Як заглушити двигун, заведений автозапуском з брелка

Виходячи з інструкції сигнального пристрою Starline А93, спосіб глушення ДВС пов’язаний з тим, який пристрій використовують для подібної процедури. По-перше, припиняють роботу мотора таким самим способом, як і заводять його. комбінацією клавіш 1 і 2. Необхідно натискати їх по черзі, спочатку затиснувши першу до звукового сигналу, потім натиснувши другу.

Зняти команду автозаводу можна і через комбінацію клавіш 1 і 4. Працює вона так само, як і попередня затискається перша кнопка до появи звуку, а потім відразу ж натискається четверта. Цей спосіб найкраще підходить для пульта та додаткового брелка.

Як завести автомобіль з автозапуску Starline A93

Щоб автоматично запустити двигун автомобіля дистанційним чином, користуючись брелоком сигналізації Starline A93 різних модифікацій, включаючи 2 Кан-2 Лін, призначену для вазівської продукції, використовують кнопку під номером 1. Маніпуляції для запуску прості:

 • кнопку затискають на короткий час;
 • відпускають;
 • знову натискають.

Другий варіант запуску характерний для моделей сигнальних установок із рестайлінгом. Якщо автовласник оснастив свою машину такою модифікацією А93, йому необхідно затиснути першу кнопку до того моменту, поки не пролунає звуковий сигнал. Відразу після його появи, натискають третю кнопку, яка вже запускає двигун. Як скинути налаштування сигналізації Starline А91.

Необхідно враховувати той момент, що активувати функцію автозапуску вийде тільки тоді, коли включено нейтральну передачу, функцію паркінгу та стоянкове гальмо.

Власники сигналізації Starline часто можуть похвалитися наявністю другого пульта керування. Подібний додатковий брелок можна використовувати для дистанційного заводу. Система досить проста і не відрізняється від тієї, яку застосовують у модифікаціях протиугінної установки рестайлінгового типу:

 • Затискають першу клавішу до того моменту, поки не пролунає сигнал.
 • Як тільки з’являється звук – наживають кнопку номер три.

Крім додаткового пульта, користувачам надають ще один, що знаходиться в режимі Слейв. Такий пульт називають брелком-міткою. Його також можна використовувати для включення двигуна. Для цього проводять ті ж маніпуляції, що і на основному пульті.

Завдяки функції прошивки користувач може налаштувати необхідну комбінацію кнопок для автозапуску. Наприклад, щоб система спрацювала, після відключення режиму охорони, власник машини повинен протягом встановленого часу натиснути сервісну кнопку. Starline робить старт і зупинку мотора. функціями, що повністю залежать від побажань автовласника.

Детальніше дізнатися про те, як саме працює режим «Слейв» та брелок-мітка на прикладі різних моделей машин можна з відео.

Варто зазначити, що дистанційний завод власники Starline A93 можуть здійснювати не лише використовуючи брелоки, але й за допомогою:

 • дзвінка;
 • SMS;
 • програми.

Кожен із способів має як свої переваги, так і недоліки.

Перший варіант передбачає оснащення сигнальної системи модулем встановлення SIM-карт. Це дозволить зателефонувати на телефон, а дзвінок активує необхідну функцію. Обмеженням є необхідність активації номера на офіційному сайті виробника сигналізації та його внесення в пам’ять останньої.

Щоб номер телефону автовласника зареєструвався, на телефон протиугінного пристрою відправляють SMS-команду, вказану в експлуатаційному посібнику. Крім активації двигуна, у такий спосіб можна керувати замками на дверях або визначати розташування машини.

READ  Де знаходиться номер двигуна Renault Megane 2

Вибір необхідної функції відбувається за допомогою тонового набору на телефоні. власник авто вказує потрібний номер, слідуючи почутим у відповідь на дзвінок інструкціям. Щоб прослухати всі команди за один раз, потрібно набрати на мобільному “0”. Почувши потрібну команду, її можна відразу набрати, не чекаючи закінчення перерахування тих, що залишилися. Команда за замовчуванням для автозапуску двигуна. “21” і “22” для його зупинки. Якщо результат позитивний, то той, хто дзвонить, почує в трубці голосове повідомлення про актуальний стан свого МС. Як зазначалося раніше, конкретні команди можуть відрізнятися залежно від модифікації. Також, власник може їх налаштовувати на власний розсуд, користуючись вказівками інструкції.

Основна різниця між активацією за допомогою дзвінка та тієї, що здійснюється SMS-кою, полягає в тому, що в другому випадку замість тонового набору використовуються команди, надіслані SMS на номер гаджета. Є обмеження – не більше однієї команди в одному повідомленні.

Для заводу двигуна порядок виглядає так:

 • Насамперед — реєстрація сигналізації на сайді компанії-власника торгової марки Starline.
 • На сайті вказано перелік команд, яким необхідно слідувати для отримання бажаного результату – їх вивчають. Другим їх джерелом є інструкція, що додається до модуля.
 • Активують роботу блоку GSM.
 • За підсумками успішної активації, власник машини відправляє SMS на номер пристрою з текстовою командою 05ххх, де «ххх» — цифри, що вказують на модель сигнального пристрою.
 • Після завершення активаційних процедур приступають до дистанційного керування транспортним засобом за допомогою команд. Вони такі самі, як і у випадку зі дзвінком. Наприклад, за замовчуванням, для заводу двигуна використовують число “21” і “22” для глушіння. Але заздалегідь варто уточнити в інструкції.

Конкретні команди залежать від модифікації та моделі гаджета. Як і у випадку з першим методом, так вийде керувати замком автомобіля та його захисним режимом.

У власників сучасних смартфонів є можливість заводити двигун своєї машини на відстані за допомогою спеціального додатку від Starline. Для коректної роботи системи знадобиться мобільний інтернет, а значить, і встановлення спеціального модуля для SIM-карток. Загалом, порядок роботи виглядає так:

 • перевіряють коректність роботи сигналу;
 • в слот модуля встановлюють придбану SIM-картку;
 • щоб команди виконувались, сімка повинна перебувати в режимі GPRS — чи це можна перевірити, звернувшись до стільникового оператора. Баланс рахунку також має бути позитивним.
 • реєструється обліковий запис на веб-представництві виробника пристрою. в цей час вказується як унікальний номер сигнальної системи, так і GPS-блок;
 • на смартфон завантажують додаток від Starline, здатний працювати з обома основними мобільними операційними системами. iOS та Android;
 • в успішно встановлену програму вводяться дані про сигнал, а також мобільний номер Джіесем-блоку;
 • для підтвердження реєстрації на вказану при реєстрації електронну скриньку надсилається лист із посиланням;
 • після переходу за підтверджуючим посиланням, знову запускається додаток і у користувача з’являється можливість вибрати різні необхідні йому функції керування авто. увімкнення та вимкнення режиму охорони, запуск або глушення мотора, керування дверима.

Є особливість в керуванні автомобілем з автоматичною трансмісією. для коректного виконання команд її важіль попередньо переводиться в паркувальне положення.

Як дистанційно завести та заглушити машину з пульта Starline А93

Для заведення мотора з пульта старлайнівського сигнального пристрою використовують такі команди:

 • натискання кнопки під першим номером при вимкненому запалюванні до появи мелодійного звуку;
 • для автоматичного запуску сигналу від будильника. вибір іконки будильника в меню;
 • за температурою — натискання на іконку з пісочним годинником у меню.

Щоб двигун заглух, застосовують команду: натискання клавіші номер один послідовне натискання четвертої після появи звуку.

Що робити, якщо Starline А93 не дає завести машину

Користування будь-якою технікою не буває без проблем і сигналка Starline A93 — не виняток. Іноді власникам доводиться стикатися із ситуацією, коли автозавод авто не працює. Основні причини цього зазвичай такі:

 • збій у програмуванні пам’яті сигналізації;
 • некоректна робота блоку керування;
 • поломка контролера температури;
 • робота реле-блокування двигуна;
 • негативний баланс мобільного рахунку власника чи пристрою.
READ  Заміна КПП ВАЗ 2107 5 ступка

У першому випадку проблема пов’язана з тим, що кожен брелок прописується у пам’яті гаджета окремо. І іноді відбуваються збої, що призводять до нездатності розпізнати пульт з боку сигналу. Вирішується. перепрошивкою.

Уламки в системі блоку управління — одна з головних проблем, з якою доводиться стикатися власникам модуля. Основна перешкода для успішного усунення полягає у неможливості ефективної діагностики вдома. необхідно звертатися до фахівців, здатних як перевірити пристрій, так і відремонтувати його.

Третя проблема найчастіше виникає в холодну пору року, коли надворі панують низькі температури. Контролер не здатний коректно визначити температуру самого двигуна, і той не заводиться. Рішення. заміна зламаного механізму.

Реле блокування не повинно спрацьовувати в подібній ситуації, тому якщо це відбувається, то швидше за все настав час його заміни.

Що ж до балансу на рахунку, то тут рішення очевидне — поповнити його.

Як глушити або заводити машину з брелка Starline А93

Автовласники можуть заглушити машину з брелка Starline A93 або навпаки завести авто, не вставляючи ключ у замок запалювання. Зробити це досить просто завдяки зрозумілій системі керування. Щоб домогтися виконання тієї чи іншої команди, лише необхідно натиснути певну комбінацію клавіш, зазвичай «1» і «2». Виробник надає можливість використовувати завод та глушіння транспортного засобу через телефон або програму.

Охорона із заведеним двигуном Starline А93

Не так рідко водієві доводиться залишати машину із заведеним двигуном. Особливо актуально це для районів крайньої півночі взимку. Тому гостро стоїть питання, як ставити таке авто на охорону.

Щоб сигналізація запрацювала в таких умовах, необхідно насамперед переконатися, що авто стоїть на нейтральній передачі або в режимі паркування, якщо мова про автомат. При цьому не має бути запрограмований турботаймер. Капот необхідно закрити.

Приступаючи до встановлення охоронного режиму, включають гальмо стоянки, відкривають двері і натискають на брелоку другу кнопку. ТС має відреагувати одним світловим сигналом, а брелок. мелодійним сигналом.

Після цього можна дістати із запалення ключ, вийти з машини та закрити двері салону. Коли це зроблено – натискається перша кнопка. При успішній процедурі брелок відреагує ще одним звуковим сигналом, а авто. одним сигналом сирени та одним світловим.

Спеціалізація: Закінчив державний автомобільний університет, пропрацював 20 років на ГАЗ-56, зараз їжджу на ВАЗ.

Як заглушити машину з брелка

Сучасні охоронні сигналізації не тільки захищають транспортний засіб від несанкціонованого доступу третіх осіб з метою крадіжки майна, що знаходиться в салоні, або викрадення, а й помітно полегшують процес експлуатації авто для водія. Насамперед вони дозволяють дистанційно запускати та глушити двигун за наявності такої необхідності. Особливо важливою ця функція виявляється в холодну пору року, коли потрібно прогрівати мотор, а мерзнути весь цей час у салоні не хочеться. Як тільки двигун прогріється до потрібної температури, його можна заглушити, якщо ви ще не у машини, і дарма витрачати паливо немає потреби.

заглушити, машина, брелка, starline

Розбираючись, як заглушити машину з брелка вашої сигналізації, насамперед потрібно враховувати її модель. Усі протиугінні системи працюють за однаковим принципом, але в управлінні є певні відмінності. Насамперед відрізняються кнопки, які потрібно натискати на брелоку та тривалість впливу на них.

Як заглушити машину з брелка Starline: які кнопки натискати

Розглянемо детальніше, як заглушити машину з брелка Starline, адже вказаний вид протиугінних систем має особливий попит і часто стає вибором автовласників. Виробник в інструкції з експлуатації сигналізації дає такі рекомендації:

Удобная функция сигналки с автозапуском StarLine А93

 • натиснути на основному пульті кнопку «1» та утримувати її 1-2 секунди. Це найбільша кнопка, тому сплутати її з іншими неможливо. Після того, як команда буде сприйнята, має бути відповідний звуковий сигнал;
 • виконати коротке натискання кнопки “4”. Після нього двигун повинен припинити роботу.
READ  Машина не заводиться причини Hyundai Solaris

В цілому, розібратися, як заглушити машину з брелока Starline не складно. Процедура не є складними, як і запуск мотора. Він виконується так само, тільки замість “4” потрібно натискати “3”. Така схема працює для моделей сигналізації, що випускалися після 2010 року: А90, А91, А93, А94.

заглушити, машина, брелка, starline

Важливо розуміти, що модельний ряд протиугінних систем досить широкий, тому схема відключення двигуна може відрізнятися. І щоб отримати точну інформацію, необхідно дивитися інструкцію виробника. Наприклад, знаючи, як заглушити машину з брелка Starline А93 розглянутим вище способом, ви не зможете виконати те саме завдання для системи моделі B9 того ж виробника. Тут використовуються інші кнопки:

 • “2”. натиснути і утримувати до моменту появи звукового сигналу;
 • “3”. виконати коротке натискання.

Крім того, послідовність залучення керуючих елементів буде змінюватися в залежності від того, який брелок ви використовуєте. Ми розглянули комбінації для його головного вигляду. Але є додаткові екземпляри, що характеризуються відсутністю дисплея, що відрізняються меншою функціональністю. І якщо вам потрібно розібратися, як заглушити машину з додаткового брелка Starline А93 або іншої схожої моделі, тут також доведеться утримувати кнопку «1» до появи звукового сигналу, після чого натиснути «2». Мотор перестане працювати.

Послідовність дій та комбінації керуючих елементів будуть іншими, якщо говорити про протиугінні системи інших марок – Шерхан, Алігатор, Томагавк. Знаючи, як заглушити машину на Starline А91 з брелока, ви не зможете застосувати ту саму схему. Але всі дані можна знайти в інструкції з експлуатації до конкретної протиугінки.

Starline помилка ос 7

Як писалося вище напис ос 7 на брелоку Starline а93 означає або зупинку двигуна по команді, або неможливість дистанційного та автоматичного запусків.

У першому випадку на цей напис не варто звертати уваги. А ось у другому вона вказує на наявність якоїсь проблеми, яка не дає правильно функціонувати автозапуску.

1.5. Продовження роботи двигуна

Щоб збільшити час роботи запущеного дистанційно або автоматично двигуна, потрібно проробити ту ж процедуру, що і для автозапуску – натиснути і утримувати кнопку 1 до другого сигналу брелка. Час роботи буде збільшено на 5 хвилин.

Так можна робити хоч скільки разів, але максимально можна продовжити роботу лише на 30 хвилин.

Starline а93: налаштування автоматичного та дистанційного запуску

Можливості сигналізації Starline А93/Starline А39 дозволяють здійснити дистанційний запуск двигуна. Також на сигналізації є функції налаштування автозапуску за температурою двигуна, напругою, інтервалом та будильником.

Вертикальний брелок Starline A93

1.2. Підготовка до дистанційного та автоматичного запуску на машинах з механікою

На автомобілях із ручною коробкою необхідно виконати спеціальну процедуру для можливості автозапуску – програмну нейтраль. Виконання цієї процедури гарантує, що автомобіль не залишиться на увімкненій передачі після вимкнення запалювання.

Невиконання програмної нейтралі не дасть завести автомобіль дистанційно. Також неможливими будуть і будь-які автозапуски. На дисплеї брелка Starline А93 в цьому випадку писатиметься та сама ОС 7 (ОСТ).

Обмеження роботи дистанційного та автоматичного запусків за температурою двигуна

Starline А93 дозволяє зупиняти двигун при авто та дистанційному запуску при нагріванні двигуна до температури 50°С. Якщо функцію 4 таблиці 2 запрограмувати на друге, третє або четверте значення, автомобіль заглухне при будь-якому автоматичному або дистанційному запуску, як тільки температура двигуна дорівнює 50°С.

заглушити, машина, брелка, starline

2.6. Індикація працюючого двигуна після автоматичного запуску

Кожен режим автозапуску має індикацію:

Как заглушить машину дистанционо СтарЛайн а93

 • 1 – будильник;
 • 2 – період;
 • 3 – температура;
 • 4 – напруга.