Як видалити задній бампер ВАЗ 2112

Розбирання компонента спереду

Заміна переднього бампера ВАЗ 2110, 2111 та 2112, слідувати цьому шляху:

 • Від’єднайте термінал “мінус” від акумулятора, а також проводки з туману. Підготувати викрутку та ключі;
 • Видалити решітку радіатора переднього бампера ВАЗ 2112;

Видаліть два гвинти верхнього монтажу решітки радіатора

 • Видаліть пару самонарізаних гвинтів з решітки;
 • Звільнити кліпи на нижньому монтажі решітки радіатора і видалити його;
 • Розпустіть затягування 5 горіхів, які захищають двигун;
 • Відкрутіть один виразки з двох сторін, де передній бампер на ВАЗ з’єднується з взуттям. У верхній частині його, відкрутіть пару гвинтів;
 • Відкрутіть пару болтів, щоб забезпечити передній бампер VAZ 2112 до дужок за допомогою ключа до 8;
 • Відкрутіть два кріплення на передню панель за допомогою 10 клавіші та видаліть VAZ 2111 бампер.

Встановлення переднього бампера ВАЗ проходить у зворотному порядку.

Як видалити та замінити фронт і задній бампер на ВАЗ 2110, 2111, 2112

Зніміть передній бампер ВАЗ 2110, 2111 і 2112 не складно. І задні та передні бампери ВАЗ 2110, 2111 і ВАЗ 2112 абсолютно однакові. Особливо з бампером, це було саме на цьому автомобілі, тому що ні захист, ні тунелі тут не були.

Для того, щоб змінити бампер на ВАЗ 2110, вам знадобиться наступний інструмент. це кінцеві та рогові клавіші на 8 і 10, а також двосторонньою викруткою. І “кожна істота виливається” (два кінці і рогаті), просто не скрізь, то зручно використовувати один або інший ключ.

Як відкрутити передній бампер ВАЗ 2110

Як відкрутити передній бампер ВАЗ 2110

І так, якщо автомобіль стоїть на машині, вам доведеться відкрутити їх від бампера на мескітній риболовлі колеса арки бампера.

Замінюючи передній бампер десяток, дванадцять

Далі праворуч і ліва сторона переднього бампера тримають один болт на 8 на кожній стороні. Як правило, вони іржать і часто навіть лук болт-шапки. Болт залишається в гайці, а потім важко виправити сторону бампера. Щоб знову покласти болт, ви повинні свердлити і вирізати нову нитку. Щоб уникнути його, переважають, розпилювати його з “в повітряному” або гальмівній рідині, зачекайте 5 хвилин і обережно скручуйте болт проти годинникової стрілки. Якщо він запускає крутитися, трохи затягніть болт, змайте знову і продовжувати викрутіть.

Те ж саме стосується шпильки “фартух”, до якої горіхи на 10 приваблюють дно бампера. Найчастіше, на переважній кількості машин, ця частина “фартуха” деформується, шпильки розбиті, а бампер на ньому нижче (вражає кордонів, позашляховики та так далі). Але бампер все ще триває. Ви не можете турбуватися або де він не йде. І так, відкрутіть горіхи.

READ  Заміна ременя ГРМ LADA Kalina 8 клапанів

Як видалити передній бампер десятки зробити це самостійно

І для того, щоб відкрутити останні 10 болтів під ключ на 10, які тримають бампер у верхній частині, вам доведеться видалити решітку та як видалити решітку ВАЗ 2110? Так, дуже простий Відкрийте капот і відкрутіть два гвинти під ключ на 8 з обох боків решітки (фото нижче).

Після цього необхідно випустити нижню вуха, закріплюючи решітку радіатора. Крюк пальцями і злегка тягнуть у напрямку радіатора на замовлення всіх 4 зубів.

Тепер ми дісталися до заповітних болтів. Вам потрібно лише відкрутити їх трохи (необов’язково до кінця) так, щоб болтові шайби випустили бампер край.

Видалення та встановлення заднього бампера ВАЗ 2110, 2112. Регулювання прогалин. Доработка

видалити, задній, бампер, 2112

Якщо також існує також заміна туманних фари ВАЗ 2110, то вони повинні спочатку відключатися від пропозиції (у частині SUBBAMP). Просто від’єднайте вилки. І на самому бампері вони тримають їх лише дві самостійні, з обох сторін.

Фронт ВАЗ 2110 Бампер,

Бампер задній ВАЗ 2110, ціна однакова 1700 в середньому

Радіаторська решітка ВАЗ 2110,

Як видалити та покласти передній бампер на ВАЗ 2110, 2011 та 2112

 • Як я можу видалити подряпини на бампері;
 • Як малювати бампер.
 • По-перше, зняти декоративну решітку радіатора. Для цього потрібно відкрутити за допомогою трубки для 10 гвинтів верхньої гори. Далі, решітка нижчих світильників випускаються, і видаліть його;
 • При наявності встановлених туманних ламп, його слід видалити з них роз’єми;
 • Розпустіть горіхи, що кріплять захист двигуна;
 • Перехрестя викрутки відкрутіть всі гвинти, які кріпиться свердла до бампера;
 • Голова 8 відкрутіть гвинти, що фіксують бампер до дужок;
 • Крім того, комплект кузова прикріплений до передньої частини автомобіля, тут вам доведеться відкрутити 2 гвинти до 10;
 • Після цього бампер перемістив вперед і видалив його з автомобіля.

Відкрийте стовбур, і вимкніть дроти, які подають номер підсвічування. Для цього вам потрібно буде вивчити задній стовбур. Він зазвичай прикріплюється до кліпів. Далі видаліть роз’єм. І відкрутіть мінус дроту з шпильки; Відкрутіть гвинти верхнього кріплення бампера, вони розташовані на краях; Гвинти, кріплення нижньої частини комплекту тіла, вийшли; Я зміщую бампер назад, видаліть його

У той же час важливо пропустити дроти через отвори на панелі тіла; Наступна дія буде видалена корпус кріплення освітлювальних ліхтарів. Для цього, відкрутіть 3 замикаючі гвинти.

Якщо є подряпини, перш за все, пошкодження очищається. Далі вирівняйте поверхню з шпаклівкою

При виборі цього зверніть увагу на сумісність з пластиком. Після сушіння вирівнювального шару, бампер є землею та кольором; Тріщини зазвичай запечатані паяльником

Але тут є один нюанс. Щоб уникнути подальшого зниження завдань, вам потрібно трохи відступити з кінця тріщини до свердла отворів. Припою краще витрачати на спину бампера. Це збереже зовнішній вигляд тіла. Після закладення пошкодження, деталь шпатлюється і фарбується; При сколі та пробоїнах доведеться відновлювати пошкоджений шматок. Ви можете зробити це за допомогою склопластику та епоксидного клею. Якщо все зроблено акуратно, то не буде проблем з появою.

Ремонт пластикового бампера ВАЗ 2114. покрокові інструкції

Перш за все, необхідно видалити пошкоджений пластиковий бампер. Після цього потрібно очистити його від бруду та пилу для подальшої роботи.

За допомогою паяльного заліза ретельно зникають тріщиною, див. Фотографія.

READ  Як зняти замок запалювання на ВАЗ 2112

Шматочки бампера, які були схилялися, також повинні переконатися, що так сильно стільки, скільки набагато стільки, скільки максимально стільки, наскільки це можливо, і шліфувати шов за допомогою паяльного заліза.

Якщо у вас немає всіх фрагментів, ви можете вийти, використовуючи пластик, необхідну товщину, переважно однакова у складі. Знову ж таки, все потрібно судитися і перевірити, що все тримається важко.

Для надійності я пропустив гарячий клей “з пістолета” Всі шви і слоти.

Візьміть шліфувальний верстат або наждачний папір за відсутності першого, і перейдіть до нудного і неприємного (особисто для мене). для шліфування, тобто до приготування поверхні під шпаклівкою.

За допомогою розчинника потрібно знежирювати поверхню.

Видалення та встановлення заднього бампера ВАЗ 2110, 2112. Регулювання прогалин. Доработка

Коли поверхня готується, візьміть шпаклівку і перейдіть до шліфування бампера.

Знову, озброєний наждачним папером, перейдіть до шліфування, на цей раз доведеться спробувати серйозно, т. До. Після цього шар фарби буде застосовуватися, який покаже всі ваші недоліки та “shoals”. Дивитися фотографію і робити те ж саме.

Тепер, коли бампер є подіумом і готується до фарбування, ви можете перейти до останнього етапу.

Для фарбування бампера ви можете використовувати як фарбокопульт так і звичайний балончик, головне, щоб був правильно підібраний тон і техніка нанесення була правильною.

Перед живописом відкрийте все з грунтом, потім перейдіть до живопису.

Тримайте циліндр з фарбою на відстані 20 см від поверхні поверхні, подивитися її не бути прихильником. Нанесіть один шар, нехай він сушиться, потім одну годину або півтора (залежно від того, яка фарба ви фарбуєте), застосовуйте другий шар. Якщо ви не хочете намалювати бампер, ви повністю використовуєте малайкську стрічку, візьміть їх місця, які не підлягають фарбуванням.

Після завершення живопису бампер повинен сушити близько дня, після чого бажано покрити всі два шари лаку.

Для виконання цього бамперного ремонту я пішов близько 300-500 замість 2350, який повинен був дати новий бампер ВАЗ 2114.

Як видалити передній і задній бампер на автомобілях ВАЗ 2110, 2111 і 2112

Заміна бампера ВАЗ 2110 виконується з значним пошкодженням цього компоненту через дії корозійності або дорожньо-транспортних пригод. Іншою причиною є тюнінг бампер, бажання замінити його унікальним або новим.

Видалення переднього бампера за моделями 2110, 2111 та 2112 І чіткістю з відсутністю хитрість та захисту на них. Та інструкції та відео, як видалити передній бампер, як замінити бампер ВАЗ 2110, в Інтернеті. десятки.

Для виконання роботи з демонтажу заднього бампера ВАЗ 2112 або 2110, ви будете використовувати такі інструменти:

Якщо передній бампер на ВАЗ тріснув, і ви хочете, щоб це виправити, подивіться, як закріпити бампер на машині. Пошукова система дасть вам результати з таким клеєм для автомобіля Bumper пластик, як Novol.

Як поставити у своє місце

Встановлення заднього бампера (стандартний тип) виконується в послідовності, зворотному розбирач. Перш ніж нарешті покласти елемент на місці, потрібно встановити рівномірні проміжки між бампером і тілом автомобіля ВАЗ 2110. Після цього перетягуються всі точки кріплення.

Якщо передбачається встановити іншу форму, то точки вкладення можуть мати відмінності. Такий елемент налаштований до автомобіля ВАЗ 2110 на місці, завершивши стандартні точки вкладення.

READ  Як зняти бампер Niva Chevrolet

Як видалити передній бампер на ВАЗ-2110

Перед початком роботи бажано поставити автомобіль у гараж або закриту кімнату з гарним природним або штучним освітленням. Для зручності демонтажу нижчих точок кріплення, робота повинна виконуватися над спостережною ямою. Процедура заміни переднього бампера ВАЗ 2110 виконується відповідно до наступних послідовних кроків:

 • Відкрутіть криусну викрутку гвинту бампера до арки лучника (операція з двох сторін).
 • Відкрутіть 2 гвинти, які підключають бампер бампер з нижньою краєм.
 • Змішайте рідину WD-40 дві боковини кріплення і почекайте кілька хвилин, поки рідина не потрапляє в поворот.
 • Відкрутіть апаратне забезпечення ключа 8 мм, обертаючи болти проти годинникової стрілки. У той же час, неможливо застосувати великі зусилля, тому що ви можете згорнути голову болту. У випадку, якщо використання WD-40 не допомагає, необхідно знову мити болт до цієї рідини та спробувати скористатися ключем.
 • За аналогічною схемою твіст 10 мм гайки кріплення дна бампера. З труднощів, гайка повинна бути скручена і відкрутіть її через нитки, подача до контактної точки WD-40.
 • Тоді вам доведеться зняти декоративну решітку радіатора ВАЗ 2110.
 • На вершині решітки є 2 гвинти з шестигранною головою протягом 8 мм, вони повинні бути видалені.
 • Натисніть руку з 4 пластикових затисків на нижньому краю решітки і затримуйте їх до радіатора. Видалити решітку.
 • Відкрутіть останні два болти на 10 мм, які натискають верхній край ВАЗ 2110 бампера.
 • Вимкніть вилки запряжених фари.
 • Витягніть кут зберігання на себе і вивести його з металевих кронштейнів. Аналогічним чином, поза залученням іншого кута та видалення бампера з ВАЗ 2110 для подальшого ремонту або заміни.
 • Зніманий бампер можна розібратися, маючи розсіяння фари (ліворуч і праворуч). У разі обслуговування ці деталі можуть бути встановлені по всьому обличчю.

Як видалити подряпини

Давайте зрозуміємо, як позбутися від пошкодження бампера сорочків.

Прогулянка по поверхні подряпинного бампера за місцем пошкодження, але не зупиняйтеся. не піску до отвору. Ваше завдання полягає в тому, щоб зробити поверхню гладкою.

Місце, яке ви затиснули, покриває два тонких шарів грунту. Кожен шар повинен сушити близько півгодини.

Коли праймер намагається, пройде через бампер вже дрібнозернистою шкірою. Тоді вам потрібно видалити пил з пиловою тканиною.

Наступний етап. нанесення фарби бажаного кольору. Це займе, щоб застосувати три. чотири шари автомобільної фарби. Тут, а також Spripe. кожен шар сухий на півгодини.

Останній етап. це два шари лаку. Залишити свій день.

Заміна переднього бампера в автомобілі ВАЗ 2110-2112

Примітка. І тил, а також передні тіла ВАЗ-2110, 2111, 2112 майже не мають відмінностей відносно форми і фіксуються до тіла однаково. Тим часом, тил з ВАЗ-2110 не зможе змінити запасну частину ВАЗ2112, а фронт може бути.

У задній компонент автомобіля ВАЗ-2110 встановлено зйомки номера. Іноді бампер повинен бути розібраний, щоб вставити в процес проводки та інших недоліків ліхтаря.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS