Заміна масла МКПП Nissan х Trail Т31

Самостійна заміна масла в АКПП Nissan X-Trail

Зміна відпрацювання в АКПП Nissan X-Trail складається з декількох підготовчих етапів. В першу чергу ми розглянемо часткову заміну масла, а потім я відкрию вам секрети повній. Перш за все необхідно злити старе масло, щоб залити нову рідину.

Два картера: вибір і розбирання необхідного

Після того як захист двигуна видалена, належить вибрати необхідний картер. Зверніть увагу! Картер МКПП розташований з лівого боку (по ходу руху авто) від глушника. Перед МКПП знаходиться картер двигуна. Його чіпати не варто. Повертаємося до картера варіатора. Для більшої зручності можна видалити всю грязь і пил. Так буде набагато приємніше працювати. C допомогою наше-все-WD-40 картер МКПП легко помити, як знизу, так і збоку. По закінченню обов’язково витерти картер чистою, сухою ганчіркою. Як показує практика, заміна масла в варіаторі Nissan Х-Trail, займає не більше години.

На уже чистому вариаторе знаходимо зливну пробку. Вона найбільша. Також варто заздалегідь підготувати будь-яку ємність, в яку буде стікати відпрацьоване масло. Пробка досить щільно сидить в різьбі, тому ставити її назад потрібно з досить великим зусиллям. Як тільки масло злилося, пробку ставлять назад і переходять до зняття піддону картера. Для цього знадобиться торцевий ключ на «10». Картер, незважаючи на всю його простоту і міцність лиття, потрібно притримувати рукою. У ньому завжди залишається до 150 мл відпрацьованого масла. Зливають його все в ту ж ємність, що і раніше. Як бачимо, поміняти масло в АКПП Nissan Х-Trail можна і без відвідування спеціалізованого СТО.

Злив відпрацьованого масла з варіатора в суперсучасну ємність

Порада! Деякі власники твердять, що заміна масла в варіаторі Nissan Х-Trail Т31 обов’язково повинна супроводжуватися візуальним оглядом злитого масла, тобто його кольору на сонці. Мається на увазі шанс його можливої ​​вторинної придатності, що, по суті, є дурістю.

Реальний пробіг. єдиний достовірний показник, що веде до обов’язкової, встановленої виробником авто заміні масла.

Колір відпрацьованого масла. поганий індикатор: зміна хімічного складу масла так не відстежити.

А він може бути вже змінений і мастильна рідина втратить свої властивості до наступної зміни. Чим це загрожує? Ваш Nissan просто потрапить нема на регулярне ТО, а на ремонт варіатора, але не будемо про сумне. Своєчасна заміна масла в варіаторі X-Trail особливо важлива, так як така коробка складається з великої кількості рухомих елементів під великим навантаженням.

Фільтр грубої очистки є завжди і практично в усьому. Так і тут. Кріпиться він на трьох болтах, які викручуються проти годинникової стрілки. Плавним рухом вниз витягують фільтр назовні. З звільненого отвори теж буде текти масло, так що підготовлена ​​заздалегідь ємність буде потрібна протягом усього заходу заміни. Зверніть увагу, фільтр МКПП має власне ущільнювальне гумове кільце, яке жодним чином не можна пошкодити, так як доведеться поміняти. Його (кільця) знос дорівнює нулю, так що і заміна на новий не є доцільною.

Виходячи з вищезазначеного, можна зробити висновок, що заміна масла варіатора Nissan Х-Trail вимагає комплексного підходу з демонтажу складових і їх підготовці до повторного використання. Це стосується і фільтра грубої очистки. Його і магніти обов’язково потрібно прочистити і вимити, особливо фільтраційну сітку. Ідеальним миючим засобом, як щодо цінової категорії, так і якісного результату, стане звичайна солярка. Місця, де масло прикипіло до металевої підстави фільтра, обробляють WD-40. Заміна масла в коробці Nissan Х-Trail вимагає ретельного підходу і уважності.

