Заміна салонного фільтра Mitsubishi асх

Table of Contents

Заміна та зняття салонного фільтра в Mitsubishi Lancer X

Дана публікація буде корисна для всіх автолюбителів, автомеханіків, слюсарів і тих, хто просто цікавиться. Наш автомобільний ресурс AvtoSlesar24.ru зроблений для Вас і ми постараємося допомогти у ремонті вашого автомобіля.

Сьогодні ми розповімо про зняття та заміну салонного фільтра в Mitsubishi Lancer X. Якщо необхідно його замінити, то наша відео-підказка обов’язково стане в нагоді. Які складнощі чекають при його встановленні?

Заміна та зняття салонного фільтра в Mitsubishi Outlander

Вітаємо всіх автолюбителів, автомеханіків, слюсарів і тих, хто просто цікавиться, на нашому сайті. Автомобільний портал AvtoSlesar24.ru зроблений для Вас і ми постараємося допомогти у ремонті вашого автомобіля.

Сьогодні ми розповімо про заміну та встановлення салонного фільтра в Mitsubishi Outlander. Якщо ресурс фільтра закінчився і ви хочете його замінити, то наша відео-підказка обов’язково допоможе. Які труднощі підстерігають при його знятті?

Заміна салонного фільтра Mitsubishi асх

Коди салонних фільтрів: 7803A004 (звичайний) та 7803A005 (вугільний) маркування невського NF-6199 (звичайний) та NF-6199с (вугільний)

Для заміни салонного фільтра необхідно:

Звільнити лівий обмежувач відкриття «бардачка» (жовта стрілка), для чого легким натисканням у боковину (червона стрілка) виводимо його із зачеплення, потягнувши бардачок на себе.

фільтра, mitsubishi

Від’єднуємо нижнє кільце поршня, потягнувши його у напрямку червоної стрілки. І звільняємо правий обмежувач відкриття «бардачка» (жовта стрілка II), для чого легким натисканням у боковину (червона стрілка II) виводимо його із зачеплення. “Бардачок” падає вниз.

Перед нами відкривається вид на кришку салонного фільтра (жовта стрілка). Для відкриття її пальцем підколупуємо праву клямку (червона стрілка I) на себе, ліва клямка сама звільняється (червона стрілка II).

Подковырнув викруткою (примерз, зараза), витягуємо бруднулю на себе.

Дивимося на фільтр і бачимо: сніг, пил, сміття

Після його заміни – все повторити у зворотному порядку, помити руки, видихнути з полегшенням та порадіти за ФИЧика, що йому стало легше дихати.

P.S. час роботи 12 хвилин разом із фотками.

Якщо Вам допоміг цей звіт, подякуйте автору, поставивши плюс йому репутацію.

Якщо Вам є чим доповнити звіт, пишіть в адміністрацію через форму Зворотнього зв’язку.

Як часто потрібно робити заміну?

Заміна салонного фільтра Mitsubishi АСХ проводиться кожне планове ТО (15000 км). Якщо власник не наїжджає зазначений інтервал, то точку відліку приймають один рік з моменту експлуатації машини.

Скоротіть ресурс використання фільтра на третину, якщо технічний засіб активно експлуатується в умовах підвищеної запиленості. Незважаючи на якісне виготовлення паперового багатошарового волокна, частинки пилу проникають усередину.

Заміна салонного фільтра Mitsubishi АСХ

Регламентна заміна салонного фільтра на моделях Mitsubishi АСХ передбачена кожні 15 тис. км пробігу, або раніше у разі ознак його засмічення. неприємних запахів у салоні та запотіванні скла.

Салонний фільтр в автомобілі знаходиться, як правило, перед системою опалення, щоб у грубку потрапляло тільки очищене повітря, що і запобігає пошкодженню обігріву надалі. Спрямовані потоки повітря дозволяють створити комфортний мікроклімат. Але через те, що пристрій постійно забруднюється частинками пилу та бруду, заміна повинна проводитися регулярно та професійно.

Салонні фільтри для Mitsubishi АСХ представлені в широкому асортименті моделей, але при цьому загальна будова практично ідентична, тому ознайомлення з конструкцією дозволить підібрати той чи інший фільтр:

 • Перший шар – це щільний матеріал, що дозволяє зібрати великі частинки бруду, фільтруючи цим повітря.
 • Волокна вати, що утримують частинки пилу, бактерії та мікроби, максимально очищаючи повітря.
 • Волокна із щільної мікрофібри.
 • Активоване вугілля, якщо розглядати вугільні фільтри. Такий фермент може очистити повітря від запахів, роблячи його максимально сприятливим для пасажирів.

Проста, але ефективна конструкція дозволяє очистити повітря без додаткових зусиль та спеціальних пристроїв. Оригінальний фільтр Mitsubishi ASX має артикул 7803A004. Однак сучасний ринок багатий не менш якісними аналогами, ціна яких трохи нижче оригіналу.

Компанія-виробник Артикул Вартість, в рублях
LYNXauto LAC308 550
VIC VIC 1100
Filtron K1241 450
SCT Німеччина SA1139 700
Sakura CAC1609 250

Заміна салонного фільтра на Mitsubishi Outlander

Заміна салонного фільтра на Mitsubishi Outlander є плановою процедурою, яку згідно регламенту ТО необхідно виконувати кожні 15 тисяч пробігових кілометрів. Однак в умовах забрудненої атмосфери та вологого клімату заміну слід проводити частіше. Для цього потрібно стежити за станом салонного фільтра та оперативно реагувати на ознаки його забрудненості. Фахівці рекомендують міняти фільтруючий пристрій у салоні автомобіля двічі на рік, перед підготовкою до літнього та зимового сезонів.

Як замінити салонний фільтр в автомобілі Mitsubishi Outlander

Під час проходження чергового технічного обслуговування багато хто зовсім не звертає увагу на необхідність такої важливої ​​процедури, як зміна очисної системи повітря. І даремно, саме від цього зовсім незначного вузла багато в чому залежить атмосфера в салоні авто.

Відповідно до рекомендації компанії Mitsubishi заміна салонного фільтра на Outlander XL повинна виконуватись кожні 30000 км пробігу. Якщо автомобіль експлуатується в умовах наших доріг, то краще зменшити цей термін вдвічі, тобто зміна необхідна вже через 15000 км.

Стан очищувача впливає не тільки на чистоту повітря в салоні, але і на роботу печі, кондиціонера. Якщо в салоні почав з’являтися неприємний запах, запітніти скла або грубка почала погано гріти, то варто перевірити систему очищення повітря. Це зробити зовсім нескладно, а якщо він забитий або пошкоджений, то потрібна зміна. Ціна на повітряні бар’єри невисока і по кишені будь-якому автовласнику.

Рекомендовані такі типи фільтрів:
7803A004 звичайний
7803A005 вугільний

Вибір розхідника

Для Mitsubishi L200 пропонуються оригінальні салонні фільтри та аналоги від інших виробників. Тут вибір за самим автовласником, оскільки оригінали завжди дорожчі, але для деяких вони максимально якісні та найбільш підходящі.

Думки щодо оригінальних фільтрів та запчастин взагалі сильно розходяться. Не можна забувати, що під брендом Mitsubishi продаються фільтри від іншого виробника, виготовлені на замовлення та за контрактом з автовиробником. Цей же виробник пропонує на ринку такі самі розхідники, але вже під своїм брендом і за зниженою вартістю. А за фактом це абсолютно однакові запчастини.

Але не можна заперечувати факт існування дешевих та низькоякісних салонників. Їх точно брати не варто, оскільки вони не здатні належним чином захистити від зовнішнього бруду та пилу. Якщо це дешеві вугільні аналоги, то покладатися на їх захисні властивості із затримки запахів та шкідливих мікроорганізмів також не можна.

Салонний фільтр для Mitsubishi L200

Якщо ви не хочете переплачувати за оригінал, але бажаєте отримати гарний розхідник, варто звернути увагу на такі бренди:

У їхньому асортименті знайдуться моделі запчастин, що підходять саме для того, щоб поміняти старий салонний фільтр на Mitsubishi L200. Плюс ціна буде в 1,5-2, а іноді й у 3 рази нижча, ніж у оригіналу.

Заміна салонного фільтра Mitsubishi Outlander XL / Mitsubishi Outlander XL Cabin Filter Change

Вибрати між звичайними пильовиками та вугільними розхідниками не складно. При експлуатації автомобіля у великому місті, де машині часто доводиться стояти в пробках та вдихати вихлопні гази, найкращим рішенням стане саме вугільний варіант. Якщо ви їздите в основному заміськими дорогами, трасами, курним бездоріжжям, тоді достатньо буде звичайного пилозахисного розхідника.

READ  Заміна салонного фільтра Prado 120

При змішаному циклі, коли є і пил, і вихлоп, зупиніться на більш дорогому, але функціональному та практичному вугільному виробі. Такі фільтри служать менше через зношування адсорбуючого шару на основі активованого вугілля, зате краще захищають ваше здоров’я та дихальні шляхи водія разом з усіма його пасажирами.

Салонний фільтр Mitsubishi АСХ: де знаходиться і функціональні особливості елемента, покрокова інструкція з підготовки та заміни своїми руками

Цей фотозвіт показує, як просто відбувається заміна фільтра салону на Mitsubishi АСХ 2015 року. Власники таких авто Mitsubishi як: Outlander, Mirage, Galant, Montero, Eclipse, Diamante, Carisma, Colt, Pajero, Space Star, Outlander Sport та деяких інших, також можуть знайти цю інструкцію корисною для себе.

Жодних інструментів, щоб замінити салонний фільтр, не потрібно.

Коли міняти та який салонний фільтр ставити на АСХ

Рекомендована періодичність заміни салонного фільтра становить 10,000 км.

Не шкідливо перевіряти салонний фільтр до цього інтервалу. При огляді фільтра його можна продути стисненим повітрям, якщо він дуже брудний. замінити раніше терміну (характерно для експлуатації авто у важких умовах).

Номер оригінального салонного фільтра MITSUBISHI 7803A004. Аналоги: FILTRON K1241, MANN FILTER CU2141, DENSO DCF274P, MAHLE LA424, FRAM CF10431 та інші.

Перед покупкою фільтра варто уточнити його застосовність. Салонний фільтр знаходиться за бардачком. Потрібно відкрити полицю та прибрати її вміст. Потім прибрати обмежувач праворуч, натиснути на стінки та опустити бардачок вниз.

Після цього з’явиться корпус кондиціонера та фільтра салону. Потрібно здавити фіксатори по краях і прибрати кришку фільтра. Потім просто витягнути старий фільтр та оглянути.

Забитий пилом, брудом, листям, гілочками та іншим сміттям фільтр. потрібно міняти. Несильно забруднений фільтр, який просвічується на світло, можна продути та вставити назад.

Установка відбувається у зворотному порядку. Є лише один нюанс, якою стороною встановлювати салонний фільтр. Для цього на ньому намальовані стрілочки, які при встановленні повинні бути спрямовані вниз, на підлогу.

Салонний фільтр на Mitsubishi Lancer 10: де знаходиться заміна

Також зменшується кількість шкідливих домішок у повітрі, що з’являються через вихлоп автомобілів.

Салонний фільтр Mitsubishi Lancer 10 має свій ресурс, після якого він перестає виконувати свої функції належним чином.

Після закінчення терміну експлуатації, у фільтрі накопичується велика кількість сторонніх тіл, тому його пропускна здатність значно знижується. Виправлення ситуації можливе лише заміною очищувача повітря на новий.

Заміна салонного фільтра Mitsubishi ASX

Оригінали та аналоги салонного фільтра на Lancer 10

Оригінальний салонний фільтр Mitsubishi lancer x має артикул 7803A004. Його Найбільш популярним аналогом є Sakura CAC18120.

і закінчується близько 400. Існують також інші аналоги, наведені в таблиці нижче.

JC PREMIUM B45011PR 100-200
Starline SF KF9501 200-350
PROFIT 1521-2155 210-300
PARTS-MALL PMG-016 7803A004 200-320
M-FILTER K9100 220-300
PMC PMG-016 200-370
BLUEPRINT ADC42511 250-300

Періодичність заміни

Рекомендована виробником періодичність заміни салонного фільтра становить 15 тисяч кілометрів пробігу або 2 роки, в залежності від того, що настане раніше. Автовласники радять міняти очищувач повітря кожні 7-10 тис. км. Скорочувати інтервал заміни слід з наступних причин:

 • повітря забруднене піском або дрібними піщаними частинками,
 • авто часто буває у щільному міському потоці,
 • є випадки попадання в тривалу пробку,
 • часто доводиться з’їжджати з асфальту на пилову ґрунтовку,
 • поряд з маршрутом, яким їздить водій, знаходиться шкідливе виробництво з викидами в атмосферу,
 • у місцевості, де експлуатується машина, активно цвітуть рослини.

Існують і менш поширені причини необхідності скорочувати інтервал зміни фільтру. Тому автовласник повинен уважно ставитися до стану повітря в салоні, а також звертати увагу на рівень забруднення очисника повітря при заміні за регламентом.

Процес заміни салонного фільтра

Заміна салонного фільтра провадиться в наступній послідовності:

 • Спочатку, щоб поміняти фільтр, необхідно відкрити бардачок.
 • Натиснути на фіксатори з боків бардачку.
 • Від’єднати амортизатор, розташований праворуч.

Рис Натискання на кронштейн, що дозволяє від’єднати бардачок

 • Відкрити ящик до упору та зняти його з напрямних. Після цього буде видно де знаходиться фільтруючий елемент.
 • Віджати кріплення та вийняти фільтруючий елемент.
 • Потягнути старий фільтр на себе.
 • Упакувати старий очисник повітря в пакет.
 • Взяти новий фільтр.
 • Поставити новий фільтр замість старого. Якщо на корпусі є стрілка, як на фото нижче, установка повинна бути здійснена так, щоб покажчик показував вниз.
 • Зібрати все у зворотному порядку.

Проводимо заміну салонного фільтра на Mitsubishi ASX

Заміна салонного фільтра на Mitsubishi ASX проводиться кожне планове ТО, тобто кожні 15 000 км. Однак багато автолюбителів, які проводять заміну фільтрів щоосені та весни, якщо їх річний пробіг не перевищує 15 000 км. Якісний і своєчасно замінений фільтр забезпечує чистоту повітря, що надходить в салон, без неприємних запахів з вулиці. Для заміни фільтра салону на Mitsubishi асх потрібно не більше півгодини вільного часу, тому не нехтуйте заміною.

Де розташований фільтр салону на Mitsubishi ASX

Як і у більшості моделей Mitsubishi, на асх фільтр розташовується за бардачком у спеціальному корпусі. Дістатися до нього не складе особливих труднощів. Необхідно лише зняти бардачок. Взагалі, розташування фільтра, і процес заміни фільтра схожий з процесом заміни Mitsubishi Outlander xl.

Вибір якісного салонного фільтра

З заводу на ASX встановлюються такі ж фільтри, що і на Outlander XL. Звичайний паперовий фільтр 7803A004 та вугільний 7803A005. Для регулярної заміни фільтрів можна скористатися недорогими аналогами.

Аналоги салонного фільтра 7803A004 та 7803A005

 • Невський фільтр 6199C вугільний (Росія) ціна від 400
 • Valeo 715631 звичайний (Франція) ціна від 600
 • SCT Germany SA1139 звичайний (Німеччина) ціна від 400
 • Sakura CAC18120 звичайний (Індонезія) ціна від 450

Це лише невеликий список найбільш популярних фільтрів, що встановлюються нами та перевірених за якістю. Взагалі фільтрів аналогів існує велика кількість, вартістю від 200 до 1500.

Непогано зарекомендували себе фільтри Sakura та Valeo, перевірені та надійні фільтри. Невський фільтр так само добре якості і цілком може підійти на заміну оригіналу.

Інструкція з самостійної заміни фільтра на 15 хвилин

Отже, ми придбали новий салонний фільтр, настав час його замінити. Відкриваємо бардачок і витягуємо весь вміст із нього.

З лівого та правого боку є засувки, які акуратно необхідно витягнути.

Далі знімаємо мікроліфт бардачку. Робимо все не поспішаючи, щоб не зламати крихкі пластикові деталі.

Витягуємо бардачок і бачимо корпус салонного фільтра з кришкою.

Знімаємо кришку, витягуємо старий фільтр.

Беремо новий фільтр і встановлюємо місце так, щоб стрілки дивилися вниз. Не переплутайте положення фільтра.

На цьому заміна салонного фільтра на ASX завершена.

Часті питання з приводу салонного фільтра

Який фільтр вибрати вугільний чи звичайний?

Все залежить від ваших переваг, плюс вугільного фільтра в тому, що він краще затримує запахи, що надходять в салон з вулиці, при цьому ціна його вища ніж у звичайного. Після тривалої експлуатації в салоні може з’явитися неприємний запах.

Чи можна промити та використовувати знову старий фільтр?

Деякі автолюбителі так і роблять, проте властивості «відновленого» фільтра вже не ті, в мікропорах все одно залишаються частинки пилу. Не варто економити на фільтрах, краще витратити 400-600 і насолоджуватися чистим повітрям у салоні.

На сьогоднішній день великі, середні компанії пропонують фільтри аналоги цілком хорошої якості за доступною ціною. Якщо ви не прихильник всього оригінального, можна сміливо брати фільтр аналог за середньою ціною та не замислюватись. У популярних і великих світових виробників якість фільтрів дуже хороша, але й великий шанс нарватися на підробку.

Заміна салонного фільтра Mitsubishi АСХ

Будь-який сучасний легковий автомобіль, у тому числі компактний кросовер Mitsubishi ASX, комплектується ефективною вентиляційною системою, що забезпечує постійний приплив в салон свіжого повітря.

А одним з її найважливіших елементів є салонний фільтр, завдяки якому проводиться очищення повітряного потоку і піт домішок, і від пилку рослин (особливо небезпечного для алергіків), і навіть від сторонніх запахів та токсичних газів.

Фільтруючий елемент, що забруднився, перестає виконувати свою функцію, в результаті чого в салоні стає задушливо, починають запотівати стекла і помітно зменшується рівень комфорту під час поїздки. Уникнути такої ситуації допоможе своєчасна заміна салонного фільтра Mitsubishi АСХ новим розхідником.

READ  Заміна салонного фільтра Volvo s80

Як поміняти салонний фільтр на Mitsubishi асх?

