 90 тисяч. км бігу або 1 раз за 3 роки. Своєчасна заміна нафти ззаду та передні редуктори Flilender 2 захистить пристрій від поломки, і збереже власника автомобіля від потреби в ремонті за допомогою запланованої перевірки.

Підготовка до заміни та необхідні інструменти

Перш ніж змінити масло в задньому диференціалі, власник автомобіля повинен бути виконаний для роботи. Підготовка до заміни трансмісійної рідини в коробці передач Freelander 2 включає організацію зручного робочого місця та вибір необхідних інструментів та матеріалів.

Перш за все, вам потрібно придбати нову рідину для заміни. У задніх коробках передач землі фрілянера Land Rover 2 рекомендується використовувати масло нафтової олії Castrol EPX, необхідний об’єм становить 0,7 літра.

масло, коробці, задній

Проліт або спостережлива яма найкраще підходять як робоче місце, оскільки власнику знадобиться доступ до дна автомобіля, щоб здійснити дренаж роботи.

 • набір ключів;
 • шланги для перекачування та насосів;
 • насос для завантаження або великого шприца;
 • промивання олії;
 • контейнер для сливи;
 • ганчірки, чисті ганчірки.

Злийте стару олію з коробки передач та очищення системи

Оскільки виробник Land Rover Freelander 2 не забезпечує заплановану заміну нафти в коробці передач, отвір зливного в ньому відсутній. Усі маніпуляції при заміні жиру проводяться через контрольний отвір, щоб перевірити рівень масла. Ви можете позбутися від роботи за кілька кроків:

 • Розігріти машину, заїхати в шляхопроводи або яму;
 • На задньому мосту знайдіть контрольне отвір з відповідною ключем, щоб відкрутити вилку;
 • Використовуючи насосний пристрій для накачування, викачайте відпрацьовану рідину в підготовлену ємність.

Після осушення відпрацьованої рідини всередині коробки передач, на поверхнях деталей залишається невелика кількість старої мастила на поверхнях деталей. Щоб позбутися цього, рекомендується промивати пристрій. Ви можете промийте коробку передач на декількох простих етапах:

 • Вилийте промивання олії в диференціал;
 • Скрутити пробку;
 • Зігріти машину;
 • Відкрутіть пробку, накачайте промивання агента.

Вилити нове масло

Очистивши коробку передач від старої мастила, ви можете налити нове масло. Як зазначено вище, вам потрібно 0,7 літра рідини. Його слід виливати, поки тонкий потік не проходить від контрольного отвору. Після цього ви можете затягнути вилку і витерти поверхню коробки передач чистою ганчіркою від п’яного жиру.

Процедура заміни мастила в розподілі або диференціалі переднього мосту проводиться аналогічно, використовуючи однакові пристрої. Єдина відмінність полягає в тому, що вам знадобиться змащування іншої марки, рекомендується використовувати Castrol Bot 118.

Заміна нафти в редукторі на Land Rover Frilelander 2. це простий процес, який навіть не є дуже досвідченим ентузіастом автомобілів. З регулярною заміною мастильних матеріалів у диференціалах ви можете надати їм набагато довший термін служби, ніж набори виробника, і заощадити від часу та грошей для ремонту автомобіля.