Як включити Bluetooth на Kia RIO

.67.3 НАСТРОЙКА МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ «HANDS-FREE»

НАСТРОЙКА МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ «HANDS-FREE»

Paired list (перелік підключених пристроїв)

Bluetooth connection (підключення Bluetooth

Delete phone book (видалення телефонної книги)

Процедура підключення пристрою:

Якщо Ви хочете встановити з’єднання з системою «Bluetooth в перший раз, необхідно здійснити процедуру узгодження відповідно до зазначеного нижче порядком:

Поверніть вимикач у положення Асі.

Увімкніть аудіосистему і Ваш мобільний телефон.

На короткий час натисніть на кнопку MENU.

Повертайте регулятор MENU / VOL до вибору пункту PAIR PHONE, потім натисніть на кнопку ENTER.

На дисплеї з’явиться напис READY ТО PAIR (готовий до підключення), а потім напис «PASSCODE = 1234″ (код =-1234).

Увімкніть функцію підключення через Bluetooth

Увімкніть режим пошуку устаткування, що підтримує функцію Bluetooth. Для більш детальної інформації зверніться до інструкції з експлуатації вашого мобільного телефону. Якщо в режимі пошуку пристрій виявлено, це буде відображено на дисплеї Вашого мобільного телефону.

Виберіть пристрій під назвою MY CAR (мій автомобіль).

Введіть код 1234, показаний на дисплеї аудіосистеми, за допомогою клавіатури Вашого мобільного телефону, а потім натисніть клавішу підтвердження на Вашому мобільному телефоні.

Після завершення підключення аудіосистема автоматично зареєструє мобільний телефон, і на дисплеї аудіосистеми з’являться написи «PAIRING ОК» (успішне підключення) і.CONNECT ОК »(успішне встановлення зв’язку). Якщо система не може зареєструвати телефон (з’являється повідомлення «PAIRING FAIL».неудачное підключення), то знову виконайте описану процедуру або зверніться до керівництва по експлуатації Вашого мобільного телефону.

READY ТО PAIR PASSCODE = 1234 (готовий до підключення, код.-1234)

Налаштування вашого мобільного телефону: Виберіть пристрій «MYCAR», потім введіть код 1234

CONNECT ОК (успішна зв’язок)

Кілька разів на кнопку для виходу в основне меню.

1 Назва мобільного пристрою зв’язку

Ви можете зареєструвати до 5 різних мобільних телефонів, що підтримують функцію Bluetooth Однак одночасно Ви можете користуватися тільки одним телефоном. Якщо Ви вже зареєстрували 5 різних мобільних телефонів з функцією Bluetooth то новий мобільний телефон може тільки замінити один з раніше зареєстрованих. Для видалення раніше зареєстрованого телефону використовуйте функцію DEL PHONE (видалення телефону).

Перелік підключених телефонів

Перелік підключених телефонів показує, які телефони Bluetooth були підключені або зареєстровані системою. Якщо в цьому переліку містяться кілька мобільних телефонів, то Ви можете вибрати бажаний телефон для підключення через систему Bluetooth В наведеному нижче прикладі буде підключений телефон «Mobile 2».

PAIRED LIST (перелік підключених пристроїв)

CONNECT OK

CONNECT FAIL (з’єднання не встановлю.)

PAIRED LIST (перелік підключених пристроїв)

Кілька разів на кнопку для виходу в основне меню.

Ця функція усуває зв’язок між системою Bluetooth і зареєстрованим мобільним телефоном. У наведеному нижче прикладі буде відключений мобільний телефон “Mobile 2», а телефон “Mobile 1» залишається підключеним до системи.

Кілька разів на кнопку для виходу в основне меню.

Для з’єднання «Моbile 2» на дисплеї з’явиться напис «DISCONNECTED» (вимкнено), потім «Моbile 2» і «DELETED» (видалено).

Активація функції Bluetooth / strong>

Включення або відключення функції Bluetooth Для включення телефонного зв’язку «hands-free» необхідно активувати функцію Bluetooth (за винятком режиму підключення, в якому вона активується автоматично).

CONNECT OK

Киа Рио как подключить блютуз

Delete phone book list (видалення телефонної книги)

Щоб видалити всю інформацію з телефонної книги, виконайте наступне:

Кілька разів на кнопку для виходу в основне меню.

Як підключити телефон до машини через Bluetooth?

 • Переконайтеся, що ваш автомобіль видно телефону і готовий до підключення.
 • Відкрийте настройки телефону.
 • Виберіть Підключення пристрою. Якщо ви бачите кнопку Bluetooth, натисніть її.
 • Виберіть Додати пристрій назву автомобіля.

Як відтворити музику з телефону в машині?

 • Один кінець кабелю вставляємо в AUX вхід на магнітоли, а другий в 3.5 mm вихід на телефоні.
 • Магнітолу перемикаємо в режим AUX.
 • На телефоні включаємо музику і слухаємо її в своєму автомобілі.
 • Керувати відтворенням музики можна тільки на телефоні.

Як включити Bluetooth на Kia Sportage?

Робиться це досить просто, для цього потрібно лише зайти в меню налаштувань телефону і мультемедіа, а потім активувати бездротову функцію передачі даних через Bluetooth. У наступні рази, після синхронізації, потреби в активізації функції передачі даних вже не буде, так як підключення відбудеться автоматично.

Як підключити телефон до Kia Sportage 2013?

 • На короткий час натисніть на кнопку MENU.
 • Натисніть на кнопку ENTER.
 • Повертайте регулятор MENU / VOL до вибору пункту PAIR PHONE, потім натисніть на кнопку ENTER.
 • На дисплеї з’явиться напис READY ТО PAIR (готовий до підключення), а потім напис «PASSCODE = 1234″ (код =-1234).

Як підключитися до Kia RIO?

На телефоні зайдіть в налаштування Bluetooth і знайдіть пристрій, до якого хочете подлючен. Kia MOTORS і натисніть на кнопку «сполучення». Після чого вас можуть попросити ввести код, який відображається на дисплеї автомагнітоли. Далі почнеться синхронізація даних і по її закінченню смартфон буде підключений.

Швидка відповідь: Як підключити Bluetooth до машини Kia RIO?

На телефоні зайдіть в налаштування Bluetooth і знайдіть пристрій, до якого хочете подлючен. Kia MOTORS і натисніть на кнопку «сполучення». Після чого вас можуть попросити ввести код, який відображається на дисплеї автомагнітоли. Далі почнеться синхронізація даних і по її закінченню смартфон буде підключений.

Як підключити телефон до Kia Соул?

Сполучення через меню налаштувань [PHONE] (Телефон)

Натисніть кнопку Виберіть [Phone] (Телефон) Виберіть [Pair Phone] (об’єднати телефон). Натисніть на регулятор TUNE Наступні кроки аналогічні описаним в розділі «Якщо немає парних пристроїв» на попередній сторінці.

Функції Bluetooth на Kia RIO

Давайте докладніше розглянемо особливості Bluetooth на Kia RIO. Як ми вже бачили, основне завдання Bluetooth. передача даних між двома пристроями. Однак його переваги вельми обмежені. Фактично, ми в основному будемо використовувати Bluetooth на транспортних засобах, щоб:

 • Телефонуйте в режимі гучного зв’язку зі звуком з динаміків вашого Kia RIO.
 • Передавайте музику через Bluetooth і слухайте її через динаміки свого Kia RIO.
 • Доступ до контактів вашого телефону з автомагнітоли вашого Kia RIO
 • Керуйте своїм телефоном за допомогою голосу (наприклад, зателефонуйте кому-небудь або змініть музику)

Всі ці функції близькі до того, що ви тепер можете отримати з USB-підключенням вашого мобільного телефону до вашого Kia RIO, тим не менш, не всі версії Kia RIO побудовані з USB-портом, і технологія Bluetooth стає нормою. Це дозволяє вам не підключати свій мобільний телефон до Kia RIO, щоб скористатися цими функціями.

Технологія Bluetooth: що це таке?

Щоб почати цей контент, ми розглянемо технологія Bluetooth, а точніше про його походження і як працює bluetooth на Kia RIO. Технологія Bluetooth була створена в 1994 році компанією Ericsson, що виробляє мобільні телефони, а в 1999 році була розроблена група інтересів, що об’єднала різні технологічні компанії, і технологія Bluetooth була включена в перше обладнання. Його мета. замінити інфрачервону технологію який вже міг передавати інформацію по бездротовій мережі між двома продуктами, але повинен був знаходитися близько і не мати перешкод між передавачем і приймачем інформації. На відміну від інфрачервоного (IrDA), в якому використовуються світлові хвилі, функції Bluetooth з частотою 2.4 ГГц радіохвилі, які дозволяють йому проходити крізь об’єкти. Як правило, потужність передачі дозволяє передавати дані на відстань близько десяти метрів. Для Bluetooth на Kia RIO, це дозволить вам підключити ваш телефон до автомобільного радіо і користуйтеся основними функціями автомобільного комплекту. Це справедливе перевагу, тому що вже кілька років використання Bluetooth-гарнітур в автомобілях заборонено.

Як активувати Bluetooth на Kia RIO?

Ви тільки що купили новий мобільний телефон, нову машину або тільки що замінили автомобільне радіо, кожна з цих причин може бути хорошою причиною для підключення вашого смартфона до автомобіля через Bluetooth. Для цього ви задаєте питання як активувати Bluetooth на Kia RIO, знай, що ти в потрібному місці. Наша команда розробила цю інформаційну сторінку, щоб допомогти вам виконати цей процес і дозволити вам зателефонувати в машині або підключити телефон Android або Apple до нього. Для цього, по-перше, ми розглянемо переваги автомобільного радіоприймача Bluetooth, потім як активувати Bluetooth на Kia RIO і, нарешті, як активувати комплект гучного зв’язку Bluetooth на Kia RIO.

Як активувати Bluetooth на Kia RIO

Тепер давайте зосередимося на тій частині, яка, ймовірно, найбільш важлива для вас. Як активувати Bluetooth на Kia RIO? Приємно знати, що ваша машина оснащена цією технологією, але як конкретно це зробити, якщо ви збираєтеся підключатися до телефону через Bluetooth зі своїм Kia RIO? Техніка досить проста, і ми навчимо вас за кілька кроків, як активувати Bluetooth і як підключити смартфон до Kia RIO:

 • Перейдіть в налаштування свого телефону, потім на вкладці «Сеть» виберіть Bluetooth і знайдіть пристрої, з якими потрібно створити пару.
 • Після завершення пошуку запустіть з’єднання з вашим автомобілем, в назві Bluetooth повинен бути код «Kia RIO», код повинен з’явитися на екрані вашого автомобіля, ви повинні перевірити, що він те ж саме по телефону і підтвердіть з’єднання з магнітолою вашого Kia RIO

По-друге, ви також можете виконувати маніпуляції безпосередньо через автомобільний радіоприймач:

 • Перейдіть в налаштування автомагнітоли, вкладку «Підключення».
 • Виберіть опцію «пошук пристрою»
 • Виберіть свій мобільний телефон зі списку, не забудьте включити на ньому Bluetooth-з’єднання, перш ніж брати в руки.
 • Щоб завершити з’єднання, все, що вам потрібно зробити, це підтвердити, що два коду, які відображаються на ваших двох пристроях, ідентичні.

Тепер ви знаєте, як активувати Bluetooth на Kia RIO. Все, що вам потрібно зробити зараз. це скористатися всіма функціями, які дозволяє вам виконувати ця технологія, такими як телефонний дзвінок за допомогою Bluetooth на Kia RIO або прослуховування музики за допомогою Bluetooth на Kia RIO. Якщо ти хочеш для підключення або активації Android Auto на Kia RIO, ми створили повну статтю, яка повинна дозволити вам виконати цю процедуру без будь-яких проблем.

Як активувати автомобільний комплект гучного зв’язку Bluetooth на Kia RIO

Нарешті, остання частина нашої сторінки контенту, як активувати комплект гучного зв’язку Bluetooth на Kia RIO? Ця дія. результат тільки що виконаної техніки. Після того, як ви виконали попередні дії, активація комплекту повинна бути формальністю. Насправді автомобільне радіо вашого Kia RIO має бути готове обробляти виклики на динаміки вашого автомобіля і дозволяти вам використовувати вбудований мікрофон для розмови. Спробуйте змоделювати дзвінок, щоб переконатися, що він активований, інакше вам доведеться перейти до налаштувань Bluetooth вашого Kia RIO і включити опцію «гучний зв’язок». Якщо у вас виникли проблеми з Bluetooth вашого Kia RIO, не соромтеся звертатися до цього контенту, який допоможе вам їх виправити.

Якщо вам потрібно більше гідів по Kia RIO, перейдіть на наш Kia RIO категорія.

Включення Bluetooth без миші або клавіатури

Багато людей використовують Bluetooth-миша і / або клавіатуру для настільних комп’ютерів Mac.Как ви розумієте, раптове відключення Bluetooth може створити проблему, оскільки вам потрібні ці пристрої для доступу до меню Bluetooth.

На щастя, для комп’ютерів Mac без трекпада macOS не дозволяє відключати Bluetooth, якщо ви не підключите USB-мишь.Но якщо щось піде не так, ви можете повторно включити Bluetooth на своєму Mac за допомогою миші або клавіатури.

На MacBook у вас є вбудована клавіатура і трекпад, тому це не проблема. Але на iMac для цього вам буде потрібно підключити USB-миша або клавіатуру.

Щоб включити Bluetooth без миші, натисніть Cmd пробіл. щоб відкрити пошук Spotlight. Знайдіть Bluetooth File Exchange і натисніть Return. щоб запустити цю утиліту. Як тільки додаток запуститься, воно відобразить вікно, яке повідомить, що Bluetooth відключений.

Натисніть Поверніть ще раз, щоб включити Bluetooth. Якщо вам потрібно відкрити панель Bluetooth, знову відкрийте Spotlight і введіть Bluetooth.

Якщо у вас немає клавіатури, просто використовуйте мишу для доступу до значку рядки меню Bluetooth або панелі «Системні налаштування».

В якості останньої спроби, якщо у вас немає під рукою USB-пристроїв, спробуйте відключити від Mac все, крім шнура живлення. Потім вимкніть його, використовуючи кнопку сзаді.Убедітесь, що ваші пристрої Bluetooth заряджені і включені, і перезавантажте Mac. Потім він повинен запустити майстер настройки Bluetooth і знову підключити ваші пристрої.

Як включити Bluetooth на вашому Mac і створити пару нових пристроїв

Швидше за все, у вас є хоча б один аксесуар Bluetooth. Цей зручний стандарт зв’язку на малих відстанях дозволяє з’єднувати разом всі види пристроїв.

Сьогодні ми розглянемо, як включити Bluetooth на вашому Mac і що робити після етого.Давайте розглянемо, як переконатися, що ваш Mac підтримує Bluetooth, де включити цю опцію, а також основи підключення нового пристрою.

Опис значка Bluetooth в macOS

Якщо ви включили значок в рядку меню Bluetooth, як згадувалося раніше, ви весь час будете бачити там логотип Bluetooth.Ви можете клацнути по ньому, щоб швидко переключити Bluetooth, підключитися до пристрою або відкрити цілу панель налаштувань.

Як виявилося, значок Bluetooth також змінився, щоб відобразити інформацію:

 • Темний значок означає, що Bluetooth включений, але до вашого Mac не підключені ніякі пристрої.
 • Значок з трьома крапками над ним показує, що Bluetooth включений і до вашого Mac підключено один або декілька пристроїв.
 • Чіткий значок означає, що Bluetooth вимкнений.
 • Якщо ви бачите значок з символом низького заряду батареї. це означає, що принаймні одне підключений пристрій розряджена. Це може з’явитися не для всіх пристроїв.
 • Нарешті, значок з зигзагоподібної лінією над ним означає, що Bluetooth недоступен.Попробуйте перезавантажити Mac, щоб виправити це. Якщо це не спрацює, вимкніть усі USB-пристрої і запустіть ще раз. В іншому випадку вам потрібно буде переглянути кроки щодо усунення неполадок нижче.

Чи є у мого Mac Bluetooth?

Всі сучасні комп’ютери Mac мають вбудовану підтримку Bluetooth.Для використання Bluetooth на MacBook Pro, MacBook Air або iMac не потрібно купувати нічого особливого.

Просто виконайте наступні дії, щоб включити Bluetooth на вашому Mac і почати роботу з ним. Якщо ви не бачите відповідні параметри Bluetooth на панелі «Системні налаштування», швидше за все, у вас старий Mac, в якому немає Bluetooth.

В цьому випадку ви можете придбати адаптер, який додає підтримку Bluetooth на ваш комп’ютер. Однак більшість з них призначені для Windows, тому переконайтеся, що у вас є той, який зазначений як сумісний з macOS.

НАСТРОЙКА МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ «HANDS-FREE»

Paired list (перелік підключених пристроїв)

Bluetooth connection (підключення Bluetooth

Delete phone book (видалення телефонної книги)

Процедура підключення пристрою:

Якщо Ви хочете встановити з’єднання з системою «Bluetooth в перший раз, необхідно здійснити процедуру узгодження відповідно до зазначеного нижче порядком:

Поверніть вимикач у положення Асі.

Увімкніть аудіосистему і Ваш мобільний телефон.

На короткий час натисніть на кнопку MENU.

Повертайте регулятор MENU / VOL до вибору пункту PAIR PHONE, потім натисніть на кнопку ENTER.

На дисплеї з’явиться напис READY ТО PAIR (готовий до підключення), а потім напис «PASSCODE = 1234″ (код =-1234).

Увімкніть функцію підключення через Bluetooth

Увімкніть режим пошуку устаткування, що підтримує функцію Bluetooth. Для більш детальної інформації зверніться до інструкції з експлуатації вашого мобільного телефону. Якщо в режимі пошуку пристрій виявлено, це буде відображено на дисплеї Вашого мобільного телефону.

Виберіть пристрій під назвою MY CAR (мій автомобіль).

Введіть код 1234, показаний на дисплеї аудіосистеми, за допомогою клавіатури Вашого мобільного телефону, а потім натисніть клавішу підтвердження на Вашому мобільному телефоні.

Після завершення підключення аудіосистема автоматично зареєструє мобільний телефон, і на дисплеї аудіосистеми з’являться написи «PAIRING ОК» (успішне підключення) і.CONNECT ОК »(успішне встановлення зв’язку). Якщо система не може зареєструвати телефон (з’являється повідомлення «PAIRING FAIL».неудачное підключення), то знову виконайте описану процедуру або зверніться до керівництва по експлуатації Вашого мобільного телефону.

READY ТО PAIR PASSCODE = 1234 (готовий до підключення, код.-1234)

Налаштування вашого мобільного телефону: Виберіть пристрій «MYCAR», потім введіть код 1234

Кілька разів на кнопку для виходу в основне меню.

1 Назва мобільного пристрою зв’язку

Ви можете зареєструвати до 5 різних мобільних телефонів, що підтримують функцію Bluetooth Однак одночасно Ви можете користуватися тільки одним телефоном. Якщо Ви вже зареєстрували 5 різних мобільних телефонів з функцією Bluetooth то новий мобільний телефон може тільки замінити один з раніше зареєстрованих. Для видалення раніше зареєстрованого телефону використовуйте функцію DEL PHONE (видалення телефону).

Перелік підключених телефонів

Перелік підключених телефонів показує, які телефони Bluetooth були підключені або зареєстровані системою. Якщо в цьому переліку містяться кілька мобільних телефонів, то Ви можете вибрати бажаний телефон для підключення через систему Bluetooth В наведеному нижче прикладі буде підключений телефон «Mobile 2».

PAIRED LIST (перелік підключених пристроїв)

PAIRED LIST (перелік підключених пристроїв)

Кілька разів на кнопку для виходу в основне меню.

Ця функція усуває зв’язок між системою Bluetooth і зареєстрованим мобільним телефоном. У наведеному нижче прикладі буде відключений мобільний телефон “Mobile 2», а телефон “Mobile 1» залишається підключеним до системи.

Кілька разів на кнопку для виходу в основне меню.

Для з’єднання «Моbile 2» на дисплеї з’явиться напис «DISCONNECTED» (вимкнено), потім «Моbile 2» і «DELETED» (видалено).

Активація функції Bluetooth / strong>

Включення або відключення функції Bluetooth Для включення телефонного зв’язку «hands-free» необхідно активувати функцію Bluetooth (за винятком режиму підключення, в якому вона активується автоматично).

Delete phone book list (видалення телефонної книги)

подключение телефона Bluetooth Kia Rio

Щоб видалити всю інформацію з телефонної книги, виконайте наступне:

Кілька разів на кнопку для виходу в основне меню.

Сполучення смартфона і напрямки Bluetooth

Перед тим, як підключити телефон до Bluetooth в автомобілі Toyota, переконайтеся, що ваш автомобіль припаркований.

 • Увімкніть iPhone Bluetooth
 • Перейти в НАЛАШТУВАННЯ
 • вибрати BLUETOOTH
 • Переведіть перемикач Bluetooth в положення ВКЛ.
 • Увімкніть Bluetooth в системі Entune
 • Виберіть кнопку APPS
 • Виберіть НАСТРОЙКА
 • натисніть BLUETOOTH
 • Виберіть ДОДАТИ для підключення iPhone
 • Підключіть Toyota Entune до вашого iPhone
 • Виберіть TOYOTA VEHICLE зі списку пристроїв Bluetooth
 • Система Entune підтвердить, що він підключений до iPhone
 • Вам може бути запропоновано перевірити збіг PIN-коду на екрані Entune і iPhone
 • Після підключення ви можете користуватися гучним зв’язком, потокової передачею звуку, текстовими повідомленнями SMS і іншими функціями через інформаційно-розважальну систему Entune в вашому автомобілі Toyota.Чтоби дізнатися про сумісність телефонів і отримати додаткові інструкції щодо утворення пари, відвідайте сторінку підтримки Bluetooth Toyota тут.

  Не забудьте заглянути в наш блог, щоб отримати додаткові поради та рекомендації або прочитати додаткову інформацію про різні технології і функції безпеки Toyota. Якщо у вас виникли проблеми з підключенням смартфона до Bluetooth в вашому автомобілі Toyota, зв’яжіться з нами і ми будемо раді допомогти вам. Зацікавлені в системі Entune від Toyota? Зайдіть на тест-драйв і спробуйте самі

  Пошук та усунення несправностей Bluetooth на Mac

  Проблеми з Bluetooth на вашому Mac? Майте на увазі, що існує практична межа кількості пристроїв Bluetooth, які ви можете підключити до компьютеру.Еслі у вас одночасно підключено більше трьох або чотирьох пристроїв, продуктивність може знизитися, і ви не зможете додати більше пристроїв. Спробуйте створити пару лише з тими пристроями, які плануєте використовувати регулярно.

  Також пам’ятайте, що Bluetooth має обмеження на расстояніе.Обично це близько 30 футів, але це залежить від конкретних пристроїв, які ви використовуєте. На цей діапазон також можуть впливати перешкоди від інших бездротових пристроїв або перешкод.

  Якщо ви бачите значок «недоступний» в рядку меню або зіткнулися з іншими проблемами при використанні Bluetooth на вашому Mac, можливо, у вашій системі виникла проблема з оборудованіем.Следуйте нашому керівництву щодо усунення неполадок Bluetooth на Mac, щоб вирішити вашу проблему.

  Що таке економічний режим і як він працює?

  Ви помічали, що у вашій машині є режим Eco, і вам було цікаво, що він означає і як саме він працює? На перший погляд слово «Eco» передбачає поліпшення економії палива, але не можна просто натиснути кнопку і раптово збільшити пробіг, чи не так?

  Відповідь, звичайно, складніше простого натискання кнопки. Але, по суті, так: економічний режим допомагає вичавити з паливного бака на кілька миль більше, ніж при звичайній поездке.Вот як.

  Що робить кнопка Honda Eco?

  тупий відповідь

  Аналогічним чином, в економічному режимі майже завжди знижується відгук дросельної заслінки автомобіля. Це означає, що коли ви натискаєте педаль газу вниз, двигун інтерпретує силу, яку ви докладаєте ногою, як більш м’яку, ніж зазвичай, і, в результаті, застосовує дросель більш плавно. Прискорення в економічному режимі не буде таким різким, як при звичайному водінні, що іноді може засмучувати, але також дозволяє заощадити топліво.Некоторие настройки економічного режиму можуть бути настільки агресивними, що фактично притиснуть педаль до вашої нозі, якщо виявлять, що ви занадто захоплені.

  Детальніше про функції ECO в Kia RIO

  Для автомобілів з механічною коробкою передач:

  • Стрілками на екрані бортового комп’ютера Вам будуть даватися підказки про переключення на підвищену або знижену передачі, які, на думку інженерів Kia дозволять Вам економити паливо. Так це чи ні можете перевірити самі, так як ми часто чуємо про те, що радить «бортовий комп’ютер» перемикатися набагато раніше ніж необхідно насправді.

  Для автомобілів з автоматичною коробкою передач:

  • Індикатор Eco, буде горіти зеленим в той момент, коли на думку блоку управління вашого автомобіля, Ви їсте економно. Спробуйте слідувати даним вказівкам і Ви побачите на скільки знизиться витрата палива вашого авто.

  Але пам’ятайте, не включається ні яка програма, це просто інформаційний індикатор, на кшталт «економайзера» на старих автомобілях.

  Особливості та переваги системи Kia Active Eco

  Наскільки економічний режим збільшить мій витрата бензину?

  Коротка відповідь: це залежить від обставин! Eco-режим змусить деякі системи вашої Honda працювати більш ефективно, але , як ви керуєте. як і раніше буде мати набагато більше вліяніе.Вот де приходить на допомогу система Eco Assist. Якщо ви дійсно хочете вичавити більше з кожної краплі бензину, зверніть увагу на дві світні смуги по обидва боки від спідометра. Вони стануть зеленими, якщо ви їдете ефективно, і жовтими або червоними, коли ви їдете менш ефективно. Ви можете використовувати їх, щоб навчитися більш ефективному водінню.

  Або, чи знаєте, ви можете сміливо їх повністю ігнорувати. Використання режиму Eco змусить вашу Honda відчувати себе трохи повільніше, тому не забудьте вимкнути її, коли прийде час вимкнути турбомотор!

  Скільки грошей ви можете заощадити, перейшовши на економічний автомобіль Honda? Дізнайтеся тут!

  Алгоритм установки:

  • що входить в комплект обладнання проводка підключається до кнопок. Білий провід приєднується до лівої кнопці з позначенням «Mute», а чорний поєднується з правою кнопкою з написом «Mode»;
  • далі необхідно відкрити капот, зняти мінусову клему з акумулятора, щоб уникнути випадкового спрацьовування подушки безпеки;
  • за допомогою викрутки Торкс Т40 зняти 2 болта на кермі, які утримують подушку безпеки;
  • зняти подушку, гострим предметом від’єднати роз’єми подушки від роз’ємів колодки на кермі;
  • максимально прямо вирівняти кермо і відкрутити утримує його гайку;
  • з максимальним зусиллям потягнути рульове колесо на себе і зняти його;
  • на знятому кермовому колесі замість заглушок встановлюються кнопки модуля Bluetooth;
  • кермо ставиться на місце, роз’єми кнопок з’єднуються з роз’ємами керма;

  Тільки після цього здійснюється настройка телефону для його використання в режимі hand free. Про те, як налаштувати Bluetooth на Kia RIO і синхронізувати з ним конкретну модель мобільного пристрою, необхідно дивитися в технічній документації саме до смартфону / телефону.

  Всі функції встановленого Bluetooth-пристрої спрацюють і для штатної магнітоли. Весь процес установки і настройки повинен зайняти не більше 20 хвилин.

  Як налаштувати Bluetooth на Kia RIO?

  Новий Kia RIO отримав опцію, яка дозволяє налаштувати Bluetooth і забезпечити собі можливість вести розмову по мобільному телефону, не використовуючи руки. Це досить зручно. Знаючи, як підключити телефон до Kia RIO, можна не відволікатися від керування автомобілем, якщо виникла необхідність зробити важливий дзвінок.

  Автомобіль в максимальній комплектації має на кермі дві кнопки, які дозволили б розпочати розмову і завершити дзвінок. Крім того, Bluetooth можна підключити до магнітоли автомобіля.

  Як підключити телефон через Bluetooth Ка RIO?

  Правила дорожнього руху допускають розмову в автомобілі по телефону тільки з використанням спеціального пристрою. Модуль Bluetooth повністю відповідає цим вимогам. Установка його за всіма правилами займе трохи часу, в інтер’єрі машини він не буде помітний, а відчутну користь водієві принесе.

  Для установки кнопок водієві потрібно:

  Ключі та викрутка зі зіркоподібним наконечником вже присутній в стандартному ремонтному наборі Kia RIO.

  Як підключити Bluetooth до магнітоли Kia RIO?

  Опція управління магнітолою без безпосереднього контакту з нею (можливість перемикання треків, зміни хвиль) може бути реалізована протягом півгодини при наявності комплекту обладнання.

  Деякі вважали за краще б просто набути магнітолу з вбудованою опцією, але якщо ця можливість недоступна, то штатний обладнання легко підключити і налаштувати при реалізації іншого апаратного пропозиції. Bluetooth AUX. Воно має певні габарити і для підключення до магнітоли будуть потрібні додаткові дроти.

  Оскільки штатні магнітоли виключають інший механізм підключення, AUX (Aux) виявиться одним з кращих варіантів підключитися до Bluetooth Kia RIO швидко і недорого. Для установки девайса буде потрібно тільки закріпити AUX на торпеді або в іншому зручному місці і підключити провід живлення для нього у вхід для прикурювача або у вхід для USB.

  Kia RIO має спеціальний вхід для AUX, знайти місце його розташування можна в технічній документації. Перший раз підключати свій телефон з пристрою буде потрібно за інструкцією, в подальшому телефон буде робити автоматично. Як тільки водій увійде в автомобіль Kia RIO, його телефон самостійно налаштуватися.

  Установка кнопок на кермо Kia RIO, робимо багатофункціональне рульове колесо:

  Сучасна техніка серйозно полегшує життя водієві. Уміння налаштувати Bluetooth зробить поїздки набагато зручніше і приємніше: автомагнитолой можна буде управляти без допомоги рук, а розмови по телефону в автомобілі почнуть відповідати правилам дорожнього руху.

  Як і навіщо підключати гаджети через Bluetooth?

  Підключити Bluetooth на Kia RIO варто сюди через наступні випадки:

  • Для прослуховування треків з телефону або будь-якого іншого гаджета з наявністю радиомодуля.
  • Для відповіді на дзвінки без необхідності тримати телефон в руках.
  • Для зменшення кількості проводів в салоні автомобіля.

  На сьогоднішній день існує три найбільш актуальних способу установки Bluetooth передавача в автомобіль Kia RIO. Серед них:

  • Заміна магнітоли.Простая заміна мультимедійної системи на більш сучасну з модулем Bluetooth на борту, буде коштувати автолюбителю близько чотирьох тисяч рублів. Крім покупки відповідного програвача слід виконати його монтаж. Це досить проста процедура, провести яку можна як самостійно, так і за допомогою майстрів.
  • Звернення в сертифікований сервісний центр.Многіе дилери, за додаткову оплату, пропонують поліпшити магнітолу в автомобілі. Цей варіант отримання блютуза на автомобілі найбільш витратний, оскільки ціни на послуги дилерів далеко негуманні.
  • Купівля спеціального пристрою AUX-Bluetooth.Пріобретеніе спеціального передавача. це найбільш простий і дієвий спосіб підключити гаджет до автомобіля без проводів. Крім радіопередавача пристрій Bluetooth-AUX включає в себе мікрофон і динамік для гучного зв’язку. Все, що необхідно для підключення даного пристрою. це прикурювач і AUX вихід магнітоли.

  Підключення телефону до автомобіля через Bluetooth

  Після успішного підключення Bluetooth передавача до мультимедіа системі автомобіля можна перейти до сполученню пристроїв. Для цього необхідно активувати режим пошуку пристрою на автомобілі.

  У разі, якщо автомобільна магнітола за замовчуванням підтримує бездротовий протокол, потрібно виконати наступні кроки:

  • провернути ключ в положення Асі;
  • включити автомобільну звукову систему;
  • короткочасно натиснути на клавішу Меню;
  • підтвердити вибір клавішею Ентер;
  • в меню вибрати пункт Pair Phone;
  • дочекатися появи на екрані написи Ready to Pair і позначки Passcode = 1234.

  Після цього слід перейти до налаштування мобільного телефону.

  • Перейти в меню пристрою.
  • Зайти в розділ
  • Почати пошук найближчих радіопристроїв.
  • При знаходженні девайса під назвою My Car закінчити пошук.
  • Вибрати пристрій My Car.
  • У вікні ввести пароль 1234 і натиснути на клавішу підтвердження.

  Після проходження цих кроків на екрані аудіосистеми має з’явитися повідомлення Pairing OK, що свідчить про успішне сполученні.

  У разі відсутності Bluetooth в штатній магнітолі і підключення пристрою через спеціальний AUX модуль слід виконати наступне:

  • Вставити модуль Bluetooth AUX в 3.5 міліметровий аудіо роз’єм.
  • Подати харчування на роз’єм з прикурювача або зі штатних розеток автомобіля.
  • Натиснути на клавішу включення живлення.
  • Просканувати Bluetooth діапазон за допомогою мобільного телефону і, при знаходженні девайса AUX, зробити з ним сполучення.

  Після проведення даних маніпуляцій необхідно спробувати передати на магнітолу музичну композицію з телефону. Якщо музика успішно почала відтворюватися штатним мультимедійним пристроєм слід провести пробний дзвінок і перевірити працездатність гучного зв’язку.

  Підключення модуля Bluetooth на Kia RIO

  Сучасні технології дозволяють позбутися від проводів і програвати музику з телефону на відстані. Одним з варіантів бездротового зв’язку служить bluetooth для Kia RIO.

  Даний модуль дозволяє підключити переважна більшість мобільних пристроїв до мультимедійної системи автомобіля без будь-яких проводів.

  Зрозуміло, сьогодні багато виробників стали оснащувати bluetooth’ом сучасні автомобілі в дорогих комплектаціях, але як бути власникам старих транспортних засобів або машинам з мінімальним оснащенням?

  Бездротові мережі. це набагато більш зручний спосіб передачі інформації. Звичайно, на відміну від проводів, передача музики через Bluetooth проводиться з невеликим стисненням, через що страждає якість звучання пісні.

  Проте прослуховування музики і розмови по телефону через Bluetooth виглядають краще через відсутність проводів. Більш того, бездротове сполучення дозволяє здійснювати телефонні дзвінки на гучного зв’язку, не займаючи при цьому руки водія.