Коли змінити масло в автоматичній коробці передач Ford Kuga. Заміна нафти у коробці Ford Kuga

Коли змінити масло в автоматичній коробці передач Ford Kuga

Автомобілі бренду Ford користуються попитом на нашому ринку. Любов серед споживачів виграла продукцію з надійністю, простотою та комфортом. Сьогодні кожна модель Ford, що продається від офіційного дилера, оснащена автоматичною коробкою передач.

Автоматична коробка передач. це популярний тип передачі серед автомобілістів, коробці вдалося взяти бажану нішу, і попит на неї постійно зростає. Серед автоматичних машин, встановлених на автомобілях компанії, автоматична коробка передач 6F35 вважається успішною моделлю. У нашому регіоні підрозділ відомий Ford Kuga, Mondeo та Focus. Структурно коробка була розроблена та перевірена, однак, 6F35 Автоматична коробка передач має проблеми.

Частота та причини заміни

Під час роботи автоматичної коробки передач Kugi він стикається з механічними, температурними навантаженнями і страждає через забруднення масляного трансмісії, що утворюється внаслідок тертя деталей. Концерт Ford Auto стверджує, що нафта, насипана з заводу, не має терміну придатності, або може використовуватися протягом усього оперативного періоду. Але важливо розуміти, що в США автомобілі зазвичай працюють не більше 7. 8 років. У той же час, дорога та кліматичні умови явно більш ніжні, ніж тут. Тому для впевненої та надійної тривалої експлуатації “Кугі” в маслі в автоматичній коробці передач вам потрібно змінити.

Заміна нафти у коробці автомобіля Ford Kuga 2 здійснюється через 3-7 років. Все залежить від умов, в яких був розташований кросовер. Якщо на машині діяли погані погодні умови, потрібно було їздити на важких дорогах, з навантаженням та іншими негативними факторами, то масло буде зношуватися швидше. Не вчасно замінюючи рідину передач, ви можете зіткнутися з поломкою всієї автоматичної коробки передач. Кожна наступна заміна проводиться з нижчим інтервалом, ніж попередній. Це пов’язано з природним зносом структурних елементів.

Зазвичай протягом усього оперативного періоду на Ford Kuga масло в автоматичній коробці передач змінюється 2. 4 рази. Наявність свіжої олії в машині набагато важливіше, ніж у механіці, оскільки автоматична коробка передач має меншу кількість міцності, а конструкція використовує більшу кількість рухомих елементів. Для визначення ступеня зносу масла, вони керуються кольором і запахом рідини. Але запах вважається досить суб’єктивним критерієм, тому краще подивитися на колір і текстуру композиції. Перевірте стан масла на холодній та гарячій коробці передач. Це дозволяє розподілити весь об’єм рідини через автоматичну коробку передач, підняти осад з нижньої частини картера.

Коли олія забруднена продуктами тертя, воно перестає правильно виконувати свої функції. Тертя збільшується, абразивні форми, поверхні зношуються. Тверді мікросхеми можуть проникнути у вузли частин, провокуючи подальші поломки. Найнебезпечнішим є наявність металевих чіпсів в олії. Це вказує на сильний знос елементів коробки передач.

За кольором масла в автоматичній коробці передач ви можете зрозуміти її стан та визначити наявність витоків. Свіже масло для трансмісії має червоне. З часом він може стати майже чорним, що вказує на необхідність термінової заміни. Під час вилучення рідини спробуйте використовувати серветку або інший фільтр.матеріал, на якому сліди струму будуть помітні у випадку їх присутності. Причини витоку трансмісійної рідини з автоматичної передачі автомобіля Ford Kuga можуть бути:

 • носіння;
 • носіння тюленів;
 • Люфт на первинній Валь;
 • знос автоматичної ущільнення передачі;
 • ослаблення затягування болтів з’єднання елементів тіла;
 • пошкодження герметика;
 • Гідробок;
 • засмічення каналів і плунгерів з механічними частинками;
 • Перегрівання та спалювання гумових поршнів, впертих дисків, барабанів зчеплення;
 • Перегрівання та зношування дисків коробки передач тощо.

Хоча офіційний посібник з експлуатації вказує на цифру 160 тисяч кілометрів як період між заміною трансмісійної рідини, на практиці вона відрізняється кілька разів. Враховуючи умови експлуатації автомобіля Куга в кліматі та манери водіння, найкраще змінити нафту в автоматичній коробці передач принаймні кожні 60 тисяч кілометрів. Більшість власників автомобілів роблять цю процедуру кожні 40. 50 тисяч кілометрів. Це оптимальний інтервал, щоб нафта не встигла зношуватися та принести додаткові проблеми власнику кросовера.

Підготовка до заміни: Виберіть масло та інструменти інструментів

Відповідно до технічної специфікації автомобіля Ford Kuga, масло в автоматичній коробці передач достатньо для всього періоду роботи. При необхідності необхідно виконати ряд підготовчих робіт. Перш за все, вам потрібно дозволити коробці охолонути. Але не до абсолютно холодного стану. Це збереже плинність та пластичність олії. У ситуації, якщо машина стояла дуже довго, проїжджайте на ній кілька хвилин.

Ми радимо негайно підготувати набір інструментів, який складається з:

 • Ключ для 12;
 • Ключ у 8;
 • злити ємність для зливання олії (пляшка або будь.яке інше судно).

Рекомендується вилити в коробку як високоякісну олію. Як приклад, ви можете зосередитись на мобільному або кастроролі 80W-90. Якщо машина щойно приїхала з морозом, подумайте про більш наполегливі типи нафти (75 Вт, як приклад).

Важливо, щоб масло вилилося в коробку, яку рекомендує виробник. Спробуйте знайти або оригінальний продукт, або його якісний аналог. Якщо ціна вам здається занадто високою, враховуйте, що одного каналу нафти достатньо протягом багатьох років. Його життя обчислюється десятиліттями.

Процес заміни

Процедура заміни умовно розділена на три етапи: дренажний дренаж, промивання системи та заповнення нового мастила. На Ford Kuga заміна масла в автоматичній коробці передач виготовляється за допомогою такого обладнання:

 • набір викруток і клавіш;
 • рукавички, чиста ганчірка або ганчірка;
 • Ємність для осушення об’ємом 5 літрів, знадобиться додатковий контейнер для промивання;
 • Нова мастила до 10-15 літрів, фільтру та прокладки, якщо це необхідно, герметик.

На попередній стадії підготовки рекомендується оглянути систему та визначити частини, які потрібно замінити. Вони також купуються та змінюються нафтою.

Щоб самостійно замінити масло в автоматичній коробці передач Ford Kuga, зверніть увагу на певні правила безпеки. У процесі осушення мастила після недавньої роботи двигуна необхідно дотримуватися точності роботи та враховувати високу температуру мастила. Також для додаткової безпеки мінус на акумуляторі вимкнено, передача повинна бути в нейтральному положенні.

Перший етап

Процедура зливу масла з Ford Kuga передбачає наступне поетапне поетапно:

 • Для кращого тиражу коротка поїздка становить 10-15 км;
 • Автомобіль припаркований із синього, якщо можливо, використовуйте ремонтну яму або підйомник;
 • Контейнери замінюються під стоком, пробка ретельно відкрутила, перевіряє її стан, якщо це необхідно, змінюється на новий;
 • Відкрутіть піддон. це слід робити ретельно, при зніманні він може розливатися навіть до половини мастила рідини.

коли, змінити, масло, автоматичній, коробці

Після осушення олії з автоматичного піддону передачі, Ford Kuga перейшов до заміни компонентів. Стан частин частин оцінюється на осаді на магнітах піддонів, чим більше металевих стружок, тим складніше це потрібно. Особлива увага приділяється прокладам та герметикам, зносу деталей, очищення вузлів системи.

Власники автомобілів також звертають увагу на здатність до осушення нафти. Якщо можливо, використовуються дві однакові контейнери: один для дренування, друге. для вимірювання аналогічної кількості мастильної рідини для заповнення.

Другий етап

Що стосується миття поточного питання, сам процес є. Багато хто з нього передбачає очищення піддону, фільтру та інших деталей після осушення сміття. Інші експерти шляхом промивання середнього переробки мастила після певного пробігу.

Промивання компонентів не передбачає складних операцій. Основна увага приділяється очищенню піддону та двох магнітів із накопиченого осаду. Вони очищають їх маточною ганчіркою, деякі власники автомобілів також миють і фільтрують. Останнє, однак, рекомендується змінити на новий разом із прокладками.

Після очищення піддон накручується назад, зливна пробка засмічується. Для миття всієї системи на Ford Kuga виливається нова масло для автоматичної коробки передач. Після заповнення вони роблять невелику відстань із перемиканням усіх програм. Потім затоплена мастило зливає як відходи, процедура повторюється, якщо це необхідно.

Третій етап

Залиште масло в автоматичній коробці передач Ford Kuga не вважається складним процесом. Основний нюанс полягає у обчисленні необхідного обсягу. для цього вони зосереджені на об’єднаній рідині мастила. Найкращий варіант. використання пропорційних можливостей.

При обчисленні враховуйте різницю температури мастила. Олія зазвичай зливається в нагрітому стані, що призводить до збільшення його обсягу. Для отримання більш точного результату рідини надається час охолонути.

Вони також звертають увагу на попередню перевірку рівня змащування в системі. Якщо це було менше мінімального рівня. вам потрібно заповнити більше нафти, ніж об’єднано. Для цього виміряйте та вилийте еквівалентну до зливаної кількості змащування, а потім поступово додайте його в систему з періодичним вимірюванням поточного рівня.

Наповнення крізь сипучу шию тонким потоком. Рекомендується використовувати воронку та шланг. Після розігрівання двигуна рівень масла може збільшуватися, тому система не заповнюється до максимального рівня, бажано зупинити посередині між нижньою та верхньою міткою зонда.

TOPS COMPLEE CHEREN OPL в автоматичній коробці передач

На жаль, “чути” або “визначити звук” стану нафти в автоматичній коробці передач. це не буде працювати. Єдине правильне рішення. взяти його зразок. Хоча з критичним розбиттям передачі, ви дізнаєтесь про проблеми з нафтою в будь.якому випадку. Отже, вийміть грязь. Злийте невелику кількість олії і покладіть їх на білий лист або шматок тканини. Щоб зрозуміти, як “забруднено” нафтою, визначте її стан відповідно до наступних критеріїв:

 • Олія прозора, в той час як має природний блиск. Це ознака того, що масло знаходиться у відмінному стані, відповідно, її не потрібно замінювати. Не бійтеся рожевої олії, адже це його звичайна кольорова гамма. Примітно, що навіть якщо колір масла змінюється, то головне, що прозорість залишається.
 • Каламутна і непрозора олія. Ми не рекомендували крапельниці олії на білий аркуш паперу. Якщо це не видно за маслом, то це перший дзвін, який його потрібно змінити. Ви можете змінити мастило частково або повністю.
 • Прозора олія, але з домішкою чіпів. Металеві або пластикові чіпси, суцільні фракції не розуміють, що. все це ознаки неминучого розбиття коробки передач. Якщо ви знайдете такий стан нафти у вашому автомобілі, саме час зв’язатися з дилером.

В іншому випадку невеликі стружки, «їжакки» та металеві частинки вказують на те, що один або кілька елементів передачі несправні. Чим більші шматки металу, тим гірша ситуація з автоматичною коробкою передач і тим швидше слід почати ремонтувати.

Як зрозуміти, що настав час змінити масло в автоматичній коробці передач?

Визначивши причину заміни, вам потрібно звернути увагу на характерні функції, які сигналізують власнику, що настав час змінити масло. До них відносяться:

Окремий абзац вважається несправністю компонентів системи передачі або формування витоку. У таких випадках заміна необхідна через знос вузлів готелів коробки передачі.

Щоб правильно визначити необхідність змінити нафту, потрібно регулярно проводити профілактичну експертизу автомобіля. принаймні двічі на рік.

Частота та причини заміни

Під час роботи автоматичної коробки передач Kugi він стикається з механічними, температурними навантаженнями і страждає через забруднення масляного трансмісії, що утворюється внаслідок тертя деталей. Концерт Ford Auto стверджує, що нафта, насипана з заводу, не має терміну придатності, або може використовуватися протягом усього оперативного періоду. Але важливо розуміти, що в США автомобілі зазвичай працюють не більше 7. 8 років. У той же час, дорога та кліматичні умови явно більш ніжні, ніж тут. Тому для впевненої та надійної тривалої експлуатації “Кугі” в маслі в автоматичній коробці передач вам потрібно змінити.

Заміна нафти у коробці автомобіля Ford Kuga 2 здійснюється через 3-7 років. Все залежить від умов, в яких був розташований кросовер. Якщо на машині діяли погані погодні умови, потрібно було їздити на важких дорогах, з навантаженням та іншими негативними факторами, то масло буде зношуватися швидше. Не вчасно замінюючи рідину передач, ви можете зіткнутися з поломкою всієї автоматичної коробки передач. Кожна наступна заміна проводиться з нижчим інтервалом, ніж попередній. Це пов’язано з природним зносом структурних елементів.

Зазвичай протягом усього оперативного періоду на Ford Kuga масло в автоматичній коробці передач змінюється 2. 4 рази. Наявність свіжої олії в машині набагато важливіше, ніж у механіці, оскільки автоматична коробка передач має меншу кількість міцності, а конструкція використовує більшу кількість рухомих елементів. Для визначення ступеня зносу масла, вони керуються кольором і запахом рідини. Але запах вважається досить суб’єктивним критерієм, тому краще подивитися на колір і текстуру композиції. Перевірте стан масла на холодній та гарячій коробці передач. Це дозволяє розподілити весь об’єм рідини через автоматичну коробку передач, підняти осад з нижньої частини картера.

Коли олія забруднена продуктами тертя, воно перестає правильно виконувати свої функції. Тертя збільшується, абразивні форми, поверхні зношуються. Тверді мікросхеми можуть проникнути у вузли частин, провокуючи подальші поломки. Найнебезпечнішим є наявність металевих чіпсів в олії. Це вказує на сильний знос елементів коробки передач.

За кольором масла в автоматичній коробці передач ви можете зрозуміти її стан та визначити наявність витоків. Свіже масло для трансмісії має червоне. З часом він може стати майже чорним, що вказує на необхідність термінової заміни. Під час вилучення рідини спробуйте використовувати серветку або інший фільтр.матеріал, на якому сліди струму будуть помітні у випадку їх присутності. Причини витоку трансмісійної рідини з автоматичної передачі автомобіля Ford Kuga можуть бути:

 • носіння;
 • носіння тюленів;
 • Люфт на первинній Валь;
 • знос автоматичної ущільнення передачі;
 • ослаблення затягування болтів з’єднання елементів тіла;
 • пошкодження герметика;
 • Гідробок;
 • засмічення каналів і плунгерів з механічними частинками;
 • Перегрівання та спалювання гумових поршнів, впертих дисків, барабанів зчеплення;
 • Перегрівання та зношування дисків коробки передач тощо.

Хоча офіційний посібник з експлуатації вказує на цифру 160 тисяч кілометрів як період між заміною трансмісійної рідини, на практиці вона відрізняється кілька разів. Враховуючи умови експлуатації автомобіля Куга в кліматі та манери водіння, найкраще змінити нафту в автоматичній коробці передач принаймні кожні 60 тисяч кілометрів. Більшість власників автомобілів роблять цю процедуру кожні 40. 50 тисяч кілометрів. Це оптимальний інтервал, щоб нафта не встигла зношуватися та принести додаткові проблеми власнику кросовера.

Підготовка до заміни: Виберіть масло та інструменти інструментів

Відповідно до технічної специфікації автомобіля Ford Kuga, масло в автоматичній коробці передач достатньо для всього періоду роботи. При необхідності необхідно виконати ряд підготовчих робіт. Перш за все, вам потрібно дозволити коробці охолонути. Але не до абсолютно холодного стану. Це збереже плинність та пластичність олії. У ситуації, якщо машина стояла дуже довго, проїжджайте на ній кілька хвилин.

Ми радимо негайно підготувати набір інструментів, який складається з:

 • Ключ для 12;
 • Ключ у 8;
 • злити ємність для зливання олії (пляшка або будь.яке інше судно).

Рекомендується вилити в коробку як високоякісну олію. Як приклад, ви можете зосередитись на мобільному або кастроролі 80W-90. Якщо машина щойно приїхала з морозом, подумайте про більш наполегливі типи нафти (75 Вт, як приклад).

Важливо, щоб масло вилилося в коробку, яку рекомендує виробник. Спробуйте знайти або оригінальний продукт, або його якісний аналог. Якщо ціна вам здається занадто високою, враховуйте, що одного каналу нафти достатньо протягом багатьох років. Його життя обчислюється десятиліттями.

Процес заміни

Процедура заміни умовно розділена на три етапи: дренажний дренаж, промивання системи та заповнення нового мастила. На Ford Kuga заміна масла в автоматичній коробці передач виготовляється за допомогою такого обладнання:

 • набір викруток і клавіш;
 • рукавички, чиста ганчірка або ганчірка;
 • Ємність для осушення об’ємом 5 літрів, знадобиться додатковий контейнер для промивання;
 • Нова мастила до 10-15 літрів, фільтру та прокладки, якщо це необхідно, герметик.

На попередній стадії підготовки рекомендується оглянути систему та визначити частини, які потрібно замінити. Вони також купуються та змінюються нафтою.

Щоб самостійно замінити масло в автоматичній коробці передач Ford Kuga, зверніть увагу на певні правила безпеки. У процесі осушення мастила після недавньої роботи двигуна необхідно дотримуватися точності роботи та враховувати високу температуру мастила. Також для додаткової безпеки мінус на акумуляторі вимкнено, передача повинна бути в нейтральному положенні.

Перший етап

Процедура зливу масла з Ford Kuga передбачає наступне поетапне поетапно:

 • Для кращого тиражу коротка поїздка становить 10-15 км;
 • Автомобіль припаркований із синього, якщо можливо, використовуйте ремонтну яму або підйомник;
 • Контейнери замінюються під стоком, пробка ретельно відкрутила, перевіряє її стан, якщо це необхідно, змінюється на новий;
 • Відкрутіть піддон. це слід робити ретельно, при зніманні він може розливатися навіть до половини мастила рідини.

коли, змінити, масло, автоматичній, коробці

Після осушення олії з автоматичного піддону передачі, Ford Kuga перейшов до заміни компонентів. Стан частин частин оцінюється на осаді на магнітах піддонів, чим більше металевих стружок, тим складніше це потрібно. Особлива увага приділяється прокладам та герметикам, зносу деталей, очищення вузлів системи.

Власники автомобілів також звертають увагу на здатність до осушення нафти. Якщо можливо, використовуються дві однакові контейнери: один для дренування, друге. для вимірювання аналогічної кількості мастильної рідини для заповнення.

Другий етап

Що стосується миття поточного питання, сам процес є. Багато хто з нього передбачає очищення піддону, фільтру та інших деталей після осушення сміття. Інші експерти шляхом промивання середнього переробки мастила після певного пробігу.

Промивання компонентів не передбачає складних операцій. Основна увага приділяється очищенню піддону та двох магнітів із накопиченого осаду. Вони очищають їх маточною ганчіркою, деякі власники автомобілів також миють і фільтрують. Останнє, однак, рекомендується змінити на новий разом із прокладками.

Після очищення піддон накручується назад, зливна пробка засмічується. Для миття всієї системи на Ford Kuga виливається нова масло для автоматичної коробки передач. Після заповнення вони роблять невелику відстань із перемиканням усіх програм. Потім затоплена мастило зливає як відходи, процедура повторюється, якщо це необхідно.

Третій етап

Залиште масло в автоматичній коробці передач Ford Kuga не вважається складним процесом. Основний нюанс полягає у обчисленні необхідного обсягу. для цього вони зосереджені на об’єднаній рідині мастила. Найкращий варіант. використання пропорційних можливостей.

При обчисленні враховуйте різницю температури мастила. Олія зазвичай зливається в нагрітому стані, що призводить до збільшення його обсягу. Для отримання більш точного результату рідини надається час охолонути.

Вони також звертають увагу на попередню перевірку рівня змащування в системі. Якщо це було менше мінімального рівня. вам потрібно заповнити більше нафти, ніж об’єднано. Для цього виміряйте та вилийте еквівалентну до зливаної кількості змащування, а потім поступово додайте його в систему з періодичним вимірюванням поточного рівня.

Наповнення крізь сипучу шию тонким потоком. Рекомендується використовувати воронку та шланг. Після розігрівання двигуна рівень масла може збільшуватися, тому система не заповнюється до максимального рівня, бажано зупинити посередині між нижньою та верхньою міткою зонда.

TOPS COMPLEE CHEREN OPL в автоматичній коробці передач

На жаль, “чути” або “визначити звук” стану нафти в автоматичній коробці передач. це не буде працювати. Єдине правильне рішення. взяти його зразок. Хоча з критичним розбиттям передачі, ви дізнаєтесь про проблеми з нафтою в будь.якому випадку. Отже, вийміть грязь. Злийте невелику кількість олії і покладіть їх на білий лист або шматок тканини. Щоб зрозуміти, як “забруднено” нафтою, визначте її стан відповідно до наступних критеріїв:

 • Олія прозора, в той час як має природний блиск. Це ознака того, що масло знаходиться у відмінному стані, відповідно, її не потрібно замінювати. Не бійтеся рожевої олії, адже це його звичайна кольорова гамма. Примітно, що навіть якщо колір масла змінюється, то головне, що прозорість залишається.
 • Каламутна і непрозора олія. Ми не рекомендували крапельниці олії на білий аркуш паперу. Якщо це не видно за маслом, то це перший дзвін, який його потрібно змінити. Ви можете змінити мастило частково або повністю.
 • Прозора олія, але з домішкою чіпів. Металеві або пластикові чіпси, суцільні фракції не розуміють, що. все це ознаки неминучого розбиття коробки передач. Якщо ви знайдете такий стан нафти у вашому автомобілі, саме час зв’язатися з дилером.

В іншому випадку невеликі стружки, «їжакки» та металеві частинки вказують на те, що один або кілька елементів передачі несправні. Чим більші шматки металу, тим гірша ситуація з автоматичною коробкою передач і тим швидше слід почати ремонтувати.

Як зрозуміти, що настав час змінити масло в автоматичній коробці передач?

Визначивши причину заміни, вам потрібно звернути увагу на характерні функції, які сигналізують власнику, що настав час змінити масло. До них відносяться:

Окремий абзац вважається несправністю компонентів системи передачі або формування витоку. У таких випадках заміна необхідна через знос вузлів готелів коробки передачі.

Щоб правильно визначити необхідність змінити нафту, потрібно регулярно проводити профілактичну експертизу автомобіля. принаймні двічі на рік.

Опис поля 6F35

коли, змінити, масло, автоматичній, коробці

Автоматична коробка 6F35. це спільний проект Ford та GM.компаній, який був запущений у 2002 році. Структурно продукт відповідає попереднику, коробці GM 6T40 (45), з якого приймається механік. Відмінні особливості 6F35. електрик, виходи, призначені для всіх видів макетів автомобілів та піддонів.

Короткі технічні характеристики та інформація про те, які коефіцієнти передач використовуються в коробці, представлені в таблиці:

Коробки передач:

Автоматична коробка передач виробляється в Америці, на рослинах Ford, розташованих у Стерлінг.Хайтс, штат Мічиган. Деякі компоненти зроблені та збираються на GM Factores.

Починаючи з 2008 року, коробка була встановлена ​​на автомобілях з Front та All.Hell Drive, American Company Ford та японською Mazda. Автоматичні машини, що використовуються на автомобілях з електростанцією менше 2,5 літрів, порівняно з кулеметами, які кладуть на автомобілі з двигуном 3 літри.

Автоматична поле 6F35 уніфікована, побудована на модульному принципі, вузли автоматичної коробки передач змінюються блоками. Метод запозичений з моделі початку 6F50 (55).

У 2012 році проект продукту зазнав змін, електричні та гідравлічні компоненти коробки почали відрізнятися. Деякі компоненти механізму, встановлених на транспортних засобах у 2013 році. Друге покоління коробки отримало індекс “E” на маркуванні, і він став відомим як 6F35E.

Покрокова інструкція

Якщо ви вирішили самостійно замінити масло в автоматизації “Ford Kugi”, вам не потрібно боятися робити таку роботу. Немає нічого складного і такого, що навіть новачок.автомобіліст не міг впоратися з. Спробуйте дотримуватися інструкцій, дотримуйтесь правил безпеки та використовуйте лише високу якість, відповідає вимогам витратних матеріалів. У випадку кросовера Ford Kuga, 2 покоління, які ми розглядаємо, найбільш запущеною та популярною опцією коробки передач. автоматична коробка передач 6F35. Тому ми розглянемо процедуру заміни трансмісійної рідини на прикладі цього поля.

“Ford Kuga” 2 покоління оснащені модифікованою версією цієї коробки машини. Негайно врахуйте той факт, що в автоматичній коробці передач не існує вимірювального зонда 6F35. Щоб перевірити рівень нафти та її поточний стан, використовуйте контрольну та повені пробки. Спробуйте періодично перевіряти масло трансмісії. Для цього розігріть автоматичну коробку передач. Це можна здійснити невеликою поїздкою на 5. 10 кілометрів або переміщення автоматичного селектора передачі у всіх положеннях з обов’язковою затримкою на 5 секунд на кожному з режимів.

Щодо масляного фільтра. У випадку з цим полем фільтр розташований всередині трансмісії. Тому дістайтеся до елемента фільтра, не аналізуючи конструкцію самої коробки передач, ви не можете. Якщо ваш Ford Kuga вже пройшов досить велику кількість кілометрів, і настав час змінити рідину передач, вам потрібно правильно підготуватися до процедури та зробити все відповідно до інструкцій. Обов’язково спочатку подивіться на експлуатаційний посібник, який прийшов із вашим кросовер.

Уважно прочитайте про коробку передач, її технічні характеристики, дизайн, встановлений на вашій версії автомобіля. Тож вам буде краще знати про розташування всіх компонентів, що значно спростить незалежне обслуговування машини.

Для повної заміни масла для трансмісії на кросовері Ford Kuga слід звернутися до служби автомобіля, яка має спеціальне обладнання. Якщо ви не хочете витрачати гроші на фахівців, то ви можете змінити нафту в гаражних умовах. Процедура, яка буде розглянута далі, повинна проводитися 2. 3 рази. Це повністю очистить гідротрансформер. У випадку з одним очищенням ви зможете витікати не більше 30% масла для трансмісії, що не повністю відновлює нормальну роботу коробки та позбавиться отриманого забруднення.

 • Покладіть селектор коробки в нейтральне положення передач (n). Доцільно розмістити машину над ямою на горизонтально рівній поверхні.
 • Візьміть паперовий фільтр і порожній контейнер, де розвивається розвиток. Це відстежуватиме наявність домішок у вигляді металевої мікросхеми у складі трансмісійної рідини. Їх присутність свідчить про наявність досить серйозних проблем із самою коробкою, що може зажадати ремонту.
 • Під машиною знайдіть зливну пробку. Відкрутіть його, спочатку поставивши ємність для розробки. Знявши пробку картера автоматичної коробки передач, дочекайтеся максимально можливого стоку рідини. Зазвичай з такими маніпуляціями до 3 літрів старого масла залишає картер.
 • Скрутити вилку на місці. Попередньо перевірити його стан. Якщо він деформований або має дефекти, краще змінити пробку. В іншому випадку через неї відбуватимуться витоки трансмісійної рідини. Пробка встановлена ​​на місці за допомогою динамометричного ключа. Момент затягування повинен бути 12 нм.
 • Тепер перейдіть до просоченого простору, де розташована штекер. Через нього налийте нову рідину приблизно в 2,8 літри. Найкраще орієнтуватися на обсяг об’єднаного розвитку. Наскільки це вийшло з картера, однакова кількість повинна бути вилита назад, лише нове масло.
 • Закрийте вилку, запустіть двигун кросовера. Двигун повинен працювати кілька хвилин (3. 5 хвилин буде достатньо). Автоматичний селектор коробки переходить до всіх можливих положень, роблячи паузи протягом декількох секунд у кожному з режимів.
 • Знову вилийте олію з картера, повторіть усі пропущені процедури. Це дасть можливість злити роботу без використання спеціального обладнання та сплати послуг фахівців із служби автомобіля.
 • Доцільно виконувати роботу в 2. 3 рази всього. Якщо, витягуючи олію в останній раз, виходить майже чиста трансмісійна рідина, вам вдалося очистити картер без значного втручання в конструкцію коробки передач.
 • Замінивши масло, запустіть двигун ще раз і перевіряйте температуру масляного трансмісії у вашому картелі “Ford Kugi”.
 • Не забудьте переконатися, що рідина не протікає через автоматичну коробку передач, все герметично і міцно підключено. Використовуючи вимірювану пробку, встановіть поточний рівень змащення автоматичного поля. Якщо потрібно, додайте в картер трохи більше масла.

Навіть 2. 3 часткові заміни, зроблені поспіль, дешевші, ніж промивання системи спеціальною установкою на службі автомобіля. Одне професійне промивання вимагає 1,5. 2 повного обсягу масла передачі. Вартість дорожча.

Хоча на користь професійного захисту за допомогою обладнання, ефективність заміни старої нафти позначається новим. Тож можна зняти максимальну кількість тренувань з картера. І часткова заміна не дозволить усім 100% позбутися старої мастила в автоматичній картері передач. Якщо машина не працює так довго, ви виконуєте заміну відповідно до рекомендацій, то часткову заміну буде досить достатньо.

Коли ви змінюєте масло в коробці передач “Ford Kugi”, спочатку перевірте рівень вимірювання кросівок на холодній автоматичній коробці передач. Тоді вам потрібно проїхати 10. 20 кілометрів, і вже з нагрітою коробкою знову повторно виміряйте кількість масляного трансмісії. Не покладайтеся повністю на рекомендації автовиробника або досвід інших власників кросовера Ford Kuga щодо частоти заміни витратних матеріалів, включаючи масло в автоматичній коробці. Вам потрібно враховувати свою конкретну ситуацію, регулярно контролювати стан автомобіля та реагувати на будь.які негативні зміни в його поведінці вчасно. Це дозволить уникнути серйозних зривів та дорогого ремонту.

Сервіс на автоматичних механічних ящиках Ford Kuga ° 2008

Vibachte, Statty доступна для лишайної мафії.

Для Chitannik Statti Craindelniti Mova на сайті.

Дядько! Для дроблення готових, це не добре для вашого Elektronnu. Хрест, будьте прихильні, бо синій на листі, які Мі був накладений до вас.

Тип dvigun: g6dg / ukda / hydb / hydc

Op’m dviguna: 2.5/2.0d l.

Служба: 140/163 K. З.

При купівлі книг у PDF

Vy snapper до книги vіdraza pyly pay.

Книга буде висвітлена форматом PDF, я, у вас буде сантехнік.

Усі книги Ідалной Яджусті, до празуїму без Відавніцсі.

Elektronni книги нічі не робити Пеперов, i є ї ї ї ї ї ї ї.

Офічі Нашема, представлений в україні, що Польща, Вошаді може бути за дальше для нас для конкретної адреси.

VSI оплачуйте на сайті якомога більше, щоб бути приводом систем Світовиха.

Пілі купує книгу, яку Буде буде від вашого спеціального кабеннету, зірки Vynathashiti ї одночасно одночасно одночасно одночасно.

Виплата цих штор мета дурниць, щоб ходити зі спеціальним кабінетом. Автоматичний поспіх через 10 секунд. Перейдіть у спеціальний кабінет

Книга не визнана для продажу від вашого Краокані. Ви можете зробити рану на папері з версією центральних книг на сайті autoinform96.com.

Оплата за товар, що завіси книг у Електроні Вігугі (формат PDF) на сайті. Для Tsoy Treba знайте цікаву для вас книгу I на кнопці “купити”. Книга книги в Нопці. Pisla Naskanny на кнопці “Купівля” автоматично запускає платіжну систему, для передньої особи LidatitititItitItitItition Vibrain Книга перед світовим світом банківської картки (Visa, MasterCard, Svit Toscho). Pislalovek danya візки про payshic remitsit. Bingle Tevity, Pislaylaya Paysnenna, ви не в так само повертаєте назад на сайт платіжних систем на сайті Krutilvertel.

Обґрунтовані книги

Пислії Платежа пасажирів (Be-by Yaki Resort) Ta звернулася до магазину Krutilvertel Iz Systems Vyt, платити за Storinsky StoryIntsi, ви не в тому самому, щоб потурбуватися про електронну пошту Svіyy, Kudy wa. Yakshcho vi в Zaretniy на веб.сайті Нашу, просто перейдіть на сайти людей. Ви купили книгу прокидатися зі своїм спеціальним Kabіnetai, зірки ї Чжді можливий. У VIPAD, Yakshcho, причини причин не повернулися на сайт, я зачерпнув вкладку платіжних систем для жестів проходження платежу. Mi над вашим аркушом Yakako Boda, доступ до штекера.in.

 • На картці, що стоїть, щоб викласти покупку покупки в Інтернеті
 • Пластикова карта не визнана за здоров’я оплати в Інтернеті.
 • Пластикова карта не оцінюється на здоров’я платежу в нетестерні.
 • Недолік Коштіва на пластиковому Карці.

Для цього проблеми Shchob virishiti tsi, нерішуче застоюючи абонент, щоб написати в техніці банку банку, в Яку. Fakhivtsi до банку, щоб бути в віруситі, що здорова плата.

Вісь, принципи, я всі. Весь процес сплати книги за форматом PDF Z Ремонт автомобіля на веб-сайті Nashu в позику 1-2 KVVILINI.

Yakshcho у вас є Пантан, ви можете його поставити, люті форму Gigal Gallstock, щоб написати нам аркуш на info@krutilver.com.

Коли змінити нафту: Положення та приміщення

коли, змінити, масло, автоматичній, коробці

Перше, що потрібно пам’ятати. це регулярність заміни нафти в автоматичній коробці передач. Не замінюйте його так часто, як у випадку моторного масла. Залежно від бренду, періоди заміни можуть змінюватися. Для власників Ford Kuga рекомендується замінити відповідно до термінів, визначених виробником: один раз на 110-170 тисяч. км. Наступне помітне:. Таким чином, виявляється, що будь.який автомобіль має оптимальний термін служби до 200 тисяч. км, після чого він потребує утилізації. Сучасні реалії, звичайно, далекі від ідеалів автоматичних будівельників. Не буде зайвим зазначити, що раніше автоматична масла передачі змінювалося кожні 35-45 тисяч. км. Це часи, коли мінеральні компоненти базувалися на мастильній рідині. Сучасна олія виготовляється на основі синтетичних речовин, що робить її більш міцною та стійкою до зносу. Правда, вартість цієї речовини не дуже мала. З іншого боку, трохи обшукаючи, ви можете вибрати досить гідні та недорогі аналоги.

 • Коли водій є активним та екстремальним любителем їзди. Різкий старт і гальмування. це чітка ознака того, що необхідно частіше змінювати нафту.
 • Коли 90% часу роботи автомобіля. міське середовище. Постійний перехід від низьких передач до збільшення, руху в основному в низькій передачі. все це “вихлопно” коробка. У зв’язку з цим буде корисно замінити своє життя.мастило.
 • Коли температура навколишнього середовища значно нижча або більша, ніж допустима норма. Відомо, що при відхиленні від нормальної температури експлуатація двигуна та передача можуть бути складними. Звичайно, більш інтенсивний спосіб роботи призводить до того, що зношування та амортизація виробляється швидше, ніж зазвичай.
 • Когда Наблюдатця ретегулярна ракута. Наприклад, перевезення важких вантажів або таксі.
 • Коли автомобіль є частим гостем. Позашляховик будь.якого типу та складності є руйнівним для автоматичної коробки передач, оскільки вам часто доводиться перевантажувати двигун, щоб вийти з болота чи бруду.

Підготовка до заміни: Виберіть масло та інструменти інструментів

коли, змінити, масло, автоматичній, коробці

Відповідно до технічної специфікації автомобіля Ford Kuga, масло в автоматичній коробці передач достатньо для всього періоду роботи. При необхідності необхідно виконати ряд підготовчих робіт. Перш за все, вам потрібно дозволити коробці охолонути. Але не до абсолютно холодного стану. Це збереже плинність та пластичність олії. У ситуації, якщо машина стояла дуже довго, проїжджайте на ній кілька хвилин.

