Заміна фільтра кабіни Kia Seed 2008

Заміна фільтра кабіни Kia Seed 1 ED: Інструкція, установка, перевірка

Автовиробники накладають досить суворі вимоги, досягаючи майже 100% від фільтрації шкідливих газів та частинок. Залежно від дизайну, повітряний фільтр кабіни може бути одношаровим, дво-, три- або чотиришаровим.

 • Перший шар виготовлений з не-морського синтетичного матеріалу, зібраного в гармонійці. це затримує найбільші частинки до 10 мікрон.
 • Другий шар електростатичного, він затримує дуже дрібні частинки.
 • Третій шар складається з активованого вугілля, який не пропускає неприємні запахи та шкідливі гази в кабіну.
 • Останній шар виробляє остаточне очищення повітря, що надходить у інтер’єр.

Важливий! Дешевші моделі можуть не мати вугільного абсорбуючого шару, що значно знижує експлуатаційні якості фільтра кабіни. Варто придбати лише високоякісні продукти, покриті спеціальним покриттям для відштовхування та зупинити розвиток мікрофлори на поверхні матеріалу. Світові виробники, як правило, віддають перевагу чотиришаровим пристроям, оскільки вони здатні захищати машину максимально.

Лівий брудний фільтр, правий чистий

Вибір фільтра салону

Оригінальний повітряний фільтр кабіни на автомобільному автомобілі Kia у дилерському центрі коштує близько 1000. Однак сьогодні автомобільний ринок пропонує безліч моделей, не більше поступається оригіналу. Вибір повинен бути здійснений на основі вимог системи вентиляції автомобілів.

Заміна фільтра кабіни Kia Seed 2014, вагон або інша модель. обов’язковий компонент запланованого. Ви можете виконувати роботу кожні 15 тисяч. км відповідно до правил або за потреби. Можливо, виникнуть характерні симптоми зносу, їх присутність достатньо для негайного обслуговування.

Причини термінової заміни фільтрувального елемента до регуляторного:

 • Часті рухи на грунтових пильних доріжках, тому салонник буде набагато швидше, ніж при їзді на якісне покриття;
 • Наявність у повітрі значних сміттєвих лотків. пилок, листя, тополя, вони закупорюють решітку, за умови високої вологості починають процеси гниття, продукти просочують завісу;
 • Експлуатація автомобіля в умовах великого міста. вихлопні гази закупорюють сорбент елементів фільтрації вугілля дуже швидко.

Не рекомендується зробити очищення, встановити новий знак салону. На Kia Ceed, заміна фільтра кабіни може знадобитися частіше, ніж стандартний регуляторний період. Переміщення якості повітря та реальні показники зносу. Якщо автомобіль пройшов лише 7 тисяч. км, але в салоні є постійно аромат вологості, це передбачає провал системи очищення. Покладіть “Діагноз”, допоможе запланованому комплексному діагнозу, але якщо є повний список характерних симптомів, водії зазвичай просто роблять заміну салоністів. Не варто чекати погіршення ситуації, оскільки форма може з’явитися у фільтрі, вам доведеться зробити повну систему промивання, і це складніше дорожче.

Нова сітка очищення елемента біла, сіра, темна бляшка вказує на значне забруднення

READ  Заміна паливного фільтра Mazda 3 бк

Коли всередині автомобіля з’явилася виражена неприємна аромат, це означає, що сміття, пил, бруд, накопичений на фільтрі, випарник. Це часто буває, коли ігнорує регулярне очищення салону (миття, використання пилососу). Salonnik повинен впоратися на рівні з очищенням повітря з вулиці, але це можливо лише з високою якістю і нормальним (не засміченим). Коли двигун працює, виходить спалювання продуктів палива, виходить пил різної природи, хімічні випаровування. Все це шкідливо для людської легеневої системи, але фільтр кабіни приходить до порятунку. У великих містах повітря брудний, тому елемент забивається швидко.

При роботі кліматична система на випарнику постійно осідає воду. Якщо тривалий час їздити із забрудненим фільтром або без нього, зіб’ється робота повітряної системи. У зимовий сезон радіатор випарника замерзає. Бруд, що падає на херофф спочатку, витягує, потім перемішують, це викликає утворення колоній шкідливих мікроорганізмів, цвіль. Завжди виникає характерні неприємні запахи. Тому збереження системи фільтрації в автомобілі повинна бути своєчасна та високоякісна.

Що таке фільтр кабіни?

Вентиляційна система, встановлена ​​в машині, не чистить повітря, що входить до кабіни з вулиці, від пилу, бруду, квіткового пилку, комах та різних шкідливих речовин. Якщо ви не приймаєте жодних заходів, це негативно впливає на здоров’я водія та пасажирів, особливо тих, хто страждає від алергії. Вирішити цю проблему змогла встановити фільтри в автосалоні. Якщо ви купили випуск автомобіля 2013, то у ньому слід встановити фільтр кабіни. На автомобілях випущено раніше, ніж за 2008 рік, цей елемент не може бути.

фільтра, кабіни, seed, 2008

Виробники автомобільних фільтрів досягли, що з їх допомогою повітря, що входить до кабіни, очищається на 99,5%. Фільтри розділені дизайном, вони можуть бути від одного до чотирьох шарів:

 • Перший шар призначений для затримки найбільших частинок до 10 мікрон і виготовлений з синтетичного нетканого матеріалу, зібраного в гармонійній.
 • Другий шар. електростатичний, його мета. затримувати найменші частинки.
 • Завдяки шарі активованого вугілля в салоні, неприємні запахи не приходять.
 • Останній шар виробляє остаточне очищення повітря.

Там може бути вугільний шар у дешевих моделях, що знижує якість очищення повітря. Крім того, дорогі моделі покриті особливими засобами, відштовхують мікрофлору і перешкоджають його розвитку.

Як замінити елемент фільтра

Процес заміни посмертку не залежить від моделі автомобіля, у всіх варіантах це ідентично. Змінити фільтр може бути швидко і легко без використання спеціальних інструментів.

 • Перше, що відключається акумулятором (AKB) і для зручності, перемістіть переднє сидіння поруч з водієм якомога раніше.
 • Відкритий відсік для дрібних речей і видалення всіх аксесуарів.
 • На правій і лівій стороні гловер є пластикові замки-обмежувачі, які вивільняються шляхом повороту зі стрілкою за годинниковою стрілкою. Залишиться трохи затримкою їх на бік, а коробка рукавичка вільна.
 • З правом від відсіку є спеціальний пристрій (мікроліфт), який забезпечує гладкий удар рукавички. Натискання на краю, відключіть та зніміть тягу до сторони.
 • Розряд знижується вниз, в якому видно кабінею, в якій встановлено фільтр кабіни.
 • Пальці стискають засувки на кришці, потягнувши його на себе, відкрийте відсік з посмертом.
 • При витягуванні фільтрувального пилу і накопиченого сміття може прокинутися в кабіні автомобіля. Тому заздалегідь на підлозі невеликий шматок матеріалу.
 • Вийміть старий забруднений фільтр. Місце, де очисник стояв через пилосос і витирає вологою ганчіркою, щоб пил, який залишився, не потрапив у нову споживач.
 • Відповідно до стрілки на новому фільтрі, що показує напрямок повітряного потоку, вставте продукт у сидіння та збирайте весь вузол та коробку рукавичок у зворотному порядку.
READ  Заміна фільтра салону Lancer 9

Демонтаж старого фільтра, ви не повинні намагатися очистити його, тому що 100% бруду не видаляється. Вона буде більш глибоко в матеріал фільтра. Краще купувати нові. Подумайте про своє здоров’я!

І все-таки робота повинна бути виконана в теплому гаражі, в холодних пластикових замках може зламати. Якщо варіанти з теплою погодою або затишною кімнатою не очікується, перш ніж запустити процедуру заміни фільтра, рекомендується включити нагрівання кабіни та дати роботу не більше 20 хвилин. Пластикові затискачі розігріті і не розбиваються при роботі.

Виберіть споживання

Наступним кроком у самостійній заміні фільтра кабіни на Kia CEED буде вибір відповідного споживача.

Багато хто вважає за краще вибрати оригінальні деталі. Це нормальна практика, тому що не всі довіряють аналогам, вважаючи їх менш якісним, а не призначеним для певних автомобільних запчастин.

Фільтр вибирається на Kia CEED заснований на виробництві автомобілів. Оригінальний споживач для п’ятидверної версії, виготовлений з 2007 року, і тридверний CEED з 2008 року має каталог 71331N000. Важливою особливістю оригіналу для моделі першого покоління є низька

Для подібної кількості доступні досить хороші аналоги:

 • AS744C від Finwhale;
 • AMD.Виробництво FC25C AMD;
 • NF6195C від компанії Невський фільтр;
 • 9.7.469 Не менш популярна бренд TSN.

Але той факт, що це всі колеги вугілля, і за ті ж гроші, що і оригінальний фільтр, якщо це можливо, і доступ буде логічним і правильно використовувати фабричну деталь. Вибір за вами.

Новий фільтр вуглецевого салону

Разом з існуючими кодами кабін-фільтрів Kia Ceed (європейський дизайн) для першого покоління, щоб знайти споживачів через магазини або Інтернет не буде складним. Плюс ви завжди можете зв’язатися з офіційними сервісними центрами Kia та Hyundai.

Що стосується другого покоління (JD), з 2010 року деякі зміни були зроблені до конструкції кліматичного обладнання автомобіля. Це призвело до деяких змін у самому фільтрі. Потрібно шукати за вже новим каталогом 71332N001, якщо вам потрібно оригінал.

Серед аналогів варто відзначити продукти AMD, Sakura, TSN, Bosch та Nevsky Filter.

Причини заміни фільтра

Однією з основних причин, чому утримання фільтра повітряного салону Kia Seed Car накопичується на поверхні фільтрувального елемента бруду та пилу. Перехований фільтр сильно забруднює оббивку автомобіля та пластикових панелей, а на поверхні лобового скла, що значно погіршує видимість. Проблема поганої експлуатації вентиляції нагрівальної печі та постійного скляного склянки також може бути вирішена банальним замінним салоном. Сильне забруднення або повне блокування повітряного фільтра призводить до того, що концентрація бруду та алергенів у салоні може перевищувати аналогічні показники у навколишньому середовищі у 6 разів.

READ  Заміна масла в АКПП Nissan Terrano

Важливий! Бактерії та мікроорганізми, накопичені на поверхні брудного матеріалу, потрапляють в інтер’єр автомобіля повітрям. Що може завдати шкоди людям з ослабленим імунітетом, а також дітей та людей похилого віку. Немає випадків, коли це атаки алергічної реакції, що викликала дорожні дорожньо-транспортні аварії.

Частота заміни фільтрів кабін

Реальний термін служби фільтра кабіни залежить від багатьох факторів, наприклад, у Smokey Megalopolises з великою інтенсивністю руху, заміна може знадобитися після 6000 км. Експлуатація транспортного засобу в передмісті на хороших доріжках дозволяє змінювати фільтр кабіни кожні 15-20 тисяч. Км.

Kia CEED 1 Заміна фільтра кабіни самостійно в гаражі

Відповідно до правил, заміна фільтра кабіни слід проводити принаймні один раз на рік або через 8-10 тисяч. Пробіг.

Kia CEED 1 Заміна фільтра кабіни самостійно в гаражі

Важливий! Фільтр кабіни не може бути відремонтований або відновлений, оскільки будь-яка обробка призводить до порушення внутрішньої структури фільтрувального елемента.

Насіння Kia: Інструкції з заміни фільтра Salon

Так що в салоні постійно чисте повітря, необхідно регулярно перевіряти і замінити фільтр кабіни. Однією з важливих ролей у будівлі системи вентиляції повітря автомобіля відіграє фільтр. Використовуючи його можна досягти, щоб автомобіль буде чистим і свіжим повітрям. У матеріалі нижче ви можете дізнатись, як правильно виконати процедуру встановлення повітряного елемента та як замінити оригінальний продукт у автомобілі Kia CEED.

Правила вибору фільтра Salon

Коли з’являються перші ознаки засмічення, наступний крок. вибір необхідного фільтра кабіни на насінні Kia. Тут власники моделі стикаються з різними версіями оригінальних продуктів, які підходять для автоматичних версій. Наприклад, стаття 971331N000 призначена для встановлення на 5-дверну версію, випущену після 2007 року та 3-дверна версія після випуску 2008 року.

Для другого покоління автомобіля JD (2010-2014 роки.в.) Застосовується чистий з каталогом 71332N001, це пов’язано з зміною конструкції системи кондиціонування повітря.

Є таблиці на веб-сайті виробника автомобіля KIA CEED, для якої легко вибрати відповідні витратні матеріали. Ви також можете зв’язатися з KIA / Hyundai Service Conferged Centers. На додаток до оригінальних запасних частин, є також хороші аналоги, з відзнакою справи з їх обов’язками:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS