Як встановити час на LADA Granta

Що потрібно для налаштування часу в Granta

Годинники в розглянутому нами сьогодні авто Granta розташовуються на рідкокристалічному сучасному екрані відповідно на панелі приладів. Всі цифри даного годинника значно більші, ніж будь-які інші цифри і позначення на іншому екрані. На дисплеї, крім точного часу відображається паливний витрата, загальний і добовий пробіг, і інші інформаційні дані.

Зараз потрібно проявити особливу увагу, якщо ви хочете знати, як встановити час власними руками в сучасному ліфтбек від автомобілебудівної компанії АвтоВАЗ. Ви повинні точно визначити, де у вашій машині розташовуються наступні органи управління:

 • Кнопка самостійного управління дисплеєм автомобільної приладової панелі. Це та сама кнопка, яка скидає так званий добовий пробіг.
 • Замок автомобільного запалювання, або ж перемикач габаритів, що розташовується на панелі приладів.
 • Важіль, керуючий склоочисниками (це так званий подрулевой перемикач праворуч). Даний важіль, виконує різні функції, в тому числі він прокручує завжди по колу режими прямого функціонування того самого дисплея, відображаючи таким чином відомості про поточний час, витраті пального, і про пробіг.

чим налаштовуємо

Годинники в автомобілі ВАЗ-2190 знаходяться на рідкокристалічному дисплеї на панелі приладів. Цифри годин значно більші за всіх інших цифр на екрані. Крім часу, дисплей також відображає добовий і загальний пробіг автомобіля, витрата палива і інші дані.

Отже, як налаштувати годинник на Ладі Granta? Для проведення коректного налаштування годин на новій моделі лифтбека від ВАЗ ви повинні чітко знати, де в автомобілі розташовані такі органи управління:

 • замок запалювання. або, як варіант, перемикач габаритних вогнів на приладовій панелі;
 • кнопка управління дисплеєм (кнопка скидання добового пробігу);
 • важіль управління склоочисниками (правий подрулевой перемикач).

Правий подрулевой перемикач, крім всіх інших функцій, повинен прокручувати режими функціонування дисплея по колу, відображаючи відомості про пробіг автомобіля, витрату палива і про поточний час.

Підготовка авто до самостійної регулюванню

З ДСП роблять екран перед автомобілем. Відстань між переднім бампером і листом 3-5 метрів.

 • Перевіряють тиск в шинах і подкачивают, якщо треба.
 • Виставляють положення подкорректора в положення «нуль».
 • Включають ручне гальмо.
 • На переднє (водійське) сидіння викладається вантаж приблизно 75 кг.

Це потрібно для створення максимально стандартної ситуації управління автомобілем.

Коментарі 51

треба було отфотошопіть картинку і намалювати 3,2 на 100Вообще б тоді з 1 поста розмова про витрату почали про витрату, навіть б з годинником не допомогли

У мене пробіг 2200 десь а витрата вже 9.2 спочатку було 14.4. Ну як я їжджу витрата вже, напевно, не зменшитися. На Kalina було 10

а ні хто не сказав що якщо добовий пробіг утримувати то тільки він скинеться а годинник налаштувати треба на загальному пробеге.а у мене витрата 7.7 ​​8.9 на автоматі їжджу як хочу

Lada Granta Liftback Бортовой компьютер и установка часов

хороше зауваження! фото не моє, просто картинка з інтернету.

Я побачив що до цього запису 36 комментов, нахрена я сюди защёл, тут делов з проблемою, на 13 секунд)

якщо знаєш як її вирішити я не знав, тому і запитав у хлопців.

У годиннику все профі! У мене ось інша проблема не знаю як сидушку подалі від керма відсунути? хелп!

У годиннику все профі! У мене ось інша проблема не знаю як сидушку подалі від керма відсунути? хелп!

))) А як фари включити ніхто не підкаже? ввечорі страшно їздити)))

в книзі по експлуатації всі написано, не лінуйся почитай, там багато чого цікавого дізнаєшся.

ти розумніший за всіх? читай уважно коментарі!

а в інтернеті інструкцію не міг знайти чи відразу?

не розумію в чому проблема? вирішив не шукати в інтернеті, а запитати в інтернеті.

який пробіг? чому витрата 8,3? у мене 10,6

Так до речі, мені теж цікаво!) У мене пробіг 11000км. показує 12л. їжджу по місту в основному. двигун 8клапанний, бенз 95 лью.Просто цікаво це нормально?

Так до речі, мені теж цікаво!) У мене пробіг 11000км. показує 12л. їжджу по місту в основному. двигун 8клапанний, бенз 95 лью.Просто цікаво це нормально?

який пробіг? чому витрата 8,3? у мене 10,6

Різний стиль їзди, кількість пробок і т.д. По місту можна їздити перегонами по 30-40 км. витрата один, а можна “завів-прогрів-проїхав два км-остудив, через години дві назад Тоді витрата прагне до плюс нескінченності Здорово відчувалося взимку на трилітровому моторі колишнього авто

ну у мене робота така, що зупинився, заглушив, через хвилин 10-20 поїхав метрів на 50-100

ну у мене робота така, що зупинився, заглушив, через хвилин 10-20 поїхав метрів на 50-100

який пробіг? чому витрата 8,3? у мене 10,6

да хрен знає чому такий витрата але це взимку.

млинець не встиг перший написати інструкцію))

а як включати добовий одонометр знаєш? і як його знову скинути на нуль?))

після включення запалення тиснеш кнопку на спідометре.Долго, Поки годинник не замигають.

Коли замиготіли бисть настроюєш: під кермом, на важелі кнопки якими перемикається пробіг, витрата, залишок і т.п.кнопка вгору додає часикнопка вниз. мінути.Ілі наоборот.ТоропісьЕслі задумався. блимати перестає.

після включення запалення тиснеш кнопку на спідометре.Долго, Поки годинник не замигають.

Коли замиготіли бисть настроюєш: під кермом, на важелі кнопки якими перемикається пробіг, витрата, залишок і т.п.кнопка вгору додає часикнопка вниз. мінути.Ілі наоборот.ТоропісьЕслі задумався. блимати перестає.

А ось в “стандарті” все робиться однією кнопкою, бо на підрульові перемикачі нічого немає. Натиснув довго. замиготіли годинник. встановив короткими натисканнями. замиготіли хвилини. те ж саме

Причини збою настройок

В процесі експлуатації може відбутися збій налаштувань 93. Причиною виникнення проблеми здатні стати:

 • Розряджена батарея комунікатора. Індикатор її стану відображається на брелоку, тому можна своєчасно уникнути повної розрядки акумулятора. При низькому заряді годинник може відставати.
 • Заміна батарейки в брелоку. При заміні джерела живлення відбувається обнулення раніше встановлених параметрів часу. Виняток становить тільки випадок, якщо сигналізація була поставлена ​​в режим охорони. Тому до заміни джерела живлення виконувати установку годин на сіглізаціі Starline А93 не рекомендується.
 • Некоректна робота комунікатора. Якщо батарея заряджена, то причиною збою тимчасових налаштувань можуть стати проблеми з програмним забезпеченням пульта.

інструмент

Для настройки знадобиться наступний інструментарій:

 • шестигранник на 6;
 • лист ДСП, приблизно 2 на 3 м;
 • набір крейди;
 • парочка старих газет середнього обсягу.

Замість листа можна використовувати рівну вертикальну поверхню, наприклад, паркан будівництва.

Lada Granta ліфтбек (2019 рік). Керівництво. частина 4

Перехід в режим установки часу проводиться длитель-ним натисканням кнопки управління 20 (рис. 29а) при індикації лічильника загального пробігу. При цьому розряди годин переходять в миготливий режим. Подальші дії залежать від наявності клавіш управління на перемикачі стеклоочістітеля.Прі відсутності клавіш управління на перемикачі склоочисника установка годин проводиться натисканням кнопки управління 20 (рис. 29а). При паузі в натисканнях більше 5 секунд відбувається перехід до установки хвилин, установка хвилин аналогічна установці годин. Наступні паузи в нажа-тиях більше 5 секунд перемикають в режим установки часового поясу, а потім до виходу з режиму установки времені.Прі перемикачі склоочисника з 3-ма клавішами управління (рис. 29в) установка показань проводиться клавішами і (поз. 2, рис. 29в). Клавішею «RESET» (поз. 3, рис. 29в) проводиться перемикання коригувальних-ваних параметрів в послідовності «годинник». «міну-ти». «часовий пояс». Вихід з режиму установки време-ні. після натискання кнопки управління 20 (рис. 29а) або пауза в натисканні будь-якої клавіші понад 60 секунд.Прі перемикачі склоочисника з 6-ма клавішами управління (рис. 29г) установка показань проводиться клавішами і (поз. 3 і 4, рис. 29г), а перемикання коректованих параметрів клавішами і (поз. 1 і 2, рис. 29г). Вихід з режиму установки часу. після натискання клавіші «Menu / Exit» (поз. 6, рис. 29г) або пауза в натисканні будь-якої клавіші більше 60 секунд.

Примітка. У зоні впевненого прийому сигналів систем GLONaSS / GPS досить установки тільки часового поясу, показання годин (з урахуванням часового поясу) і хвилин будуть встановлені автоматично.

Функції бортового комп’ютера відображаються в поле 3 (рис. 29б). Перелік функцій і управління індикацією визначаються наявністю клавіш управління на перемикачі стеклоочістітеля.Прі відсутності клавіш управління на перемикачі сте-клоочістітеля в поле бортового комп’ютера відображається тільки «температура охолоджуючої рідини».При наявності клавіш управління на перемикачі сте-клоочістітеля перемикання на дисплеї функції про- провадиться клавішами (поз. 2, рис. 29в) або (поз. 2, рис. 29г) в прямій послідовності і клавішами (поз. 2, рис. 29в) або (поз. 1, рис. 29г) в зворотній послідовності.Обнуленіе (скидання) параметрів маршруту (пп. 5-8 табли-ці) проводиться тривалим натисканням клавіші «RESET» (поз. 3, рис. 29в) або «Menu / Exit» (поз. 6, рис. 29г) при інді.каціі будь-якого з параметрів маршруту.

NHẬN XÉT 43

На 500₽ заправився. Дякую за годинник величезна.

Дякуємо. Весь час забуваю і дивлюся цей відсів

Величезне спасибі тобі братанЧестно я не знав, дурень хотів акумулятор від’єднати в 00 00 і знову соідініт

Ассаляму ‘алейкум уа рахматуллаһі уа баракатуһу. Витрата 6.5 л / 100 км. Чекаю відповіді.

Допомогло спасибі. На Datsun така ж хульних

Дякую чувак, таким як ти вхід в рай без черги!

в момент перегляду в мене теж було 17:11

Дякуємо! Кнопочки можна утримувати і годинник хвилини самі біжать.

Спасибі друг. Допомогло, а то всю дорогу ебался

А якщо немає такого перемикача на важелі?

Дякую за відео. Дрібниці А приємно. На відосік лайк

Я налаштував на 17:03. Щось в цьому відео таємниче

Брат спасибі, дуже допоміг, дай бог тобі здоров’я, і ​​твої дітям, і всім родичам. Привіт з Воронежа)

у мене немає цих кнопок на рульовому перемикачі, що робити?

Красунчик Спс я цілу годину голову ламав

Я особисто не знав, як їх налаштувати, подивився твій відсів і все вийшло) привіт з Грозного

А як на самій ніщебродской версії? Там на під рульовою клавіші ніхрена немає. Тільки ця кнопка на панелі. І як ?

Дочекатися півночі, зняти клему акумулятора, поставити клему назад)

Електрообладнання LADA Granta (Lada Granta).

Електрообладнання LADA Granta виконано за загальноприйнятим стандартом однопровідною схеми з’єднань проводів. Це означає, що всі вузли і деталі, що живляться джерелом постійного струму мають з’єднання з кузовом автомобіля. Кузов автомобіля виконує роль «мінусового проводу». Це слід враховувати при проведенні будь-яких ремонтних робіт, пов’язаних з електрообладнанням автомобіля.

Харчування споживачів здійснюється від акумуляторної батареї, встановленої в моторному відсіку Granta. При заведеному двигуні харчування здійснюється від генератора. Коммутірованіе основних ланцюгів автомобіля відбувається за допомогою комбінованого замку запалювання. Більшість електроприладів Granta працює тільки при включеному замку запалювання. До таких пристроїв відносяться ближнє світло фар, склоочисник, підігрів стекол, підігрів сидінь і багато іншого. Інші елементи можуть працювати і без запалювання, наприклад магнітола, стоп-сигнали, габаритні вогні, прикурювач. Нижче приведена електрична схема Granta.

Електрична схема вузлів і з’єднань автомобіля LADA Granta.

Якщо Ви вирішили самостійно проводити ремонт або втручатися в електрообладнання Granta, то слід завжди дотримуватися одного правила. при виконанні будь-яких подібних робіт, слід знімати мінусову клему акумулятора. При цьому знімати клему допускається тільки при вимкненому запаленні

Це дозволить уникнути коротких замикань з необережності і зайвий раз збереже ваші плавкі запобіжники. Про запобіжниках на LADA Granta читайте на сторінках відповідного розділу

У розділі будуть наведені описи всіх основних електричних вузлів автомобіля LADA Granta, їх схеми з’єднань і підключень. Не забувайте регулярно проводити профілактику клем і наконечників акумулятора, очищаючи їх від оксидів і бруду.

Як працює

При натисканні на газ, відбувається секундна затримка, машінадумает, а потім їде. Спробуємо позбутися цього. Динаміка розгону отнастройкі не покращиться, швидше машина їхати не стане. Але управління будетболее приємним. Спочатку відключаємо масу від акумулятора, а потім снімаемелектронную педаль з автомобіля.

Що потрібно для налаштування часу в Granta

Годинники в розглянутому нами сьогодні авто Granta розташовуються на рідкокристалічному сучасному екрані відповідно на панелі приладів. Всі цифри даного годинника значно більші, ніж будь-які інші цифри і позначення на іншому екрані. На дисплеї, крім точного часу відображається паливний витрата, загальний і добовий пробіг, і інші інформаційні дані.

Зараз потрібно проявити особливу увагу, якщо ви хочете знати, як встановити час власними руками в сучасному ліфтбек від автомобілебудівної компанії АвтоВАЗ. Ви повинні точно визначити, де у вашій машині розташовуються наступні органи управління:

 • Кнопка самостійного управління дисплеєм автомобільної приладової панелі. Це та сама кнопка, яка скидає так званий добовий пробіг.
 • Замок автомобільного запалювання, або ж перемикач габаритів, що розташовується на панелі приладів.
 • Важіль, керуючий склоочисниками (це так званий подрулевой перемикач праворуч). Даний важіль, виконує різні функції, в тому числі він прокручує завжди по колу режими прямого функціонування того самого дисплея, відображаючи таким чином відомості про поточний час, витраті пального, і про пробіг.

Маршрутний комп’ютер

Маршрутний комп’ютер (МК), показаний на рис. 37, встановлюється в варіантному виконанні замість годин в автомобілях ВАЗ 2110, ВАЗ 2111, ВАЗ 2112. МК має 15 функцій, розбитих на 3 групи (див. Табл. 2). Вибір групи здійснюється кнопками 1, 2 і 3.

У кожній групі функції розділені на основні та додаткові. Основні функції перебираються по кільцю кнопками 1, 2 і 3. Додаткові функції перебираються кнопкою 5. При вимкненому запаленні комп’ютер завжди знаходиться в режимі «Поточний час». При знятому акумуляторі хід годинника і все накопичуються параметри зберігаються не менше 1 міс.

Підготовка авто до самостійної регулюванню

З ДСП роблять екран перед автомобілем. Відстань між переднім бампером і листом 3-5 метрів.

 • Перевіряють тиск в шинах і подкачивают, якщо треба.
 • Виставляють положення подкорректора в положення «нуль».
 • Включають ручне гальмо.
 • На переднє (водійське) сидіння викладається вантаж приблизно 75 кг.

Це потрібно для створення максимально стандартної ситуації управління автомобілем.

Регулювання часу:

 • Вам необхідно переконатися, що бортовий комп’ютер відображає загальний пробіг автомобіля, а не кожен день. При необхідності змініть відображається пробіг, натискаючи кнопку скидання один раз в день;
 • Потім натисніть і утримуйте кнопку щоденного скидання миль до позначки годин;
 • Після того, як годинник засвітяться, вам потрібно натиснути кнопки на скло за допомогою: кнопка «вгору» встановлює «годину», а кнопка «вниз». «Хвилини». Якщо ви зробите помилку, немає шляху назад, тільки йти вперед.
 • Після установки правильного часу, ви повинні знову натиснути кнопку щоденного скидання.

як адаптувати

Після цього включаємо запалювання на 30-40 секунд. Будуть слишнищелчкі, після їх закінчення запалювання вимикаємо. Далі потрібно почекати 4 хвилини, щоб відключилася головне реле. У нас чомусь воно відключилася раніше.

Тепер потрібно проїхати на 2 передачі 6-7 разів на оборотах С1000 до 4500. Коли відпускаємо газ, потрібно, щоб автомобіль накатом сніжалобороти двигуна. Після усієї кількості повторень адаптація завершується.

Як встановити час на панелі LADA Granta

Практично кожен автовласник, який став щасливим володарем автомобіля LADA Granta, при виїзді з автосалону напевно стикався з проблемою настройки годинника на панелі приладів. Годинники відображаються в верхній частині ЖК панелі, і цифри ці помітніше крупней інших. Що хочеться порадити в даній ситуації? Можна звернутися до інструкції з експлуатації автомобіля. Дана інформація там є, але знайти її там важкувато.

Щоб налаштувати годинник не треба звертатися в дилерський центр. Процедура настройки дуже докладно описана в керівництві з експлуатації автомобіля. Але ми постаралися описати все ще докладніше, користуйтеся. Не забудьте сказати спасибі у вигляді лайка!

Хлоп’ята, всім привіт! Потрібна ваша допомога! Відключав акумулятор, годинник відповідно сбілісь.Не можу налаштувати! Допоможіть, будь ласка! Усім заранее спасибо!

Годинника на LADA Granta

Кнопка перемикання режимів пробігу автомобіля відзначена стрілкою

Кнопка «вгору» додає годину, кнопка «вниз» додає одну хвилину

Щоб налаштувати годинник не треба звертатися в дилерський центр. Процедура настройки дуже докладно описана в керівництві з експлуатації автомобіля. Але ми постаралися описати все ще докладніше, користуйтеся. Не забудьте сказати спасибі у вигляді лайка!

Відключив акумулятор, і збилося час. Потрібна настройка годин на Granta. Як це зробити?

 • Падає стрілка спідометра під час руху в LADA Granta. 2 відповіді
 • Горить сигналізатор “двигун” на ВАЗ Granta. 2 відповіді
 • Як поміняти запобіжник приладу панелі?. 2 відповіді
 • Що показують цифри внизу на дисплеї LADA Granta?. 2 відповіді
 • Значок антени блимає в LADA Granta. 2 відповіді

2) знайти на панелі приладів кнопку, яка скидає добовий пробіг;

3) утримувати кнопку поки не почне блимати циферблат;

4) знайти на важелі двірників кнопковий вимикач;

5) верхня кнопка налаштовує годинник, а нижня. хвилини;

Підпишись на наш канал в Я ндекс.Дзене

Ще більше корисних порад в зручному форматі

Годинники доведеться налаштовувати завжди після відключення акумулятора від автомобільної ланцюга. На подив годинник «ходять» досить чітко довгий час.

На відео нижче приклад налаштування годин на LADA Granta, все з поясненнями!

Годинника на LADA Granta

Кнопка перемикання режимів пробігу автомобіля відзначена стрілкою

Кнопка «вгору» додає годину, кнопка «вниз» додає одну хвилину

установка годин

Ось такими нехитрими маніпуляціями годинник в нашому автомобілі встановлені.

