Table of Contents

Підготовка до запуску

Для того, щоб підготувати двигун до запуску, необхідно запрограмувати автозапуск Starline. Робиться це за допомогою пульта. Також виконується низка налаштувань, які не дозволяють двигуну взаємодіяти з осями автомобіля. При цьому, якщо якийсь етап підготовки пропустити, автозапуск не спрацює.

Як завести машину з брелка Starline

Запустити двигун на автомобілі, що знаходиться під охороною сигналізації, можна декількома способами:

 • за допомогою основного брелока;
 • через додатковий брелок;
 • використовуючи брелок-мітку;
 • зателефонувавши за номером телефону;
 • надіславши SMS-повідомлення;
 • запустити з мобільного додатку.

Найчастіше використовуваний метод. автозапуск основного брелока.

StarLine A91.AVI

заглушити, машина, брелка, starline

Щоб зрозуміти, як завести машину з брелка Starline, достатньо подивитися на умовні позначення на пульті. Як правило, всі моделі мають один і той самий принцип дії. Автозавод активується шляхом тривалого затискання кнопки 1 на основному брелоку. Відпустити клавішу після того, як почуєте коротку мелодію.

Після того, як вдалося завести машину з автозапуску, на екрані пульта з’явиться відповідне текстове повідомлення, яке також повідомить додатковий звуковий сигнал. А запуск двигуна також буде підтверджено символом “вихлопні гази”. Ще дисплей покаже час, що залишився до зупинки двигуна.

Двигун із МКПП

Якщо в машині механічна коробка передач, перевести важіль перемикання швидкостей в нейтральне положення. Потім слід діяти за одним із алгоритмів:

 • Автоматичний. Зафіксувати важіль гальма стоянки, після чого відключити запалювання.
 • Не відчиняючи двері. Натиснути на гальмо та натиснути на відповідну кнопку на пульті сигналізації.
 • Полегшений. Опустити ручне гальмо.

Після того, як одна з вищезгаданих дій виконана, потрібно вийняти ключ запалення із замку та вийти з машини. Виходячи з налаштування, мотор або затихне після закриття дверей, або перебуватиме в режимі таймера. Після цього слід увімкнути охоронну установку.

READ  Налаштування часу на брелоку Starline А91

За допомогою додаткового брелока

На додатковому пульті слід затиснути кнопки 1 і 3. При цьому першу клавішу слід натиснути та утримувати, а потім натиснути третю і відразу ж відпустити. Важливо дотриматися цієї послідовності, т.к. різні комбінації цих кнопок запускають інші режими. Наприклад, при одночасному утриманні активується режим захисту від викрадення.

За допомогою програми

Охоронна система Starline здійснює автозапуск не тільки з брелока, але і з мобільного додатка. Для його коректної роботи знадобиться:

 • Придбати додаткове розширення, що дозволяє встановити SIM-карту в охоронну систему.
 • Активуйте комплекс на сайті виробника, дотримуючись посібника користувача. Важливо, тарифний план номера має підтримувати інтернет-з’єднання.
 • Завантажте відповідну програму на телефон.
 • Зареєструйте сигналізацію у програмі. Для цього потрібно вказати модель пристрою та номер телефону, прив’язаний до нього.
 • Коли реєстрацію буде пройдено успішно, на електронну пошту прийде лист-підтвердження і в налаштуваннях стануть доступні характеристики сигналізації. Через програму ви зможете запускати чи заглушити двигун, відстежити поточне положення автомобіля, а також контролювати швидкість їзди.

Через SMS повідомлення

Завести машину з пульта можна лише у випадку, якщо транспортний засіб знаходиться у зоні досяжності системи. При цьому в сучасних системах вбудовується спеціальний модуль, який дозволяє підключити до сигналізації мобільний номер і всі команди проводити через нього.

Після того як система налагоджена і ваш номер телефону може взаємодіяти з системою, ви зможете надсилати SMS-повідомлення з різними командами на пульт. У такому разі відстань між автомобілем та власником може бути будь-якою. Набір команд та правила відправлення SMS знаходяться на сайті виробника. У такому разі можна не тільки заводити або заглушити машину, а й перевірити стан сигналізації, виявити несправності.

Як заглушити двигун

Заглушити машину з брелка Starline можна за допомогою тривалого утримування клавіші постановки на охорону, після чого потрібно швидко натиснути кнопку з позначенням кола. Після скоєних дій автомобіль 4 рази моргне фарами сигналізації і станеться глушіння. На пульті в цей час зникне символ «вихлопні гази» і пролунає звуковий сигнал.

Якщо вимкнення здійснюється з додаткового пульта, необхідно короткостроково натиснути кнопку постановки на охорону і потім невелику клавішу, розташовану поруч.

Щоб вимкнути автозапуск на старлайні на деяких інших моделях, слід на кілька секунд затиснути “зняття з охорони”, а потім швидко кнопку зі значком зірочки. Система також подасть відповідний звуковий сигнал і раніше запущений двигун зупиниться.

Не заводиться або не глушиться машина з брелка Starline А91

Сучасні автосигналізації типу Starline А91 виконують не тільки свої охоронні функції. Крім цього власник має ще безліч різних опцій, серед яких є опція автозапуску. Це дуже зручно, адже машину можна запустити з пульта, не виходячи з дому, а потім сісти у прогрітий автомобіль.

READ  Заміна батарейки в брелоку Starline а93

Як завести машину з телефону

За наявності GSM-модуля автосигналізація Starline А91 дозволяє зробити віддалений запуск за допомогою мобільного телефону. Окрема SIM-картка встановлюється у блок керування сигналізацією. Вона має бути активована та зареєстрована за допомогою відповідної команди, відправленої з телефону власника.

Як завести автомобіль з додаткового брелка

Автосигналізація має запасний пульт, який можна використовувати у разі виходу з ладу основного брелока. Відмінною особливістю другого брелока є те, що він не має дисплея, а на ньому присутні тільки кнопки. Алгоритм віддаленого запуску тут аналогічний вищеописаному. Спочатку довго тиснемо першу кнопку до звукового сигналу, а потім один раз натискаємо третю клавішу.

заглушити, машина, брелка, starline

Помилки під час встановлення сигналізації або в процесі її експлуатації

Установники системи можуть неправильно підключити ланцюг контролю роботи двигуна або підключити не всі дроти. Також транспондер у модулі може просто не розпізнавати сигнал. Або в ланцюгах може бути урвище. В даному випадку необхідно проводити комплексну діагностику.

заглушити, машина, брелка, starline

Як завести машину з брелока Starline A91

 • автомобіль має стояти на нейтральній передачі. Це актуально для автомобілів із механікою, на автоматі – паркінг;
 • всі двері, капот та багажник повинні бути зачинені;
 • автомобіль повинен бути поставлений на ручник.

Сигналізація Starline А91 має два пульти. Перший – основний, із РК-дисплеєм. Щоб запустити двигун віддалено, потрібно натискати наступні кнопки: спочатку клацається клавіша 1. Її потрібно тримати доти, доки не пролунає мелодійний сигнал. Після цього слід коротко натиснути третю кнопку. Детальна інструкція представлена ​​у відео, розташованому нижче.

Як подивитися температуру двигуна

Також сигналізація має функцію віддаленого запуску за температурою, що є зручним для умов холодного клімату. Для цього потрібно:

Сигнализация StarLine A91 ОБЗОР И ОСНОВНЫЕ ФУНКЦИИ СТАРЛАЙН АВТОЗАПУСК

 • спочатку натиснути третю кнопку на пульті (у вигляді зірочки), брелок видасть один мелодійний сигнал;
 • Тепер на дисплеї відображається піктограма у вигляді термометра. Потрібно перемістити курсор на цю піктограму, натиснувши знову третю клавішу;
 • тепер можна виставити необхідне значення температури, коли двигун буде заводитися. Крок операції – три градуси за Цельсієм;
 • для підтвердження вибору довго натискається перша клавіша, аж до двох коротких сигналів;

Інструкція підготовки до запуску двигуна для МКПП

Для цього потрібно виконати такі дії:

 • Активувати ручник.
 • Перевести важіль МКПП (механічна коробка перемикання передач) в положення нейтральної передачі.
 • Залишити транспортний засіб та включити автомобільну сигналізацію.
READ  Як відкрити багажник з брелка Starline

Після цього функції автоматичного та дистанційного запуску стануть доступними для активації та двигун зможе заводитися.

Як заглушити машину за допомогою брелока?

Якщо виникла потреба заглушити працюючий двигун, це можна зробити за допомогою брелока та ПДУ за кілька кроків:

 • Натиснути кнопку 1 на кілька секунд до звукового сигналу.
 • Затиснути клавішу 4, після чого система управління подасть команду на заглушення та двигун припинить працювати.

На пульті глушити двигун можна комбінацією клавіш 1 і 2, які потрібно натискати за таким же принципом.

Сигнализация StarLine A93. Как заглушить двигатель

Розташування кнопок на брелоку та пульті

Завантажити інструкції для сигналізації Starline А91, А93, А94, Twage A9

Усі комбінації та послідовність дій для активації та дезактивації функцій, способи встановлення охоронної системи Starline містяться в інструкції до пристрою:

Посібник з експлуатації та встановлення S tarline A91
Інструкція з експлуатації Starline A93
Інструкція зі встановлення Starline A92
Посібник користувача Starline A94
Інструкція користувача Starline Twage A9

Причини, через які двигун може не запускатися

Якщо двигун автомобіля не заводиться, існує кілька можливих причин:

 • Брелок або пульт керування не прописаний у системі контролю сигналізації, або її налаштування збилися. Їх необхідно внести заново.
 • Пошкодження або збій у роботі блоку керування чи ключа.
 • Несправність датчика температури охолоджуючої рідини, якщо автозапуск ДВЗ налаштований залежно від умов довкілля. Він встановлений безпосередньо на двигуні автомобіля.
 • Несумісність іммобілайзера та сигналізації.
 • Нульовий баланс на SIM-карті, яка встановлена ​​у «сигналці».

Інструкція підготовки до запуску двигуна для АКПП

Алгоритм підготовки для активації віддаленого старту двигуна для автоматичної трансмісії схожий на алгоритм для МКПП:

 • Поставити авто на ручник.
 • Перевести селектор АКПП (автоматичної коробки перемикання передач) у режим паркінгу.
 • Залишити авто та ввімкнути сигналізацію.

Дистанційне продовження роботи двигуна

Якщо двигун автоматично запущено, але запрограмованого часу йому буде недостатньо для повноцінного прогріву, його роботу можна дистанційно продовжити. Для цього необхідно періодично подавати команду на запуск із брелока під час роботи двигуна. Після отримання сигналу лічильник у блоці керування “сигналкою” буде скинутий і почнеться заново. Продовжувати роботу можна необмежену кількість разів.