Як поміняти радіатор на Passat б5

Заміна радіатора VW Passat B5.

Пацієнт: VW Passat B5Жалоби: Пробитий радіатор ОЖ.

Приїхав Пасссат з пробитим радіатором, а пробила його арматуріни, яка залізла в моторний відсік знизу. Як виявилося на авто не варто нижня штатна захист-пильовик, а була б, поломки можна було б уникнути!

Ну да ладно, приступимо до заміни: Для початку потрібно переконатися у відсутності ОЖ в радіаторі, для цього зливаємо залишки антифризу, відкрутивши краник. Для доступу до радіатора, необхідно зняти бампер і фари, благо знімаються вони швидко і без особливих секретів: знімаємо корпусу сигналу повороту, отстегнув пружинні засувки, відкручуємо по три болта кріплення фар, знімаємо їх, далі відкручуємо верхні болти кріплення бампера, кілька болтів в передній частини колісної арки і два ботика під фарами, трохи відсуваємо бампер і звільняємо язичок капота, знявши стопор, і прибираємо бампер в сторону.

Далі можна знімати радіатор. Якщо у вас є в комплектації кондиціонер, то спочатку потрібно буде відкрутити його радіатор від радіатора ОЖ, тримається він, як правило, на чотирьох шурупах і радіатор охолодження масла ГУР.

На даному авто кондиціонера не було, тому знімаємо шланги, для цього відтягаємо засувки і знімаємо шланги методом похитування в різні боки, тримаються вони добре, але через деякий час “здаються”, знімаємо роз’єм датчика.

Далі витягуємо два верхніх пістона і можна витягувати радіатор.

Зворотним методом ставимо новий радіатор і збираємо все назад.

Не забуваємо, після складання, залити новий антифриз, як правило це G12 червоного кольору, і вигнати повітряну пробку. На даному моторі (1.8) досить прогріти мотор, включити обігрівач на макс. температуру, дочекатися відкриття термостата (обидва шланга повинні бути гарячі), заглушити мотор і дати охолонути, після чого долити до мітки MIN. Ось і все, дякую всім за увагу.

Заміна радіатора охолодження на Volkswagen Passat Б5 відео

Триває завантаження Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим. Ваше ім’я:.

Злийте ох-ю рідина із системи охолодження. Демонтувати верхнє кріплення радіатора. Якщо на автомобілі розміщений допоміжний вентилятор радіатора з електричним приводом, відокремте електричний штекер від термодатчика вентилятора радіатора.

Відокремте електричний штекер від електродвигуна вентилятора радіатора. Вийміть електропроводку двигуна вентилятора радіатора з скоб фіксації. Відокремте верхній і нижній трубопроводи системи охолодження від радіатора автомобіля Volkswagen Passat B5.

Автомобілі з автоматичною коробкою передач Розміщення місць фіксації теплообмінника масла системи підсилювача рульового управління Порядок здійснення 1. Перед роз’єднанням трубопроводів очистіть з’єднувальні муфти від бруду.

Passat B5 / B5 Заміна радіатора охолодження.

Відокремте трубки впуску масла автоматичної коробки передач від радіатора. Закрийте кінці трубопроводів відповідними пробками і тканиною витріть пролилося масло. Відкрутіть теплообмінник масла системи підсилювача рульового управління автомобіля Volkswagen Passat. який розміщений в нижній секції радіатора см. Розміщення місць фіксації теплообмінника масла системи підсилювача рульового управління.

Не від’єднуйте трубки від теплообмінників. Також не розтягуйте і не перекручуйте трубопроводи системи кондиціонування повітря.

Відкрутіть фіксатори, що фіксують трубки системи кондиціонування повітря. Відкрутіть конденсатор від радіатора і, не розтягуючи шланги, пересуньте його вперед і зафіксуйте в цьому позиціонуванні.

Розведіть верхній стопор фіксації радіатора.

Демонтувати нижню частину радіатора з гумових подушок. Нахиліть радіатор вперед і вийміть його одночасно з електричним вентилятором радіатора. Діагностика Порядок здійснення 1.

