Заміна цибулини розмірів кроку Renault Sandero – теорія та практика…

Заміна цибулини розмірів кроку Renault Sandero. теорія та практика

Невдача навіть однієї загальної пожежі загрожує серйозною аварією, оскільки в темряві визначити розміри автомобіля без них. У цій статті ми самостійно замінимо лампу розмірів у Renault Sandero, і в той же час ми дізнаємось, де розташовані лампочки та стоп-сигнали.

Основне освітлення

Перед тим, як працювати над заміною заблокованих ламп.ламп, вам потрібно вимкнути акумулятор і витягнути його з моторного відсіка. Це забезпечує відкритий доступ до модуля передньої фари. Знайдіть і змініть розмірну цибулину буде замінено заміною лампочок N4 Nissan Juke Lamps. На наступному кроці вам потрібно демонтувати пластикову пробку, яка захищає картридж елемента близького світла. Потрібно трохи натиснути на вилку і потягнути нижню її частину.

Картридж у поєднанні з майже легкою лампою слід видалити з місця руху годинником. Новий повинен бути встановлений на місці роздутої частини, хоча вам потрібно переконатися, що майже легка лампа у корпусі картриджа повинна бути зроблена у надійній фіксації лампи. Після цього зібраний модуль встановлюється назад у будівлю фари і за годинниковою стрілкою за годинниковою стрілкою фіксується на посадці. На останньому етапі слід встановити акумулятор та підключити до нього клеми. Потужність. 55 Вт (тип H4).

Заміна бігових вогнів у денний час у автомобілях Renault Sandero також не представляє жодних труднощів. Заміна розмірної лампи renault sandero ~ vivauto.Ру. Незалежна заміна ламп фари в заміщенні блоку Renault Sandero. Для того, щоб змінити їх, вам потрібно зняти захисну пробку гуми в передньому модулі фари і повернути основу картриджа лампи денного світла проти годинникової стрілки. Витягніть роздутий елемент і встановіть новий світловий елемент вогню денного світла.

Стандартні елементи денного бігового вогня в Renault Sandero Toshiba Trademark та мають базу типу T20.

Заміна туманних вогнів Renault Sandero є дещо складнішим, на відміну від встановлення світильників Dro або інших. Якщо така робота планується здійснювати в гаражних умовах, то вам потрібно подбати про надійну фіксацію автомобіля. Сторона автомобіля, з якою буде проведена установка, злегка підірвана і вся робота виконується з нижньої частини.

Багато власників Renault Logan, коли лампочки виходять з ладу, перейдіть до ста, щоб замінити їх. Але проблему можна вирішити незалежно. Зміна основної частини загального пожежі так само просто, як і будь.який інший. Особливо, якщо у вас тривогу на цих вогнях, то лампочки можуть спалювати частіше, ніж зазвичай.

Оскільки кожен такий легкий елемент, існує власний термін придатності, ніхто не є безпечним від того, що один з них не вийде з ладу на шляху і доведеться терміново замінити. У цій статті ми детально поговоримо про те, як змінити розмір освітлювальної лампи для Renault Logan.

Інструменти

 • Ветош.
 • Рукавички.
 • Гвинти.
 • Лампа.
 • Голова на “10”.
 • Подовження.

Передній блок-фара

Блок.фабрики встановлюються в Логан, а отже, в одній конструкції є світильники майже світла та високого світла та поворотів. При заміні будь.якої з ламп не потрібно вимикати акумулятор. Боротьба фари розташовані окремо від блоку Фара від нижньої частини бампера, більше про заміну світильників тут.

Процес детально заміни загальних світильників

Деякі власники повністю видаляють блок.лампу, але це багато додаткових дій. Моя рука спокійно повзає в зазор, навіть там, де акумулятор!

 • Голову слід видалити блоком.
 • Тоді вам потрібно вимкнути дріт “мінус” з фари.
 • Вийміть весь передній бампер.
 • Від’єднайте фари фари.
 • Щоб взяти фари в бік, вам потрібно відкрутити три гвинти, що знаходяться самостійно.

Для заміни елемента загального освітлення не потрібно додаткового обладнання, процес не займе більше 5 хвилин.

 • Для того, щоб замінити світильник, вам потрібно відкрити капюшон і знайти на фари блокуйте лампу боєприпас.

Заміна лампочки переднього розміру на Renault Sandero Steed 2012

Це відео показує, як лампа передніх розмірів змінюється на ренуто Sandero Stedo 2012. W5W 12 В.

Заміна передніх розмірів на Renault Logan

Заміна передніх розмірів на Renault Logan. Встановлення недорогих світлодіодних світильників.

Ми вийняли картридж і спробували витягнути спалену лампу

Лампу було видалено, готуючись до встановлення нової лампи загальних світильників

Необхідно отримати лампочку від корпусу лише в рукавичках CB.

Статті та параметри розмірної лампи

Ми встановлюємо нову стандартну лампу W5W, аналогічно процесу видалення.

Діодні світильники

Деякі журнали рекомендують використовувати діодні світильники під час заміни. Поточне споживання зменшується з ними, а видимість на дорозі покращується. Ми рекомендуємо звернути увагу на світильники з кількістю діодів щонайменше 13 штук.

Звичайні та діодні світильники до загальних вогнів

Встановлення діодних світильників не відрізняється від звичайного. А світло від діода краще, споживання струму також менше. Найголовніше. зробити правильний вибір.

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

13 діодна розмірна лампа

Якщо ви хочете змінити коротку легку лампу на Renault Logan, то в цій статті написано все детально про це.

Зупинені сигнал і задні розміри

Загальні світильники задніх не працюють? Ми будемо з ними мати справу. Як я вказував вище, вогні в обох поколіннях Renault Sandero майже однакові, а це означає, що алгоритм заміни розмірів/символів зупинки буде однаковим. Перш за все, ми вимикаємо два пластикові гайки Барашіка, які кріплять ліхтарик.

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

У Renault Sandero задня лампа кріпиться за допомогою двох пластикових гайок

На деяких модифікаціях Renaul.

Видалення заднього ліхтарика в Renault Sandero

Ми висунули ліхтарик і вимикаємо блок живлення, натиснувши його на засувку.

Зніміть прокладку ущільнення і, стиснувши три засувки, вийміть дошку лампами.

Демонтаж ліхтаря

Одна лампа, яку легко знайти, відповідає за загальні світильники, а стоп-сигнал-це єдиний з двома спіральними.

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

Розміри лампа/сигнал зупинки

Ми виводимо його з картриджа: натискаємо і трохи повернемо його на 45 градусів проти годинникової стрілки. Тепер лампочка легко буде зняти.

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

Легка випущеної лампочки

Ми встановлюємо новий, натисніть на нього і переробляємо 45 градусів за годинниковою стрілкою.

Важливий! Лампочка має дизайн, яка запобігає неправильній установці. Якщо вона не хоче натискати на поворот, просто поверніть її на 180 градусів.

Renault Cover New.Інд

Ми виймаємо лампу з корпусу блок.волокон.

Увага! Лампа фари. галоген. Не слід торкнутися його скляною колбою пальцями, оскільки сліди від них призведуть до затемнення лампи при нагріванні. Ви можете видалити забруднення з колби з чистою ганчіркою, зволоженою в спирті.

Встановіть нову лампу N4 у зворотній послідовності.

Щоб замінити індикатор обертання.

Лампа не спалила, але не працює, що ще може бути?

Іноді відмова від освітлювальних пристроїв автомобіля не відбувається через спалювання світильників, і для цього необхідно бути готовим. Нижче я перелічу проблеми, які можуть спричинити відмову певних світильників, і коротко описати методи їх пошуку та усунення:

 • Запобіжник спалив. Це може статися, коли напруга кидається в мережу вмикання (поганий контакт на терміналі акумулятора, генератора та будь.якого потужного споживача з двигуном), а також якщо сам запобіжник є поганою якості або має неправильне обличчя. Проблема вирішується досить просто. якість контактів з живлення перевіряється, змінюється запобіжник. Де вони знаходяться і для яких вони відповідають, я опишу нижче.
 • З’єднувальні прокладки окислені. Несправність виявляється шляхом відключення прокладок та візуального огляду. Якщо на контактах є біле або червоне покриття, їх потрібно очистити.
 • Закриття проводів для тіла. У цьому випадку, як правило, відповідний запобіжник вигорає. Встановіть нове значення номіналу. Якщо він негайно згорів, то причина закриття. Це розкривається візуальним обстеженням харчових пучків. Особливу увагу слід приділяти місцям проходження проводів через гострі кути та ребра тіла, а також через отвори в ньому. Він усувається за допомогою острова та труб з ПВХ, вирізаних і зношеними від пошкоджень.
 • Скеля або огорожа проводу постачання. Це не спричиняє просту перерву в особливих наслідках (за винятком, звичайно, гасіння лампи). Якщо дріт втік до тіла, то перед тим, як спалити, він спалить відповідний запобіжник. Якщо новий запобіжник знову не спалює, але фара не спалює, справа в скелі. Розкрито візуальним обстеженням харчових пучків. Якщо неможливо «закріпити» спалений дріт, ви можете кинути новий паралельно йому, а спалений відключений.

Спеціаліст з ремонту, технічне обслуговування електричного обладнання та промислової електроніки.

Важливий! Якщо ви вирішили витягнути нові дроти, використовуйте спеціальну автомобільну термо-зелену та з посиленою ізоляцією. Оптимальне місце розміщення такого дроту знаходиться уздовж уже існуючого джгута.

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

Автомобільний дріт PGVA

Де знаходиться коробка запобіжників

У Renault Sandero є два таких блоків. Один знаходиться в кабіні (лівий кінець приладової панелі), другий. у моторному відсіку поруч із акумулятором.

Розташування блоків запобіжників у Renault Sandero

Запобіжники, відповідальні за освітлювальні пристрої, розташовані в блоці, що стоїть у кабіні. Нижче я даю нумерації запобіжників, їх розташування та конфесія для обох поколінь Renault Sandero.

Нумерація та мета запобіжників, відповідальних за освітлювальні пристрої в першому поколінні Renault Sandero:

Нумерація та мета запобіжників, що відповідають за освітлювальні пристрої в ренуто Сандеро другого покоління:

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

Тут, мабуть, все для заміни лампочок на Renault Sandero (крок). Думаю, я думаю, що вам буде достатньо, щоб самостійно змінити розмірну лампочку на ваш Renault Sandero, а якщо потрібно, зробити ремонт освітлювальних пристроїв.

Розміри

Світло Gabarit забезпечує освітлювальні пристрої, які знаходяться в головному модулі. Перед заміною також необхідно вимкнути акумулятор і, якщо потрібно, витягнути його з моторного відсіка. Незалежна заміна світильників у задній лампі Renault Sandero (Sandero). Крок.By.кроки Опис роботи з ілюстраціями. Картридж загального елемента освітлення також повернувся проти годинникової стрілки і виводиться з сидіння. Збірка здійснюється у зворотному порядку.

У використаній частині є кодування W5W, а продукти різних брендів можуть використовуватися як аналоги. Найпопулярнішими та популярними є Osram та Philips.

Стоп-сигнальні індикатори автомобілів Renault Sandero розташовані в модулях заднього освітлення. Для виконання цієї операції необхідно демонтувати задню лампу автомобіля, раніше відключивши акумулятор. Задній елемент освітлення видаляється досить просто, що підтверджує відео інструкції. У області багажного відсіку навпроти модуля вам потрібно відкрутити один пластиковий гвинт, після чого потрібно обережно вийняти модуль з сидіння.

Доступ до освітлювальних елементів можна отримати шляхом видалення гумової підкладки з задньої частини модуля та виймаючи планку з усіма встановленими елементами освітлення та індикації. Збірка здійснюється у зворотному порядку. Заміна лампочки в салоні Renault Logan. YouTube. Потужність. 21 Вт, а його тип. P21/5 Вт.

Відмінності фари на різних поколіннях Renault Sandero та Stepe

Автомобіль Renault Sandero, як і його найближчий родич Логана (Sandero офіційно не входить до родини Логана, хоча він використовує його шасі), має два покоління, кожне з яких оснащене.

Поява Renault Sandero I (зліва) та II блоку

Що стосується Renault Sandero Steed (у кожному поколінні є Сандро), вони запозичили фари у своїх братів відповідного покоління. просте Сандро.

Поява Renault Sandero Steed I (зліва) та II блоку

Таким чином, все, що буде написано в заміні освітлювальних пристроїв у фарах Renault Sandero, також є вірним для кроків відповідного покоління.

Встановлення нових закритих світлових ламп

Встановлення поблизу світильників для водія Renault Sandero. досить звичного уроку.

Момент пояснюється досить просто відносинами самого французького автоцерту, який за такою вартістю не намагався оснастити машину більш надійною в експлуатації галогеном або ксеноном, але покладіть звичайну лампу розжарювання.

Тому це повинно регулярно перевіряти елементи освітлення та при виявленні несправностей, щоб негайно замінити світильники на фари та загальні світильники.

Близько світла на Сандеро, встановлюється аналогічно процедурі заміни загальних вогнів Day.Time, розділеного на два етапи. Всі дії легше виконувати з правого боку автомобіля, замінити лівий освітлювальний елемент, не так просто.

Це пов’язано з наявністю акумулятора з лівого боку автомобіля, який необхідно витягнути з регулярного місця перед тим, як виконати заміну в лівій площі. Ви, безумовно, не можете обійтися без цього, якщо несправність розмірів буде усувана.

Близько легких світильників для «французького» Renault Sandero розташовані в відтінках, які закріплені на корпусі фари з підвальним приміщенням, і мають сполучний контактний блок для проводів.

Близька лампа світла встановлена ​​до того, як цей вузол буде демонтуватися.

Зробіть світловий тиск на основу по черзі з двох сторін, повертаючись у зворотному напрямку з часу.

Це дозволяє легко витягнути стару частину картриджа та замінити його новим. А потім змінюється ближня легка лампа.

Ідентична процедура проводиться, коли замінюються щоденні світлові вогні. Існує незначна відмінність від зміни елементів у ближньому світлі Plafon, яка пов’язана з невеликим розміром миски, тому процес заміни довше.

Боротьба з фари на Renault Sandero у кроковій версії змінюється аналогічно, як сусідня лампа. Але вам доведеться трохи отримати трохи, щоб зробити, не знімаючи передній бампер. Для більш зрозумілого способу демонтувати ліхтар лампу ви можете переглянути відео, на якому всі дії, які автомобіліст, який нещодавно став власником Renault Sander у кроковій версії, повинні бути детально виконані та детально показати.

Renault Duster Buy у ціні

Перший метод: зняти акумулятор

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

Renault Sandero. Заміна середнього світла

Заміна лампи нижче найчастіше робиться. Незважаючи на те, що в Центрі обслуговування процедура проводиться по.іншому, цей метод не суперечить умовам експлуатації і не порушує гарантійних зобов’язань. Для виконання описаних дій не потрібно загнати машину в гараж. вся процедура може здійснюватися безпосередньо на стоянці:

 • Перший крок. демонтаж акумулятора вашого автомобіля. Вийміть кришку акумулятора;
 • Від’єднайте штангу проводів від акумулятора. Після того, як всі дроти відключаються, ви можете зняти акумулятор;
 • Тепер заблокована лампа буде замінена безпосередньо. Вийміть пробку, що захищає картридж. Для цього трохи натисніть на вилку і потягніть за себе знизу;
 • За рухом проти годинникової стрілки ми повертаємо картридж із спаленим елементом і отримуємо його;
 • Ми виймаємо здуту лампу і ретельно встановлюємо новий;

ВАЖЛИВО: Не торкайтеся скляної колби нової лампи руками. Потрібно тримати його біля основи.

 • Встановлюємо картридж назад, повертаючи його за годинниковою стрілкою;
 • Покладіть пробку фар;
 • Встановіть акумулятор, підключіть блок проводів.

Як бачите, цей метод дійсно надзвичайно простий і не вимагає спеціального інструменту чи спеціальних навичок. Наведена вище заміна в Renault Sandero займе не більше 40 хвилин, навіть якщо ви раніше не займалися заміною спалених світильників.

Renault Sandero/Dacia Sandero бензин/дизель з 2012 року.V., посібник з ремонту

Бензин Renault/Dacia Sandero з 2008 року.V., Посібник з них.послуга

Renault Sandero/Dacia Sandero бензин/дизель з 2008 року.V., посібник з ремонту

Бензин Renault / Dacia Sandero з 2008 року.V., посібник з ремонту

Яке поблизу світла потрібно

Як і Renault Logan, перше та друге покоління сандро головного світла мають інший тип. У першому поколінні виробник поставив пристрій, в якому поєднується високий і біля світла. У нього база H4.

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

H4 Голова лампочка в перших автомобілях Generation Renault

Та сама лампа коштує у ступінці цього покоління. Недоліком конструкції є те, що при спалюванні будь.якої спіралі пристрій доведеться замінити в цілому, хоча друга нитка, здається, є справною. Друге покоління має дещо інший блок Fara, в якій різні світильники відповідають за високий і майже світлий. Вони обидва оснащені підвалами H7. Відповідно, крок II має те саме.

Спеціаліст з ремонту, технічне обслуговування електричного обладнання та промислової електроніки.

У деяких модифікаціях автомобілів Renault встановлюються звичайні лампи розжарювання, що має сенс замінити галогенами однакового розміру. Вони коштують дещо дорожче, але мають вдвічі більшу кількість світла та терміну служби.

Підходить як джерела заміни та світлодіодів. Вони в 8 разів економічніші, ніж звичайні лампи розжарювання і тривають приблизно в 10 разів довше. Для першого покоління Sandero (Stepege) потребує напівпровідникових лампочок H4.

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

Світлодіодна лампочка H4

Для другого покоління Renault Sandero потрібні світильники з підвалами H7.

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

Поблизу лампочки з підвалом H7

Середня світлова лампа в Renault Sandero. вибір та заміна

Заміна найближчої лампочки на Renault Sandero, на відміну від багатьох інших сучасних автомобілів, здійснюється дуже просто. Однак власники автомобілів.початківців перед виконанням цієї роботи повинні зіткнутися з вибором освітлювального елемента. Щоб допомогти у цьому питанні, нижче ми розглянемо, як вибрати та встановити лампочку голови на автомобіль Renault Sandero.

Вибір

Особливості галогенних світильників

В даний час на ринку автозапчастин вони пропонують великий вибір світильників. Перш за все, вони відрізняються типом підвалу. Галоген сусіднього світла в Renault Sandero, який встановлюється у фабричній конфігурації, відповідає стандартному H4. Він має три контакти та дві нитки, t.Е. здатний працювати у двох режимах.

Таким чином, заміна ближньої легкої лампи в Сандеро не відрізняється від процесу заміни основної лампочки. Однак вибір не обмежується типом підвалу, оскільки ринок представляє освітлювальні елементи різних виробників, які мають різні характеристики. Тому, купуючи, вам потрібно звернути увагу на такі характеристики освітлювального елемента:

Характеристики Найкраще значення
Міцність До 1500 годин
Яскравість До 1550 лм
Колір світла Від жовтого до синювату (псевдо.DODE)
Влада 45-60 Вт

Що стосується виробників, то такі бренди добре підтвердили себе:

Слід зазначити, що останнім часом вітчизняні світильники Mayak також користуються популярністю серед автомобілістів. Справа в тому, що ціна на них значно нижча, ніж імпортні аналоги. У той же час, вони їм не поступаються якістю.

