Як налаштувати звук сигналізації Starline

Модель Starline B9 та B92 відноситься до середнього цінового сегменту. Тут немає деяких опцій – наприклад, неможливо відключити звук брелка, він завжди сповіщатиме власника про спроби проникнення за допомогою звукових сигналів.

вимкнути, звук, сигнал, starline

Водночас, у темний час доби, власник авто має змогу встановити режим безшумної охорони. Для цього затискається перша кнопка до того, як брелок видасть сигнал, а потім швидко натискається друга кнопка. Тепер охорона без сигналу сирени активована – при спробах проникнення вона не шумітиме, імітуючи трель чи дзвони, а просто блиматиме габаритами. При цьому власник отримає на пульт відповідне повідомлення. Про брелок з викидним ключем Starline А93.

Звукові функції охоронної системи Starline

Сучасні охоронні комплекси давно перестали бути просто системами захисту, що оберігають автомобіль від угону. Тепер вони мають масу додаткових функцій, включаючи автозапуск, турботаймер, пошук машини GPS, зв’язок з екстреними службами і т.д. Також власник може запрограмувати вимкнення або увімкнення звуку на брелоку сигналізації Starline. Це полегшує інтуїтивне управління у темний час доби. Але ця функція активується по-різному у різних моделях системи. Докладніше про всі аспекти цієї галузі розказано в цій статті.

Як зменшити звук на брелоку Starline

Ще один варіант популярної автосигналізації, яка доступна сьогодні на ринку – Starline А93, А61, а також А91. Ці моделі не мають опції регулювання звукового сигналу – гучність не можна збільшити або зменшити. Але постійно слухати сирену авто теж необов’язково.

Є режим беззвучної постановки на охорону. спочатку довго затискається перша клавіша, а після того, як брелок видасть сигнал, коротко натискається ще раз. При цьому автомобіль буде в режимі охорони із сиреною та сповістить власника про спроби злому. Можна повністю забрати звук – це опція беззвучної охорони. Включається аналогічним способом – тривалим натисканням на першу кнопку, а потім коротким на другу.

Як вимкнути звук на сигналізації Starline на брелоку

Вимкнення звукових сигналів на моделях Starline A91, A92 або А93 відбувається аналогічним чином. Згідно з інструкцією, необхідно довго затиснути першу клавішу, а потім коротко другу. Після цього автомобіль перейде у режим беззвучної охорони. При цьому на дисплеї відображатиметься значок у вигляді перекресленого динаміка. Опція вимкнення звукових сигналів на самому пульті не передбачена розробниками.

Як посилити звук на сигналізації Starline

Деякі моделі автосигналізації Starline A91W, A94 або B9 дозволяють збільшити гучність сирени та відрегулювати цей параметр на власний розсуд. Для виставлення цього параметра буде потрібно перейти в режим програмування.

Нет звукового сигнала при постановке на охрану StarLine A93\63. Решение!

Після цього включається запалювання і короткими натисканнями кнопок два і три вибирається пункт Soun, де можна додати гучності. Для цього довго натискається третя кнопка (до характерного сигналу), а потім знову коротко. На брелоку з’являється індикація поточного значення (заводський параметр – два). Клавішами один або два можна зменшити, а три кнопкою – додати гучність. Максимальний параметр – дев’ять, мінімальний – один. Після вимкнення запалення показник буде збережено.

READ  Як налаштувати брелок Starline А91

Чому не працює звук сигналізації Starline

Деякі власники мають проблеми, коли брелок не видає звукових сигналів і автоматично переходить на вібрацію або безшумний режим. Тому є кілька причин:

 • якщо пропав звук, то можна перевірити елемент живлення пульта – найчастіше батарейка при слабкому заряді прагне зберігати енергію, тому звуки можуть зникнути;
 • також рекомендовано перевірити кінцевики на дверях та багажнику машини – якщо, на думку системи, автомобіль не відчиняє та не зачиняє двері, сигнал може не відтворюватися;
 • іноді від удару пульта зміщуються металеві пластинки усередині брелка. Для відновлення працездатності необхідно розібрати пульт та поставити платівку назад по центру;
 • потрібно перевірити справність контрольного дроту – можливо, немає сигналу;
 • перевірити ще раз кабелі, що йдуть до головного блоку управління, продзвонити контакти;
 • проаналізувати стан датчика удару та нахилу.

Якщо все справно, рекомендовано відвезти машину на сервіс і проконсультуватися з професійними установниками.

Постановка на охорону без звуку

При постановці на охорону автомобіль завжди видає звуковий сигнал, як і при знятті з цього режиму. Але це не дуже зручно у темну пору доби, коли важлива тиша. Тому можна поставити авто на охорону беззвучно. Щоб зробити це на моделях Starline А9 або А93, необхідно довго натиснути першу клавішу, а після сигналу – клікнути її ще раз, але вже коротко. Відкрити машину можна аналогічним способом, але використовую другу кнопку на брелоку.

Також комплекс пропонує режим безшумної охорони. В цьому випадку сирена не звучатиме навіть при спробах проникнення в авто. моргають виключно габарити. Брелок же пилятиме і видаватиме вібрацію, щоб сповістити власника про ситуацію. Поставити машину в такий режим можна натисканням першої кнопки довго, а потім короткого кліка по другій клавіші. Після цього світлодіодний індикатор на лобовому склі почне блимати, авто один раз моргне фарами, а на пульті з’явиться відповідні піктограми замку та перекресленої сирени.

Як вимкнути звук на брелоку Starline

Вимкнути звук на автосигналізаціях Starline можна кількома способами. При цьому необхідно враховувати модель системи.

На старих охоронних комплексах режим відключають наступним чином. Спочатку натискають кнопку 3 протягом кількох секунд. Після оповіщення у вигляді 1 довгого та 1 короткого сигналів починає блимати курсор у рядку піктограм, розташованих у нижній частині дисплея. За допомогою коротких послідовних натискань клавішу 3 доходять до необхідної іконки (закреслений динамік). Потім натискають на кнопку 1. При цьому машина видає світлове сповіщення, а на брелоку програється мелодія. Беззвучний режим активовано.

У сучасних сигналізаціях (Starline А93, А91, D94 тощо) перехід у беззвучний режим здійснюється простіше. Для цього довго натискають кнопку 1 до появи мелодійного оповіщення. Потім натисканням кнопки 2 підтверджують перехід у режим охорони без звуку. При цьому на екрані брелока з’явиться відповідна піктограма у вигляді закресленого динаміка.

Чому зник

У деяких випадках відбувається автоматичний перехід у беззвучний режим. Відбуватися це може з кількох причин. Найчастіше відключення сирени відбувається через різке зменшення напруги акумулятора автомобіля. Для запобігання повній розрядці система автоматично переходить у безшумний режим.

Якщо зник звук, то причина може полягати в поганих контактах або знос окремих елементів системи, наприклад:

 • може стертись або заіржавіти кінцевик, що йде на двері чи багажник;
 • контрольний провід порвався у процесі експлуатації;
 • датчик удару не приєднаний до системи;
 • від’єднані дроти, що йдуть до головного блоку тощо.

Часто такі проблеми виникають у системах, які експлуатуються вже кілька років. В цьому випадку потрібна діагностика сигналізації.

Рідше сирена відключається внаслідок випадкового натискання кнопок на брелоку. Зрозуміти це можна за увімкненим на екрані значком у вигляді перекресленого динаміка.

READ  Заміна свічок запалювання Kia Sportage 3

Також може бути несправний брелок. При цьому він не відображає повну інформацію про стан автомобіля. Для перевірки працездатності пристрою проводять наступні дії. Виймають батарею, а потім вставляють на місце. У цей час на екрані на кілька секунд загоряються всі піктограми. Якщо закреслений динамік та деякі інші іконки залишилися вимкнені на Starline A91, A93 і т.д., то брелок несправний.

В цьому випадку потрібно провести його ремонт.

У більшості випадків при відключенні сирени рекомендується звернутися до сервісного майстра для проведення діагностики та усунення несправності.

Як вимкнути або увімкнути звук на брелоку сигналізації Starline А91 (А93)

Включити звук на брелоку сигналізації Starline досить легко. Охоронна система відрізняється легкістю та простотою управління. Для увімкнення та вимкнення звукового сигналу потрібно зробити мінімум дій.

Як увімкнути звук

Щоб увімкнути звук на сигналізації Starline старого покоління, використовують лише комбінацію кнопок. При цьому курсове меню не задіяне. Для активації сирени необхідно натискати протягом кількох секунд кнопку 2, доки брелок не видасть звукове сповіщення. Потім потрібно натиснути на ту ж клавішу. Тепер сигналізація знову працює у звуковому режимі.

Для активації сирени в охоронних комплексах Starline сучасних моделей (автосигналізації А91, А93 і т.д.) необхідно кілька секунд натискати на клавішу 1 до отримання оповіщення у вигляді мелодії. Потім одноразове коротке натискання на ту саму кнопку включає звуковий режим сигналізації Starline.

Після здійснення цих дій іконка у вигляді перекресленого динаміка стає неактивною.

Сучасні охоронні комплекси

Але, погодьтеся, спосіб відключення сирени через екранне меню не такий зручний. Тому на сучасних охоронних системах відключення звуку набагато простіше.

Управління сиреною сигналізацією Starline за допомогою брелока

На сьогоднішній день сирена у складі автомобільної сигналізації – це скоріше пережиток минулого, аніж предмет реальної необхідності: основною функцією було сповіщення власника за часів, коли жодних засобів зворотного зв’язку сигналізації не містили. З урахуванням того, що зараз уже нікого не здивувати телематичними сигналізаціями, здатними сповістити власника про небезпеку на будь-якій відстані – вистачало б лише покриття стільникової мережі – великої необхідності встановлення сирени на сучасні комплекси Starline немає.

Але й на сигналізаціях без телематики іноді виникає потреба усунути сигнали. Як вимкнути звук на сигналізації Starline? Спосіб буде різнитися в залежності від моделі та року випуску системи.

Сигнализация Starline A93. Отключить звук.

Системи старих випусків

На старих сигналізаціях Starline використовувалися сирени, робота яких задавалася внутрішньою схемою, а сигналізація просто подавала на них живлення. У власника є лише одна можливість керування звуком – повне відключення сирени сигналізації.

Для цього передбачено відповідний режим роботи сигналізації, який відображається іконкою “перекреслений динамік” на екрані основного брелока. Щоб скористатися безшумним режимом сигналізації, необхідно його запрограмувати через екранне меню брелока, після чого всі дії щодо встановлення та зняття з охорони можна буде виконувати так само, як і раніше.

Розглянемо порядок програмування беззвучного режиму з прикладу Starline A61:

 • Натисніть кнопку 3 брелока та утримуйте її, поки не пролунають звукові сигнали – спочатку довгий, потім короткий.
 • У нижньому рядку іконок почне моргати курсор. Натискаючи кнопку 3, перемістіть курсор на потрібну іконку.
 • Натисніть кнопку 1. автомобіль подасть світловий сигнал, брелок програє коротку мелодію, іконка “перекреслений динамік” активується.

Після цього сигналізація перейде у беззвучний режим.

Як увімкнути звук на сигналізації Starline А61? Для цього не потрібно знову скористатися екранним меню брелока. Зніміть автомобіль із охорони іншою комбінацією кнопок:

 • Довго натиснути кнопку 2 до звукового сигналу.
 • Знову натиснути кнопку 2, на цей раз короткочасно.

Після цього автомобіль зніметься з охорони, іконка “перекреслений динамік” з екрана зникне. Сирена знову запрацює у штатному режимі.

READ  Як зняти задній бампер Audi 100 с4

Наприклад, на Starline D94 для увімкнення безшумного режиму достатньо натиснути дві кнопки:

 • Натисніть кнопку 1 довго, доки не пролунає сигнал.
 • Підтвердьте перехід у беззвучний режим коротким натисканням кнопки 2.

На екрані брелка запалиться індикатор “перекреслений динамік”, сирена відключиться. Зверніть увагу, що цей індикатор винесено з курсорного меню у нижній частині екрана. Цікаво, що ця “фішка” спочатку з’явилася в серії сигналізацій для позашляховиків, яка відома зараз як D-серія. Але й раніше у «позашляхових» брелоках беззвучний режим включався так само – наприклад, сигналізації Starline A61 4×4, хоча, як Ви бачили вище, у «звичайній» 4х4 звук відключався через курсорне меню.

На сигналізаціях четвертого та п’ятого поколінь безшумний режим включається саме таким чином.

Врахуйте, що активується він лише одноразово – після кожного зняття з охорони знову ввімкнеться сирена. Крім того, сигналізації Starline можуть автоматично переходити в безшумний режим, виявивши критичне падіння напруги акумулятора.

Як включити сирену за допомогою брелока

Для включення звукової сигналізації призначена перша з кнопок на ребрі брелока. Перед її натисканням необхідно переконатися, що запалення відключено, а капот, двері та багажник – закриті. Якщо цього не зробити, то включити сирену не вийде. Замість нормальної реакції авто видасть чотири світлові сигнали габаритів і чотири звукові сигнали одночасно. Виконавши наведені вимоги, можете сміливо натискати на першу кнопку (ту, що ближче до антени пристрою) – результатом буде одноразовий сигнал габаритів і один звуковий. Підключені до сигналізації замки дверей замикаються і доступ до салону буде закрито, до наступної команди з боку брелока. Це ще не все, що станеться, якщо включити звук на сигналізації Starline. Переконатися в тому, що все гаразд можна глянувши на світлодіодну лампочку сигналізації – якщо вона блимає, значить все О`кей. На зображенні нижче зображено сам брелок і кнопка включення звуку.

Також майте на увазі, що якщо увімкнути звук на брелоку, то на екрані пристрою будуть відображені значки всіх ваших дій.

Управління сиреною сигналізацією Starline

Автомобільні сигналізації Starline. багатофункціональні мікропроцесорні пристрої для віддаленого управління замком, охоронною системою та іншим обладнанням автомобіля. Сучасні моделі виглядають як невеликих розмірів брелок, що вільно уміщається в руці водія, має органи управління та рідкокристалічний монітор з білим тлом, призначений для відображення стану різних підсистем авто та інформування власника про результати його маніпуляцій з пристроєм. Далі ми проінформуємо вас про те, як працювати зі звуком приладчика, тобто розповімо, як його ввімкнути та вимкнути.

Як вимкнути сирену за допомогою брелока

Вимкнути звук на пристрої Starline, так само просто, як і активізувати цю опцію. Для цього призначена кнопка 2 (середня із кнопок на малюнку вище). Як і при включенні, потрібно виконати деякі попередні дії:

 • Поставити автомобіль на ручне гальмо.
 • Щільно закрити капот, багажник та всі двері в салон автомобіля.
 • Знайти курсором на екрані такий значок як на малюнку
 • Натиснути на середню кнопку на ребре брелока.
 • Переконатись у тому, що на екрані з’явилися мініатюри такого виду (набравшись досвіду, можна цього не робити)

Тепер звук сигналізації вимкнено. На описані дії автомобіль відреагує поодиноким світловим та звуковим сигналами. Світлодіодний сигнал сигналізації повинен блимати як завжди. Ось і вся премудрість. Як бачимо, нічого особливо складного в цій процедурі немає.