Renault Megane 2 заміна задніх гальмівних колодок

Якого Кольори Диски Підійдуть До Сріблястої Машині

Автомобіль повинен не тільки робити основну функцію пересування, та й гармонійно поєднувати в собі елементи зовнішнього вигляду. Для створення прекрасного зовнішнього вигляду авто і підкреслення його унікального дизайну слід знати, чим можна пофарбувати диски автомобіля і як підбирати кольори під його кузовні елементи.

Заміна задніх гальмівних колодок на Renault Scenic 1

Ключ, молоток і монтировку використовував як важіль для здавлювання гальмівного поршня.

Підчепити короткий гачок фіксує пружини разжимной планки до відомою гальмівний колодці. Прикріпіть планку до кінця пружини, потім помістіть її в проріз відомою гальмівної колодки.

Причепіть верхню стяжную пружину до відомою колодці. Прикріпіть провідну колодку до іншого кінця пружини і змістите провідну колодку вниз, так щоб головка болта регулятора потрапила в відповідну проріз. Причепіть фіксуючу пружину до провідної колодці (зверніться до супровідної ілюстрації).

Зніміть гумку, встановлену на гальмівний циліндр. Зігніть гумові захисні крильця і ​​перевірте робочий гальмівний циліндр на наявність пошкоджень і герметичність. Переконайтеся, що обидва поршня легко рухаються в циліндрі. Зверніться до Розділу Зняття і установка циліндра заднього гальмівного механізму, якщо необхідно, замініть гальмівний циліндр.

renault, megane, задніх, гальмівних

Перед установкою, очистіть опорний щит барабанного гальма і нанесіть на контактні з колодками поверхні (особливо на поршні циліндра і нижній шарнірний вузол) трохи високотемпературної мастила або антіпріхвативающего компаунда. Не використовуйте занадто багато мастила, інакше вона може потрапити на гальмівну накладку колодки.

Переконайтеся, що обмежувач важеля ручного гальма впирається в край відомою гальмівної колодки.

Помістіть збірку разжимной планки і колодок на опорний щит і прикріпіть трос ручного гальма до важеля відомою колодки. Встановіть верхні кінці колодок на поршні гальмівного циліндра, потім причепіть до колодок нижню стяжную пружину і вставте їх в нижній шарнірний вузол.

Відцентруйте колодки на опорному щиті. Встановіть опорні стійки колодок і їх пружини і закріпіть їх опорними чашками.

За допомогою викрутки поверніть коліщатко регулятора разжимной планки так, щоб діаметр кола, утвореного колодками, склав 202.5. 202.7 мм.

Помістіть барабан в робоче положення, але поки не встановлюйте гайку маточини.

Повторіть описану вище процедуру на другому задньому гальмівному механізмі.

Після заміни колодок обох задніх гальм, відрегулюйте зазор між гальмівними накладками і барабанами, по черзі застосовуючи ножний і ручне гальмо. Попросіть асистента переконатися, що розтискні планки функціонують правильно (при натисненні педалі регулятор разжимной планки повинен клацати).

Зніміть барабани і відрегулюйте ручне гальмо як описано в Розділі Регулювання ручного гальма.

Встановіть гальмівні барабани (звернетеся до Розділу Зняття, огляд і установка барабанів задніх гальмівних механізмів).

22 перевірте рівень гальмівної рідини як описано в Розділі Графік поточного обслуговування.

Замалюйте взаєморозташування колодок і пружин, а також розташування компонентів регулятора зазору, щоб полегшити подальшу установку.

За допомогою викрутки або плоскогубців відчепите стяжную пружину від обох колодок.

Відчепіть пружину від важеля регулятора і гальмівної колодки і зніміть її (зверніться до супровідної ілюстрації).

Зніміть важіль регулятора з орієнтира на гальмівний колодці.

За допомогою плоскогубців зніміть опорні чашки пружин стійок колодок, натиснувши на них і повернувши на 90 °. Зніміть пружини і витягніть опорні стійки.

Обережно виведіть колодки з гальмівного циліндра і нижнього шарнірного вузла. Видаліть розтискних планку.

Від’єднайте нижню стяжную пружину від обох колодок і відчепите від відомою колодки тросик ручного гальма.

Не натискайте гальмівну педаль, поки не зберете гальма. Встановіть на гальмівний циліндр тугу гумку, щоб з нього не вийшли поршні.

Вийміть болт регулятора з разжимной планки і уважно огляньте збірку на наявність пошкоджень і ознак зносу, приділяючи особливу увагу різьбі болта і коліщатка керування. Замініть їх, якщо необхідно. Зверніть увагу, що ліва і права планки не є взаємозамінними і мають кольорові мітки.

Якщо нові колодки не забезпечені важелем ручного гальма, переставте його зі старих колодок. Прикріпіть важіль нової скобою. Все стягнуті пружини слід замінити, незалежно від їх стану.

Переконайтеся, що компоненти на кінці разжимной планки встановлені правильно, потім нанесіть на різьблення болта регулятора невелика кількість високотемпературної мастила. Наверніть коліщатко регулятора на болт, так щоб між ним і голівкою болта залишився лише невеликий проміжок, потім встановіть болт в планку.

Зніміть гумку, встановлену на гальмівний циліндр. Зігніть гумові захисні кришки і перевірте робочий гальмівний циліндр на наявність пошкоджень і герметичність. Переконайтеся, що обидва поршня легко рухаються в циліндрі. Зверніться до Розділу Зняття і установка циліндра заднього гальмівного механізму, якщо необхідно, замініть гальмівний циліндр.

Перед установкою, очистіть опорний щит барабанного гальма і нанесіть на контактні з колодками поверхні (особливо на поршні циліндра і нижній шарнірний вузол) трохи високотемпературної мастила або антіпріхвативающего компаунда. Не використовуйте занадто багато мастила, інакше вона може потрапити на гальмівну накладку колодки.

Прикріпіть трос ручного гальма до важеля відомою гальмівної колодки, потім встановіть нижню стяжную пружину. Помістіть колодки в нижній шарнірний вузол.

Помістіть розтискних планку на колодки, потім встановіть верхні кінці колодок на поршні гальмівного циліндра.

Как заменить задние колодки тормозов Рено Меган 2

Відцентруйте колодки на опорному щиті. Встановіть опорні стійки колодок разом з пружинами і прикріпіть їх опорними чашками.

Причепіть верхню стяжную пружину до відомою, а потім до провідної колодці.

Встановіть важіль регулятора на орієнтир на колодці і причепіть пружину важеля.

За допомогою викрутки поверніть коліщатко регулятора разжимной планки так, щоб діаметр кола, утвореного колодками, склав 227.4 і 227.9 мм.

Помістіть барабан в робоче положення, але поки не встановлюйте гайку маточини.

Повторіть описану вище процедуру на другому задньому гальмі.

Після заміни колодок обох задніх гальм, відрегулюйте зазор між гальмівними накладками і барабанами, кілька разів натиснувши педаль гальма. Попросіть асистента переконатися, що розтискні планки функціонують правильно (при натисненні педалі регулятор разжимной планки повинен клацати).

renault, megane, задніх, гальмівних

Зніміть барабани і відрегулюйте ручне гальмо як описано в Розділі Регулювання ручного гальма.

Встановіть гальмівні барабани (звернетеся до Розділу Зняття, огляд і установка барабанів задніх гальмівних механізмів).

25 перевірте рівень гальмівної рідини як описано в Розділі Графік поточного обслуговування.

Які кольори використовувати для штампованих дисків

На промислових штампування дуже нерідко відшаровується фарба, формуються маленькі подряпини і недоліки. Такі конструкції піддаються корозійному впливу, в результаті чого починають іржавіти. За допомогою забарвлення їх можна оновити або зробити з більш унікальними.

Для добре підбору кольору потрібно дотримуватися деяких правил.

Якщо автомобіль пофарбований в традиційні яскраво-білі або чорні тони, то можна обрати подібні кольору, або розбавивши їх сріблястою фарбою. Наприклад, темний кузов добре поєднується з червоними штампуваннями, декорованими яскраво-жовтою окантовкою з боків обода.

Зазвичай, автовласники намагаються не використовувати помаранчеві і фіолетові тони для фарбування дисків, так як вони погано змішуються з білосніжними і темними елементами кузова.

У головному для фарбування вживають порошкову фарбу, але для додання оригінальності оптимальніше акрилові матеріали. Вони виділяються на тлі пилоподібних фарб тим, що виглядають привабливіше і поблискують при яскравому освітленні.

Найближчим часом особливою популярністю стало скористатися рідке скло. Це нові лакофарбові матеріали, після нанесення яких автодиски кардинально перетворюються. При яскравому освітленні автовласник може побачити в їх своє відображення.

Как заменить задние тормозные колодки на RENAULT MEGANE 2 (LM) [ВИДЕОУРОК AUTODOC]

Якщо автомобіль забарвлений в яскраво-жовтий колір із застосуванням рідкого скла, то рекомендуються матово-чорні або «отруйні» штампування.

Як підкреслити зовнішній стиль диска

Крім правильного підбору кольорової палітри, можна користуватися ще одним захоплюючим способом для створення гармонійного зовнішнього вигляду авто. Автомаляри радять поєднувати кольори з профільної висотою авто покришки.

А саме, з підвищенням профілю шини зростає товщина дискової спиці. При такому варіанті досягається прекрасний зовнішній вигляд і гармонійне поєднання між диском і шиною. Якщо спробувати знизити висоту профілю, то рекомендується застосування тонких спиць і кольору темний металік.

Диски з величезною кількістю спиць можуть стати гарним варіантом для спорткарів. Наприклад, якщо у вас червонуватий спортивний автомобіль, то можна збільшити профільну висоту, встановити багатоспицеві АвтоДиск, пофарбувавши його в матовий чорний колір з червоною окантовкою з боків обода.

Любителі традиційних автомобілів білого або жовтуватого відтінку можуть використовувати яскраво або темно-сріблясті диски з 5-7 спицями.

Черговість прокачування гальмівних механізмів

1) правий задній супорт
2) лівий передній супорт
3) лівий задній супорт
4) правий передній супорт
 • Перевірте хід педалі при вимкненому двигуні; якщо натиснення педалі занадто м’яке, повторіть процедуру прокачування.
 • Після від’єднання пристрою прокачування заповніть бачок гальмівною рідиною до необхідного рівня.
 • Перевірте затяжку штуцерів випуску повітря і наявність на них захисних ковпачків.
 • Виконайте пробну поїздку в умовах обов’язкового спрацьовування ABS, щоб переконатися в штатній роботі педалі гальма.
ГАЛЬМІВНА РІДИНА
кількість 1,0 л
продукт SAE J 1703-DOT4
Технічне обслуговування інтервали Перевіряйте рівень кожні 20 000 км
Виконуйте заміну і прокачування кожні 120 000 км або кожні 4 роки
Гальмівна ЖИДКОСТЬ DOT4
X050 500 мл
X100 1 л
X500 5 л
X2000 20 л
ГАЛЬМІВНІ КОЛОДКИ FDB1491
Гальмівні диски
Артикул деталі DDF1571
Діаметр (мм) 24 000
Товщина (мм) 800
Мін. товщина (мм) 700
Макс. відхилення від кола (мм) 7

Примітка: Даний вид супорта може використовуватися не тільки на Renault Mégane, але і на автомобілях наступних моделей:

 • Citroën C4
 • Renault Clio (III), Modus
 • Peugeot 308

Які кольори можуть підійти для колісних дисків

Перед тим, як виконати самостійну фарбування колісних виробів, потрібно продумати, як буде поєднуватися обраний колір з кузовом ТС. Наприклад, для білосніжної машини відмінно впишуться сріблясті диски. Як альтернативний варіант. виділити контраст і перефарбувати їх в матові темні тони. Для окремих кузовних частин можна використовувати проточку.

Якщо автомобіль має сріблястий колір або «мокрий» металік, то дискових частин рекомендується схожий забарвлення з фрезерної проточкою. Легкові авто в бордовому, синім і яскраво-жовтим виконанні добре поєднуються з Автодиски темних тонів або ж схожого забарвлення з розташованої смугою вздовж дискового обода.

Для автовласників, які бажають відшукати більш універсальний варіант, актуальною стане фарбування дисків в сріблясті тони. Також можна застосувати фарбу темний металік. Вона дасть гарний зовнішній вигляд і додатковий сяйво дискової поверхні.

Володарі темних автомобілів можуть використовувати практично будь-які колірні палітри для фарбування дисків. А саме, добре буде поєднуватися червонуваті, яскраво-жовті і золотисті тони. Органічні і зелені. Не рекомендується фарбувати в білосніжні, так як вони викличуть дисонанс з екстер’єром автомобіля.

Колір відіграє важливу роль, але не слід забувати і про якість лакофарбового матеріалу, так як конкретно від нього залежить довговічність обраної кольорової палітри і стійкість фарби до антикорозійним впливів.

До речі, те саме можна сказати і про лакофарбовому покритті всього автомобіля. вибирати необхідно тільки найкраще. Наприклад, тут пропонують якісну послугу. захисне покриття кузова керамікою.

Які кольори використовувати для литих дисків

Литі моделі гармонійно поєднуються з зовнішнім виглядом автомобіля. Але при найменшому пошкодженні їх потрібно перефарбовувати. Користуються популярністю варіанти фарбування:

 • Яскраво-зелений автомобіль. жовтувата фарба для дисків,
 • Кузовні елементи мають червонуваті кольори і тоновані вікна. темна або зелена.
 • З білосніжними елементами кузова добре поєднуються сірі або яскраво-жовті автодиски.

Зупиняючись на виборі кольорової палітри підвищену увагу приділяйте контрасту і поєднанню палітри.

Заміна задніх колодок Renault Megane 2

Вітаю. Зробимо заміну задніх гальмівних колодок на автомобілі Renault Megane 2 з дисковими гальмами.

 • ключ для колісних болтів
 • домкрат
 • викрутка для зняття кліпс
 • рожково-накидні ключі на п’ятнадцять і тринадцять
 • пристосування для вкручування гальмівних поршнів
 • WD-40
 • металева щітка
 • Рекомендую задні колодки для Megane 2 від ATE. 13.0460-2845.2 (в комплекті колодки, скоби, болти)
 • Мастило для направляючих пальців. TRW PFG110
 • Рем. комплект заднього супорта Megane 2. D4567
 • Підніміть автомобіль на домкраті.
 • Зніміть переднє колесо.
 • Потім поверніть кермо таким чином, щоб супорт дивився назовні.

Принципове зауваження. завжди контролюйте рівень гальмівної рідини.

 • Після проведення перерахованих вище операцій, засобом ключа на 13 мм, відкрутіть два болти направляючих.
 • Потім зніміть гальмівний супорт.
 • Колодки, також потрібно демонтувати не зварила нові.
 • Вилку гальмівного супорта, потрібно демонтувати, для цієї мети для вас відкрутіть 5 болта з внутрішньої її частини, потім приступайте до підміни диска.
 • Щоб видалити старий диск, потрібно наносити удари молотком в центральну його частину, Ви, після декількох чітких ударів, диск просто піддасться не відійде від маточини колеса.
 • Оголену маточину фронтального колеса, необхідно ретельно очистити щіткою по металу, після закінчення. нанесіть мідну мастило.
 • Розпакуйте новий диск, ретельно протріть його знежирюючий рідиною (для цієї мети використовують бензин інакше кажучи розчинник).
 • Встановіть новий диск на маточину НЕ загорніть фіксуючий гвинт, після чого приступаємо до установки гальмівної вилки.

Обов’язковою моментом при такому обслуговуванні є очищаються не мастило напрямних супорта.

 • Зніміть кожну напрямну по-окремо, намагайтеся не пошкодити гумовий пильовик, далі рясно нанесіть високотемпературну мастило.

Дану операцію потрібно робити кожні 10000 км пробігу, особливо після зимового періоду, інакше заіржавілі напрямні стануть причиною відмови гальм.

 • В вилку встановіть нові колодки, за раніше вдавивши поршень супорта.
 • Встановіть супорт до району, після чого затягніть болти кріплення.
 • Випрямити кермо і встановіть колесо на місце, після чого можна братися за протилежну сторону.

Задня частина

Процедура заміни задніх гальмівних дисків сильно відрізняється від передньої сторони. На автомобілі Renault Megane 2 маточиною колеса є задній гальмівний диск, в свою чергу в нього впресовано підшипник. Megane 2. Заміна заднього гальмівного диска і колодок. головки на 13 і на 30, Автомобілі Renault. Виходячи з цих даних, при заміні гальмівних дисків, вам необхідно буде придбати два підшипника маточини, так як старі запресовуються одноразово. Ще один момент, який стосується супорта, так як задній механізм включає в себе систему ручного гальма. Але про все по порядку.

 • Отже, автомобіль вже стоїть на домкраті, і ми знімаємо заднє колесо, після чого відкручуємо два болти під ключ на 13 мм.
 • За допомогою двох викруток, зрушуємо гальмівний супорт і відштовхуємо його в сторону.
 • Наступним кроком, буде демонтаж колодок і вилки, для чого потрібно відвернути два болта зсередини.
 • Після зняття вилки, приступаємо до демонтажу маточини заднього колеса, вона ж є диск. Заміна паливного фільтра Megane 2 dCI 1.5 Заміна паливного на Renault Megane 2. Для цього, відокремлюємо захисний ковпачок, по центру маточини, після чого, відкручуємо гайку на 32 мм, яка утримує всю збірку.
 • Акуратно похитуючи в різні боки, витягуємо диск назовні. Нові підшипники упресовують в потрібні місця, не забуваючи встановлювати стопорні обмежувачі.
 • Встановлюємо диск на місце і затягуємо гайку маточини моментом в 90нм.

Це дуже важливо, так як гайка маточини утримує все колесо, а в разі поганої затягування ви ризикуєте втратити його.

renault, megane, задніх, гальмівних

Інструменти для ремонту

Щоб почати ремонт, потрібні спеціальні інструменти.

 • Домкрат, для підняття автомобіля.
 • Балонний ключ, щоб зняти колесо.
 • Гайкові ключі на 14 і 17 для зняття і установки супорта.
 • Пару плоских викруток, одну вузьку, друга не має значення яка.
 • Щітки для чищення диска і місця.
 • Так само не зайвим буде який-небудь великий ключ, підійде навіть газовий або великі плоскогубці. За допомогою них потрібно буде зробити хитру заглушку для гальмівних поршнів.

На цьому все, ось такий набір інструментів знадобиться для заміни колодок на Renault Fluence.

Покрокова інструкція заміни колодок на Renault Fluence

Замена задних тормозных колодок на Рено Меган 2

Для більш зручної заміни задніх колодок, слід вивернути кермо до упору в сторону, на якій почнеться заміна в першу чергу. Тобто, якщо першими змінюються ті, що праворуч, то кермо потрібно вивернути вправо.

 • Спочатку знімається заднє колесо на Renault, для цього перед підняттям домкратом ссривают гайки, так як, коли колесо висить, це зробити складно через постійне його крутіння. заміна задніх гальмівних колодок на Mitsubishi Lancer 9. Після зняття колеса обнажатся колодки.

Міняємо своїми руками передні колодки на Мегане 2

Для заміни власноруч передніх колодок запастися слід таким інструментарієм:

 • Медичний 20-і міліметровий шприц;
 • 7-міліметровий 6-гранник;
 • Автомобільний домкрат;
 • Викрутка спеціальна шліцьова;
 • звичайна монтування.

Здійснюємо заміну в наступній послідовності:

 • Від’єднайте шланг гальмівної системи.
 • Зніміть всі ковпачки з болтів.
 • Акуратно підніміть циліндр, наскільки зможете.
 • Відкрутіть 2 болта, при цьому не забуваємо про що знаходиться з зовнішньої автомобільного супорта пружину.
 • Не поспішаючи витягніть частина супорта і, звичайно ж, циліндр.
 • Зніміть колодки гальмівні передні, замініть старі на нові.
 • Проведіть заміну упорів гальмівної системи противідкатних старих на нові.
 • Зберіть все в зворотному по інструкції порядку.

Вивчіть відео матеріали по даній темі, якщо є сумніви і невпевненість в своїх силах і досвіді.

Renault Megane 2 заміна задніх гальмівних колодок

Демонтаж і монтаж задніх гальмівних колодок Візуальна діагностика товщини колодок Проконтролюйте товщину колодок. Для цього підніміть автомобіль, демонтуйте колесо і подивіться через оглядове отвір в корпусі циліндра. Мінімальна товщина гальмівних колодок: 1мм. Граничний зношування: 2,0 мм.

Демонтаж Поставте транспортний засіб на двостійковий підйомник. Демонтувати задні колеса. Відокремте від фіксаторів троси приводу гальма стоянки. Відверніть болти фіксації нижніх направляючих пальців скоб. Мал. 6.70. Прворачіваніе гальмівних скоб Renault Megane 2 заміна задніх гальмівних колодок Прокрутіть вгору гальмівні скоби (рис. 6.70). Демонтувати гальмівні колодки. Проконтролюйте стан елементів гальмівної системи (замініть зіпсовані деталі). Очистіть орієнтують колодок і скоби.

Монтаж рис. 6.71. Монтаж поршня всередину циліндра за участю особливого механізму Пересуньте поршень всередину циліндра до обмеження за участю особливого механізму (fre. 1190-01) (рис. 6.71). Поставте нові гальмівні колодки. Закрутіть болти фіксації направляючих пальців. Зауваження Накладіть на різьблення направляючих пальців комплект Frenbloc (або його еквівалент) перед їх монтажем. Затисніть запропонованим моментом 36 Н м болти нижнього фіксації направляючих пальців скоби. Поставте троси приводу гальма стоянки. Зауваження Натисніть кілька разів на педаль гальма для установки поршнів в робоче розташування. Потягніть кілька разів за рукоятку приводу гальма стоянки для активізації системи стоянкового гальма і механізму автоматичної компенсації зношування гальмівних колодок. Поставте колеса. Затисніть запропонованим моментом 105 Н м колісні болти. Демонтаж і монтаж скоби заднього гальмівного механізмапрімечаніе При заміщенні гальмівних колодок або гальмівного диска неодмінно підмінити колодки або диск з іншого боку автомобіля.

Демонтаж Поставте транспортний засіб на двостійковий підйомник. Поставте нажимное пристрій на педаль гальма, щоб зменшити кількість витікаючої гальмівної рідини. Розблокуйте рульове колесо. Демонтувати передні колеса. Звільніть трос приводу гальма стоянки. Маркіруйте трасу прокладки троса для подальшої установки. Відкрутіть гальмівний трубопровід. Відверніть болти фіксації направляючих пальців. Демонтувати скобу гальма і гальмівні колодки. Проконтролюйте стан елементів гальмівної системи (замініть зіпсовані деталі). Очистіть орієнтують скоб і самі скоби. Наведіть поршень всередину циліндра до обмеження за участю особливого механізму (fre. 1190-01).

Монтаж Поставте нові гальмівні колодки, починаючи з внутрішньої колодки. Поставте:. скобу гальма;. болти фіксації направляючих пальців. Затисніть запропонованим моментом:. болти фіксації направляючих пальців (36 Н м);. гальмівний трубопровід (17 Н м). Мал. 6.72. Монтаж троса приводу гальма стоянки Поставте трос приводу гальма стоянки (рис. 6.72). Переконайтеся, що стопор троса приводу гальма стоянки правильно вставлений в гніздо. Прокачайте гальмівну систему. Проконтролюйте рівень гальмівної рідини. Потягніть кілька разів за рукоятку приводу гальма стоянки для приведення в робочий стан системи затягування і відпускання гальма стоянки і механізму автоматичної компенсації зношування гальмівних колодок. Поставте колесо моментом затяжки 105 Н м. Увага Якщо посудину гідроприводу гальм не був цілком опорожнен під час виконання робіт, приберіть повітря з секції гідравлічного контуру гальмівної системи. В іншому випадку приберіть повітря зі всього гідравлічного контуру гальмівної системи. Проконтролюйте рівень гальмівної рідини. Демонтаж і монтаж направляє колодок переднього гальмівного пристрою Демонтаж Поставте транспортний засіб на двостійковий підйомник. Вимкніть гальмо стоянки. Демонтувати заднє колесо. Звільніть трос приводу гальма стоянки. Маркіруйте трасу прокладки троса для подальшої установки. Відкрутіть болти фіксації направляючих пальців. Демонтувати скобу. Підвісьте скобу гальма до кузова. Демонтувати гальмівні колодки. Відверніть 2 болта фіксації направляє колодок. Демонтувати направляючу колодок. Проконтролюйте стан елементів гальмівної системи (замініть зіпсовані деталі). Очистіть орієнтують колодок і скоби. Монтаж рис. 6.73. Монтаж поршня всередину циліндра за участю особливого механізму Пересуньте поршень всередину циліндра за участю особливого механізму (fre. 1190-01) до обмеження (рис. 6.73). Перед монтажем накладіть на різьблення болтів фіксації кронштейна гальмівної скоби і направляючих пальців комплект Frenbloc (або його еквівалент). Поставте направляючу колодок. Поставте болти фіксації направляє колодок. Поставте троси приводу гальма стоянки. Мал. 6.74. Монтаж стопора троса приводу гальма стоянки Переконайтеся, що стопор троса приводу гальма стоянки правильно вставлений в гніздо (рис. 6.74). Потягніть кілька разів за рукоятку приводу гальма стоянки для приведення в робочий стан системи стоянкового гальма і механізму автоматичної компенсації зношування гальмівних колодок. 3атяніте запропонованим моментом 105 Н м болти фіксації направляє колодок. Поставте нові гальмівні колодки, починаючи з внутрішньої колодки. Поставте скобу гальма і болти фіксації направляючих пальців. Проконтролюйте рівень гальмівної рідини. 3атяніте запропонованим моментом 36 Н м болти фіксації направляючих пальців. Поставте колеса. 3атяніте запропонованим моментом 105 Н м болти фіксації коліс. Зауваження Натисніть кілька разів на педаль гальма для установки поршнів в робоче розташування Наступна сторінка »» »» »»

  1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.33.34.35.36.37.38.39.40.41.42.43.44.45.46.47.48.49.50. 51.52.53.54.55.56.57.58.59.60.61.62.63.64.65.66.67.68.69.70.71.72.73.74.75.76.77.78.79.80.81.82.83.84.85.86.87.88.89.90.91.92.93.94.95.96.97.98.99.100.

Renault Megane 2 заміна задніх гальмівних колодок

Встановіть автомобіль на двостійковий підйомник

Перевіряємо товщину колодок. Для цього піднімаємо автомобіль, знімаємо колеса і дивимося через оглядове отвір в корпусі циліндра

Мінімальна товщина гальмівних колодок. 1мм. Граничний знос 2,0 мм.

За допомогою ключів на 13 і на 15 відкручуємо верхню направляючу скоби

Цими ж ключами відкручуємо нижній болт кріплення направляючої скоби

За допомогою знімача утапливаем поршень супорта

(Якщо немає знімача, можна скористатися ключем для відкручування дисків болгарки).

Пристосуванням або ключем крутимо за годинниковою стрілкою поршень, поки він не втопиться.

Закручуємо болти кріплення напрямних моментом 36 Нм

Можна подивитися відео по заміні задніх колодок:

Натискаємо кілька разів на педаль гальма для установки поршнів в робочий стан.

Кілька разів тягнемо за рукоятку приводу гальма стоянки для активізації системи стоянкового гальма і пристрої автоматичної компенсації зносу гальмівних колодок.

Встановлюємо колеса і затягуємо моментом 105 Нм колісні болти.