Заміна масла для трансмісії в автомобілі Nissan Pathfinder. Заміна масла…

Повна та часткова заміна масла в автоматичній коробці передач Nissan Pathfinder R51

Підняти машину. Знайдіть болти, що кріплять захист піддону Картера. Їх 8. Відкрутіть передні два та середні 3 пневмони з шестикутною головою 13 мм.

 • Відкрутіть решту 3 болтів, що збільшують захист від палати двигуна. Покладіть захист на гідро.резистент і опустіть його.
 • Знайдіть зливну пробку піддону Картера. Покладіть під нього приймач нафти або інший контейнер.
 • Ми відкрутимо зливну пробку з шестикутною головкою 17 мм з великим брязкальцем.
 • Ми виймаємо зливну пробку з його сидіння. Ми зливаємо розвиток у попередньо підготовлений контейнер.
 • Ми опускаємо машину. Ми йдемо до капота машини. Підняти.
 • Фільтр знаходиться під паливним фільтром двигуна.
 • Ми демонтуємо масляний фільтр крабом для фільтрів і великих брязкальців. Ми робимо це обережно, щоб не вирізати трубки, що знаходяться над ним.

Ми порівнюємо розміри пострілу та нових фільтрів. Змащуйте моторне масло Еластична смуга оксиду перед встановленням.

Відкрийте кришку з маслом шиї і наповніть олію

Важливо не виливати весь потрібний об’єм одразу, тому налийте 6,5 літрів і запускати двигун автомобіля і дайте йому працювати 7-10 секунд, щоб накачати масло відповідно до системи. Ми знущаємось з двигуном автомобіля та перевіряємо рівень масла за допомогою масляного зонда (він з жовтою ручкою). Додаємо 0,5 літра олії і перевіряємо рівень ще раз. Він повинен відповідати ⅔ верхній і нижній позначку на зонді

Закрийте пробку на олії. Перевірте зливну пробку піддону картера. Встановіть захист піддонів двигуна.

Як змінити

Сама процедура заміни проста, але часто ускладнюється тим, що доступ до отвору для повені важкий. Також потрібен підйом, спостереження або шляхопровід.

масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan

 • Спеціальний шприц для перекачування технічних рідин Ви можете використовувати медичний, але через його невеликий об’єм процес заміни значно затягнеться. Що дорожче. час чи гроші, ви вирішуєте.
 • Олія почерку (передача/ATF) рекомендується виробником або має відповідну специфікацію.
 • Шарів герметика, знежирена рідина.

Щоб бруд не потрапляє всередину подачі, поверхні повинні бути очищені перед тим, як відкрутити вилки.

Є зливний отвір

Якщо ваш автомобіль оснащений зливною пробкою, вам потрібно відкрутити болт і чекати повного потоку масла. Магніт на пробці повинен бути очищений від продуктів зносу. Знищити зливний отвір і пробку, нанесіть шар герметика і занурте пробку на місце.

За допомогою шприца наповніть подачу маслом, поки вона не стане через край заповненого отвору, а потім оберніть пробку на герметик.

Немає стоку

У цьому випадку всі операції проводяться через отвір для заповнення. Трубка шприца вводиться в нього, а масло викачується на максимальний можливий об’єм. Процедура наповнення нової олії не відрізняється від описаного вище.

Кожен механізм транспортного засобу, в якому є втирання деталей (кількість яких включає роздатковий матеріал) потреби (і, відповідно, його регулярна заміна для руху без проблем).

Зауважте, що і пристрій, і метод “розподілу” можуть суттєво відрізнятися, тому необхідно дуже ретельно підійти до вибору мастила.

У цій статті ми розглянемо, що таке масла, і в якій руці.до рук вони підходять.

Заміна нафтопропускної нафти повинна здійснюватися кожні сотні тисяч кілометрів пробігу транспортного засобу.

Електронні «роздаткові матеріали» повинні замінювати мастило кожні 70 тисяч кілометрів пробігу.

Зауважте, що частий рух на дорозі, з ковзанням та іншими “перешкодами” до нормального руху, негативно впливають на рівень окислення нафти, а також призводять до зносу тертяних дисків.

масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan
масло, трансмісії, автомобілі, nissan

Яке масло влити в коробку передач

Виконуючи заміну масла, слід вибрати стандартну робочу рідину для передачі, яка рекомендується автовиробником в інструкціях щодо експлуатації вашої машини. У випадку, коли його немає під рукою, і ви не знаєте точно, яким жиром ви можете використовувати, ви повинні врахувати класифікацію API, а також в’язкість.

Більшість виробників автомобілів радять виконувати заміну масла в коробці передач з новими автомобілями, використовуючи масло GL-4 або GL-5. Існують спеціальні добавки, які не дозволяють об’ємці в складі мастильних матеріалів. Як визначити, якою має бути в’язкість? Кліматичні умови, в яких працює автомобіль, слід враховувати в цьому питанні.

Щоб замінити масло під час трансмісії, рекомендується приймати всі мастильні матеріали, оскільки жоден водій не заповнює нову робочу рідину що сезону. На всесезонних мастилах відбудеться подвійна нумерація, наприклад, 75 Вт-90. На цьому маркуванні 75 означає в’язкість при наступних температурах, 90 в’язкості в теплий сезон. Якщо вам потрібна робоча рідина, яка може витримати сильні морози, то виберіть олії, де перша цифра буде меншою. Таке змащування залишатиметься в’язкістю навіть при низьких температурах. Наприклад, 70 Вт підходить для роботи при 55 ° С нижче нуля, 75 Вт. при.40 ° C, 80 Вт. в.26 ° С.

Скільки потрібно для заміни рідини? Якщо у вас є пасажирський передній або задній привідний автомобіль, буде достатньо 1-2 літра жиру. Cogda maшina tpolnopriodnая, с двормя Картерамі, Сулюме Пріобреасті 3 Ло і двіде. Для заміни мастила в вантажному транспортному засобі знадобиться 10-15 літрів нафти. Експерти рекомендують завжди мати 1 літр рідини, оскільки, ймовірно, вам потрібно промити механізм.

Коли змінити масло

Рекомендований період заміни нафти в роздатках Nissan Pathfinder може досягти 50-60 тисяч. КМ за сприятливих умов експлуатації. Зічасні поїздки на дорозі, у розсувній зоні або міських пробоках, рекомендується попередня заміна. За таких умов нафта швидше втрачає свої корисні властивості: ефективність охолодження знижується, температура підвищується та ефект сухого тертя між деталями збільшується, що призводить до їх передчасного зносу. Покупка олії, як правило, можна визначити за кольором і запахом.

Четверте покоління R52, 2014-2020

Оригінальна олія Nissan Matic-d Ke 908-99931 виливається в ручну коробку кросовера Nissan X Trail Crossover. Взимку влітку підходить в’язкість SAE 70W, 80W або 85 Вт, і в основному SAE 90, 140 або 250 рекомендується влітку. В умовах експлуатації краще використовувати всесезонний масло SAE 75W-80, 80W-85, 80W-90 або 75W-90

У той же час важливо звернути увагу на тип масля. мінеральні, напівсинтетичні або синтетичні. Отже, для моделей перших років найкращим вибором буде більш товста мінеральна вода. Вибираючи нафту, вам потрібно звернути увагу на відповідний бренд-маннол, Total, Eneos, ZIC, Castrol, KIXX, а також на оптимальне прийом API-GL-4 або 5

Цей параметр вказує на обсяг корисних добавок в маслі. Нижче наведені підходящі мастила для роздаткових матеріалів. Shell Spirax S6 75W-90 GL-4, GL-5

Вибираючи нафту, вам потрібно звернути увагу на відповідний бренд-маннол, Total, Eneos, ZIC, Castrol, KIXX, а також на оптимальне прийом API-GL-4 або 5. Цей параметр вказує на обсяг корисних добавок в маслі. Нижче наведені підходящі мастила для роздаткових матеріалів. Shell Spirax S6 75W-90 GL-4, GL-5

Заміна масла для трансмісії в автомобілі Nissan Pathfinder

Ціни на послуги заміни нафти в автоматичній передачі автомобіля Nissan Pathfinder у послугах починаються з 10 тис. Робота над заміною масла передачі не представляє жодних особливих труднощів, тому ви можете це зробити самостійно.

Про те, як замінити масло передачі, а також про період заміни, встановлений виробником, ми розкажемо в цьому матеріалі.

масло, трансмісії, автомобілі, nissan

Терміни заміни, встановлені автовиробником

Відповідно до правил, встановлених Nissan Automobile, рекомендоване період для заміни масла для трансмісії в моделі Pathfinder становить 60 000 кілометрів пробігу або раз на 4 роки.Е

масло, трансмісії, автомобілі, nissan

Якщо автомобіль досить часто використовується для буксирування або експлуатації на брудній та низькій якості дорожньої поверхні, то ці терміни слід вдвічі зменшити.

масло, трансмісії, автомобілі, nissan

Рекомендована олія

Вибираючи масло для трансмісії для автомобіля Nissan Pathfinder, перш за все, необхідно врахувати рекомендації автовиробника. Усі структурні компоненти в кожній коробці передач налаштовані спеціально для певного типу масла, тому занадто в’язка або навпаки рідка масло може призвести до поломки основних вузлів коробки.

масло, трансмісії, автомобілі, nissan

Сам виробник рекомендує використовувати виключно оригінальну олію. Nissan Matic Fluid J. Крім того, для цього автомобіля є масла, які в їх технічних властивостях відповідають вимогам, встановленим брендом Nissan. Наприклад, це трансмакс ATF Z від бренду Castrol та ATF Type-J від виробника Idemitsu.

масло, трансмісії, автомобілі, nissan

Об’єм масла, що вписується в коробку передач

Щоб дізнатися об’єм масла, необхідної для заміни, слід прочитати технічний посібник для роботи автомобіля. На основі інформації, представленої в цьому матеріалі, об’єм масла, що виливається в автоматичну коробку передач Nissan Pathfinder, становить 10,3 літра. Для часткової заміни вистачить 4 або 5 літрів.

Повна заміна масла в автоматичній коробці передач Nissan Pathfind. Виконати всю роботу, яка вам знадобиться:

 • Нове масло для трансмісії (для часткової заміни. 5 літрів, для повного. від 10 до 12 літрів);
 • технічний шприц;
 • викрутки та набір клавіш з головами;
 • ємність для збору навчання;
 • бензин або інша рідина, з якою можна очистити піддон;
 • новий масляний фільтр;
 • Новий лайнер для кришки зливного отвору.

масло, трансмісії, автомобілі, nissan

Перш ніж почати замінити масло трансмісії, слід зігріти машину протягом декількох хвилин. Після цього ви можете почати злити дренаж. Для цього необхідно:

 • Вийміть зливну пробку, встановивши заздалегідь до місця залучення потрібної ємності.
  масло, трансмісії, автомобілі, nissan
 • Зачекайте стренду старої олії. Орієнтовний об’єм відходження рідини становить близько 4 літрів.
  масло, трансмісії, автомобілі, nissan
 • Відкрутіть болти, що фіксують масляний піддон на конструкції автомобіля.
  масло, трансмісії, автомобілі, nissan
 • Демонтувати піддон. Якщо піддон не планується, то достатньо встановити нову прокладку і затягнути злив.
  масло, трансмісії, автомобілі, nissan

Наступна процедура. це очищення піддону. Він складається з декількох дій:

 • Ретельно проаналізуйте зовнішній стан піддону на наявність мікросхем та іншого сміття.
  масло, трансмісії, автомобілі, nissan
 • Очистіть кришку зливного отвору від старої прокладки.
 • Ретельно промийте піддон бензином або гасом.
  масло, трансмісії, автомобілі, nissan
 • Вставте нову прокладку в кришку сливи.

Після цього потрібно замінити масляний фільтр. Коробка передач Nissan Pathfinder використовує фільтр, оснащений відкритою металевою сіткою. За допомогою тихої їзди вона рідко виходить з ладу, тому не потрібно його замінювати. достатньо, щоб промити його бензином, змастіть нафтою та встановити його на місце.

масло, трансмісії, автомобілі, nissan

Але якщо контрольна точка працює в екстремальних умовах, то заміна масляного фільтра є обов’язковою процедурою. Для того, щоб видалити цю частину, необхідно відкрутити болти, що фіксують її на конструкції коробки передач. Після цього візьміть новий фільтр і, обережно змащуючи його маслом, встановити його на заводське місце.

А останнє. заміна олії в коробці. Після осушення, видалення сміття та інших забруднень з піддону та встановлення нового масляного фільтра.

масло, трансмісії, автомобілі, nissan

Заміна масла передачі відповідно до правил. це чудовий спосіб підтримувати роботу коробки та уникнути позапланового та дорогого ремонту. Сама сама процедура заміни не представляє жодних труднощів, тому ви можете впоратися з нею навіть у умовах “гаража”.

Ви змінюєте масло передач на Nissan Pathfinder самостійно або переходите до служби автомобіля? Поділитися в коментарях.

Як замінити масло в автоматичній коробці передач на Nissan Pathfinder Зробіть своє

масло, трансмісії, автомобілі, nissan

Автомобіль Nissan Pathfinder часто можна знайти на дорогах, це не випадково! Цей автомобіль так, ніби створений для доріг. Основними його перевагами є: низьке споживання палива та мастила, перехресна здатність, простора, надійність. Крім того, це ідеально з точки зору ціни та якості.

Якщо порівняти Nissan Pathfinder з іншими кросоверами, то Pathfinder буде більш економічним з точки зору обслуговування. Крім того, у максимальній конфігурації сам по собі навіть основна версія цього кросовера може легко обійти будь.які інші пропозиції на автомобільному ринку. Зрештою, Nissan являє собою автомобіль з досить хорошими технічними характеристиками, початкова вартість якої є порядок нижчої за всі інші. Крім того, більшість виробників автомобілів в основній конфігурації машин не встановлюють такого потужного двигуна та автоматичної коробки передач.

Майже всі виробники автомобілів постачають основне обладнання з механічними коробками передач із витратними матеріалами, які після 10 000 кілометрів потребуватимуть заміни. І, як показує практика,

На додаток до всього іншого, вартість автомобілів витратних матеріалів та компонентів нижча, ніж у всіх інших виробників. Тому власники автомобілів з кросоверів моделей Pathfinder воліють виконувати всю технічну роботу самостійно, а не вдаватися до допомоги послуг з ремонту автомобілів, якщо необхідно замінити витратні матеріали або компоненти.

Щоб виконати таку технічну роботу, власнику автомобіля достатньо, щоб вивчити технічну документацію для автомобіля, рівного, до якого немає! Тільки документація від домашнього автомобіля Lada Priora можна порівняти з такими детальними матеріалами.

Побивка та витік нафти з автоматичної коробки передач

Незважаючи на надійність, автоматична коробка передач, встановлена ​​в автомобілі Nissan Pathfinder, проте іноді ламається. У більшості випадків це пояснюється такими діями:

 • Використання неорінальних мастильних матеріалів в автоматичній коробці передач;
 • встановлення масляного фільтра, який не відповідає технічним вимогам виробника;
 • погані пухнені болти кріплення частин корпусу автоматичної коробки передач після повної заміни мастила;
 • Використовуючи неорігінальні гумові прокладки, внаслідок цього витоки мастила з автоматичної коробки передач.

Наведені вище дії в майбутньому також можуть сприяти появі витоків нафти в автоматичній коробці передач. Тому власник автомобіля повинен регулярно перевіряти коробку передач на наявність витоку мастила.

Також витік мастила з коробки передач може бути викликаний наступними причинами:

 • знос автоматичної передачі манжети;
 • знос валів у коробці передач;
 • знос герметичної коробки передач та валу приводу спідометра;
 • знос ущільнення між частинами кузова автоматичної коробки передач;
 • Ослаблення болтів частин корпусу коробки передач.

Під час проблем індикатор може постійно спалахнути на приладовій панелі. Зазвичай власники автомобілів записують таку індикаторну роботу для недавньої зміни масла. Однак, як показала практика, вона може продемонструвати таку роботу з відсутністю мастила в коробці передач або через використання поганої якості масла. В майбутньому, якщо власник автомобіля не вживає жодних заходів, то через відсутність мастила в автоматичній коробці передач у автомобілі можуть виникнути такі проблеми:

 • зношування каналів автоматичної коробки передач автоматичної коробки передач;
 • Знос масляного насоса;
 • знос втулків передач у коробці передач;
 • засмічення металевим пилом плунжера, який зазвичай з’являється від відсутності мастильної рідини в автоматичній коробці передач;
 • Перегрівання та зламані вали коробки передач (ця проблема часто зустрічається на моделях автомобілів, випущених з 2008 по 2009 рік);
 • носіння впертих дисків у коробці передач;
 • тріщини в гідроблопі;
 • стирання з автоматичної передачі поршня поршня;
 • вигорання валів та передач в автоматичній коробці передач;
 • Розрив барабана зчеплення, який виникає через відсутність мастила, що, в свою чергу, призводить до перегріву всіх внутрішніх компонентів коробки передач.

Як ви можете спостерігати, кожен розбивка або відмова окремого елемента автоматичної коробки передач викликає подальші проблеми з внутрішніми компонентами коробки передач. Більшість поломок є наслідком використання витратних матеріалів з поганою якості або технічної роботи з поганою якості.

Найкраще вирішення проблем буде не способом їх вирішення, а способом запобігти. Тому, щоб уникнути всіх перерахованих вище несправностей та зривів, рекомендації виробників щодо вибору та використання витратних матеріалів у автомобілі Nissan Pathfinder слід суворо спостерігати! А саме, суворо дотримуйтесь ряду наступних рекомендацій:

 • Підійдіть до роботи з заміною нафти в автоматичній коробці передач у Nissan Pathfinder з усією відповідальністю;
 • вибирати витратні матеріали відповідно до технічних норм;
 • Не застосовуйте мастила від неперевірених виробників або тих, хто не відповідає технічним вимогам автомобіля, зазначених у документації;
 • Перевірте рівень мастила та його стан у коробці передач відповідно до технічних норм, наданих виробником автомобілів.

Найкраще перевірити рівень мастила в автоматичній коробці передач, а також її стан хоча б раз на 5500. 7000 кілометрів пробігу автомобіля.

Відповідність усім рекомендаціям щодо технічного обслуговування, застосування певних витратних матеріалів у автомобілі моделі Pathfind.

Процес зміни масла в автоматичній коробці передач

Щоб зробити автоматичну коробку передач в автоматичній коробці передач на Nissan Pathfinder, може бути наступними способами:

Обидва варіанти зміни мастила в автоматичній коробці передач з належним підходом до роботи власника автомобіля можна виконати незалежно. Відмінності цих методів:

 • Частковий метод зміни масла. це спосіб, яким він передбачає стік певної кількості мастила від загального обсягу такого. Зазвичай це приблизно ¾ від загального обсягу теперішнього масла в автоматичній коробці передач. Виконуючи заміну цим методом, спеціальна машина не використовується для промивання мастильної системи, вона не потребує демонтажу коробки передач з автомобіля або повного розбирання корпусу автоматичної передачі для очищення з залишків розвиненої мастила.
 • На відміну від часткової заміни масла, метод повної зміни мастила заснований на використанні спеціальних вакуумних установ. Вони діють так:
 • Тиск перекачується в автоматичну коробку передач масла, під якою мастило повністю видаляється з коробки передач.
 • Після застосування спеціальної установки для осушення мастила автоматична коробка передач демонструється, після чого проводяться розбирання та очищення. Варто зазначити, що деякі власники автомобілів виконують цей тип роботи самостійно, однак це вимагає спеціальної установки для здійснення зливання мастила. відповідно. Цей діапазон цін залежить від класу, виробника та регіону доставки.

Слід враховувати, що в більшості випадків власники автомобілів здійснюють подвійну часткову зміну масла в автоматичній коробці передач. Це пов’язано не лише з грошовою вартістю другого варіанту роботи, але й за кількістю часу, витраченого на певний тип технічної роботи над обслуговуванням коробки передач.

Досвідчені власники автомобілів Nissan Pathfinder радять здійснити як повну заміну масла в автоматичній коробці передач, так і частково, так і по черзі. Такий підхід до зміни мастила в коробці передач не тільки заощадить час і гроші, але й дозволить значно розширити експлуатаційний період, встановлений у автомобілі Nissan Pathfinder!

масло, трансмісії, автомобілі, nissan

Щоб здійснити заміну мастила в автоматичній передачі автомобіля моделі Pathfinder, знадобляться такі інструменти та витратні матеріали:

 • Нове масло для коробки передач;
 • контейнер, в якому буде об’єднано витрачене мастило;
 • Набір автомобілів викрутки та клавіш;
 • новий масляний фільтр;
 • нова гумова прокладка для картера;
 • герметик (найкраще з виробника Exfusion, Thermal-Sport, Mobil);
 • герметизаційне кільце з вилка клапана масляної масляної системи;
 • ганчірки;
 • лійка;
 • захисні рукавички;
 • Будь.який очищувач (для очищення пробки зливного клапана, наливання та піддону масла).

Слід зазначити, що, залежно від додаткових встановлених компонентів автомобіля в автомобілі, набір необхідних інструментів може розширюватися.

Крок.by.step Інструкції щодо часткової заміни мастила в автоматичній коробці передач на автомобілі Nissan Pathfinder такі:

 • Ми припаркували машину на шляху або в будь.якому іншому місці, призначеному для виконання таких технічних робіт. Основним критерієм тут є задоволення всіх технічних стандартів та вимог, викладених виробником автомобілів.
 • Тоді вам потрібно розігріти машину. Найкраще перенести вже припаркований автомобіль у режим роботи в режимі очікування. Це необхідно для того, щоб мастило в автоматичній коробці передач почалася і стала більш рідкою. Через 15 хвилин ви можете вимкнути двигун у машині. Після чого необхідно перенести важіль управління для коробки передач у положення.
 • Далі, відключіть акумулятор у машині, це необхідно для того, щоб не закривати електронні датчики в коробці передач.
 • Після цього вам потрібно зняти захист картера.
 • Потім відкрутіть пробку зливного клапана системи автоматичної коробки передач масла.
 • Ми проводимо дренажний матеріал у попередньо попередньо підготовлену ємність для осушення вихлопного масла.
 • Після того, як нафта перестає стікати з зливного клапана, вам потрібно розстебнути пробку. Тут потрібно бути обережним, він прикріплений за допомогою спеціального гнучкого затискача, який виготовлений з алюмінію. Тому, відкручуючи болт від його кріплень, вам потрібно намагатися не пошкодити сам затискач.
 • Потім виконайте демонтаж масляного піддону автоматичної коробки передач. Тут вам потрібно врахувати той факт, що він прикріплений за допомогою не тільки болтів, але й герметика, який служить своєрідним клеєм. Тому, скрутивши всі болти, потрібно покласти край масляного піддону з викруткою. Потім намалюйте герметик уздовж контуру шва, щоб він, у свою чергу, відкрився з корпусу коробки передач. Після чого ви можете нарешті здійснити його демонтаж. У той же час, варто врахувати, що неможливо докласти надмірних зусиль, коли краї масляного піддону неможливо застосувати, інакше власник автомобіля ризикує згинати тіло.
 • Після демонтажу масляного піддону потрібно зняти з нього масляний фільтр. Очистіть сам піддон за допомогою спеціального очищувача.
 • Витріть усі магніти в масляному піддоні.
 • Після очищення необхідно замінити гумову прокладку.
 • Знову нанесіть герметик.
 • Перейти до протилежної установки нафтового піддону нафтову коробку.
 • Наповніть мастило поливою.
 • Виконайте початок управління двигуном і перевірте, чи є витоки з зливного клапана системи масляної коробки масляної коробки.
 • Якщо витоків немає, то ви можете здійснити встановлення захисту автомобіля картера.
 • Повторіть початок двигуна.
 • Далі вам потрібно переключити важіль управління для управління передачею. Потім зачекайте близько 10 хвилин і по черзі переключіть усі програми, залишаючись на кожній передачі щонайменше 2 хвилини. Під час цієї процедури варто слухати роботу коробки передач. Власник автомобіля не повинен чути шум або брязкальце.
 • Якщо в роботі автоматичної передачі немає порушень чи збоїв, то робота виконується правильно.
 • Варто врахувати, що після виконання цього типу роботи з заміни мастила в автоматичній коробці передач вам потрібно пройти близько 1500 кілометрів. Після 1500 кілометрів власник автомобіля повинен здійснити траву мастила з коробки передач, а потім виконати свій клапан. У середньому, виконуючи таку операцію, приблизно 0,5 літра мастила від коробки передач буде об’єднано. Відповідно, таку ж суму потрібно додати назад!

Коли вам потрібно змінити масло в автоматичній коробці передач?

Виробник автомобілів призначає першу заміну мастила на позначку 90 000. 96 000 кілометрів пробігу або через 1 рік з дати придбання автомобіля. У той же час власнику автомобіля потрібно буде придбати мастило з обсягом щонайменше 12 літрів. У наступних замінах потрібно буде придбати близько 9 літрів нового мастильного матеріалу.

Однак, як показує практика, у більшості випадків заміна мастила в автоматичній коробці передач автомобіля Nissan Pathfinder повинна здійснюватися вже на 75 000. 86 000 кілометрів. Цей факт пов’язаний з тим, що в несприятливих умовах роботи автомобіля мастило в коробці передач швидко стає непридатним.

Подальше проведення технічних робіт щодо заміни нафти в автоматичній коробці передач потрібно проводити кожні 40 000. 50 000 кілометрів пробігу. У цьому випадку необхідно врахувати, якою мастилою користується власник автомобіля.

Для автомобілів, які експортуються на територію Федерації, наступні зміни надаються в умовах заміни мастильних матеріалів в автоматичній передачі автомобіля Nissan Pathfinder:

 • під час руху виключно у міському середовищі. 88 500 кілометрів;
 • зі змішаною роботою автомобіля, в якому машина використовується як у місті, так і за межами. 76 000 кілометрів пробігу;
 • Автомобіль, який експлуатується виключно за межами міста, поза межами. 55 000 кілометрів пробігу.

Багато автомобілістів можуть заглушити такі зміни в наданні технічних норм щодо термінів заміни масла в коробці автомобілів, які експортуються, однак вони виправдані. Оскільки безпосередньо перед експортом автомобілів до певної країни Nissan випробовує автомобіль у країні, в якій будуть експортовані автомобілі. Після тестування інженери з Nissan складають технічний звіт про тести на автомобілі. Виходячи з результатів цієї звітної документації, розроблені технічні правила та рекомендації щодо експлуатації певної моделі автомобіля на території, до якої згодом буде експортувати автомобіль.

Представники Nissan, а також дилерів автомобілів рекомендують додати добавки до мастила, що використовуються в автоматичній передачі автомобіля Nissan Pathfinder. Використання масляних добавок дозволить власнику автомобіля збільшити тимчасовий інтервал заміни масла в автоматичній коробці передач. Крім того, використання масляних добавок дозволяє уникнути нафтового нальоту на внутрішніх компонентах коробки передач.

Використовуючи добавки для мастила автоматичного матеріалу передач, власник автомобіля може спостерігати за наступними змінами частоти зміни масла:

 • інтервал заміни без використання добавок. від 55 000 до 76 000 кілометрів;
 • Використання нафтових добавок. від 58 000 до 81 000 кілометрів пробігу.

Звичайно, залежно від виробника нафти, склад мастила, періоди заміни в автоматичній коробці передач можуть незначно змінюватися. Тим не менш, використання добавок дозволяє в середньому збільшити інтервал зміни масла в коробці передач на 8-12%. У модифікаціях автомобілів, в яких встановлено варіатор, час заміни мастила при використанні масляних добавок збільшується в середньому на 3-5,5%. Це пояснюється дизайнерськими особливостями самого варіатора, встановлених у автомобілі Nissan Pathfinder.

Власник автомобіля також повинен звернути увагу на ряд симптомів, що вказують на необхідність заміни мастила в автоматичній коробці передач:

 • При комутації передачі, тріска;
 • Автоматична коробка передач почала перегріватися;
 • Стан мастила в коробці передач не відповідає необхідним;
 • від коробки передач лунає гуркіт.

Варто зазначити, що в більшості випадків при належному обслуговуванні цього автомобіля він може тривати свого власника протягом багатьох років. На практиці виявляється автомобілі Pathfinder, на яких ремонтні роботи ніколи не проводили через відсутність потреби в них, хоча термін експлуатації автомобіля перевищувало 8 років. У таких автомобілях усі технічні роботи проводилися суворо в рекомендований час, а в самій машині були використані виключно оригінальні компоненти та витратні матеріали.

Коли змінити масло

Рекомендований період заміни нафти в роздатках Nissan Pathfinder може досягти 50-60 тисяч. КМ за сприятливих умов експлуатації. Зічасні поїздки на дорозі, у розсувній зоні або міських пробоках, рекомендується попередня заміна. За таких умов нафта швидше втрачає свої корисні властивості: ефективність охолодження знижується, температура підвищується та ефект сухого тертя між деталями збільшується, що призводить до їх передчасного зносу. Покупка олії, як правило, можна визначити за кольором і запахом.

Четверте покоління R52, 2014-2020

Оригінальна олія Nissan Matic-d Ke 908-99931 виливається в ручну коробку кросовера Nissan X Trail Crossover. Взимку влітку підходить в’язкість SAE 70W, 80W або 85 Вт, і в основному SAE 90, 140 або 250 рекомендується влітку. В умовах експлуатації краще використовувати всесезонний масло SAE 75W-80, 80W-85, 80W-90 або 75W-90

У той же час важливо звернути увагу на тип масля. мінеральні, напівсинтетичні або синтетичні. Отже, для моделей перших років найкращим вибором буде більш товста мінеральна вода. Вибираючи нафту, вам потрібно звернути увагу на відповідний бренд-маннол, Total, Eneos, ZIC, Castrol, KIXX, а також на оптимальне прийом API-GL-4 або 5

Цей параметр вказує на обсяг корисних добавок в маслі. Нижче наведені підходящі мастила для роздаткових матеріалів. Shell Spirax S6 75W-90 GL-4, GL-5

Вибираючи нафту, вам потрібно звернути увагу на відповідний бренд-маннол, Total, Eneos, ZIC, Castrol, KIXX, а також на оптимальне прийом API-GL-4 або 5. Цей параметр вказує на обсяг корисних добавок в маслі. Нижче наведені підходящі мастила для роздаткових матеріалів. Shell Spirax S6 75W-90 GL-4, GL-5