Ми радимо негайно підготувати набір інструментів, який складається з:

 • Ключ для 12;
 • Ключ у 8;
 • злити ємність для зливання олії (пляшка або будь.яке інше судно).

Рекомендується вилити в коробку як високоякісну олію. Як приклад, ви можете зосередитись на мобільному або кастроролі 80W-90. Якщо машина щойно приїхала з морозом, подумайте про більш наполегливі типи нафти (75 Вт, як приклад).

Важливо, щоб масло вилилося в коробку, яку рекомендує виробник. Спробуйте знайти або оригінальний продукт, або його якісний аналог. Якщо ціна вам здається занадто високою, враховуйте, що одного каналу нафти достатньо протягом багатьох років. Його життя обчислюється десятиліттями.

Процес заміни

коли, змінити, масло, автоматичній, коробці

Щоб замінити масло, дотримуйтесь наступного алгоритму:

 • По.перше, звільнити своє місце для заміни. Для цього вийміть кришку картера.
 • Будь.який автомобіль з автоматичною коробкою передач має захисний кожух, який закриває механічну коробку. Його також потрібно демонтувати.
 • Вийміть пробку з отвору для дренажу. Перш ніж видалити пробку, замініть раніше підготовлений контейнер. Ви можете займатися своїм бізнесом, адже текстура нафти не дозволить їй зливатися раніше, ніж за 10-15 хвилин.
 • Злити його, поки “коробка” не заповниться.
 • Наливання олії проводяться, поки вона не досягне рівня краю. Як тільки він перевищує позначку, зупиніться.
 • Оберніть себе ганчіркою і спробуйте видалити всі олії, які видно на поверхні.
 • Встановіть кришку коробки назад, а потім поверніть грязь.

Як бачите, заміна масла. це дуже примітивна та доступна операція, для якої немає сенсу звертатися до сервісного центру. Дотримуючись порад та алгоритму, наведеного вище, ви можете легко впоратися з завданням. Набагато важливіше завдання, ніж процес заміни. З часом визначте необхідність заміни та вибору високоякісної олії.

Топ-3 способи перевірити масло в автоматичній коробці передач

коли, змінити, масло, автоматичній, коробці

На жаль, “чути” або “визначити звук” стану нафти в автоматичній коробці передач. це не буде працювати. Єдине правильне рішення. взяти його зразок. Хоча з критичним розбиттям передачі, ви дізнаєтесь про проблеми з нафтою в будь.якому випадку. Отже, вийміть грязь. Злийте невелику кількість олії і покладіть їх на білий лист або шматок тканини. Щоб зрозуміти, як “забруднено” нафтою, визначте її стан відповідно до наступних критеріїв:

 • Олія прозора, в той час як має природний блиск. Це ознака того, що масло знаходиться у відмінному стані, відповідно, її не потрібно замінювати. Не бійтеся рожевої олії, адже це його звичайна кольорова гамма. Примітно, що навіть якщо колір масла змінюється, то головне, що прозорість залишається.
 • Каламутна і непрозора олія. Ми не рекомендували крапельниці олії на білий аркуш паперу. Якщо це не видно за маслом, то це перший дзвін, який його потрібно змінити. Ви можете змінити мастило частково або повністю.
 • Прозора олія, але з домішкою чіпів. Металеві або пластикові чіпси, суцільні фракції не розуміють, що. все це ознаки неминучого розбиття коробки передач. Якщо ви знайдете такий стан нафти у вашому автомобілі, саме час зв’язатися з дилером.

Передача. це не лише найважливіший вузол автомобілів. Це система, яка відповідає за вашу безпеку в дорозі. Найменша несправність або заклинання механізму під час приводу може спричинити аварію. Якщо під час перевірки масла було виявлено перші «симптоми» автоматичної розбиття передач, ми рекомендуємо почати з дренажу масла. Підготуйте піддон або будь.який інший підходящий контейнер. Оцінюючи всю олію в піддоні для тирси та іншого сміття, ви можете сказати з дев’яносто відсотковою гарантією, що коробка в порядку.

В іншому випадку невеликі стружки, «їжакки» та металеві частинки вказують на те, що один або кілька елементів передачі несправні. Чим більші шматки металу, тим гірша ситуація з автоматичною коробкою передач і тим швидше слід почати ремонтувати.

У прозорому олії пиляння та частинки будуть помітні, що не можна сказати про ситуацію з каламутною рідиною. Ми рекомендуємо просіяти його через сито або невеликий отвір у страві. Якщо нічого не забивається, все в порядку з коробкою.

Процес заміни автоматичних пропусків нафти Ford Kuga. це проста процедура. Вона цілком здатна до звичайного водія. Але не розслабляйтесь. Підійдіть до вирішення проблеми відповідально, наповніть усі необхідні інструменти заздалегідь, придбайте олію та знайдіть зручне місце для виконання операції.

З іншого боку, якщо зі словами “автоматична коробка передач” або “передача”, у вас неоднозначний вираз обличчя, має сенс зв’язатися з офіційним дилером Ford або перевіреним сервісним центром. Хірургія нафти не займає багато часу, тому машина буде готова, поки ви п’єте чашку кави чи чаю.