Заміна ременя часу Ваз Калина 8 клапанів

Про поясу

У Каліні використовується зубчастий ремінь, який обертається не тільки розподіл валів, але і насос-теплоносія. Довжина ременя залежить від моделі двигуна. У 16 клапанних двигунах завдяки наявності двох розподільних валів, ремінь набагато довший, ніж у 8 моделей клапана з одним розподільчим валом.

1 колінчастий вал; 2 передач водяного насоса; 3 напруженого ролика; 4 ремесла мітки передачі розподільника; 5 передач розподільного валу; 6 ременів; А-у марок розподільного валу; Етикетки колінчастого валу C-D;

Зуб 16,4 мм шириною 25,4 мм.

8-клапанний ремінь має 111 зуби з шириною зуба 19 мм.

Чому потрібна заміна

Виробник заводу, який замінює час синхронізації в автомобілі Lada Kalina, рекомендується витрачати кожні 50 тисяч. Км чоловічий. Однак цей показник передбачений персоналм, і з урахуванням якості запасних частин у наших магазинах краще замінити кожні 30 тисяч. Км.

Переважно, принаймні, один раз на місяць візуально огляньте ремінь, видаляючи захисне покриття. При виявленні найменшого механічного пошкодження або деформації, він підлягає негайній заміни.

Деформований або пошкоджений ремінь може спричинити невдачу водяного насоса (насос), вигнуті клапани та розтяжні ролики. Також трапляється, що окремі частини (нитки) намотуються на генераторному валу, блокуючи його роботу.

До величезної радості власників будь-якої восьмислепної Лади Каліна (за винятком нових восьми-ліфтових двигунів), ми повідомляємо, що коли ремінь часу вирізаний у своїх клапанах, він не пригнічує голову циліндра. Іншими словами, найгірше, що може статися, коли вона зламана. двигун буде стійким. Все, що вам потрібно, щоб піти далі. замінити ремінь і правильно налаштувати його.

Якщо ви відчуваєте поганий ремінь

Неправильний рівень розтягування поясу призводить до неприємних наслідків. З надмірним ослабленим вузлом, виникають ризики ковзання. Привід не буде працювати на оптимальних оборотах, підпадає напруга. Результат. низький заряд акумулятора, відсутність електроенергії до силових автомобільних систем.

З надмірною напругою, ремінь може розбити або просто швидко зносити. Такі помилки при встановленні не допускаються.

Процес заміщення ременя синхронізації на 8-клапанні Lada Kalina

Як у будь-якому ремонті починати з інструментарію пошуку. Отже, замінити ремінь та ролик механізму розподілу газу Lada Kalina 8-клапанів буде потрібно:

Коли він був визначений за допомогою необхідного інструменту, ви можете змінити безпосередньо для заміни:

Поєднуємо мітки. Руки ралі правого переднього колеса до контактних знаків

Зніміть шківу. Дуже детально на цій фотографії

Таким чином, можна побачити, що заміна ременя та синхронічного ролика на клапанах Каліна 8 легко. У середньому цей процес займає до 4 годин.

Відбір ременів та роликів

Якість поясу та масивального ролика відіграє важливу роль у двигуні.

Досвідчена Калина з нашої громади не рекомендує взяти ремінь часу. На фото, Dayco ремінь з пробігом 20 000 км.

Заміна терміни ременя 8 клапана 1.6l двигун!

У той же час вибір полягає в тому, щоб уважно підійти до уваги. З їх високої якості та складеної роботи залежить операція системи ін’єкції та випуск вихлопних газів. Оскільки пояс механізму розподілу газу та ролика вважаються витратніми матеріалами, тому частіше основні частини енергоблоку змінюються.

READ  Заміна ланцюга ГРМ Niva 21214 інжектор

Стаття та ціна поясу

Отже, розглянемо оригінальні та не оригінальні частини системи MRM, яка може бути встановлена ​​на 8-клапанні Lada Kalina.

ременя, калин, клапан

21126-1006040. це оригінальна стаття ременя часу. який здійснюється заводським автовазом. У той же час це вважається надійним з термін служби до 30 тисяч. Км. Середня ринкова ціна 1300

Аналоги оригінальної частини, представлені на ринку запасних частин досить багато. Деякі з них мають кращу якість, ніж початковий ремінь часу на 8-клапанні Каліна. Розглянемо, які виробники роблять неоригінальну запасну частину механізму розподілу газу ВАЗ.1117-1119 8 клапанів.

Таблиця, що вказує виробників, статті та ціни

Назва виробника Каталоговий номер Середня ціна програмного забезпечення в рублях
Майстер-спорт 1137-SD-PCS-MS 570
Гран-прі JH8025 800
Lynxauto 137FL22 960
Hola Th1372 1000
Contitech CT1137 1280
Finwhale Bd137 1550
Dayo 941071 1650
Bosch 1 987 949 662 1860
Ворота 5631XS 2150
Лузар Ltb0127 2280
Остібітель ZRK1593 3340
Пиланга (Белролік) CT-P1137 4720
Trialli (beltrolik) GD770 5060

Як видно з таблиці, вибір неоригінального ременя синхронізації досить великий. Кожен автомобільний ентузіаст може забрати Каліну на його 8-клапанні Lada, варіант, який вважає себе найбільш прийнятним.

Заміна терміни ременя 8 клапана 1.6l двигун!

Як змінити ремінь часу на Lada Kalina 8 клапанів роблять це самостійно

Уникаючи непередбачуваних наслідків для основного енергетичного блоку Lada Kalina, варто змінити ремінь механізму розподілу газу (терміни) вчасно. Оскільки пізня заміна може призвести до капітального ремонту та удару на гаманець власника. Звичайно, не кожен ентузіаст автомобіля може це зробити і доводиться зв’язатися з автосервісом.

Але, прочитавши цю статтю, ви можете не тільки дізнатися, як змінити цей вузол, але також правильно вибрати запчастини та визначити несправність часу.

Правила заміни ременя та ролика

Оскільки каліна має два типи двигунів, логічно починати з 8-клапан, як простіший у дизайні.

Заміна ременя часу на двигун 8 клапанів

Щоб працювати над заміною другого 8-CL, вам знадобиться наступний набір інструментів:

 • CAD-клавіша на 10 або кінцевій голові з храпою;
 • ключ до 17;
 • клин з плоским кінцем;
 • Спеціальний офіс для розтягування поясу.

Щоб почати з того, необхідно розібрати ремінець генератора, а потім відкрутіть три болти кріплення обкладинки, під яким є час приводу. Подальший алгоритм дії.

 • Покладіть перший поршень у верхній мертвій точці.
 • Ключ до 17 трохи відкрутіть кріпильний гайку натяжного ролика, після чого за допомогою спеціального вимикача поверніть ролик, так що передача ременя послаблюється.
 • Тепер зубчастий ремінь можна видалити з шків, колінчастого валу та водяного насосаного приводу.

Але це абсолютно неможливо видалити елемент до шків генератора.

Для цього ми повинні ослабити болти, і підняти правильну передню сторону на гнізді, а потім демонтаж колесо. Це відкриє доступ до гайки для кріплення шківів, але, щоб відкрутити його іноді, ви повинні зробити багато зусиль. У той же час, вам потрібно тримати колінчастий вал від повороту та відкрутіть гайку. Щоб запобігти повороту, ви можете намалювати плоске отвір у вікні перегляду на карті зчеплення (де виставлена ​​етикетка маховика). Тепер ви можете відкрутити гайку і видалити шків, а потім видалити ремінь часу.

Роликовий натягувач майже завжди змінюється в парі з поясом, тому ви повинні відкрутити гайку його кріплення, після чого розбирає ролик. Під ним буде шайба, яка ні в якому разі не може втратити. При встановленні шайби вставляється у відео, тільки після цього він може бути встановлений на п’яту.

Тепер ви можете встановити ремінь. По-перше, він кладе на зубчасті зубці колінчастого валу, а потім у верхній частині. на приводу шківного відправлення. У той же час, треба бути більш уважним, а не дозволяти шків колінчастого валу набухати без шків, інакше вам доведеться повторно встановити теги.

READ  Заміна ременя ГРМ Skoda Octavia а7

Після цього ви можете носити на приводі водяного насоса та на тягових натязі. Якщо всі зуби ременя міцно підходять до шків, ви можете витягнути ремінь для синхронізації з спеціальним вимикачем. Пояс не слід ослабити або, навпаки, відповів. У разі недостатнього розтягування він відхиляється від прямого руху, а роликовий натяк починається з сильного розтягування.

Заміна ременя часу на двигун 16 клапанів

Двигун встановлений на Каліну, подібний до того, що на попередній. Тому заміна деталей на цих автомобілях, включаючи каліну 2, майже не відрізняється. Для роботи вам знадобиться наступний набір інструментів:

Як і на 8-клапанному двигуні, перш за все, ремінь для приводу генератора спочатку розділений, а потім захисним покриттям механізму розподілу газу. Після цього захисний корпус видаляється з автомобіля. Подальша процедура заміни виглядає наступним чином.

 • Опублікуйте правильну передню частину та видаліть колесо, після чого ви відкрутіте машину шків генератора та видаліть його. Щоб запобігти колінчастому валу та збиваючи етикетки, помічник потребує: він повинен включати п’яту передачу та натисніть на гальмо, в цей час ви можете відкрутити гайку.
 • Тепер ви можете встановити теги Timing Thaz. Для цього п’ята передача включена і розміщена розміщена (у цьому випадку. праворуч) колесо. Таким чином, колінчастий вал буде обертатися, і можна легко встановити етикетки як на шків розподільного валу, так і колінчастого валу шків.
 • Stroop передачі розподільних валів за допомогою дерев’яного бару відповідного розміру та відкрутіть горіхи кріплення роликів (підтримка та натяжника) з ключем до 15.
 • Разом з цим слід перевірити водяний насос. При пошуку сторонніх та інших дефектів рекомендується замінити насос.
 • Після ослаблення роликів ви можете видалити строк терміни з усіх шківів.

Новий встановлюється незручно. Починає встановлення з дна, а саме колінчастий вал. Тоді вам потрібно витратити його через опорний ролик і покласти на передачу правильного розподільного валу, а потім ліворуч. Якщо етикетки зійшли, необхідно знову встановити їх відповідно до інструкцій та запустіть налаштування поясу з самого початку.

Залишається покласти ремінь на насосна передача та встановіть новий роликовий натяк. Використовуючи спеціальну клавішу, потрібно витягнути ремінь. Для цього ключ перетворює ключ до за годинниковою стрілкою, поки гніздо на зовнішньому та виступі на внутрішній частині ролика не буде збігатися. Якщо ці етикетки збігалися, це означає, що вона розтягується, і подальша коригування цих параметрів потрапляє на спеціальний механізм, щоб тягнути або послабити. Щоб затягнути гайки для монтажу роликів, краще використовувати крутний ключ, створюючи затягування з зусиллям не більше 41 нм і принаймні 34 нм.

Після встановлення рекомендується додатково перевірити збіг етикеток, кілька разів перетворюючи колінчастий вал.

Якщо етикетки не знімаються, встановіть шків генератор і затягніть гайку з зусиллям щонайменше 110 нм. Він залишається встановлювати захисну кришку і запустити двигун, не повинно бути дивних звуків. На цю заміну ременя синхронізації в Каліну 16 кл. Завершений.

Як змінити ремінь часу на Lada Kalina 8 клапанів роблять це самостійно

Уникаючи непередбачуваних наслідків для основного енергетичного блоку Lada Kalina, варто змінити ремінь механізму розподілу газу (терміни) вчасно. Оскільки пізня заміна може призвести до капітального ремонту та удару на гаманець власника. Звичайно, не кожен ентузіаст автомобіля може це зробити і доводиться зв’язатися з автосервісом.

Але, прочитавши цю статтю, ви можете не тільки дізнатися, як змінити цей вузол, але також правильно вибрати запчастини та визначити несправність часу.

Заміна

Перед демонтажними діями потрібно буде встановити час у спеціальній позиції (НМТ). Для цього є знаки на шківах валів, картер передачі та двигуна. Таким чином, заміна ременя часу крок за кроком.

 • Lada Kalina розташована на квартирі.
 • Ми розміщуємо гніздо праворуч, а до задніх коліс я ставлю антиколісні зупинки.
 • Відкриття капоту та озброєний ключем 10-го розміру, відкрутіть болти (3 шт.), що володіє захисним механізмом корпусу.
 • Натяжний ролик в Ладі Каліна викрутіть за допомогою ключа до “13”. Часовий пояс слабшає.
 • Тепер демонтаж передачі ременя генератора. Для цього використовуйте ключ 13-го виміру, щоб послабити натяжника.
 • На приладі розподільного валу знайти етикетку. Він представлений як прямокутний приплив на задній поверхні краю самого передача.
 • Обертання валу підходящим клавішем, поєднуйте вказану етикетку з верхнім виступом, присутнім на пластину для фіксації механізму.
 • Перехід до коробки Carter. Він має спеціальне вікно, закрите гумкою. Пошук його з довгою викруткою і видаліть.
 • Ми бачимо маховик Lada Kalina. Вона має етикетку, яка повинна поєднуватися з трикутним виступом, розташованим зліва від картера.
 • Якщо pre- (з розтягнутою ремінцем) фази встановлюються правильно, то дві пари етикеток повинні збігатися. Коли це не спостерігається, ми виправляємо позицію, обертаючи вали для шківів (ви можете повернути колесо, увімкнути 5-ї передачі заздалегідь).
 • Далі, стоять маховик з викруткою, витік його у вікні картера та суперника в зубах.
 • Тепер видаліть шків генератора.
 • Старий синхронний пояс Лада Каліна Дамп з приводних передач і роликів.
 • При встановленні нової передачі ременя контролює відсутність переміщення етикеток. Всі маніпуляції виконуються на протилежному алгоритмі.
 • Розтягування виготовляється шляхом обертання ролика з однаковим ім’ям. Ми використовуємо спеціальну клавішу.
READ  Скільки заливати олії в коробку ВАЗ 2110

Правий розтягнутий ремінь дозволить пальцям обертати на 90 градусів до однієї гілки (посередині). Він буде відповідати супутньому навантаженню в 2 кгс.

 • Тепер роликові кріплення можуть бути затягнуті за бажаним крутним моментом.
 • Вийміть викрутку з вікна картера, поверніть вилку.
 • Після зборки перевірте відповідність етикеток (поверніть механізм для 2 повних поворотів і погляд).
 • Встановіть корпус.
 • Не забудьте повернути колесо.

Під час встановлення важливо не забути про теги.

Грантовий генератор натягувальник ременя

ElectroScheme Lada Granta нормальний нормальний опис

Lada Granta Спортивні власники Огляди

Стаття та ціна ролика на Лада Каліна

Вибір таймера деревини стає невід’ємним вибором ременя. Як у першій версії існує оригінальний і кілька аналогів, які можуть бути використані. Розглянемо статті та ціни на терміни ролика Lada Kalina 8 клапанів:

 • Оригінальний каталог Кількість роликового поясу 5-клапана Lada Kalina Lada Kalina: 21126-1006135. Середній
 • Існує досить кілька аналогів оригінального ролика, які успішно засвідчуються для використання на автомобілі та відрізняються за винятком якості та ресурсу. Розглянемо, який термічний ролик може бути встановлений замість оригіналу, на Каліну з 8 клапанами:

Таблиця, що свідчить про виробників, статті та ціни на не оригінальний ролик

Назва виробника Каталоговий номер Середня ціна програмного забезпечення в рублях
Майстер-спорт 21126-1006135-ST-PCS-MS 580
Qml BT1006 650
Пиланга Pt-p1571 670
Крутний момент KR5016 680
Кафару 320-99 720
Випробувань CM172 735
Оптимальний 0-N2044 750
Lynxauto PB-3012 1080
Ворота T42150 1300
Dayo ATB2543 1450
В 532060410 1470
SNR GE372.00 1500
RUVILLE 57207 1550
Корам C834 1850
Autlog RT1663 2000

Це китайський фільм, якість не дуже, швидко вільна

Великий вибір термінів для термінів надається власнику 8-клапана Lada Kalina. Варто зазначити, що більшість продуктів з таблиці мають високоякісне виробництво, а також є ресурс близько 40 000 км.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS