Як поміняти паливний фільтр на DAEWOO Nexia

Заміна паливних фільтрів / Установка фільтра салону

Привіт Всім драйвовчанам))) Погода тільки і шепоче, з’їздити в гараж, так що-небудь поліпшити і т.п.

Цього разу вибір припав на заміну сіточці в бензонасосі (далі памперс) і паливного фільтра, установки вугільного фільтра салону, ну і так, по дріб’язку)) Почнемо-с! Було куплено:. Памперс 100руб.- Паливний фільтр 125руб.- Вугільний фільтр салону 150руб.

Також було куплено:. Подшібнінкі маточини 2шт. 500 руб. за штукуПодшібнікі купував від 2108 (Вологда). Так як прочитав, що вони ідеально підходять на Нексію.- Маточина передня ліва 320 руб.

За заміну: Начитавшись всякої мукулатури, купив 2 ключа на 16 і 21.Топлівний фільтр знявся на подив швидко, тільки малий-трохи прікепел болт кріплення самого паливного фільтра. За часом за хвилин 30 упорався))) Злилося приблизно стакан бенза))) Установка все зворотному порядке.Желательно також купувати дві маленькі резиночки, к-які стоять в паливних трубках. У комплекті з палив. фільтром їх нет.На здивуванні, їхав по дорозі в гараж, згадав про них, зателефонував до офіцій в Челябе, але вони сказали, що у них їх немає. Маячня якась.

поміняти, паливний, фільтр, daewoo, nexia

Також виникла проблема: не стала загорятися лампочка при зменшенні бензину в нуль. Виправив цю проблемку, зачистивши провід маси. Клема була вся окисленої і брудною.

Далі вирішив поміняти памперс бензонасоса. Особливо тяжкого нічого небило.Отсоедіняешь фішку харчування бензонасоса, відкручувати 6 болтів. Заздалегідь я все почистив навколо бензонасоса, довелося навіть пропилососити.

Далі було складніше. Не хотів зніматися шланг, що йде з бензонасоса. Але я його одалел, не пошкодивши його))) Далі витягуємо бензонасос і ставимо його у відро (наприклад).

Знімаємо фіксатор, і вуаля ставимо чистий, новий. Збираємо все в зворотному порядке.Также бажано міняти ущільнюючу резиночку, яка стоїть між насосом і кузовом, після 1-2 зняття бензонасоса. Але про неї я взагалі забил.Памперс Nexia був жахливо брудний. Я хвилин 5 на нього дивився і був в шоці, як так самі розумієте чому (див. Фото)

Навіть вирішив перевірити, що в ньому, розрізавши його по швах.

Паливний фільтр теж розберу, при слід. поїздці в гараж.Проверка: Підклав під Топлін фільтр аркуш паперу, завів Ксюху, і на холостому ходу хвилин 5 вона працювала. Заліз в яму, все оглянув, в салоні все осмтрел, патьоків немає, Ну і отлічно.Далее залишилося найлегше: установка фільтра салона.В кратце, підняв капот, зняв плассмаску-дождівік, відігнув ущільнювальну гумку і усе

Хм, забув. Ще навесні було встановлено глушак, тому що старий дуже сильно втомився, і пішов на пенсію.

Радий як слон виконану роботу))) В подальших планах йде заміна двох передніх ступичні подшібнікі і лівої маточини.

Покрокова інструкція, як замінити паливний фільтр DAEWOO Nexia

Паливний елемент фільтрації знаходиться відразу за бензобаком, з боку днища автомобіля. Тому заміну паливного фільтра необхідно проводити на оглядовій ямі або естакаді. Доступ до паливного фільтру нічим не обмежений, що значно спрощує його заміну. Досвідчений майстер змінює паливний фільтр DAEWOO Nexia рівно за 15-20 хвилин.

Перед безпосередньою заміною бензинового фільтра необхідно скинути тиск в паливній системі. Якщо не скинути тиск, то не вийде швидко і легко відкрутити гайку притискного штуцера. А що знаходиться в трубці бензин може струменем бризнути на майстра.

Як поміняти паливний фільтр

З трубки почне текти бензин. Фахівці радять перекривати текти заглушкою / Чопик. Але можна обійтися і без цього, якщо проводити заміну фільтра на DAEWOO Nexia з порожнім бензобаком.

 • Відкручуємо від фільтра відводять трубку (йде на паливну рампу). Відводить трубка має аналогічне кріплення з підвідної. Майстру будуть потрібні ріжкові ключі на 16 і 21.

Зверніть увагу, притискні гайки трубок оснащуються ущільнювачів кільцями. Чи не втратьте прокладки, якщо вони в нормальному стані, то їх допустимо використовувати повторно.

 • Відкручуємо хомут, яким паливний фільтр фіксується до задньої балці. Хомут прикручений болтом з голівкою під ключ на 13.
 • Витягуємо старий паливний фільтр.
 • Ставимо на місце зношеного новий фільтруючий елемент. Не забудьте поставити колечка ущільнювачів в притискні гайки. До речі, якщо старі колечка мають сліди механічного зносу (пориви, порізи та ін.), То колечка обов’язково і неодмінно потрібно замінити на нові. Без ущільнюючих кілець бензин буде прокопувати в місцях приєднання трубок до фільтру.
 • Збираємо вузол в зворотній послідовності.
 • Робимо пробний заїзд. Двигун з першого разу точно не заведеться, як і з другого і навіть з третього. Адже паливній системі необхідно створити тиск в трубопровідної магістралі.

Багато майстрів відзначають, що нарізні сполучення на паливному фільтрі встигають за час експлуатації DAEWOO Nexia порядно закиснути. Автор відеоролика зіткнувся з аналогічною проблемою. Притискна гайка на зворотному шлангу сильно прикипіла. Майстер не став відкручувати саму притискну гайку, щоб не зіпсувати паливну трубку. Замість неї майстер прокручував сам корпус фільтра.

поміняти, паливний, фільтр, daewoo, nexia

Велика спокуса зрізати болгаркою закисший і прикипіла кріплення. Але цього робити ні в якому разі не можна, так як відбудеться займання парів бензину.

Матеріали та інструмент

Необхідний буде і новий паливний фільтр. Артикульний номер оригінального паливного фільтра для DAEWOO Nexia: GM-96130396. Оригінальний паливний фільтр General Motors коштує в межах 12.

На ринку автозапчастин є безліч сертифікованих аналогів оригінального паливного фільтра. Вартість аналогічних фільтруючих елементів може бути в 3-5 разів нижче ціни оригіналу. Як показує практика, експлуатаційні характеристики фільтруючих елементів з числа сертифікованих аналогів практично нічим не відрізняються від властивостей оригінального паливного фільтра.

Заміна паливного фільтра DAEWOO Nexia

Термін служби паливного фільтра DAEWOO Nexia становить близько 10 000 (км) пробігу. Старий паливний фільтр помітно знижує проток топлівопроводной магістралі. Забитий фільтруючий елемент стає перешкодою на шляху створення в топливопроводе оптимального тиску.

знос паливного фільтра можна діагностувати за такими ознаками:

 • Двигун не запускається з першого разу
 • При пересуванні з’являються ривки

Їзда із забитим паливним фільтром відчутно знижує комфортабельність експлуатації DAEWOO Nexia. Додатково зростає ризик створення аварійної ситуації на дорозі.

Досвідчені водії не чекають, коли паливна система почне «задихатися» через забитого фільтра. Паливний фільтр необхідно міняти завчасно. Особливо актуальний передчасний сервіс в тих випадках, коли DAEWOO Nexia заправляється дешевим бензином. У подібному паливі завжди повно сторонніх механічних включень, які забивають фільтруючий елемент раніше покладеного.

Як скинути тиск в топливопроводе

 • виймаємо реле паливного насоса. Точне місце розташування паливного реле відзначено на фото нижче.
 • Заводимо машину. Двигун затихне через 2-3 секунди.
 • Все, можна вважати, що тиск в трубопроводах паливної магістралі скинуто.

додаткова інформація

Паливний фільтр DAEWOO Nexia виконує функцію тонкого очищення бензину. Крім цього елементу, що фільтрує паливопровід має ще й фільтр грубої очистки палива, так звану «сіточку». Фільтр грубої очистки розташований безпосередньо на бензонасосі.

Сіточку бензонасоса рекомендується міняти кожні 30 000 (км) пробігу. Досвідчені майстри проводять заміну сіточки разом з кожним третім фільтром тонкого очищення палива.

Заміна сіточки пов’язана з численними технічними складнощами. Адже фільтр грубої очистки знаходиться під корпусом паливного насоса, який в свою чергу розташовується всередині бензобака.

Тільки комплексне обслуговування паливної системи DAEWOO Nexia дозволить машині забезпечити гранично комфортну їзду. Зміна паливних фільтруючих елементів позитивно позначиться на якості запуску двигуна, а також запобігає виникненню всіляких ривків.

Міняємо паливний фільтр на DAEWOO Nexia своїми руками (8 і 16 клапанів)

Про необхідність заміни паливного фільтра і контролю його стану саме за себе говорить якість палива на наших заправках. Регламент обслуговування DAEWOO Nexia радить робити це при пробігу в 40 тисяч км. Проте, з огляду на умови експлуатації і порівняльну простоту проведення робіт, краще скоротити пробіг до заміни до 15-20 тисяч.

Де знаходиться паливний фільтр тонкого очищення в DAEWOO Nexia

Повнопотоковий фільтр тонкого очищення розташований в задній частині автомобіля праворуч від паливного бака.

Його завдання. охороняти систему харчування від шкідливих домішок і дрібних частинок суспензії. Навіть з огляду на те, що в паливному баку знаходиться фільтр грубої очистки, він не в змозі повноцінно захистити інжекторних систему харчування від найдрібніших частинок. При попаданні суспензії в форсунки, їх ресурс істотно скорочується, погіршується робота системи упорскування. Крім того, паливний фільтр захищає паливопровід і елементи системи від корозії, викликаної неминучим попаданням вологи в паливо.

Який краще вибрати?

Для заміни старого фільтру, як в восьми-, так і в 16-клапанних модифікаціях, завод рекомендує використовувати фірмовий корейський фільтр DAEWOO з артикулом 25055129.

Проте багато хто використовує менш дорогі аналоги Mann, Fram, Profit, Valeo, Stellox. Їх в залежності від бренду, оскільки купувати дорогий фільтр, враховуючи короткі терміни заміни, не завжди рентабельно.

Необхідний інструмент для заміни

Знімати фільтр тонкого очищення зручніше рожково-накидними ключами на 16 і 21, заздалегідь доробленими за допомогою болгарки.

 • Хитрі ключі на 16 і 21.
 • Стандартний набір інструментів.
 • Проникаюче мастило WD40.
 • Ємність для зливу бензину зі старого фільтра.
 • Новий фільтр з ущільнювачами (в комплект не входять).

докладний алгоритм

Для початку необхідно скинути тиск в паливній магістралі. Для цього необхідно дістатися до контактів харчування бензонасоса.

 • Бензонасос встановлений в паливному баку, а доступ до його контактам харчування відкривається через люк під заднім сидінням.
 • Тому знімаємо подушку, відкидаємо клапан, знімаємо пластикову кришку люка і акуратно знімаємо електричні роз’єми на бензонасосі.

Вимикаємо запалювання і приступаємо до заміни фільтра. Працювати зручніше на підйомнику або оглядовій ямі.

 • Знімаємо мінусову клему на акумуляторі.
 • Утримуємо паливний фільтр ключем на 21, а ключем на 16 відкручуємо вхідний і вихідний штуцери. На цьому етапі можуть виникнути труднощі, оскільки розташування фільтра таке, що вся волога і бруд з-під коліс потрапляє прямо на нього. Краще завчасно обробити проникаючою мастилом штуцери і болт кріплення хомута корпусу фільтра.

Щоб уникнути зриву гайок, замочуємо місця з’єднань проникаючої мастилом.

Де знаходиться паливний фільтр тонкого очищення в DAEWOO Nexia

Повнопотоковий фільтр тонкого очищення розташований в задній частині автомобіля праворуч від паливного бака.

Його завдання. охороняти систему харчування від шкідливих домішок і дрібних частинок суспензії. Навіть з огляду на те, що в паливному баку знаходиться фільтр грубої очистки, він не в змозі повноцінно захистити інжекторних систему харчування від найдрібніших частинок. При попаданні суспензії в форсунки, їх ресурс істотно скорочується, погіршується робота системи упорскування. Крім того, паливний фільтр захищає паливопровід і елементи системи від корозії, викликаної неминучим попаданням вологи в паливо.

Необхідний інструмент для заміни

Знімати фільтр тонкого очищення зручніше рожково-накидними ключами на 16 і 21, заздалегідь доробленими за допомогою болгарки.

 • Хитрі ключі на 16 і 21.
 • Стандартний набір інструментів.
 • Проникаюче мастило WD40.
 • Ємність для зливу бензину зі старого фільтра.
 • Новий фільтр з ущільнювачами (в комплект не входять).

Міняємо паливний фільтр на DAEWOO Nexia своїми руками (8 і 16 клапанів)

Про необхідність заміни паливного фільтра і контролю його стану саме за себе говорить якість палива на наших заправках. Регламент обслуговування DAEWOO Nexia радить робити це при пробігу в 40 тисяч км. Проте, з огляду на умови експлуатації і порівняльну простоту проведення робіт, краще скоротити пробіг до заміни до 15-20 тисяч.

Який краще вибрати?

Для заміни старого фільтру, як в восьми-, так і в 16-клапанних модифікаціях, завод рекомендує використовувати фірмовий корейський фільтр DAEWOO з артикулом 25055129.

Проте багато хто використовує менш дорогі аналоги Mann, Fram, Profit, Valeo, Stellox. Їх в залежності від бренду, оскільки купувати дорогий фільтр, враховуючи короткі терміни заміни, не завжди рентабельно.

докладний алгоритм

Для початку необхідно скинути тиск в паливній магістралі. Для цього необхідно дістатися до контактів харчування бензонасоса.

 • Бензонасос встановлений в паливному баку, а доступ до його контактам харчування відкривається через люк під заднім сидінням.
 • Тому знімаємо подушку, відкидаємо клапан, знімаємо пластикову кришку люка і акуратно знімаємо електричні роз’єми на бензонасосі.

Вимикаємо запалювання і приступаємо до заміни фільтра. Працювати зручніше на підйомнику або оглядовій ямі.

 • Знімаємо мінусову клему на акумуляторі.
 • Утримуємо паливний фільтр ключем на 21, а ключем на 16 відкручуємо вхідний і вихідний штуцери. На цьому етапі можуть виникнути труднощі, оскільки розташування фільтра таке, що вся волога і бруд з-під коліс потрапляє прямо на нього. Краще завчасно обробити проникаючою мастилом штуцери і болт кріплення хомута корпусу фільтра.

Щоб уникнути зриву гайок, замочуємо місця з’єднань проникаючої мастилом.

Міняємо паливний фільтр на DAEWOO Nexia своїми руками (8 і 16 клапанів)

Про необхідність заміни паливного фільтра і контролю його стану саме за себе говорить якість палива на наших заправках. Регламент обслуговування DAEWOO Nexia радить робити це при пробігу в 40 тисяч км. Проте, з огляду на умови експлуатації і порівняльну простоту проведення робіт, краще скоротити пробіг до заміни до 15-20 тисяч.

Який краще вибрати?

Для заміни старого фільтру, як в восьми-, так і в 16-клапанних модифікаціях, завод рекомендує використовувати фірмовий корейський фільтр DAEWOO з артикулом 25055129.

Проте багато хто використовує менш дорогі аналоги Mann, Fram, Profit, Valeo, Stellox. Їх в залежності від бренду, оскільки купувати дорогий фільтр, враховуючи короткі терміни заміни, не завжди рентабельно.

Де знаходиться паливний фільтр тонкого очищення в DAEWOO Nexia

Повнопотоковий фільтр тонкого очищення розташований в задній частині автомобіля праворуч від паливного бака.

Його завдання. охороняти систему харчування від шкідливих домішок і дрібних частинок суспензії. Навіть з огляду на те, що в паливному баку знаходиться фільтр грубої очистки, він не в змозі повноцінно захистити інжекторних систему харчування від найдрібніших частинок. При попаданні суспензії в форсунки, їх ресурс істотно скорочується, погіршується робота системи упорскування. Крім того, паливний фільтр захищає паливопровід і елементи системи від корозії, викликаної неминучим попаданням вологи в паливо.

Необхідний інструмент для заміни

Знімати фільтр тонкого очищення зручніше рожково-накидними ключами на 16 і 21, заздалегідь доробленими за допомогою болгарки.

 • Хитрі ключі на 16 і 21.
 • Стандартний набір інструментів.
 • Проникаюче мастило WD40.
 • Ємність для зливу бензину зі старого фільтра.
 • Новий фільтр з ущільнювачами (в комплект не входять).

докладний алгоритм

Для початку необхідно скинути тиск в паливній магістралі. Для цього необхідно дістатися до контактів харчування бензонасоса.

 • Бензонасос встановлений в паливному баку, а доступ до його контактам харчування відкривається через люк під заднім сидінням.
 • Тому знімаємо подушку, відкидаємо клапан, знімаємо пластикову кришку люка і акуратно знімаємо електричні роз’єми на бензонасосі.

Вимикаємо запалювання і приступаємо до заміни фільтра. Працювати зручніше на підйомнику або оглядовій ямі.

 • Знімаємо мінусову клему на акумуляторі.
 • Утримуємо паливний фільтр ключем на 21, а ключем на 16 відкручуємо вхідний і вихідний штуцери. На цьому етапі можуть виникнути труднощі, оскільки розташування фільтра таке, що вся волога і бруд з-під коліс потрапляє прямо на нього. Краще завчасно обробити проникаючою мастилом штуцери і болт кріплення хомута корпусу фільтра.

Щоб уникнути зриву гайок, замочуємо місця з’єднань проникаючої мастилом.