Як включити кондиціонер в Peugeot 308

Перед тим, як почати

Почніть з автомобіля на рівній поверхні з паркуванням трансмісією і комплект аварійного гальма. Двигун повинен бути вимкнений, але прогрітий. Одягайте захисні окуляри і рукавички. для захисту від травм. Ніколи не ослабляйте і не викручуйте шланги або фітинги перед розрядка система холодоагенту. Система дійсно містить невелику кількість масла який може бути вигнаний при виписці.

Ви побачите інструменти та витратні матеріали, використовувані в наступних посібниках, які ви будете можна знайти всюди і в кінці цієї статті, а також список конкретних керівництва по ремонту.Следует пам’ятати, що всі системи кондиціонування працюють на той же принцип.

Добре, тепер, коли ви пройшли прискорений курс по роботі системи, давайте підійдемо до ця проблема як у механіка.

3. Тепловий насос / кондиціонер не охолоджується, як очікувалося

Коли ваш кондиціонер і вентилятор працюють, але в вашому домі все ще тепло:

Якщо це не проблеми, то, ймовірно, в системі мало холодоагенту, і фахівця з кондиціонування необхідно буде знайти витік, усунути витік і заправити систему до необхідного рівня холодоагенту

Рада домовласника: Більшість HVAC-компаній пропонують плани обслуговування, які включають чистку змійовиків один або два рази на рік і інші кроки з технічного обслуговування, які можуть забезпечити ефективну і довговічну роботу вашого кондиціонера, а також запобігти деяким дорогі ремонтні работи.Некоторие з них включають знижку на типи ремонту, які ми тут обговорюємо, і пріоритетне обслуговування в разі виходу з ладу вашого кондиціонера. Контракти на технічне обслуговування HVAC та їх вартість обговорюються в нашому Керівництві по вартості ремонту кондиціонера.

1. Тепловий насос / кондиціонер не працює

Якщо температура в вашому домі вище, ніж встановлено на термостаті, і термостат знаходиться в режимі змінного струму, перевірте наявність цих проблем в наступному порядку:

Поради для самостійного виготовлення: Якщо ви заміните плату управління самостійно, і це не рішення, ви, ймовірно, не зможете повернути плату, тому пам’ятайте про це фінансовий ризик, коли розглядаєте варіант «Зроби сам» або «Зроби сам» Професійно ремонт змінного струму. Перед заміною плати сфотографуйте з’єднання проводки або позначте їх стрічкою (або і тим, і іншим), щоб переконатися, що дроти підключені до нової платі так само, як вони були підключені до вихідної платі.

Виникла проблема з електропроводкою в вашому домі

В цілому, скільки у вас проблем з електроприладами в вашому домі? Чи регулярно вмикається і вимикається світло? Видають чи побутові прилади дзижчить звук при першому включенні? Часто ознаки проблем з проводкою з’являються ще до того, як пудинг потрапляє в вентилятор.

Якщо ви часто стикаєтеся з чим-небудь з цього, вам знадобиться електрик, щоб усунути основну прічіну.А якщо це вплинуло на ваш блок змінного струму, вам знадобиться фахівець з HVAC для проведення діагностичного тесту.

Брудні змеевики випарника

Полум’я, бруд, пил і всі інші неприємні забруднення з повсякденного життя можуть накопичуватися на змеевиках випарника, конденсаторі або фільтрі всередині вашого кондіціонера.По суті, ваш кондиціонер сповнений компонентів, які схильні до скупчення сміття. Коли сміття накопичується на різних компонентах вашого кондиціонера, це знижує ефективність вашої системи і в кінцевому підсумку може призвести до повного виходу з ладу. Зробіть собі (і свою систему) ласку і заплануйте регулярне технічне обслуговування змінного струму.

8. Система видає незвичайний шум

Компресорно-конденсаторні блоки центрального кондиціонера видають пусковий шум, а потім гудуть під час циклу, часто видаючи клацали звук при виключенні. Все це нормально.Следующіх шумів немає, і ось що вони означають:

  • Низьке, постійне гудіння при непрацюючому вентиляторі: заклинило двигуни вентиляторів, які вимагають заміни, часто видають низький гуде шум, хоча проблема може бути пов’язана і з несправним компресором.
  • Вібраційний гудіння: Цей тип гудіння часто вказує на те, що щось погано закріплено в конденсаторному блоці, наприклад, в кріпленнях двигуна вентилятора або в корпусі, і затягування кріплень або розміщення поролону між труться частинами може зупинити шум
  • Різкий дзижчить шум: Конденсатор буде гудіти при запуску, але якщо гудіння зберігається і змінний струм не запускається, це вказує на несправне пусковий реле або конденсатор.
  • Вереск: Підшипник в вентиляторі конденсатора (якщо шум зовні) або в двигуні вентилятора (якщо шум в приміщенні), ймовірно, несправний, і його слід замінити до того, як він розіб’ється, що може привести до серйозного пошкодження телефону
  • Свист: Найбільш частою причиною сильного свисту є засмічення термостатичного розширювального клапана (TXV) брудом.
  • Вереск з брязкотом: Ця проблема може бути викликана ослабленим або зношеним шківом в системі з ремінним приводом (середній ремонт) або може вказувати на відмову компресора (капітальний ремонт або заміна)
  • Волаючи або пронизливий шиплячий звук: Це вказує на те, що тиск холодоагенту в системі досить висока, щоб викликати вибух компресора, тому слід негайно відключити живлення пристрою і викликати фахівця з обслуговування.
  • Деренчання: У вашого кондиціонера може виникнути проблема з запуском, яку легко вирішити за допомогою відповідної деталі, або компресор може почати виходити з ладу, і це часто означає, що прийшов час для нового центрального кондиціонера

Ми також закінчили докладний посібник щодо шумів змінного струму і теплового насоса тут:

Peugeot 308 / Кондиціонер | Автор топіка: Urquhart

Учасники групи. Хочу звернутися до вас за допомогою.

Peugeot 308. 2008 року. Рідний Француз. Днями полетів кондиціонер. Дует гарячим, вентилятор не працює. всі запобіжники цілі, продзвонювали. Сам Кондиціонер заправили, дірок немає. Зняв морду, Радіатор почистили, поміняв реле кондея. (Під правою фарою находітся.чтоби дістати потрібно було зняти морду). Не невже компресор голову мучить ?? або на діагностику НАО вести? спасибі!

Denis (Janiya) На діагностику з самого початку треба було.

Ivan (Ellis) Аналогічна проблема, але тільки з резистором вентилятора, замінив в ньому термопредохранитель, але кондер відмовляється працювати як і раніше, немає першої швидкості, швидше за все вона включитися після видалення помилки, або прогріванні автомобіля до спрацьовування оной, першої швидкості, якщо включитися то і кондер слідом.

Dmitry (Carmania) Іван, Проблема в Помпе на термостаті)

Denis (Janiya) Діма, абсолютно все коштує грошей, в тому числі і не потрібні витрати.

Ivan (Ellis) проблему вже вирішив там все просто напросто згорів термопред в резисторі вентилятора, вже замінив, всього то 20 рублів, і поганяв маленько на ньому до прогріву включення вентилятора, і вуаля все рабоате.

ПЕЖО 308 КОНДИЦИОНЕР

Мітки: Як включити кондиціонер на Peugeot 308

Не працює кондиціонер? В чому причина? | Автор топіка: Діма)

Підкажіть будь ласка. На Peugeot 308 перестав працювати кондиціонер. Приїхала в сервіс, сказали причина в термостаті, шлюб виробника, потрібно його замінити. На авто попросили не їздити тому машина буде перегріватися. Але авто не перегрівається. У чому може бути справжня причина?

Станіслав Швидше за все відсутність фреону, або що рідше. поломка Недпавно купив задешево автомобіль, так кондей не працював, колишній господар не питання, що з кондиціонером, не знав відповіді, просто, кугда він купував працював, тепер немає Я закачав фреон і усе стало працювати. А на сервісі, можливо просто розводять або не знають Краще мати думку декількох експертів, але, на рахунок не їздити на автомобілі, це вже повна маячня.

Василь Вам же там сказали Ну жінки ну народ.

Григорій хм таки не включайте кондиціонер поки не замінять термостат, а ваще с’ездійте в інший сервіс.

Peugeot 308 обзор. Отзыв об автомобиле 77 000 км.

Єгор фреон перевір. мож в цьому причина, а може і ні. у знайомого на Opel Astra теж не працював як не намагається так і не зробили

Юрій А причому тут термостат, у кондея окремими родіатор, це розлучення їдь до фахівця з кондея.

Ілля все правильно вам сказали на сервісі справа в термостаті! а машина перегріватися не буде так як термостат схоже заклинив на у відкритому положенні і охолоджуюча рідина ганяє по великому колу! так що міняти його треба!)))))))))) фреон ні до чого машинка нова так що врятли у вас він випарувався))))))

Анатолій жінка, краще замініть термостат і потім спокійно катайтеся. Не випробовуйте на міцність бідного пижика.

Любов їхати до спецам по кондером може трубка перетерлась

Антоніна Поїхати до авторизованих дилерів Пижо в вашому регіоні і в усьому послухатися майстра беззаперечно і без подальших “твоческіх” пошуків. Це очевидно.

Ігор Може треба з хлагентом розібратися Раїса, може муфта включення компресора “наїлася”, тоді дешевше без нього поїздити до зими, а там продавати!