Заміна ламп ближнього світла Camry 55

Для перегляду онлайн клікніть на відео ⤵

Заміна лампи ближнього світла Camry V40

Лампа ближнього світла знаходиться в центрі збірки фари. Слід повернути підставу лампи на чверть обороту проти годинникової стрілки і дістати лампу з фари. Потім натиснути фіксатор і від’єднати роз’єм живлення.

Не можна чіпати пальцями скло новітньої галогенною лампи, так як залишені дивись приведуть до жвавому перегорання.

Очистити сліди зі скла можна серветкою, змоченою спиртом.

Новітню лампу слід під’єднати до роз’єму, увіткнути в фару і повернути на чверть обороту вже за годинниковою стрілкою.

Лампа далекого світла розміщена у внутрішньому куті збірки фари. Змінюється також, як і лампа ближнього світла. Потрібно повернути підставу лампи на чверть проти годинникової, витягти лампу і від’єднати роз’єм. Установка в зворотному порядку.

Яка лампа ближнього світла підійде на Рав4 третього покоління?

Відповідні роки випуску автомобіля: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012.

 • 55. це потужність ближнього світла у ВАТ,
 • H11. тип цоколя лампи,
 • унікальний артикул. 9098113082.

Заміна лампочок в задніх габаритах, ліхтарях заднього ходу і підсвічуванні номера

При відкритих дверях багажника оберненої тканиною викруткою поддевается і знімається відповідна кришка. Потрібні джерела світла викручуються проти годинникової стрілки, розтягуються і змінюються на нові. Для ліхтарів руху назад у Rav 4 4 покоління підходять лампочки потужністю 16 Вт типу Е (бесцокольние прозорі), габарити ж і підсвічування номерного знака. 5-ватні, такого ж типу.

Philips LongLife EcoVision

 • кварцове скло високої міцності,
 • стійкі до перепадів температури і вібрації,
 • найвищу внутрішній тиск забезпечує більш потужний світло,
 • захищають фари від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Що нам найбільше подобається: працювати повинні набагато довше звичайних ламп.

Порядок заміни електроприладів на Toyota Camry

Принципово! Неприпустимо брати скляну пробірку вироби руками, т. К., Що залишилися відбитки приведуть до дострокового виходу її з ладу.

Лампочка для ближнього світла розміщена в центрі зібраної фари. Заміна будь-якої лампи ближнього світла Toyota Camry V50, V40 і на інших модифікаціях автомобіля має наступний порядок:

 • переконатися, що позначення на упаковці і маркування на лампі відповідають;
 • піднімаємо капот мотора;
 • від’єднуємо від АКБ клему «мінус»;
 • знімаємо електронний роз’єм з цоколя лампи;
 • робимо поворот на чверть обороту підстави електроприладу проти годинникової стрілки, дістаємо вироби з гнізда фари;
 • беремо новітню запчастина і вставляємо в місце посадки, робимо її оборот на 1/4 за годинниковою стрілкою, закріплюємо в гнізді;
 • підключаємо роз’єм живлення і клему до батареї;

Пам’ятайте! Якщо при складанні випадком зачепили руками скляної частини лами, відбитки потрібно обов’язково перед установкою прибрати за допомогою серветки або без ворсової тканини, змоченою в спирті.

Оригінальні та альтернативні лампи

Всі електроприлади для ближнього світла в camry мають свої властивості (потужність, споживана енергія, яскравість і т. П.), На які впливає модифікація і рік випуску. Відповідно до рекомендації виробника на автомобілях марки Camry V50, V40, V30 вживаються галогенові або ксенонові пристрої, що мають солідні властивості.

Лампа ближнього світла на camry V30 (рік випуску 2003) має цоколь H7. Рік закінчення виробництва цієї моделі 2006. З 2006 по 2011 рік було організовано виробництво на V 40 лампи (галогенові, ксенонові) вже мали цоколь типу H11 / D4S.2012 рік початок випуску V 50 лампи у цій моделі також галогенові і ксенонові, цоколь H11 / D4S. Встановлені на ці машини унікальні джерела світла розраховані на багато років ідеальної роботи.

