Hyundai Solaris диски гальмівні які поставити

Знос і наслідки

Диск гальмівний, як і інші деталі автомобілів, володіє обмеженим експлуатаційним ресурсом. Виробники орієнтовно вказують даний параметр в документації ТС.

Об’єктивна кореляція залежить від наступних факторів:

 • пробігу машини;
 • стилю водіння;
 • стану дорожнього покриття, по якому найчастіше їздить авто;
 • пасажирської та багажної навантаження або її відсутності;
 • особливостей і якісних показників встановлюються елементів.
hyundai, solaris, диск, гальмівні, поставити

Приклад зношеного диска

Охолоджувальні та суцільні модифікації

Задні і передні гальмівні диски з вентиляцією складаються з пари пластин, зафіксованих один з одним крильчасті перемичками. У відсіках відбувається нагнітання повітря з подальшим охолодженням частини гальмівної системи. Такі пристрою не перегріваються і показують високу ефективність в умовах міста. Серед недоліків. зменшена міцність, прискорений знос.

Суцільні конструкції міцніше, простіше і довговічніше. У разі перегріву власник автомобіля стикається з низкою проблем (втрата керованості ТЗ, заклинювання коліс, деформація супортів). Диски без вентиляції підходять для переміщення на великі відстані на швидкісних трасах. Вони вимагають обережного гальмування і врівноваженого стилю водіння.

Як показують порівняльні тести, після зносу і пробігу 20-21 тис.км, рідні диски вимагають заміни. Непогано на випробуваннях себе проявили модифікації серії AMD Sport BD-5134. Вони відрізняються від бюджетних аналогів наявністю канавок і перфорації. Деталі захищені від корозії, поставляються в зручній упаковці. Монтаж пристосувань не складає особливих проблем (мається інструкція по установці і обслуговуванню).

Загальна інформація

Заміна дисків разом з колодками проводиться, якщо товщина деталі стає на 2-3 мм менше нормативного значення. При виявленні відколів і тріщин рекомендується встановити нові обода в найкоротший термін.

Переход на диски и резину R15 с r13 или r14. Плюс и минус. Скобы на суппорта.

Суть монтажу зазначених елементів попарно полягає в необхідності установки однакових частин, незалежно від рівня зносу (якщо хоча б одна деталь підлягає екстреної заміни). Подібний підхід збереже потрібні параметри системи і забезпечить синхронну роботу гальм.

На що звернути увагу

Щоб знати, які вибрати гальмівні диски для Hyundai Solaris 2, необхідно враховувати ряд моментів. До них відносяться:

 • дотримання рекомендацій виробника, вказаних в сервісній книжці автомобіля;
 • правила і умови поведінки на дорозі;
 • зіставлення характеристик, які повинні бути максимально наближеними до показників оригіналів;
 • перевірка виробів на автентичність (підтверджується каталожними номером, сертифікатами, штрих-кодами).

Сумісність гальмівних дисків

Заводські нормативи для дисків Hyundai Solaris 2:

 • висота. 43,7 мм;
 • мінімальна товщина. 21,87 мм;
 • допуск по товщині задніх коліс. 8 мм.

Вибір і заміна гальмівних дисків Hyundai Solaris 2

У будь-якому автомобілі, включаючи Hyundai Solaris 2, гальмівні диски є важливим елементом, що відповідає за безпеку руху і коректну роботу підвіски. Деталі потребують візуальному огляді для визначення зносу та облік показань датчика вироблення колодок. При неприпустимих параметрах або серйозних деформаціях потрібне оновлення комплекту (в парі).

що підходить

У таблиці вказані виробники популярних гальмівних дисків для Соляріса 2:

Виробник Номенклатурний номер
AMD BD272
ASHIKA 600KK18
Bosh 0986479367
JAPKO 60K18
NIBK RN1956
TEXTAR 178949
Zimmermann 320380320 (задні диски. останні три цифри 352)

особливості заміни

На те, що пора міняти гальмівні диски вказують наступні ознаки:

 • нехарактерний писк або гул під час їзди;
 • поява запаху горілого металу, говорить про перегрів елементів;
 • наявність вібраційного навантаження;
 • різке зниження швидкості при скиданні газу;
 • збільшення гальмівного шляху.

Користувачі відзначають, що хорошою альтернативою є версії від Brembo, Zimmermann. У колодках передбачені отвори під пружинні повернення, процедура монтажу. стандартна.

 • Знімають старий диск.
 • Перевіряють сполучаються місця на наявність деформацій і забруднення.
 • Очищають ділянки від сміття;
 • Встановлюють нову деталь з урахуванням рекомендацій виробника.

Між собою диски відрізняються відстанню робочих поверхонь. Експерти радять для міської їзди використовувати вентильовані оригінали та аналоги типу Sangsin.

Для частих поїздок на тривалі відстані цілком можна обійтися простими модифікаціями брендів Tayga, Fenox, SAT. У будь-якому випадку, необхідно враховувати актуальні розміри дисків, не допускаючи деформацій і надмірного зносу. Потрібно пам’ятати, що розглянуті елементи відповідають за ефективність гальмування, що гарантує безпеку водія і пасажирів.

особливості експлуатації

Всі перераховані вище гальмівні колодки на автомобіль Hyundai Solaris не викликали нарікань на якість і відповідають всім вимогам по гальмівним якостям і довговічності. Потрібно тільки враховувати те, що колодки від корейських виробників вироблені в Китаї можуть бути підробкою. Головний насторожує фактор. низька ціна. І перед покупкою вам слід уточнити середній рівень цін на цікаві для вас колодки. Особливо зверніть увагу на колодки лідерів продажів.

Які гальмівні диски краще поставити на Hyundai Solaris

Гальмівний механізм переднього колеса. дисковий вентильований, з автоматичним регулюванням зазору між колодками і диском. Задній гальмівний механізм може бути або дисковий, або барабанний залежно від заводської комплектації. До моменту заміни гальмівних колодок передніхзадніх кожен власник автомобіля, виходячи з досвіду попередньої експлуатації, приймає рішення, встановити чи оригінальні гальмівні колодки або спробувати інші. дешевше.

? Висока якість виготовлення, підвищена зносостійкість. Добре підходять для їзди по серпантину.

Заміна гальмівних дисків на Hyundai Solaris

Opel Astra Vectra. Renault Duster Megane Logan Сценик. Toyota Camry Corolla RAV4. Chevrolet Aveo Cruze Lacetti Niva. Volkswagen Passat Polo Golf. Ford Focus 1 Focus 2 Focus 3.

Шукати в цьому блозі

Лідер продажу. Стабільне гальмування при будь-яких дорожніх умовах. Не сильно стирають диск. Дуже приваблива ціна. Вбудований датчик зносу. По довговічності перевершують колодки багатьох брендів, при цьому знос диска невеликої.

Дуже якісно зроблені. легко встановлюються.

Вибираємо які гальмівні колодки краще поставити на Hyundai Solaris

Для правильного виборапрежде всього вам потрібно точно знати розміри гальмівних дисків, барабанів і колодок, встановлених на вашому автомобілі.

Розміри гальмівних колодок :. Всі колодки і оригінальні і замінники мають стандартну комплектацію. Особливо зверніть увагу на наявність інструкції по установці. Якщо її немає, то це може говорити про те, що упаковка, як мінімум, розкривалася.

Які краще передні гальмівні диски ставити підкажіть і взагалі до скількох мм

Розміри гальмівних колодок на Hyundai Solaris Для правильного виборапрежде всього вам потрібно точно знати розміри гальмівних дисків, барабанів і колодок, встановлених на вашому автомобілі.

Розміри гальмівних колодок: колодки дискові передні мм. Інструкція корисна? Так 40 Ні. Дзене Ще більше корисних порад в зручному форматі. info. Audi 80 А4 А6. ВАЗ ГАЗ ГАЗель Kia RIO Sportage Sorento SEED.

Перевірка ступеня зносу гальмівних колодок, дисків і барабанів Hyundai Solaris

 • штангенциркуль
 • мікрометр
 • Викрутка плоска середня
 • Упори під колеса «башмаки»
 • домкрат телескопічний
 • Передні гальмівні колодки
 • Гальмівні колодки задніх коліс

У гальмівних механізмах передніх коліс встановлені механічні сигналізатори граничного зносу гальмівних колодок. Вони являють собою закріплені певним чином на внутрішніх гальмівних колодках металеві пластинки. У міру стирання фрикційної накладки пластинка поступово наближається до поверхні гальмівного диска. При досягненні мінімально допустимої товщини накладки краю пластинки і диска стикаються. У момент гальмування з’являється характерний скрип. Це сигнал про необхідність заміни колодок.

Після появи звуку експлуатувати автомобіль можна, але необхідно уникати інтенсивних гальмувань і якомога швидше замінити гальмівні колодки.

Щоб необхідність заміни колодок не застала вас зненацька, не чекайте спрацьовування сигналізатора зносу. Перед далекою поїздкою або при перестановці коліс візуально перевіряйте ступінь зносу колодок і дисків гальмівних механізмів.

Якщо при гальмуванні автомобіль відводить убік або чути сторонній шум, перевірте стан гальмівних колодок.

Для перевірки стану гальмівних механізмів передніх коліс, загальмуєте автомобіль стоянковим гальмом і встановіть упори ( «башмаки») під задні колеса.

Підніміть передню частину автомобіля за допомогою домкрата.

Ослабте затягування гайок кріплення коліс, остаточно відверніть гайки кріплення і зніміть колеса.

Перевірте через отвір в корпусі супорта стан колодок гальмівних механізмів передніх коліс.

Вимірюється тільки товщина фрикційної накладки (для наочності показано на знятої колодці). Товщина металевої пластини підстави колодки при вимірюванні не враховується. Якщо товщина фрикційних накладок менше ніж на таблиці, замініть гальмівні колодки.

Виміряйте товщину гальмівного диска. При необхідності, замініть гальмівний диск.

Перевірте рухливість поршнів і направляючих пальців гальмівних механізмів викруткою, вставленої між диском і гальмівною колодкою. Якщо колодки не вдається зрушити, значить, заклинило поршень в гальмівному циліндрі або направляючі пальці супорта.

Огляньте перемички повітряних каналів охолодження диска. При виявленні тріщин у перемичках диск підлягає обов’язковій заміні.

Для перевірки стану гальмівних механізмів задніх коліс включите 1 передачу (переведіть селектор автоматичної коробки передач в положення «Р») і встановіть упори ( «башмаки») під передні колеса.

Підніміть і встановите задню частину автомобіля на опори. Остаточно виверніть болти кріплення і зніміть колеса.

Зніміть гальмівний барабан.

Виміряйте товщину фрикційних накладок колодок барабанного гальмівного механізму задніх коліс. Якщо товщина хоча б однієї колодки менш допустимої, замініть гальмівні колодки.

Виміряйте діаметр внутрішньої порожнини гальмівного барабана. Якщо його діаметр більше допустимого, замініть гальмівний барабан.

Перевірку заднього дискового гальмівного механізму проводите аналогічно перевірці переднього гальмівного механізму. Якщо товщина гальмівного диска менш допустимої, замініть гальмівний диск. Якщо товщина фрикційних накладок менше допустимої, замініть гальмівні колодки.

Після закінчення перевірок кілька разів натисніть до упору на педаль гальма. Це необхідно для того, щоб вибрати зазори в гальмівному механізмі, що з’явилися після вдавлення поршнів в циліндри.

 • фото інструменту
 • Фото деталей і витратних матеріалів

Поради щодо вибору гальмівних колодок на Hyundai Solaris

До моменту заміни гальмівних колодок (передніх, задніх) кожен власник автомобіля, виходячи з досвіду попередньої експлуатації, приймає рішення, встановити чи оригінальні гальмівні колодки або спробувати інші. дешевше.

НИКОГДА НЕ СТАВЬТЕ ТАКИЕ ТОРМОЗНЫЕ ДИСКи и КОЛОДКИ

Re: Гальмівні диски [якого виробника порекомендуєте?]

Навіть не знаю, що робити. Купити нові колодки іншого виробника як варіант, але блін, де гарантія, що інші колодки не будуть сівстеть-скрипіти? А якщо будуть тихими. раптом вони будуть гальмувати менш ефективно, ніж брембовскіе. Дилема, блін.

Всі перераховані вище гальмівні колодки на автомобіль Hyundai Solaris не викликали нарікань на якість і відповідають всім вимогам по гальмівним якостям і довговічності. Потрібно тільки враховувати те, що колодки від корейських виробників вироблені в Китаї можуть бути підробкою. Головний насторожує фактор. низька ціна. І перед покупкою вам слід уточнити середній рівень цін на цікаві для вас колодки. Особливо зверніть увагу на колодки лідерів продажів.

Ціни вказані для регіону Москва на момент написання статті, квітень 2017 р.

Загальні висновки за результатами тесту

Тести гальмівних колодок для автомобілів стають на нашому порталі традиційними. Цього разу ми вирішили перевірити комплектуючі для автомобілів Kia RIO 2011-го модельного року і Hyundai Solaris, які виявилися найбільш продаваними моделями за підсумками минулого року. Як відомо, ці дві машини зроблені на одній платформі і, незважаючи на різні назви, багато в чому схожі.

Гальмівні колодки якраз входять в список однакових комплектуючих. До того ж ці вироби підходять до Hyundai Accent 2011-го модельного року, яких теж чимало бігає по дорогах нашої країни. Так що ринок збуту у цих колодок буде в найближчі роки досить великий, а оскільки виробники колодок теж не хочуть втрачати прибуток, то практично у всіх у них є колодки на ці автомобілі.

Те, що якість їх різний, навіть не підлягає сумніву. Але хто надійніше? Хто краще зупинить автомобіль? Хто дбайливіше відноситься до гальмівного диску? З якими колодками краще їздити по гірських дорогах, з якими туди краще навіть не потикатися? На всі ці та багато інших питань може дати відповідь наше тестування.

Проводили ми його на базі Наукового автомоторного Інституту (ФГУП «НАМИ») за прийнятою там технології. Детально процес випробувань описаний в нашій статті від листопада 2014 року в тесті гальмівних колодок на Ford Focus II в розділі «Як ми тестували». Цього разу випробування проходили за тією ж методикою.

При підготовці тесту ми вирішили охопити ринок по максимуму і розіслали пропозиції 43 виробникам. У їх числі були і маловідомі китайські виробники, продукція яких коштує сущі копійки і імениті бренди, вартість виробів яких в рази перевищує ціну оригіналу. На наш подив, не побоялися поєдинку з конкурентами всього шість компаній.

Для випробувань були вибрані передні дискові гальмівні колодки, відповідні оригінальним номером Hyundai / Kia 58101-4LA00, а тестувалися вони із застосуванням оригінального супорта Hyundai / Kia 58180-1RA00 і вентильованого оригінального гальмівного диска Hyundai / Kia 51712-0U000.

№Внешній відНазваніеІдентіфікаціонние отметкіЦена
1 Akyoto AKD-12101 AKD12101 04 04/14 1115 руб.
2 Bosch 0986494566 0 986 494 566, 250, Е9 90R-02A0870 / 3756, RB5151FE, A15 517 0002 1 848 руб.
3 CARLine CLN1105 немає 642 руб.
4 Finwhale V1017 V1017, 100% Non asbestos, 13G13 1 096 руб.
5 TRW GDB 3548 445634, LMS116, GDB3548, N14, 19.0172, Е11. 90R-02A0918 / 15697 тисяча чотиреста шістьдесят один руб.
6 Yes-Q ESD7052 HD 0465, 15413 FE, made in Korea 997 руб.

Ціни опустилися слідом ослаблення курсів валют, але непропорційно їм або один одному. Деякі бренди подешевшали мало не в два рази, деякі на символічні 5. 10%. Якщо говорити про тренд, то більшого зниження ціни схильні азіатські вироби. «Європейці» дешевшають не так охоче. Тому привабливість колодок тих чи інших виробників (якщо ми не говоримо про ідеальний як, якого не існує) коливається з плином часу.

Розміри гальмівних колодок на Hyundai Solaris

Для правильного вибору, перш за все вам потрібно точно знати розміри гальмівних дисків, барабанів і колодок, встановлених на вашому автомобілі. Розміри гальмівних колодок:

 • колодки дискові передні (мм). 132.8 х 58.2 х 17, номер оригінал Hyundai Mobis: 58101-1RA05;
 • колодки дискові задні (мм). 99.8 х 41.2 х 15, номер оригінал Hyundai Mobis: 58302-1RA30.

Оригінальні дискові колодки передні на Hyundai Solaris Hyundai Mobis: 58101-1RA05

Оригінальні дискові колодки задні на Hyundai Solaris Hyundai Mobis: 58302-1RA30

Розміри заднього гальмівного барабана: d (мм) = 203.2, w (мм) = 4.5, номер оригінал. 584110U000. Колодки гальмівні барабанні задні: оригінал Hyundai Mobis 583050UA00.

Всі колодки і оригінальні і замінники мають стандартну комплектацію. Особливо зверніть увагу на наявність інструкції по установці. Якщо її немає, то це може говорити про те, що упаковка, як мінімум, розкривалася.

Нижче пропонується список гальмівних колодок на Hyundai Solaris від відомих виробників.

