Плюси і мінуси Ford Focus 3

Table of Contents

Основні значення: чи варто купувати Ford Focus III на мільйон

плюси, мінуси, ford, focus

Ціни на вторинному ринку не перестають здивувати: часто популярні моделі однакові дорогі, як щось більше або статус. Ми даємо візуальний приклад: близько року тому ми вибрали свіжий Volvo S60 другого покоління за 1,2 мільйона, а три місяці тому ми знайшли своє відображення про покупку Ford Mondeo за 1,5 мільйона. А тепер скажи мені. скільки ви думаєте, що вони зараз просять найдорожчі екземпляри Ford Focus на вторинному? Відповідь: Назад у 2020 році. І ще більше! Звичайно, щоб піти на “тих, хто дуже потребує грошей”. це не варто, але, тим не менше, буде доведеться готувати принаймні мільйон на хорошу копію. Що можна отримати за ці гроші, і які варіанти повинні звернути увагу?

Ще раз, розповідаючи історію падіння в моделі, яка в двох тисячних, первиняли щорічну премію успішного менеджера, і буквально породжував клас “кредитних іноземних автомобілів”, ми не будемо. На момент зміни поколінь, фокус був монолітним фундаментом: локалізація в Всеволожську, власну фабрику для виробництва двигунів у Елабузі, три види тіла та доброзичливі атмосферні двигуни. Третє покоління моделі дебютувала в 2011 році і в значній мірі покладалася на досягнення попередника: платформа залишалася незмінною, а атмосферні двигуни також зберігаються в лінії. Однак замість класичної машини, тут з’явилася робототехнологічна передача PowerShift, а з рестайлінг 2014 року дволітрова атмосферна була замінена 1,5-літровим турботровим двигуном, який був скоріше і нерозумним у поєднанні з класичною машиною.

Це стрибки пов’язані з ростем. Хоча багато з цих машин були продані з знижками після догляду за маркою з ринку.

Але, мабуть, найбільш парадоксальним є те, що навіть популярний фокус другого покоління все ще залишається більш популярним, ніж третій ринок. Ці машини були продані більше за один раз, і рік тому, кількість пропозицій щодо продажу використаного фокусу II логічно перевищила обсяг Focus III проданого. І під час написання матеріалу з продажу на Avito було лише 3200 автомобілів другого покоління проти 3600 примірників третього! Тобто, “друга” трюки в кризу корисні, щоб бути більш вихованими, і все рідше, навіть частково, роль відтворюється, а менша вартість автомобілів, для яких зараз не купує нічого нового. Давайте зрозуміємо це, чи це однозначно погано “третій” фокус і чи можна вибрати безперервну версію протягом багатьох років.

Найдавніші автомобілі на ринку вже перевищили позначку через десять років, але важливіше. це догляд за віком. Фокус протистояв старіння не досконалий, але важко, і якщо він допомагає, то машина зберігає гідний вигляд. Звичайно, мутаційне та герметизуюче хром, чіпси на арках та порогах, кольори фарби на суглобах крил та бамперів, а також пісків на порогах. це типові недоліки, наявність яких залежить тільки від грошей, що вкладається машина. Але автомобілі на нижній частині ринку з-під таксі вже можуть бути наляканими і гнилими порогами, а труби в арках, і іржавий дно, і мовчазні бампери, і іржавий край даху. все це на “приватному” машини. Однак все це повинно бути на увазі, і не бути лінивим, щоб скрутити невеликі дефекти, щоб ви не боротися з великими.

Випуск запасних частин для популярної моделі не дуже складний, якщо не розглядає досить високі ціни на оригінальні частини. Наприклад, 25-30 тис. За капот та 12-14 тис. Для переднього крила. це не найдивовижніші цінові мітки, особливо у світлі того, що їх можна придбати, не оригінальний для 12-20 і 4- 8 тисяч, відповідно. Але 40 тисяч для переднього бампера вже не відчувається, особливо з тим, що решітки, обрізання та молдинги легко молот. На щастя, тут також є зміна параметрів для 4-12 тисяч. Задній бампер на седанах і хетчбеках дешевше: “Всього” 25 тисяч для оригіналу і від 3 до 10 тисяч, як аналоги. І на універсальному, задній бампер. трикотурний: з центральною частиною на 8-10 тисяч і дві сторони 5-10 залежно від виробника. На лобовому склі можна безпечно врятувати, купуючи неоригінний до 7-20 тисяч замість “фірми” за 30. Але з фарами такий фокус не завжди буде проходити: замість оригінального галогену, 20 тисяч можуть купувати замінники 6-15, але Бікенон у будь-якому випадку оригінал на 60-70 тисяч і вище.

Конструктивна підвіска з фокусу “Повнозалежна”: MacPherson вперед і багатомірний ззаду, який навіть дав власну маркетингову назву керування лезом. Підвіска має деякі скарги на надійність та ремонту: наприклад, стукіт та шуми передніх підставки стійок одночасно виявляються у невеликих пробігах, а підтримує передні кульові опори до важелів і зазвичай змінюються з ними, як а також задні мовчазні блоки цих важелів. Крім того, задні багатомісні розміри в ремонті, звичайно, більш дорогі балки, але взагалі не руйнуються: верхній поперечний важіль коштує 3,5 тис. На початок, а від тисячі для аналогового, поперечного тяги навіть у фірмовій коробці доступний за 2,4 тис. За ціною аналогового від 600, а для поздовжніх важелів ви можете придбати дешеві тихі блоки.

Система гальмування переважної більшості місцевих машин повністю диска, з одноразовими механізмами з плаваючою кронштейном у колі. Іноді є задні барабани, які не страшні нічого, крім зовнішнього вигляду, але це велика рідкість. Передні диски тут досить великі. 278 мм, а задній не вентильований має діаметр 271 мм. Ціни на витратні матеріали також є низькими: Колеса Навіть оригінал можна придбати 4 тисячі, і навіть аналоги починаються з 1,5 тис. Для фронту і з тисячами для тилу. Правда, набір оригінальних майданчиків також коштує 4 тисячі, але ви не можете звернути увагу. Але яка увага варто платити, так що це на рульовій стійці. Матеріали на рейці стали правильними супутниками моделі. вони проявляються в перші роки власності і навіть вирішили заміну стійки під гарантію, але не довго. Взагалі, легкий стук рукава не є небезпечним. головне, щоб не вірити продавців вуха, які видають вмираючу рейку для “хронічної дрібниці”. Граблі, до речі, тут можна з електричним або гідравлічним підсилювачем. Гідравліка традиційно дешевше у ремонті: його можна придбати відновлені на 25-30 тисяч, а електрика з підсилювачем на самій граблі буде коштувати тисячі 60. На цінових мітках оригіналу тут ви не можете дивитися взагалі. вони в будь-якому випадку шестизначний.

Вибір труднощів починаються з коробки передач. Басова був п’ятиступінчастою механіком з індексом IB5. він поєднується з 1,6-літровими двигунами. Правда, навіть їх здатність пари з масою автомобіля достатньо, щоб постраждати від підшипників валів і синхронізаторів, а поточні залози можуть заливати масла в будь-якому сенсі. Коли інспекція, коробка повинна бути слухана на ліфті і спробувати на ходу. Друга версія ручного вікна. MTX75, яка працює з бензиновими двигунами більш потужними. Тут шанси на довгий сервіс набагато вищі, хоча змінюючи масло принаймні один раз на 50-60 тисяч кілометрів.

Але з автоматичними коробками все не так гладко. Варіанти, як відомо, було два: роботів PowerShift від GetRag та класичної гідромеханіки 6F35 від GM. Бензинові двигуни працювали з “сухого” роботом 6dct250, і зниклими рідкісними дизельними двигунами. з версією 6dct450, де зчеплення знаходяться в масляній бані. Робот вийшов з цього, оскільки скептики були представлені: недосконало у міських умовах, з трикотажними та гілочками, а також не надто надійними, з проблемами з точки зору електронного контролю та зносу “залізо”. Як наслідок, уточнення та механіка, а також частина програми тривала майже весь час, коли зосереджується на конвеєрі, і багато чого вдалося значно покращити. Тепер ці ящики навчилися ремонтувати, тому не потрібно враховувати їх абсолютним злом, але при покупці варто покласти гроші та діагностувати, а для потенційного ремонту. Зазвичай, те ж саме можна сказати про машину 6F35, яка з’явилася після рестайлінг у парі з турбонаддувом. Він, як правило, передбачуваний і надійний, ніж робот, але для довгого життя з ним теж багато умов. Зігрівання перед поїздкою, зміна масла не рідше в 40-50, але краще, ніж 20-30 тисяч кілометрів, поміркованість у обробці газової педалі є “програма на кожен день”. І ці запобіжні заходи краще не нехтувати: з брудним маслом, перегрівається та агресивним стилем водіння, ресурс коробки може бути тисяча 120, і навіть менше. Але ривок та потрясіння з тест-драйвом негайно нададуть підрозділ. втіха може бути лише найвищими витратами на ремонт.

З моторами у фокусі, ситуація простіша. І раніше, і після рестайлінг, основою двигуна гамма становила 1,6-літрову одиницю на 105 або 125 кінських сил. він був локалізований в Елабузі. Він несе назву Duratec і повертається до літньої сім’ї Sigma. Дизайн простий і надійний: час ременя синхронізації, ін’єкція звичайного розподіленого, а блок алюміній з чавунними рукавами. Всі можливі проблеми. чисто вік: поточні прокладки, витоки системи охолодження, дефекти електриків Так відмовляються від фазової речовини, які можна замінити на помірні гроші. Дволітровий атмосферний є такою ж назвою Duratec, але важче зростати конструктивно: тут ін’єкція вже безпосередньо, що збільшує вимоги до палива. Типові нюанси, такі як перевищення на двигун, клапани для двигуна є актуальними, а також проблеми з паливним обладнанням. Однак його вартість не є зразковою: ви можете купити тисячі на 20-25, а для економічних власників є дешеві форсунки 2,5-4 тис. Замість 10-12 для оригіналу. До речі, терміни часу є ланцюжком тут, яка також варто розглянути при плануванні витрат на послуги. Ну, найбільш “просунутий” варіант був 1,5-літровий EcoBoost, який був замінений дволітровим атмосферним після рестайлінг. На тій же потужності в 150 силах вже існує не тільки пряма ін’єкція, а й контроль, тому перелік потенційних невдач розширюється. Крім того, двигун був відзначений деякими непередбачуваними поломками. наприклад, місцевими перемикачами з диспансерном поршнів, а також тріщини в блоці, завдяки якому антифриз входить до циліндрів. Масовий випадок цих двигунів не спостерігається, але варто пам’ятати про проблеми, особливо з точки зору обслуговування. адже ремонт тут вже відноситься до недоступної розкоші. Один лінія варто згадати дизельні машини: вони були запропоновані лише для рестайлінг, тому зараз старше 7 років. Однак, якщо ви приносите, щоб знайти добре, як правило, можна вважати гарною покупкою. за назвою Duratorq приховано перевіреними французькими одиницями DW10.

Отже, отримайте автоматичну коробку передач та нічого, щоб ризикувати при покупці фокусу не буде працювати, але варіанти виграшу для двигунів у фокусі є. Отже, якщо машина не включена у ваш список обов’язкових варіантів, найкращим вибором буде свіжий рентайний машина з 1,6-літровим атмосферним та ручним коробки передач, а також один власник і мінімальний пробіг. щось подібне. Єдиним нюансом буде те, що основний двигун часто означає погану конфігурацію. титан з атмосферним на механіку рідкісний. Однак, відверто бідні початкові конфігурації не були, так що всі “основні значення”, необхідні для комфортного життя, там точно. І якщо автомобіль підтверджує чесність невеликої бігу та безперервної історії, то спільне життя з фокусом може бути не тільки комфортним, але й довго. І низька потужність частково компенсується гарним поводженням.

Вторинний: Stel Solomku шукачів, що використовуються Ford Focus III

“Третій” фокус був виготовлений з 2011 по 2019 рік. Це було ближче, ніж у попереднику, двигуни були обладнані прямою ін’єкцією та завершені робототехнічними коробками. Тим не менш, гамма-фокус залишається затребуваним.

Наш ринок нових автомобілів вже давно серйозно нездоровий. У порівнянні з докризовим часом продажі знизилися наполовину: майже з трьома мільйонами автомобілів на рік до трохи більше ніж півтора. І нещодавно один автомобіль купив новий, має мінімум три з пробігом. Попит на вживане обладнання все останнє десятиліття постійно тримається на рівні п’яти мільйонів штук на рік. Є її герої. У той час як серед нових іноземних автомобілів, долоню чемпіонату проводить Kia та Hyundai, лідер використовуваної останньої пару років є Ford Focus з третього покоління.

І в той час він вважався неоднозначним і не міг, зокрема, повторити успіх попередника. Так, і сама компанія Ford вже покинула російський автомобільний ринок. І ось ви. на вторинному фокусі ліквідують. Ціни не лякають: початкова. двічі нижча, ніж нова Lada Granta. Гарна покупка? Дисвоювальну достовірність нашого героя з майстрами торгового центру та спеціалізованих послуг та узагальнення досвіду власників, з упевненістю, ми можемо сказати: це Ford не без фокусу.

Почнемо з двигунів. Чотири до того, що під капотом фокусу з російською реєстрацією буде відкрита бензином Duratec 1.6. Популярні ще на попередніх поколіннях зосереджених агрегат з весни 2016 року було виготовлено в Елабузі. Дизайн атмосферного з звичайним розподіленим ін’єкцією простий. Звичайно, звичайно, це не подобається, але з нею не буде проблем.

Чого чекати? Як і раніше, паливний насос поппізену: вбудований фільтр замислюється, а вузол повинен бути змінений збір. Копії старше чотирьох-шести років витрачають масло, навіть не спалюючи його. Він повільно йде повз клапана та колінчастого валу. І якщо тестувався клапан контролю фасмастру випускного розподільного валу, картер буде сухим.

Під час перегляду двигуна за вимогами Євро-5, флешер з програмою управління, яка перетворила поганий запуск, нестабільна робота, слабкість та Нагар у камерах. Поки до кінця 2011 року, більш успішна прошивка не з’явилася, дилери з різним успіхом були лілія в танк, мивши добавку. Виготовлення палива до якості палива були нейтралізатори (на найпотужніші 125-сильній версії ними відразу). Крім того, дорестанські копії старше 2014 року, проводка ризику датчиків кисню покладено біля теплового щита. Вона втрачає ізоляцію і коротит.

Виробничий тиск датчик (карта. сенсор абсолютного тиску) виявився погано захищеним від електрики. Хаотична зміна складу суміші, мерехтіння лампи контрольної лампи (несправність індикатора лампи або просто перевірка двигуна) та інші прояви дивної поведінки зупинилися лише з 2015 року з запуском сервісної кампанії для встановлення остаточної джгут.

Слабкі радіатори системи охолодження текла без видимих ​​причин і регулярно змінилися після гарантії. Однак, через місце розташування відразу за решіткою, теплообмінник здатний посилити бруд раніше, ніж довести. Крім того, він охоче тріщить від дна дна бампера. Копіювання 2014 року отримали дефектні водяні насоси. більшість з них дилерів оновлюються за рік або два. Взагалі, має сенс змінювати насос разом з ременем часу кожні 120 тисяч кілометрів. це не буде розтягуватися набагато довше.

Дволітровий турбодизель, запозичений з групи PSA, був доступний тільки від нас тільки до рестайлінг 2014 року, і, на жаль, копії з таким двигуном. крапля в морі. Тим часом, форсунки та паливний насос високого тиску (TNVD) здатні протистояти понад 150 000 км, а для турбонагнітача та 200 тисяч не межі. Головне, щоб не заправляти отруту: розпилювачі все ще досить чутливі до якості палива. Навіть дилерів одночасно для них додавали добавки до танка.

Ford Ford Nuance. безуспішний монтаж шосе, що веде до зовнішнього фільтра. Він може отримати по сусідству стоянка гальмівний кабель. З 2014 року використовується додатковий гумовий фіксатор. Іноді потребує заміщення та пластмасового фільтра корпусу: з’єднувач системи електричного опалення можна розплавити через погане ущільнення. Інакше. звичайні суспільства. Наприклад, клапани системи рециркуляції та дизельний фільтр забиті внаслідок пробки;.

Другий найпопулярніший двигун був бензиновим атмосферним Duratec 2.0. Він помітно змінився у порівнянні з версією “другого” фокусування. Наприклад, стало пряме ін’єкція разом з супутніми слабкостями. Клапани активно кидають Нагар, засмічені сопла. Через п’ять-шість років вібрація може з’явитися, з якої потрібна підтримка. І tnld здатний не тільки швидко зношувати, але також протікати, а не без наслідків, розведених бензиновим маслом у картері.

Під час реставлювання 2014 року Duratec 2.0 поступився шлях до сім’ї EcoBoost сім’ї EcoBoost, розробляючи той же 150 л.З. Клапани мають відкладення з ним, а насадки забиті не менше. Але є проблеми та часи: резерв сили поршень виявився невеликим, а пророки відбулися навіть у гарантійному періоді. У той же час короткий блок страждає майже неминуче (збірка, включаючи блок циліндрів, поршнів, з’єднувальних стрижнів та колінчастих валів), а кількість ремонту досягає чверті мільйона.

Але ecoboost 1.5 Працює в пару з класичною “машиною”. найуспішнішою коробкою для двокритого фокусу. 6F35 Шість-крок розроблений разом з концерном GM, а його версія Ford може витримати без ремонту понад 200 000 км. Головне. змінити масло принаймні один раз на 45000, оскільки він містить зносостійкі продукти раннього блокування тертя. Дивитися, що це необхідно для рівня, тому що коробка боїться голоду. А також вантажі в холодній формі. краще підігріти його перед поїздкою.

Шістьшвидкісний препарат PowerShift. він getrag 6dct250. справжня коробка з фокусом. “Робот” з двома сухими муфтами спиралися у популярних бензинових двигунах 1.6 і 2.0 і відомий поганим характером в цілому, а зокрема, зокрема. Сировинна прошивка контролера була приведена на розум фактично щорічно до кінця виробництва нашого фокусу. Тому, ніж свіжа програма управління, тим краще.

Через нетримання печаток первинного валу, сухі муфти перетворюються на вологий, що в кращому випадку викликає ковзання та перегрів, а у гіршому. призводить до набряку тертя та блокування. Ситуація посилюється швидким зносом вилки перемикання та збоїв у ECU. У 2013 році я навіть мав компанію, щоб замінити модернізований контролер, з новим процесором та захисним лаком зборів. У майбутньому були модифіковані залози, випущені підшипники, вилки та матеріал накладки зчеплення. Але вони все ще боляче від перегріву, провокуючих куртки під час закриття, якщо ви тримаєте фокус гальм протягом тривалого часу в “Drive”.

Дизельні версії фокусу були завершені з “роботом” Getrag 6DCT450 з однаковою кількістю кроків, але фрікцій, поміщені в масляну ванну. Ця коробка була успішною від народження. Нам просто потрібно пам’ятати: краще змінити масло в мехатронічному гідравлікону та частину передачі кожні 35-45 тисяч кілометрів, ніж відновити всю економіку в 120 тисяч.

Як не дивно, є питання та тричесні модифікації. Структурно похилого віку п’ятиступінчастого IB5, що працюють у парі з двигуном DURATEC 1.6, через п’ять-шість років, підшипник первинного валу можна наздогнати до варення. Ну, якщо масло буде витікати лише через слабкі диски приводів. Гірше, якщо повзання. це тріщина в житлі.

Ще п’ятиступінчаста “механічна” MTX75 є більш надійною і покладіть на всі дволітні трюки. Хоча це також не протистояти мастині через печатку приводу передач. Сам механізм відбору після семи-дев’яти років може вимагати, крім коригування при наборі. Іноді лише два-три роки служить випускним підшипником у модулі з циліндром зчеплення. Але сама адгезія на обох коробках зазвичай підтримує 120-150 тисяч кілометрів.

Дизайн керуючого механізму також відрізняється від версії до версії. На фокусі 1.6 Існує звичайний гідравлік з його операційними нюансами. Наприклад, обхідні клапани в насосі з брудним маслом можуть заморозити в сильний струм, хоча зазвичай без наслідків. І коли робоча рідина замінюється, необхідно оновити резервуар з фільтром, прихованим всередині. Головне, що граблі є міцним. І причиною легко одноразових нокаутів часто ослаблюється різьбленням пластикового болту в картера.

Граблі з електромеханічним підсилювачем (EUR) також публікує “полімер” стукає через помилку втулок. Але це не призводить до критичного зносу. Гірше, якщо вода потрапляє в слабко захищений механізм: підшипники приводу вузол шківів не будуть терпіти протягом тривалого часу. Конкретні проблеми з EUR Greate. У програмі керування існували невдачі діти. Часто повертає систему до роботи, здатний вимкнути живлення. І після п’яти до семи років з’явився вік: палаючі плати в електронному блоці керування (ECU), обмотка електродвигуна або проводки контактів.

У передній підвісці часто почується скарги на опори підшипників. У новому фокусі вони пролетіли так часто, що дилери іноді зуміли відновити свою гарантію протягом двох-трьох разів поспіль. У 2014 році опор були захищені від падіння бруду трохи краще. але недостатньо. Refere їм довелося бути уточнено в 2017 році, і в той же час організовується зміна, у тому числі на рестилізованому фокусі.

READ  Заміна підшипника маточини Ford Focus 2

Тече задніх амортизаторів підписує, що це буде приблизно через рік і фронт. Фронтальні підшипники також слабкі: вони зазвичай оновлюються до ювілею 100 тисяч кілометрів. Численні мовчазні блоки керування, ніж м’яч Макферсон, завжди приходить з важелями, незалежно від того, чи є вони сталі або алюмінію.

Що ще? Всі частини тіла, крім даху, третя увага оцинкована, а також, а не в іржавінні іржа навіть на перших копіях. Хоча вода іноді проникає у стовбур за укладом вентиляційного клапана салону. У 2013 році деталі, розташована на боковій стінці хребта тіла, повинна була бути вишуканою та змінена за гарантією.

Дорестанські копії води часто зустрічається в фарах. У деяких випадках конденсат накопичився настільки, що у 2014 році дилери повинні були свердлити отвори в корпусах та встановлювати спеціальні форсунки для нормалізації вентиляції. Сила фарбованого покриття ніколи не була чеснотою фокусу. Не тільки, що емаля швидко летить і легко подряпають, тому більше власних бамперів витріть його на кришку стовбура і задніх крил. У 2015 році Ford все ще змусив пожертвувати збиток і захищати вразливі місця з прозорою плівкою.

Найбільша кількість клопоту доставляє електрик, як простий фокус. Вологість падає всередині дверних ручок з датчиками доступу до доступу. і він відмовляється. З 2015 року в рамках сервісної кампанії розібрані замки навіть обробляли герметика. З моменту оригінального фокусу, Ford наполегливо пов’язує петлю п’ятої дверної проводки з електричного молотка. П’ять-сім років. і збруя зміщена: багажник не може бути засунутий і відкритий на ходу. Так, і сам замикаючий механізм часто відмовляється незалежно від типу тіла.

Трапляється, починають мерехтіти діодних підсвічуваннях на машинах перших двох років випуску. Допомагає оновлювати прошивку модуля VSM (модуль керування тіла). Блок запобіжника настільки невдалий за відсіку рукавичка, що передній пасажир іноді розбиває перемикаючий роз’єм. Електричне опалення загрожує ніжному лобовому склі за наявності навіть низьких складних чіпів. У сильній струмі вона може зламати. Правда, це має бути гарна проводка, і це не завжди так. Не дивно, що в 2017 році була проведена гарантія, що заміна наземного елемента даху.

Не відрізняються надійністю та дзеркалами нагрівання. І датчик дощу може ігнорувати душ, і включити склоочисників. Іноді вікна поводиться дивно: авторство працює в часи. Через чотири роки роботи часто подають голосові підшипники, ковзаючі в печі електродвигуна. Змащення відновлює мовчання на деякий час. Навіть двигун двигуна є вразливим до корозії сполук, оскільки він встановлений у вишуканому Wheeechele залишив. Там він може страждати і в зіткненні, навіть випадкові.

Коррозія роз’єму основного багатофункціонального модуля, яка контролює весь електрик тіла (а потім його невдачу з найбільш непередбачуваними наслідками), загрожує Вітрове скло Шабра насос у перші роки. Тільки в 2013 році він перестав текти до проводки, отримавши звичайні ущільнення. І після рестаційного фокусу було безуспішно закладені дроти до передніх датчиків паркування, туманних ліній та звукового сигналу. Вологість псує лінійний роз’єм, який після 2015 року повинен був бути вишуканим.

Що в кінці? Визначити оптимальну версію бензину важче, ніж вирішити секрети ілюзіонізму. З “механікою”, що сильніше, докрівете більше неприємного дволітрового двигуна. І не так білувати атмосферні 1.6 змушений співіснувати з найменш хорошими коробками. Без світла на загальному для всіх модифікацій електрокапорядів, найменш фокус буде дизельним фордою. Знайдіть це. удача. це ярмарок, щоб зловити єдиноріг. Але якщо ви запитаєте цю мету, краще відразу ж полювати на машину з ручною передачею.

Ознайомтеся з головною новизнистю року, люка Ford Focus III

Кінетичне обличчя фокусу з трикутними іклами повітряного споживання залишаться незмінними незалежно від того, що “американський” він, “німецький”, “російський” або “китайський”.

EcoBoost Series Turbo двигуни, преполетна передача потужності з двома пакетами пружини, підсилювач рульового керування, завдяки якому машина не тільки прилипає до своєї смуги, але й частиною самостійно. Існує навіть електронний око, здатний відрізняти дорожні знаки. Стільки інновацій у Ford Focus Hatchback третього покоління, який обертає голову. І здається, не тільки я: Ford записав фокус для конкурентів навіть Audi A3. Я літав до іспанської Єреса, щоб дізнатися, чи такі амбіції розумні.

Focus III Car Family. справді Global Product Ford Corporation. Фокус буде вироблятися в Німеччині, Іспанії, Китаї, Таїланді, і, звичайно, в Росії та Сполучених Штатах. І бути проданим. у 129 країнах. Перехід до єдиного стандарту. примусовий захід для зменшення вартості розвитку та організації виробництва. Наскільки ефективним займе час. Найважливіший новий автомобіль для ринку Північноамериканського ринку, де покращив основні фокуси першого покоління, все ще доступні.

Наш поточний “другий” фокус з вами є продуктом оптимізації комп’ютера “перший”. «Третій». результат іншого аудиту шляхом підтвердженого часу дизайну. Мабуть, ще є потенціал на старій хорошій платформі з. Розмір останньої фокусу та поточного хетчбека схожий. Колісна база збільшилася невидимою до очей вісім міліметрів, а збільшення довжини впала на фронт СВ, що викликається доглядом за безпекою пішоходів. На додаток до нового фокусу та компакттва. Ми чекаємо на восьми моделей на оновленні.

У Росії фокус більше, ніж просто машина. Завдяки йому, ми зрозуміли, що в тому ж тілі можна відпочивати, здавалося б, несумісні речі: просторий салон, надійність, невибагливість і відчуття обробки. Фокус відкрив середню російську дорогу до світу нових іноземних автомобілів, доводячи, що європейські манери можуть коштувати прийнятні гроші. Ми отримали, в кінцевому рахунку, свобода вибору. Фокус звернувся до бари конкурентів, змусивши їх змінити свою політику продукту та ціноутворення. Це ідеально розуміється в Всеволожську, тому що вони не поспішають до голосових цін. Перелік усіх видів допоміжних систем та попереднього обладнання чудово, але конфігурація для Росії ще не була затверджена. “Ми постараємося зробити без фокусу”. сказав Сергій Богданов, віце-президент з маркетингу та продажу компанії “Ford Russia”.

 • На центральному дисплеї відображаються дорожні знаки, показання системи керування розміром, підказки про передачу. Поїздка-комп’ютер може одночасно показувати чотири найважливіші меню в режимі спленого екрана. Зауважте, що велика кількість інформації не погіршує її сприйняття.
 • Під час руху в зоні обмеження, на екрані поєднання пристроїв “Рум’яна” нагадування: швидкість 60. обігнати заборону. Дуже дисциплінований.
 • Слідуючи “зарядженої” версії, Focus RS отримала кнопку, але в російських версіях, швидше за все, традиційний ключ запалювання залишиться.

Швидше за все, в основному обладнанні в машині російської монтажу, як і раніше, буде лише найбільш необхідне. Приємні надмірності залишаться прерогативою більш дорогими комплектами. Або, можливо, вони зникнуть взагалі. Чому, наприклад, в Росії, де, здебільшого, немає розмітки, система, яка слідує за її дотриманням. Питання та камери, що визнають дорожні знаки. На додаток до нестандартного хаотичного розташування знаків на наших доріг, перешкода може бути високою ціною такого варіанту.

 • Окремий блок “Мікроклімат” коштує мінімальних кнопок. Але чому на великому дисплеї таких невеликих чисел?
 • Зручне керівництво джойстика “Музика” залишилася в минулому. Нова увага кнопок допоміжних систем у кількості 23 штук розташовані на супермультифункціональному рульовому колесі.
 • Величезний зумер вибирається підменю Sony Stereo, який звучить потужний і чистий. Кнопки блокування дверей та аварійна сигналізація переміщена на тлі. Я хотів би навпаки.
 • Коробка рукавичка здатна розмістити папір A4, а також купу компактних дисків з улюбленими піснями. Але подумайте: при відкритті його, обкладинка гострого краю потрапляє на ноги переднього пасажира.
 • Ford Emblem на решітці Falseradiator більше не приховує капот добре. Тепер відкрито традиційним способом. ручка з салону.

Але тепер ясно, що асортимент двигунів для Росії сформувався за принципом розумної достатності. Багатий вибір енергоблоків не обіцяє: ми будемо пропонуємо старший двигун 1.6 у двох варіантах примусу (105 літрів.З. або 125 л.З.) І добре відомий дволітній “четвертий”, який зараз розвивається на п’ять “коней” більше. рівно 150. Для молодшого двигуна забезпечується лише механічна передача, тоді як для більш потужних версій, як варіант буде доступний “Робот” PowerShift. І що таке турбостки EcoBoost? Ми не будемо їх. Принаймні для зараз.

 • Передні сидіння стали більш зручними, хоча подушка все ще коротка.
 • Подовжній діапазон руху водійського стільця такий, що, перемістившись до максимуму, я ледве витягую 178 см з педаллю.
 • “До одного дотику” працювати всі чотири засклені ключі.
 • Застосуванням простору ззаду, колишній фокус не був рекордним власником. У новому автомобілі та ж вирівнювання: є не багато місць, але достатньо.
 • Два кишені на задній панелі передніх крісел доповнюються потужності на краях дивана.
 • Ручка задні двері нижні гострі краю, різання долоні.

Єдиним новим двигуном для російського фокусу буде дволітровий турбодизель сім’ї Duratorq. Правда, його Ford виділяється лише один відсоток від загального обсягу продажів. Але вся фокус полягає в тому, що в Іспанії не було автомобілів, навіть з таким непопулярним двигуном! Ми їхали автомобілі з надзвичайно непрямого ставлення до нашого ринку. Для дизельних двигунів найпотужніша версія 2 була знищена.0, доксету з прелефективним “роботом” PowerShift. І бензиновий фокус був з “механікою” та турборатним EcoBoost 1.6 150 літрів.З. Повна слина.

 • Під капотом дизельного фокусу (у верхній частині лівого) більше близька, ніж у бензину. В обох випадках дістатися до масляного фільтра (дизельний двигун є змінним картриднем) може бути тільки знизу.
 • Акумулятор упертий у пластиковому корпусі. Це лише плюс термінал. І додаткову контактну “масу” загвинчується до лівого крила.
 • Моторний відсік знизу покритий пластиковим екраном, а аеродинамічні панелі встановлюються не тільки перед колесами, але і з боків.
 • На хетчбек, глушник розташований через задню розгортку, а у випадку перевантаження може бути нижня точка автомобіля. Це, якщо ви раптом зробите картоплю.
 • Swing Wipers забезпечують велику площу очищення лобового скла.

Розширений бензиновий фокус зіткнувся і щедрий. Слухайте поради, які з’являються на панелі приладів, не обов’язково. вони призначені для економічного водіння. На зниженій передачі комп’ютер пропонує йти, коли еластичний двигун все ще ідеально намальований на струму. На шостому передачеві з холостому ходу, він, звичайно, не виводить. Але якщо ви не знизити стрілку тахометр нижче 1500. Потім у відповідь на натискання прискорювача, прискорення починає рости, а ближче до двох тисяч фокус, нарешті, прокидається. У той же час, зона активної діяльності поширюється до шести тисяч. Це просто в розрідженні, двигун рухається грубо, з помітним ривком.

Шістьшвидкісна “механіка” засмучена. Перемикання важеля є великими, а селективність. середовище в: п’ята передача замість того, щоб я застряг більше, ніж один раз, а не два. На тій же проблемі скаржилися і деякі колеги. Але нова робототехнічна передача PowerShift з парою вологих муфт працює гладко, і в той же час негайно. У деякій вдумливості його можна дорікати лише тоді, коли чітке прискорення має зменшення двох або більше кроків. Це тренування залишає більше, ніж другий. Але якщо ви не вирізали передбачення, “робота” сам зменшує передачу, якщо це необхідно. Отже, наближаючись до освітленого на четвертому, на виході фокусу вже на другому, підготувавши все, щоб прискорити.

Краще гір можуть бути лише гори. Краще, ніж PowerShift. PowerShift у тренажерному залі. Немає мілісекундських затримок, а передача довше тримають двигун у тоні, повільно вимикаючи. Одна нещастя: хтось вирішив, що хороша ідея організовує клавіші передач безпосередньо на головному селекторі. На бічній стінці своєї ручки! Пекло з ними, з ключами, які їх використовують? Але пару разів я включив ручний випадковий дотик, і я виявив це лише тоді, коли машина застрягла на підвищеній передачі на виході з обертання і відмовився прискорюватися. Тут потрібно зупинитися.

Колишній фокус був хорошим не тільки з чистою обробкою, а й як він маскується під ягняти до моменту, коли ви хотіли завантажити. Новий також приховує талант водія на час, але потім. У порівнянні з машиною попереднього покоління, рулони стали меншими, а бічні навантаження, що досвіду пасажирів збільшився. Зусилля на рульовому колесі. Я б навіть сказав. більше. Новий електричний електроенергійний, який прийшов до “Електрогідравлічного” зсуву, зробив привід більш прозорим.

 • Розширена система стабілізації імітує блокування, бойові гальма. І Ford зробити особливий акцент на ненав’язливість такого втручання. І дійсно, під час фокусування, активно загвинчується в чергу, але немає відчуття штучності поведінки.
 • Завдяки широкому використанню високоміцній сталі, жорсткість тіла збільшилася на 15%. З такою ж схемою керованості, новий фокус є більш точним, і трохи гострих попередників.

Підвіска фокусу. еластичність. Хоча немає. ні на асфальтовій хвилі і так і тіло. Нерівномірно, як “лежачі поліцейські”, чітко передається до салону, але на маленьких ямах комфорт не погано. Дизельний двигун, який дуже схожий на гладкість бензину зворотного зв’язку і відрізняється лише трохи більш яскравим турбо-гарячим, їде трохи важко. І це придушена передня підвіска, що тут повторює дорожній профіль. Зона розділення на кермі в дизельному фокусі виражається слабкішим, хоча все приходить до нормального оперативної пам’яті. Але зупинка! Не буде працювати з поточним фокусом, коли адаптація російської суспензії призвела до того, що журналісти пішли на одну машину під час презентації та захоплені, і покупці сиділи до інших і не зрозуміли, що вони кажуть, звучить? Богданов скорочує напівсвідомість: “Ні”. Мінуси з адаптації виявилися більш ніж перевагами. Тому російська підвіска більше не буде.

Можливо, найбільш серйозний мінус фокус другого покоління був шум у кабіні. Це згрішили недорогі версії. Я подорожував по різних модифікаціях Всеволозьких модифікацій, тому я маю щось порівнювати добре обладнаний тест “Третій” фокус. Я можу сказати, що він став спокійніше. Бензиновий двигун у салоні майже не чутно. Так, і дизель не дійсно напружує. Просто тембр його голосу.

Ford звертає увагу на те, що це не обмежувалося традиційними заходами боротьби за тишу, як товщі латунні та більш щільні звукоізоляційні килимки. Серйозно працював над аеродинамікою, зокрема оптимізованим “гучномовними” повітряними потоками під дном. Однак вітер все ще гукає: за сто двадцять чітко “співати” дзеркала. Шум надходить з задніх коліс. І на додаток до chime з гальки в задньому дивані, шини добре чутні. І під дощем, загальна асофю вже починає тиск на вуха. Інше джерело непотрібних звуків. прогалини між bodybar. Вони, за інженерами, стали менше. Але насправді я цього не бачив. Особливо збентежений паруванням дверей багажу з задньою крилом, через яку видно гумове ущільнення.

Ford Focus 3 Огляд. Плюси і мінуси Ford Focus 3. Який автомобіль купувати в кризі 2020? (Випуск 253)

Коротше кажучи, зосередитися, хоча це стало багато в чому краще, залишаючись фокусом. Люди з Audi можуть добре спати. Преміальні машини, такі як A3, наш фокус нерв. У нього є інші суперники. “Не поло Садан. категоричний Богданов. та європейські однокласники: Volkswagen Golf VI, Opel Astra та Peugeot 308. Жоден з них не може похвалитися таким обладнанням. »Перші комерційні фокуси з’являться на початку осені, але демонстраційні машини будуть на дилерах у червні. Одночасно з початком отримання замовлень, цін та цін. Головне, що є без уваги.

Низька ціна Ілюзія: Керівництво для покупки Ford Focus III

Історія “третього” фокусу. це візуальна допомога, як знищити успіх, побудований протягом багатьох років. Здавалося б, модель має все, щоб не втратити досягнення найпопулярнішого фокусу II: локалізація виробництва в Росії, включаючи виробництво двигунів у Елабузі, різноманітні кузовні роботи, лінія доведених атмосферних двигунів та успішного C.Class платформа з досить цікавим дизайном. І найголовніше. відмінна репутація! У перші роки це було, але тоді щось пішло не так. І не менш важливо. через швидку ціноутворюючу політику виробника. Давайте дізнаємося, чому третя покоління не змогла завоювати народну любов, де краще шукати використаний фокус III і що звернути увагу на покупку.

Скільки коштує нормальний варіант?

З точки зору віку Focus III, здається, є зручним варіантом для пошуку відповідного екземпляра: найдавніші автомобілі ще не досягли десятирічного віку, а ті, хто бажає знайти однорічну машину. тому що кінець продажів співпав з доглядом за маркою Ford з російського ринку. До речі, досить простежити життєвий цикл бестселера, щоб зрозуміти, як розвиваються події, щоб уникнути виробника з Росії. На перший погляд, здається, що наш сьогоднішній герой був дуже популярним: “Третій” фокус на вторинному становить лише на 30% менше, ніж “другий”. Але якщо ви подивитеся на продаж нових автомобілів, все стає на місці. У дебютному 2011 році фокус розробив циркуляцію 82 тисяч автомобілів, а в 2012 році продажі зросли до 92 тисяч. Однак у 2013 році вони погіршилися до 67 тисяч, у 2014 році вони руйнулися до 28 років, а в 2015 році загальний обсяг продажів усього бренду Ford у Росії був стиснутий до 38 тисяч одиниць, а фокус був остаточно і назавжди впав навіть з Топ-25 найкращих моделей продажу. Давайте подивимося, як це впливає на формування цін на вторинному ринку, і в той же час ми переконаємося, що універсалії третього покоління залишалися популярними з водіями таксі.

Дисертація на здобуття дисертації на таксі підтверджують послідовно низькі вхідні ціни на модель. Дорестанські фокуси доступні з 300-350 тис., І це може бути автомобіль як випуск 2011 та 2014 років. Мінімальні ціни рестайлінг зростуть, але трохи. до 350-400 тисяч. І лише за останні два роки випуску таксі помітно ходило до фокусу: дворічний автомобіль не купувати дешевше, ніж півмільйона, а рідкісні однорідні копії починаються з 800 тисяч. Максимальні ціни на цьому тлі здаються досить великими, тому що вони вдвічі менше. Для автомобілів 2011-2013 рр. Деякі продавці не сором’язливі, щоб запитати 600-650 тисяч, а потім стеля піднімається до ста тисяч на рік. Restyled Focus. це 800 тисяч, а трирічні автомобілі вже пробивають марку в мільйон! І якщо ви думаєте, що середні ціни зростуть більш ніжний темп, потім помиляється.

Середні ціни дійсно ближче до реальності, але вони ростуть з року в рік не менш помітні, ніж максимум. Машини перших трьох років випуску дійсно недорого. фокус можна придбати до півмільйона. Останній дорестанський рік підвищує середню цінову мітку до 500-550 тис., А потім фокусується починати не звичайний 50 тисяч на рік, але відразу 100. П’ятирічні автомобілі. 550-600 тисяч, чотирирічний 650-700 Отже, це доходить до 850-900 тисяч на два-річну, ну, на однорічну спрямованість, Оскільки ви хочете бути таким, вам потрібно підготувати мільйон. Загалом, бюджет закупівлі сильно залежить від бажаного віку автомобіля: та аналіз ринку, а служба оцінки AutoCheck показує, що краще підійти до покупки, щонайменше 600 тисяч в наявності, щоб подивитися на Restyled зразки.

Щоб повністю уявити собі процес покупки “третього” фокусу, варто розглянути не тільки ціни, а й розподіл автомобілів за віком і типом тіла. Справа в тому, що вторинний ринок чітко відображає продажі на первинному, про який ми розповіли на початку. Більше 70% автомобілів на вторинному. це копії 2011-2013 років. З 2014 року кількість машин з продажу зменшується в три рази, і якщо ви виберете варіант протягом 3-5 років, то щороку не буде випущено не більше 300 автомобілів. Загалом, свіжі фокуси не тільки дорожчі, але й значно рідше. Додаткові труднощі накладають розподіл типів організму. Особливо важко доведеться придбати вагон: їх частка, і тому нижче 20%, тому більшість автомобілів тут з таксі. Седани простіше. вони були набагато менш популярними у великих податках, добре, а хетчбеки практично за межами “Жовта зона ризику”. Хоча завжди варто пам’ятати, що приватні власники можуть подати податок на що. Тепер, коли ми виявили, що розподіл автомобілів на поновленню нерівномірно, настав час подивитися, як це впливає на реальну ціну картину.

Де шукати автомобіль?

Розподіл пропозицій у країні дуже схожий на те, що ми бачили з “другого” фокусування. Більше 20% автомобілів зосереджені, і тут найбільший обсяг автомобілів з таксі. У Санкт-Петербурзі трохи більше 5% вторинного ринку, який досить типовий. Близько 10% автомобілів були зібрані на півдні країни, і майже стільки ж продажів представлені в Уралі. Але в Поволжі, як завжди, багато. майже 20%. У Сибіру, ​​приблизно такий самий шанс на покупку фокусу, як у північній столиці, але на Далекому Сході модель не проникла. кілька штучних зразків не дозволяють говорити про будь-яку популярність.

Але ціна зображення за регіонами видає домінування вікових машин у структурі пропозиції. Переважна маса оголошень по всій країні лежить в діапазоні від “дешевих” до “дуже дешево”. і Санкт-Петербург, звичайно, домінує “дуже дешево”: половина автомобілів, що продаються тут, коштує 400-500 тисяч, з яких хороший квартал, а потім третій. це стік з таксі. У решті країни середня ціна трохи вище: вона вже впевнена 450-500 тисяч. Є також південь країни, а Поволзький регіон, а також Урал. Але в Сибіру зосереджується дорожче, ніж національна країна: пропозиції за 500-550 тисяч до 450-500. Таким чином, якщо ви судите другий ринок вторинного фокусу III за середніми цінами, то ілюзія створюється дешево, викликана величезним розбиттям за обсягом на користь перших років випуску. Однак, як ми вже знаємо, вважаючи, що ця картина стоїть з великими застереженнями: свіжі машини значно дорожче.

READ  Де стоять запобіжники на Volkswagen Polo седан

Той же, хто не готовий переплачувати за рік випуску, і очікує придбати машину за таку ж 500-550 тисяч, вона повинна бути складніше. У столицях, на додаток до великої частки таксі, автомобілі вже постраждали: тут для автомобіля на півмільйона догляду за великою часткою зневаги дрібниць. У регіонах, шанси на успіх вище: Фокус ще не увійшов до обігу, і автомобілі будуть цінувати більше. У той же час, ймовірність зустрічі автомобіля після таксі також є тут, і вони маскуються краще: просто відріжте білі та жовті універсали не досягнуть успіху. Доведеться дивитися не тільки на пробіг, але й на нюанси технічного стану. Ну, перш ніж говорити про техніку, давайте подивимось точно на пробігу, щоб зрозуміти, що підготувати і наскільки ймовірно, щоб зустріти машину з крученим одометром.

Який пробіг розраховувати на?

Великий дисбаланс кількості пропозицій у напрямку вікових автомобілів накладає відбиток і на повній картині гонки. Свіжі автомобілі на продаж досить мало, що не дозволяє сформувати ту саму репрезентативну статистику, як і для самого віку, але намагайтеся все одно. Давайте подивимося, як викладені пробіги з нашими в середньому 15 тисяч кілометрів на рік, що ми розглядаємо нормальний показник річного бігу.

Автомобілі 2018-2019 можуть бути опущені: вони продаються буквально пару сотень, а круглий твіст ще рано. Але в трирічних примірствах ви вже можете побачити цікаву злітно-посадку: навіть якщо ви не враховуєте машину з пробігом від 50 до 75 тисяч кілометрів, що лише трохи перевищує нашу розрахунку 45, частка автомобілів з пробігом Більше 75 тисяч. точно третина з загального обсягу. Те ж саме спостерігається віком від 4 до 5 років: тут частка “дуже перевищує” також більше 30%. Але як вік і кількість пропозицій збільшується, кількість надмірних пробігів зменшується. Наприклад, серед семирічних фокусів з оцінним пробігом “трохи більше сотні” машин з пробігом понад 150 тисяч вже менше 20%. підозріло мало на тлі попередньої статистики. Для восьмирічних автомобілів цей номер буде зростати до 25%, що також недостатньо. Ну, найбільш вікові автомобілі намагаються зберегти наші розрахункові цифри: з орієнтиром 135 тисяч кілометрів більше 70% автомобілів не більше 150 тисяч на одометрі.

Загалом, нинішнє диво: чим старше автомобілі стають, тим точніше наша розрахункова фігура.

На практиці це, звичайно, означає, що дуже багато продавців раннього фокусу закручуються пробігом до “приємного ока” 130-140 тисяч кілометрів.

Тепер давайте спробуємо з’ясувати, чому фокус третього покоління не міг повторити успіх попередника та зберегти на вершину, принаймні, у своєму сегменті. Зрештою, на перший погляд, техніка мало змінилася. На практиці рецепт скорочення продажів виявився дуже простим. на додаток до ціни, додано лише один ключовий інгредієнт.

Що звернути увагу на покупку

Органи переважної більшості автомобілів добре збереглися, за умови, що в минулому немає серйозних аварій. У зв’язку з цим буде велика різниця між седанами, хетчбеками та всесвітами, але з точки зору пошуку. дуже багато. Як ми неодноразово згадували, самі універсалії є найбільш рідкісними, менше 20% загального обсягу вторинного ринку, і, крім того, вони найчастіше працюють у таксі. Для седана цей ризик нижче, а для хетчбека, це не в останню чергу для хетчбеку. принаймні, якщо ми говоримо про великі таксі.

Одним з компонентів хорошого змісту тіла оцинковано, так що іржа не повинна бути на зовнішніх панелях. Виняток іноді складає передній край даху, де зберігається цинк за традицією. Взагалі, можливі проблеми, пов’язані з чисто віком, без основних прорахунків. Пороги втрачають фарбу в зоні пісків, тому вам потрібно вивчити їх і нижній шов, і в той же час подивитися в арки. Крила іноді отримують чіпси в зоні контакту з бамперами, а капюшон цілком може бути перефарбований з доріжок. Але з Закульового замку капота під іконою тут вже позбулася.

Суспензію третього покоління конструктивно схоже на друге: це MacPherson вперед і багатомірний з маркетинговим ім’ям керування лезом ззаду. Останній дійсно підкреслював фокус не поганий поводження та інтенсивність енергії, і сьогодні не буде переповнений ремонтом. Звичайно, це не дешевий пучок, але навіть оригінальні важелі. 5-7 тисяч, а замість цього ви можете вибрати замінників на 2-4 тисячі або місцями, щоб зробити заміну безмовних блоків на 400-800. Взагалі традиційно висока для Ford ціни на оригінальні деталі з успіхом вирішуються великим асортиментом неаринації: наприклад, замість оригінального задніх концентрацій з підшипником для 11 тисяч або передній L-подібний важіль для 15, ви можете вибрати Замінник 2-3 рази дешевше.

З гальмами. однакова історія: гальмівний диск і набір подушок однаково, 4 тисячі, але є хороші альтернативи. Варіанти керування було два: основний був звичайний гур, але там були автомобілі з електричним потужним. “Третій” фокус, успадкований від попередника, тенденція до стійків рейків: хтось навіть змінив їх під гарантією, хтось підтягнув, але результат часто був недовговічним. Однак, незважаючи на стукіт, ресурс самої стійки є досить стандартним. Вартість потенційного ремонту не відрізняється на користь електроенергії: граблі з GUR дешевше та ремонту, а в заміну, і є недорогі замінники для насоса.

Стильний блок для нового фокусу став передачею. Замість архаїчного, але простого та надійного класичного машини, модель отримала робототехнічні коробки PowerShift. Шість-швидкісний автоматичний 6F35 був доданий пізніше, з рестайлінг, і лише для 1,5-літрового турбогу, який споживча аудиторія не встигла провалі. Але в інших версіях дві педалі означали не альтернативну присутність “роботу”: на бензинових версіях з сухими муфтами, на більш миттєвому дизелі. у масляній бані. Враховуючи надзвичайно малу поширеність дизеля, це насправді близько однієї одиниці, і він виявився примхливим. Світиться і дрочить при низькій швидкості, перегріву, знос механіки та недосконала експлуатація електроніки змусило власників бути засмучені, а виробник уточнити коробку майже “все життя”. Однозначно викид з купівлі автомобіля з роботом не стане, але цей вибір повинен бути свідомим.

На цьому тлі механічні ящики відносно безперечні. Особливо хороший сильний MTX75, який був поставлений на більш потужні та важкі автомобілі. у фокусі, це відбувається в парі з подвійними двигунами. Основний 1,6-літр поєднується з IB5. також не поганим, але дещо більш чутливим до пікових навантажень, він повинен бути уважно перевіряти шум, перемикання та герметичність.

Але з мінімальним мінімумом складності. Переважна більшість автомобілів оснащені 1,6-літровим двигуном Duratec на 105 або 125 літрів.З. Це надійне та досить просте: розподілене ін’єкцію, безперебійні ремені, та регулятори фаз, злегка “ускладнюючи” дизайн, недорого. близько 7 тисяч для оригіналу. Більш потужна альтернатива є дволітровим двигуном, який став дещо більш складним на третьому поколінні фокусу: з’явилася негайна ін’єкція, збільшивши потенційні інвестиції в примхливому паливному обладнанні. І з рестайлінг замість цього вони почали поставити раніше згаданий 1,5-літровий модернізацію EcoBoost. однакова потужність у 150 силах, але ще більш складна і дорога в ремонті. Дизельний дволіковий двигун можна згадати буквально в одному рядку: він сам по собі не погано, з поправкою до майбутнього ремонту паливної системи, але на вторинному ринку представлено пропозиції.

Тепер він стає повністю розуміється термінологією хронології епохи фокусу. Не отримуючи ідеальну простоту, яка була характерною для другого покоління, покупці, що залишилися без ACP, поступово дивилися на інші автомобілі, і часто вони були “шліфування” класу B, такі як Hyundai Solaris або Volkswagen Polo. Ну, на цьому все. ми залишили для нас, щоб побачити, наскільки дійсно успішними та невдалими варіантами фокусу III дійсно виглядають.

Як виглядають хороші та погані варіанти

Перший приклад на сьогодні це з Краснодара, і повністю свіжий: дівчина на своєму Ford Focus 2013, випущена до нашого офісу в середині червня. На перший погляд, автомобіль не був нічого чудовим: типовий для цього віку пробіг на 132 тисячі кілометрів, середнє обладнання. взагалі, нічого особливого. Очікування також були типовими: головне, що без серйозних аварій та технічних проблем, особливо з роботою коробки передач. Однак перевірка здивована.

Мотор і коробка. ключ до успіху. Як вибрати Ford Focus III

Третє покоління фокусу зараз знаходиться на піку популярності як б / у. Найдавніші копії недорогі, а найсвіжіший навіть має сенс керуватися ЄС або США. Але які версії вважаються більш успішними, і які проблеми можуть кинути? Тепер скажи мені.

 • Ford фокус третього покоління був виготовлений з 2010 по 2018 рік. Модель була глобальна, виробництво була створена в Німеччині, Росії, США, Мексиці, Аргентині та ряді інших країн, продажі були по всьому світу.
 • Основою модельного діапазону були бензинові та дизельні версії з приводом переднього колеса. Але пам’ятайте, що на додаток до “нагрітого” версії ST з 2.0-літровим EcoBoost (250 л.З.) У 2016 році на ринку було показано 350-сильний повнопривідний фокус RS. Особливістю потужних версій було те, що вони були 5-дверними. З тієї простої причини, що Ford відмовився від 3-дверного тіла на цьому поколінні, Focus III був доступний з 5-дверним хетчбеком, седан та вагоном.
 • Окремо, варто відзначити Focus Electric випустив його в США з 2011 року, а в Німеччині з 2013 року. Він оснащений 145-сильним електродвигуном та тяговою батареєю потужністю 23 кВт-год, резерв інсульту заявляється на 162 км.
 • У 2012 році фокус успішно пройшов цикл тестування EuroNCap, заробляючи максимум п’ять зірок. У той же час автомобіль отримав 92% балів для захисту водія та пасажира дорослих. Для захисту пасажирської дитини 82%, для захисту пішоходів 72%, для роботи електронних систем безпеки 71%.
 • Модернізація моделі, після чого в 2014 році. Зовнішні зміни вплинули на конструкцію передньої частини (фокус отримав “гриль” у стилі “старшого” Мондео та “наймолодших” Fiesta). Малі зміни були зроблені до шасі. Але головне. перше для європейської версії, а потім для російської лінії моторів була переглянута для російської мови. Основна тенденція відмови від атмосферних двигунів на користь EcoBoost Turbogo. А також поява бензину та дизельних двигунів з об’ємом 1,5 літра.

Ford Focus 3 Огляд. Всі плюси і мінуси.

Сьогодні ми знову поговоримо про Ford Focus 3. Цей автомобіль впав на нас у відборі дуже часто в 2020 році. Він, хоча і не так популярний на вторинному ринку, як його попередник Ford Focus 2, але він також має певну унікальність. Є багато переваг, які ви, безумовно, як деякі неприємні мінуси. Авторекомендовано в різних органах: хетчбек, седан, вагон. Вибір залежить від вашої потреби. Великий вагон корисний для подорожей до країни, вам потрібна менша машина. седан, ще менше. хетчбек. Загалом, ідея Ford була хороша. І все це для скромного 500 000.

Тепер давайте поговоримо про характеристики. Вироблено бензинові та дизельні двигуни. Дизель пройшов 1.6 л. на механіці, 2.0 л. AMT на повному PIN-коду і 2.0 л. на механіку. Я ніколи не підняв дизельного двигуна, щоб бути чесним, але вони були, швидше за все, в Європі.

Почнемо з конфігурації “Sync Edition” з 1,6 літра. на механіці, 105 л / с і 1,6 л. на механіці, 125 л / с. Наступне обладнання було “Тенденція”, вона мала 1,6-літровий двигун., 105 л / с або 125 л / с і 2,0 л. AMT 150 л / с на ручній передачі. Наступне “спортивне видання” було 1,6 літра. AMT, 125 л / с. Не було більше 1,6 л. Двигун знаходиться в парі з меншою потужністю, там був також 2,0 л двигуна. з AMT або механічною коробкою 150 л / с. І, розглянуто обладнання “Топова” “Титан”. 1,6 літрів. і 2.0 L. AMT 125 L / S або 150 л / с. З роботом, ці автомобілі вважалися найгіршими версіями. Просто чудові, автомобілі. “солодка”.

Також у всьому світі автомобілі з двигунами 1,0 літра., 100 л / с; 1.6 L., 85 л / с; 1.6 L., 120 л / с. на ручну трансмісію, відповідно. У Росії такі варіанти не були надані.

Автомобіль використовував 95-й бензин, прискорення в середньому з 1,6 літра. Двигун був 12,5 секунд. Споживання бензину становить 100 км. 6 літрів, що не погано в принципі (було насправді 7). Країна бренду США, але автомобіль був виготовлений в Росії. Як відомо, Ford закрив і залишив ринок. Максимальна швидкість, що може розвинутися 1,6 літра. Двигун становив 187-200 км / год, відповідно, двигун 2.0 л. прискорюється ще швидше.

Довжина автомобіля в організмі вагона становила 4 метри 56 сантиметрів. це вже значна довжина. Ширина 1 метр 82 сантиметри, які для класу “C” не погано. Очищення 15 сантиметрів. мало, якщо ви берете машину для їзди за межами міста. Об’єм стовбура у універсальних 476 літрах, а в розгорнутій формі 1502 літрів не погано. Максимальний крутний момент 150 newtons на метр при 4500 оборотах. Передні та задні підвіски. незалежні джерела. Передні гальма. диск вентиляційний, задній. звичайні дискові гальма.

Загалом, це звичайна машина, вона не є рідкою, і її попит невеликий. Подивіться все, як кожен. Висока надійність двигуна, зручні та досить зручні водійські сидіння (спина в людей не втомлювалася навіть після 12-годинного приводу). Внутрішнє оформлення було кращим, ніж інші аналоги. Рульове колесо володіє функцією нагрівання. Шумоізоляція хорошої якості, у порівнянні з корейцями, наприклад.

Наявність додаткових систем як стандартної, електронної системи курсової роботи, AntiScuss, допомога у випадку надзвичайного гальмування. “Топ” варіант оснащений функцією підтримки паркування, автоматична функція уповільнення, відстеження тиску в шинах в цілому, було багато функцій, які інші просто не мали. В принципі, якщо ця коробка не стала проблемам взагалі.

Шасі для Росії була покращена і дуже модернізована. Мотор 2.0 L. У середньому споживали 9,5 літрів на 100 км. по місту. Економічне споживання нафти. 16 000 км. Спав лише 1 мм. І це не погано. Звичайно, це дуже здорово, коли є такі речі, які допомагають з паралельною парковкою, розпізнавання дорожнього знаку, допоможе при запуску від місця, спостереження під час водійської передачі. Все це було введено в “верхню” конфігурацію.

Автоматичний контроль далекого світла, контролю крутного моменту, запобігання зіткнення. безпека міста. Безпека міста. інноваційна технологія Ford. Попередження про рух від смуги руху, інформація про сліпому зоні. Все вище, насправді підкуповується.

Цей автомобіль був ще в версії ST (спорт). заряджений тридверний Ford Focus 3, який був поставлений на один двигун. Кожен любив ці автомобілі. вони брали участь у гонках, граючи в ігри. Версія ST у Європі вже вироблялася електронна. вона крута. За даними Євро NCAP, машина була 5 зірок з 5 і вважалася однією з найбезпечніших машин. Якщо ви зацікавлені в безпеці, ви повинні звернути увагу на цю машину. Безпека в автомобілі це означає, що дорослий захищений на 92%, дитину на 82%, пішохід на 72%. Загальна безпека оцінюється в 71%. це відмінно.

Давайте звернемося до мінусів. Перший мінус. двигун. Взагалі, це надійно, якщо під час зміни нафти (кожні 7500 км, як я завжди казав вам і сподіваюся, ви слухаєте мене). У місті та місті 10 000 км, то холодний автомобіль починає “Троя”. Посилює ситуацію сенсора холостого ходу, який також повинен бути змінений, він часто зникає. І тяга зникає, тому що датчик починає їсти і дуже добре.Іноді буває, що двигун просто просто починає “дурним”. причиною формування автомобіля в камері згоряння. Що таке хороший Ford для Росії. він думає про людей. Вони зробили нову прошивку, так званий RSN для того, щоб це не сталося, і з часом ця проблема зникла.

Там була така коробка PowerShift. всі ненавиділи. Forx зрозумів, що я зробив помилку, а також зробив миготливі ящики. Але це не допомогло, вони все ще падають. Механіка до речі тут є надійним, але також є скарги та проблеми. Зрозуміло, що вона більш надійна, ніж PowerShift. Особливо такий дизайн коробки полягає в тому, що кишені масляних пакетів пошкоджені при натисканні на кронштейн, вони порушуються і починають текти. Права сторона найбільше. це необхідно йти дуже уважно. Якщо ви купуєте автомобіль не нову, то ця залоза краще змінилася негайно. Просто зателефонуйте до послуг автомобіля та подивіться, чи є проблема. негайно змінити.Природно, керма автомобіля тут досить слабкий. EPS Electric потужний. це коли починається рульове колесо. Мінус полягає в тому, що двигун поставляється з рульовою стійкою, тому при заміні необхідно змінити збірку. це не дешева тема. Загалом, нічого не залишається, за винятком заміни всієї рейки.

Це трапляється проблема. автомобіль демолози в стороні. Вона виникає через шлюб у електричному потужному та вирішеному миготвом. Також такий неприємний мінус.

На підвісці. це супер-дорогі, але все-таки сценарію втулки стабілізатора. Якщо ви купуєте Ford. ви приречені на це.

За допомогою електрики однією проблемою є датчики дощу. Вони починають обідати, можуть включати спонтанно. Є проблеми з підігрівом вітрового скла та бічних дзеркал.

Також, якщо наші “майстерники” зібрали машину на руку швидкої допомоги, може свист і відчув пластик. В основному це не сильна проблема, але все ще. Боротьба з літніми фарами.

Про LCP можна сказати. це середній, але його можна сказати про всі машини.

Також під капотом немає конкретного ущільнення з брудних доріг. Двигун швидко кидає бруд. Дверні замки працюють добре, швидкий одяг фарби, слабкі пороги автомобілів. Слабкі пороги призводять до корозії. Все відомо про ці проблеми, і ми просто завжди перед покупкою, пам’ятайте всю теоретичну базу даних, щоб прийти і почати дивитися. Все це потрібно знайти, і у нас є особлива база.

Паливний бак 55 л., Система змащення двигуна з фільтрами становить 1,6-4,1 літрів.; 2.0-4.3 L. Без фільтра 4,75 л. і 3.9 L. Тобто, є люди, які змінюють масло без фільтра. Завантаження антифриз 5.8 V 1.6 л. Двигун, 6,3 л. У 2.0 двигун, відповідно.

Я сподіваюся, що вам сподобалася стаття. Я сказав вам всі нюанси, і тепер у вас не буде проблем з вибором Ford Focus Car 3. З вами була Ілля Ушаєва, а команда “Автопере-розділ швидко і лютий”. Ми вибираємо щасливі автомобілі з любов’ю до вас. Обійняв всіх. Побачимося!

Причини не любити Ford Focus III

Для російського Ford Focus Market. легенд. У 2000 році Ford був одним з перших, хто створив власну монтажну продукцію в Росії та запропонував ринок високоякісного іноземного автомобіля за ціною в основній версії, не дуже відрізняється від леда, незважаючи на те, що подушка безпеки водія, Регульоване кермо та гідравлічний калібр вже були у базовій конфігурації. Дешевий Casco і фірмовий кредитний програма. так що ніхто не продавав автомобілі в Росії. Фокус другого покоління розвинув успіх попередника, і став мегапопулярний в Росії: він мріяв про нього, він чекав років у зв’язку з дилером, таксі та корпоративні гаражі були куплені, він став мемом в офісі працівників.

Але все пішло. У 2008 році в Росії було продано 93 тисячі фокусу, а через 10 років, у 2018 році, у Росії було продано 14 тисяч фокус. Падіння майже 7 разів! Так, інший став ринком, пріоритетами та платоспроможністю росіян, але основною причиною такого краху є зміна поколінь самого уваги. На рубежі нуля і десятих, інженери американської компанії показали світ чудову справу. як взяти прохолодний і популярний автомобіль, “модернізувати” це і отримати продукт на виході, що поступається попереднику і нікому не потрібно. Це, здається, навіть Автоваз не вдалося за всю свою історію, і Ford це зробив.

Давайте дивуваємося, що саме не знає третю фокусу російських водіїв і що виявилося гірше, ніж друге.

Салон Tesne

Кожен використовується для того, щоб кожен автомобіль при зміні поколінь стає більш просторим і комфортним. Ну, принаймні, не ближче. Але третій фокус не застосовується. У машині вийшло дуже мало місця, особливо для задніх пасажирів.

Згідно з запасом фокусного простору, не тільки не перевищує, але також поступається Class B. Logan, Vesta, Polo та Rapid набагато більш просторі, ніж третя увага, хоча ці автомобілі, як це було до класу нижче і помітні дешевше. Сором! Закритий і на передніх місцях, а сам автомобіль не повинен говорити трохи на розмірах. Просто інженери з деяким неймовірним талантом Squinzed весь запас простору. Маленький багажник, поганий другий рядок, близький, дурний бумувальний макет (про це нижче). всі автомобілі міцного ергономічного прорахунку.

Фокус другого покоління був навіть старий, але абсолютно невиразний автоматичний коробка передач. Власники прокатували сотні тисяч кілометрів і не знали. У третьому поколінні інженери Ford вирішили експериментувати та замінити автоматичну передачу на роботі PowerShift. Вже пізніше, Ford визнав, що це був невдалий експеримент і повернув гідромеханічний “автоматичний” до нових моделей, але Focus III покупців з роботом не полегшив. Справедливість сказати, що в цілому PowerShift навіть на початку питання викликано менше скарг, ніж DSG, у будь-якому випадку коробка розбилася не так часто. Але його експлуатаційні характеристики не були на висоті. Затвор у пробках, нестабільне перемикання, постійне перехід до екстреної операції. Без поломки або не коштувало. Найпопулярніші “болі”. витоку, завдяки чому масло падає на зчеплення. Крім того, ціна на ремонтна робота зазвичай давалася таким, що це було дешевше, щоб переробити машину на “механіці”.

READ  Де знаходиться паливний фільтр Ford Focus 3

Після рестайлінг Ford обладнано фокус Turbo Encov EcoBoost 1.5, він вже агрегується з звичайною автоматичною коробкою передач, але вона запізнилася.

Ou місце

У перших точках ми вже лаяли вітрове скло. І це конкретний приклад. Електронний блок керування знаходиться за переднім крилом. Більш дурне місце для його розташування придумаються з важкими.

По-перше, з будь-яким автомийком, навіть не двигуном, і просто щось під одиницею капоту обов’язково виявляється наповненням водою. Він сам слава Богу герметичний, але тут є проводка та роз’єми з таких процедур води починають активно відмовлятися. Після короткого часу це, безумовно, проявляється у вигляді глюків і невдач.

По-друге, ECU практично гарантовано вийшла з ладу навіть з невеликими аваріями. Будь-який удар у крилі та власника третього фокусу подорожує для нових “мізків”, і вони коштують близько 40 тисяч.

По-третє, передні колеса часто деформуються і починають пропускати вологість, ЕКЮ збільшується і нижче.

Ford Focus 3 Огляд. Плюси і мінуси Ford Focus 3. Який автомобіль купувати в кризі 2020? (Випуск 253)

Взагалі, будь-який власник Focus III, який повинен був змінити комп’ютер або ремонтувати його проводку, напевно, “хороше” слово нагадувало інженерів Ford.

Невеликий кліренс

Здавалося б, що кожен автовиробник вже довелося дізнатися, що в Росії неможливо виробляти автомобілі з невеликим кліренсом. Навіть у тому ж фокусі перші покоління мали абсолютно нормальний кліренс. У третьому поколінні інженери вирішили, що кліренс не є важливим. Це була ще одна помилка. В результаті, прохідність третього фокусу різко кинулася до нуля, машина застрягла скрізь, де тільки. Будь-який нечистий двір або сніговий щит став непереборною перешкодою.

Були більш серйозні недоліки. Передній бампер став фактично споживчим, тому що власники постійно подряпали на кордонах. Крім того, спроба їздити на шорсткій місцевості, часто загорнуту в поточні радіатори та трубки кондиціонера. вони тупо висять занадто низькими. Другий фокус не має такого.

Після рестайлінг, на щастя, Focus III став вищим, і ці проблеми пішли. Але огляди про перші копії третього фокусу значно зіпсували карму.

Слабкі задні амортизатори

У Росії, де від заощаджень та особливостей менталітету, майже кожен власник автомобіля з різними ступенями періодичності перетворює його машину у вантажівку, задня підвіска повинна бути сильною. І третій фокус вона кидає. По-перше, несуча здатність не розглядається. Варто покласти два пасажирів до заднього ряду, оскільки машина різко поширюється і починає збирати всі удари. По-друге, ресурс заднього амортизатора є просто курчат на сміху. Багато хто з них змінився на пробігу 30-40 тисяч кілометрів, що просто обурливо. Ford пишається заднім багатомісною, версіями, що дозволяє вам досягти кращої керованості в порівнянні з простим променем, але чому це все необхідне з таким ресурсом амортизаторів і з такою довговічкою для завантаження?

Крихкий вітрове скло

Проблеми з лобовим склом були як на другому фокусі. він часто розбився з каменів. Багато хто вважав, що кут встановлення Лобовика був невдалий, вони кажуть, що він був під таким самим кутом найбільшою ймовірністю отримання курча, коли камінь. Хоча, звичайно, важко показати виробнику за те, що бруківки лежать на дорогах. Ніхто не застрахований від каменю. Третій фокус, кут нахилу Лобовика став іншим, проблема з каменями, що залишилося, але з’явився новий. лобовіки почали тріснути без механічного впливу. І тут вже щось fen виробника.

Власники третіх фокусів розповіли такі історії таких історій. Просто їхав або стояв у трафіку, і тут раптом. тріщина по всій ширині скла. Часто він виник у холодній погоді, але більше не вдалося знайти жодної логіки та повторюваності в цьому питанні. Найпопулярніша версія крихкості ЛОБОВИК. мілків у нагрівальному пристрої. Фокус III, запропонований покупцями з підігрівом вітрового скла. Припустимо, що і тут інженери щось не обчислювали, а в деяких ситуаціях спіралі так сильно підігрівали скло, яке він спалив.

Найсуводні речі, що в Ford дефект і не визнав. Кожен, хто прийшов про ремонт, намагався знайти механічний збиток, і навіть відмовився пояснити, не пояснюючи причин, але простий онлайн-пошук підтверджує, що проблема дуже масивна.

Наші звичайні читачі, напевно, помітили, що в цьому матеріалі ми вказали більше недоліків, ніж звичайно, але Ford Focus III вийшло дійсно дуже невдалу машину. Ті, хто вже розпочав активне автомобільне життя в 2011 році, мабуть, пам’ятають, які розчарування стогону стояли у всіх гаражах, паління та автомобільних форумах після випуску цієї моделі. Кожен чекав покращеної версії дуже прохолодного фокусу II, і вони отримали абсолютно іншу машину, зростання ціни, сировину, з грудними прорахунками за макетом та агрегатами. Так, він має прохолодний шасі, чудове поводження, надійні та перевірені двигуни, матеріали обробки, шумоізоляція, виправлені декілька видів машин другого покоління. Однак все це виявилося недостатньо навіть для виправдання підвищення цін, а щодо того, чи з’явилися нові проблеми, які з’явилися, і немає розмови. Впродовж перших кількох років третя увага була куплена інерцією, але тоді попит на автомобілі швидко UGAS. А за ним, бренд Ford сам на російському ринку. Було багато мілків. як інженерів, так і серед маркетологів, так і стратегів. Втратив конкуренцію іншим і добре з ними, але для фокусу дійсно боляче. Хороший один раз там був автомобіль.

Ми відображаємо, як рестайлінг вплине на Ford Focus

Виробництво хетчбеків, седанів та універсального фокусу Ford на заводі в Всеволожську починається навесні 2015 року, а на початку літніх автомобілів буде продаватися. Ціни будуть оголошені у другому кварталі наступного року.

У мене третій покоління Ford зосередитися в моїй родині, і з ним пов’язана одна чудова історія. Одного разу я проїхав відроджений перехрестя. Очікування зеленого сигналу дорожнього руху та пропускаючи зустрічні машини, я вже збираюся повернути ліворуч, але раптом фокус був наповнений вібраціями, а двигун очистив дух. Я зупинився. На машині з “роботом”. Пізніше цей дилер виплачує миготливі коробки передач. І що робити з іншими недоліками? З близьким салоном і стовбуром, низьким комфортом, невідповідним ціновим відчуттям та технологічним. Як з’ясувалося, з багатьма мінусами зосереджується і потрапляє в могилу, але деякі речі успішно виправили оновлення.

У глобальному масштабі модель відчуває себе добре. Кожні 30 секунд на планеті купуйте принаймні одну фокус, вона доступна у 122 країнах світу, а річний кровообіг перевищує мільйон копій. Але прагнути щось. Наприклад, у Європі та продажів США трохи коливалися: якщо в 2012 році він був реалізований у Старому світі 241 000 автомобілів та майже 246 000 нових, потім у 2013 році. 225 000 та 234 000, відповідно, відповідно. Але це. легка втрата висоти. І як розпаду більше 60%, що сталося в центрі уваги в Росії? З 1999 року ми продали понад 700 тисяч фокусів, але народна любов вже змінила байдужість. За перші вісім місяців 2014 року росіяни купували 18,661 автомобіль проти 45,750 за той же період 2013 року.

Ford називається кількома причинами для колапсу. Сильна залежність цін від курсу валюти, переглянута позиціонування моделі порівняно з попередником, відбита на ціновій течію, загальним скороченням придбання діяльності на ринку. Не сперечаються. Але чомусь ніхто не каже, що фокус стає менш цікавим для російських клієнтів. Він регулярно стає дорожчим, але він не пропонує нашого покупця спеціальних дивідендів. Ми вже розповіли про непрактичність та скромний рівень комфорту, але справа посилюється блідою двигуном з заслуженими атмосферними двигунами. Так, зосередитися майстерно закликає до цінностей водія, але хто його потребує?

Ситуація повідомлялася. Фокус виглядав зовні. Тепер він навіть трохи нагадує спортивні автомобілі Aston Martin. Фари невизначеної форми зникли, пішли в минулий суперечливий передній бампер. Дизайн особистої частини фокусу був одночасно легше і більше. Інтер’єр змінився менше, але також помітно. Загальна архітектура та матеріали обробки не торкнулися, хоча передня панель занадто багато в салону, а бюджетна прадія в деяких місцях є непотрібним помітним. Але Ford заблокував центральну консоль, звільняючи місце під нішою для маленьких і одним з двох USB-роз’єму, додаючи зручний кластер кнопок ліворуч від важіль коробки передач. Між передніми сидіннями з’явилися чашки, в яких ви можете помістити щось більше, ніж винні окуляри.

Перлина оновленого фокусу. додатковий мультимедійний комплекс синхронізації 2. Здається нічим особливим: висока роздільна здатність вісімдесятистого сенсорного дисплея, навігація, всеїдна аудіосистема. Але всі солі. у голосовому контролі. За допомогою словесних команд водій і пасажирів можуть ввести адресу до навігатора або просто зателефонувати до певного місця (визначні пам’ятки, ресторани, кінотеатри), де отримати. Більше того, використовуючи голос, ви можете змінити температуру повітря, що постачається за допомогою кліматичної установки до салону, використовуйте телефон або керувати “музикою” (зателефонуйте на ім’я або альбом конкретного виконавця, а синхронізація 2 знайде її у списку MP3-файлів). І все це добре працює. ви майже завжди зрозумієте вперше.

Модернізація росіян обіцяє також виникнення екобустового турбігу, які були запропоновані в Європі протягом декількох років. Правда, там у 2014 році кожен третій покупець вибрав літр версії, і ми її не бачимо. Але ecobist 1.5 Dali Green Light: вона залишається лише для того, щоб вирішити, що на коригуванні. 150 літрів.З. або 182. Можливо, ми отримаємо обидва модифікації, а навіть з шістдесятним “автоматичним”. Питання залишається відкритим і про новий дизель 1.5 TDCI: Можливо, що його 120-сильний варіант з шестиступінчастою прес-коробкою передач буде продаватися в Росії. У той же час російські фокуси збережуть старі атмосферні двигуни 1.6 і 2.0 з місткістю 105-150 л.З., І турбодизель 2.0 tdci зараз розробляється 150 л.З. і 370 нм (було 140 сил і 320 нм) і відповідає нормам Євро-6.

Освітня Іспанія, нагадуючи літню Росію, ми подорожували на фокус виключно з одним і півлітром модернізовані двигуни. По-перше. за кермом хетчбека з четвертим бензином. Minorial Turbcompressor Continental, пряма ін’єкція палива, фазові панувальники на обох розподільних валах, так і 240 нм. Мотузка пікової тяги пристойне: 1600-5000 об / хв, але прискорення не викликає яскравих емоцій і не приносить радості. Для 182-сильного турбомотора EcoBoost має занадто гладкий характер. Повільна така увага не буде названа: Переміщення в космосі дається йому без напруги. Однак 140-сильний Volkswagen Golf 1.4 TSI, який за допомогою паспорта підбирає 100 км / год фокус швидше 1.5 для двох десятих секунд (8.4 проти 8,6 секунди), сприймається набагато більш жвава машина не тільки починаючи з місця, а й на підтяжках зі середніх швидкостей.

“Автомат” у парі з Ecobust буде доступний лише на початку 2015 року, тому все ще можна вміст з “механікою”. Короткі кроки важіль, чітка експлуатація механізму комутації, інформативна муфта з невеликою педалькою. фокус, щоб порадувати такі дрібниці. І в пакеті з ручним коробкою двигуна 1.5 Економічний EcoBoost 1 двигун.6 на 7%. Тобто, заявлене споживання палива у змішаному циклі сертифікації не перевищує п’яти з половиною літрів на 100 км. Я не досяг таких показників. Борнекомупотетер тестового автомобіля після 160 км шляху показав 9,9 л / 100 км. Але ми подорожували в горах Андалусії. і іноді досить швидко.

На тому ж маршруті 120-сильний дизельний вагон фокус 1.5 TDCI споживається менш менше. близько шести літрів наста (за паспортом. 3,8 л / 100 км). Він важить майже 240 кг більше, ніж бензиновий хетчбек і прискорюється повільніше майже у всіх ситуаціях. Максимальний момент доступний у вузькому розриві від 1750 до 2500 об / хв, хоча тяга більша. 270 нм тягова. Крім того, турбодизель швидше реагує на переміщення акселератора, а педаль зчеплення налаштовується ще краще. У рекордному та більш ефективному гальмуванні двигуном. В результаті, з сильною різницею в потужності, дизель-фокус майже не поступається бензину у задоволенні.

На налаштуваннях бензинової суспензії та модифікацій дизеля не відрізняються, але оновлений фокус є більш приємним, ніж вирівняти. Автомобіль не втратив печінгу з тенденцією до дрейфу. Нічого і швидкого реагування при виконанні команд водія. Рульове управління з переписаним Електросунелером очищається нав’язливою гравітацією, яка спочатку заважала. Точність відповідей піднята як шляхом збільшення передньої частини тіла, так і переглянутої еластокінематики суспензії, де жорсткість рукавів нижчих важелів зросла на 20%.

Не забувала про комфорт Ford і про комфорт: скалібрені амортизатори заради більш м’якого руху, а використання інших мовчазних блоків суспензії дозволяється зменшити амплітуду коливань вертикального тіла. В результаті, фокус став меншим за малими та середніми курсами: він приділяє велику увагу дорожньому мікросхему, краще працювати з прекрасними нерівностями з гострими краями, зникли покриттям покриття. Правда, ми поїхали лише на європейських автомобілях, а російські версії отримають пакет для поганих доріг, і все ще невідомо, ніж це повернеться. У Ford вони кажуть, що на додаток до більш комфорту ми можемо розраховувати на збільшення оформлення та більшої енергоємності амортизаторів. Європейський фокус на великих шнурах, як і раніше, трясеться під важкі зітхання підвіски. Але не марно покращив шумовий ізоляцію дверей і стать, змінив вікна. зі швидкістю до 100 км / год зосереджена. Потім салон, як і раніше, наповнений дратівливою шумом від дороги.

Одного разу, будь-які новини про фокус у Росії було резонансним, і тепер його оновлення має велике значення для загального стану справ. Наша увага має набагато важливішу відмінність від європейської, крім різниці в налаштуваннях шасі або набору двигунів. це невідповідна модель. У Європі достатньо уваги для нових та завершених турбо-дизельних двигунів, підвищення ефективності та розширеного переліку обладнання з багатим набором систем безпеки, щоб безпечно жити перед зміною поколінь. І в Росії, “третій” час перейшов. Ford в Росії потрібен, перш за все, бюджетний клас B седан. і очікується у 2015 році. Без нього не оновлюється, ні довгоочікувана Mondeo, тим не менш, повернуто Fiesta, не допоможе Ford виграти втрачене керівництво.

Ford Focus 3 2018-2019 Відгуки власності

Переваги та недоліки Ford Focus 3 в організмі хетчбека, седан та станції універсал визначаються на основі відгуків справжніх власників. Більш детальні плюси та мінуси Ford Focus 3 з механікою, автоматичним та роботом можна знайти з оповідань нижче:

Відгуки власності

Рана 33000 км. Нічого зламалося, нормальний рейс. Загалом, купуючи, хоча задовольняється. Ось очевидні і не дуже переваги та недоліки, які я виділяв для себе.

Переваги: ​​1. Як дизайн ла-Астон Мартіна; 2. Великий зазор (170 мм); 3. Повна гарантія 100 000 км або 3 років (у VW Group 2 роки); 4. Зручні анатомічні сидіння (протягом 10 годин за кермом, спина не втомлюється); 5. Високий, для вашої категорії, якісні оздоблювальні матеріали; 6. Нагріте рульове колесо; 7. Синхронізація, якщо ви зрозумієте це, то супер шматки; вісім. 92-й бензин. Я намагався вилити 95 і 98, я не відчував жодної різниці в динаміці або за рахунок. Здається, двигун всеїдним; 9. Економічна ефективність 7,5 літрів на 100 км (моя фієста з тим самим двигуном і менше 250 кг зважування, чомусь я витратив 1,5 літра більше палива); 10. Не їжте масло. За 15 000 км Шуу, опущена на 1 мм.

Недоліки: 1. Тільки дві подушки безпеки! Виробник сорому! Я не очікував, що в гольф-класі хтось інший ставить менше 6 подушок у середній конфігурації; 2. Немає шумоізоляції. Вже 50 км / год повинен підняти голос під час розмови, а спуски розриваються 120 км / год. На далеких країнах, я використовую вушні пільги (без жартів); 3. Від заводу на автомобілі є огидні шини невідомого виробника Viatti (можливо, дуже шумно через них); 4. Синхронізація іноді уповільнює і баггі. На швидкості для 100 км / год, голосовий контроль через шум у кабіні не може розібрати команди; 5. MCPP має лише 5 кроків. Кам’яний вік! 6. 125 L.З. Не переставати взагалі. Відчуває себе як автомобіль близько 90 л.З. Не має сенсу переплачувати. Як виявилося, зосередитися від 105 л.З. їде так само. Я відчуваю обдурений покупцем.

Зворотній зв’язок на Ford Focus 3 Хетчбек 1.6 (125 л.З.) MT 2015.в.

PowerShift Коробка з належним поводженням тільки радує, перемикання практично не відчувається, машини гідротрансформатора відпочивають. Видимість повністю підходить, немає пішоходів, передні стійки не заважають.

З 2014 року кліренс зробив вищий для котеджу на грунті з ямою ні. І, звичайно, 150 л.З. це класно. Хоча в місті цілком можна їздити 125 літрів.З. захоплення.

Зворотній зв’язок на Ford Focus 3 Хетчбек 2.0 (150 л.З.) У 2015 році

Мені подобається автомобіль, дуже красивий вид спереду, але ви можете розблокувати).

Sanyat Taimova, огляд про Ford Focus 3 Sedan 1.5 (150 л.З.) У 2016 році.

Я взяв Ford і загнав домашню машину (200 км шляху), я знову відчув задоволення від водіння. Руліцея на 5 з плюсом, відмінна підвіска та шумка. У салоні зручно.

Коробка працює нормально, непомітно і швидко перемикає, я завжди поклав на світлофор в нейтралі. Оборот до двигуна більше 300, я не даю, тепер пробіг вже 1700 км. У порівнянні з Ecosport, двигун нагрівається довше.

Власник йде до Ford Focus Hatchback 1.6 робот 2017.

Дуже сподобалося керування потужністю вікон, відстань між передніми та задніми сидіннями оптимально вибирається: просторі обидва спереду, так і ззаду. Шумоізоляція на висоті. Автомобіль дуже швидко нагрівається у всій зимовій упаковці (стандарт, який йде в титан) на висоті. Зручний дисплей та керування на рульовому колесі, чудовий огляд у дзеркалі заднього виду, багато торгових точок.

Але також достатньо мінусів. Автомобіль має низьку посадку на водійське місце, через який вони рухаються поруч із рульовим колесом, втрачаючи огляд дзеркала бічного дзеркала і мають дуже приємний вигин лівої ноги через те, що в пробках, прокляття конструктора. Коробка рукавичка просто немає в машині, кишенькові гілки незручні неповнолітні.

Прокат автомобіля на 95-му (на обкладинці позначається 92-го, хто не знає, що турбіна йде на паливо не нижче, ніж 95-й симпатія). Відповідно до динаміки та споживання: у спокійній їзді без фанатизму, тахометр може бути більше 2,5, і, відповідно, споживання дуже малий для 150 коней, в той же час ви не відчуваєте, позбавлене в динаміці.

Зворотній зв’язок на Ford Focus Sedan 1.5 (150 л.З.) з кулеметом 2017 року.в.

Динаміка просто дивовижна: шашки без проблем, вагони без проблем. Швидше, ніж 80% потік! Швидше тільки німців, а також преміальні моделі інших брендів. Тапочки на підлозі, і ви вже попереду решту!

Машинна кулемет (у порівнянні з Chevrolet Cruze). Для кого він задумливий, але не для мене. Хтось заплутує турбіну ваш бізнес, але я взяв це три роки, я думаю, достатньо. Комплект з титану плюс, є пакет міського 1, це для моїх очей, решта є зайвою.

Костянтин, огляд про Ford Focus 3 Universal 1.5 (150 л.З.) У 2017 році.

Як одяг? Як новий Ford Focus! Зібраний, чітко, зрозумілий і навіть трохи хвилює, скільки допускається 125 літрів.З. Експлуатація не часто, але на роботі треба було поїхати до Іжевська. Я вирішив поїхати до машини, погода дозволяє.

14 Години за кермом спини не втомився, але трохи роздавлював шию в кінці поїздки. На трасі автомобіль показав себе очікуваним на висоті, викрадає чітко і комфортно, не помітив реакції на карації.

Швидкість в середньому намагалася зберегти 90-120 км / год (від Татарстану з’явилася буква щастя до 500, платила знижкою). Суспензію міцно працює, але без штрафу, на не-гладких областях зі швидкістю 100 км / год, машина поводиться чітко і передбачувано.

Шум у кабіні, головним чином, з шин, двигун чується лише після 4000 об / хв, треба було перетворити на підтяжки. При обтяженні в щільному потоці необхідно було підходити до 4 передачі, на п’ятому важко йти спокійно в межах 90-120 км / год, мотор реагує, але для впевненого обгону недостатньо.

Споживання На момент написання огляду: місто 9,5 літрів, доріжка становить 7,5 літрів. Очікувалося, але я сподіваюся, що після 10 000 км буде менше.

Зворотній зв’язок на Ford Focus III Hatchback 1.6 (125 л.З.) з механікою 2017 року

| Denial of responsibility | Contacts |RSS