Ford Focus 3 панель не працює

Як Зняти Прикуриватель На Ford Focus 3

Зняття центральній консолі Ford Focus 3

Для початку необхідно демонтувати магнітолу ФФ3.

Далі знімаємо кришку на важелі КПП на нашому Ford Focus 3.

Потім необхідно зняти саму накладку на КПП і бічну панель. Накладка знімається руками просто необхідно схопитися і тягнути вгору. Бічну панель теж тягнемо впевнено на себе (брати в позначених місцях).

Також необхідно зняти панель з боку водія. Принцип такий же старанно смикаємо на себе (кріпиться 2-ма кліпсами). Потім рівномірно, заносячи викрутку в щілини необхідно смикати (необхідно вести викруткою уздовж ущелини), зняття відбувається туго.

Енергоспоживання в режимі очікування. Ford Focus 3

1) Поставив на охорону штатним FORD брелоком з подвійною блокіровкой.Ізмерено через 1год. 25мА. (Іноді блимає між 23. 25мА, ніяких імпульсів більшої величини. Немає).Внутр.аккум.автоном.сірени Starline SB-21. відключений ключем! Двері, багажник, капот. закрити.Сігналка Сталкер до цього не була одним із головних більш 2неделі, її світлодіод при вимірів не кліпав.

1а) Внутр.аккум.автоном.сірени Starline SB-21. ВКЛЮЧИВ ключем. Поставив на охорону штатним FORD брелоком з подвійним блокуванням. Виміряна через 1год. ті ж 25мА, що і в п.1, тобто при напрузі бортсети близько 12В внутрішній аккум. автономної сирени Неможливо зарядити телефон і струм спокою через нього не збільшується! П.С. потім перевірю, може сам замочок на корпусі сирени не справний? Якщо замочок сирени справний, то великий респект СТАРЛАЙН за розумну організацію заряду вбудованого акумулятора в сирени.

2) Поставив на звичайну охорону брелоком Сталкера (символ замочка на РКІ брелока). Пейджерних канал на самому брелоку. виключен.Ізмерено через 1 доба. близько 28травень. (Іноді блимає між 23. 33мА, іноді, приблизно раз в 10сек, проскакують імпульси до 50-100мА і більше!)

На сайті є схожий тест зі схожими результатами для Опеля з встановленим Сталкером.Вивод (ІМХО). Авто можна залишити на приколі на термін до 4-5недель і потім-таки гарантовано завестися, але, якщо виконані ВСІ УМОВИ: АКБ заряджений, АКБ справний (не старше 3 років?), Зараз не морозна зима і ви впевнені, що Ваше авто справно і в спокої споживає не більше 30 мА.

Методика ізмеренія.Для вимірювання спаяв найпростішу ланцюг. Резистор бажано взяти потужністю від 2 до 10 Вт. Провід взяти перерізом не менше 0,2мм.кв. Від резистора йдуть моя кругла кільцева клема на АКБ і крокодил, який я чіпляв на штатну клему харчування авто. Резистор розташовується поруч з АКБ, і вже від резистора йдуть дроти завдовжки ок.2метров, на їх кінці напаяти нажімной 2-контактний клеммник, в який і вставляються щупи мультиметра. Ці 2-метрові дроту з клемником виводяться з моторного відсіку через щілину поруч з лівою фарою. Тепер закрийте капот. Так, і ще, бажано при знятті / постановці на охорону закорочувати резистор 1 Ом, для цього в клеммник замість щупів мультиметра вставити шматок дроту. Закорочувати. треба, тому що при знятті / постановці на охорону йде струм багато більше 1А (на поворотники, сирену, дверні актюатори), і без закоротки на резюка 1 Ом впаде занадто багато вольт, може що-небудь не спрацювати або глюкнуть!

До речі, перший десяток хвилин після постановки на охорону, поки авто не заснув, струм споживання авто становить близько 0,4 А! Всім точно виміряного спокою!

Місцезнаходження запобіжника прикурювача

Корпус з кольорового прозорого пластику дозволяє візуально визначити стан тонкої нитки всередині переривника ланцюга. Якщо нитка ціла, значить, пристрій робоче, якщо обірвана. підлягає заміні. Ремонт рульової рейки на Ford Focus 3 наші сервіс-центри надають послуги з ремонту рульових рейок автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок. У разі її перегорання, необхідно знайти і усунути причину виходу з ладу плавкою вставки і лише тоді зробити заміну. Забороняється замінювати запобіжники саморобними перемичками або пристроями з відмінним номіналом сили струму. Як підтягнути рульову рейку Ford Focus 2. Це здатне привести до пошкодження електроприладів Ford Focus або навіть до виникнення пожежі.

Простеньке відео для тих хто зіткнувся з проблемкою непрацюючої кнопкою прікурівателя.Способ зручний

на Ford Focus кожен блок запобіжників складається з елементів середнього розміру. medium. Один блок розміщується під капотом Ford Focus з боку водія поруч з акумулятором. У ньому містяться запобіжники, розраховані на проходження високого струму і відповідають за роботу компонентів моторного відділення. Детально про те, як виконується самостійна заміна ременя ГРМ на автомобілі Ford Focus 2, на якому встановлений двигун duratec ti-vct. Інший блок розміщений всередині салону Ford Focus 2. Він захований під бардачком відразу над ногами пасажира і містить слабкострумові плавкі вставки, в тому числі, і елемент, який відповідає за роботу прикурювача і задньої розетки

Ford Focus 3 прикурювач не працює. Ford Focus 3

РАЗБОР ЦЕНТРАЛЬНОЇ панелі ФФ3

Плавкі вставки створені для розмикання ланцюга, коли сила струму всередині неї перевершує допустиме значення. Заміна батарейки в чіп як помити розбирання передніх дверей Ford Focus 2. Вони бувають декількох типів:

 • Багаторазові біметалеві. Ви шукали Ford Focus 2 зламався замок капота як відкрити капот? Подивіться докладний відео і почитайте корисну інформацію по цій темі тут. Як замінити ремінь ГРМ Ford Focus 2 з двигуном 1.6 16v. При спрацьовуванні пристрою «вибиває» кнопка, яку досить натиснути, щоб відновити захисну функцію переривника. Вони розраховані на проходження величезного струму і, звичайно використовуються на автомобілях UAZ і ГАЗ.
 • Пластмасові циліндричні. Інструкція як зняти прикурювач. FORD. Періодичні незначні несправності FORD Focus 3 можна полагодити своїми руками, в той час як серйозний ремонт вимагає наявності обладнання та знань. Більш поширені разові вироби з металевими контактами на торцях. Незважаючи на свою популярність, вони нерідко плавляться через погану пластмаси. Застосовувалися в автомобілях Ford до початку 80-х років.
 • Ножові або штекерні. Бувають трьох розмірів: mini, medium і maxi. Установка передніх гумових бризковиків на Ford Focus 3 рестайлінг 2015 року. Як замінити батарейку в брелоку Ford Focus 3. Використовуються на сучасних машинах, в тому числі, і на FordFocus. Такі запобіжники відрізняються 2-мя плоскими контактами, надійністю і зручністю в обігу. Граничне значення струму просто визначається за кольором корпусу пристрою:

відомі проблеми

В основному, всі проблеми в роботі приладової панелі пов’язані з електричною мережею автомобіля. Найчастіше причини криються в запобіжнику, що перегорів або розриві ланцюга. Якщо не працюють спідометр або тахометр, варто перевірити відповідні датчики. Несправності панелі, пов’язані з програмуванням, рекомендується усувати в спеціалізованих сервісах.

Розбір

Щоб розібрати передню панель Ford Focus 3, вам знадобиться тільки викрутка. Порядок дій наступний:

 • Захисний кожух над кермом плавно потягнути на себе і зняти.
 • Відкрутити відкрилися два болта.
 • Витягнути приладову панель на себе.
 • Від’єднати роз’єм з проводами і зняти приладову панель.

Після зняття може бути проведена розбирання панелі. Щоб зняти скло приладової панелі, потрібно натиснути на засувки ззаду. Далі знімаються стрілки і панель зі шкалами. Після цього відстібається задня панель і виймається плата. Перед зняттям стрілок потрібно відзначити їх крайнє положення.

Збірка і установка панелі приладів проводиться в зворотній послідовності.

як прописати?

При заміні нової панелі приладів на Ford Focus потрібно не тільки встановити нову панель, але «познайомити» її з автомобілем. Для цього панель необхідно прописати.

Щоб прописати приладову панель, знадобиться оригінальний прилад FORD VCM, а також програма IDS. Приладова панель прописується як новий модуль. Якщо автомобіль обладнаний кнопкою СТАРТ / СТОП, ключі прописуються в окремий модуль, на машинах ж, двигун яких запускається звичайним ключем, два ключа прописуються в приладову панель.

Самостійно прописати або прошити панель, звичайно, можна, але все ж рекомендується звертатися за такими послугами в сервіс.

Не горить панель приладів Ford Focus 3

Ситуація, коли не горить панель приладів Ford Focus 3, може виникнути як окремо, так і в комплексі з іншими проблемами.

заміна

Деякі власники Ford Focus замінюють рідну панель на панель від Ford Kuga. До її переваг відносять наявність великого екрану, цифровий спідометр і два бортових комп’ютера. Крім того, вважається, що така панель вигідно відрізняється яскравістю підсвічування.

В цілому, дві панелі схожі. Панель від Kuga відрізняється наявністю двох додаткових кліпс, одна з яких заважає при установці на Focus. Кліпсу за спідометром необхідно видалити.

В іншому зняття і установка панелі не відрізняється від стандартної.

Система запалювання

При перевірці цієї системи завжди потрібно використовувати інструменти з гумовою рукояткою або гумові рукавички. Справа в тому, що по високовольтні дроти мають досить високу напругу, що може бути небезпечно. В першу чергу потрібно перевірити стан високовольтних проводів, особливо в області кріплення до котушки запалювання. Також оглядає їх по всій довжині на предмет цілісності.

З системою запалювання більшість несправностей також вже відомі. Коли немає іскри, то потрібно поставити нові високовольтні дроти. Якщо ж і це не допомагає, то варто перевірити працездатність котушки запалювання. Швидше за все, проблема в них. У разі, коли проблема залишається, потрібно оглянути свічки. При необхідності виконуємо їх заміну. Відзначимо, що перш ніж купувати нові деталі, просто встановіть робочі запчастини і подивіться, чи є результат.

Існує ймовірність того, що ніякі дії не допоможуть. Це означає, що несправність криється в іншій системі, яка відповідає за харчування і управління силовим агрегатом.

Система подачі палива в двигун

Автомобіль Ford Focus 3 забезпечується сучасно системою впорскування палива. Але слід пам’ятати. даній системі властиво ламатися. Найчастіше причиною тому стає наступне:

 • забився повітряний фільтр. в результаті чого кисень, необхідний для згоряння палива, просто не потрапляє в камеру згоряння;
 • знижено тиск в паливній рампі двигуна. перевірка здійснюється за допомогою спеціального манометра.

Повітряний фільтр являє собою витратний матеріал. Потрібно здійснювати його заміну кожні 10-20 тис. Км. Перевірити тиск в рампі можна самостійно. Для цього слід лише придбати спеціальний манометр. він дозволяє здійснювати перевірку з мінімальними витратами часу. При тиску нижче номінального необхідно знайти місце, де паливо затруює.

Перевірка манометром здійснюється в наступному порядку:

 • необхідно вставити ключ в замок запалювання;
 • далі він переводиться в позицію;
 • намагаємося завести автомобіль.
ford, focus, панель, працює

На третьому кроці манометр повинен обов’язково показати рівень тиску. він повинен становити не менше 3 кг / см 2 Якщо величина менше цього. то потрібна перевірка герметичності. Іноді просто забивається паливний фільтр. що призводить до неможливості подачі бензину в камеру згоряння.

Якщо після включення запалення відсутній характерний шум працюючого паливного насоса. він, швидше за все, просто вийшов з ладу. Як наслідок. потрібно його заміна. Іноді на нього просто не підходить харчування. Але подібні ситуації виникають порівняно рідко. Найчастіше він просто виходить з ладу.

Процес перевірки всіх систем транспортного засобу займає небагато часу. У більшістю проблем, несправностей можна впоратися без сторонньої допомоги.

система пуску

Оскільки Ford Focus третього покоління випускається вже не перший рік, то причини більшості несправностей вже відомі. Якщо говорити про систему пуску, то тут проблема криється в неправильному функціонуванні стартера. Як правило, виділяють наступні ситуації:

 • стартер не працює;
 • стартер крутить, то його робота супроводжується клацанням;
 • якір не обертається або крутиться надто повільно;
 • маховик не обертається при включенні стартера.

Давайте розглянемо більш детально всі несправності. Якщо стартер просто не включається, то причин цьому може бути безліч. Крім самої деталі, проблема може полягати в запобіжнику, що перегорів, поганому контакті, обриві в ланцюзі включення або поломки тягового реле.

Якщо ж стартер включається, але при цьому ви чуєте нехарактерні звуки, то це свідчить про його несправність. Як правило, перевіряти потрібно контакти в ланцюзі або обмотку тягового реле. До слова, проблема може бути набагато простіше. розряджений акумулятор не дає достатньо енергії для роботи стартера, тому він видає дивні звуки.

Відсутність роботи якоря може мати ті ж причини, що і описані вище несправності. Крім усього іншого, до цього можуть приводити згорілі контакти в реле або зруйновані щітки. Коли колектор забруднюється, якір може працювати дуже повільно. Нарешті, коротке замикання в обмотці може бути причиною цієї поломки.

Остання несправність. маховик, який може не працювати через зношування його зубів або шестерні приводу. Причиною несправності може бути також муфта вільного ходу, важіль, буферна пружина та інше.

Чи не заводиться / погано заводиться двигун

Така проблема на свіжо-купленому FF3 тренд, 1.6, 105 л / с, механіка.

Вранці, коли машина холодна, вичавивши педаль зчеплення, авто заводиться з першого разу. А ось на прогрітій машині, з вичавленим зчепленням заводитися не хоче. Забираю ногу з педалі зчеплення і машина з другого разу заводиться. У чому може бути косяк? Бува, не кінцевик педалі зчеплення барахлить?

двигун, заводиться погано, несправність двигуна, холодний пуск, не заводиться, пуск двигуна

Вітаю! Зіткнувся з такою проблемою, стала погано заводиться машина (тиждень мучився, пробіг під 60тис). Грішив спочатку на зовнішню сигналку, перевірили з нею все норм, потім діагностував машину, тож норм і помилок немає, в чому проблема хз. Фото помилок прикріплюю (сьогодні ще вискочила помилка що допомога в гору толі викл толі не працює.). Скажіть що може бути не так? До цього 3,5 року їздив і проблем не знав. Автопарковщік немає, тільки датчики паркування задні. Грішив потім на те що не вбачає штатних пультів сигналки, але немає, все норм. може це як то пов’язано з непрацюючим лівим стопаря? чув у Сітроена с4 старого були схожі болячки.

Чи не заводиться двигун, погано заводиться (повідомлення # 13769437) Така ж проблема, але не пише що двигун не справний. Працює бензонасос, панель приладів, але стартер не крутить і при підключенні акумулятора пише «Normal mode». Вчора була спека, вранці не завівся, глянув акумулятор. одна банка суха. Долив дист води, зарядив, все одно не заводиться. не крутить стартер = \

ФФ3 бенз автомат. було три епізоди: 1. Вийшов вранці, сів, заводжу. у відповідь тиша. Гуде бензонасос, панель горить і тиша. Легкі клацання. АКБ в порядку, свічки норм, бенз є, але не заводиться. З спроби 25 або навіть 30-й завелася. Діагности нічого не виявіла.2. через місяць. Виходжу з роботи, сідаю, і історія я повторюється. З 5 або 6 рази завелась.3. На наступний день машина завелася через 40 хвилин постійних спроб завестися.

До дилера не поїхав бо в Чудес не верю.Поехал в FORD сервіс до умільцям (рекламувати не буду). Скажу тільки, що він в Ростові-на-Дону, на вул. Доватора.

Приїхав. Заглушив, а вона зводиться і заводиться, заводиться і заводітся.оставіл машину, поїхав. Увечері дзвоню, запитує що і як, отримую відповідь. тестім.Говорят стартер в порядку, провеодка в порядке.На! Йде помилка по кан-шині і блоку управління АКПП.Говорят будемо шукати. йдемо по цепочке.Проверілі стартер. норм. На всяк випадок промазали його, просушили, почистили для профілактікі.Проверілі всі контакти і все їх продзвонили.

На сл день дзвінок. Мовляв знайшли проблему і криється вона в блоці управління АКПП.

Невеликий відсилання в минуле. Задовго до появи проблем з запуском двигуна почав помічати ривки при натисканні або відпуску газу на малих обертах і на холодному двигуні. Списував це на холодний движок і якість бенза.

У підсумку замінили блок управління АКПП на БО. мій мені урочисто вручили на память.Ребята! Машина їде краще, ніж раніше. Плавно. Без ривків. заводиться з пів пінка.Даже начебто тихіше працювати початку.

Розумію, що тут все не просто так, але не чекаю критики або заперечення, а просто ділюся досвідом.

Кошторис 38 500. З них 3500 робота і 35000 блок управління (новий ща 90 000 якщо чо).

Інфа так- подумати тим, у кого тачка раптом не заводиться, а передують тому мої симптоми (ривки на холодному і малих обертах шуми при перемиканні).З рекомендацій:.заправляться тільки рекомендованим паливом (95 і не нижче, тому що ця економія того не варто). не їздити по бездоріжжю, тому що удари захистом оттадаются на корпусі АКПП де і важить цей самий датчик- не увійти на спорт при русі на драйві на ходу.

На тому все. Покатаюся з новим блоком тиждень, відпишуся по відчуттях.

Система роботи запалювання

Потрібно пам’ятати: робота з електричному вимагає використовуватися інструменту тільки з ізольованою ручкою. В іншому випадку можна отримати удар струмом, а також пошкодити деталі автомобіля. Перевірити в першу чергу слід:

 • високовольтні дроти. саме вони подають напругу безпосередньо з котушок на свічки;
 • котушки запалювання. нерідко в обмотці таких присутній пробою.

Окрему увагу слід приділити саме проводам, що з’єднує котушки і свічки. Нерідко ізоляція на них пошкоджується за рахунок контакту з маслом, бензином та іншими агресивними рідинами. Переглянути стан ізоляції слід по всій довжині. По можливості варто просто встановити нові кабелі. Після чого переконатися в працездатності двигуна.

Якщо стартер крутить, але не запускається або мотор відразу глухне. несправність може критися в свічках. Краще рішення. встановити нові. Відповідно до стандартного регламенту для даного автомобіля заміна повинна здійснюватися не рідше, ніж кожні 15-20 тис. Км. Якщо після заміни на нові авто не запускається. варто перевірити наявність іскри.

 • здійснюється від’єднання всіх високовольтних проводів;
 • далі одна з свічок викручується і кладеться на блок головки циліндрів;
 • до неї приєднується високовольтний провід. після чого включається запалювання і прокручується стартер.

Якщо іскра між центральним і бічним контактом присутній, вона яскраво-синя. значить все в порядку. Таким способом потрібно буде перевірити всі без винятку свічки. Якщо ж позову червона або зовсім відсутній. то потрібно шукати далі. Можливо, проблема криється в сів акумуляторі. Слід перевірити його працездатність:

 • запевнити напруга між клемами. має бути не менше 12.6 В;
 • заміряти щільність електроліту за допомогою ареометра.

Не включается магнитола форд фокус 3

Іноді проблема криється саме в акумуляторі. Так як при недостатньому заряді двигун просто не буде запускатися.

Система харчування

В першу чергу проводимо огляд повітряного фільтра. Якщо він в хорошому стані, то потрібно шукати інші несправності. Це може бути якась несерйозна поломка, наприклад, порушення контактів в проводці системи упорскування, яка здійснює подачу палива.

Далі потрібно заміряти тиск у паливній рампі двигуна. Для цього буде потрібно спеціальний прилад, який називається манометр. Він підключається до паливних трубках, після чого виконуються наступні дії:

 • вставляємо ключ в замок запалювання і ставимо його в другу позицію (якщо з’явився характерний шум, то бензонасос працює, а в іншому випадку. перевіряємо ланцюг харчування насоса);
 • далі потрібно завестися і подивитися на тиск пального, рівень якого повинен бути приблизно 3 кг / см 2.

Якщо ж тиску немає, то, швидше за все, насос несправний. Крім цього можуть бути й інші причини: засмічений фільтр пального, несправність регулятора паливного тиску або компенсатора пульсації тиску.

У будь-якому випадку, необхідно проводити глибоку перевірку всіх систем і з’ясовувати причину несправності, щоб швидко усунути її і продовжувати експлуатацію Фокуса.

Чому може не заводитися Ford Focus 3: основні причини

Знайома ситуація, коли ви сідаєте в автомобіль, а двигун Ford Focus 3 не заводиться? З такою проблемою стикався практично кожен автолюбитель. Відразу ж відзначимо, що не варто заздалегідь робити ніяких висновків, оскільки проблема може полягати в якусь дрібницю. Проте, причин цього може бути безліч, адже на роботу двигуна впливають різні деталі автомобіля, які можуть виходити з ладу. Отже, давайте спробує розібратися, в чому може полягати причина проблем з запуском двигуна третього Фокуса.

Якщо третій Focus добре обслуговується, а все його агрегати знаходяться у відмінному технічному стані, то проблем з запуском виникати не повинно. Проте, навіть у найвідповідальніших власників іноді можуть з’являтися різні проблеми. Наприклад, стартер крутить, а мотор не хоче запускатися. Це досить стандартна проблема і з нею може зіткнутися будь-хто. Що ж робити в цьому випадку?

Приборная Панель и Магнитола FORD FOCUS 3

Якщо двигун Фокуса третього покоління не запускається, то може бути проблема в роботі декількох систем:

 • система пуску;
 • система запалювання;
 • система харчування.

Це найбільш поширені причини, за якими можуть виникати труднощі з запуском двигуна. У деяких ситуаціях проблема може критися в банальному підсосі повітря в паливній системі або поломки клапана продувки адсорбера.

Перш ніж починати розбиратися з мотором і шукати несправність, потрібно спробувати запустити мотор і без цього. Робиться це в такий спосіб: вичавлюємо педаль акселератора і намагаємося завести двигун. У такій ситуації паливо не буде надходити в циліндри, бензин з камери згоряння піде, і свічки будуть залишатися сухими. Якщо мотор запустився, то все добре. Якщо ж ні, то потрібно шукати проблему.

Необхідність використання такого способу пояснюється тим, що при декількох невдалих спробах завести двигун, існує ризик залити свічки пальним. Якщо двигун Фокуса 3 не заводиться ніяк, то потрібно приступати до пошуку поломки.

cheka2000

 • нові користувачі
 • 5 повідомлень
  • Місто Москва
  • Пол: Чоловік
  • наверх
  • Нік або цитата

  cheka2000

 • нові користувачі
 • 5 повідомлень
  • Місто Москва
  • Пол: Чоловік

  як раз після заміни і не працює, скло звонится в тому то й справа, на релюха сигнал не спадає

  Ознаки несправності омивача

  Як в більшості випадків буває, в самий невідповідний момент омивач відмовляється виконувати свою роботу. Водієві доводиться зупиняти автомобіль, брати в руки ганчірку і очищати скла від бруду, а в цей час гарячково думати про те, що сталося в цьому вузлі.

  Несправності подібного виду, можна розділити на два види. Це проблеми чисто фізичні або механічні, а також відмови електричної частини системи омивача. Спробуємо розглянути їх по порядку.

  cheka2000

 • нові користувачі
 • 5 повідомлень
  • Місто Москва
  • Пол: Чоловік
  • наверх
  • Нік або цитата

  MAX

 • користувачі
 • 269 ​​повідомлень
  • Місто: Тверь
  • Пол: Чоловік

  За ідеєю повинно все працювати, але не факт.

  Омивач скла помер

  Моторчик дзижчить, вода є, але не ллється млять! де рити ?

  Замерзла в трубках, жиклери забилися, трубку капотом перетиснув. Відкрий, подивися

  Машина стоїть в теплому боксі, температура в приміщенні градусів 1820 жиклери чисті, слухавка не перетиснута-перевірено!

  ця який і Жжужа? Я так розумію моторчик поєднує в собі і функцію насоса ?

  Ну да, це насос і є. або забився чимось, або просто в холосту молотить (тиск не може нагнати).

  Сьогодні зніму його нах-є підозри що вони забитий, хоча знімав трубки і дув в них бурління проісхзодіт в бачку-значить чисто млинець

  а якщо в бачок омивача налити горілки, то поцесс всмоктування піде набагато веселіше.

  Дістав цей моторчик, розібрав, промив, але мені здається це йому не допоможе

  Дістав цей моторчик, розібрав, промив, але мені здається це йому не допоможе

  однозначно справа в розпилювачі, у мене вже кілька разів таке траплялося. моторчик можеш не чіпати. коротше знімай розпорошити і прочищай тонким прводком (тим що влізе)!

  ну тоді тільки мотор дивитися треба або де то підсос повітря йде (мотор жене повітря а не рідина)

  Як його лише тоді, сомтреть-то?! Він не розбірний по-моєму, точніше розбірний, але потім вже хрін збереш мій допитливий розум не дозволяє мені йти і купувати новий моторчик

  ford, focus, панель, працює

  Ну якщо твій допитливий розум дозволяє тобі їздить без омивача, тоді не купуй :))

  Якщо серйозно, ну сам подумай. шланги пропускають омивайку, в бачку рідина є, форсунки розбризкують, навіть моторчик дзижчить, але не качає. що тут може бути? Я думаю тільки моторчик. або херачіт вхолосту або ще як.

  дійсно дивно. все працює, а результату на лобовому склі немає. Містика. )

  Ну якщо твій допитливий розум дозволяє тобі їздить без омивача, тоді не купуй :))

  Якщо серйозно, ну сам подумай. шланги пропускають омивайку, в бачку рідина є, форсунки розбризкують, навіть моторчик дзижчить, але не качає. що тут може бути? Я думаю тільки моторчик. або херачіт вхолосту або ще як.

  Значить розберемо його в порошок, дізнаємося з чого він складається і чому не працює-лише після цього куплю новий

  Вообщем моторчику хана-відсутній (куди поділася-загадка) лопать, яка воду ганяє-в результаті моторчик крутився, але крутився всередині толко один стрижень. а йому воду ганяти зрозуміло не під силу. поставлю бачок від Волги і все

  Urree

 • НП АДАКТ
 • 4350 повідомлень
  • Місто: г.Нелідово
  • Пол: Чоловік

  cheka2000, їдьте в автосервіс, вам допоможуть.

  Щодо майстра можете запитати тут. Пошук фахівця в регіонах

  тел. (7) 021C67DA0A, дзвонити можна через WhatsApp / Viber.

  ford, focus, панель, працює
  • APC АДАКТ
  • → Діагностика
  • → Ford, Mazda
  • Правила форуму

  Почему самопроизвольно отключается аудиосистема на Фокус 3

  Ford Focus Чи не Працює Омивач Лобового Скло

  Коли я купив машину, я зіткнувся з проблемою. не працювала омивач вітрового скла, заднє скло працювало нормально. Я не можу з’ясувати причину. Коли пелюстка натискається тільки на себе, мотор, як правило, не гуде, а гуде від себе, а заднє скло миється. Хто-небудь стикався з подібною проблемою і скільки проводів повинно йти до мотору?

  Проблема з насосом пральної машини. Focus III. Боже, бережи ВСМ (БСМ)

  один мотор на два вікна, щоб мотор працював

  Як зняти ємність?

  В результаті бачок склоомивача зсувається на кілька сантиметрів на праву сторону, щоб дістати направляє вухо, яке кріпитися до лонжерону. Бачок опускається вниз, а фіксує вухо підтримується викруткою. Потім потрібно роз’єднати пару проводів.

  Перший роз’єм від’єднує датчик рівня склоомиваючої рідини. А другий роз’єм від’єднає моторчик омивача Ford Focus 2.

  Потім можна від’єднувати шланг системи очищення стекол і діставати бочок. Усунення несправностей Якщо виникли будь-які проблеми в роботі системи очищення стекол, то необхідно перевірити всі ущільнювачі.

  Важливо, щоб сітка на дні сальника бочка була ціла, оскільки вона захищає систему від бруду. Щоб поміняти датчик рівня склоомиваючої рідини бочок знімати не треба.

  Його можна поміняти на місці, але потрібно знімати подкрилок. Іноді жителям, особливо великих міст, доводиться добиратися на роботу, або по інших невідкладних справах, за сотні кілометрів від дому.

  У таких випадках виручає автомобіль. Так як поїздки відбуваються в будь-який час року і погоду, то необхідно забезпечити високу працездатність всіх вузлів і агрегатів машини. Давайте поговоримо про несправності омивача Ford Focus 2.

  Ford Focus 3 не працює омивач

  Ford Focus Hatchback 2011 року, бензиновий двигун 1.6 л, 105 л S., передній привід, механічна коробка передач. самостійний ремонт

  У двигуна проблема! там реле закриває вологу там. чистити або новий, навпаки, я почав просуватися вперед замість завдання

  У мене та ж помилка, що залишається для нашого клієнта, щоб перевірити струм на моєму портативному i30. І двигун знову і знову ллється, а пряма задня частина з’єднує і розбирає рульову колонку і змінює реле Жесть ((якщо знайдете причину, напишіть

  Я вирішив проблему, проблема була в модулі, я відправив деталі в особистий кабінет.

  у вас проблема з перемикачем на рульовій колонці

  На мотор 2.4 провідник. Напрямок подачі води змінюється в залежності від конфігурації полярності одного запобіжника. Ймовірно, є багато обставин, але, судячи з опису труднощів, це дуже схоже на програмний збій. Спробуйте витягнути кліп з акумулятора і почекайте десять хвилин.

  Чи може бути проблема в пелюстці, який в одному тільки положенні не змінює полярність і не подає струм взагалі?

  Полярність змінює контролер, розташований в модулі GEM, і так званий лоб просто дає команду. Для продажу може знадобитися перевірка проблеми на персональному комп’ютері. Почніть з шпильки, якщо це не спрацює, перевірте двигун (якщо є проблеми зі щітками на двигуні, він буде обертатися в одному напрямку до іншого). І що тоді сталося? Я розумію абсолютно нову машину?

  Обидві шайби відмовили мені, виявилося, що насос зламався, а всі інші просочилися в джгут моторного відсіку, і в результаті були замінені джгут і модуль GEM.

  Двигун на задньому склі працює один з двох, але чи будуть два запобіжника або один?

  Я не скажу вам, подивіться в книзі, де перераховані запобіжники

  Чи працює двигун на задньому склі від одного до двох, і чи є один запобіжник два або один?