Збирають коробку передач аналогічно процесу розбирання, який вже був згаданий вище. Монтаж фільтра грубої очистки назад досить складно. Доведеться докласти зусиль. Такі труднощі обумовлені наявністю згаданої гумової прокладки-кільця. Якщо зусиль докладено не було, то, швидше за все, це свідчить про необхідність заміни прокладки АКПП. Останнім ставиться картер. Кріпиться такий на 17 болтів під торцевий ключ на «10». Що стосується порядку затяжки болтів? Найоптимальніший варіант, перевірений часом. від середини до країв і хрест на хрест (як головка блоку). Ступінь затягування можна поєднувати з середньою твердістю руки. Що стосується прокладки піддону варіатора? Її можна міняти один раз на три заміни масла. Заміна при кожній зміні буде дорівнює надмірного фанатизму, плюс додатковою статтею витрат. Обов’язково потрібно перевірити зливну кришку!

Як замінити трансмісійне масло в АКПП Nissan X-Trail

Популярність кросоверів в нашій країні зрозуміла. якість доріг, хоча і поліпшується з кожним роком, все ще залишає бажати кращого. Удвічі зрозумілий інтерес до японської техніки, зарекомендувала себе в вітчизняних умовах з найкращого боку. «Nissan X-Trail T31». модель, яка збирається в Росії, і на сьогодні це один з найбільш затребуваних автомобілів даного класу. Вперше бренд «Х-Trail» «засвітився» у 2000 році. спочатку ця модель випускалася виключно для внутрішнього японського ринку, але вже через рік автомобіль почав освоювати авторинки інших країн.

Перше покоління «Nissan X-Trail» мало індекс T30 і вироблялося до 2009 року, двома роками раніше японці приступили до випуску «Х-Trail Т31», який мав великим функціоналом. Піддався рестайлінгу і інтер’єр. У 2009. 2014 роках японський кросовер 2-го покоління збирали в Північній Пальмірі, після чого стартувало виробництво кросовера третього покоління (Т32). Однією з особливостей автомобіля вважається його оснащення безступінчатим АКПП. на даний момент цей тип трансмісії вітчизняним автолюбителям знайомий не дуже добре. Тим часом варіатор має цілу низку переваг, а його обслуговування і заміна масла в АКПП «Nissan Х-Trail» (для всіх модифікацій. Т30 / Т31 / Т32) ненабагато відрізняється від специфіки експлуатації звичайних коробок-автоматів.

Оригінальна масло

Оригінальна масло володіє всіма необхідними присадками потрібними для нормального функціонування автомата. Оригіналом для АКПП Nissan X-Trail є Nissan Matic S з каталожними номером KLE5200004EU. У варіатор я рекомендую заливати тільки оригінал.

Для автоматичної коробки підійде мастило з допуском NS 3.

Цей тип замінив зняту з виробництва Nissan Matic J. Має червоний колір. Продається в пластикових пляшках по 1 і 4 літрів. Артикул 999MP-MTS00-P. Виробляється в США.

Рідина має високу ціну. Тому багато автовласників шукають аналоги. Аналогічні масла можна заливати, але не підробки. Аналоги повинні відповідати стандартам і пройти ті ж випробування, які пройшов оригінал.

Як аналог в АКПП Nissan Xтрейл підійде наступне трансмісійне масло Nissan Matic D або Zic ATF Multi зі стандартом Dexron III. Ніякі будь-які рідини не варто заливати. Інакше ви ризикуєте втратити коробку.

При покупці для варіатора або гідравлічного автомата дивіться на позначення. Рідина, яка підходить для вариаторной коробки, позначається CVT. Масло, яке згодиться для заливки в автомат має позначення ATF.

Перевірка рівня мастила в АКПП

Щоб закінчити процедуру заміни автомастила, потрібно повторити дії підготовчого етапу, але викручуючи тільки перший болт. Дочекайтеся моменту, коли почне капати з розігрітій коробки і закрутіть болт назад.

Якщо мастило не полилася, додайте ще 0,5 л і повторіть перевірку (розкрутіть перший болт, розігрійте коробку, дочекайтеся капання маслянистої рідини і закрутіть кріплення назад).

Пам’ятайте, що Nissan рекомендує оновлювати так масло три рази поспіль на кожні п’ятдесят тисяч кілометрів пробігу для автомобіля Nissan X-Trail t31.

Повна заміна трансмісійної рідини в АКПП

Повна заміна масла в АКПП Nissan X-Trail ідентична часткової. Вона проводиться методом вигону відпрацювання через шланг обратки радіатора.

Після того, як ви заллєте масло потрібно буде зробити наступні кроки, а не заводити машину:

 • Зніміть шланг обратки з патрубка радіатора охолодження і вставте його в п’ятилітрову пляшку.
 • Покличте напарника і попросіть його завести двигун.
 • У пляшку хлине чорна відпрацювання.
 • Дочекайтеся поки вона не змінить колір.
 • Крикніть напарнику, щоб він глушив мотор.
 • Встановіть шланг на місце.
 • Долийте стільки змащуючого засіб, скільки вилилося в пляшку.

Прогрійте автомат, і перевірте рівень після обкатки автомобіля.

Тепер ви знаєте, як повністю поміняти масло в АКПП Nissan X-Trail. Якщо будуть якісь проблеми, пишіть в коментарях. Якщо боїтеся робити зміну самостійно, то можете відвезти Nissan в сервіс-центр. Вартість заміни коливається від 1500 р до 3000 р.

Приступаючи до заміни масла

Самостійну заміну масла сильно рекомендується проводити на прогрітому вариаторе / коробці передач Nissan X-Trail. Досить буде подолати відстань в пару кілометрів, після чого і приступати до вищезазначеного заходу.

Перше, на що варто звернути увагу. необхідність піддомкратити перед автомобіля і зняти переднє ліве колесо. Потім переходимо до безпосереднього демонтажу підкрилки. Зверніть увагу!

Знімати підкрилок можна в повному обсязі, а лише до половини, починаючи від переднього бампера. Ускладнює процес лише виведення підкрилки з бампера. Знадобиться докласти чимало зусиль. В цілому, подальший демонтаж проходить дуже просто, так як кріпиться підкрилок всього лише на пістона і одному шестигранному болті. Обов’язково знадобиться викрутка T20 (шестикутна зірка). Іншу частину підкрилки можна просто відігнути в бік.

Замена масла в мкпп ниссан х трейл за пять минут

перевіряємо рівень

Перевірка рівня на Т 30 проводиться за допомогою рівня, яким оснащується коробка. Перевірка рівня масла в варіаторі проводиться через контрольну пробку знизу CVT. Пам’ятайте про це, коли будете перевіряти кількість мастила в автоматі.

Увага! Перевіряти рівень мастила потрібно через кожні 10000 кілометрів. АКПП не люблять масляного голодування.

 • Підніміть температуру автомата до 70 градусів. Прокатаєтеся на Nissan X-Trail, якщо машина довгий час перебувала без руху.
 • Закотити Nissan на рівну площу.
 • заглушіть двигун.
 • Відкрийте капот і відкрутіть пробку з щупом.
 • Витягніть щуп і протріть його жало сухою ганчіркою без ворсу.
 • Вставте назад і почекайте хвилину.
 • Знову витягніть жало.
 • Подивіться на ризики. Якщо мастило досягла позначки «Hot», то мастила досить в АКПП. Якщо нижче, то потрібно долити.

Подивіться на якість і колір мастила. Темне масло з металевими поблесківаніе говорить про те, що потрібно замінити рідину в автоматі Nissan X-Trail.

опис моделі

Концепт автомобіля Nissan Х-Trail Т31 був представлений в 2007 році і був доопрацьований і вдосконалений кросовер першого покоління. Менш ніж через рік нова модель вийшла на європейський ринок.

Довгий час автомобіль збирався виключно на заводах в Японії і Великобританії. Однак в 2009 році російський підрозділ компанії почало випускати кросовер на заводі в Санкт-Петербурзі.

Який інструмент знадобиться

Для заміни масла в АКПП будуть потрібні наступні інструменти:

 • шланг для очищення днища (при необхідності);
 • тара для зливу масла;
 • набір гайкових ключів і тріскачка з комплектом головок;
 • ємність для вимірювання об’єму (або спеціалізована апаратура).

Заміна масла в АКПП Nissan Х-Trail

Кросовери вкрай популярні на російському ринку. Саме ці автомобілі забезпечують необхідний комфорт за досить складним дорогах в будь-який час року. Nissan X-Trail T31 вважається однією з найбільш затребуваних моделей в цьому класі.

Які запчастини / витратні матеріали потрібні

З витратних матеріалів при заміні масла в АКПП потрібно тільки сама трансмісійна рідина маркуванням ATF Matic J KE90899932 або доступний аналог. Фірмова суміш гарантує правильну роботу всіх елементів, проте багато альтернативи нітрохи не поступаються за характеристиками.

У разі повної заміни старого мастила на нову потрібно близько 11 літрів масла. Новий фільтр гідравлічного блоку можна встановити тільки при повному розбиранні вузла. Трохи простіше монтується додатковий магістральний фільтр, однак цю роботу все-таки краще робити на станції техобслуговування.

опис АКПП

Автомобілі Nissan Х-Trail Т31 оснащуються 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач Jatco JF613E, яку можна знайти в каталозі компанії під номером RE6F01A. АКПП встановлювалася тільки в парі з дволітровим дизельним двигуном M9R. На варіантах з бензиновими моторами замість автомата застосовується варіатор.

Використовувана АКПП відноситься до категорії традиційних гідроавтоматов з 6-ю ступенями, для якої найкраще використовувати фірмове масло Nissan AT-Matic J Fluid.

Всього в системі циркулює 8.1 л мастильної рідини, так що при повній заміні потрібно як мінімум 8.5-9 л нового масла. Загальний розрахунковий ресурс коробки становить 250 000 км.

Це важливо. Від попереднього покоління Т30 нова коробка перейняла основну проблему: швидкий вихід з ладу при надмірному забрудненні масла, засміченні гідравлічного блоку і порушення цілісності сальників насоса.

З цієї причини дуже важливо своєчасно проводити необхідне технічне обслуговування.

періодичність заміни

Для нормальної експлуатації автомобіля необхідно регулярно проводити заміну трансмісійного масла. Ця процедура не менш важлива, ніж заміна моторного масла, так як в процесі роботи всередині системи перемикання передач накопичуються різноманітні продукти зносу.

Увага. Значні проблеми доставляє металева стружка. Також з плином часу присадки втрачають свої початкові характеристики, що нерідко призводить до замерзання масла в період сильних морозів.

Замена масла в МКПП Ниссан X trail T 31

Уникнути дорогого ремонту коробки передач допоможе своєчасна заміна мастила в трансмісії.

Виробник рекомендує міняти масло в автоматичній коробці передач на Nissan Ікстрейл кожні 60 000 км пробігу. Якщо автомобіль використовується нечасто, то в якості орієнтира береться період в 4 роки.

Любителям агресивного водіння або тим, хто змушений використовувати авто в складних умовах, варто міняти змазує рідина трохи частіше. Оптимально вибрати пробіг близько 50 000 кілометрів, по досягненню якого буде потрібно перша заміна.

Інструкція по заміні

Безпосередньо перед заміною масла в автоматі Nissan Х-Трайл рекомендується прогріти коробку. Для цього в більшості випадків досить просто проїхати близько 5-10 км, періодично переводячи селектор в різні положення.

Оптимально зливати мастило при температурі масла не менше 40 градусів. Ризик обпектися буде зведений до мінімуму, тоді як стікати рідина буде досить швидко.

Після прогріву коробки треба заглушити мотор і перевести селектор в положення паркінг. Тепер можна приступити безпосередньо до процедури.

 • Витягти ключ із запалювання і відключити від акумулятора «мінусовій» провід. Краще відразу розмістити авто на ямі або підйомнику.
 • Переміститися під машину і оглянути простір під коробкою передач.
 • Відкрутити зливну пробку і відкласти її в надійне місце.
 • Після зняття пробки з отвору поллється невеликий струмок масла. Щоб злити всю наявну в системі рідина, необхідно додатково зняти трубку контролю рівня трансмісійного масла.
 • Результатом цих дій стане досить сильний струмінь масла, яку має бути спрямовано в заздалегідь підставлену під автомобіль ємність.
 • Як тільки відпрацювання зіллється, має сенс виміряти її кількість за допомогою будь-якої мірної ємності.
 • Повернути на місце трубку і масляну пробку.
 • Тепер треба відкрити капот і знайти місце розміщення отвори для затоки нової мастила. Цей вузол розташований під акумулятором і контролером двигуна.
 • Все що заважають частині необхідно тимчасово відключити і витягти з авто. В відкрилося заливний отвір треба вставити трубку або воронку, через яку буде заливатися мастило.
 • Залити стільки свіжого мастила, скільки було злито. Фахівці рекомендують також додавати 400-500 мл, щоб коробка гарантовано отримала необхідний обсяг масла.
 • Повернути на місце акумулятор і контролер, приєднавши всі необхідні шлейфи.
 • Залишити автомобіль на деякий час, щоб склад розподілився по системі.
 • Завести двигун і дати системі прогрітися деякий час.
 • Викрутити зливну пробку і дати злитися лишків. Якщо після відкриття цього отвору нічого литися не початок, треба додати ще 500 мл мастила. Як тільки з слива почне капати, повернути пробку на місце.
 • Готово. Для вірності, має сенс провести контрольний заїзд на 5-10 км з поперемінним перемиканням селектора в усі положення.

Підготовка до заміни

Слід придбати трансмісійну рідина MT-XZ Gear Oil, KE916 999 31R, 2 або 3 літри.

Керівництво по експлуатації рекомендує замінювати кільця ущільнювачів на зливний і заливний різьбовій пробці-заглушці.

Артикул оригіналу 11026-4N200, його ідентичний за якістю аналог Elring 247 804.

Для відкручування зливної і заливний пробки потрібен ключ-шестигранник «на 10». При довгої експлуатації різьблення пробок може «закиснути», тому бажано мати біт. шестигранник, з воротком подовжувачем, це допоможе відкрутити заглушки.

Для затоки свіжої трансміссіонкі потрібно шланг-трубка довжиною не менше метра і заливна воронка. Оскільки масло має високу в’язкість, для прискорення процесу заміни, замість воронки застосовують шприци великих обсягів 200, 300, навіть 500 мл. Найбільший шприц можна придбати у ветеринарних аптеках.

Обсяг масла в МКПП Nissan Х-Трайл

Згідно керівництву по обслуговуванню Nissan Х-Трайл обсяг заливається трансмісійного масла дорівнює 2 л, однак багато власників автомобіля, які проводили самостійну заміну, відзначали в своїх звітах, що реально потрібно 2,2. 2,3 л. Тому для зміни масла в КПП Nissan Х-Трайл бажано придбати 3 л трансмісійної рідини.

Коли потрібно міняти масло в МКПП Nissan X-Trail

Основна вимога компанії Nissan по заміні мастила в МКПП. проводити зміну не рідше одного разу при пробігу в 90 тисяч км. У той же час, якщо автомобіль експлуатується в жорстких, складних умовах. поїздки по грунтових дорогах, бездоріжжю або інтенсивна експлуатація в великих містах з напруженим вуличним трафіком, зміну бажано проводити частіше. Конкретний пробіг між заміною трансмісійного масла вибирає власник автомобіля, орієнтовно 55. 65 км. При такому графіку зміни масла і регулярний контроль його рівня автомобілісти можуть не побоюватися «сюрпризів» від МКПП. Досвідчені автовласники рекомендують орієнтуватися саме на цей показник.

Заміна масла в МКПП Nissan Trail

Кросовери Nissan X-Trail виробляються з 2000 р, а перша модель T30, з 2007 р Їй на зміну прийшла T31. Обидва варіанти в залежності від комплектації можуть мати в якості трансмісії механічну коробку передач. МКПП. Агрегат досить надійний і не примхливий, але вимагає періодичного контролю рівня трансмісійного масла. Замінювати масло в МКПП Nissan X-Trail необхідно згідно з регламентом, встановленим заводом виробником автомобіля.

Заміна масла

Необхідно прогріти масло в МКПП, проїхавши на кросовері Х-Трайл 8. 10 км. Тепла, розріджена трансміссіонку зіллється з коробки передач набагато швидше.

Встановити машину над ямою, а при відсутності її піддомкратити передню частину кросовера Х-Трайл, зняти ліве переднє колесо.

Кузов машини повинен стояти рівно і горизонтально.

Спочатку слід зняти захист двигуна. Прибравши її, потрібно зняти щиток-бризковики, який захищає коробку передач від бруду, що летить з боку лівого переднього колеса. Необхідно відвернути болти кріплення, зняти 3 пластикових фіксатора-кліпси. Тепер з’являється доступ збоку до МКПП.

На кросовери можуть бути встановлені різні модифікації коробок. Всього їх 5 варіантів, в тому числі і для моделей тільки з переднім приводом. Зливний отвір у всіх знаходиться внизу. Заливна горловина може перебувати на верхній частині корпусу МКПП, розташована горизонтально. В інших модифікаціях заливний отвір знаходиться на бічній поверхні стінки МКПП. Орієнтир. кронштейн і провід «маси», розташовані поруч з заливної горловиною. Необхідно визначитися з модифікацією коробки, встановленої на автомобілі.

Необхідно жорсткої металевої щіткою очистити місця коробки поблизу від зливного і заливного отворів від бруду, щоб уникнути її потрапляння всередину МКПП. Ретельно прочистити від бруду шестигранні гнізда різьбових пробок, щоб при відверненні не зірвати грані отворів.

Після очищення слід підставити під зливний отвір широку тару для збору відпрацьованого масла, потім шестигранним ключем відкрутити пробку і злити відпрацювання. Повний злив старого мастила при прогрітій МКПП займе 10. 15 хвилин. Потім зливну пробку встановлюють на місце. Міняти чи не міняти кільце ущільнювача-шайбу, вирішує сам власник кросовера.

Потім відкручують пробку заливного отвору. В горловину отвори вставляють шланг-трубку, після чого починається заливка свіжої трансмісійної рідини. або через лійку, або об’ємним шприцом. Процес тривалий, але не складний. Після заливки 2 л масла слід перевірити його рівень в коробці.

Як перевірити рівень масла в КПП Nissan X Трайл

Перевірка рівня масла в КПП Nissan Х-Трайл Т30 або Т31 проводиться в залежності від модифікації МКПП.

У коробках з бічним розташуванням заливної горловини рівень трансмісійної рідини повинен бути на висоті нижнього краю отвору. Сигналом до закінчення заливки буде текти масла з отвору.

Для МКПП Х-Трайл з горизонтальним розташуванням заливної горловини необхідно виготовити найпростіший Г-подібний щуп з тонкої м’якого дроту.

Рівень масла повинен складати 85. 90 мм від верху заливного отвору. На щупі слід зробити дві ризики, верхнього і нижнього рівня. Слід від рідини, залитої в коробку передач повинен розташовуватися між ними.

Після встановлення належного рівня масла в КПП необхідно встановити на місце пробку заливного отвору. Слід протерти ганчіркою залиті маслом місця коробки і кузова.

Потім потрібно зробити пробну поїздку на Х-Трайл близько 5. 8 км, після чого знову перевірити рівень масла в коробці. Злити зайву трансмісійну рідина або долити її необхідну кількість в МКПП.

Якщо в «господарстві» є динамометричний ключ, то з його допомогою обидві різьбові пробки затягують моментом 35 Нм (3,6 кгсм). При відсутності такого інструменту доведеться робити затяжку пробок «на око».

Після цього встановити на місце щиток-бризковики і захист картера двигуна.

Автомобіль готовий до подальшої експлуатації. Слід записати свідчення одометра, щоб не забути, коли робити наступну заміну трансміссіонкі.

Яке масло лити в КПП Nissan Х-Трайл

Компанія виробник категорично вимагає застосування оригінальної марки трансмісійного масла MT-XZ Gear Oil з характеристиками в’язкості 75W-85, якості по API GL-5, артикул виробника KE916 999 31R. Такий фірмовий продукт рекомендований для МКПП Nissan Х-Трайл Т 31.

У більш ранніх моделях кросовера Nissan Х-Трайл Т 30 для МКПП застосовувалася трансмісійна рідина KE916 999 32R з показниками 75W-80, API GL-4 або 4.

Компанія Nissan допускає тимчасове застосування марок масел інших виробників з близькими характеристиками. Але потім вимагає в найкоротший час заміни трансмісійної рідини на оригінальний продукт.

Заміна масла в МКПП Nissan Х-Трайл

Операція заміни трансмісійного масла в МКПП Nissan Х-Трайл T30 або T31 нескладна, вона не потребує будь-яких спеціальних інструментів або пристосувань. Від автомобіліста потрібно акуратність, обов’язкове дотримання основ техніки безпеки. Бажано проводити роботу на оглядовій ямі, але при необхідності можна обійтися і без неї.

Заміна мастила в МКПП Х-Trail

Очищаємо пробку і викручуємо її

 • Для перевірки рівня вставте чистий щуп в контрольне отвір. Зауважте його положення щодо верхньої кромки коробки передач.
 • Підготовленим вимірювальним приладом роблять замір відстані від кордону масляної плівки до позначки верхньої кромки. Цей показник повинен бути на рівні 85-90 мм.
 • Вставляємо щуп і робимо завмер

  Якщо по знятим показаннями масляний рівень помітно нижче, слід долити його за допомогою приготовленої воронки. Після цього слід закрити пробку і ретельно витерти патьоки.

  Щоб виконати заміну масла в МКПП Х-Trail в коробці передач знімають захист картера. Після цього пробка зливного отвору очищається і послаблюється її затягування. Для злиття пробку витягають.

  Зробіть заміну шайби, призначеної для ущільнення пробки.

  Ввернувши назад пробку, її затягують моментом 35 Hм. Потім акуратно заливають трансмісійну рідина, пробку встановлюють на місце, закріпивши моментом і прибравши серветкою наявні масляні патьоки. При складанні деталі встановлюються в зворотному порядку.

  Міняємо масло в МКПП Nissan X-Trail

  Завдяки надійності і невибагливості багато водіїв роблять вибір на користь Nissan X-Trail. Ці автомобілі мають потребу в регулярному перевірці рівня трансмісійної рідини і її заміні.

  Для цього, до речі, зовсім не обов’язково звертатися в сервіс-центр. заміна масла в МКПП Х-Trail може бути виконана водієм своїми руками.

  Термін заміни масла в МКПП Х-Trail

  Японський концерн вказав в технічній документації мінімальний термін. міняти масло треба раз в 90 тис. Км. Ця цифра може бути застосована за умови нормальної експлуатації, без підвищених навантажень.

  Набагато раніше доведеться займатися заміною трансмісійної рідини при наступних умовах:

  • Водіння авто по бездоріжжю.
  • Часте простоювання в пробках.
  • Їзда по поганих грунтових дорогах.

  Їзда по бездоріжжю негативно позначається на коробці передач

  У цих випадках періодичність становить близько 60 000 км. При дотриманні цих інтервалів можна досягти максимального ресурсу експлуатації без несправностей коробки передач, ремонт якої вимагає серйозних витрат.

  Рекомендовані трансмісійні рідини:

  • для МКПП Х-Trail Т30. GL-4 ke916-99932 75w80. Обсяг. 2.3 літра;
  • для МКПП Х-ТрейлТ31. GL-4 ke916-99932 75w80 в обсязі 2.0 л. Для дизеля M9R 2.0. 2.1 літра;
  • для Х-Trail Т32 (на дизелі, бензині). обсяг мастила становить 2 літри.

  Трансмісійне масло GL-4 ke916-99932 75w80

  Міняємо масло в механічній коробці

  Вам будуть потрібні наступні інструменти: ключ (десятка з шістьма гранями), воронка, шприц, вимірювальна лінійка, ємність для сливаемого масла.

  Для механічних коробок передач на кожні 15000 пройдених км робіть перевірку рівня трансмісійної рідини. Заміна масла в МКПП Х-Trail Т31 рекомендована раз в шість років або раніше. при черговому пробігу 90 000 км.

  Необхідність в цьому виникає раніше зазначеного терміну при виконанні ремонту коробки передач, а також при затоці трансмісійної рідини відрізняється в’язкості.

  Перші 15 хвилин після поїздки масло ще тепле і відрізняється кращою плинністю. В цей час його найзручніше зливати.

  При виборі рідини враховуйте температуру середовища. У зимовий сезон, коли морози досягають мінус 10 С рекомендовано використовувати API GL4 / GL5, SAE 80W-90.

  Заміну масла в МКПП Х-Trail водій може виконати самостійно. Для цього досить дотримуватися послідовність дій, стежити за кілометражем і термінами експлуатації.