Компактний міський кросовер Mitsubishi ASX (Active Sport X-over) з перших днів своєї появи на світовому авторинку завоював популярність серед великої кількості автолюбителів. Його неординарний зовнішній вигляд, непогані експлуатаційно-технічні характеристики та комфортабельний салон поряд із доступною ціною дозволили зайняти гідне місце і на вітчизняних дорогах.

Як і будь-який інший транспортний засіб, що позиціонує себе як автомобіль підвищеної прохідності, кросовер Mitsubishi ASX потребує ретельного, а головне, регулярного технічного обслуговування. Насамперед це стосується заміни фільтрів, що забезпечують захист окремих складових частин автомобіля (двигун, салон та ін.).) від попадання всередину пилу, бруду та ін.

Види фільтрів

У кросовері Mitsubishi ASX встановлено чотири види фільтрів:

Кожен їх виконує лише одному йому властиві функції:

 • Паливний фільтр призначений для захисту силового агрегату від шкідливих включень, які, на жаль, досить часто присутні у паливі. Фільтруючі елементи виготовляють із спеціального паперу, просоченого акриловою кислотою. У Mitsubishi ASX встановлений внутрішній паливний фільтр, що знаходиться в корпусі бензонасосу. Його самостійна заміна потребує певних навичок, тому цю процедуру краще здійснювати за умов сертифікованих СТО. Зазвичай внутрішній паливний елемент вимагає заміни після 100 000 км. пробігу, проте, враховуючи низьку якість вітчизняного палива, краще цю процедуру робити частіше.
 • Повітряний фільтр захищає двигун Mitsubishi ASX від пилу, який, особливо в умовах бездоріжжя, забруднює робочу суміш, що погіршує динамічні характеристики двигуна та збільшує витрату палива. Якщо вчасно не замінити забруднений елемент, то він може порватися і весь пил і бруд, що скупчився на ньому, потрапить у двигун. Це, у свою чергу, може призвести до виходу останнього з ладу. Фахівці рекомендують міняти повітряний фільтр двічі на рік.
 • Олійний фільтр очищає масло від твердих частинок, що знаходяться в моторному маслі. Змінюють його одночасно із заміною масла, яку проводять відповідно до рекомендацій, викладених у супровідній документації на автомобіль, але не рідше, ніж через 10 тис. км. пробігу. Цю процедуру також бажано здійснювати в умовах спеціалізованих СТО.
 • Салонний фільтр захищає внутрішній об’єм салону Mitsubishi ASX від сторонніх запахів та пилу, який може потрапити в салон під час руху. Салонні фільтри виготовляють або з фільтрувального паперу або на основі активованого вугілля. Останні можуть бути виконані як на основі дрібнодисперсного вугілля, що фільтрує повітря, так і з використанням частинок вугілля більшого розміру. Саме вони сприяють повному поглинанню неприємних запахів. Змінюють їх не менше двох разів на рік.

Важливо! Слідкувати за станом автомобільних фільтрів – один з найважливіших обов’язків власника Mitsubishi ASX. Їхня своєчасна заміна — це запорука надійної та безпроблемної роботи кросовера.

Перевірити стан та здійснити заміну салонного та повітряного фільтрів, встановлених у кросовері Mitsubishi ASX, може практично кожен його власник. Для цього немає необхідності ні в наявності спеціального інструменту, ні у володінні якихось професійних навичок, пов’язаних із ремонтом автотранспорту.

Заміна повітряного фільтра

Повітряний фільтр кросовера Mitsubishi ASX розташований у підкапотному просторі (моторний відсік). Для того, щоб його витягти, необхідно розвести дві половинки його боксу. Перед цим потрібно відстебнути металеві засувки (див. малюнок)

Потім акуратно виймають старий елемент, і його місце встановлюють новий. При цьому необхідно попередньо уважно оглянути внутрішній об’єм боксу і, у разі виявлення там пилу та бруду, ретельно пропилососити його та протерти насухо. Переконавшись у тому, що половини боксу в нижній частині зачеплені у передбачених для цього місцях, вставляють новий фільтр, стискають його розведеними половинами боксу і засувають металеві фіксатори. Докладніше процедуру заміни показано на

Після того, як будуть зафіксовані фіксатори, рекомендується перевірити якість та надійність установки повітряного фільтра. Для цього необхідно натиснути з обох боків на корпус боксу. Якщо половинки корпусу вискочили зі своїх пазів, то при натисканні буде чутно клацання, що свідчить про те, що всі деталі стали на своє місце. Якщо цього не зробити, то можливе підсмоктування повітря ззовні, що в результаті призведе до перебоїв у роботі силового агрегату.

Заміна салонного фільтра

Салонний фільтр кросовера Mitsubishi ASX розташований за ящиком для рукавичок (бардачком).

