Як видалити передні сидіння на Priora

Table of Contents

Як монтувати сидіння Lada Priora дорестайлінг

Оббивка в кабіні автомобіля затримується з часом, навіть якщо ви використовуєте інструменти для очищення. Карти дверей, обшивка стелі та оббивка сидінь вичісується, тьмяніє засолюється і просто продірявлюється або банально пропалює сигаретою. Так часто хімчистка також є безсилі.

І ось ми отримуємо вибір. Або встановіть обкладинки або замінити оббивку. Кожен з цих варіантів має свої плюси і мінуси.

У цьому випадку ця проблема стосується автомобіля Lada Priora. Якщо ви хочете доглядати за автомобілями, то ця інструкція буде корисним поїздом. Як було б чітко показано, щоб перетягнути старі задні сидіння в новій оббивці. Інструкція матиме найбільш детальне пояснення, як зробити розбирання та збірку, а також те, що ви хочете звернути увагу, і де починати при заміні сидіння оббивки вашими руками.

Найпростіший спосіб оновити місце полягає в тому, щоб покрити його новими кришками. Але це не вирішить проблему з чистотою, тому що весь бруд, що оббивка поглинається там і залишається, тому пил і неприємний запах не підуть нікуди. Головний плюс, як вони сидять добре, ідеально повторіть всі вигини Пенола. Під кришками ви приховуєте брудну оббивку, але з новим обрізом ви сідаєте, як новий автомобіль.

Зверніть увагу, які ваші місця. Справа в тому, що спочатку десята сім’я була встановлена ​​на прийомі, відповідно, оббивка є іншою. Вкажіть це питання від продавця, перш ніж купувати новий!

Корисна інформація про місць на Приорі

Ласкаво просимо! Що буде включено до списку корисної інформації запитати вас? По-перше, ми проаналізуємо Вашу матерію випадкових речей, які повинні знати про місце на машині, а саме, ми чітко показуємо, як видаляються заголовки з місць, а також буде показано, як правильно лежати Поверніть заднє сидіння на машині, для здійснення перевезення великих загальних вантажів та трохи більш корисної інформації буде надана близько місця.

Регулювання положення переднього сидіння та стримування голови на автомобілі:

Примітка! Фактично, коригування місць є невід’ємною частиною будь-якої машини, оскільки при покупці нової машини всі люди різні, і що кожна людина була зручна, щоб сидіти в машині, необхідно пристосувати місце для нього ( Ми говоримо про передні сидіння), але пам’ятайте один раз і завжди, сидіння рекомендується скорегувати лише на стаціонарних автомобілях (відносяться лише до драйвера), оскільки при регулюванні сидіння, наприклад, ви можете втратити контроль над автомобілем з тих пір, як Якщо ви неправильно виправляєте місце на машині, тобто ймовірність того, що він раптом повернувся назад, і тим самим ви можете втратити контроль над автомобілем, тому будьте обережні!

READ  Заміна салонного фільтра DAEWOO Matiz

1) Почнемо з того, давайте поговоримо про те, як ви можете налаштувати переднє сидіння на машині, тому для того, щоб налаштувати його, наприклад, (за допомогою наукового поздовжнього), вам доведеться підтягнути важіль блокування, як показано нижче на фото та Тільки після цього рухи тіла регулюють переднє сидіння, як вам потрібно, але після випуску важіль, перемістіть тіло або вперед, або назад, і, таким чином, ви будете виправити місце, і він буде чітко в одному місці.

Як видалити фронтальні підголовники на Priora. Використання змащення WD-40 або масла

Найбільш поширеним, але майже завжди є поточним методом. У більшості випадків завдання з витягуванням стрибків голови відбувається через початкову іржу або джеми фіксатора в штифтах шпильки. Ви можете виправити це спеціальним мастилом, називаючи людей у ​​людей. Принцип її акту простий, він пом’якшує іржа і робить поверхню більш слизькою, завдяки якому збільшується сила тертя, а голова обмеження просто витягує.

Видалення підголовника на ароприру також може бути нафтою. WD-40, природно, краще, тому що все більше і краще пом’якшує іржа, але, якщо тільки масло залишається в гаражі, то його можна використовувати. Процедура застосування як.

Зауважте, що за цими доповненнями видаляються ще, ніж попереду. Для повсякденних причин демонтажу необхідність додається, щоб транспортувати щось негабаритне, іншими словами. вирощувати обсяг стовбура. У Priora спинка заднього сидіння складається тільки в тому випадку, якщо з неї знято всі підголовники, інакше вони кладуться на «плечі» фронтальних крісел.