Зверніть увагу! Доцільно змінити освітлювальні елементи парами, оскільки друга фара може вийти на самий непропортний момент. Крім того, у цьому випадку пристрої освітлення голови будуть світитися порівну.

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

Інші типи світильників

На додаток до продажу «галонока» ви також можете знайти елементи ксенона та світлодіодного освітлення, наприклад, туманні фари для Vaz 2110. Вони мають багато переваг, які можна побачити з їх характеристик:

СВІТЛОДІОДНИЙ Ксенон
Яскравість 2000 LM 3300 ЛМ
Міцність До 50 000 год До 3000 годин
Влада 40 Вт 35 Вт
Колір світла 4300-7000 К 4300-7000 К

Однак, разом із перевагами, у них є ряд недоліків:

 • Заміна сусідньої лампи в Renault Sandero на ксеноні або світлодіоди не може здійснюватися незалежно, оскільки ця процедура вимагає встановлення додаткового обладнання, а також втручання в програмне забезпечення.
 • Вартість KSENON та світлодіодів набагато вища, ніж вартість “галонока”.
 • Світло має меншу проникаючу здатність, ніж світловий пакет «галогока», тому в сиру погоду вони поступаються останнім.

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

Як результат, лампочки галогену залишаються найпопулярнішими, оскільки в ряді параметрів вони перевершують новизну. Відповідно, кожен водій повинен вирішити, яка сусідня лампа в Сандері буде оптимальною у його справі. (См. Також стаття Регулювання фари Kia Seed: Особливості.)

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

Заміна лампи

Заміна сусіднього світла в Renault Sandero здійснюється в цьому порядку:

 • Перш за все, вам потрібно відкрити капюшон і відключити клем акумулятора. Якщо лампа замінена з лівого боку, то акумулятор повинен бути повністю знятий, щоб забезпечити доступ до задньої частини фари.
 • Далі вам потрібно відключити блок від контактів. Для цього візьміть пластиковий корпус блоку і потягніть його.
 • Тоді вам потрібно зняти гумову печатку своїми руками.
 • Після цього натисніть пружинну засувку пальцем і вийміть її з гачка, що фіксується.
 • Після цього вам потрібно витягнути стару лампочку і встановити нову на її місці.
 • Крім того, робота виконується у зворотному порядку. основу натискається на пружинне замок, гумова ущільнювач встановлюється на місці, а блок кладе на контакти.
 • В кінці роботи вам потрібно підключити акумулятор і перевірити роботу головного світла.

Зверніть увагу! У процесі заміни освітлювального елемента ви не можете торкнутися пальців скляної колби, щоб не залишати на ній жирні сліди. Це може призвести до швидкого вигорання. Якщо ви все.таки взялися за склянку, його потрібно витерти алкоголем.

Це цілі інструкції щодо заміни світильників. Вся вище процедура, як правило, займає кілька хвилин.

Заміна запобіжників

Якщо після вищезазначеної процедури ближнє світло не спалює в Renault Sandero, запобіжники слід перевірити. Вони розташовані в салоні, в лівому кінці приладової панелі.

Запобіжники F9 (ліва фара) і F10 (права фара) відповідають за ближче освітлення. Слід зазначити, що не завжди можна візуально помітити шкоду запобіжника. Тому для перевірки слід встановити новий захисний елемент.

Якщо проблема не пов’язана з запобіжниками, ви повинні звернутися за допомогою до Центру обслуговування.

Процес встановлення лампочок

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

Існує два способи замінити близькі лампочки на “Renault-Sandero”, не вдалося. Який вибрати. це вирішити.

 • Зніміть кришку акумулятора.
 • Від’єднайте всі дроти від акумулятора. Забери це.
 • Після успішного демонтажу акумулятора ви можете перейти безпосередньо до заміни спаленої цибулини. Необхідно зняти вилку, яка відіграє роль захисту картриджа. Для цього слід трохи натиснути на саму пробку і потягнути внизу.
 • Тепер необхідно відкрутити сам картридж саму спалену лампочку. Вам потрібно скрутити його проти годинникової стрілки, тобто рух руки повинен бути від себе.
 • Вийміть картридж.
 • Візьміть нову лампочку і накрутіть взамін для спаленого. Увага! Ви не можете торкнутися пальців скляної колби нової лампи. Тримайте його лише базою.
 • Поверніть картридж назад, накручуючи його за годинниковою стрілкою.
 • Покладіть вилку на місце.
 • Покладіть акумулятор і підключіть усі дроти послідовно.

У цьому способі заміни лампочки немає нічого складного. Немає додаткового обладнання. Тільки ваші вмілі руки та точність.

Другий метод. Слід відразу зазначити, що це складніше, і потрібні додаткові пристрої. У цьому випадку акумулятор не видаляється, лише фара:

 • Знайдіть і вимкніть “мінус” на акумуляторі.
 • Ми демонтуємо передній бампер за допомогою ключа (десять).
 • Ми виконуємо такі дії: видалити захисну кришку з фари фари; Ми захищаємо блок-фара; Ми вимикаємо дроти, придатні для фари; Ми виймаємо блок Фара.
 • Стисніть засувку, вийміть захисну кришку з фар.
 • Встановіть нову лампочку.
 • Ми виконуємо всі дії у зворотному порядку.

З часом обидва методи заміни “галогенів” заберуть вас десь близько 50-60 хвилин, не більше. Просто виберіть, який із них зручніший для вас.

Корисні поради

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

Заміна лампочок у машині найкраще виконувати парами. Це забезпечить стабільність освітлення. Зрештою, нова лампа завжди світить яскравіше. І стара лампочка провалюється, як завжди неналежним чином, це створить несприятливі умови для водіння в темряві. Це актуально для заміни поблизу та високих легких світильників на “Renault-Sandero“.

Короткі висновки на вищезазначенні

Вибір, яка коротка легка лампа підходить для “Renault-Sandero”, враховуйте характеристики. Сам процес заміни не складно. Вам слід обережно повторити дії, описані в інструкціях.

Трохи про ціни на цибулини

Тут все індивідуальне. Багато що залежить від бренду, якості, ну, індивідуальної торгової маржі. Але якщо порівняти ціни на майже легкі світильники для Renault-Sandero, то галоген набагато дешевший, ніж інші аналоги.

Розблокування радіо

Оскільки в процесі заміни світильників ми вимкнули акумулятор, стандартний автомобільний стрижень на замок (захист від крадіжок у всіх Renault). Як його розблокувати:

 • Ми вмикаємо радіо, яке на перший погляд працює як завжди, але в колонах постійно чути стороннє писк;
 • Ми чекаємо кілька хвилин. Аудіосистема вимкнена, і на дисплеї з’являється запит для введення коду розблокування;

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

 • Ми відкриваємо службову книгу та знаходимо потрібний чотири.діагральний код; Розблокування аудіосистеми вказано в службовій книзі
 • Введіть цей код за допомогою радіо-клавіш із числами 1-4. У цьому випадку кожен ключ відповідає за його розряд, а надмірна цифра розряду здійснюється шляхом послідовного натискання на відповідний ключ;
 • Натисніть і утримуйте клавішу з номером “6”. Якщо все зроблено правильно, через 5 секунд радіо розблоковано, воно розблоковано.

Що робити, якщо код негорю? І з цієї ситуації є вихід, який, до речі, нанизає всі спроби дизайнерів захистити обладнання від крадіжок:

 • Ми виносимо радіо з панелі та знаходимо наклейку, на якій вказано чотири.дітигіт попереднього коду. букву та три цифри;

Попередній код цього радіо V363

 • Ми беремо цей код і переходимо сюди;
 • Ми проходимо безкоштовну реєстрацію, запускаємо генератор коду та вводимо попередній код. У відповідь ми отримуємо код розблокування, який ми вводимо в радіо.

Здоровий. Деякі реєстратори радіоголівки дають попередній код після натискання та утримання клавіш з числами 1 та 6.

Тепер ви знаєте, як замінити короткі лампочки в Renault Sandero, і ви можете зробити цей невеликий ремонт автомобіля самостійно, не переплачуючи “фахівцям” за розумний вираз.

Підведемо підсумки

Однією з найважливіших систем машини є освітлення, безпека не тільки водія та пасажирів транспортного засобу, але й інших учасників руху, багато в чому залежить від продуктивності та ефективності. Щоб виключити ймовірність потрапити в абсурдні аварії на дорожньому русі та найбільшу ефективність легкої оптики автомобіля вночі, вам слід регулярно проводити фари на Renault Sandero. У той же час, ця публікація та відео в мережі дозволяють вам самостійно та в найкоротший час усунути таку несправність із освітленням французького автомобіля. З статті ви зрозуміли, що лама майже світла змінюється дуже легко і швидко змінюється.

Renault Cover New.Інд

Ми виймаємо лампу з корпусу блок.волокон.

Увага! Лампа фари. галоген. Не слід торкнутися його скляною колбою пальцями, оскільки сліди від них призведуть до затемнення лампи при нагріванні. Ви можете видалити забруднення з колби з чистою ганчіркою, зволоженою в спирті.

Встановіть нову лампу N4 у зворотній послідовності.

Щоб замінити індикатор обертання.

Корисні поради

цибулини, розмірів, кроку, renault, sandero

Заміна лампочок у машині найкраще виконувати парами. Це забезпечить стабільність освітлення. Зрештою, нова лампа завжди світить яскравіше. І стара лампочка провалюється, як завжди неналежним чином, це створить несприятливі умови для водіння в темряві. Це актуально для заміни поблизу та високих легких світильників на “Renault-Sandero”.

і вийміть картридж із лампою з блок.волокна.

Потягнувши лампу, ми виводимо її з картриджа.

Встановіть нову лампу W5W у зворотному порядку.

Детальніше з пристроєм, технічним обслуговуванням та ремонтом Renault Sandero, Sandero Steed та Logan можна знайти у нашій Вікіпедії (посилання)

Помилка в тексті? Виділіть це за допомогою миші! І натисніть: ctrl Enter

Кількість блоків: 30 | Загальна кількість символів: 19983 Колія використовуваних донорів: 7інформація для кожного донора:

 • https: // lampaexpert.ru/avtomobilnye-lampy/neispravnosti/reno-sandero-Zamena-lampy-bliznego-sveta: Використовується 4 блоки з 5, число 3993 (20%)
 • https: // avtoelektrik-info.ru/Zap-Chaasti/125-Lampa-blizhnego-sveta-v.reeno-sandero: Використовується 2 блоки з 5, кількість символів 3664 (18%)
 • http: // renaultservice.Інформація/kak-Zamenit-lampochku-blizhnego-sveta-na-sandero/: використовується 1 блоки з 4, кількість символів 1359 (7%)
 • https: // okuzove.ru/osweeshhenie/kak-zamenit-lampu-blizhnego-sveta.renault-sndero.HTML: Використовується 1 блоки з 3, кількість символів 1768 (9%)
 • https: // www.ZR.ru/вміст/статті/555092-menajem_lampy_v_sandero_cvetlyj_obraz/: Використовується 12 блоків 13, кількість символів 1858 (9%)
 • https: // ruud.ru/avtomobili/53706-lampa-blizhnego-sveta-v-reno-sander-vybor-i-Zamena/: 5 блоків 7, кількість символів 2820 (14%)
 • https: // Zamenarenault.ru/sandero/elektronika/lampa-blizhnego-sveta-2.HTML: 4 блоки 5, кількість символів 4521 (23%) використовуються