Виникнення світлодіодних ламп занесло свої корективи, їх вживають в головній оптиці для ближнього світла. Застосування таких виробів дозволяє істотно підвищити яскравість в порівнянні зі штатними ксеноновими або галогеновими. І все-таки, незважаючи на очевидні плюси, величезним попитом користуються як і раніше галогенові і вироби, в яких вживається ксенон.

Крім того, практикується безцокольне лампа, її застосування на автомобілі Toyota Кемрі обгрунтовано рядом особливостей: великий ресурсний термін, надійністю конструкції, може мати різний колір світіння і інші властивості. Посеред галогенових ламп величезну популярність здобула продукція компаній Osram, Philips і т. Д. Джерела світла, в базі яких ксенон представляє торгова марка Catz, Interpower і інші.

Світлодіодна продукція від контори Bridgelux, OPTIMA та інших компаній.

Заміна лампочки противотуманной фари Toyota Camry

Противотуманки в рамках пристрої автомобіля сучасного типу. необов’язковий елемент. Але якщо він має місце бути, цей факт забезпечує водієві масу комфорту і зручності, виправляючи труднощі з оптикою головного типу і підсвічуючи узбіччя в темряві. Ефективність, яку мають ВТФ, залежить від впливу декількох чинників, визначаючись в першу чергу видом елемента.

Таким чином, зміна робиться досить стрімко, але вимагає деяких зусиль не знайомих автомобіліста. Якщо усвідомлюєте, що самостійне виконання роботи дуже складне не підходящий для вашого підприємства, варто зробити візит до спецам.

Заміна фари: особливості

Необхідність поміняти лампочку в автомобілі може бути викликана декількома факторами: знос і поломка старого елемента, необхідність придбання та заміни його на новий виріб. Тим не менш досвідчений водій повинен знати, як поставити нову лампу самостійно:

 • Заглядаємо під бампер, розташований всередині, трохи нижче, ніж знаходиться корпус елемента, що розглядається. У цій області необхідно відшукати кріплення для бризковика.
 • Відкручуємо гвинт на 10 за допомогою хрестового типу викрутки або головки. Є машини, в яких більше немає утримуючих елементів, але зустрічаються авто з заклепками з пластика.
 • Підходимо до корпусу пристрою. до роз’ємів його ламп. Необхідно здійснити натискання фіксатора і зробити від’єднання живлення. Потім робиться поворот лампи проти НС і діставання з фари.
 • Скло нового виробу не повинні підлягати торкань, оскільки так можна зіпсувати лампу, адже є ймовірність швидкого перегорання. Очищення може здійснюватись за допомогою серветки на спирту.
 • Далі слід безпосередня заміна, коли відбувається монтаж нової лампи в ФАРН конструкцію і здійснюється фіксація за допомогою повороту.
 • Потім здійснюється повна перевірка роботи, після чого потрібно терміново поставити на місце бризговики і забезпечити закручування гвинта. Це дозволить провести комплекс робіт, вклавшись в невеликій часовий інтервал.

Заміна Фари Toyota Camry V50

Призначення протитуманних фар. Різновиди ламп для противотуманок. Особливості заміни противотуманной фари в Toyota Camry.

Світлодіодні елементи і їх вибір

Цей вид противотуманной фари є прийнятним варіантом для більшості автолюбителів за рахунок широкого діапазону кольорів, яскравості і невеликого енергетичного споживання.

Відбувається швидке нагрівання елемента, виникає можливість усувати оплавлення в фарах. Якщо розглядати слабкі сторони, можна відзначити високу ціну і важливість детального підбору.

Галогени-лампи: особливості

Вони зазвичай використовуються в Camry V50 і в інших автомобілях, створюючи підвищену ефективність освітлення при тумані і навіть не засліплюючи водіїв, що рухаються назустріч. Істотним недоліком даного виду конструкції виступає маленької показник ресурсу, а зміна вироби цього типу складна. Користувачі спостерігають зайвий нагрів фари, що призводить до помітного розтріскування.

Лампа ближнього світла Toyota Camry V50

Поява світлодіодних ламп внесло свої корективи, їх використовують в головній оптиці для ближнього світла. Застосування таких виробів дозволяє значно підвищити яскравість в порівнянні зі штатними ксеноновими або галогеновими. І все-таки, незважаючи на очевидні переваги, великим попитом користуються як і раніше галогенові і вироби, в яких використовується ксенон. Крім того, практикується безцокольне лампа, її застосування на автомобілі Toyota Кемрі обумовлено рядом особливостей: Серед галогенових ламп велику популярність здобула продукція компаній Osram, Philips і т.

Як самостійно замінити лампу ближнього світла

Оригінальні та альтернативні лампи Все електроприлади для ближнього світла в camry мають свої характеристики потужність, споживана енергія, яскравість і т.

Відповідно до рекомендації виробника на автомобілях марки Camry V50V40, V30 використовуються галогенові або ксенонові пристрої, що мають пристойні характеристики. Лампа ближнього світла на camry V30 рік випуску має цоколь H7. Рік закінчення виробництва цієї моделі Встановлені на ці машини оригінальні джерела світла розраховані на багато років бездоганної роботи.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Toyota Camry

Висновок Ближнє світло в будь-якому автомобілі дозволяє висвітлюватимуть частину дороги і узбіччя, а це знижує ймовірність засліплення водія зустрічного транспорту. З огляду на, що транспорт по дорогах Росії рухається в будь-який час доби з увімкненим світлом, навантаження на ці лампи буває велика. Як результат, вони швидко використовують свій ресурс і виходять з ладу. Які лампочки використовують для ближнього світла, розглянемо на прикладі модифікацій автомобіля Toyota Camry.

Лампочка ближнього світла для Toyota Camry Один з основних критеріїв безпеки автотранспорту вважається система освітлення. Згідно зі статистикою велика частина аварій відбувається в темний час, причиною яких часто стають несправності в системі освітлення транспортного засобу.

Зовнішнє освітлення Camry V30как і інших модифікацій цієї моделі складаються з декількох елементів: При цьому фара на Camry виготовляється відповідно до регламенту в той же час лампочка підбирається господарем машини самостійно. На даний момент серед джерел світла більшу популярність здобули галогенні вироби.

Удосконалення технологій в галузі автомобільного освітлення призвело до створення електроприладів, базою яких служить ксенон. Принцип роботи цих лампочок заснований на світінні інертного газу, при протіканні електричного струму.

Заміна ламп Toyota Camry V50

Їх основна перевага полягає в великому експлуатаційному терміні і збільшеною світловіддачі. Мінус полягає в необхідності встановлювати блок розпалу. Ближнє світло з використанням світлодіодних електроприладів відрізняється стійкістю до вібрації, перепадів напруги, має м’яке світіння і ряд інших достоїнств. Є недолік, пов’язаний з формуванням спрямованого променя, незважаючи на це вироби відмінно підходять для денних вогнів.

Як поміняти лампи Camry V50

Неприпустимо брати скляну колбу вироби руками, т. Лампочка для ближнього світла розташована в центрі зібраної фари.

Заміна будь-лампи ближнього світла Toyota Camry V50, V40 і на інших модифікаціях автомобіля має наступний порядок: Якщо при складанні випадково торкнулися руками скляної частини лами, відбитки потрібно обов’язково перед установкою прибрати за допомогою серветки або без ворсової тканини, змоченою в спирті.

Висновок При виборі і заміні електроприладу основний упор робиться на ефективність і безпеку. Адже не секрет, що чим краще освітлена дорога, тим більше вірогідності і часу на правильну реакцію водія на непередбачену ситуацію.

Практика показала, що купуючи оригінальні вироби можна бути впевненим в тому, що термін їх застосування буде набагато більше і вище безпеку пасажирів і водія.

Яка лампа в Гтс Camry 50?

Із заводу на Toyota Camry V50 в ВТФ встановлюються лампи h11 фірми Osram. Термін їх служби залежить в першу чергу від їх використання. Якщо власник пересувається на автомобілі з регулярно включеними ВТФ, їх ресурс складає рік або два максимум.

Які лампочки стоять на Toyota Camry 40?

 • дальнє світло. HB3,
 • габаритне освітлення і підсвічування номерного знака. W5W,
 • ближнє світло. галогенна Н11, газорозрядна D4S (ксенон),
 • передній і задній поворотник. WY21W,
 • протитуманні фари. H11,
 • задній стоп-сигнал і габарити. W21 / 5W,
 • задній хід. W16W,

Які лампи коштують на Camry 50?

 • Лампа ближнього світла 12v H11 55w галоген або D4S 12v / 35W штатний ксенон
 • Лампа дальнього світла 12v HB3 (9005) 60W.
 • Лампа передніх габаритних вогнів 12v T10 W5W.
 • Лампа покажчика повороту WY21W 12v.
 • Лампа заднього ходу 12v W21W.
 • Лампа підсвічування номерного знака 12v W5W T10.

Скільки коштує фара на Camry 70?

102300 руб. Фари передні Toyota Camry 70 випускалися довгий час, і їх артикули іноді змінювалися. Нижче представлені деякі подібні оригінальні заміни від виробника. фірми Toyota.

Як зняти лампочку ближнього світла Camry 40?

Слід повернути підставу лампи на чверть обороту проти годинникової стрілки і дістати лампу з фари. Потім натиснути фіксатор і від’єднати роз’єм живлення. Нову лампу слід під’єднати до роз’єму, вставити в фару і повернути на чверть обороту вже за годинниковою стрілкою.

Як поміняти лампу ближнього світла Camry 40?

Лампа ближнього світла розташовується в центрі блоку фари. Провертає підставу проти годинникової стрілки і витягаємо джерело світла з фари, роз’єднуємо харчування, натиснувши на фіксатор. Встановлюємо нову лампу і в зворотній послідовності виконуємо збірку.

Як зняти противотуманки Toyota Camry 40?

Досить відкрутити один болт всередині арки і три знизу на захист. 3. Після цього можна відігнути підкрилок і побачити блок ВТФ. Щоб витягнути лампочку, його потрібно повернути проти годинникової стрілки.

Як самостійно замінити лампу ближнього світла

Лампа ближнього світла Camry V50 D4S штатний ксенон

 • D4S Philips Xenon Vision. 42402VIС1 від 3000 руб
 • D4S Osram XENARC ORIGINAL. 66440 від 2600 руб
 • D4S Osram XENARC CLASSIC. 66440CLC від 2200 руб
 • D4S Osram XENARC ULTRA LIFE. 66440ULT від 2800 руб (зі збільшеним терміном служби)
 • D4S Philips X-treme Vision Gen2 (150%). 42402XV2 від 4000 руб (зі збільшеною яскравістю)
 • D4S MTF-Light Absolute Vision 3700lm від 3500 руб компл
 • D4S MTF-Light Trend SBD4S5 від 1500 руб штука
 • D4S Optima Service Replacement від 1200 руб
 • D4S AYWIparts 4300К 35W Long Life від 1400 руб шт.
 • D4S 4300К Premium 20% 42V-35W XENITE від 1500 руб шт.

При виборі ламп штатного ксенону на Camry V50 не слід плутати лампи D2S і D4S це різні лампи. Лампа D2S на Camry працювати не буде.

Лампи застосовуються в Camry V50

Заміна лампи штатного ксенону D4S

Повертаємо кришку лампи ближнього світла на підлогу обороту і витягуємо її.

Так само на підлогу обороту повертаємо і знімаємо металеву колодку на лампі.

Акуратно разжимаем вуса кріплення лампи і витягуємо саму лампу.

Тепер беремо нову лампу D4S і встановлюємо в посадочне місце. Лампа встає тільки в 1 положенні.

Камри 50. Замена ламп ближнего света. Это вам не шутки уже.

Защелкиваем вуса кріплення лампи, одягаємо колодку проводів і повертаємо так само на підлогу обороту.

Закриваємо кришку і радіємо отриманому результату.

Галогенні лампи можна міняти поштучно. Ксенонові лампи краще міняти парою, так як може відрізнятися як яскравістю так і колір лампи.

Як правило, після установки нових ламп регулювання фар не потрібно. Вона можлива лише в разі встановлення більш яскравих ламп, але не у всіх випадках.

Регулювання фар Camry V50

Регулювальні гвинти вказані на фото стрілками. Самостійно можна лише підкоригувати поточну регулювання. Для професійної настройки фар радимо звернутися в спеціалізований сервіс.

Інструкція по заміні галогенною H11 ближнього світла

Сама по собі заміна займе у вас не більше 5 хвилин часу. Абсолютно нічого складного немає.

Відриваємо капот, в лінзі варто лампа H11 Osram на задній частині якого вказана маркування на синьому тлі. Цю лампу і будемо міняти.

Натискаємо на фіксатор колодки проводів і акуратно знімаємо її з лампи.

Повертаємо лампу на 90 градусів проти годинникової стрілки і дістаємо її.

Беремо нову лампу вставляє в тому ж положенні в якому витягли стару лампу, повертаємо на 90 градусів і одягаємо колодку. На цьому заміна завершена.

В автосервісі за подібну послугу з вас взяли б 300-400 рублів або вище. Виходить за 10-15 хвилин роботи ми заощадили ці гроші.

Лампа ближнього світла Camry v50 H11

Як ми вже писали вище, в простіших комплектаціях з заводу в ближнє світло встановлюються галогенні лампи H11 12v / 55W як правило фірми Osram. Термін служби цих ламп залежить від терміну експлуатації та умов, в середньому близько 2 років.

 • GE H11-12-55 (General Electric) 53110 від 500 руб
 • KOITO H11-12-55 0110K від 500 руб
 • MTF H11-12-55 30% Standard Long Life x4 HS1211 від 300 руб
 • OSRAM H11-12-55 64211 від 550 руб
 • PHILIPS H11-12-55 LLECO VISION (4-кратний ресурс) 12362LLECOC1 від 550 руб
 • VALEO H11-12-55 Standart 032525 від 480 руб
 • ДіаЛУЧ H11-12-55 PGJ19-2 Prime 12511PR від 300 руб
 • ВОСХОD H11-12-55 80192 від 120 руб
 • H11-12-55 LONG LIFE 48078LL від 470 руб

Лампи H11 зі збільшеною яскравістю для кращого освітлення дороги

 • AVS H11-12-55 110% 3700К Sirius Night Way набір від 600 руб
 • KOITO H11-12-55 Вт (100 Вт) Other Brand набір від 2000 руб
 • OSRAM H11-12-55 110% NIGHT BREAKER UNLIMITED 64211NBU від 1500 руб компл
 • OSRAM H11-12-55 60% SILVERSTAR 2.0 (2-кратний ресурс) від 1400 руб
 • ДіаЛУЧ H11-12-55 100% 4000К PGJ19-2 12511ELSDUO від 600 руб

При виборі таких ламп слід пам’ятати, що ресурс їх менше, на відміну від звичайних ламп.

Toyota Camry лампи ближнього світла цоколь

Загалом вирішив я поставити світлодіоди в салон, габарити і в освітлення заднього номера, заліз на Алі а там вибір такий великий, не знаю який куди ставити. Почав шукати в інтернеті інфу, натрапив на корисну статтю.

Згідно з рекомендаціями заводу-виготовлювача на автомобілі Camry XV40 застосовуються такі лампи: 1. лампа дальнього світла, тип НВ3; 2. лампа переднього габаритного освітлення і лампа ліхтаря освітлення номерного знака, тип W5W; 3. лампа ближнього світла, тип Н11 (галогенна) або D4S (газорозрядна); 4. лампа переднього і заднього покажчика повороту, тип WY21W; 5. лампа противотуманной фари (ВТФ), тип Н11; 6. лампа заднього стоп-сигналу і габаритного освітлення, тип W21 / 5W; 7. лампа світла заднього ходу, тип W16W; 8. лампа заднього протитуманного ліхтаря, тип W21W; 9. лампа бічного покажчика повороту (на кузові), тип WY5W

Буква “Y” в назві означає, що колір лампи. yellow (жовтий), хоча в дійсності колір лампи має помаранчевий відтінок.

Застосовувані лампи у висвітленні салону Camry XV40: 1. лампа загального освітлення салону (центральний плафон), тип C5W (довжина. 31 мм); 2. лампа освітлення місць водія і переднього пасажира (передній плафон), тип W5W; 3. лампа індивідуального освітлення (за сонцезахисним козирком), тип W5W; 4. лампа освітлення речового ящика (бардачок), тип Т5; 5. лампа освітлення контактного склянки прикурювача ( «розетка прикурювача»), тип Т5; 6. лампа в підсвічуванні шкали автоматичного режиму управління і « ходу »важеля селектора управління АКП, тип Т5; 7. лампа освітлення отвору лівої / правої передньої двері, тип W5W; 8. лампа освітлення багажного відділення, тип W5W.

На лампочку натягнута зелена гумка-світлофільтр, просто іменована автолюбителями «гандончіком».

Замена лампы ближнего света на LED Toyota Camry V55

Які світлодіодні габарити краще брати. тут

Ось сама стаття там багато корисної інформації по світу з посиланнями і відео.

Оскільки комплектація у моєї машини R4, то ксенон мені дістався штатний. У перший же день після покупки авто (лютий 2017р.) Було зрозуміло, що світить ксен зовсім сумно. Світло був тьмяний і ліва лампа іноді тухла.

І ось, через 8 місяців, я нарешті-то зайнявся світлом. Почав я з ЦЬОГО, а закінчує цим записом.

Ні для кого не секрет, що у Camry в 40-ом кузові вже з самого початку не найкращий ближнє світло, що ксенон, що галоген. Оскільки у мене ксен, то говорити буду за нього.

З роками світло стає ще гірше. Причини цього 2: вмирають лампи, вигорає відбивач в лінзі.

Думаю другий випадок не про мою машину, вона за рік простою в салоні і 8 років їзди накатала всього 120 т.км., причому днем ​​їздила завжди без світла. Для точності я навіть заглянув стоматологічним дзеркалом в лінзу, нічого «кримінального» там не побачив. Тому можна зробити висновок, що причина не в лінзах. Скло самих фар я полірував пару місяців назад, вони прозорі. Усередині фар теж немає ніякої пилу, бруду, конденсату і т.д.

Коротше з самої оптикою все рівно. Причина в лампах. Ними виявилися PHILIPS. Не знаю скільки їм років, оригінальні вони або «ліві», але біла напівкругла колба по центру лампи трохи вигоріла. Лампи під заміну!

Після довгих мук я усвідомлено купив OSRAM ORIGINAL XENARC D4S.

Китай та інший шлак я виключив з вибору відразу. Про дешманскіе лампи, не зрозумій від якого виробника, можна довго говорити, суть буде одна. скупий платить двічі, це факт!

OSRAM пропонує аж 4 види ламп в цоколі D4S. Говорити про все не буду, кому цікаво можете ознайомитися на їх офіційному сайті. Я розглядав 2 моделі: ORIGINAL і NIGHT BREAKER.

Виходить NIGHT BREAKER реально яскравіше ніж ORIGINAL, але термін служби у нього трохи менше (3000 годин проти 4000 годин у ORIGINAL). Колись я ставив на Opel найт брейкери, правда галоген, прослужили вони тоді зовсім мало.

Є факт, доведений багато разів: чим більше яскравість у лампи, тим менше термін її служби. Вважаю, що так і є.

Але в кінцевому підсумку все вирішила ціна: 2.2 т.р. за ORIGINAL і 3 т.р. за NIGHT BREAKER. І це за 1 шт. Ціни м’яко кажучи «кусаються». Жесть! Ось тобі і «дешева в обслузі».

Але, навіть не дивлячись на такі ціни, ці лампи ще й підробляють. А тепер уявіть, як буде сумно відвалити 4.5 т.р., та ще й нарватися на підробку.

Ось корисне відео, як відрізнити оригінал від підробки.

Сумнівів що це дійсно оригінал. немає! Дивіться самі.

Toyota Camry V50 продавалася в декількох комплектаціях, які відрізнялися крім опцій і лампами. Наприклад в простіших комплектаціях використовувалися галогенні лампи в ближньому світлі, а в багатших вже штатний ксенон. Всі інші лампи повинні бути ідентичні.