Для того, щоб дістатися до салонного фільтра необхідно:

 • Звільнити обмежувач кришки “бардачка”, що знаходиться з лівого боку. Для цього натискають на ліву боковину кришки та тягнуть її на себе. Потім від’єднують поршень амортизатора, який утримує кришку та правий обмежувач. При цьому кришка повинна впасти вперед і вниз “до упору”.
 • Відкриється доступ до кришки боксу, де розташований елемент.
 • Відчіплюємо дві клямки, знімаємо кришку та виймаємо старий салонний фільтр.
 • Нову деталь встановлюють на місце, дотримуючись напряму стрілок. Стрілки мають бути спрямовані вниз, про що свідчить напис AIR FLOW.
 • Складання здійснюють у зворотному порядку.

Важливо! Виймаючи старий салонний фільтр, необхідно запам’ятати розташування стрілок, що вказують напрямок повітряного потоку.

Види фільтрів

У кросовері Mitsubishi ASX встановлено чотири види фільтрів:

Кожен їх виконує лише одному йому властиві функції:

  Паливний фільтр призначений для захисту силового агрегату від шкідливих включень, які, на жаль, досить часто присутні у паливі. Фільтруючі елементи виготовляють із спеціального паперу, просоченого акриловою кислотою. У Mitsubishi ASX встановлений внутрішній паливний фільтр, що знаходиться в корпусі бензонасосу. Його самостійна заміна потребує певних навичок, тому цю процедуру краще здійснювати за умов сертифікованих СТО. Зазвичай внутрішній паливний елемент вимагає заміни після 100 000 км. пробігу, проте, враховуючи низьку якість вітчизняного палива, краще цю процедуру робити частіше.

Перевірити стан та здійснити заміну салонного та повітряного фільтрів, встановлених у кросовері Mitsubishi ASX, може практично кожен його власник. Для цього немає необхідності ні в наявності спеціального інструменту, ні у володінні якихось професійних навичок, пов’язаних із ремонтом автотранспорту.

Вибір салонного фільтра

Перед тим як самостійно поміняти салонний фільтр в Mitsubishi ASX, потрібно придбати відповідний розхідник.

Нічого нового в цьому плані японський автовиробник вигадувати не став. Із заводу в бюджетніші комплектації встановлюється звичайний пиловий одношаровий фільтр, а в дорогих версіях передбачений вже багатошаровий елемент з прошарком з активованого вугілля.

Обидва фільтри взаємозамінні. Якщо є бажання чи необхідність, з бюджетної версії розхідника можна перейти на вугільний варіант або навпаки. Вугільні фільтри підійдуть до тих, хто часто стоїть у пробках або експлуатує автомобіль біля виробництв, де важливий захист не просто від пилу, а й від неприємних запахів.

Паперові фільтри актуальні для захисту від пилу та пилку. Зі сторонніми запахами вони боротися не здатні. Але й не завжди такий додатковий захист потрібний.

Вугільний фільтр для Mitsubishi ASX можна придбати, відшукавши його за каталожним номером 7803А005. Якщо вам достатньо паперового розхідника, але хочете саме оригінальний фільтр, тоді шукайте за номером 7803А004.

Новий вугільний фільтр для Mitsubishi ASX

Проблема з оригінальними запчастинами все та ж. Це завищена вартість за звичайної якості. Ні, фільтри хороші, чудово справляються з поставленими завданнями. Але ж за фактом можна заплатити в 1,5-2 рази менше, і придбати аналогічний елемент з такими ж характеристиками і можливостями.

Серед гідних замінників оригінальних фільтрів салону для кросоверів Mitsubishi ASX варто виділити продукти наступних виробників:

Купивши якісний аналог, ви непогано заощадите на покупці розхідників. Але можна зберегти ще більше грошей. Для цього варто замінити салонник своїми руками, а не їхати до автосервісу.

Салонний фільтр в автомобілі знаходиться, як правило, перед системою опалення, щоб у грубку потрапляло тільки очищене повітря, що і запобігає пошкодженню обігріву надалі. Спрямовані потоки повітря дозволяють створити комфортний мікроклімат. Але через те, що пристрій постійно забруднюється частинками пилу та бруду, заміна повинна проводитися регулярно та професійно.

Салонні фільтри для Mitsubishi АСХ представлені в широкому асортименті моделей, але при цьому загальна будова практично ідентична, тому ознайомлення з конструкцією дозволить підібрати той чи інший фільтр:

 • Перший шар – це щільний матеріал, що дозволяє зібрати великі частинки бруду, фільтруючи цим повітря.
 • Волокна вати, що утримують частинки пилу, бактерії та мікроби, максимально очищаючи повітря.
 • Волокна із щільної мікрофібри.
 • Активоване вугілля, якщо розглядати вугільні фільтри. Такий фермент може очистити повітря від запахів, роблячи його максимально сприятливим для пасажирів.
READ  Як зняти торпеду на ВАЗ 2107

Проста, але ефективна конструкція дозволяє очистити повітря без додаткових зусиль та спеціальних пристроїв. Оригінальний фільтр Mitsubishi ASX має артикул 7803A004. Однак сучасний ринок багатий не менш якісними аналогами, ціна яких трохи нижче оригіналу.

Компанія-виробник Артикул Вартість, в рублях
LYNXauto LAC308 550
VIC VIC 1100
Filtron K1241 450
SCT Німеччина SA1139 700
Sakura CAC1609 250

Як самостійно поміняти салонний фільтр на Mitsubishi ASX

Сегмент компактних кросоверів стрімко набирав популярності свого часу. І такий автогігант як Mitsubishi осторонь залишатися точно не збирався.

У результаті ще 2007 року у Франкфурті був представлений концепт cX. Це був компактний кросовер із дуже привабливим дизайном. Але офіційний дебют серійної версії Mitsubishi ASX відбувся лише через 3 роки, в Женеві.

Як ШВИДКО Замінити Салонний Фільтр на Мітсубісі АСХ. Докладна інструкція. ВІДЕО

Автовиробник позиціонує свій автомобіль як компактний кросовер для міської експлуатації, але з можливістю виїзду до умов бездоріжжя. У себе на батьківщині ASX продається під ім’ям RVR, а для північноамериканського ринку використовується назва Outlander Sport.

У Росії та країнах Європи ASX швидко набув популярності. Зовні машина дуже нагадує останній Lancer X, оскільки виконані моделі у єдиному корпоративному дизайні.

При цьому компактний японський кросовер виявився добрим не лише зовні і за своїми технічними характеристиками. Багато хто відзначає відмінну адаптацію машини під самостійне обслуговування. З таким завданням як зміна салонного фільтра впорається кожен.

Інтервал між замінами

Компанія Mitsubishi серйозно ставиться до питань забезпечення комфорту для водія та пасажирів своїх нових автомобілів. Тому в моделі ASX обов’язково передбачено наявність високоякісного салонного фільтра ще із заводу навіть у найпростішій та дешевій комплектації.

Якщо відштовхуватися суто від регламенту, заміна салонного фільтра у випадку з автомобілем Mitsubishi ASX повинна здійснюватися через кожні 15 тисяч кілометрів. Якщо машина не проїжджає велику кількість кілометрів, тоді потрібно орієнтуватися за терміном служби розхідника, змінюючи його раз на рік.

Але на практиці фільтр салону на ASX від компанії Mitsubishi настільки тривалий період експлуатації на одному розхіднику не витримує. Навіть якщо їздити відносно хорошими дорогами з порівняно чистим повітрям, тоді елемент почне показувати ознаки зносу вже через 10-12 тисяч кілометрів.

Брудний фільтр салону, який необхідно замінити

Оскільки це кросовер, який не так рідко перебуває у своїй стихії легкого та середнього бездоріжжя, часто водії Mitsubishi ASX виїжджають на ґрунтові дороги, запилені ділянки, або ж стоять у пробках, пропускаючи через систему фільтрації салонного повітря величезні обсяги вихлопних газів.

У подібних умовах реальний інтервал між замінами салонного фільтра на компактному кросовері японського походження становить 5-8 тисяч кілометрів. Саме з такою періодичністю рекомендується міняти фільтр, який відповідає за очищення салонного повітря.

Також не забувайте враховувати характерні ознаки, що вказують на сильне забруднення та зношування елемента. Коли при закритих вікнах шибки швидко запотіють, в салоні з’являється неприємний затхлий запах або відзначається зниження інтенсивності циркуляції повітря, тоді точно потрібно поміняти розхідник.

Вибір салонного фільтра

Перед тим як самостійно поміняти салонний фільтр в Mitsubishi ASX, потрібно придбати відповідний розхідник.

Нічого нового в цьому плані японський автовиробник вигадувати не став. Із заводу в бюджетніші комплектації встановлюється звичайний пиловий одношаровий фільтр, а в дорогих версіях передбачений вже багатошаровий елемент з прошарком з активованого вугілля.

Обидва фільтри взаємозамінні. Якщо є бажання чи необхідність, з бюджетної версії розхідника можна перейти на вугільний варіант або навпаки. Вугільні фільтри підійдуть до тих, хто часто стоїть у пробках або експлуатує автомобіль біля виробництв, де важливий захист не просто від пилу, а й від неприємних запахів.

Паперові фільтри актуальні для захисту від пилу та пилку. Зі сторонніми запахами вони боротися не здатні. Але й не завжди такий додатковий захист потрібний.

