Як правильно налаштувати еквалайзер на автомагнітоли

Налаштування для саба

 • Вимикаємо автомагнітолу;
 • Натискаємо кнопку включення пристрою, але не як зазвичай, а утримуючи її довго, поки не спалахне дисплей. Так ми потрапляємо в потрібне меню;
 • Обертаємо рукоятку джойстика, тим самим, роблячи пошук потрібних пунктів.

Примітка. В меню зазвичай присутні такі пункти, як крок пошуку радіо, настройка мови, підключення додаткових входів і т.д.

 • Знаходимо пункт SW Control;
 • Утапливаем джойстик і вимальовується напис Rear SP Ful, яка означає, що весь діапазон йде на тилову акустику. Нам же потрібно, щоб акустична система запрацювала в режимі саба;
 • Знову крутимо ручку джойстика так, щоб напис змінилася з Ful на SW;
 • Включаємо магнітолу;
 • Переходимо в меню налаштувань;
 • Знаходимо відповідні налаштування для SW;
 • Заходимо в перші настройки і вибираємо для сабфуфера режим. Це може бути або Rev або Normal, але ні в якому разі не Off;
 • Виходимо звідси;
 • Заходимо в друге меню налаштувань саба;
 • Ставимо значення на 50 Гц. Що стосується рівня потужності режиму, то він має значення от.6 до 6. Ставимо той рівень, при якому динаміки співають без спотворень;
 • Виходимо з меню;
 • Перевіряємо, як все працює.

Фільтр низьких частот (сабвуфер)

Після того, як ми розібралися з колонками, виконаємо настройку магнітоли під сабвуфер. Для цього нам знадобиться фільтр низьких частот. З його допомогою ми состикуем частоти колонок і сабвуфера.

Ситуація виглядає наступним чином. Коли ми прибрали з акустики бас (встановили HPF на 80), у нас вийшов гучний і якісний звук. Наступним етапом ми повинні «пристикувати» до наших колонкам сабвуфер. Для цього заходимо в меню, вибираємо пункт аудіо, в ньому знаходимо розділ управління сабвуфером.

  Перша цифра. це частота зрізу сабвуфера. Тут все так само, як і з еквалайзером. Конкретних значень установки просто не існує, а діапазон, в якому можна «погратися», становить від 63 до 100 Гц.

 • Наступна цифра. це гучність нашого сабвуфера. Думаємо, тут все просто, можна зробити сабвуфер голосніше чи тихіше щодо акустики, шкала от.6 до 6.
 • Наступна цифра. це крутизна загасання частот. Вона також, як і в HPF може бути або 12 або 24. Тут також невелику пораду: якщо встановлюєте високий зріз, то зробіть крутизну спаду на 24, якщо нижчий, то можна встановити на 12 або 24.
 • Якість звучання залежить не тільки від настройки вашої аудіосистеми, а й від того які динаміки у вас встановлені. Якщо ви хочете замінити їх, радимо ознайомитися зі статтею «що необхідно знати при виборі автомобільної акустики»

  час

  Власник автомобіля встановлює час на магнітоли через розділ Clock, передбачений в меню. Зміна значення годин або хвилин проводиться кнопками або обертанням регулятора гучності. Частина обладнання автоматично синхронізує час за сигналами RDS, переданим на частоті, радіостанцій діапазону FM. Для коректного відображення часу необхідно змінити установки літнього або зимового часу (потрібно на частини програвачів). Годинники відображаються на дисплеї, допускається регулювання місця розташування табло.

  Настройка процессора звука автомагнитолы Pioneer SPH-DA240BT в сетевом режиме

  радіо

  Існує 3 способи налаштувати магнітолу на прийом радіостанцій:

  • Автоматичний пошук частот через розділ BSM. Устаткування сканує діапазон і послідовно записує в пам’ять частоти радіостанцій з найбільш потужним або стійким сигналом. При цьому на екрані може відображатися номер комірки, назва радіостанції або частота (залежить від типу магнітоли). Користувач може попередньо вибрати крок сканування діапазону (100 або 50 кГц).
  • Напівавтоматичний пошук, що запускається натисканням на клавіші сканування ефіру. Після виявлення сигналу пошук зупиняється, користувач слухає передачу, яка транслюється музику в машині. Водій може зберегти вподобану хвилю в пам’яті головного пристрою і перейти до подальшого сканування діапазону. Записані станції вибираються шляхом натискання кнопок, що відповідають за осередки пам’яті. Також для вибору частот використовується штатний мультируль, до китайської магнітоли вузол підключається через конвертер сигналу.
  • Ручне сканування діапазону виконується до моменту виявлення необхідної частоти радіостанції, яка відобразиться на дисплеї. Потім власник автомашини або записує частоту в пам’ять, або слухає контент до виключення обладнання. Визначити правильні установки автомагнітола, яка працює зі справною антеною в зоні стійкого прийому сигналу, забезпечує передачу звуку без тріску і перешкод.

  Під час налаштування радіоприймача користувач встановлює рівень мовлення сигналу в діапазоні FM. Магнітоли дозволяють налаштувати прийом сигналів про дорожню ситуацію TA з можливістю автоматичного переходу на іншу станцію, що транслює ідентичну інформацію (параметр AF).

  Як правильно налаштувати еквалайзер в машині

  На початку нашої статті є сенс відразу помітити, що наведені нижче методика настройки магнітоли розрахована на користувача початкового рівня, і в ній немає нічого надскладного. Відзначимо також, що якість відтвореного звуку зазвичай тільки на 33% залежить від складу і якості компонентів апаратури. Ще на третину воно залежить від правильності встановлення обладнання, і що залишилися 33%. від грамотності настройки аудіосистеми.

  У даній статті ми розберемо, як налаштувати магнітолу піонер. Рекомендації по регулюванню розглянуті на прикладі моделі Pioneer DEH-1900UB з лінійки 2017 року. Їх також можна використовувати для регулювання інших сучасних автомагнітол Pioneer, оскільки всі мають однакове меню. Виняток становлять процесорні пристрої, настройка яких трохи складніше.

  особливі налаштування

  Для деяких автолюбителів будуть корисні наступні функції:

  • вимикання режиму Demo;
  • установка дати і часу;
  • настройка відображення пробок через TMC на магнітоли.
  налаштувати, еквалайзер, автомагнітоли

  Відключити Demo-режим можна в прихованому меню, натиснувши на клавішу SRC на виключеною магнітоли. За допомогою повороту ручки джойстика слід знайти пункт DEMO і перемкнути датчик з положення ON в OFF. Кнопка BAND призначена для виходу з меню.

  Час і дата вибираються також в прихованому меню, але в розділ System, де можна вибрати 12 або 24-годинний режим і змінити потрібні показники поворотом колеса.

  Відображення пробок через TMC підтримують програми Garmin і iGo. Встановивши одну з них, можна отримувати інформацію про рух на дорогах великих міст (про пробки, аварії, ремонтах дорожнього полотна та ін.). У iGo є можливість зберегти список радіостанцій, які транслюють цікавлять автовласника дані. За допомогою цих програм на дисплеї магнітоли може відображатися маршрут руху між заданими пунктами, час можливих затримок через затори і ін. Для роботи даних програм потрібен комплект ліцензій iGo Primo і спеціальних ліцензій TMC.

  Для того щоб встановити параметри звуковідтворення в автомагнітоли, які дозволять власнику насолодитися гарною якістю музики, не обов’язково звертатися до фахівців, можна зробити це самостійно. Високої якості звуку можна домогтися і від недорогий аудіосистеми, правильно визначивши параметри відтворення звуку. У деяких моделях є можливість установки додаткових додатків, які підвищать рівень комфорту при пересуванні на автомобілі.

  Налаштування радіо

  Щоб налаштувати радіо в магнітолі від компанії Pioneer, треба вибрати діапазон, знайти і зберегти потрібні радіостанції. Це можна зробити декількома способами:

  • Як автоматично знаходити радіостанції. В основному меню слід знайти розділ BSM, в ньому є можливість запустити пошук станцій з найвищою частотою в радіодіапазоні. Після цього треба її зберегти, закріпивши за нею значення кнопки від 1 до 6. Потім пошук станцій буде продовжений. У прихованому меню можна змінити крок пошуку зі 100 кГц на 50 кГц, щоб розширити діапазон здійснення операції.
  • Напівавтоматичний пошук радіостанцій. Якщо в режимі радіо натиснути клавішу «Вправо», запуститься пошук станцій.
  • Ручна настройка радіо. Натиснувши кілька разів кнопку «Вправо» на панелі управління при знаходженні в режимі радіо, відбудеться перемикання на будь-яку частоту. Знайдена станція зберігається в пам’яті пристрою.

  Як налаштувати магнітолу для хорошої музики в машині

  Після заміни акумулятора на автомобілі або виходу з ладу запобіжника відбувається обнулення параметрів, запрограмованих в головному пристрої акустичної системи. Власнику автомобіля слід знати, як налаштувати магнітолу, що дозволить прослуховувати звукові композиції з високою якістю звуку.

  Як настроїти

  Як налаштувати годинник

  Щоб змінити установки годинника потрібно увійти в меню основних налаштувань, що можна зробити, включивши вимкненому магнітолу затисненням кнопки SRC або затиснувши центральну кнопку джойстика. Після чого знаходимо блок CLOCK SET, де можна встановити формат і саме час. Також в меню присутня блок CLOCK OFF, зміною показника якого можна включити або відключити відображення часу на пристрої.

  Що можна і потрібно налаштувати в техніці цієї фірми

  Залежно від моделі аудіомагнітоли користувач має можливість самостійного регулювання таких параметрів, як:

  • еквалайзер;
  • радіостанції;
  • мова меню;
  • час;
  • включення або відключення бездротового протоколу Bluetooth (якщо такий є) і AUX;
  • активація / деактивація деморежимі та інше.

  Как настроить магнитолу, рекомендации из личного опыта

  Серед усього озвученого особливу увагу варто звернути на настройку еквалайзера, а також радіо, де перше стане в нагоді для любителів слухати власну музику, а друге. для автовласників, які віддають перевагу музиці з диска / флешки радіостанції. Особливі регулювання необхідні також для сабвуфера.

  Якщо в системі немає сабвуфера, краще встановити граничне значення HPF на частотах 50-63 Гц. Перевіряти результат рекомендується при гучності 30.

  При наявності сабвуфера можна підняти нижній поріг до 80-120 Гц і вище без погіршення якості звуку.

  Це викличе збільшення гучності відтворення музики.

  При регулюванні крутизни затухання частот рекомендується вибрати 24 дБ на 1 октаву.

  Налаштування під сабвуфер

  Якщо в автомобілі встановлений сабвуфер, то для початку роботи пристрою необхідно його активувати в меню аудіомагнітоли. Для цього потрібно спочатку вимкнути пристрій, а потім, затиснувши кнопку включення (SRC), дочекатися включення дисплея, після чого користувач виявиться в меню вибраних станцій.

  Коментарі 34

  Не поспішайте робити висновки. Почнемо настройку, для того, що б реалізувати всі можливості цього аппарата.І перше, що треба зробити. це перевірити можливості придбаних передніх динаміків і, подстроив вбудованим фільтром частоту зрізу, піти від спотворень по фронту.

  Для прикладу будемо використовувати досить популярний на сьогоднішній день апарат “Pioneer DEH 3100” або більш старші моделі. Треба сказати, що не всі моделі Піонерів мають в базі потрібні налаштування. Апарати нижчої цінової категорії, моделі, перші цифрах яких 1, 2, а так само 11, 21 і так далі. порожні, як барабан. Це бюджет, і багато чого від них вимагати не треба. По грошах і функціонал. А ось починаючи з моделі 3100 (це стосується модельного ряду минулого року). ми маємо все для експериментів.

  Трохи про можливості джойстика. Рукоятка може нахилятися вправо, вліво, вгору, вниз і утапливаться в центр.

  Робимо рівень гучності приблизно 30 одиниць, навіть якщо при цьому передок явно похрипує, натискаємо на рукоятку джойстика по центру і потрапляємо в меню налаштувань. Їх досить багато, але не переживайте, поки нам потрібен тільки один пункт, обертаючи джойстик вправо або вліво знаходимо пункт “Аудіо”, натискаємо на джойстик ще раз, і, обертаючи рукоятку, шукаємо згадка про баллансе і Фадер.

  Ось воно: FADERBALANSE. Натискаємо на джойстик. Отримуємо напис: FAD 0, BAL 0. Можуть бути інші цифри, якщо раніше була проведена якась настройка.Наклоняя джойстик вправо ми подорожуємо з меню Фадер в меню Баланс. Обертаючи ж джойстик ми власне і виробляємо регулювання цих параметрів. При цьому актуальне меню починає блимати. Переводимо Фадер в положення 15. При цьому ми весь сигнал подаємо тільки на передню акустику, що б тил не заважав нам відбудовувати фронт.Все, можна налаштовувати частоту зрізу. Нахиляємо джойстик вліво і випадаємо з меню Фадер в основне меню аудіо налаштувань. (Треба уточнити, що завжди при нахилі джойстика вліво ми виходимо з актуального меню в основное.Вращаем джойстик для пошуку налаштувань фільтра пердни акустики. Ось воно: HIGH PASS FILTER. Натискаємо на джойстик, утапливая його і, отримуємо HPF OFF. Це означає, що фільтр вимкнений і на передню акустику йде весь сигнал, весь діапазон, що звичайно ж призводить до спотворень. (Це стосується акустики малого розміру і малої потужності, як правило на фронт встановлюється саме такі динаміки. розмір 13 см) Але навіть при динаміках розміру 16 см. ця установка необхідна.

  Утапливаем джойстик і напис змінюється. Тепер це HPF 50. І знову уточнення: Цифра може бути інший, якщо цей параметр уже налаштовувався. Цифра говорить про те, що зараз на фронт буде йти сигнал, нижня межа якого обмежений частотою 50 герц (це практично Сабова частота і, природно, не кожен динамік з нею впорається). Для виходу з меню використовується кнопка BAND, розташована зліва внизу. Натискаємо на неї і, випадаємо з меню налаштувань. Обертаючи джойстик, тобто додаючи гучність, можемо перевірити рівень іскаженій.Результат не сподобався? Тоді заходимо знову в меню фільтра і, обертаючи джойстик, міняємо цифру на таке значення і, знову перевіряємо. Треба сказати, що для акустики розміру 13 см, можна сміливо відразу встановити значення фільтра в 100. 125. Для акустики 16 см, як правило воно повинно бути 80.Все, ми отримали чистий звук, спотворень немає, але і низьких частот не вистачає і це природно. Але зараз ми цю нестачу компенсуємо спеціальним режимом, перевівши роботу тилових динаміків в режим саба.

  Зараз ми будемо працювати в меню попередніх налаштувань. Є у Піонера і таке меню. Як в нього потрапити? Дуже просто. Вимкніть апарат. Вимкнули? Тепер натисніть на кнопку включення магнітоли. це верхня ліва кнопка, але не коротко а тривало. Утримуйте її поки не спалахне дисплей. Є, Ви в меню.

  (Невеликий відступ. Майже всі ці функції про які ми будемо говорити, завжди були присутні на Піонерах, тільки вхід в меню вибраних станцій здійснювався різними кнопками. Іноді це тривале утримання джойстика в втопленому положенні. Іноді це утримання кнопки Функції. У більшості випадків магнітола повинна бути в вимкненому стані)

  Как правильно настроить эквалайзер (за 5 мин) ��️ — 2021

  Пообертайте рукоятку, перевіряючи які пункти присутні. Там може бути настройка мови, дискретності кроку пошуку радіостанцій, опції включення додаткових входів та й багато ще чого. Нам потрібна напис SW Kontrol.Вращаем рукоятку для пошуку цього напису. Є? Коротко утапливаем джойстик і отримуємо REAR SP FUL.Надпісь говорить про те, що на задню акустику йде весь діапазон, а нам потрібно, що б акустика заробила в режимі саба. Обертаємо рукоятку. напис змінюється з FULL на SW. Залиште її на SW. Всі. натисніть кнопку включення магнітоли. Тилу не чути зовсім, але так і повинно бути, він тільки включений в потрібний нам режим, але не налаштований.

  Тепер нам потрібно знову потрапити в меню Аудіо. Як це робити Ви вже знаєте. Ви вже там? Тоді обертаємо рукоятку для пошуку написи SW SETTING1. Знайшли? Коротко утапливаем джойстик. Що отримали? SW зліва, а ось справа може бути три види установок. Це або NORMAL ?, або REV, або OFF. Обертаючи рукоятку ми переходимо з однієї опції в іншу. Ну зрозуміло, що OFF. це вимкнено, тобто режим вимкнений. А от інші написи означають, що динаміки працюють або в режимі нормальному, коли дифузор працює вгору, або в режимі реверсу, коли дифузор працює вниз. Залиште якийсь із них. З досвіду, в автомобілях кузовного виконання “Седан” краще режим Реверсу.

  Включили? Тепер джойстик вліво для виходу з налаштувань. Обертаємо джойстікдля пошуку меню SW SETTING2. Знайшли? Це наступне меню, якщо обертати рукоятку вправо. Втопили джойстик і отримали ось що: SW 80 HZ 0. Що це означає? А ось що. 80. це фільтр, тобто какя частота пропускається через гучномовці. Обертаємо, цифри змінюються. Якщо стоїть акустика: 69, тобто овальні динаміки, то краще обмежити цей діапазон 50 Герца. Як правило, при такому зрізі ми отримуємо м’який соковитий бас Сабова діапазону. Але Ви можете поексперементувати. Далі, рукоятку вправо і, закліпала цифра 0. Обертаємо. Отримуємо цифри от.6 до 6. Це рівень потужності режиму. Перевірте і виберіть той рівень, який здатні відтворити ваші динаміки без спотворень. Налаштування Сабова режиму закінчена. Виходьте з меню натисканням кнопки BAND, як завжди. Перевірте на різних рівнях гучності як зазвучав тил і, якщо необхідно подкоректіруйте рівень потужності.

  Залишилось зовсім трохи. Тонкомпенсція. Є такий режим. Знайти його легко в тому ж меню аудіо-налаштувань, обертаючи джойстик. Напис буде наступна LOUDNESS. Утапливаем джойстик і отримуємо зліва LOUDNESS справа три можливих стану. Низький рівень, середній, високий. Що робить ця настройка? Вона коригує рівень високих і низьких частот на малих рівнях гучності. Чим нижче рівень гучності, тим сильніше вплив. Але, не треба забувати, що при великих рівнях гучності вплив режиму майже не відчувається. Чим голосніше, тим менше ця корекція. Залиште значення HIGT. високий рівень.

  Ну ось і все, майже. Залишилося зовсім небагато, всього дві, три настоянки. Але вони вже для меломанів, для людей з музичним слухом. Звичайному пересічному користувачеві ними можна знехтувати. Тільки необхідно зробити ще одне. Зайти в меню EQ SETTING1. Це там же в аудіо-налаштуваннях. Втопити джойстик в цьому меню. На дисплеї буде EQ SETTING і три стовпці: регулювання рівня низьких, середніх і високих частот. Переміщення по стовпцях. це нахил джойстика вправо, власне регулювання. обертання, як завжди. Налаштуйте їх відповідно до своїх уподобань але, рекомендація, не перевищуйте рівень низьких частот, як правило досить значення 0. 1. Ви і так отримали зараз хороший, збалансований звук. Не треба ускладнювати життя своєї акустиці. Знову ж таки, якщо динаміки серйозні, то можна і тут повправлятися в налаштуваннях. Знову уточнення, такі настройки гарні для комплекту: Піонер і 4 динаміка. Якщо стоїть підсилювач, то настройі трохи інші.

  Ось тепер ваш Піонер зазвучав як професійна машина. І попробуте з цим посперечатися

  Мабуть, немає такого автовласника, який після покупки нового автомобіля або нової магнітоли не зіткнувся б з необхідністю її налаштування для отримання більш якісного і глибокого звучання. Для цього досить виконати ряд нескладних маніпуляцій, які ми розглянемо на прикладі настройки магнітоли компанії Pioneer, що користується великою популярністю в Росії.

  Як правильно налаштувати еквалайзер на магнітоли

  Всім привіт! Завершилася установка системи, фронт розім’явся, тому прийшов час настройкі.Настраівать теж вирішив сам.Много читав, підбирав під свою систему оптимальні варіанти настройки і в принципі, картинка склалася досить понятная.Постараюсь розповісти, як проводилася настройка.Возможно, кому то це допоможе, а можливо хтось скаже, що це повна маячня. Просто хочу поділитися своїм опитом.Для зручності перезаліт архів з треками для настройки, тому що исходник удален.Ітак, маємо систему з двосмуговим фронтом і сабом, китай голову з мінімальними звуковими настройками.

  До початку настройки варто перевірити правильність підключення динаміків до підсилювачів і магнітоли. Глушимо машину, вимикаємо в магнітолі всякого роду бас-буст і улучшайзери звуку, еквалайзери ставимо на 0

  налаштувати, еквалайзер, автомагнітоли

  і включаємо треки: Трек. 2, 3 з кореня архіву. За ним визначаємо правильність підключення динаміків на низьких середніх і високих частотах. Коли голос звучить в фазі, то звук повинен збиратися в центрі салону або перед вами і ви чітко повинні чути що він звучить посередині. Коли голос звучить в протифазі, звук повинен розсипатися по салону і звучати зліва і справа окремо. Якщо у вас все виходить навпаки щось значить полярність якогось з динаміків перепутана. Перевіряємо правильність підключення, виправляємо косяки і продовжуємо.

  Налаштування зрізу частот на моєму підсилювачі починається з 32 Гц і закінчується 320 Гц. Тому, для зручності намалював ось таку шкалу, щоб було приблизно зрозуміло, на скільки повертати регулятор.

  Налаштування еквалайзера.На середньої гучності запускаємо по черзі пісні з папки «тест треки» і слушаем.На треку «2.барабани» можна оцінити роботу фронтальних динаміків. Підрегулювати еквалайзером в магнітолі, щоб звук не був бубонить, нав’язливим, наполегливим. Був максимально чітким і приємним. Аналогічно слухаємо треки «3.Среднее» і «4.піщалкі».

  Для мене було абсолютно незрозуміло, як розібратися в частотах, Герцах і т.д., тому зробив ось таку шпаргалку.

  Тут все гранично ясно і допомагає налаштувати еквалайзер персонально.Мой еквалайзер після настройки виглядає ось так.

  Трохи зменшив пищалки, щоб не били по вухах.

  Ітог.Звук, в порівнянні з тим, що було, дуже радує, але я так і не зміг налаштувати акустику на відтворення різних жанрів. Якщо строю під клубняк, то при включенні негрів, баси забивають фронт і саб намагається покинути своє місце. Басс буст на магнітоли так і залишився на нулі. При його збільшенні, низи лізуть у фронтальні динаміки, а при зменшенні баса еквалайзером, він зменшується і на сабе.Вивод напрошується один: необхідна заміна ГУ для індивідуальної настройки кожного компонента.

  Сподіваюся цей пост буде корисний блукаючим в нетрях автозвуку))

  Наявність автомагнітоли, динаміків і підсилювача не є гарантією можливості прослуховувати улюблені музичні композиції в хорошій якості. Власнику автомобіля треба знати, як налаштувати магнітолу, щоб насолоджуватися звучанням в повній мірі.

  сторонні програми

  Також є можливість завантажити еквалайзер для PC. Наприклад, є програма NeonVisual. Встановивши її, ви зможете здійснити гнучке налаштування всіх частот, тим самим покращивши звучання своїх колонок.

  Крім цього, програма пропонує зручний інтерфейс. Навіть недосвідчений користувач самостійно зможе розібратися у всіх премудростях.

  В принципі, подібних програм існує неймовірне безліч, але розповідати про кожну з них безглуздо. Всі вони схожі, і якщо знати, як ними користуватися, то проблем не виникне.

  Ну а тим часом переходимо від операційної системи Windows до Linux.

  Налаштування еквалайзера на Android, підключеному до магнітоли

  Процес практично не відрізняється від регулювання на персональному комп’ютері або стільниковому. Налаштування проходить за тим же принципом: смуги зрушують в «плюс» чи «мінус». На базових моделях магнітол без додаткових девайсів регулювання проходить за допомогою кнопок або ручок, розташованих на панелі. У таких еквалайзерів невелике число смуг, що пов’язано з мінімальними обсягами екрану.

  У дорогих магнітол ширші можливості в звуковому плані, вони володіють власними функціональними еквалайзер. Якщо вони працюють під управлінням операційної системи Android, то дозволяють закачувати і встановлювати будь-які сторонні програми (краще з російським функціоналом).

  Сучасні магнітоли відтворюють треки не тільки з зовнішніх накопичувачів, але і вбудованих джерел. До аудіо-роз’єму можна підключити смартфон і слухати музику з заздалегідь налаштованими установками. Але для автомобіля доведеться проводити додаткове регулювання, так як салон є іншим простором з акустичної точки зору.

  Важливо! Установка еквалайзера на заднє скло автомашини не дає можливості проводити регулювання звуку. Вона відноситься до візуалізації музичних треків і створюється на основі діодних стрічок. Його успіх пояснюється привабливим зовнішнім виглядом, що і викликає бажання володіти подібним «прикрасою».

  Особливості та різниця в залежності від виробника

  Правильна настройка автомагнітоли потрібна для того, щоб з динаміків лунала чітка і гучна мелодія, колонки не спотворювали звук і не було чутно додаткових шумів.

  Всі магнітоли Pioneer DEH і інші моделі 3100 і вище налаштовуються за допомогою зміни положення джойстика. Рукоятка даної частини приладу може обертатися на всі боки, заглиблюватися всередину корпусу. Це пристрій допомагає налаштовувати автомагнітоли більшості фірм, користуватися меню і знаходити в ньому потрібні параметри.

  Налаштування штатної магнітоли може здійснюватися і іншими способами. Наприклад, в японському девайсе Clarion CP435L1 є приховане меню, яке викликається одночасним натисканням кнопки 6 і поворотом Tune на 10 клацань при включеному запалюванні.

  Установка параметрів кожної моделі прописується в інструкції, де також описується пристрій магнітоли і функції різних кнопок.

  налаштувати, еквалайзер, автомагнітоли

  Коригування складних систем

  В принципі, нічого захмарно складного в цьому налаштуванні і немає. До описаного вище прийомам додається коригування фільтрів і рівня потужності підсилювача. Не можна забувати при такій настройці про конфігурацію динаміків і перевірити чи правильні вони підібрані.

  • Погоджуємо рівень сигналу автомагнітоли з рівнем сигналу підсилювача;
  • Ставимо все настройки під «0», не забуваючи перевірити, що рівень потужності підсилювача Gain повернуть у положення міні-чутливості;
  • Збільшуємо гучність, як і в описаному вище випадку, поки не з’явиться спотворення звуку;
  • Знижуємо рівень гучності;
  • Переходимо на підсилювач (см.Как підключити до автомагнітоли підсилювач: сам собі майстер) і збільшаться гучність і там за тим же принципом;
  • Знижуємо звук, як тільки динаміки видадуть сигнал «SOS». Таким чином, узгоджуємо рівень магнітоли і підсилювача;
  • Переходимо на фільтри, які є на кожному підсилювачі. Вони бувають для високих і низьких тонів. High pass / Low pass.

  Примітка. Перший фільтр Хай пас призначений для обмеження попадання НЧ на динаміки. Працює це так: якщо Хай пас встановлений в положення 100 Гц, то НЧ нижче цієї позначки потрапляти на динаміки не повинні. В даному випадку, шкала регулювань встановлюється зазвичай в межах 40-160 Гц.

  Другий фільтр. Low pass потрібен, якщо в системі використовується сабвуфер. Принцип дії цього кросовера той же, як і на Хай пас, тільки обмеження ставляться на високі частоти. Таким чином, ми здійснили настройки підсилювача.

  Еквалайзер на Windows

  Еквалайзер для Windows можна знайти в двох місцях: в Windows Media Player і безпосередньо в настройках «Звук». Зараз мова піде про перший варіант.

  Наполягаючи еквалайзер для Windows в Media Player, вплив можна надати лише на відтворення музичних файлів у цьому програвачі. Тобто, якщо запустити той же файл в іншому програвачі, звучання буде таке ж, як до змін.

  Отже, ви включили музику або відео, після цього натисніть праву кнопку миші і в меню виберіть «Додаткові можливості». Далі в списку натисніть на «Графічний еквалайзер». Для Windows 7 ця інструкція працює на сто відсотків.

  Ось, в принципі, і все, перед вашими очима на моніторі відкритий еквалайзер. Ви можете змінити положення повзунків і помітити різницю у звучанні, також є можливість вибрати пресет (Preset), але про це трохи пізніше. Немає сенсу зараз розповідати, як налаштувати еквалайзер для “Windows”, так як у всіх операційних системах він однаковий. Тому зараз ми поговоримо про те, як його відкрити в кожній з них, а в кінці детально розберемо, як його налаштувати.

  види налаштувань

  Як налаштувати еквалайзер на ipod shuffle

  Як правило, прийнято розділяти професійну настройку звукової сцени на два класи:

  • Налаштування примітивних систем, що відтворюють звук від автомагнітоли;
  • Налаштування складних систем, що відтворюють звук від додаткових підсилювачів.