Годинники доведеться налаштовувати завжди після відключення акумулятора від автомобільної ланцюга. На подив годинник «ходять» досить чітко довгий час.

На відео нижче приклад налаштування годин на LADA Granta, все з поясненнями!

Коментарі 51

треба було отфотошопіть картинку і намалювати 3,2 на 100Вообще б тоді з 1 поста розмова про витрату почали про витрату, навіть б з годинником не допомогли

У мене пробіг 2200 десь а витрата вже 9.2 спочатку було 14.4. Ну як я їжджу витрата вже, напевно, не зменшитися. На Kalina було 10

а ні хто не сказав що якщо добовий пробіг утримувати то тільки він скинеться а годинник налаштувати треба на загальному пробеге.а у мене витрата 7.7 ​​8.9 на автоматі їжджу як хочу

хороше зауваження! фото не моє, просто картинка з інтернету.

Я побачив що до цього запису 36 комментов, нахрена я сюди защёл, тут делов з проблемою, на 13 секунд)

якщо знаєш як її вирішити я не знав, тому і запитав у хлопців.

У годиннику все профі! У мене ось інша проблема не знаю як сидушку подалі від керма відсунути? хелп!

У годиннику все профі! У мене ось інша проблема не знаю як сидушку подалі від керма відсунути? хелп!

))) А як фари включити ніхто не підкаже? ввечорі страшно їздити)))

в книзі по експлуатації всі написано, не лінуйся почитай, там багато чого цікавого дізнаєшся.

ти розумніший за всіх? читай уважно коментарі!

а в інтернеті інструкцію не міг знайти чи відразу?

не розумію в чому проблема? вирішив не шукати в інтернеті, а запитати в інтернеті.

який пробіг? чому витрата 8,3? у мене 10,6

Так до речі, мені теж цікаво!) У мене пробіг 11000км. показує 12л. їжджу по місту в основному. двигун 8клапанний, бенз 95 лью.Просто цікаво це нормально?

Так до речі, мені теж цікаво!) У мене пробіг 11000км. показує 12л. їжджу по місту в основному. двигун 8клапанний, бенз 95 лью.Просто цікаво це нормально?

який пробіг? чому витрата 8,3? у мене 10,6

Різний стиль їзди, кількість пробок і т.д. По місту можна їздити перегонами по 30-40 км. витрата один, а можна “завів-прогрів-проїхав два км-остудив, через години дві назад Тоді витрата прагне до плюс нескінченності Здорово відчувалося взимку на трилітровому моторі колишнього авто

ну у мене робота така, що зупинився, заглушив, через хвилин 10-20 поїхав метрів на 50-100

ну у мене робота така, що зупинився, заглушив, через хвилин 10-20 поїхав метрів на 50-100

який пробіг? чому витрата 8,3? у мене 10,6

да хрен знає чому такий витрата але це взимку.

млинець не встиг перший написати інструкцію))

а як включати добовий одонометр знаєш? і як його знову скинути на нуль?))

Настройка часов на Лада Гранта

після включення запалення тиснеш кнопку на спідометре.Долго, Поки годинник не замигають.

Коли замиготіли бисть настроюєш: під кермом, на важелі кнопки якими перемикається пробіг, витрата, залишок і т.п.кнопка вгору додає часикнопка вниз. мінути.Ілі наоборот.ТоропісьЕслі задумався. блимати перестає.

після включення запалення тиснеш кнопку на спідометре.Долго, Поки годинник не замигають.

Коли замиготіли бисть настроюєш: під кермом, на важелі кнопки якими перемикається пробіг, витрата, залишок і т.п.кнопка вгору додає часикнопка вниз. мінути.Ілі наоборот.ТоропісьЕслі задумався. блимати перестає.

А ось в “стандарті” все робиться однією кнопкою, бо на підрульові перемикачі нічого немає. Натиснув довго. замиготіли годинник. встановив короткими натисканнями. замиготіли хвилини. те ж саме