Заміна масла в коробці передач Ford Focus 3 (механіка та автоматична). Заміна нафти в ручній фокусі передачі 3

Заміна масла в коробці передач Ford Focus 3 (механіка та автоматична)

Заміна нафти в роботі Ford Focus 3. це основна запланована процедура обслуговування робототехнічної коробки цієї моделі. Фокус третього покоління не набрав лавра бестселера ринку, на відміну від попередньої моделі, проте, проте, продається досить вражаючими тиражами. Причиною зменшення попиту було лише недосконалий дизайн робототехнічної коробки, яка насправді не.альтернативна в цьому автомобілі.

Коли змінювати масло ATF в ручній коробці передач

Заміна масла в коробці передач Ford Focus 3 проводиться залежно від ступеня інтенсивності роботи машини. Масштабна, заповнена в картер коробки передач у виробника, має найкращі характеристики та розроблений для оголошеного оперативного періоду цього автомобіля. Однак складні погодні умови та низька якість внутрішніх дорожніх покриттів мають несприятливий вплив на вузли, деталі, системи транспортних засобів.

Масло передачі в ручній коробці передач також втрачає основні технічні характеристики та корисні властивості. Немає однозначної відповіді, коли необхідно змінити масло в ручній передачі Ford Focus 3 та скільки літрів підготуватися до повної або часткової зміни мастила.

Порада. Так що деталі та вузли в коробці передач служать для довгого і регулярного, необхідно завершити заміну масляної ручної коробки передач Ford Focus 3, після кожної 100 000 км проїзду шляху.

Якщо автомобіль встановлений на машинному роботі Rowershift з зчепленням вологих типів (6DCT450), зміна масла забезпечується після 45 000 км пробігу. Ця подія необхідна, т. До. Швидке стирання тертя зчеплення, носіння продуктів потрапляє в олію, накопичується в каналах, паливний фільтр. Краще придбати нафту на веб.сайті www.Spbtdms.Ру.

Коли вам потрібно змінити масло в автоматичній коробці передач Ford Focus 3 PowerHift

Відповідно до правил щодо підтримки цієї моделі, запланована зміна нафти Ford Focus 3 виробляється один раз на 120 000 кілометрів пробігу. Раніше така процедура була повністю відсутня у списку необхідних, вважалося, що рідина для передачі була затоплена протягом усього терміну служби підрозділу. І на практиці не всі змогли досягти заявленого ресурсу підрозділу 150 000 кілометрів без будь.якої роботи над усуненням позаштатних ситуацій і тим більше, не замінюючи нафту.

Однак власники, які вже випливали з власників на 100-130 тисяч кілометрів з роботою коробки, змусили виробника включити цю процедуру зміни нафти у список необхідних робіт.

Більше того, навіть інтервал у 120 000 кілометрів не дозволяє впевнено говорити про підвищення надійності у випадку заміни. Через специфіку дизайну, Ford Box містить велику кількість конструктивних недоліків, які відображаються не лише у комфортному водінні, але й досить сильно впливають на надійність. Отже, проблема перегріву та відмови окремих механічних деталей, а в деяких випадках, а також електронний блок управління разом з приводами, ніколи не було вирішено.

Враховуючи великий пробіг, заміна передачі за гарантійними зобов’язаннями роботи з коробкою практично не падає. Ось чому відповідальні власники автомобілів продовжують термін служби підрозділу, принаймні, заявленому виробником, значно зменшують зазначений інтервал, змінюючи нафту не менше, ніж кожні 30-40 тисяч кілометрів пробігу. У той же час, незалежно від типу такого зсуву, масляний фільтр з магнітами також змінюється, оскільки утворення надмірної кількості металевих мікросхем під час роботи також включено до списку невиліковних «болячок» цього поля.

Важливий! При придбанні матеріалів для заміни нафти, безпосередньо передачі рідини та масляного фільтра з магнітами необхідно ретельно підходити до проблеми їх справжності. При замовленні неофіційного дилера необхідно перевірити маркування разом із оригінальним виробником нафти на веб.сайті. В іншому випадку робототехнічна коробка не зможе проїхати кілька тисяч кілометрів, абсолютно непридатні.

Третє покоління (2010. Подарунок)

П’яти.швидкість ручної коробки передач (1.6 л)

 • Оригінальне масло передачі, що використовується на заводі: Synthetic 75W-90
 • Оцінки характеристики рекомендованої олії: 75 Вт-90
 • Об’єм мастильної рідини в коробці передач: 2,3 літра.
 • Частота заміни масла: 10 тис 15 тисяч. км.

Шість швидкісних ручних коробки передач (1.6 л)

 • Оригінальне масло передачі, що використовується на заводі: Synthetic 75W-90
 • Оцінки характеристики рекомендованої олії: 75 Вт-90
 • Об’єм мастильної рідини в коробці передач: 2,3 літра.
 • Частота заміни масла: 10 тис 15 тисяч. км.

П’яти.швидкість ручної коробки передач (2.0 л)

 • Оригінальне масло передачі, що використовується на заводі: Synthetic 75W-90
 • Оцінки характеристики рекомендованої олії: 75 Вт-90
 • Об’єм мастильної рідини в коробці передач: 2,6 літра.
 • Частота заміни масла: 10 тис 15 тисяч. км.

Шість швидкісних ручних коробки передач (2.0 л)

 • Оригінальне масло передачі, що використовується на заводі: Synthetic 75W-90
 • Оцінки характеристики рекомендованої олії: 75 Вт-90
 • Об’єм мастильної рідини в коробці передач: 2,6 літра.
 • Частота заміни масла: 10 тис 15 тисяч. км.

Яка нафта в полі Ford Focus 3

Виробник автомобіля в експлуатаційному посібнику дає назву різних брендів, які пройшли сувору сертифікацію на дотримання їх продукції для використання в поєднанні з цим роботом. Усі вони відповідають стандартам ATF-IV, що регулює не тільки властивості складу та промивання рідини, але й температурний режим роботи автомобіля. Крім того, на ринку є 3 типи нафти, серед яких власник на свій розсуд також може вибрати необхідний матеріал для заміни нафти:

 • Напівсинтетика знаходиться в цих підрозділах у цих підрозділах, оскільки за своїми характеристиками вона значно поступається більш сучасній синтетиці з невеликою різницею вартості. Однак така композиція з використанням сучасних добавок досить рідко піддається підробленню і має меншу плинність, що визначає його популярність.
 • Мінерали практично не використовуються в цих моделях через їх посередні властивості охолодження та миття, навіть з урахуванням найнижчих витрат. Такий матеріал, завдяки архаїності композиції, просто не може забезпечити належну температуру в сучасній одиниці, а також запобігти зносу механічних частин внаслідок тертя. Відповідно, цей вид є найменш популярним.
 • Синтетика. найпопулярніший вид серед усіх конкурентів, незважаючи на високу вартість та певні шанси придбати підроблені продукти. З точки зору його характеристик, він значно перевершує конкурентів, саме ці олії рекомендують виробник як використання. Він виготовляється з використанням великої кількості сучасних добавок, що дозволяє підтримувати основні властивості протягом досить тривалого часу, ефективно промити пристрій, запобігаючи механічному пошкодженню руйнування окремих частин, а також підтримує оптимальну температуру коробки При високих температурах.

масло, коробці, передача, ford, focus, механіка

Підготовка до заміни нафти

Для повної зміни масла передачі в Ford Focus 3 PPP потрібно підготувати необхідні витратні матеріали та пристрої:

 • Частина нової робочої рідини в кількості 4 літра.
 • Інструменти. клавіші, поліедра.
 • Відро або таз для збору старої олії.
 • Весна для заправки мастила.
 • Серветки х/б.
 • Рукавички для захисту рук від машинного масла.

Об’єм нафти в робот Ford Focus 3

Об’єм робототехнічної коробки в цій моделі. 5 літрів. Порівняно з іншими автоматичними одиницями, це значення вважається невеликим, що виходить із специфіки дизайну роботів. насправді механічна коробка з декількома клатчами та електронними перекладами управління. Більше того, індикатор гучності жодним чином не впливає на надійність та ресурс самого поля. Основна умова полягає у підтримці цього рівня в регульованому стані. У процесі зміни рідини під час переливання та надлишку об’єму речовини необхідно злити надлишок через зливну пробку до оптимального значення.

Відповідно, для повної заміни на заміну відпрацьованої речовини буде потрібно близько 9-10 літрів рідини, тоді як для часткової затоки порядку 3 літрів. У разі відсутності матеріалу та короткого рівня до оптимального стану, виробник настійно не рекомендує функціонувати автомобіля, щоб уникнути перегріву, поломки механічних деталей та помилок в електронному блоці.

масло, коробці, передача, ford, focus, механіка

Коли вам потрібно змінити масло у Ford Focus

Заміна нафти у коробці Ford Focus 3, як і в інших поколіннях моделі, здійснюється відповідно до виробничих правил, певного виробника. Відповідно до Другої книги служби покоління, передача виливалася на весь термін служби, а для третього покоління така зміна забезпечується на пробігу 130 тис. Км. У всіх поколіннях 5-ступінчаста система використовується як механічна коробка, ресурс якого визначається виробником 150 тис. Км пробігу або 10 років служби.

Але на практиці, через відмінну надійність, навіть якщо умови експлуатації не спостерігаються, такі поля часто годують 250-300 тисяч км. У випадку зменшення інтервалу заміни масла для коробки передач Ford Focus 2, пристрій майже гарантовано “вийти” та більше пробігу. Крім того, така коробка не вимагає якості та складу речовини, що дозволяє використовувати досить економічні матеріали.

На відміну від автоматичної коробки, механік, завдяки простоті дизайну, має більший ресурс і менш жорсткий режим роботи, що пояснює досить високу популярність цього типу контрольної точки. Тому багато власників не дотримуються встановлених правил і проводять цю процедуру попереднього позначеного пробігу в 130 тисяч км. Оптимальний період. це зміна речовини кожні 70 тис. Км з обов’язковою зміною масляного фільтра, яка розташована безпосередньо на коробці самої коробки.

Яка нафта в ручній коробці передач Ford

Залежно від умов використання автомобіля, власник незалежно визначає тип речовини для зміни масла передачі на механіці Ford Focus 2. У свою чергу, виробник дає список рекомендованих речовин для такої процедури, яка пройшла сертифікацію та тестування на реальних підрозділах. Крім того, на ринку є 3 основні види продукту. Усі вони використовуються залежно від пробігу підрозділу, кліматичних та інших умов:

 • Мінерали найменш популярні завдяки архаїку композиції та їх характеристикам. Такі матеріали не забезпечують гідного захисту системи від зносу, хоча деякі власники використовуються на крайній півночі при постійній мінус температурі. Крім того, така композиція є найдешевшою серед конкурентів і менше шансів підробляти недобросовісні виробники.
 • Напівсинтетика є більш популярною завдяки використанню сучасних добавок, які забезпечують гідні характеристики промивання та охолодження. Через меншу, порівняно з сучасною синтетикою, плинність найчастіше використовується при використанні в коробках з вражаючими пробіжками. Отже, такі матеріали найбільш підходять для заміни нафти в Ford Focus 1 PMPP на вражаючі пробіжки.
 • Синтетика. це найсучасніший матеріал серед усіх завдяки своєму складу з використанням великої кількості добавок. Завдяки цьому, такий матеріал найкраще підходить для використання при заміні олії в PPP Ford Focus 3 або 2 покоління моделі. Однак такий матеріал має найбільшу цінність серед усіх конкурентів, а також найчастіше фальсифікує.

Важливий! Основним критерієм на додаток до вибору композиції є його справжність. Виробники нафти використовують різні заходи захисту, починаючи з гофрованих поверхонь контейнера та кришки, закінчуючи спеціальною кількістю сторін, які можна контролювати за допомогою мобільних додатків.

Скільки олії в ручній коробці передач Ford Focus

Порівняно з автоматичними, механічні коробки мають менший об’єм картера коробки. Обсяг нафти в PPP Ford Focus 2 переходить від проектних особливостей одиниці і не впливає на експлуатаційні характеристики та загальну надійність системи. Цей показник у цьому полі. 3,3 літра. Це означає, що для повної зміни речовини власникам знадобиться близько 7 літрів рідини, а для часткової зміни лише близько 2 літрів. Більше того, незалежно від методу зміни, слід змінити зміну масляного фільтра, оскільки ця частина має обмежений ресурс.

Зміна в системі здійснюється двома основними способами. повною заміною заміною всього розвиненого матеріалу на нових та простих часткових значеннях речовини. Повна зміна відбувається в декількох етапах:

 • підняття автомобіля на підйомник і осушення відпрацьованого матеріалу в спеціальну ємність, відкрутивши зливну пробку;
 • Самотек, витрачений матеріал може бути вивільнений протягом 1 години, необхідно також змінити масляний фільтр і оцінити стан цієї частини;
 • Після цього новий матеріал повинен бути налитий через шию повені відповідно до ризиків на вимірювальному зонді;
 • Після цього необхідно запустити двигун і, хоча на місці, щоб по черзі перемикати всі програми, не повинно виникнути труднощів у перемиканні, сторонніх звуках та шумі, а також інших негативних проявів під час роботи пристрою;
 • Після цього необхідно знову повторити процедуру зміни відходів, щоб повністю замінити стару олію на нове.

Часткові суб’єкти речовини проводяться, заповнюючи новий матеріал для відповідних SCSE, використовуючи просту воронку через наливну шию. У той же час, необхідно уникати переповнення, що перевищує існуючий обсяг.

Як перевірити рівень масла у Ford Focus

Перевірка рівня речовини перед заміною масла в коробці передач Ford Focus 2 проводиться за допомогою спеціального пластикового зонда, який розташований у верхній частині корпусу коробки в просторі. На цій частині розміщуються спеціальні ризики, які вказують на поточний рівень трансмісійної рідини. За падінням речовини при цих ризиках власник може визначити поточний рівень і зробити суб’єкти речовини з критичним зменшенням.

Щоб перевірити, що рівень необхідний:

 • Витягніть зонд з шосе на корпусі коробки;
 • Витріть його сухою ганчіркою і знову опустіть її в лінію посадки;
 • Витягніть і визначте поточний рівень речовини в системі.

У цьому випадку поточний рівень олії повинен бути визначений лише на охолодженій коробці. В силу своєї конструкції під час нагрівання рівень речовини збільшується, що дає неточну інформацію про його вміст у системі.

Наслідки несвоєчасної заміни

Найважливішим наслідком є ​​швидший знос коробки передач. Якщо передача використовує рідину, яка втратила свої оперативні властивості, це призведе до недостатньої змащення компонентів сукупності. Як результат, система збільшить об’єм носійних продуктів, які оцінять свої канали. Це також сприяє формуванню родовищ, які з’являються в результаті використання власного терміну служби речовини.

Якщо системні канали забиті, деякі елементи почнуть працювати “над сухим”. Як результат, важіль контрольної точки вибиває коробку передач, передачі вмикатимуть погано, сторонні шуми та вібрації з’являться, коли поле працює. Щоб розігріти автоматичні одиниці, знадобиться більше часу. Зрештою, власник автомобіля зіткнеться з необхідністю проведення дорогого ремонту, особливо якщо вся коробка передач зламається, і не одна її частина.

Масло передачі у Ford Focus 3 робот PowerHift 6DCT450 Дизель

Робот шести SPEED 6DCT450 або, як його також називають Ford PowerHift MPS6, працює за принципом подвійної мокрої клатч. Цей тип автоматичної коробки передач був встановлений у парі з дизелем 2.0 Ford Focus 3 двигуни. Що стосується трансмісійної рідини, то масло у коробці роботів Ford Focus 3 цієї модифікації повинно бути обране відповідно до специфікації WSS-M2C936-A, яка є продуктами Ford Bo-DC, Ford Motorcraft Mercon ATF LV, Ravenol Atf f-lv fluuid.

1.літрова стаття: 1490763

1.літрова стаття: 4014835737211

Вибір олії для вашого автомобіля

Щоб зрозуміти, що трансмісійну рідину потрібно замінити, просто подивіться на це. Нафта, яка втратила свої мастильні матеріали та всі необхідні компоненти, буде рідкою майже як вода і темно на вигляд. Крім того, металевий пил із компонентів системи передачі може бути присутнім в нафті. Ці ознаки вказують на те, що рідина в контрольно.пропускній точці повинна бути терміново змінена.

Якщо ви вирішили перейти до початку цього процесу, то вам слід ретельно лікувати прямий вибір нафти. Зверніть увагу.американські.виготовлені машини можуть чутливо сприймати низькоякісний продукт. Тому від придбання трансмісійної рідини на ринку або від неперевірених виробників варто утримуватися. Краще зайти до офіційного магазину для Ford і вибрати правильну модель для механічної або автоматичної коробки передач, щоб продавець спонукав вас для вашого автомобіля.

Якщо у вас нікуди не дізнатися, який “витратний” краще налити, то ви можете керуватися вибором професіоналів. Зокрема, майстри на станції служби та власникам автомобілів Ford 1, 2 та 3 рекомендуються налити синтетичну рідину марки SAE 75W-90 у ручну коробку передач. Що стосується автоматичної контрольної точки, то найкраще вибрати бренд “WSS-M2C919-E” тут. Якщо ви не впевнені, що масло підходить для вашого автомобіля, краще зателефонувати дилеру та дізнатись точну назву масла спеціально для вашої моделі машини.

Олія в автоматичному 6F35 Ford Focus 3 1.5 Еко.Обст

Що стосується гідромеханічної автоматичної коробки передач 6F35, встановленої на моделі Ford Focus третього покоління з двигунами 1.5 літрів після 2014 року, потім ця автоматична коробка передачі віддає перевагу трансмісійному маслі з толерантністю WSS-M2C 938-A. А саме, оригінальний Ford Motorcraft Mercon ATF LV Oil та його аналоги Kendall Versatrans LV ATF, Redline D6 ATF.

1.літрова стаття: 30704

Нафта від виробника

Ford може порекомендувати лише власну мастило, яка є найвищою якістю і, водночас, найдорожчий. І все.таки, перш за все, ми повинні зосередитись на ньому. Ми говоримо про нафту, що називається Fordservice 75W-90 B0. Номер його каталогу відповідає маркуванню 1790199. Звичайно, не кожен може дозволити собі Fordservice 75W-90 B0. Хоча у випадку його покупки немає сумнівів у високій надійності передачі. І все.таки більшість автомобілістів віддають перевагу аналогам. Їх слід обрати на основі різних параметрів в’язкості, толерантності та стандартів якості. Параметр в’язкості (SAE), який є майже єдиним критерієм пошуку найкращого аналога, не має малого значення.

У тандемі з Ford Focus 3 томи.6 літрів експлуатують виключно шість.швидкість попереднього роботу 6DCT250 з сухою зчепленням, про який ми вже говорили раніше. Відповідно, нафта в PowerShift Focus 3 цієї модифікації вибирається відповідно до толерантності WSS-M2C200-D2, що надає перевагу початковій трансмісійній маслі Ford Motorcraft Dual Transmission Fluid або Ford 75W Fe, а також його аналоги. Наприклад, Liqui Moly Top TEC MTF 5100 75W.

Яку олію рекомендується вибрати для ручної коробки передач Ford Focus 2

Для механічного коробки “Ford Focus 2” використовується рідина з подібними характеристиками допустимості та рівнем в’язкості:

 • WSS-M2C200-D2-для коробки передач MTX-75;
 • 75W-90 WSD-M2C200-C-FOR IB5 GAEDBOX;
 • WSS-M2C200-C3-для коробки передач M-66.

Найпопулярніші моторні олії:

 • Аддінол мульти-трансмісійна рідина 75 Вт-90. Рідина такої марки дозволяється використовувати в середній смузі та в південних регіонах, з причини, що індикатор в’язкості на 10% менше, ніж Фордівський, а ступінь замерзання на 14 градусів менше. Більше того, низькотемпературна в’язкість більше, ніж у 5 разів більше, ніж у стандартній рідині.
 • Castrol Syntrans MultiveHicle 75W-90. Найдоступніший аналог стандартного масла. це саме цей варіант, з причини, що точка затвердіння лише на 3 градуси менше, а індикатор в’язкості та індекс кінематичної в’язкості повністю дорівнюють оригіналу. Ми лежимо без страху.
 • Кастрол бот 130 м. Форд цілком дорівнює показникам, йому дозволяється наповнювати його без страху.

Вибираємо масло

На практиці заміна нафти в контрольно.пропускному пункті з “механікою” Ford Focus 2 здійснюється рекомендованими типами масла:

 • Масло для механічної коробки MTX-75 з толерантністю WSS-M2C200-D2.
 • Ford Focus 2 IB5 IB5 В’язкість 75W-90 Масло передачі з толерантністю WSD-M2C200-C.
 • M-66 Механічна коробка з толерантністю WSS-M2C200-C3.

Серед аналогів, які замінюють оригінальне масло для коробки передач Ford Focus 2, експериментальні військовослужбовці називаються такими маслами з в’язкістю 75 Вт-90. Масла цього класу є відмінними при роботі з навколишньою температурою повітря.30 ° С:

Castrol Syntran

Castrol Syntrans MultiveHicle;

 • VW Norm 501.50;
 • Motul Gear 300;
 • Aral getriebeoel ep synth;
 • Mobil 1 SHC;
 • Shell getriboel EP.

Під час роботи автомобіля лише в теплий сезон або з урахуванням регіону з помірним кліматом, масло для «механіки» кастролу або мобільного типу API GL-4/5 SAE 80W-90 використовується активно. Необхідний об’єм висипаної рідини становить щонайменше 2,5 літра, а у випадку профілактичного промивання. ще один на 0,5 літри.

Робота автомобіля з механічною коробкою передач не потребуватиме додаткових витрат, пов’язаних із заміною фільтра. З щадним керуванням коробкою передач, навряд чи варто очікувати появи значних домішок на нафту.

Щоб замінити масло, встановіть автомобіль на шляхопроводу або на спостережувальну яму.

Розстебніть засувки руками, які прикріплюють кришку, і видаліть її.

масло, коробці, передача, ford, focus, механіка

Піднімайте засувки руками

Для того, щоб відкрутити пробку та зливу, потрібно буде відключити кабель коробки передач і демонтувати кожух за допомогою дужки.

Як правильно перевірити рівень

Перевірка рівня масла проводиться на нагрітому пункті пропуску, транспортні засоби повинні розташовуватися на гладкій горизонтальній поверхні. Якщо пристрій оснащений спеціальним зондом для експертизи, тоді встановіть перемикач коробки передач у стан PT та видаліть зонд. Сам індикатор розміщується біля стіни моторного відсіка в секції рульового стовпчика.

Зонд має пару знаків. “хв” та “максимум”, різниця між ними становить 0,4 літра. Якщо ви вирішили додати жир, налийте рідку речовину за допомогою отвору індикатора, але спочатку потрібно призупинити двигун. За відсутності зонда перевірка рівня мастильних матеріалів проводиться за допомогою зливного отвору, розміщеного на піддоні пристрою. Кришка невеликого розміру розташована на пробці для сливи, вона повинна бути відкручена, щоб дізнатися, скільки олії в коробці для цього періоду.

Ford Focus Fan

Заміна нафти у коробці Ford Focus 2 взагалі не потрібна, як каже виробник. Однак, що трапляється, що для заміни зчеплення потрібно демонтаж контрольно.пропускної точки або необхідно замінити ущільнення. У таких випадках вам потрібно осушити олію і заповнити її назад розвитком, яка вже певною мірою втратила коефіцієнт в’язкості та змащує гірше-це не варто.

масло, коробці, передача, ford, focus, механіка

Основним завданням передачі, а також моторного масла є змащування всіх деталей, що вміщуються.

Я хочу попередити відразу, ми говоримо про нафту для ручної коробки, а не про нафту для коробки Ford Focus 2!

Рекомендована коробка передач мало Ford Focus 2 для механічної коробки. це все. сезон Fordservice 75W90 Bo. на 1 літр. З огляду на те, скільки олії у коробці Ford Focus 2 (механічно), покупка коштуватиме 2100-2500, об’єм масла у коробці 2 л 100-2 л 200 грам (максимальний рівень).

масло, коробці, передача, ford, focus, механіка

Природно, нафта для ручної коробки передач Ford, як і вся іноземна ручна передача іноземних автомобілів, повинна бути стандартом GL5, на відміну від ручної коробки передач VAZ, стандарт, для якого GL 4.

Перш ніж купувати олію для коробки передач та для двигуна, вам потрібно знати рекомендовану в’язкість продукту, але важливо врахувати кліматичні особливості роботи автомобіля. Якщо ви не хочете проводити двічі на заміну літньої нафти зимою щороку, краще приймати весь сезон. Для помірного клімату в межах температури від.40 до 35 градусів Цельсія, найбільш підходящими нормами для SAE (міжнародного стандарту для масел) і становитиме 75 Вт-90. Лист W означає, що нафта є всім сезоном і пристосовано до зимового холоду.

Через відсутність оригінальної олії з Ford я купив 4-літровий каникат передач Enios Gear 75W-90, і я взагалі не шкодую про це.

масло, коробці, передача, ford, focus, механіка

Цей каніст, достатньо лише для двох заміни нафти.

масло, коробці, передача, ford, focus, механіка

Для помірного клімату цей індекс в’язкості є найбільш оптимальним. Але, не для Сибіру, ​​не для гарячих тропіків. У таких областях рівень в’язкості повинен бути вищим або нижчим відповідно до температури

Видатний корейський продукт під японським брендом Nissan. У мене завжди є машина на вулиці. У морозі коробка замерзає в цій олії набагато краще, ніж, наприклад, на напівсинтетиці ZIK і миттєво залишає, включити передачу на холодну коробку не складно. А влітку це буде ще простіше.

масло, коробці, передача, ford, focus, механіка

Хороша якість за демократичну ціну

Масло Enios Gear 75W 90 Масло для трансмісії ідеально підходить для Ford Focus 2, для 4 літрів.

Детальніше про класифікацію масел передач перегляньте відео.

До цього я налив коробку передач для коробки передачі ZIK.

В’язкість 80W-90

Але з сильними морозами, напівсинтетичне масло ZIC занадто товстий.

Заміна масла в двигуні Ford Focus

Заміна Ford Focus 2 Рестайлінг повітряного фільтра

Заміна фільтра Ford Focus

Як додати масло в коробку

Якщо при визначенні рівня ви помітили, що кількість приблизно ближче до O або навіть менше, і час заміни нафти ще не був придатним, тому необхідно додати її і розібратися з причинами його швидкого споживання або витоки. Процедура нафти дуже проста. Якщо коробка оснащена пробкою для Cramm, який, як це звично, розташоване вгорі і може бути вільно отримана до нього, то вам просто потрібно відкрутити його і додати потрібну кількість рідини.

Якщо контрольна точка не містить контрольної точки, то додайте зонд до зонда. Для цього озброїся звичайним, хорошим медичним шприцом, за допомогою якого підбирайте олію, і налийте її в отвір. У автомобілях, які не існують ні випробування, ані затоплення пробки, нафту слід виливати через отвори метрів. У більшості випадків це пристрій управління керуванням або датчик повернення. Коли цінне, важливо не зайти занадто далеко, оскільки надлишкова змащувальна рідина може сприяти ранній збої контрольної точки.

Кроки для заміни масла для трансмісії на Ford Focus 2

Процедура заміни трансмісійної рідини може навіть виконувати початківець, вам слід дотримуватися лише інструкцій:

 • Щоб замінити масло у коробці “Ford Focus 2”, приводьте на автомобіль для шляху для ремонту автомобіля або спостережної ями.
  масло, коробці, передача, ford, focus, механіка
 • Розстебніть замки руками, ті, що прикріплюють шину, і видаліть її.
 • Щоб відкрути пробки з повені та затоплення нафти, потрібно буде відключити кабель передач і розібрати коробку за допомогою власника.
 • Відкрутіть кріпильні болти кожуха та видаліть його.
 • Потім ми відкрутимо монтажні гайки кріплення кабелів і видалимо їх.
 • Як результат, ми відкрутили повені та зливу пробки. Нафтова сітка відкручена клавішами до “19”, а наповнювальна пробка. використовуючи шестикутник “вісім”.
 • Покладіть порожню ємність для отвору для зливного масла, і накачайте його в порожню ємність.
 • Ми загортаємо зливну пробку на місце і за допомогою шприца в просвіт просвіту, наливаємо близько 2 літрів моторного масла. Масштаб повинен бути вилитий уздовж рівня нижньої позначки отвору, що виливається, після того.
 • Ми загортаємо пробку і збираємо все повністю у звичайному режимі.

На цьому нашу роботу з заміни масла в механічному коробці можна вважати завершеним.

Яку олію слід виливати в ручну коробку передач Ford Focus 2

Оригінальний

Масло Fordservice 75W-90 B0 вилили в механічну коробку автомобіля Ford Focus 2 з Catwapter 1790199. В основному взимку ви можете використовувати нафту з SAE 70 Вт, 75 Вт, 80 Вт або 85 Вт, а влітку рекомендується SAE 90, 140 або 250. Для цілорічного використання краще вибрати всесезонну олію з в’язкістю SAE 75W-80, 80W-85, 85W-90, 75W-90 або 80W-90.

Прочитайте також: Масло для автоматичної коробки передач Ford Kuga

Неорнігінальний

Для механічного контрольного пункту Ford Focus 2, будь-яка передача з характеристиками 75 Вт-90 підходить. Для автомобілів останніх років виробництва ви можете вибрати напівсинтетику та для старих моделей. мінеральна олія. Він має більш товсту консистенцію, що означає меншу ймовірність витоків у присутності мікрокрок або зазорів між контактними парами. З інших параметрів важливо звернути увагу на нафту з поточним припущенням API-GL-5, що забезпечує оптимальну кількість корисних добавок для механічної коробки передач. Наприклад, Motul Gear 300 75W-90, Castrola 75W-90, Enios Gear Mature 75W-90, Shella Spiacs 75W-90 підходять для відповідних масел.