Де знаходиться запобіжник прикурювача Ford Focus 3

Розташування

На Фокусі третього покоління запобіжник знаходиться під бардачком. Деталь стоїть на одному місці, незалежно від того, яка модифікація кузова. Неважливо, чи це універсал, хетчбек або седан. Для отримання доступу до модуля слід віджати фіксатори кришки корпусу і вийняти її з посадкового місця.

Тут вставка забарвлена ​​в жовтий колір і встановлена ​​в першому лівому ряду по вертикалі, четверте гніздо знизу.

За що відповідає

Плавкий елемент має два призначення. У першій модифікації і версії, зазнала рестайлінг 2012 року, суть не змінюється. Елемент відповідає за безпосередньо прикурювач і розетку кормовій частині.

схема запобіжника

Стандартний запобіжник розташований в салонному модулі і підключається в бортову ланцюг в місці розриву проводки перед споживачами і вимикачем. Відбувається захист всьому ланцюгу і відсутня ймовірність її ушкодження.

Чому запобіжник перегорає на Focus 3

При постійному виході з ладу перевірка магістралі виконується в певній послідовності.

 • Встановити машину на рівній поверхні і надійно зафіксувати її.
 • Відключити живлення від акумуляторної батареї.
 • Вийняти прикурювач з гнізда і перевірити його цілісність.
 • Якщо елемент цілий. діагностується проводка самого пристрою і задньої розетки. Можливо в ланцюзі присутні пошкодження проводу або перетерлась обплетення магістралі.
 • Якщо проблема не знайдена. перевіряється монтажний блок.

Де знаходиться запобіжник прикурювача в монтажному блоці Ford Focus 3

Запобіжник прикурювача Ford Focus 3 при збільшеною навантаженні на пристрій стабільно перегорає, ніж доставляє водієві певні проблеми. Неприємність властива машинам 1 покоління, випущеними в 2003 році і модифікаціям після рестайлінгу. Автомобіль обладнаний трьома основними блоками запобіжників. Перший розташований під капотом, другий. за речовим ящиком. Тут зосереджені всі вставки і захисні елементи авто.

Які запобіжники ставити

Встановлюються тільки мікро елементи.

Заміна деталі на стандартні типу ЄВРО недопустима. блок не призначений для роботи з подібним номером деталі.

заміна запобіжника

 • Знеструмити бортову ланцюг.
 • Розкрити захисну панель монтажного блоку.
 • Витягти модуль з гнізда.
 • Тут слід знайти плавку вставку під номером F61.
 • Далі, використовуючи спеціальний інструмент, вийняти запобіжник з гнізда і встановити на його місце справний.

ПРИКУРИВАТЕЛЬ ПЕРЕСТАЛ РАБОТАТЬ (ФОРД ФОКУС 3)

Як замінити деталь можна подивитися на відео.

Запобіжник Фокуса 3 є важливим і найпростішим елементом бортовий проводки автомобіля. Деталь можна замінити самостійно, при наявності 10 хвилин вільного часу.

Спеціалізація: Закінчив державний автомобільний університет, пропрацював 20 років на ГАЗ-56, зараз їжджу на ВАЗ.

Блок запобіжників Ford Focus 3 в салоні де знаходиться

Як відомо, кожен автомобіль обладнаний різними пристроями, для функціонування яких необхідна подача напруги. Щоб рівень напруги не виходив за межі норми, транспортні засоби оснащуються блоками запобіжників (далі. БП), в якому зав’язані всі електричні ланцюги. У цій статті ми розповімо, де знаходяться запобіжники Ford Focus 3, за що вони відповідають і як зробити заміну вигорілих деталей.

Заміна запобіжників Ford Focus 3

Поміняти запобіжник на ФФ3 вельми просто. Метушні. трохи, інструментів. мінімум, впорається своїми руками. легко. Та й самі запобіжники стоять недорого.

Запобіжники Ford Focus 3 знаходяться в двох блоках. під капотом праворуч, і в салоні під бардачком. Розташування зраджу, який за що відповідає, вкаже схема запобіжників Ford Focus 3.

Заміна запобіжника в підкапотному блоці робиться наступним чином. Спочатку потрібно відкрити блок, натиснувши на засувку. Там повинні знаходиться щипці для заміни запобіжників, але якщо їх немає, можна обійтися плоскогубцями. Щипцями потрібно взяти потрібний запобіжник і просто витягти.

Далі варто оглянути підозрілий запобіжник на світло, особливу увагу звернути на смужку всередині. Якщо вона пошкоджена. значить він перегорів. Якщо ціла. значить, швидше за все, він робочий. Але раз вже на нього впала підозра, його все одно можна замінити новим. Благо, попе дешеві. Головне, щоб новий був таким же за номіналом.

Перш ніж змінювати запобіжник слід встановити і усунути причину перегорання.

Запобіжники в салоні змінюються також, хіба що, щоб до них дістатися, потрібно зняти покриття на підлозі. Дізнатися більше про те, як робиться заміна запобіжників на Ford Focus 3 2012 року, покаже ця інструкція з фото.

Блок запобіжників Ford Focus 3 знаходиться під капотом праворуч, з «водійської» боку, біля корпусу повітряного фільтра та АКБ.

Натиснути на кліпсу на кришці блоку запобіжників.

Подивитися на світло крізь запобіжник. Якщо металева смужки пошкоджена, тоді запобіжник потрібно замінити таким же за номіналом.

Блок запобіжників в салоні знаходиться в районі, де розташовуються ноги переднього пасажира.

Витягнути запобіжник і перевірити вже відомим чином.

Запобіжник бензонасос Ford Focus 3 Де Знаходиться

Для цього слід знати. їх розміщення. 3) де знаходиться реле бензонасоса і як виглядає запобіжник ворушив. запобіжник прикурювача в Ford Ford Focus 2 запобіжник на Ford. Запобіжник прикурювача Ford Focus 2. На Фокусі третього покоління (2011, 2012, 2013, 2014 року випуску), всього. три блоки з запобіжниками і реле.

Розглянемо всі схеми запобіжників по порядку.

Запобіжник прикурювача в Ford Focus 2. Де знаходиться запобіжник підігріву лямбда. Запобіжник прикурювача Ford Focus 2: де. Заміна бензонасоса Ford Focus 2. Заміна бензонасоса на Ford Focus 2 своїми. Блок запобіжників під капотом

Насос ABS, насос системи динамічної стабілізації (ESP)

знаходиться, запобіжник, прикурювача, ford

Клапан системи динамічної стабілізації (ESP)

Обігрів вітрового скла, права сторона

Підігрів вітрового скла, ліва сторона

Модуль ABS, модуль системи динамічної стабілізації (ESP)

Система контролю акумуляторної батареї

Котушки реле, модуль управління вимикачем освітлення

Зовнішні дзеркала заднього виду з електроприводом

Муфта компресора системи кондиціонування

Модуль управління силовим агрегатом (PCM)

Клапан рециркуляції вихлопних газів (EGR), клапани контролю завихрення, датчик кисню у вихлопних газах (HEGO) (управління двигуном)

знаходиться, запобіжник, прикурювача, ford

Активні жалюзі радіатора (двигун внутрішнього згоряння)

Активні жалюзі радіатора і обігрівач фільтра (дизельний двигун)

Процедура зняття і заміни

Що стосується безпосередньо заміни вигорілих запобіжників, то тут немає нічого надскладного:

 • В першу чергу потрібно відключити акумуляторну батарею: заміну згорілих деталей необхідно проводити при вимкненому акумуляторі.
 • Далі, вам потрібно визначити, що саме у вас не працює, від цього буде залежати, в якому БП потрібно міняти деталь.
 • Відкрийте кришку монтажного БП, в якому знаходиться вийшов з ладу запобіжник. Наприклад, у вас перестав працювати дальнє світло фар. Відповідно, необхідно провести заміну ПП, що відповідає безпосередньо за роботу фар дальнього світла. У відповідності зі схемою знайдіть вигорілий компонент. За допомогою спеціального пінцета, який знаходиться в блоці, витягніть згорілий елемент і замініть його на новий. Не забудьте підключити акумулятор.

Заміна БП в салоні

На практиці власники авто Ford Focus 3 іноді стикаються з проблемою непрацюючого БП в салоні авто. Можливо, помилково інженерів автомобільного концерну даний пристрій більш схильне поломки, ніж два інших БП. Тому ми підготували інструкцію для наших користувачів по зміні салонного БП:

 • Від’єднайте мінусову клему акумулятора: АКБ повинен бути відключений.
 • Залезьте під бардачок в салоні вашого авто і знайдіть пластмасову кришку блоку.
 • Далі, вам потрібно стиснути, потягнути вниз і від’єднати два фіксатора, які кріплять захисний кожух під торпедою. Демонтувати пластмасову накладку.
 • По черзі демонтуйте кожен елемент БП.
 • Тепер вам буде потрібно провести демонтаж бардачка в зборі з корпусом.
 • Далі, необхідно стиснути фіксатори і відсунути фіксуючу дужку.
 • Зробивши це ви побачите джгут проводів, який підключений до БП. Вам потрібно відключити джгут від блоку. Ті ж самі дії також слід зробити з іншими джгутами проводів.
 • Тепер слід від’єднати два фіксатора, які кріплять ваш БП до корпусу транспортного засобу. Коли ви це зробите, можете витягти непрацююче пристрій.
 • Візьміть новий БП і встановіть його на місце старого. Всі дії слід проводити в зворотній послідовності. Підключіть на місце всі джгути з проводами і не забудьте встановити всі фіксатори.
 • Підключивши новий БП. перевірте його працездатність, по черзі включивши кожен пристрій, яке споживає напругу. Якщо все працює, то закрийте пластмасову кришку БП.

Що стосується помилок, які допускають інші автомобілісти. Іноді водії використовують саморобні ПП, якщо потрібно терміново замінити вигорілий елемент. Як правило, в якості запобіжника використовується саморобна перемичка зі звичайної канцелярської скріпки або шматки дроту. Щоб уникнути короткого замикання і як результат, пожежі, настійно рекомендуємо вам утриматися від такої практики. Нерідко вона стає причиною смерті автолюбителів.

Також при заміні ПП рекомендуємо вам використовувати тільки елементи однакового номіналу. Наприклад, якщо на ПП ближнього або дальнього світла цифрове позначення на корпусі деталі відповідає 10 ампер, то необхідно міняти на деталь саме з таким номіналом. В іншому випадку з проблемою непрацюючих фар ближнього або дальнього світла ви будете стикатися регулярно.

У цьому відео власник авто розповідає про всі переваги та недоліки у використанні Ford Focus 3.

Подивіться цікаве відео по цій темі

Запобіжник бензонасоса: де знаходиться

Харчування ланцюга паливного насоса встановлюється під номером 56 в салоні. Розташування елементів однаково для бензинових і дизельних версій автомобіля.

Релюшкой агрегату встановлюється окремо від монтажної панелі.

Блок силових запобіжників

Змонтовані в панель біля акумуляторної батареї. Тут знаходяться високо потужні плавкі вставки.

Піч

Автомобіль має два обігрівача. Мотор основний грубки працює від вставки 85. Додаткова система опалення працює через елемент 7.

магнітола

Аналогічні справи з магнітофоном машини. Пристрій є частиною загальної мультимедійної системи і не має окремого запобіжника. За харчування модуля відповідальна вставка 67.

Якщо автолюбитель бажає встановити більш продуктивну магнітолу, її слід підключати через окремий модуль безпосередньо від АКБ.

запалювання

Набагато складніше влаштовано. Головне реле живиться від запобіжника 78. Звідси ланцюг проходить на личинку замку і далі йде на пускові пристрої транспортного засобу.

реле поворотников

Знаходяться під приборки з боку крісла водія. Їх розташування можна легко визначити за характерними клацань.

Звуковий сигнал

Подача харчування на клаксон відбувається через вставку 0 подкапотного блоку. Інструкція по заміні дана нижче. Якщо коротко потрібен пінцет і знання номера елемента. Витягли і поставили новий.

Де розташовані блоки запобіжників?

Ford Focus 3 в стандартній комплектації оснащений 3 різними блоками запобіжників, які розташовані по всьому моторному відсіку, багажника і салону. Залежно від місця розташування, блоки мають власну схему плавких запобіжників. Такі побутові речі, як магнітола, прикурювач або світло в салоні працюють саме завдяки запобіжників.

Меняем предохранитель на Форд Фокус 3 (Прикуриватель)

Важливо! Нижче розглянемо блоки ПП виходячи з їх розташування. Інформація актуальна для всіх типів кузова: седан, хетчбек і універсал.

Є лише кілька місць, де їх зазвичай розташовують конструктори та інженери:

 • Блок в салоні авто. Прикуриватель, світло фар і світло в салоні. все це регулюється за рахунок запобіжників, розташованих саме в салоні. Кожному власнику FORD Фокуса 3 корисно буде знати, де розташований даний блок. Доступ до нього здійснюється з правої сторони приладової панелі. Кришка кріпиться двома фіксаторами, тому без праці можна зняти без додаткових інструментів.
 • Блок в моторному відсіку. Блок плавких запобіжників, який знаходиться під капотом авто, розташований якраз навпроти водійського сидіння. Доступ до нього здійснюється через захисну кришку чорного кольору. Заглянувши під неї, ви побачите ряд плавких запобіжників і опис їх призначення.
 • Блок запобіжників Ford Focus 3 в багажному відділенні. Останній блок знаходиться безпосередньо в багажному відділенні. Відразу за дверима в лівій частині можна знайти кришку. За нею знаходяться елементи з доданою схемою елементів. Важливо, що більшість ПП з цього блоку не використовуються, при цьому виконують функцію резервних компонентів.

Блок запобіжників в багажнику

1 Реле допоміжних ланцюгів запалювання

F2 (10A) Система дистанційного керування центральним замком і запуску двигуна

F3 (5A) Система дистанційного керування центральним замком і запуску двигуна

F12 (10A) З системою стоп-старт: Електронний блок управління кондиціонером

F13 (5A) З системою стоп-старт: Комбінація приладів

F15 (15A) З системою стоп-старт: Аудіосистема

F34 (15A) Підігрівач передніх сидінь

F35 (15A) Підігрівач передніх сидінь

БП в багажнику

Третій БП з плавкими запобіжниками знаходиться в багажнику транспортного засобу. Відкривши двері багажного відділення, з лівого боку ви побачите кришку елементів блоку. Відкрийте її, щоб отримати доступ до запобіжників. Тут же слід зазначити, що більша частина компонентів даного БП не використовується.

Ford Focus 3 де знаходяться запобіжники

Заміна БП в салоні

На практиці власники авто Ford Focus 3 іноді стикаються з проблемою непрацюючого БП в салоні авто. Можливо, помилково інженерів автомобільного концерну даний пристрій більш схильне поломки, ніж два інших БП. Тому ми підготували інструкцію для наших користувачів по зміні салонного БП:

 • Від’єднайте мінусову клему акумулятора: АКБ повинен бути відключений.
 • Залезьте під бардачок в салоні вашого авто і знайдіть пластмасову кришку блоку.
 • Далі, вам потрібно стиснути, потягнути вниз і від’єднати два фіксатора, які кріплять захисний кожух під торпедою. Демонтувати пластмасову накладку.
 • По черзі демонтуйте кожен елемент БП.
 • Тепер вам буде потрібно провести демонтаж бардачка в зборі з корпусом.
 • Далі, необхідно стиснути фіксатори і відсунути фіксуючу дужку.
 • Зробивши це ви побачите джгут проводів, який підключений до БП. Вам потрібно відключити джгут від блоку. Ті ж самі дії також слід зробити з іншими джгутами проводів.
 • Тепер слід від’єднати два фіксатора, які кріплять ваш БП до корпусу транспортного засобу. Коли ви це зробите, можете витягти непрацююче пристрій.
 • Візьміть новий БП і встановіть його на місце старого. Всі дії слід проводити в зворотній послідовності. Підключіть на місце всі джгути з проводами і не забудьте встановити всі фіксатори.
 • Підключивши новий БП. перевірте його працездатність, по черзі включивши кожен пристрій, яке споживає напругу. Якщо все працює, то закрийте пластмасову кришку БП.

Що стосується помилок, які допускають інші автомобілісти. Іноді водії використовують саморобні ПП, якщо потрібно терміново замінити вигорілий елемент. Як правило, в якості запобіжника використовується саморобна перемичка зі звичайної канцелярської скріпки або шматки дроту. Щоб уникнути короткого замикання і як результат, пожежі, настійно рекомендуємо вам утриматися від такої практики. Нерідко вона стає причиною смерті автолюбителів.

Також при заміні ПП рекомендуємо вам використовувати тільки елементи однакового номіналу. Наприклад, якщо на ПП ближнього або дальнього світла цифрове позначення на корпусі деталі відповідає 10 ампер, то необхідно міняти на деталь саме з таким номіналом. В іншому випадку з проблемою непрацюючих фар ближнього або дальнього світла ви будете стикатися регулярно.