Вугільний фільтр для Mitsubishi ASX можна придбати, відшукавши його за каталожним номером 7803А005. Якщо вам достатньо паперового розхідника, але хочете саме оригінальний фільтр, тоді шукайте за номером 7803А004.

Новий вугільний фільтр для Mitsubishi ASX

Проблема з оригінальними запчастинами все та ж. Це завищена вартість за звичайної якості. Ні, фільтри хороші, чудово справляються з поставленими завданнями. Але ж за фактом можна заплатити в 1,5-2 рази менше, і придбати аналогічний елемент з такими ж характеристиками і можливостями.

Серед гідних замінників оригінальних фільтрів салону для кросоверів Mitsubishi ASX варто виділити продукти наступних виробників:

Купивши якісний аналог, ви непогано заощадите на покупці розхідників. Але можна зберегти ще більше грошей. Для цього варто замінити салонник своїми руками, а не їхати до автосервісу.

Процедура заміни

Жодного секрету в самостійній заміні фільтра очищення салонного повітря в японських компактних кросоверах Mitsubishi ASX немає і бути не може.

Щоб не платити за послуги автосервісу, і при цьому забезпечити себе чистим повітрям у салоні, достатньо знати буквально кілька ключових моментів. Спочатку визначте, де знаходиться розхідник і як до нього дістатися. Далі залишиться навчитися розбирати вузол та збирати його у зворотній послідовності.

Розташування салонного фільтра

Конструктори передбачили встановлення салонного фільтра за бардачком. Тому розташований за ящиком рукавички елемент буде легко зняти. Виглядає процедура приблизно так:

 • Відкрийте речовий або ящик рукавички (він же бардачок), і приберіть звідти все зайве.
 • Можете сісти на переднє пасажирське крісло, відсунувши сидіння назад до упору.
 • Праворуч від вас при відкритому бардачку є спеціальний обмежувач. Він від’єднується простим рухом ваших пальців. Нічого відкручувати або використовувати інструмент не потрібно.
 • Збоку є обмежувач бардачку. Щоб його зняти, потрібно лише ліву частину ящика трохи стиснути, після чого потягнути він.
 • Тепер бардачок просто опускається вниз. Знімати його не потрібно.
 • Опустивши трохи ящик рукавички вниз, за ​​ним ви побачите білу касету або корпус салонного фільтра.
 • На корпусі є кришка. Вона утримується за допомогою двох бічних засувок.
 • Відіжміть клямки і потягніть кришку на себе. Все, вона знята.
 • Відкрився повноцінний доступ до посадкового місця салонного фільтра. Підчепивши його пальцями або підручним інструментом, витягайте з гнізда.
 • Простір усередині корпусу салонного фільтра рекомендується додатково продути за допомогою компресора та стисненого повітря, або пройтися по порожнині пилососом із плоскою насадкою.
 • За відсутності пилососа або компресора можна обійтися звичайною сухою ганчіркою, якимись щітками тощо. Тільки в жодному разі не беріть мокрі ганчірки. Вологе прибирання тут робити не можна.
 • Розпакуйте новий фільтруючий елемент. Орієнтуюся за стрілками, що вказують напрямок потоків повітря, вставте його в касету.
 • Закрийте корпус салонного фільтра кришкою, підніміть бардачок, зафіксуйте його тримачі та обмежувач.

На цьому робота вважається повністю завершеною.

Навіть якщо займатися додатковим очищенням внутрішнього простору касети салонного фільтра, на всю процедуру ви витратите трохи більше 10-20 хвилин.

Щодо відновлення використовуваного фільтра виникають великі суперечки між автомобілістами. Самі власники автомобілів Mitsubishi ASX вважають, що економити на такому розхіднику немає жодного сенсу. Плюс при спробі відновлення зазвичай такий розхідник вже не виконує повноцінно своїх функцій, падає ефективність фільтрації.

Якщо хочете продовжити термін служби елемента, рекомендується надходити наступним чином. Проїхавши дуже запиленими дорогами, просто витягніть фільтр, обтрусіть його і вставте назад. Або можна акуратно пропилососити, що також дозволить позбавити від забруднень, що накопичилися. Прати та мити у мильному розчині категорично не можна. І точно не варто вставляти в касету вологий або мокрий фільтр.

Mitsubishi ASX здобула відмінну репутацію на ринку. Ця машина користується заслуженим та справедливим попитом. Не всі роботи з ремонту можна виконати своїми руками. Але у випадку з салонним фільтром конструктори передбачили зручний і легкий доступ, що дозволяє навіть автомобілісту без досвіду впоратися із завданням забезпечення чистого повітря в салоні свого компактного кросовера Mitsubishi ASX.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS