Table of Contents

Аварійне відключення автосигналізації Starline

Якою б надійною не була сигналізація настає ситуація, коли буде потрібно її відключення “нештатним” способом. наприклад, коли потрібно терміново їхати, а машина наполегливо не реагує на натискання кнопок брелока. Алгоритм аварійного відключення без брелка закладено у всі моделі сигналізації Starline. Крім того, знання принципу роботи цього алгоритму дозволить додатково посилити безпеку автомобіля.

Як задати сам код

За замовчуванням він заданий як 11. Для встановлення нового необхідно, коли автомобіль знято з охорони, а запалення вимкнено, 4 рази натиснути кнопку Valet, потім увімкнути запалювання. Далі потрібно одноразово натиснути на Valet, потім ввести першу цифру коду з основного брелока, знову натиснути сервісну кнопку і після цього ввести другу цифру. Можна задавати числа від 1 до 4, при цьому цифри від 1 до 3 задаються короткими натисканнями відповідних кнопок на брелоку, а 4 тривалим, а потім коротким натисканням на кнопку 1.

вимкнути, сигнал, starline, брелка

Тепер залишається активувати зняття з охорони за пін-кодом. При вимкненому запаленні п’ятиразово натискаємо кнопку Valet, потім, після включення запалювання, їй же вводимо номер програмованої функції: у разі нам потрібна функція 5, тобто кнопка натискається тривалий час 1 раз. Далі перепрограмуйте функцію 5, натиснувши будь-яку кнопку брелока, крім першої – це включить аварійне зняття з охорони на пін-код. Після цього вимкніть запалювання, щоб зберегти налаштування.

На сигналізаціях наступних випусків (Twage B6, A61 Dialog і так далі) також передбачені два варіанти відключення сигналізації: розблокування без пін-коду виконується так само, як і зняття по пін-коду. Єдина відмінність у тому, що в цих сигналізаціях пін-код має від одного до трьох знаків, а цифри набувають значення від 1 до 6. Тобто, якщо в попередніх сигналізаціях було лише 16 варіантів пін-коду, то тут уже 258.

Для вибору типу пін-коду запрограмуйте потрібне значення функції 9. Її заводське значення – 1, тобто пін-код вимкнено. Вибравши значення від 2 до 4, ми активуємо відповідно від однозначного до тризначного пін-коду, а на екрані брелока загориться іконка «ПІН-КОД».

Цифри коду вводяться послідовно за тим самим принципом, що і раніше описаних сигналізацій. Інакше задаються лише цифри: від 1 до 3 – короткими натисканнями відповідної кнопки брелока, від 4 до 6 – тривалим та коротким натисканням кнопок від 1 до 3.

Подальшим розвитком цих систем стала сигналізація Starline A92 Dialog та її однокласники. Тут за замовчуванням заданий однозначний пін-код «3», але користувач має можливість вибору між одно-, дво- та тризначними кодами, діапазон зміни цифр – від 1 до 6. Алгоритм аварійного відключення сигналізації не змінювався.

Ще дещо корисне для Вас:

Як вимкнути без брелка застарілі моделі Starline

Можливі розташування сервісної кнопки

Одне з місць, де може бути секретна кнопка

Почнемо з одних із найстаріших сигналізацій, що ще зустрічаються на автомобілях – Starline Twage A1-A4. Незважаючи на різний функціонал, спільність програмно-апаратної платформи робить спосіб аварійного відключення однаковим на всьому поколінні (справедливо для наступних серій).

У цій серії передбачено два варіанти аварійного відключення, що вибираються в меню налаштувань. У першому випадку можлива деактивація сигналізації без введення секретного коду:

 • Відчиніть двері ключем.
 • Протягом 20 секунд після цього увімкніть запалювання та тричі натисніть кнопку Valet.
 • Вимкніть запалювання.

Подібний метод не забезпечує достатнього рівня безпеки: оскільки для включення запалювання викрадачу достатньо скористатися перемичкою між шинами монтажного блоку, йому залишається знайти лише сервісну кнопку, щоб деактивувати сигналізацію.

Тому передбачено алгоритм відключення за двозначним кодом:

 • Відкрийте двері.
 • Протягом 20 секунд увімкніть запалювання і натисніть кнопку Valet ту кількість разів, яка дорівнює першій цифрі коду.
 • Вимкніть і знову увімкніть запалювання.
 • Введіть кнопкою Valet другу цифру коду.
 • Вимкніть запалювання.

Деактивація сучасних моделей Starline: А93, А94, Е95

Почнемо з поширеної Starline A93, яка, хоч і заснована на застарілому 4 поколінні (першому, де з’явилася модульність центрального блоку), досі зберігає популярність (дивіться посібник з експлуатації Starline А93). Так як це покоління сигналізацій вже має повноцінну підтримку автомобілів з кнопкою «Старт-стоп», механізм введення коду був модернізований – необов’язково включати та вимикати запалення між введенням окремих цифр, можна натискати гальмо або піднімати ручник). Сам механізм налаштування типу пін-коду та його завдання не змінювалися – про це ми вже нещодавно писали.

У п’ятому поколінні (на прикладі Starline E95) механізм розблокування кардинально змінено. Так як більшість власників сигналізації не турбувалися установкою пін-коду, викрадач розблокував двигун, виявивши кнопку Valet і ввівши код за замовчуванням. Тому тут у кожній сигналізації секретний код встановлювався випадково на заводі, складався строго з 4 цифр і вказувався на пластиковій карті, що входить до комплекту сигналізації. Врахуйте. дізнатися пін-код без цієї карти не можна!

READ  Заміна ланцюга ГРМ Niva 21214 інжектор

Щоб вимкнути Starline без брелока з використанням заводського коду потрібно:

 • Відчиніть двері і обов’язково залиште її відчиненими.
 • Увімкніть запалення, введіть першу цифру коду натисканнями кнопки Valet, відключіть запалювання.
 • Повторіть попередній крок для другої, третьої та четвертої цифри пін-коду.
 • При вдалому введенні після останнього вимкнення запалювання автомобіль розблокується.

Зверніть увагу, що між останнім натисканням сервісної кнопки і вимкненням запалювання повинно проходити не менше секунди.

При цьому установник може взагалі не використовувати кнопку Valet. в сигналізації передбачений спеціальний аналоговий вхід, який з’єднується з будь-якою штатною кнопкою автомобіля. Але подібне підключення необхідно одразу обговорювати. Зручність відмови від кнопки Valet подвійне. немає необхідності її ховати, а натискати «секретну» штатну кнопку, що знаходиться під руками, набагато швидше і зручніше.

В екосистемах шостого покоління цей принцип збережено, проте відсутня кнопка Valet як окрема деталь – вона або встановлена ​​на корпусі антенного блоку або блокована з контрольним світлодіодом в залежності від комплекту поставки.

Фізичне відключення сигналізації

Так як найчастіше установники не витрачають час на надмірне ускладнення доступу до центрального блоку сигналізації, власник може фізично відключити сигналізацію Starline (на жаль, це може зробити і викрадач). Типове місце установки центрального блоку – місце за приладовою панеллю, можна визначити його за ЦЕКБС/BCM (центральним комутаційним блоком салону). У другому випадку варто подумати про перенесення блоку в інше місце. доступ до нього дуже простий. Наприклад, на Renault Logan та інших автомобілях на платформі B0 встановлена ​​в автосалоні сигналізація з найбільшою ймовірністю ховається установниками саме за комутаційним блоком в районі лівої ноги водія. Таким чином, установник може підключити центральний блок буквально за 10 хвилин.

Від центрального блоку в обов’язковому порядку відключаються всі джгути із запобіжниками, на сучасних сигналізаціях – джгут CAN-шини (наприклад, на Starline A93 – червоний чотириконтактний роз’єм). Далі деактивуються блокування.

У застарілих аналогових сигналізаціях було вбудоване реле блокування (три контакти найбільшого перерізу на бічній стінці, на які надіті окремі клеми). Ці контакти знімаються з центрального блоку та замикаються між собою. Також установник міг використати зовнішнє реле блокування, кероване слаботочним виходом. Для A61 та її сучасників це тонкий чорно-червоний провід, що йде від 16-контактного роз’єму центрального блоку – при замиканні його на масу запуск двигуна стане можливим. Простіше це зробити скріпкою, що вставляється в сам роз’єм. чорний провід у ньому і є “маса”.

У наступних моделях вбудовані реле блокування зникли, провідне керування зовнішнім реле залишилося по слаботочних каналах. Так, на Starline A93 це знову чорно-червоний провід десятиконтактної колодки: оскільки призначення дротів компанія традиційно кодує однією схемою, знайти вихід на зовнішнє блокування неважко. Шаблонна установка сигналізації стає одним із найслабших місць у безпеці: якщо за вищеописаною інструкцією Вам вдасться завести автомобіль, не знімаючи його з охорони (а так станеться на 9 із 10 автомобілів), про це варто задуматись.

Кнопка Valet і навіщо вона потрібна

У тому випадку, якщо пульт не підлягає ремонту або він загублений, то конструкторами передбачені аварійні шляхи виходу із ситуації. Це ручне керування сигналізацією за допомогою однієї кнопки, яка має універсальну назву Valet (сервісний режим). Вона є маленькою кнопкою на кінці двожильного дроту. Ця кнопка при натисканні замикає ланцюг, являючи собою найпростішу перемичку між контактами на платі електронного блоку сигналізації. Кнопка встановлена ​​на кінці дроту для того, щоб якнайсильніше віддалити її від основного блоку з метою безпеки.

вимкнути, сигнал, starline, брелка

Сам блок зазвичай ховають під обшивкою салону, під панеллю приладів, в іншому важкодоступному місці, а кнопку сервісного режиму – також у затишному, але водночас легкодоступному місці. Кнопку часто ставлять так, що її неможливо побачити, але легко намацати рукою.

У тому випадку, якщо власнику невідомо її місцезнаходження (забув або придбав автомобіль із уже встановленою сигналізацією), на час пошуку доведеться знеструмити автомобіль, знявши мінусову клему з акумуляторної батареї. Це забезпечить хоча б “мовчазність” автомобіля під час пошуків кнопки. Після того, як її буде знайдено, можна приступати до аварійного відключення охоронної сигналізації.

Як уже говорилося, робота режиму валет заснована на послідовному замиканні та розмиканні контактів, при цьому відбувається елементарне програмування системи та введення різних кодів, що управляють. Одним із них є код аварійного відключення системи.

Як відключається сигналізація Starline без брелка та з ним?

Власник автомобіля, обладнаного охоронною сигналізацією будь-якої моделі, практично завжди керує їй за допомогою брелока або пульта. Однак часто бувають ситуації, коли він або відмовляє через сів батарею, або він сам виявляється несправний або взагалі втрачений. Незважаючи на це, існують способи, як вимкнути сигналізацію Starline без брелка.

 • Загальні методи
 • Кнопка Valet і навіщо вона потрібна
 • Відключення сигналізації Starline різних моделей
 • Вимкнення сигналізації інших виробників

Загальні методи

Якщо брелок у наявності, але автомобіль на нього не реагує, то перше, що необхідно зробити – переконатися, що проблема саме у брелоку. Найчастіша проблема – розряджена батарейка у ньому. Оскільки брелоки сигналізацій із зворотним зв’язком фактично завжди включені, то її розряд відбувається постійно, а індикатор і звук, що сигналізує про це, можна і не помітити.

READ  Як відключити штатну сигналізацію на Kalina

Другий основний причиною непрацездатності пульта є поломка однієї чи кількох кнопок управління. Якщо ці мембранні кнопки, як на клавіатурі, то з часом вони можуть продавлюватися і не зможуть включити контакти на платі.

Якщо це мікровимикачі на самій платі, вони можуть просто зламатися і підлягати заміні. У цьому випадку доведеться розбирати та ремонтувати сам брелок.

У тому випадку, якщо пульт не підлягає ремонту або він загублений, то конструкторами передбачені аварійні шляхи виходу із ситуації. Звичайно, в комплекті будь-якої сигналізації їсть запасний пульт, однак він не ідентичний основному і дозволяє виконувати тільки основні функції, по-друге, він майже завжди знаходиться вдома, до якого ще належить дістатися. Крім того, при купівлі старого автомобіля цей другий брелок зазвичай відсутній і тому всі надії покладаються на основний пульт. Але що робити, якщо брелка немає, а сигналізацію треба відключити?

Відключення сигналізації Starline різних моделей

Для того, щоб її деактивувати без використання персонального коду, необхідно виконати в суворій послідовності такі дії:

 • Відкрити на машині двері ключем;
 • Включити запалення;
 • Для сигналізацій Starline А1, А2, А4 тричі, а моделей А8 і А9 – чотири рази натиснути кнопку Valet;
 • Вимкнути запалення.

Усі ці дії необхідно здійснити без зупинки за 20 секунд. З першого разу може і не вийти, тому що виття сирени сильно відволікатиме. У такому разі необхідно повторити алгоритм. Два короткі писки сирени і кілька спалахів «поворотників» вказують на те, що блокування двигуна знято.

Якщо в налаштуваннях автосигналізації було вказано аварійне відключення за допомогою двозначного коду, то послідовність дій буде та ж, за винятком того, що після включення запалювання треба ввести перше число коду (натиснути на кнопку цю кількість разів), вимкнути та ввімкнути запалення та ввести друге число.

Starline А6 можна аварійно вимкнути лише за допомогою коду. За замовчуванням це цифра 11, але його можна змінити на будь-яке інше двозначне число, і якщо його не знати, відключити таку систему не вийде. Алгоритм дій, що відключає охорону, загалом такий самий, як і в інших моделей.

Starline А91 – сигналізація, оснащена системою автозапуску. При експлуатації такої системи слід стежити за станом двигуна і при постановці на охорону слід перевіряти вимикання передачі в КПП та включення ручного гальма, інакше сигналізація не візьме на себе відповідальність за охорону та автопрогрів машини (про це свідчить напис «manual gear» у лівому нижньому кутку). екрана пульта).

Відповідно до розкладу, на сигналізації проводиться періодичний запуск двигуна. Аварійне відключення цієї моделі проходить так само, як і в інших моделей, тільки в режимі Валет треба натиснути кнопку три рази, коли увімкнено запалювання. Крім того, у цієї моделі персональний код може бути одно-. дво- та тризначним, індивідуальним, прописаним в інструкції. Це зроблено підвищення стійкості до злому. Увімкнення сервісного режиму ідентичне іншим моделям. Цей метод підходить до наступних моделей Starline:

 • B6 та B9 Dialog,
 • B9 та B9 Dialog,
 • B62,
 • B92,
 • SA62,
 • SA92.

Вимкнення сигналізації інших виробників

Інші охоронні системи аварійно відключаються приблизно так само, проте є й відмінності. Так, наприклад, сигналізація Cenmax і Леопард відключаються іншим кількість натискань на кнопку, а в деяких моделей треба тримати двері відчиненими. Таким чином, всі сигналізації аварійно відключаються по одному алгоритму та протягом дії таймера.

Важливо зрозуміти, що складність аварійного вимикання, що здається, викликана необхідністю підвищення надійності всієї системи в цілому. При цих маніпуляціях, звичайно, непросто зберегти чітку послідовність, але після кількох пробних спроб, коли настане розуміння принципу введення коду, можна буде навіть спробувати самостійно перепрограмувати окремі функціональні параметри.