Перелік колодок для заміни та середня ціна

Передні дискові колодкібренд, номер, середня ціна (руб) Відгуки на передні дискові колодки для Hyundai Solaris
BREMBO P18025 1935 Висока якість виготовлення, підвищена зносостійкість. Добре підходять для їзди по серпантину.
TRW GDB3548 1270 Лідер продажу. Стабільне гальмування при будь-яких дорожніх умовах. Не сильно стирають диск. Дуже приваблива ціна.
Bosch 0986494563 1200 Вбудований датчик зносу. По довговічності перевершують колодки багатьох брендів, при цьому знос диска невеликої.
TEXTAR 2534801 1177 Колодки середньої жорсткості. Разом з колодкою рівномірно зношується диск. Чи не скриплять.
SANGSIN Hi-Q SP1399 1020 Лідер продажу. Дуже якісно зроблені. Легко встановлюються. Притираються до диска за 20 хвилин. Ніяких сторонніх звуків.
Задні дісковиебренд, номер, середня ціна (руб)
Ferodo FDB4387 1475 Найстаріший бренд. Найвища якість, завжди стабільне гальмування при агресивному стилі водіння.
TEXTAR 2533701 1150 Колодки середньої жорсткості. Разом з колодкою рівномірно зношується диск. Якісна, в’язка без металевих включень накладка.
ATE 13046057862 1 100 Дуже м’які, швидко притираються до диска. Найкраще працюють з дисками цього ж виробника.
TRW GDB3494 1050 Стабільне гальмування при будь-яких дорожніх умовах. Не сильно стирають диск. Дуже приваблива ціна.
HANKOOK FRIXA FPH17R 825 Дуже м’які, не перегріваються, зберігають диск, не скриплять. Прийнятна ціна.
SANGSIN SP1401 840 Лідер продажу. Впевнене гальмування. Відсутність пилу на супортах. Помірний знос диска.
Задні барабанниебренд, номер, середня ціна (руб)
TEXTAR 91072600 1980 Гальмування дуже енергійне, але барабан не перегрівається.
NIBK FN0609 1182 Свою ціну виправдовують. Дуже ефективне гальмування.
SANGSIN SA133 1000 Лідер продажу. Якість і гальмівні властивості оригіналу.

Повний огляд гальмівних колодок для Hyundai Solaris. Які колодки поставити на Hyundai Solaris

передні гальмівні колодки на Kia RIO / Hyundai Solaris / Hyundai Accent 2011-

На першому етапі випробувань колодки CARLine показували середні результати за всіма трьома циклам. Те ж відбулося і під час серії гальмувань. На другому етапі «проходження гірської дороги» показники гальмівних зусиль стали вище.

Після «спуску з гори» повторні перевірки показали, що передача зусилля з педалі на диск залишилася приблизно такою ж, а ось ефективність гальмування при різних швидкостях і стійкість в підвищенню температури покращилися. Хоча і не настільки, щоб пробитися в лідери тесту.

В цілому колодки CARLine показують непогану стабільність поведінки, різких стрибків під час випробувань не відзначено, результати укладаються в норми безпеки, що в поєднанні з найнижчою ціною в тесті, безумовно, сподобається покупцям.

Гальмівні колодок для автомобілів Hyundai Solaris і Kia RIO: CARLine CLN1105 перед проведенням випробувань.

Зовнішній вигляд гальмівних колодок CARLine CLN1105 після проведення іспитаній.Левая пара. після стендових ходових випробувань за повним ціклу.Правая пара. після випробувань на міцність клейового з’єднання фрикційної накладки з підставою колодки.

Упаковка гальмівних колодок для автомобілів Hyundai Solaris і Kia RIO: Akyoto AKD-12101.

Загальні результати тесту наступні. Всі учасники поводяться тихо, скрипи, писки і інші шуми відсутні. Не варто боятися, що накладки відлетять від основи. у всіх випробовуваних показник міцності з’єднання вище нормативу. Це все подібності. Тепер про відмінності, яких набагато більше.

Найбільш стабільними по всьому циклу випробувань виявилися колодки Bosch, але в той же час вони сильніше стирають гальмівний диск і коштують найдорожче серед усіх наших учасників. Також неласкаво відносяться до гальмівного диску і колодки від Finwhale.

Найбільш довгоживучими показали себе колодки Yes-Q. Вони ж найменше зношують гальмівний диск, але при цьому їм потрібно більше часу на приработку, т. Е. Для виходу на загальний рівень ефективності гальмування.

Колодки Akyoto не варто використовувати в гірській місцевості і там, де необхідно тривале гальмування. при нагріванні вище 400 ° С у них знижується ефективність. Також ці вироби не рекомендуються любителям високих швидкостей. відзначена нестабільність гальмівного моменту при перевищенні порога в100 км / год. в інших режимах вони поводяться цілком гідно.

Не люблять високу температуру до повної підробітки і колодки CARLine, які, втім надалі починають працювати досить стабільно.

Рекомендації виробника Hyundai Solaris з вибору гальмівних колодок

Спершу розглянемо основні рекомендації корейського виробника Hyundai-Kia, якими керувалися наші експерти при відборі претендентів. Завод наказує в інструкції по експлуатації виробляти заміну колодок дискових гальм при залишковій товщині 3 мм, а барабанних. 0.5 мм. Ігнорування вимоги веде до того, що накладка може злетіти від нагрівання, і гальма пропадуть в найвідповідальніший момент.

Гальмівні фрикційні накладки для моделі Hyundai Solaris повинні вибиратися за наступними критеріями:

Акустичний комфорт. Важливо, щоб колодки не скрипіли під час гальмування від нагрівання. Постійний писк буде дратувати водія.

Корейський виробник сконструював гальмівну систему на Hyundai Solaris так, щоб колодки могли підходити від інших моделей авто, наприклад від Kia RIO. Ще компанія видає допуски для виробництва стороннім фірмам і дозволяє ставити не оригінальні колодки.

До моменту заміни гальмівних колодок (передніх, задніх) кожен власник автомобіля, виходячи з досвіду попередньої експлуатації, приймає рішення, встановити чи оригінальні гальмівні колодки або спробувати інші. дешевше.

Розміри гальмівних колодок на Hyundai Solaris

Для правильного вибору, перш за все вам потрібно точно знати розміри гальмівних дисків, барабанів і колодок, встановлених на вашому автомобілі. Розміри гальмівних колодок:

 • колодки дискові передні (мм). 132.8 х 58.2 х 17, номер оригінал Hyundai Mobis: 58101-1RA05;
 • колодки дискові задні (мм). 99.8 х 41.2 х 15, номер оригінал Hyundai Mobis: 58302-1RA30.

Оригінальні дискові колодки передні на Hyundai Solaris Hyundai Mobis: 58101-1RA05

Оригінальні дискові колодки задні на Hyundai Solaris Hyundai Mobis: 58302-1RA30

Всі колодки і оригінальні і замінники мають стандартну комплектацію. Особливо зверніть увагу на наявність інструкції по установці. Якщо її немає, то це може говорити про те, що упаковка, як мінімум, розкривалася.

Нижче пропонується список гальмівних колодок на Hyundai Solaris від відомих виробників.

 • штангенциркуль
 • мікрометр
 • Викрутка плоска середня
 • Упори під колеса «башмаки»
 • домкрат телескопічний
 • Передні гальмівні колодки
 • Гальмівні колодки задніх коліс

Когда менять тормозные диски и колодки на Хендай Солярис (Hyundai Solaris) и Киа Рио (Kia Rio)?

У гальмівних механізмах передніх коліс встановлені механічні сигналізатори граничного зносу гальмівних колодок. Вони являють собою закріплені певним чином на внутрішніх гальмівних колодках металеві пластинки. У міру стирання фрикційної накладки пластинка поступово наближається до поверхні гальмівного диска. При досягненні мінімально допустимої товщини накладки краю пластинки і диска стикаються. У момент гальмування з’являється характерний скрип. Це сигнал про необхідність заміни колодок.

Після появи звуку експлуатувати автомобіль можна, але необхідно уникати інтенсивних гальмувань і якомога швидше замінити гальмівні колодки.

Щоб необхідність заміни колодок не застала вас зненацька, не чекайте спрацьовування сигналізатора зносу. Перед далекою поїздкою або при перестановці коліс візуально перевіряйте ступінь зносу колодок і дисків гальмівних механізмів.

Якщо при гальмуванні автомобіль відводить убік або чути сторонній шум, перевірте стан гальмівних колодок.

Для перевірки стану гальмівних механізмів передніх коліс, загальмуєте автомобіль стоянковим гальмом і встановіть упори ( «башмаки») під задні колеса.

Підніміть передню частину автомобіля за допомогою домкрата.

Ослабте затягування гайок кріплення коліс, остаточно відверніть гайки кріплення і зніміть колеса.

Перевірте через отвір в корпусі супорта стан колодок гальмівних механізмів передніх коліс.

Вимірюється тільки товщина фрикційної накладки (для наочності показано на знятої колодці). Товщина металевої пластини підстави колодки при вимірюванні не враховується. Якщо товщина фрикційних накладок менше ніж на таблиці, замініть гальмівні колодки.

Виміряйте товщину гальмівного диска. При необхідності, замініть гальмівний диск.

Перевірте рухливість поршнів і направляючих пальців гальмівних механізмів викруткою, вставленої між диском і гальмівною колодкою. Якщо колодки не вдається зрушити, значить, заклинило поршень в гальмівному циліндрі або направляючі пальці супорта.

Огляньте перемички повітряних каналів охолодження диска. При виявленні тріщин у перемичках диск підлягає обов’язковій заміні.

Для перевірки стану гальмівних механізмів задніх коліс включите 1 передачу (переведіть селектор автоматичної коробки передач в положення «Р») і встановіть упори ( «башмаки») під передні колеса.

Підніміть і встановите задню частину автомобіля на опори. Остаточно виверніть болти кріплення і зніміть колеса.

Зніміть гальмівний барабан.

Виміряйте товщину фрикційних накладок колодок барабанного гальмівного механізму задніх коліс. Якщо товщина хоча б однієї колодки менш допустимої, замініть гальмівні колодки.

Виміряйте діаметр внутрішньої порожнини гальмівного барабана. Якщо його діаметр більше допустимого, замініть гальмівний барабан.

Перевірку заднього дискового гальмівного механізму проводите аналогічно перевірці переднього гальмівного механізму. Якщо товщина гальмівного диска менш допустимої, замініть гальмівний диск. Якщо товщина фрикційних накладок менше допустимої, замініть гальмівні колодки.

Після закінчення перевірок кілька разів натисніть до упору на педаль гальма. Це необхідно для того, щоб вибрати зазори в гальмівному механізмі, що з’явилися після вдавлення поршнів в циліндри.

 • фото інструменту
 • Фото деталей і витратних матеріалів

Всі перераховані вище гальмівні колодки на автомобіль Hyundai Solaris не викликали нарікань на якість і відповідають всім вимогам по гальмівним якостям і довговічності. Потрібно тільки враховувати те, що колодки від корейських виробників вироблені в Китаї можуть бути підробкою. Головний насторожує фактор. низька ціна. І перед покупкою вам слід уточнити середній рівень цін на цікаві для вас колодки. Особливо зверніть увагу на колодки лідерів продажів.

Ціни вказані для регіону Москва на момент написання статті, квітень 2017 р.

Поради щодо вибору гальмівних колодок на Hyundai Solaris

До моменту заміни гальмівних колодок (передніх, задніх) кожен власник автомобіля, виходячи з досвіду попередньої експлуатації, приймає рішення, встановити чи оригінальні гальмівні колодки або спробувати інші. дешевше.

Re: Гальмівні диски [якого виробника порекомендуєте?]

Проїздив 4 дня на Фрікса з1. гальма ваще не влаштовують. Вони, звичайно, є, і якщо різко натиснути на педаль, машинка зупиняється, навіть ABS спрацьовує, але немає колишньої гостроти і хваткость, чіпкості. Зараз назад поставив колодки Брембо, хід педалі зменшився, схоплює трохи раніше, але все-одно гальма якісь ватяні, мильні, как-будто гальма маслом змазали, не знаю як правильно висловитися. Раніше було відчутно краще.

Загалом, в першу чергу думаю замінити рідину і прокачати гарненько всю систему. Якщо не допоможе. тоді залишається тільки ГТЦ, бо вакуумника, наскільки я можу судити, працює нормально. Як зроблю. відпишуся.

Якщо у кого є якісь нитка думки на цю тему. пишіть.

У мене на оригінальних дисках стояли колодки Брембо, так само все скрипіли, свистіли. У вівторок поставив Фрікс на передню вісь і наїздив на ній вже більше 200 км, колодки притерлися і все нормально, не знаю чим тебе не влаштувала Фрікса, у мене все добре і гальмування, і відсутність свисту. У друга на Маджік весь комплект як і у тебе стояв брембовскій, він сьогодні вирішив поставити колодки ATE.