Table of Contents

Як посилити звук на сигналізації Starline

Деякі моделі автосигналізації Starline A91W, A94 або B9 дозволяють збільшити гучність сирени та відрегулювати цей параметр на власний розсуд. Для виставлення цього параметра буде потрібно перейти в режим програмування.

Після цього включається запалювання і короткими натисканнями кнопок два і три вибирається пункт Soun, де можна додати гучності. Для цього довго натискається третя кнопка (до характерного сигналу), а потім знову коротко. На брелоку з’являється індикація поточного значення (заводський параметр – два). Клавішами один або два можна зменшити, а три кнопкою – додати гучність. Максимальний параметр – дев’ять, мінімальний – один. Після вимкнення запалення показник буде збережено.

Як налаштувати звук сигналізації Starline

Модель Starline B9 та B92 відноситься до середнього цінового сегменту. Тут немає деяких опцій – наприклад, неможливо відключити звук брелка, він завжди сповіщатиме власника про спроби проникнення за допомогою звукових сигналів.

увімкнути, звук, брелок, starline

Водночас, у темний час доби, власник авто має змогу встановити режим безшумної охорони. Для цього затискається перша кнопка до того, як брелок видасть сигнал, а потім швидко натискається друга кнопка. Тепер охорона без сигналу сирени активована – при спробах проникнення вона не шумітиме, імітуючи трель чи дзвони, а просто блиматиме габаритами. При цьому власник отримає на пульт відповідне повідомлення. Про брелок з викидним ключем Starline А93.

Як вимкнути звук сирени через програму

Також розробник системи Starline моделі E91 або E90S пропонує клієнтам зручну мобільну програму, доступну для встановлення на будь-які телефони з операційною системою iOS або Android. З його допомогою можна керувати різними функціями – виставляти параметри автозапуску, настроювати турботаймер, регулювати гучність сигналу. Всі параметри налаштовуються через зручне та функціональне меню програми.

Як увімкнути звук на брелоку сигналізації Starline з автозапуском

Моделі Starline A93, A96, а також Е90 мають ряд додаткових функцій, що полегшують життя власнику. Так, власник авто може не лише активувати режим безшумної охорони – на пульті необхідно натиснути клавішу один довго, а потім ще раз натиснути другу кнопку коротко. До того ж, система надає опцію щодо виставлення параметрів сигналу.

READ  Заміна ременя ГРМ DAEWOO Nexia 16 клапанна

Для входу в меню програмування звукових функцій необхідно затиснути четверту клавішу. Спочатку брелок видасть один тривалий, потім два короткі сигнали. На екрані з’явиться відповідне меню з можливістю вибору відповідного режиму:

 • гучні сигнали – ГРУБ;
 • тихі сигнали. СЛАБ;
 • тільки вібросигнал – ВІБР;
 • сигналізація Сирена. СІГ1;
 • сигналізація Трель. СІГ2.

Перемикання між пунктами здійснюється за допомогою коротких натискань кнопки чотири (вперед) або один (назад). Вибір значення відбувається через короткий клік клавішами два і три.

Чому не працює звук сигналізації Starline

Деякі власники мають проблеми, коли брелок не видає звукових сигналів і автоматично переходить на вібрацію або безшумний режим. Тому є кілька причин:

 • якщо пропав звук, то можна перевірити елемент живлення пульта – найчастіше батарейка при слабкому заряді прагне зберігати енергію, тому звуки можуть зникнути;
 • також рекомендовано перевірити кінцевики на дверях та багажнику машини – якщо, на думку системи, автомобіль не відчиняє та не зачиняє двері, сигнал може не відтворюватися;
 • іноді від удару пульта зміщуються металеві пластинки усередині брелка. Для відновлення працездатності необхідно розібрати пульт та поставити платівку назад по центру;
 • потрібно перевірити справність контрольного дроту – можливо, немає сигналу;
 • перевірити ще раз кабелі, що йдуть до головного блоку управління, продзвонити контакти;
 • проаналізувати стан датчика удару та нахилу.

Якщо все справно, рекомендовано відвезти машину на сервіс і проконсультуватися з професійними установниками.

Налаштування мелодій

Ця функція входить у набір базових функцій сигналізації Starline E90, E91 та F3. Налаштування здійснюється безпосередньо через брелок. Спочатку довго натискається четверта клавіша до тих пір, поки пульт не видасть мелодійний сигнал, а потім ще два короткі писки.

Тепер на дисплеї блимають варіанти вибору. Власник коротким натисканням четвертої кнопки вибирає пункт F4 (гучність тривожного сигналу та вибір мелодії для комунікатора). Потрібний параметр виставляється за допомогою клавіш два або три (зменшення та збільшення відповідно). Вихід з режиму програмування відбувається автоматично – достатньо нічого не натискати протягом восьми секунд.

Як вимкнути звук на сигналізації Starline на брелоку

Вимкнення звукових сигналів на моделях Starline A91, A92 або А93 відбувається аналогічним чином. Згідно з інструкцією, необхідно довго затиснути першу клавішу, а потім коротко другу. Після цього автомобіль перейде у режим беззвучної охорони. При цьому на дисплеї відображатиметься значок у вигляді перекресленого динаміка. Опція вимкнення звукових сигналів на самому пульті не передбачена розробниками.

Як увімкнути звук на брелоку Starline a9?

Натисканнями кнопки 3 брелока встановіть курсор у положення, що відповідає потрібній команді (наприклад, команді ввімкнення та вимкнення режиму охорони зі звуковими сигналами ) Натисніть кнопку 3 брелока і утримуйте в натиснутому положенні 6 секунд до появи 2, а потім ще 3 звукових сигналів.

Як поставити на безшумний режим сигналізації а 91?

Starline А91 беззвучний режим — функція, що забезпечує тиху роботу охоронної системи. У разі спрацьовування сигналізація реагує тільки спалахами фар автомобіля без включення звукового сигналу. Для активації опції довго натисніть кнопку 1, а потім короткочасно на клавішу 2.

Як вимкнути беззвучний режим на брелоку Starline?

Як вимкнути звук на сигналізації Starline на брелоку

Згідно з інструкцією, необхідно довго затиснути першу клавішу, а потім коротко другу. Після цього автомобіль перейде в режим беззвучної охорони.

Як увімкнути звук на сигналізації Маджикар?

Відновлюємо звучання брелок Шерхан Магікар

 • Натисніть клавіші 2 та 3 на дві секунди. Це вхід у режим програмування. На дисплеї з’явиться напис Pro9 та пролунає звуковий сигнал пульта.
 • Клацніть 4. Увімкнеться вибровиклик, звуки брелоком не будуть подаватися. На дисплеї з’явиться зображення пульта, що вібрує.
READ  Як зняти моторчик пічки на Kalina

Як увімкнути звукову сигналізацію на Шерхан 5?

Відновлюємо звучання брелків Шерхан Магікар

 • Натисніть клавіші 2 та 3 на дві секунди. Це вхід у режим програмування. На дисплеї з’явиться напис Pro9 та пролунає звуковий сигнал пульта.
 • Клацніть 4. Увімкнеться вибровиклик, звуки брелоком не будуть подаватися. На дисплеї з’явиться зображення пульта, що вібрує.

Як увімкнути безшумний режим на Starline a93?

Для цього необхідно перейти в меню налаштувань шляхом тривалого натискання клавіші номер чотири (щонайменше п’ять секунд). Тоді відкривається доступ до регулювання гучності – є беззвучний режим. Можна вибрати варіанти роботи системи: сирена чи трель.

Як увімкнути звук на автосигналізації?

Для включення звукової сигналізації призначена перша з кнопок на ребрі брелока. Перед її натисканням необхідно переконатися, що запалення відключено, а капот, двері та багажник – закриті. Якщо не зробити цього, то включити сирену не вдасться.

Чому зник

У деяких випадках відбувається автоматичний перехід у беззвучний режим. Відбуватися це може з кількох причин. Найчастіше відключення сирени відбувається через різке зменшення напруги акумулятора автомобіля. Для запобігання повній розрядці система автоматично переходить у безшумний режим.

Якщо зник звук, то причина може полягати в поганих контактах або знос окремих елементів системи, наприклад:

 • може стертись або заіржавіти кінцевик, що йде на двері чи багажник;
 • контрольний провід порвався у процесі експлуатації;
 • датчик удару не приєднаний до системи;
 • від’єднані дроти, що йдуть до головного блоку тощо.

Часто такі проблеми виникають у системах, які експлуатуються вже кілька років. В цьому випадку потрібна діагностика сигналізації.

Рідше сирена відключається внаслідок випадкового натискання кнопок на брелоку. Зрозуміти це можна за увімкненим на екрані значком у вигляді перекресленого динаміка.

Також може бути несправний брелок. При цьому він не відображає повну інформацію про стан автомобіля. Для перевірки працездатності пристрою проводять наступні дії. Виймають батарею, а потім вставляють на місце. У цей час на екрані на кілька секунд загоряються всі піктограми. Якщо закреслений динамік та деякі інші іконки залишилися вимкнені на Starline A91, A93 і т.д., то брелок несправний.

В цьому випадку потрібно провести його ремонт.

У більшості випадків при відключенні сирени рекомендується звернутися до сервісного майстра для проведення діагностики та усунення несправності.

Брелок Starline A9

Як вимкнути або увімкнути звук на брелоку сигналізації Starline А91 (А93)

Включити звук на брелоку сигналізації Starline досить легко. Охоронна система відрізняється легкістю та простотою управління. Для увімкнення та вимкнення звукового сигналу потрібно зробити мінімум дій.

Як вимкнути звук на брелоку Starline

Вимкнути звук на автосигналізаціях Starline можна кількома способами. При цьому необхідно враховувати модель системи.

Сигнализация StarLaine A8-A9.Как поставить в охрану без звука ,и со звуком сирены?

На старих охоронних комплексах режим відключають наступним чином. Спочатку натискають кнопку 3 протягом кількох секунд. Після оповіщення у вигляді 1 довгого та 1 короткого сигналів починає блимати курсор у рядку піктограм, розташованих у нижній частині дисплея. За допомогою коротких послідовних натискань клавішу 3 доходять до необхідної іконки (закреслений динамік). Потім натискають на кнопку 1. При цьому машина видає світлове сповіщення, а на брелоку програється мелодія. Беззвучний режим активовано.

READ  Як налаштувати клапана на ВАЗ 2106

У сучасних сигналізаціях (Starline А93, А91, D94 тощо) перехід у беззвучний режим здійснюється простіше. Для цього довго натискають кнопку 1 до появи мелодійного оповіщення. Потім натисканням кнопки 2 підтверджують перехід у режим охорони без звуку. При цьому на екрані брелока з’явиться відповідна піктограма у вигляді закресленого динаміка.

Як увімкнути звук

Щоб увімкнути звук на сигналізації Starline старого покоління, використовують лише комбінацію кнопок. При цьому курсове меню не задіяне. Для активації сирени необхідно натискати протягом кількох секунд кнопку 2, доки брелок не видасть звукове сповіщення. Потім потрібно натиснути на ту ж клавішу. Тепер сигналізація знову працює у звуковому режимі.

Для активації сирени в охоронних комплексах Starline сучасних моделей (автосигналізації А91, А93 і т.д.) необхідно кілька секунд натискати на клавішу 1 до отримання оповіщення у вигляді мелодії. Потім одноразове коротке натискання на ту саму кнопку включає звуковий режим сигналізації Starline.

Після здійснення цих дій іконка у вигляді перекресленого динаміка стає неактивною.

Як включити сирену на Starline?

Наприклад, на Starline D94 для увімкнення безшумного режиму достатньо натиснути дві кнопки:

 • Натисніть кнопку 1 довго, доки не пролунає сигнал.
 • Підтвердьте перехід у беззвучний режим коротким натисканням кнопки 2.

Брелок Starline старлайн. Функции брелка. Отключение сирены.

Як додати звук на брелоку Starline a93?

Щоб зробити це на моделях Starline А9 або А93, необхідно довго натиснути першу клавішу, а після сигналу – клікнути її ще раз, але вже коротко. Відкрити машину можна аналогічним способом, але використовую другу кнопку на брелоку.

Як збільшити гучність брелка сигналізації Starline а92?

Як посилити звук на сигналізації Starline

Для цього довго натискається третя кнопка (до характерного сигналу), а потім знову коротко. На брелоку з’являється індикація поточного значення (заводський параметр – два). Клавішами один або два можна зменшити, а кнопкою три. додати гучність.

Як прибрати беззвучний режим Starline а9?

Як вимкнути звук на сигналізації Starline на брелоку

Вимкнення звукових сигналів на моделях Starline A91, A92 або А93 відбувається аналогічним чином. Згідно з інструкцією, необхідно довго затиснути першу клавішу, а потім коротко другу. Після цього автомобіль перейде в режим беззвучної охорони.

Як увімкнути звук на брелоку Starline a9?

Натисканнями кнопки 3 брелока встановіть курсор у положення, що відповідає потрібній команді (наприклад, команді ввімкнення та вимкнення режиму охорони зі звуковими сигналами ) Натисніть кнопку 3 брелока і утримуйте в натиснутому положенні 6 секунд до появи 2, а потім ще 3 звукових сигналів.

Як активувати Starline?

Алгоритм програмування коду для обладнання Starline: Втопити кнопку налаштування 4 рази, а потім активувати запалювання. Після подачі 4 гудків сиреною необхідно повторно вплинути на клавішу налаштування. Після подачі сигналу сиреною водій має 5 секунд для програмування цифри.

Як поставити на безшумний режим сигналізації а 91?

Starline А91 беззвучний режим — функція, що забезпечує тиху роботу охоронної системи. У разі спрацьовування сигналізація реагує тільки спалахами фар автомобіля без включення звукового сигналу. Для активації опції довго натисніть кнопку 1, а потім короткочасно на клавішу 2.