Якщо радіатор знімався в зв’язку зі зменшенням пропускної спроможності, вимийте його струменем водної мaccи в двох напрямках. Зовні продміть радіатор стислим повітрям. Якщо радіатор автомобіля Volkswagen Passat B5 протікає, не намагайтеся заварювати або запаювати місце протікання, т. Незначна негерметичність радіатора може бути усунена з застосуванням герметика радіатора.

Проконтролюйте стан нижніх гумових опор радіатора і при потребі підмінити. Монтаж Порядок здійснення 1. Проконтролюйте стан і, при необхідності, підміняючи гумові подушки нижнього фіксації радіатора. Зверху поставте радіатор одночасно з електричним вентилятором радіатора.

Зафіксуйте верхню частину радіатора фіксатором. При приєднанні трубопроводів системи охолодження до радіатора застосовуйте нові ущільнювальні кільця.

Керівництво по ремонту wv Passat b3

Під’єднати ті трубопроводи системи охолодження до радіатора і зафіксуйте з’єднувальні муфти фіксують скобами. Автомобілі Volkswagen Passat B5 з системою кондиціонування повітря Порядок здійснення 1. Зафіксуйте конденсатор на радіаторі. Зафіксуйте трубки системи кондиціонування фіксують скобами.

Автомобілі Volkswagen Passat з автоматичною коробкою передач Порядок здійснення 1. Прикріпіть до радіатора масляні трубки автоматичної коробки передач з новими кільцями ущільнювачів. Перед установкою промажьте кільця ущільнювачів рідиною для автоматичних коробок передач.

Радіатор охолодження Volkswagen Passat b5 б5 плюс НОВИЙ

Проконтролюйте рівень рідини в автоматичній коробці передач і, при необхідності, доведіть його до норми. Зістикуйте електричні клеми до двигуна вентилятора радіатора і термодатчику. Скобами зафіксуйте електропроводку електродвигуна вентилятора радіатора. Залийте ох-ю рідина в систему охолодження і приберіть з неї повітря.

Запустіть силовий агрегат і проконтролюйте непроникність системи охолодження. Проконтролюйте і при необхідності, відкоригуйте світло фар.

Передній бампер

Здешевити вирішили саме на цьому механізмі через найкращою доступності для заміни без розбирання передка. Встановили фірму Profit артикул. І була ще замінена віскомуфтаорігінальний номер. VAG вискомуфту міняли через її неправильної роботи. Вона заклинило і вентилятор крутився навіть на холодний двигун. Вибір був зроблений на користь цієї віськомуфти через доступної ціни. Знімаємо тяжку відкриття капота.

Знімаємо захист, знімаємо помпу підставивши знизу ємкість для антифризу. Зачищаємо посадочне місце під помпу.

Встановлюємо нову помпу і прикручуємо назад металеву захист. Натягуємо ремінь встановивши прапорець на ролику в потрібне положення.

Прокручуємо двигун кілька разів, щоб переконатися що все зібрано правильно і ніщо не заважає обертанню. Перевіряємо знову заводські мітки і натяжку ременя. Натяжна механізм ременя генератора необхідно перевірити на співвісність двох частин механізму.

КАК СНЯТЬ РАДИАТОР,ЗАМЕНА РАДИАТОРА ОХЛАЖДЕНИЯ НА ФОЛЬКСВАГЕНЕ ПАССАТ ,ШКОДА.

Для заміни віськомуфти відкручуємо три болта шківа ключем на звороті чотири болта кріплення вентилятора відкручуємо шестигранником на 5.

поміняти, passat

Радіатор на авто з АКПП Passat b5 невелике ТО.

Власник авто прийняв правильне рішення брати запчастини гарної якості для механізму ГРМ. Встановили так само фірми Ina, його артикул. Нижній ролик ременя кондіціонераорігінальний номер. VAG 58 Було встановлено аналог, але теж хорошої якості, так як при зібраної передньої частини автомобіля буде не дуже просто його поміняти. Ролик ременя генератораорігінальний номер. VAG D.

Цей ролик був куплений найдешевший на останні гроші.

Зняття решітки радіатора і облицювання переднього бампера Volkswagen Passat B6.

Потрібно акуратно розсунути краю тяжкі і зняти з осі механізму замка капота. Відкручуємо 2 болта решітки радіатора використовуючи біту torx На фото не видно цих болтів, але переплутати там ні с. Витягуємо акуратно грати радіатора з прямокутних отворів зазначених стрілками.

Відкручуємо болти кріплення бампера обведені колами так само використовуючи біту torx відкручуємо за колесами підкрилки і болти кріплення бампера битою torx За чотири самореза з кожного боку. Далі знімаємо пластмаски з боків радіатора, відкрутивши викруткою саморізи зазначені стрілками. Викручуємо болти обведені кружками і відводимо убік радіатор кондиціонера.

VW Passat B5 Замена радиатора охлаждения Снятие переднего бампера

Від’єднувати трубки від радіатора НЕ. Знімаємо верхній патрубок радіатора піднявши металеву засувку. Якщо важко знімається, то можна забризкати з’єднання WD або іншим аналогічним спреєм. Відкручуємо викруткою саморіз прикручений з боку двигуна покажчик стрілка. Повертаємо вентилятор проти годинникової стрілки і відсуває його убік. Зверху відкручуємо другий болт і знімаємо ролик і ремінь. Оглядаємо ремінь на дефекти і крутимо ролик слухаючи шумить чи. Так само перевіряємо ролик на осьової люфт.

Гуртком виділено виступ, на натяжній ролику генератора, на який одягаємо ключ на 17 і послаблюємо ремінь. Стрілками вказані болти кріплення самого ролика. Болт кріплення знаходиться на зворотному боці зазначено стрілкою. Для фіксації віськомуфти на шківі прикрученим до неї є отвори, а на кронштейні прорізи для штифта.

Потрібно підібрати міцний болт або обточити непотрібний клапан ГБЦ і застопорити вискомуфту. Прокручуємо двигун за колінвал і виставляємо распредвал по мітці. Ще можна додатково намалювати коректором або маркером свою мітку на ремені і шківі. Запам’ятовуємо як правильно повинен бути натягнутий ролик. Відкручуємо ролик ключем на Знімаємо ремінь. Оглядаємо помпу і бачимо невеликі патьоки під. Люфту в помпі не було, але патьоки насторожили і було прийнято рішення замінити помпу.

Для зняття помпи потрібно відкрутити 3 болти самої помпи і один болт металевої защитки.

Рassat B4 Як знімаються фари VW, Volkswagen Passat

Для заміни ременя ГРМ необхідно розібрати всю передню частину машини. На даному фото звіті ми покажемо як зняти бамперрадіатори, вентилятори і все інше що заважає заміні ременя ГРМ на Пасаті Б5 2.

Також ви побачите як проводиться заміна і дефектовка механізмів приводного ременя VW Passat B5. Весь процес роботи зайняв не більше трьох годин. В ході роботи були замінені помпа, ролики приводних ременів і вискомуфта. Встановлено була помпа фірми Ina з артикулом Помпи фірми INA мають хорошу якість.

Ціни на ремонт Volkswagen Passat B5 в Уфі

Так 6 Немає. Дзене Ще більше корисних порад в зручному форматі. info. Audi 80 А4 А6. ВАЗ ГАЗ ГАЗель Kia RIO Sportage Sorento SEED. Opel Astra Vectra. Renault Duster Megane Logan Сценик.

Toyota Camry Corolla RAV4. Chevrolet Aveo Cruze Lacetti Niva.

Volkswagen Passat Polo Golf. Ford Focus 1 Focus 2 Focus 3.

радіатор

Зняття і установка

Аналогічно, як і на бензинових двигунах 1,6; 1,8 л і 2,0 л.

Зняття і установка

Утримувати ремінний шків віськомуфти вентилятора цапфових ключем (3212), і відвернути вискомуфту гайковим ключем (3312) (ліва різьба).

Установка здійснюється в зворотній послідовності, при цьому необхідно дотримуватися таких приписи:

Замена радиатора VW Passat b5, AUDI, SKODA

поміняти, passat

Затягнути вискомуфту моментом 40 Н м (ліва різьба). Момент затяжки дійсний тільки при використанні цапфових ключа (3212),!

зняття

Зняти вискомуфту вентилятора (з ремінним шківом).

Помітити монтажне положення 2-компонентного пасових шківів насоса охолоджуючої рідини.

Застопорити ремінний шків крильчатого насоса підсилювача рульового управління штифтом.

Відвернути ремінний шків насоса охолоджуючої рідини і зняти клиновидний ремінь.

Дизельні двигуни 1,9 л (з паливним насосом високого тиску)

Зняття і установка

Аналогічно, як і на бензинових двигунах 1,6; 1,8 л і 2,0 л.

З грубки дме холодне повітря. підбірка обговорень

Головною ознакою того, що тече радіатор грубки, є різного ступеня, легкої або сильне, запотівання лобового скла. Якщо тече сильно, скла буде затягувати маслянистої серпанком. Але варто враховувати, що перш ніж приступати до такої трудомісткої процедури, як заміна радіатора грубки Volkswagen Passat B4 (Volkswagen Passat Б4), необхідно точно переконатися, що проблема саме в ньому, щоб стільки зусиль не пішли даремно.

  • антифриз. 3 літри, дистильована вода. 3 літри (за умови повної заміни охолоджуючої рідини);
  • радіатор грубки, на ваш вибір;

З підготовчих робіт. від’єднуємо плюсову клему акумулятора.

Як поміняти радіатор грубки на Volkswagen Passat

Чи не гріє пічка Volkswagen Passat Б3

Я вже міняв цього засранця десь в 2012 або 2013-му году.Менял на китайську туфту, бо планував сплавити цю шушлайку по-швидкому. і так кожен рік Взагалі на цій машині рідко але влучно відбуваються нюанси саме з системою охлажденія.То основний радіатор лопне, то патрубок будь-якої, тепер ось радіатор грубки на рівному місці залив весь салон і грубку антифризом.При розборі користувався керівництвом на «passatworld».Нічого складного, але довго, клопітно і нудно. Бажано розбирати з півом.2 складності, з якими я зіткнувся при ремонті:. хитра головка болта рульового колеса. багатогранна, але більше ніж на 10. Відкрутив Торкс, благо була не до усёра затягнута. гвинти кріплення кожуха рульової колонки дрібні, откручиваются тільки годинний викруткою.

Відкручуємо:. центральну консоль (4 Торкс у клімат-контролю і 2 внизу). кермо (подушка знімається поддеваніем викрутки). нижню шалупень.- рульової кожух з пелюстками і панель пріборовВоздуховоди і центральний тунель з підлокітником чіпати не потрібно! Все це в більшості випадків тримається на гвинтах під торкс невеликий.

Далі по всьому периметру відкручуємо Торкс, для наочності зробив докладні фото всій торпеди голою, щоб розуміли де і що відкручувати.

Зашибісь, ми круті! Тепер перед нами наступна картина.

В інструкції описано, що ось ця металева поепень елементарно знімається. На ділі ж все абсолютно не так. Не дає її зняти до кінця гвинт у лобового скла з боку водія, на фото вище його видно. Як його відкрутити. я хз, але і з цієї шабулой я зняв без особливих проблем грубку в зборі.

Значиться, тепер переходимо до зняття самої печкі.- Від’єднуємо всі видимі і невидимі фішки, включаючи подушку безпеки пасажира. відкручуємо і знімаємо трубки кондея і патрубки радіатора грубки під капотом. по правій стороні відкручуємо 2 болта в верхньому кутку і 2 болта по середині за місцем подушки безпеки. по центру треба пошкрябать руки і відкрутити всі гвинти на 8 кріплення грубки і воздуховодов.После цього заходу намагаємося дістати цю шабулалу як вам завгодно, будь-яким кутом і стороною.