Як перевірити масло в коробці Mercedes

SnakeVanCarsten Блог Інструкція з виміру рівня масла в АКПП 722.6

Ось вирішив написати порядок і умови по правильному і точному виміру рівня масла в АКПП серії 722.6.

Власне так виглядає сам щуп, його номер W 140 589 15 21 00.

Це вимірювальна планка оригінального щупа

відмітка | | використовується для зразкового вимірювання рівня при холодній АКПП, вона потрібна для приблизного вимірювання рівня при заміні масла в АКПП.

Точне вимірювання рівня здійснюється при температурі масла 80º C і при цьому автомобіль повинен стояти на рівній поверхні і чим рівніше поверхня, тим точніше завмер. Рівень масла повинен знаходитися між максимальною і мінімальною позначкою | |

В обох випадках вимірювання проводиться тільки при працюючому двигуні.Так само звертаю увагу на те, що показання стрілки температури двигуна на щитку приладів, ні як не показник того, що АКПП досягла температуру 80˚C.

масло, коробці, mercedes

Потрібно проїхати близько 20 км, бажано за межами міста, після чого у масла в коробці передач буде температура близько 80˚C.

ПОРЯДОК ВИМІРЮВАННЯ РІВНЯ МАСЛА: 1. Після пробігу 20 км, зупинитися на рівній поверхні (двигун не глушити!) І на запущеному двигуні по перемикати передачі в порядку PRNDNRP, з затримкою на кожній з передач по 5 секунд, якщо куліса АКПП має передачі 1-2-3-4 їх теж задіяти в такому ж порядку PRND-4-3-2-1-2-3-4-DNRP.После перекладу лаштунки в режим P треба почекати близько 2-х хвилин, потім приступити до вимірювання рівня масла.

Рівень масла вимірюється на запущеному двигуні, коробка передач в позиції P, машина повинна знаходитися на плоскій, рівній поверхні.

Так само поруч, на деяких моделях, розташована трубка для щупа двигуна, з червоним ковпачком. Не плутайте!

Щуп потрібно ввести до кінця, поки він не упреться.

Знову ж звертаю увагу, на те, що щуп впирається не в піддон картера АКПП, що можна побачити на малюнку вище. Це до того, що при виготовленні саморобного щупа, багато хто думає, що щуп впирається в піддон картера, насправді це не так.

Примітка:Даний щуп має загальну довжину 1100 мм. з цього він і є універсальним, а все тому, що на різних кузовах, різна глибина (довжина) вимірювальної трубки, куди вставляється щуп. З цього, коли вже щуп увійшов до кінця і уперся, він все ж буде стирчати на кілька сантиметрів.

Витягуємо щуп і перевіряємо рівень масла. Ідеальний рівень це середина між відмітками максимум і мінімум на ризик | |

Про всяк випадок рівень масла треба вимірювати 2-3 рази, витираючи щуп, абсолютно чистою тканиною без ворсу.

Якщо рівень масла вище максимальної позначки, надлишок олії необхідно злити або відкачати. Якщо рівень трохи нижче мінімальної позначки, не можна доливати більше ніж 100 мл. за один раз, можна перелити! Після кожної доливання масла треба почекати хвилин 5-10, щоб масло повністю скло з заливної горловини в картер коробки передач. Потім можна приступити до чергового виміру рівня. І так поки не отримаємо правильний рівень.

УВАГА! НЕ МОЖНА ЇЗДИТИ З ВСТАНОВЛЕНИМ щупом! ЦЕ СЕРВІСНИЙ ІНСТРУМЕНТ! ПІСЛЯ ВИМІРЮВАННЯ РІВНЯ МАСЛА щуп ТРЕБА ОБОВ’ЯЗКОВО ИЗВЛЕЧЬ!

Як перевірити масло в АКПП?

Найпростіший спосіб перевірки масла в автоматичній коробці передач. це взяти його пробу. Визначити «на звук» або за характером руху автомобіля, що потрібна зміна масла в коробці, практично неможливо, якщо мова не йде про критичних випадках.

Щоб перевірити масло в АКПП слід взяти трохи його на пробу і капнути на білий аркуш паперу або дрантя. Далі залишається визначити ступінь забруднення масла за кольором, відповідно до наступних правил:

 • Масло прозоре. Якщо масло прозоре, то його заміна не потрібно. При цьому не варто звертати уваги на колір масла. В процесі роботи масло рожевого кольору може стати чорним, але головне, щоб воно залишалося прозорим;
 • Масло каламутне. Якщо крізь масло не видно білого аркуша, значить воно забруднено дрібними частинками, і його слід змінити. У даній ситуації водій може вибрати повну заміну масла або часткову;
 • Масло з вкрапленнями стружки. Якщо в пробі масла, взятого з коробки, чітко видно деталі металевої стружки або інших частинок, значить, з трансмісією незабаром будуть великі проблеми. Також таке масло відрізняється їдким запахом гару. Найчастіше при появі металевої стружки заміна масла вже не зможе врятувати АКПП від руйнування.

При появі підозр на початок руйнування коробки передач, можна повністю злити масло і зняти піддон, щоб діагностувати проблему з коробкою передач. Чистий піддон покаже, що побоювання були помилковими. Якщо на нього налипнув невелика металева стружка (так звані «їжачки»), слід розуміти, що почалося руйнування АКПП, і незабаром трансмісія перестане працювати належним чином. Помітивши на піддоні явні шматки металу, які по діаметру можуть бути більше 1 мм, можна діагностувати фактично руйнування коробки передач і необхідність термінового капітального ремонту.

Міняти чи масло в АКПП?

Будь-який автомобіліст знає, що в двигуні масло міняти необхідно, і у нього є термін роботи. Після кількох тисяч кілометрів, моторне масло, залите в двигун, приходить в непридатність. Пов’язано це з тим, що працює воно в середовищі, в якій утворюється багато продуктів згоряння. У свою чергу трансмісійне масло діє в куди більш «м’яких» умовах, і може скластися враження, що його заміна не потрібно.

На цей рахунок є дві точки зору, кожне з яких має свій обґрунтуванням:

Масло в АКПП міняти не потрібно. Так кажуть виробники більшості автомобілів, які випускають моделі з автоматичною коробкою передач. Якщо подивитися в «паспорт» марки машини, то можна побачити запис, що масло в АКПП залито на весь термін служби автомобіля. Тут виробники трохи лукавлять, прикриваючись середніми цифрами. Найчастіше в європейських країнах автомобіль купується на термін до 5 років або до 150 тисяч кілометрів. Дійсно, автоматична трансмісія здатна стільки проїздити без заміни масла, але після вона прийде в непридатність і зажадає капітального ремонту, а гарантія по автомобілю вже підійде до кінця, і доведеться повністю міняти АКПП або купувати нову машину.

 • Масло в АКПП міняти потрібно. Про це говорять самі виробники трансмісії, і вони радять вибрати по пробігу, коли міняти масло в АКПП. Незважаючи на відсутність у відпрацьованому трансмісивному маслі продуктів згоряння, воно все ж втрачає свої властивості. У коробці передач багато тертьових металевих деталей, які виділяють стружку і пил. Вона потрапляє в масло АКПП, погіршуючи його якість.
 • Слід зазначити, що якщо мова йде про вариаторной АКПП, то рекомендація по заміні масла прописується в «паспорті» автомобіля. Подібний тип трансмісії не дозволяє маслу зберігати свої корисні властивості понад 60 тисяч кілометрів, і на цьому етапі слід проводити його заміну, щоб коробка передач не вийшла з ладу.

  Все про масло в АКПП: потрібно його змінювати, як перевірити, яке і коли заливати?

  Автоматична коробка передач (АКПП). один з найнадійніших агрегатів автомобіля. Її ремонт входить в гарантійне обслуговування, і виробники автомобілів намагаються зробити все можливе, щоб вона не вийшла з ладу до закінчення терміну гарантії. Здебільшого, автоматичні трансмісії розраховані на певний термін роботи, після чого вони можуть прийти в непридатність. Є думка, що міняти масло в автоматичній коробці передач не потрібно. Пропонуємо розібратися, чи дійсно це так, і якщо проводити заміну масла в АКПП, то коли?

  Коли міняти масло в АКПП?

  Якщо ви вирішили піти за рекомендаціями виробників трансмісії і замінити масло в коробці передач, не слід це робити так само часто, як заміну моторного масла. Кращим варіантом стане пошук інформації по частоті заміни масла конкретно у вашій трансмісії. Подібні відомості можна з легкістю знайти в інтернеті. Найчастіше вказується, коли міняти масло в АКПП при стандартних або важких умовах експлуатації. Дані цифри значно різняться, приблизно на 30%.

  Важкі умови експлуатації АКПП наступні:

  Водій автомобіля звик до динамічної їзди. Швидкий старт з місця і різке гальмування;

 • Автомобіль використовується в міських умовах. Регулярний режим «старт-стоп» в умовах пробок і постійних світлофорів змушує трансмісію працювати частіше, що швидше призводить до зниження якості масла в ній;
 • Трансмісія працює в важких погодних умовах. сильно низька (ніже.20 градусів за Цельсієм) або висока (вище 35 градусів за Цельсієм) температура навколишнього повітря протягом всього терміну служби автомобіля;
 • Тривала робота автомобіля на граничних навантаженнях. Йдеться про роботу з перевищенням допустимої повної маси, наприклад, під час перевезення важких вантажів, буксирування автомобілів або причепів;
 • Регулярний рух по бездоріжжю. Подолання на автомобілі великих відстаней по снігу, піску, каменів, гравію.
 • масло, коробці, mercedes

  Якщо знайти інформацію про частоту заміни масла в АКПП для конкретної моделі трансмісії не вдалося, необхідно керуватися загальними рекомендаціями. Найчастіше заміна масла в АКПП проводиться, при експлуатації автомобіля в нормальних умовах, через 60-70 тисяч кілометрів пробігу. Вважається, що в більш старих моделях машин (до 2000 року випуску) заміна масла в коробці передач потрібно частіше. раз в 30-40 тисяч кілометрів пробігу при нормальній експлуатації.

  Увага: Якщо ви купили автомобіль «з рук», радимо відразу замінити масло в автоматичній трансмісії або перевірити його якість.

  Яке масло заливати в АКПП?

  Автоматична трансмісія. дорогий агрегат, і заливати в нього необхідно строго таке масло, яке рекомендовано виробником автомобіля. Якщо оригінальне масло знайти не вдалося, тоді необхідно підшукати його аналог. У довідковій літературі конкретної моделі автомобіля, а також в інтернеті, завжди пишуть назву не тільки оригінального масла для АКПП, але і його аналога.

  Увага: Повністю змінювати тип масла, що заливається в автоматичну коробку передач, можна тільки в тому випадку, якщо проводилася повне розбирання трансмісії і гидротрансформатора. Змішування різних «сортів» масла може привести до руйнування коробки передач.

  Як перевірити масло в коробці Mercedes

  Механічна коробка передач. Перевірка рівня масла (в холодному стані) в процесі експлуатації проводиться при відвернута заливний масляної пробці Якщо випливає кількість масла мінімальне або рівень масла досягає нижнього краю отвору, кількість масла є достатнім. В іншому випадку потрібно долити масло, загорнути заливну пробку, момент затягування 60 Hw. При великій втраті масла необхідно знайти і усунути дефект.

  Для проведення операції потрібні інструменти :, змішаний ключ S. 13-14 мм, торцевий гайковий ключ для болтів з внутрішнім шестигранником S. 14 мм. При зміні масла необхідно зняти нижній брудозахисні щиток двигуна. Зливати масло з коробки передач необхідно тільки в нагрітому стані, відвернувши пробки для затоки 2 і зливу 1 масла. Зливну пробку потрібно очистити за допомогою магніту і вимити в бензині, потім загорнути [момент затяжки 60 Н ч (6 кгс м)]. Потім треба заповнити коробку передач маслом до витікання масла з заливного отвору, загорнути пробку 2 [момент затяжки 60 Н-м (6 кгс м)], перевірити герметичність коробки передач в нагрітому стані. Автоматична коробка передач. Перевірка рівня масла і зміна масла проводяться при використанні тих же інструментів. Крім того, потрібно воронка з фільтром і шприц для відкачки масла.

  При зміні масла треба зняти нижній брудозахисні щиток двигуна. Зливати масло необхідно з розігрітій коробки передач при непрацюючому двигуні. Необхідно відвернути зливну пробку в піддоні коробки передач і дати маслу стекти. Потім потрібно прокручувати колінчастий вал двигуна до тих пір, поки зливна пробка гідротрансформатора НЕ буде розташовуватися проти отвори вентиляційної решітки 5. Потім треба відвернути зливну пробку гідротрансформатора і дати стекти маслу. Після чого потрібно відвернути болти кріплення піддону картера, зняти картер і замінити масляний фільтр 6, очистити і встановити піддон картера на місце [момент затяжки болтів 8 Н-м (0,8 кгсм)], звернути зливну пробку U гідротрансформатора і зливну пробку I в піддоні S картера коробки передач [момент затяжки болтів 14 Н-м (1,4 кгс-м)].

  Потім слід загальмувати автомобіль ручним гальмом системою. Вставити воронку 1 з фільтром в трубку 2 щупа коробки передач

  При непрацюючому двигуні треба залити 4 л масла ATF. пустити двигун і дати йому попрацювати на холостому ходу кілька секунд при положенні «Р важеля перемикання передач. Потім поступово слід залити ще 2 л масла, перевести важіль перемикання передач в кожне з Poloженій R-N-D-N-R на 5 10 с, після чого знову встановити його в положення «Р» і долити масло до відповідного рівня.

  Занадто велике або занадто мала кількість масла негативно впливає на роботу коробки передач, тому необхідно періодично перевіряти рівень масла щупом, розташованим в моторному відсіку. Для цього потрібно автомобіль встановити на рівній горизонтальній площадці. Відомо, що рівень масла змінюється в залежності від температури масла, тому позначки на щупі відповідають мінімальному і максимальному рівнях (робоча температура масла 80 С).

  При температурі масла 20 30 ° С максимальний рівень масла повинен бути на 12 мм нижче мінімальної позначки на щупі.

  Mercedes-Benz W211 Заміна масла і фільтра для автоматичної коробки передач (2003-2009) E320, E500, E55

  У вашій автоматичній коробці передач рідина використовується для приводу гідротрансформатора і гідравлічного затиску кошиків зчеплення всередині трансмісії. На відміну від моторного масла не схильне до ударам камери згоряння і може служити довго. Під час руху пакети зчеплення зношуються, і матеріал зчеплення віддаляється з дисків зчеплення і циркулює з трансмісійної жідкостью.Етот матеріал зчеплення може викликати заїдання соленоїдів і вплинути на перемикання передач. Ви можете замінити трансмісійну рідина і фільтр, щоб видалити значну частину трансмісійної рідини, впустивши піддон трансмісії. Загальна робота не така вже й складна, і ви можете зробити її днем.

  Mercedes Benz тепер рекомендує міняти трансмісійну рідина кожні 40 000 миль.

  Відключіть кисневий датчик від пружних скоб (зелені стрілки), в яких вони утримуються, і відсуньте їх в сторону.Іх не потрібно відключати, але я зробив це для фотографічних цілей.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Виверніть 5 мм гвинт зливної пробки (зелена стрілка) і дайте трансмісійної рідини стекти в дренажний піддон.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Зніміть фіксатор Torx T30 (зелена стрілка), який утримує тепловий екран на монтажному кронштейні коробки передач (жовта стрілка).

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Відпустіть шість кріплень T30 Torx, але не знімайте їх. Тут я показую ослаблення тільки одного. Навіть якщо ви злили воду з каструлі, в ній все ще є масло. Якщо ви видалите їх все відразу, є ймовірність, що в разі падіння сковороди у вас буде великий витік.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Ось положення шести кріпильних елементів T30 Torx (зелені стрілки), жовта стрілка вказує на кріплення, прихований в даний момент за піддоном.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Зніміть фіксатор Torx T30 на передній правій частині коробки передач. Потім відсуньте тепловий екран в бік, щоб витягнути кронштейн кріплення піддону коробки передач (зелена стрілка). У кожного кріплення є кронштейн, зверніть увагу на положення кожного, перш ніж знімати їх.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Зніміть інші елементи кріплення спереду, з боків і один задній монтажний крепеж.Ізображенний тут. лівий передній. Зверніть увагу на монтажний кронштейн піддону коробки передач. Відзначте його положення для установки.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Я вважаю за краще залишати один кронштейн прикріпленим в задньому розі. Послаблюючи залишилася скобу, я можу повільно опустити піддон, щоб уникнути розливу трансмісійної рідини.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Утримуючи піддон, зніміть останній фіксатор (зелена стрілка).Він захований за сковородою. Зніміть його разом з кронштейном. Опустіть піддон трансмісії в сторону.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Візьміться за фільтр рукою і потягніть вниз, щоб зняти його з корпусу клапана. Він утримується на місці за допомогою кільця ущільнювача на шийці.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Зніміть прокладку піддону коробки передач і встановіть на її місце новую.Установка виконується в зворотному порядку. Встановіть фільтр на місце. Встановіть масляний піддон і затягніть шість кріплень з їх кронштейнами, коли ви зняли їх з піддону. Встановіть і затягніть кріплення теплозахисного екрану. Затягніть зливну пробку.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  На цьому малюнку зображена задня частина моторного отсека.Найдіте заливну трубку трансмісійного масла. Підніміть фіксатор трансмісії за допомогою відмички. У нашому випадку мова зламаний, тому нам довелося натиснути на нього, щоб зняти кришку трубки масляного щупа коробки передач. Зніміть кришку і звідси залийте коробку передач. Найкраще відміряти масло трансмісійного масла в порожньому контейнері і залити таку ж кількість нової рідини. Якщо у вас є спеціальний вимірювальний щуп Mercedes Benz, ви можете вставити його, щоб перевірити рівень рідини. Mercedes Benz хоче, щоб рівень трансмісійної рідини був перевірений при 30 градусах Цельсія, тому дайте двигуну попрацювати приблизно 2-3 мінути.Пропустіте селектор передач через все передачі, утримуючи його на кожній передачі протягом приблизно хвилини, щоб рівномірно розподілити трансмісійну рідина по корпусу клапана. Тепер ви можете використовувати щуп для вимірювання рівня рідини, щоб перевірити рівень рідини. Переконайтеся, що він знаходиться між двома лініями на інструменті.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Перевірка рівня масла в АКПП Mercedes 211

  Як перевірити рівень масла в АКПП 722.6 на Mercedes / Перевірка масла в АКПП на Mercedes

  Mercedes е клас w211 як перевірити рівень масла в Мерседесі w211

  Як перевірити рівень масла Mercedes E-class W211

  Коригування рівня масла АКПП 722.9 Mercedes-Benz

  Як перевірити рівень масла в двигуні Mercedes E-Class W211 / Приховані функції

  Заміна масла в АКПП 722.6 Mercedes W211, W210, W204, W203 / Як міняти масло в АКПП 722.6

  як зробити щуп для вимірювання масла в АКПП 722.6

  Mercedes W164 OM642 3.0 V6, Заміна масла АКПП

  Про Mercedes 210-доливав масло 236.1 в АКПП 722.6 і з’явилися стусани

  Заміна рідини для автоматичної коробки передач Mercedes-Benz (W210 1996-03) E320, E420

  Одна з менш поширених завдань з технічного обслуговування, що здійснюються на автомобілі. це заміна трансмісійної рідини. Як правило, вам потрібно міняти рідину кожні 80000 миль або близько того разом з фільтром в трансмісії. У 1990-х роках багато великих виробників автомобілів рекламували, що вони розробили трансмісії, які не потребують заміни жідкості.Жідкость всередині вважалася «довічним» маслом, що означало, що її ніколи не потрібно було міняти. Через роки здається, що це могло бути занадто амбітним заявою.

  Спочатку в Mercedes вказували, що трансмісія 722.6 «запечатана на все життя». Це означає, що Mercedes не вказав інтервал заміни рідини / фільтра. Проте, схоже, що Mercedes поступово змінив рекомендацію «запломбований на все життя», додавши більш часте обслуговування в більш пізні модельні роки.

  Схоже, існує кілька різних шкіл думки, коли мова йде про “довічне” масле.Некоторие люди кажуть, що ви не хочете міняти масло в трансмісії, тому що збільшена в’язкість нової рідини може витісняти частки бруду всередині трансмісії, забиваючи новий фільтр за лічені милі. Інші скажуть, що в новій рідини є фрикційні добавки, несумісні з трансмісією.

  У цій статті ми розглянемо етапи зливу старої трансмісійної рідини і додавання нової. Перший крок. підняти машину домкратом і закріпити на домкратах.Пожалуйста, зверніться до нашої статті про “Поддомкрачиваніє вашого автомобіля” для отримання додаткової інформації. Потім прослизну під автомобіль і знайдіть піддон автоматичної коробки передач. Цей піддон діє як піддон, що вміщає велику частину трансмісійної рідини. Ви побачите 5-міліметрову зливну пробку на дні каструлі. Тепер, перш ніж знімати стару зливну пробку, вам знадобиться зливний піддон місткістю не менше 11 літрів. Також корисно мати під рукою багато паперових рушників. Це може бути брудна робота, і корисно мати рушники, щоб вони могли увібрати випадкову пролиту рідину.

  Вам необхідно злити рідину як з піддона коробки передач, так і з гідротрансформатора.Внізу корпусу дзвони ви побачите квадратне вікно. На автомобілях до 1999 року це вікно дозволяє отримати доступ до нижньої частини гідротрансформатора. Безпечний спосіб повернути двигун для доступу до зливної пробці гідротрансформатора. це повернути 27-міліметровий болт на шківі балансира гармонік / колінчастого вала. Вам потрібно буде зняти передній бризговики / звукову панель, щоб отримати доступ до гайки шківа знизу. Щиток утримується шістьма болтами діаметром 8 мм. Зніміть їх і відкладіть щиток в сторону.

  При провертанні колінчастого вала вручну з храповим механізмом і головкою на 27 мм завжди повертайте колінчастий вал в тому ж напрямку, в якому працює двігатель.В цьому випадку, якщо ви стоїте перед автомобілем і дивіться назад, ви обертає двигун за годинниковою стрілкою. Також не забувайте знімати храповик перед запуском двигуна!

  Тепер перемістіть зливний піддон під коробку передач, щоб зібрати всю рідину. Зніміть 5-міліметрову зливну пробку в нижній частині коробки передач. З коробки передач буде виливатися рідина. Ви, ймовірно, також помітите сильний запах гару від рідини. Ми, звичайно, зробили з нашим проектом автомобіль. Офіційних повідомлень від Mercedes-Benz про запах гару немає, але, судячи за джерелами і механікам, з якими ми розмовляли, цей запах вказує на те, що рідина витекла і її не слід використовувати повторно.После зливу видаліть 5-міліметрову зливну пробку з гідротрансформатора і дайте їй стекти. Дайте трансмісії і гидротрансформатору стекти не менше 15 хвилин. Переконайтеся, що у вас також є великий контейнер на землі, щоб зібрати всю рідину. Також корисно надіти захисні рукавички і мати поруч рулон паперових рушників, щоб прибрати будь-які розливи.

  Після того, як вся рідина злита з коробки передач і гідротрансформатора, зніміть старі ущільнювальні шайби зі зливних пробок і встановіть нові ущільнювальні шайби з комплекту фільтрів на зливні пробкі.Теперь встановіть пробки на піддон коробки передач і гідротрансформатор. Затягніть різьбову пробку зливного отвору гідротрансформатора до 14 Нм = 124 дюйм-фунта. Затягніть зливну пробку трансмісійного масла з моментом 20 Нм = 177 дюйм-фунтів.

  Знайдіть затискачі на зовнішньому периметрі піддону коробки передач. Ці затиски утримуються на місці 5-міліметровим болтом Torx. На передній правій стороні водія один із затискачів також утримується на місці вихлопних щитком. Зніміть затискачі, і ви зможете зняти піддон трансміссіі.Обично він просто падає з нижньої частини коробки передач. У нашому випадку його потрібно було відірвати. Як тільки ви знімете піддон, ви побачите і корпус клапана трансмісії, і фільтр. Старий фільтр просто витягує з гидроблока. Під час вилучення фільтра переконайтеся, що у вас під рукою є дренажний піддон. Залишкова рідина, ймовірно, буде витікати як з фільтра, так і з монтажного отвору в корпусі клапана. Рекомендується оглянути отвір, в якому він кріпиться, і очистити монтажні поверхні чистою ганчіркою без ворса.Возьміте новий фільтр і помістіть його в монтажний отвір на корпусі клапана. Ви помітите монтажний язичок у верхній частині фільтру, який підходить до одного з ребер корпусу клапана. Просто вставте його на місце.

  НАТИСНІТЬ ТУТ ДЛЯ ЧАСТИН ФИЛЬТРА: НАТИСНІТЬ ТУТ ДЛЯ РІДИНИ:

  НАТИСНІТЬ ТУТ ДЛЯ ЧАСТИН MERCEDES W210:

  Це все, що вам потрібно для заміни рідини і фільтра в вашому Mercedes.Здесь показаний комплект фільтрів для трансмісії (він включає нову прокладку піддону, фільтруючий елемент, кришку трубки маслоізмерітельного щупа, ущільнення зливних пробок, літр рідини для автоматичної коробки передач Mercedes (всього потрібно приблизно 10 літрів) і спеціальний інструмент для щупа. Мені потрібно виміряти рівень рідини в трансмісії.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Вам необхідно злити стару рідину з двох точок трансміссіі.На цьому виді, дивлячись назад в сторону задньої частини автомобіля, ви побачите основну зливну пробку (фіолетова стрілка) поруч із задньою частиною піддону коробки передач і зливну пробку, розташовану в гідротрансформаторі (зелена стрілка, пробка хоч я знаю). Щоб отримати доступ до зливної пробці гідротрансформатора, вам потрібно повернути двигун, поки пробка не стане доступною через вікно в кожусі трансмісії. У нашому випадку найпростіший спосіб. поставити на передній шків колінчастого вала розетку 27 мм і перевертати мотор до тих пір, поки у віконці не буде видно заглушка.Чтоби отримати доступ до переднього болта колінчастого вала, вам потрібно буде видалити передню панель.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Зніміть бризговики в передній частині двигуна, спочатку відкрутивши чотири 8-міліметрових болта вздовж переднього краю (зелені стрілки).

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Потім зніміть шість 8-міліметрових болтів на передній частині кожної колісної арки (зелені стрілки). ПРИМІТКА. Тут показана колісна ніша з боку пасажира, і сторона водія аналогічна.После того, як всі болти будуть видалені, обережно опустіть і зніміть передній бризговики.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Тепер надіньте 27-міліметрову головку на шків переднього колінчастого вала (зелена стрілка) і поверніть двигун вручну, поки не побачите зливну пробку гідротрансформатора через вікно в трансмісії, як показано на рисунку 6 нижче.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Ви захочете повертати двигун до тих пір, поки зливна пробка не буде видно через службове вікно в трансмісії, як показано тут (зелена стрілка).

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Зніміть 5-міліметрову зливну пробку в гідротрансформаторі і дайте йому стекти в великий контейнер.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Потім звільніть і зніміть міліметрову зливну пробку на задній частині коробки передач. Будьте готові до того, що стара рідина витече з коробки передач.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Дайте трансмісії стекти не менше 15 хвилин. Переконайтеся, що у вас також є великий контейнер на землі, щоб зібрати всю рідину. Також корисно надіти захисні рукавички і мати поруч рулон паперових рушників, щоб прибрати будь-які розливи.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Після зливу знайдіть затискачі, які утримують піддон коробки передач в нижній частині коробки передач (зелені стрілки) Ці затиски мають 5-міліметровий болт Torx, який утримує їх на місці. Зніміть болти, і хомути просто зісковзнуть. Майте на увазі, що передній затиск з боку пасажира буде кріпитися до теплозахисних екрану.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Тепер обережно зніміть піддон з нижньої частини коробки передач. Ймовірно, при цьому виллється трохи рідини, тому непогано мати під ним великий поддон.В нашому випадку запаху старої рідини було досить, щоб сказати нам, що термін служби рідини закінчився. Ви помітите їдкий запах гару. Як тільки піддон буде знято, ви побачите фільтр (зелена стрілка) і корпус клапана (фіолетова стрілка) прямо над ним.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Зніміть старий фільтр, просто вийнявши його з корпусу клапана. Також рекомендується оглянути отвір, в якому він кріпиться, і очистити установчі поверхні чистою ганчіркою без ворсу.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Відомо, що роз’єм джгута проводів коробки передач має проблеми з витоком. Він розташований з правого боку трансмісії прямо над піддоном для рідини. Тут показаний фіксуючий язичок, що утримує роз’єм на місці (зелена стрілка). Поверніть язичок проти годинникової стрілки, щоб розблокувати роз’єм джгута.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Після звільнення фіксатора витягніть роз’єм джгута з коробки передач.Внутрі ви побачите невеликий 7-міліметровий болт, що кріпить роз’єм джгута до коробки передач (зелена стрілка). Відпустіть цей болт і витягніть роз’єм джгута з коробки передач.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Тут показані два ущільнювальних кільця, які також необхідно зняти з внутрішньої сторони корпусу (зелені стрілки). Зазвичай вони встромляються в трансмісію, хоча їх ще можна прикріпити до гнізда.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Ось новий роз’єм джгута з оновленими кільцями ущільнювачів (зелені стрілки). Встановіть новий роз’єм джгута проводів в картер коробки передач і злегка затягніть болт, що утримує його на місці.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Тут показаний новий роз’єм з поверненим вгору фіксуючим язичком.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Візьміть новий фільтр і помістіть його в монтажний отвір на корпусі клапана. Ви також помітите монтажний язичок у верхній частині фільтру, який підходить до одного з ребер корпусу клапана. Просто вставте його на місце.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Тепер візьміть піддон коробки передач і зніміть стару монтажну прокладку з верхньої частини поддона.Он повинен просто відірватися від верхньої кромки сковороди.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Наступний крок. очистити дно сковороди. Майте на увазі, що всі залишки і накопичився сміття, що потрапили в рідину, з часом осядуть тут. Ви можете бути здивовані тим, що знаходиться на дні каструлі.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Тепер візьміть нову прокладку з комплекту фільтрів і притисніть її до верхньої кромки піддону коробки передач.После того, як нова прокладка буде встановлена ​​на піддоні, знову встановіть її на трансмісію і знову прикріпіть болти і затиски. Щільно затягніть їх, але не настільки, щоб ви їх зняли.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Тепер знайдіть зверху заливний отвір автоматичної коробки передач поруч з брандмауером на стороні пасажира двигуна. Ви помітите заглушку у верхній частині трубки з написом «MB Workshop Only».Щоб продовжити, вам необхідно видалити цю заглушку. Ви можете просто перемістити червоний важіль фіксатора всередині заглушки за допомогою невеликої викрутки, як показано тут. Як тільки випуск звільниться, просто витягніть заглушку з трубки.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Тепер залийте в трансмісію 5 літрів трансмісійної рідини марки Mercedes-Benz (номер деталі 001-989-21-03-10). Дуже важливо використовувати оригінальну рідину MBZ в цьому случае.Затем вам потрібно буде підняти автомобіль на чотирьох опорах і переконатися, що він надійно закріплений. Вам потрібно запустити автомобіль через всі передачі, щоб рідина циркулювала через трансмісію. Наявність невеликої кількості рідини в трансмісії допомагає заправити систему.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Тепер подивіться на щуп для вимірювання рівня трансмісії. Ви побачите на ньому два градіента.Одін рівень показує рівень трансмісії при 25 ° C, а інший. при 80 ° C. Ідея тут в тому, що ви хочете перевірити рівень рідини при двох різних температурах. При підвищенні температури рідини рівень рідини буде підвищуватися. Відмітка 25 градусів (зелена стрілка) повинна вказувати на рівень холодної рідини, а відмітка 80 градусів (фіолетова стрілка) вказує на повністю прогріту трансмісію.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Тепер заведіть автомобіль, відірвавши колеса від землі, і дайте йому попрацювати на холостому ходу через задній хід, що веде і всі інші передачі по 30 секунд каждую.Ідея тут полягає в тому, щоб циркулювати рідина вже в трансмісії. При працюючому двигуні вставте щуп в трубку і вставте його до упору. Майте на увазі, що він не дійде до ручки.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Ось тут процедура стає трохи складніше. Вам потрібно буде стежити за температурою рідини в міру прогріву автомобіля.Для цього завдання безцінним інструментом є інфрачервоний пірометр. Цей інструмент дозволяє вам направити лазерний промінь на будь-який об’єкт і побачити температуру в шкалі Фаренгейта і Цельсія. В цьому випадку вам потрібно встановити інструмент на градус Цельсія і направити його на піддон трансмісії, поки він не покаже приблизно 80 градусів C (це займе якийсь час). У цей момент витягніть масляний щуп і прочитайте рівень. Якщо рівень правильний, він буде зчитуватися між лініями для градієнта 80 градусів на щупі. Якщо він не реєструється, додайте ще рідини, поки він не ісчезнет.Прі цьому вам потрібно, щоб двигун працював, а трансмісія була на стоянці. Майте на увазі, що вам потрібно буде циркулювати рідина між кожним заповненням, пропускаючи трансмісію через шестерні. Після цього поставте машину на стоянку і ще раз перевірте рівень. Це трудомісткий процес, і ви повинні бути впевнені, що у вас все вийде. Рівень рідини ПОВИНЕН бути правильним, інакше ви можете пошкодити трансмісію.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Ось знімок того, як повинен виглядати вимірювальний щуп при правильному рівні рідини при 80 градусах Цельсія.Как ви можете бачити тут, рівень рідини піднімається і проходить над обома наборами відміток на інструменті, вказуючи на те, що рівень рідини правильний. Ви повинні прагнути до проміжних відміток на верхньому градієнті 80 градусів. На цій картинці ми лише трохи досягли успіху. Як тільки у вас буде правильний рівень рідини, опустіть автомобіль з опор.

  Велике зображення | Дуже велике зображення

  Хвилинку.

  Увімкніть файли cookie і перезавантажте сторінку.

  Цей процес автоматичний. Ваш браузер найближчим часом перенаправить вас на запитаний контент.

  Рівень масла в АКПП Mercedes w210

  Придбав щуп для вимірювання рівня масла в АКПП 722.6

  Щуп масляний для АКПП (722.5 / 722.6 / 722.7 / 722.9) MB W203 / 204/210/211/212 / Vito / Sprinter / Viano дешевше оригіналу приблизно в 10 раз.Орігінальний код деталі W140589152100, W168589012100

  Інструкція для виміру рівня масла в АКПП 722.6

  Точне вимірювання рівня здійснюється при температурі масла 80º C і при цьому автомобіль повинен стояти на рівній поверхні і чим рівніше поверхня, тим точніше завмер. Рівень масла повинен знаходитися між максимальною і мінімальною позначкою | |

  В обох випадках вимірювання проводиться тільки при працюючому двігателе.Так ж звертаю увагу на те, що показання стрілки температури двигуна на щитку приладів, ні як не показник того, що АКПП досягла температуру 80˚C.

  Потрібно проїхати близько 20 км, бажано за межами міста, після чого у масла в коробці передач буде температура близько 80˚C.

  ПОРЯДОК ВИМІРЮВАННЯ РІВНЯ МАСЛА: 1. Після пробігу 20 км, зупинитися на рівній поверхні (двигун не глушити!) І на запущеному двигуні по перемикати передачі в порядку PRNDNRP, з затримкою на кожній з передач по 5 секунд, якщо куліса АКПП має передачі 1-2-3-4 їх теж задіяти в такому ж порядку PRND-4-3-2-1-2-3-4-DNRP.После перекладу лаштунки в режим P треба почекати близько 2-х хвилин, потім приступити до вимірювання рівня масла.

  Рівень масла вимірюється на запущеному двигуні, коробка передач в позиції P, машина повинна знаходитися на плоскій, рівній поверхності.Так же поруч, на деяких моделях, розташована трубка для щупа двигуна, з червоним ковпачком. Не плутайте!

  Щуп потрібно ввести до кінця, поки він не упрется.Опять ж звертаю увагу, на те, що щуп впирається не в піддон картера АКПП, що можна побачити на малюнку вище. Це до того, що при виготовленні саморобного щупа, багато хто думає, що щуп впирається в піддон картера, насправді це не так.

  Примітка: Даний щуп має загальну довжину 1100 мм. з цього він і є універсальним, а все тому, що на різних кузовах, різна глибина (довжина) вимірювальної трубки, куди вставляється щуп. З цього, коли вже щуп увійшов до кінця і уперся, він все ж буде стирчати на кілька сантиметрів.

  Витягуємо щуп і перевіряємо рівень масла. Ідеальний рівень це середина між відмітками максимум і мінімум на ризик | | Про всяк випадок рівень масла треба вимірювати 2-3 рази, витираючи щуп, абсолютно чистою тканиною без ворсу.

  Якщо рівень масла вище максимальної позначки, надлишок олії необхідно злити або відкачати. Якщо рівень трохи нижче мінімальної позначки, не можна доливати більше ніж 100 мл. за один раз, можна перелити! Після кожної доливання масла треба почекати хвилин 5-10, щоб масло повністю скло з заливної горловини в картер коробки передач. Потім можна приступити до чергового виміру рівня. І так поки не отримаємо правильний рівень.

  УВАГА! НЕ МОЖНА ЇЗДИТИ З ВСТАНОВЛЕНИМ щупом! ЦЕ СЕРВІСНИЙ ІНСТРУМЕНТ! ПІСЛЯ ВИМІРЮВАННЯ РІВНЯ МАСЛА щуп ТРЕБА ОБОВ’ЯЗКОВО ИЗВЛЕЧЬ!

  Даний матеріал зібраний з різних джерел для особистого іспользованія.Огромное спасибі автору інструкції Артему.

  Як перевірити рівень масла в АКПП 722.6 на Mercedes / Перевірка масла в АКПП на Mercedes

  Про Mercedes 210-доливав масло 236.1 в АКПП 722.6 і з’явилися стусани

  Як електронно перевірити рівень масла / How to electronically check the oil level Mercedes W210

  Правильна заміна масла в АКПП Mercedes W210

  як зробити щуп для вимірювання масла в АКПП 722.6

  Часткова заміна масла в АКПП 722.6 Mercedes w210 atf ölwechsel

  Заміна масла на коробці-автомат 722.6 Mercedes W210 Changing Automatic Transmission Fluid Filter

  Тема закрита. Якщо Вам все ще потрібна допомога, запишіться в наш автосервіс на діагностику і ремонт Мерседеса за телефонами: (495) 381-21-87, (925) 506-44-86.

  Якщо все працює в нормі не треба нічого міряти. А взагалі проверяеться при працюючому двигуні.

  ТАМ Наверх БОЛТ ПОВИНЕН БИТЬ.ЕГО відкрутити І МАСЛО ЯКЩО поллється ОЗНАЧАЄ ВСЕ ОК, ЯКЩО НІ ТО ЧАСТКОЮ.

  перевіряти на горячую.прі работаюших двігателе.залезаеш в низ з права є пробка, відкручується ключем на16-краще накидним. (там резонатор глушника ще проходить поруч) і якщо масло потече значить воно там є а якщо немає то лей поки не потече))) ))) масло червоного кольору спеціально для АКПП.

  Правда в цьому випадку, Ви зрозумієте що масло в принципі є (було), але в нормі його рівень. немає.

  а чи треба його міняти ?? у мене мерс Е280 97 року, їжджу вже рік і не лазили в коробку. чи потрібна заміна??

  а чи треба його міняти ?? у мене мерс Е280 97 року, їжджу вже рік і не лазили в коробку. чи потрібна заміна??

  Масло в АКПП змінюють раз в 60 тис. Км. пробігу.

  люди допоможіть плз а як куди имено треба залити масло якщо немає щупа (

  да я б теж хотів дізнатися як заливають масло в коробку? через що.

  Щупа немає, отвір через яке заміряють рівень і наливають масло є.