Як відключити сигналізацію на машині повністю: розбираємо по кроках

Одним із найефективніших способів захисту автомобіля від посягань зловмисників є установка охоронної системи. Сигналізації різних виробників відрізняються функціоналом і комплексом електронних систем, що встановлюються. Однією з таких систем є Starline. Для правильного використання важливо знати всі нюанси експлуатації системи і звичайно, як відключити сигналізацію на машині.

 • Розблокування сигналізації Starline на машині
 • Розблокування сигналізації Starline
 • Розблокування брелока Starline
 • Режим Валет сигналізації Starline
 • Деактивація звуку на сигналізації Starline
 • Увімкнення сигналізації Starline після аварійного вимкнення

Розблокування сигналізації Starline на машині

Коли охоронна система повністю справна та чудово функціонує, будучи гарантом безпеки від посягань на ваше авто, це просто чудово, але бувають і винятки. Навіть найакуратніший власник може втратити або зламати свій брелок, що не дозволить відключити сигналізацію Starline. Варіанти проникнення в автомобіль, як у господаря, так і в викрадача, у цьому випадку залишаються, але без повного розблокування системи, завести двигун не вдасться.

Розблокування сигналізації Starline

Охоронна система Starline здатна блокувати стартер автомобіля. Для повноцінної роботи машини систему доведеться відключати в ручному режимі. Блокування двигуна охоронною системою може бути викликане:

 • батареєю або втратою брелока Starline;
 • виходом з ладу пульта управління протиугінної системи;
 • некоректним налаштуванням датчика удару;
 • наявність потужних радіоперешкод.
READ  Чи не працює вентилятор пічки Ford Focus 2

Как СНЯТЬ с охраны Сигнализацию Starline кнопкой Valet. (#AvtoservisNikitin)

Екстрене ручне відключення сигналізації на машині без брелка здійснюється двома способами:

 • комплексним аварійним відключенням усієї системи;
 • введенням спеціального антиблокувального коду.

Для розблокування охоронної системи Starline без пароля та можливості запустити двигун свого авто необхідно послідовно виконати наступні дії:

 • Відкрити автомобіль персональним ключем і заздалегідь знайти секретну кнопку Valet.
 • Активувати запалення, не намагаючись завести двигун.
 • Тричі натиснути кнопку Valet за час, що не перевищує 20 секунд (у деяких моделях системи Starline, натискання на кнопку Valet необхідно здійснити чотири рази).
 • Вимкнути запалення.

Антиблокувальний код протиугінної системи StaLine є двозначним кодом. Його введення здійснюється не з брелока системи, а шляхом натискання певної кількості разів на секретну кнопку Valet. Складність цього методу полягає в обмеженні часу. Ці маніпуляції необхідно встигнути провести за 20 секунд.

Поетапне виконання дій:

 • Відкрити автомобіль персональним ключем, візуально переконавшись у спрацюванні покажчиків поворотів у кількості чотирьох разів.
 • Активувати запалення, попередньо знайшовши секретну кнопку Valet.
 • Приступити до набору двоцифрового пароля. Кількість натискань на кнопку Valet має відповідати першій цифрі секретного коду.
 • Вимкнути та знову ввімкнути запалювання.
 • Аналогічно виконати набір другої цифри пароля.
 • Вимкнути запалення.

Важливо! Секретний двозначний код не може мати у своєму складі цифри «0»

Стандартний заводський код системи Starline дорівнює “11”. Під час випуску нових версій системи, цей код може змінюватися. Щоб уникнути попадання в незручну ситуацію, заздалегідь запам’ятайте антиблокувальний пароль та вивчіть особливості розблокування вашої охоронної системи.

Режим Валет сигналізації Starline

Для відключення сигналізації Starline на автомобілі та коригування охоронних здібностей системи виробниками був передбачений спеціальний сервісний режим – Valet.

Цей режим призначений для здійснення налаштувань сигналізації та надання автомобіля на станції техобслуговування, для ремонту та діагностики.

Активація даного сервісного режиму здійснюється як з брелока, так і натисканням кнопки Valet, яку при встановленні охоронної системи необхідно надійно сховати від сторонніх очей у салоні авто. Де розташувати секретну кнопку, залежить від вас, але краще взяти до уваги думку фахівця.

Дистанційне керування замками дверей та функція відмикання багажника в цьому режимі залишаються працездатними.

Розблокування брелока Starline

Для запобігання ненавмисному натисканню на елементи керування брелока, внаслідок чого може статися випадкове увімкнення або відключення сигналізації, виробниками передбачено режим блокування кнопок брелока.

Для блокування брелока Starline, необхідно зробити одночасне натискання кнопок 2 і 4 (2- емблема покажчика «відкритого замку»; 4- емблема стрілочки «вправо»).

При цьому відбудеться:

 • пролунає короткий звуковий сигнал;
 • на екрані з’явиться напис “KEY LOCK”;
 • кнопки брелока заблокуються.

Для розблокування брелока Starline потрібно одночасно натиснути на кнопки 1 і 4 (1. емблема покажчика «закритого замку»; 4. емблема стрілочки «вправо»).

При цьому відбудеться:

 • пролунає короткий звуковий сигнал із вібруванням брелока;
 • напис на екрані “KEY LOCK” пропаде;
 • кнопки брелока розблоковуються.
вимкнути, сигнал, starline, брелка

Деактивація звуку на сигналізації Starline

При спрацьовуванні на машині звукової сигналізації, незалежно від причин, що викликали активацію системи Starline, її можна відключити трьома способами:

 • За наявності та справної роботи брелока звук відключається шляхом послідовності наступних дій:
 • натискаємо і утримуємо на брелоку кнопку у вигляді «зірочки» (3-я кнопка зліва) і відпускаємо її після відтворення пультом другого звукового сигналу;
 • на екрані вибору опцій, що з’явився, натисканням кнопки «замкнений замок» (2-я кнопка зліва), вибираємо беззвучний режим зі значком у вигляді «перекресленого динаміка»;
 • натискаємо на кнопку «зірочки».
 • У разі некоректної роботи пульта керування або втрати брелока, відключення звуку слід здійснити за допомогою натискання на секретну кнопку Valet.
 • Вимкнення сирени протиугінної системи, можна зробити шляхом від’єднання однієї з клем від акумуляторної батареї.

Важливо! У двох перших варіантах відключення звукової сигналізації необхідно поставити авто на ручник, щільно закрити всі двері, капот і багажник.

Увімкнення сигналізації Starline після аварійного вимкнення

Після виникнення різноманітних проблем, при яких вимагалося комплексне аварійне вимкнення системи Starline, потрібно привести охоронну здатність вашого автомобіля в почуття. Насамперед слід виявити та усунути причину, що викликала збій у нормальній роботі системи. Ігнорування цього припису може призвести до повторного збою системи.

Після усунення причини збою робимо такі маніпуляції:

 • переконуємось у відсутності ключа у замку запалювання;
 • забезпечуємо закривання всіх дверей, капота та багажника;
 • ставимо автомобіль на гальмо стоянки;
 • натискаємо на брелоку кнопку з емблемою «замкнений замок».

Аварийное отключение сигнализации Starline а93/а63/е93/е91/е61/е63 | Снятие с охраны без брелка

Сигналізація Starline увімкнена та справно працює, якщо:

 • на автомобілі замигав світлодіодний індикатор;
 • на автомобілі пролунав один звуковий сигнал;
 • габарити авто моргнули один раз;
 • всі двері зачинилися через центральний замок;
 • на брелоку пролунав один короткий сигнал;
 • на екрані брелока з’явилися значки «динаміка» та «замкнутого замку».