Дизайн задніх підголовників, з одного боку, є більш знайомим і не вимагає величезних фізичних зусиль при видаленні, з іншого боку, це можливо для трирічної людини. Ці головні обмеження зберігаються затискачами, але на будь-якому з них є 2 засувки, а ті, що знаходяться на краях, так що одна рука вплинула на них, є нереальним. Ви повинні негайно натиснути як замком, і негайно витягнути знімний елемент. Роблять це самостійно дуже незграбно, і разом суєти навколо голови стриманість досить близько. Власники Priora розробили наступну стратегію.

Задню частину дивана нахиляється вперед і покладіть на лобове сидіння. Задні двері відкриті двері з підголовника. Одна людина стає на коліна на передньому кріслі спиною до лобового скла, другий нахиляється у відчинені двері. 2-й преси на замках, номер 1 витягує стриманість голови. Якщо ви використовуєте цей метод, підголовники знімаються протягом декількох секунд. У той же час, багажник негайно розширюється. Звичайно, є й інші методи, як видалити підголовника на Priora. і ззаду, і воював. Але описані вище, були випробувані на досвіді і визнаються дуже комфортно.

Як видалити переднє сидіння на попередні

Привіт усім, скажіть мені, як видалити стриманість голови в Priora 2 вперед і задній G?

Живопис Відочі дверей “Пріора

Якщо у вас немає пульверизатора, праймер, емаль та лак потрібно взяти в аерозольній упаковці.

видалити, передні, сидіння, priora

Фарбування дверної обробки Priora виконується наступним чином:

  • Очистити і промити поверхню обробки;
  • Знежирюють поверхню обличчя білої духової картки;
  • Нанесіть 1-2 шари грунту;
  • Нанесіть 2-3 шари фарби;
  • пальто з матовим лаком.

Після завершення сушіння лаку, дверна обробка може бути встановлена ​​на машині.

READ  Збір колапсу УАЗ Патріот роблять це самостійно

Видалення та встановлення переднього водія та пасажирських місць на Приорі

Перш за все, відключіть подачі дроти від нагрівання передніх місць, якщо на вашому комп’ютері доступні. Після цього ви можете відкрутити 4 монтажні гайки, які показані на фото нижче:

Тоді ми виймемо 5 болтів монтажу сидіння (повзає) до тіла автомобіля. Два з них перебувають перед салами:

З лівого боку, щоб зробити це набагато зручніше, ніж з правом. Точно так само ми виконуємо цю дію з задньої частини прикріплення полозів, попередньо піднімаючи стілець до кінця.

Задні сидіння

Задні сидіння відрізняються демонтажу залежно від типу тіла Lada. Тому розглянемо кожен тип тіла.

Седан

  • У седані задній диван демонтується набагато швидше, ніж в інших типах тіла. Щоб видалити диван, необхідно натиснути на замки на краях дивана і піднімати його. Після чого диван можна вилучити з автомобіля.
  • Задній диван-спини розбираються, відкриваючи замку зворотної голови. Для цього потрібно витягнути петлю замку і відштовхнути назад. Після чого спина видаляється з гачків.

Хетчбек і універсальний

  • У такому типі типів типів тіла диван ділиться на дві частини, кожен з частин прикріплюється на двох петлях, які загвинчуються до болту тіла M6 з капелюхом для 10 мм.

Замикання

  • На задній панелі дивана також ділиться на дві частини і зберігає петлі, доступ до яких відкривається після видалення дивана.
  • Я витягую позначку блокування для його відкриття і відкидають спину. Потім відкрутіть болти на петлі спинки і демонтаж.

Зняття та встановлення переднього та заднього сидіння на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora (Lada Priora)

Середнє сидіння в автомобілі Lada Prora прикріплена до 4 балів до підлоги. Необхідність видалення сидіння відбувається у випадку його ремонту (зварювання міцних частин кадру та ін), або необхідність доступу до підлоги під килимовим сидінням.

Інструменти, необхідні при видаленні та встановленні передніх сидінь на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA PROPA (LADA PROPRA)

Вам знадобиться: Кінцеві клавіші (голови) “на 13”, Torx E10, викрутка.

Послідовність операцій при видаленні та встановленні передніх сидінь автомобіля ВАЗ 2170 2171 2172 LADA PROPERA (LADA PROPRA)

Посуньте сидіння, поки він не зупиниться, з викруткою, надрукуйте кінці торсації з дужок та видалити обидва крутіння.

Посуньте місце, поки не зупинитеся і вигнати клавішу “На 13” двома горіхами кронштейна.

Зніміть обидва кронштейн з шпильками.

Ключ Torx E10 видаляє два болти переднього кріплення саня до підлоги.

Посуньте сидіння, доки кнопка зупинка вперед, а клавіша Torx E10 вийде три санки задніх болтів.

Зніміть місце з салону.

Як видалити фронт, сидячи на Priora

Встановіть місця Lada Priora (Lada Priora), щоб видалити. При цьому майте на увазі, що верхні кінці торсіонів (1 – правий торсіон, 2 – лівий торсіон) зігнуті дзеркально.

Щоб відстежувати кручення більш зручним таким чином: посуньте сидіння назад, вставте нижній кінець праворуч 1, а потім нижній кінець ліворуч 2 крутіння в отвори дужок і, зміщуючи сидіння вперед, завантажте вершину кінці торсіон для гачків на базовій базовій стійці.

Інструменти, необхідні при видаленні та встановленні заднього сидіння на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA PROPA (LADA PROPA)

Вам знадобиться: “10” ключ, викрутка з хрестоподібним лезом.

Послідовність операцій при видаленні та встановлення заднього сидіння автомобілем ВАЗ 2170 2171 2172 LADA PROPA (LADA PROPRA)

Клацніть на ручці для подушки сидіння.

і підніміть край краю.

READ  Это бесплатное приложение дает Tesla модель 3 настоящей приборной панели

Аналогічним чином, вільний другий край подушки 4. і видалити подушку сидіння. Фото нижче також показує заднє сидіння на боці багажного відділення в автомобілях Lada Priora Hatchback і універсал. Для цих автомобілів всі операції є анологія.

Видалення задньої частини заднього сидіння в автомобілі Lada Priora

Підтягніть ремені сидіння назад блокування.

і вийміть спину, піднімаючи його.

Аналогічним чином, зніміть друге місце сидіння. вісім. Зніміть гвинт кріплення підлокітника до петлі.

Зніміть армуючий підлокітник гвинт до тіла.

і видалити петлю.

Аналогічним чином, зніміть задній підлокітник і підлокітник. 12. Якщо замка подушки несправедлива, видаліть гвинт його прихильності.

і видалити замок.

Замінити розбиту або втратити пружину еластичність або фіксатор.15. Встановіть видалені вузли та частини, щоб видалити.

Видалення передніх місць

Ми виконуємо роботу для заміни або відновлення переднього сидіння.

Місцеве місце пасажира видаляється аналогічно.

Перемістіть місце повернення до зупинки та розрізаної викрутки відключення торсах з базових стійок подушки.

Ми приносять крутки з кронштейнів духів і видаляємо їх.

Голова “На 13” поверніть чотири гайки кріплення кронштейнів стійки базової подушки. Видалити дужки з шпильками.

Голова “Torx E-10” перевертається над двома болтами переднього монтажу салату салату до тіла. Ми нахиляємося вперед вперед і weching його в крайньому передньому положенні.

Голова “Torx E-10” перетворюється над двома болтами заднього салату салату до тіла.

Вийміть місце від салону автомобіля. Монтаж сидіння Ми виробляємо у зворотній послідовності.

Встановіть крутіння в наступній послідовності.

Вища пластикова кронштейн 1 покласти ближче до порога, і менш високий 5. до тунелю підлоги. У цьому випадку 2 кронштейни повинні бути спрямовані на передню частину автомобіля. Короткий кінець торсіон 3 вставте в отвір кронштейна 5 і принесіть крутість 3 у крючці 2 кронштейна 1. Потім ми починаємо монтажний шпатель або потужний викруток довгий кінець торсіону 3 на крюк 6 стійка базової подушки. Аналогічним чином, встановіть Торск 4. Довгі кінці торсії повинні бути спрямовані на передню частину автомобіля.

Видалення передніх місць

Ми виконуємо роботу для заміни або відновлення переднього сидіння.

Місцеве місце пасажира видаляється аналогічно.

Перемістіть місце повернення до зупинки та розрізаної викрутки відключення торсах з базових стійок подушки.

Ми приносять крутки з кронштейнів духів і видаляємо їх.

Голова “На 13” поверніть чотири гайки кріплення кронштейнів стійки базової подушки. Видалити дужки з шпильками.

Голова “Torx E-10” перевертається над двома болтами переднього монтажу салату салату до тіла. Нахиляємо сидіння вперед і зрушуємо його у крайнє переднє положення.

Голова “Torx E-10” перетворюється над двома болтами заднього салату салату до тіла.

Вийміть місце від салону автомобіля. Монтаж сидіння Ми виробляємо у зворотній послідовності.

Встановіть крутіння в наступній послідовності.

Вища пластикова кронштейн 1 покласти ближче до порога, і менш високий 5. до тунелю підлоги. У цьому випадку 2 кронштейни повинні бути спрямовані на передню частину автомобіля. Короткий кінець торсіон 3 вставте в отвір кронштейна 5 і принесіть крутість 3 у крючці 2 кронштейна 1. Потім ми починаємо монтажний шпатель або потужний викруток довгий кінець торсіону 3 на крюк 6 стійка базової подушки. Аналогічним чином, встановіть Торск 4. Довгі кінці торсії повинні бути спрямовані на передню частину автомобіля.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS