Чи не заводиться Solaris не крутить стартер

заводить, solaris, крутить, стартер

Що робити, якщо не крутить стартер

Перша причина можливої ​​поломки може полягати в тому, що стартер не крутить. Цю ситуацію передбачає керівництво по експлуатації транспортного засобу. У документі прописано, в чому може полягати причина несправності, а також наводиться покрокова інструкція, як виправити проблему.

Однією з найпоширеніших причин неможливості запуску двигуна є повільне обертання коленвала. Це особливо характерно для автомобілів, що використовують коробку автомат. В цьому випадку слід перевести важіль перемикання передач в нейтральне положення. Можливо, машина заведеться не з першого разу, і дія доведеться повторити.

Хундай соларис не заводится

Ще одна причина може полягати в розрядці акумулятора. Більшість водіїв втрачають цей момент, звикаючи до бездоганній роботі автомобіля.

До того ж, дуже часто подібна проблема виникає в мороз. Існує кілька способів, завдяки яким можна визначити, чи вистачить заряду на запуск двигуна:

 • Для початку варто перевірити клеми акумулятора.
 • Потім рекомендується оглянути дроти, що підключаються до стартера. На них не повинно бути ніяких пошкоджень у вигляді слідів розриву. Місце підключення також має бути щільним.
 • У разі, якщо обидва пункти вище не спричинили ніяких підозр, варто включити світло в салоні автомобіля. Якщо освітлення тьмяне, значить, заряд акумулятора низький.

Щоб автомобіль не заглох під час чергової спроби його завести або вже під час руху транспортного засобу по дорозі, рекомендується зарядити акумулятор. В іншому випадку, стартер клацає до тих пір, поки, нарешті, не перестане працювати.

Також серед причин неможливості запуску двигуна в даній ситуації відзначають:

 • несправність иммобилайзера;
 • вийшов з ладу стартер;
 • можливе замикання обмоток;
 • блокування системи;
 • несправність проводів в місці контакту з замком запалювання.

Останні перераховані пункти відносяться до складних випадків, тому для вирішення подібної проблеми слід відвідати автосалон, де фахівці займуться виправленням виниклих дефектів.

Стартер крутить, але мотор не запускається

Ще одна стандартна ситуація, коли колінвал провертається, але машина не заводиться. Тут слід виконати представлену нижче послідовність дій:

 • Оцінити стан електроланок і проводів.

Насамкінець варто зробити ще одну спробу завести двигун. Найчастіше проблема полягає саме в поломці свічок запалювання. Котушки можна не перевіряти, так як їх у автомобіля досить, і одноразова поломка всіх котушок відразу практично виключається.

Таким чином, при перевірці свічок можна розглянути два можливих випадки і їх рішення.

Стан свечейРешеніе проблеми
свічки мокрі Це означає, що з топливопроводом все в порядку. Тоді проводиться звичайна заміна свічок.
свічки сухі Це говорить про несправності паливопроводу, що досить погано. Звичайна заміна свічок не допоможе, тому рекомендується замінити цілий паливний фільтр, а також перевірити чистоту повітряного фільтра.

В основному, подібні дії здатні вирішити проблему і завести мотор Hyundai Solaris. Однак якщо нічого не допомогло, рекомендується звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Заміна датчика і термометра

Іноді трапляється таке, що мотор не заводиться з-за відмови датчиків. Зазвичай для екстреного усунення виниклої поломки можна скористатися порадою по зміні місць двох пристроїв, якщо обидва справні.

Однак якщо в якомусь із датчиків виникла поломка, завести автомобіль не вийде. Серед причин, що викликають несправність роботи пристрою, відзначають:

 • Проникнення повітря в зазори між елементами і штуцером.
 • Попадання бруду в трубопровід.
 • Вихід з ладу одного з наявних датчиків.
 • Деформація або розрив проводів, що приводить до збою в усій системі.

На фото зображений регулятор холостого ходу на Hyundai Solaris (РХХ).

Поломка датчика в цьому списку вважається основною причиною несправності. В цьому випадку необхідно якомога швидше замінити даний елемент. Діагностику можна провести самостійно при працюючому на холостому ходу моторі. Однак замінити елемент своїми руками не вийде, в зв’язку з чим, доведеться все-таки відвідати в сервісний центр.

Чи не заводиться Hyundai Solaris

Кожен власник Hyundai Solaris стикався з ситуацією, коли машина переставала заводитися. Причин у такого явища може бути багато, і дана стаття розгляне можливі проблеми, а також підкаже, як їх вирішити.

Чи не працює клапан каталітичного нейтралізатора

Даний клапан призначений для здійснюється вентиляції в системі, і вихід елемента з ладу призводить до серйозних поломок транспортного засобу. В результаті при виникненні несправностей в роботі адсорбера мотор автомобіля завести не вийде.

Не крутит стартёр Хёндай Солярис

Перевірка роботи клапана здійснюється за допомогою системи діагностики помилок. Якщо проблема виявлена, потрібна допомога фахівця.

Заміна та ремонт ДПКВ

Вихід з ладу датчика положення коленвала також є причиною неможливості запуску транспортного засобу. За допомогою даного елемента відбувається синхронізація роботи системи запалення і живлення. При виході з ладу сполучення між системами переривається, що не дозволяє завести мотор.

Якщо причина полягає у відмові даного елемента, необхідно скористатися послугами комп’ютерної діагностики. При виявленні серйозних проблем потрібна заміна датчика, і зробити це можуть тільки досвідчені фахівці.

Трохи про машину

Hyundai Solaris вважається бюджетним автомобілем, експлуатація якого можлива на території Росії. Про це подбав виробник транспортного засобу, адаптувавши конструкцію і комплектацію машини під досить суворі умови нашої країни. З 2011 року почався випуск двох модифікацій Hyundai Solaris:

Серед переваг даної моделі можна відзначити простоту і надійність, що було відзначено багатьма власниками хенду. Однак, незважаючи на позитивну оцінку більшості автолюбителів, машина може абсолютно раптово підвести водія. Проблема виникне, якщо машина на ходу глухне, або автомобіль зовсім перестане заводитися.

Також багато автолюбителів відзначили проблеми роботи двигуна після автозапуску транспортного засобу. Які можуть бути причини можливих поломок і як з ними можна справитися?

клапани адсорбера

Акумулятор відключаємо. Після зняття підвідного патрубка відключаємо роз’єм, клапан виймаємо. Потім знову підключаємо його до штекера, після чого підключаємо і акумулятор. Якщо під час провертання ключа запалювання клапан клацає, він робочий.

Чи не заводиться Hyundai Solaris

Мотори Hyundai Solaris, випущених до 2017 року, схожі за конструкцією. Важко завести двигун може бути через відмови трьох різних датчиків, а також порушень в електромережі і поломки клапана продувки адсорбера. У статті ми розглянемо, як перевірити ці елементи, а також усунути всі можливі причини утрудненого запуску машини.

датчики

Перевіряємо датчики ДАТ і ДПКВ, а також термометр. Якщо датчик ДПКВ несправний, старт двигуна виключений. На ДАТ і ДПКВ можна лише виправити підключення, з термометром можна вчинити так: відключаємо, до штекера приєднуємо ще один датчик. Після цього, якщо термометр несправний, двигун запуститься.

Тиск в рампі

Якщо Solaris не заводиться, можна спробувати вимкнути запалення, почекати 4 години, потім виконати такі дії:

 • Клему “мінус” знімаємо.
 • Між шлангом і лампою закріплюємо манометр (не забуваємо про герметичність з’єднань).
 • Мінусову клему підключаємо до акумулятора. Включаємо запалювання. Манометр повинен видавати тиск не менше 340 кПа.

Якщо тиск нижче, причина в засміченні паливного фільтра. Можливо, несправний насос чи в паливній магістралі утворилася ожеледь. На рампі двигуна Solaris відсутні клапани для діагностики, що створює додаткові проблеми автолюбителям.

стартер крутить

Якщо стартер починає крутитися, а машина не «оживає», це може відбуватися з причин, викладених вище. Якщо іскра відсутня і було встановлено, що це наслідок несправності проводки, її необхідно замінити. Всю проводку міняти не обов’язково. достатньо тільки дроти з ушкодженнями.

Якщо при діагностиці виявлено, що тиск в рампі нижче норми, потрібно перевірити паливний фільтр. Якщо він засмічений, його змінюють. Причина може бути в насосі. Якщо він несправний, його теж слід замінити. Заміні підлягають взагалі все зламані датчики. те саме стосується термометра.

При виявленні несправності клапана адсорбера його можна спробувати прочистити. Можливо, він засмітився вугільним пилом, яка в нього потрапила з самого адсорбера.

Як усунути проблему

Поширена причина появи проблеми. застосування палива низької якості. Власники Hyundai напевно помічали, що свічки швидко покриваються нагаром. Звичайно, їх можна почистити і поставити на місце. Але це тільки тимчасове рішення проблеми, тому паливо доведеться міняти.

Чому не заводиться Hyundai Solaris: причини

Ситуація може розвиватися по-різному. Іноді після провертання ключа в замку запалювання двигун не запускається, але бензонасос при цьому працює і стартер крутить. Рази з третього Хенде, нарешті, заводиться і кілька днів працює нормально, потім ситуація повторюється. Іноді авто зовсім перестає заводитися, і стартер не подає ознак життя.

Є кілька причин, чому мотори машин Hundai відмовляються заводитися. Це і відхилення в електричній системі автомобіля, і відмови різних датчиків, клапан продувки адсорбера теж здатний вийти з ладу. Якщо копнути глибше, то причиною несправності може виявитися застосування неякісного палива. Перевіряти варто акумулятор і повітряний фільтр. Діагностику потрібно проводити негайно.

Діагностика: що перевірити

Якщо колінвал провертається, а мотор Hyundai не проявляє активності і глухне, то при діагностиці дивіться на наступні моменти.

Чому не заводиться двигун на Hyundai Solaris: причини

Якщо стартер вашого Hyundai Solaris крутиться, а автомобіль відмовляється запускатися, причин цього може бути не так і багато:

  Насамперед переконайтеся в тому, що акумулятор заряджений. клеми затягнуті досить добре, а на проводах відсутні розриви. Дуже часто саме це стає причиною виникнення подібних проблем в зимову пору року, оскільки акумулятор так розряджається набагато швидше.

Блок запобіжників в салоні. відзначено стрілочкою.

Покроковий порядок зняття стартера Hyundai Solaris

Зняти стартер на Hyundai Solaris своїми руками цілком реально, досить лише володіти певними навичками, і мати під рукою всі необхідні інструменти.

 • Насамперед подбайте про наявність оглядової ями або підйомника.
 • Далі, зніміть мінусову клему з акумуляторної батареї.
 • Демонтуємо дроти, які йдуть безпосередньо на стартер, і знімаємо його з місця фіксації, відкрутивши всі фіксуючі болти.
 • Якщо у вас вже є новий стартер, то ставимо цей агрегат на місце старого, фіксуємо його і підключаємо всі проводи.

Все готово для робіт зі зняття стартера.

А якщо має бути ремонт, то робимо наступне:

 • На демонтованому стартері звертаємо увагу на цілісність контактів, корпусу.
 • Якщо під час запуску двигуна, стартер видавав клацання, то коло пошуку досить звузиться, оскільки виною найчастіше стає втягує реле, яке і відповідає за зв’язок Бендикс і маховика.

Коли відбувається «клацання» стартера, не завжди йому виною втягує реле, оскільки якби на нього зовсім не надходив струм, ніяких звуків не було б зовсім. А реле стартера клацає так, що почути його спеціально, зовсім не представляється можливим.

Перевірка стартера

Перевірити працездатність стартера необхідно двома способами:

 • Перший полягає в перевірці механічних здібностей. зважаючи на провертання викруткою приводної шестерні, і якщо вона справна, то повороти будуть відбуватися без застосування будь-яких великих зусиль.
 • Скориставшись проводами для “прикурювання”, з’єднуємо плюсової провід з акумуляторною батареєю і болтом на тяговому реле, а мінус з корпусом самого стартера. Далі, перемикає висновок управління з «харчуванням», після чого на справному агрегаті повинен відбутися запуск.

Клацає стартер, але не крутить

Стартери на Соляріс слабкі, хоч і дорогі. Якщо по його роботі є питання, то необхідно його зняти, продіагностувати і почистити.

Як відомо, все реле під час своєї роботи використовують електромагнітний спосіб з’єднання контактів, тобто при виникненні на них напруги, контакти різної полярності притягуються один до одного. І в цей момент виникає той самий клацання.

Чому не крутить стартер і не заводиться Hyundai Solaris: стартер клацає

Володар будь-якого автомобіля, в тому числі і Hyundai Solaris може зіткнутися з такою несправністю як відмова в запуску мотора. При цьому цей процес може супроводжуватися постійним «клацанням» і прокрутка стартера.

Нижче в цій статті ми детально розберемо причини виникнення цих проблем, а також способи ремонту непрацюючого стартера.

Ціна і артикули стартера

Згідно каталогу для Hyundai Solaris, його каталожний номер позначений 36100-2B614. а а аналоги можна знайти за ціною майже в 2-2,5 рази менше, тобто 10000-12000 рублів. однак це може позначитися на якості агрегату.

Як ви могли переконатися самі, для того, щоб знайти причину відмови в запуску двигуна на Hyundai Solaris не так вже й складно. Важливо точно з’ясувати причину поломки і прийняти вірне дії по її усуненню.

Стартер крутить, але мотор не запускається

Ще одна стандартна ситуація, коли колінвал провертається, але машина не заводиться. Тут слід виконати представлену нижче послідовність дій:

 • Оцінити стан електроланок і проводів.

Насамкінець варто зробити ще одну спробу завести двигун. Найчастіше проблема полягає саме в поломці свічок запалювання. Котушки можна не перевіряти, так як їх у автомобіля досить, і одноразова поломка всіх котушок відразу практично виключається.

Таким чином, при перевірці свічок можна розглянути два можливих випадки і їх рішення.

Стан свічок Рішення проблеми
свічки мокрі Це означає, що з топливопроводом все в порядку. Тоді проводиться звичайна заміна свічок.
свічки сухі Це говорить про несправності паливопроводу, що досить погано. Звичайна заміна свічок не допоможе, тому рекомендується замінити цілий паливний фільтр, а також перевірити чистоту повітряного фільтра.

В основному, подібні дії здатні вирішити проблему і завести мотор Hyundai Solaris. Однак якщо нічого не допомогло, рекомендується звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Ремонт механізму своїми руками

Щоб відновити працездатність стартера вузла в автомобілі Hyundai Getz, Solaris або в будь-якому іншій моделі, механізм потрібно або відремонтувати, або замінити.

Ми пропонуємо вам ознайомитися з процесом ремонту пристрою, процедура описана на прикладі автомобіля Hyundai Solaris:

 • Спочатку вимкніть акумулятор, оскільки будь-які роботи по демонтажу електричних пристроїв повинні проводитися при відключеній бортової мережі. Коли АКБ буде відключена, необхідно від’єднати колодку 1 проводів від контролера недостатнього тиску моторної рідини і витягти колодку 2 з відповідного отвору в кронштейні. Зробивши це, дроти необхідно відвести в сторону.
 • Натисніть на кріплення колодки і відключіть її від керуючого контакту тягового реле. Проведіть демонтаж прогумованого захисного ковпачка з контактного гвинта цього реле. Використовуючи гайковий ключ на 12, необхідно викрутити гайку і демонтувати наконечник проводу з контактного гвинта.
 • Далі, за допомогою гайкового ключа на 14, необхідно відкрутити гвинти, які фіксують стартерний вузол. Демонтувати пристрій і огляньте його привід, але для цього за допомогою викрутки перейдіть його шестірню. В ідеалі шестерня повинна прокручуватися в одному напрямку з валом якоря, а в іншому напрямку. на його валу. Якщо у вас по іншому, то привід слід замінити на працездатний.
 • Використовуючи викрутку, вам необхідно буде зрушити шестірню приводу на валу. Цей елемент повинен без будь-яких перешкод переміщатися по валу, це обов’язково. Якщо ви помітили, що вона заїдати, то привід, знову-таки, підлягає заміні.
 • Далі, проводиться діагностика стартерного механізму, для цього його необхідно підключити проводам для прикурювання акумулятора. Плюс батареї підключається до правого контактному гвинта тягового реле, а мінус. до маси, тобто корпусу пристрою.
 • Використовуючи викрутку, необхідно перемкнути контактний гвинт справа, а також керуючий контакт тягового реле. Врахуйте, що на даному етапі необхідно бути максимально акуратним, оскільки при замиканні може статися іскроутворення. Не здумайте випадково замкнути викрутку на масу, це призведе до повного виходу механізму з ладу. Якщо вузол працює в нормальному режимі, то в момент замикання повинна вийти шестерня приводу, а електромотор пристрою повинен включитися. Якщо цього не відбулося, то вам необхідно зробити діагностику електромотора, а також тягового реле.
 • Щоб перевірити електромотор, необхідно зімкнути проводами позитивний контакт на акумуляторі, а також контактний гвинт реле зліва. Що стосується негативного висновку, то він підключається до корпусу вузла. В результаті замикання повинен обертатися вал електромотора, якщо це не так, то скоріше за все, сам двигун вийшов з ладу і його слід поміняти.
 • Для самостійної діагностики тягового реле необхідно з’єднати за допомогою дротів висновок «» на акумуляторі з керуючим контактом тягового реле. При цьому негативний висновок потрібно підключити до корпусу. Якщо реле в робочому стані, то в цей момент повинна висуватися шестерня приводу. В іншому випадку, реле доведеться міняти.
 • Отже, що вийшли з ладу елементи необхідно замінити. Збірка механізму проводиться в зворотній послідовності.

датчики

Перевіряємо датчики ДАТ і ДПКВ, а також термометр. Якщо датчик ДПКВ несправний, старт двигуна виключений. На ДАТ і ДПКВ можна лише виправити підключення, з термометром можна вчинити так: відключаємо, до штекера приєднуємо ще один датчик. Після цього, якщо термометр несправний, двигун запуститься.

заводить, solaris, крутить, стартер

Можливі несправності стартера

Для стартерів автомобілів Hyundai характерні такі несправності:

 • Коротке замикання в обмотках.
 • обрив обмоток.
 • Стирання щіток. Якщо між щітками і колектором з’являється зазор, це може привести до порушення передачі напруги. В результаті зносу щітки можуть іскрити, що згодом призведе до повного виходу з ладу механізму.
 • Стирання колектора. також одна з найпоширеніших причин.
 • перегорання реле.
 • Погана фіксація механізму, що обумовлено розкручуванням гвинтів. Проблема супроводжується сторонніми звуками в роботі вузла. Щоб позбутися від такої несправності, болти потрібно просто підтягти.
 • Руйнування підшипникових елементів. Таку проблему можна вирішити шляхом заміни останніх.
 • Ослабли фіксатори всередині механізму (автор відео. канал онлайн настройка. діагностика від юрка).

Окремо слід виділити поломки, коли стартерний вузол включається, проте колінчастий вал при цьому не обертається.

 • заклинювання важеля на валу якоря;
 • залипання контактного реле;
 • заїданням тягового компонента;
 • зворотна пружина, яка знаходиться в запалюванні, втратила свою жорсткість.

Як усунути проблему

Поширена причина появи проблеми. застосування палива низької якості. Власники Hyundai напевно помічали, що свічки швидко покриваються нагаром. Звичайно, їх можна почистити і поставити на місце. Але це тільки тимчасове рішення проблеми, тому паливо доведеться міняти.

Solaris не заводиться стартер не крутить

Мотори Hyundai Solaris. випущених до 2017 року. схожі по конструкції. Важко завести двигун може бути з. за відмов трьох різних датчиків. а також порушень в електромережі і поломки клапана продувки адсорбера. У статті ми розглянемо. як перевірити ці елементи. а також усунути всі можливі причини утрудненого запуску машини.

Іскра

Ключ встановлюємо в положення «LOCK», знімаємо пластмасову кришку. Одну котушку витягуємо і ставимо додаткову свічку. Її корпус потрібно міцно притиснути до маси. Після цього треба включити стартер на 3-4 секунди. Якщо іскра на свічці не виникне, швидше за все, справа в проводці. Навіть при наявності іскри проблема все одно може бути в проводці. якщо ізоляція пробита.

Тиск в рампі

Якщо Solaris не заводиться, можна спробувати вимкнути запалення, почекати 4 години, потім виконати такі дії:

 • Клему “мінус” знімаємо.
 • Між шлангом і лампою закріплюємо манометр (не забуваємо про герметичність з’єднань).
 • Мінусову клему підключаємо до акумулятора. Включаємо запалювання. Манометр повинен видавати тиск не менше 340 кПа.

Якщо тиск нижче, причина в засміченні паливного фільтра. Можливо, несправний насос чи в паливній магістралі утворилася ожеледь. На рампі двигуна Solaris відсутні клапани для діагностики, що створює додаткові проблеми автолюбителям.

Solaris не заводиться, стартер не крутить

Якщо ваш Hyundai Solaris не заводиться, стартер не крутить, причина може бути як в несправності самої деталі, так і, наприклад, в сів акумуляторі. Другий випадок з точки зору витрат краще, так як ціна стартера в два з половиною рази перевищує ціну акумулятора.

Скільки коштує стартер Hyundai Solaris

Номер оригінального стартера Hyundai Solaris 36100-2B614. Бендикс стартера має номер 36145-2B614. Аналоги можна придбати за ціною від 6000 рублів. Крім того, якщо ви хочете заощадити, можна придбати стару деталь на розбиранні.

Чому Hyundai Solaris не заводиться, стартер не крутить?

Якщо при повороті ключа не крутить стартер автомобіля, причини можуть бути в наступному:

 • Затягування клем акумулятора. Перевірте щільність з’єднання. Можна просто спробувати поворушити клеми.
 • Розряджений акумулятор. Необхідно виміряти заряд акумулятора і при необхідності зарядити його. Найчастіше в разі розрядки доведеться подумати про придбання нового акумулятора.
 • Перегоріли запобіжники. В цьому випадку потрібно замінити їх на нові.
 • Несправна сигналізація. Вона може бути налаштована на розрив електричного кола стартера.
 • До стартера не доходить сигнал. Для визначення цієї проблеми доведеться перевірити всю електричну ланцюг, що йде до стартера.
 • Несправний сам стартер. Його доведеться розібрати для ремонту або замінити цілком.

Перевірка справності стартера

Щоб перевірити стан стартера, його необхідно зняти з автомобіля і провести ряд дій. Викруткою вручну проверніть приводную шестерню. Одну сторону вона провернеться разом з валом, в протилежну сторону. на валу. Якщо шестерня справна, вона провертається вільно, без зусиль.

Для перевірки стартера потрібно проводами для прикурювання з’єднати плюс акумулятора з верхнім контактним болтом тягового реле, а мінус. з корпусом стартера. Викруткою потрібно перемкнути керуючий висновок тягового реле з контактним болтом. На справному стартері електродвигун в результаті такої маніпуляції повинен включитися.

Зняття стартера Hyundai Solaris

Зняти стартер на Соляріс можна своїми руками. Роботу краще проводити на ямі. Перед роботою потрібно скинути провід мінусовій клеми акумулятора. Від стартера потрібно від’єднати всі дроти, після чого відкрутити болти кріплення і зняти деталь.

Якщо ви міняєте стартер цілком, просто поставте нову робити на місце і підключіть дроти. При необхідності стартер можна розібрати на складові і замінити конкретну його частину. Більшість елементів можна придбати окремо.

авто не заводиться! не крутит стартер! причины? если не знаешь посмотри!

Чому не заводиться Solaris, стартер крутить

Якщо стартер крутить, а автомобіль не заводиться, проблеми можуть бути як в електриці, так і в паливній системі.

 • Сигналізацію і іммобілайзер. Часто при несправності сигналізації або її конфлікті і іммобілайзером блокується робота паливного насоса.
 • Паливний насос. Може вийти з ладу як моторчик бензонасоса, так і датчики, встановлені в ньому.
 • акумулятор.
 • Датчики (наприклад, бензонасоса), реле і запобіжники.
 • Електронний блок управління.

Hyundai Solaris не заводиться, стартер крутить

Часом автовласники стикаються з ситуацією, коли Hyundai Solaris не заводиться, стартер крутить при цьому. Причини такої поведінки залізного коня можуть бути різні.

Що робити, якщо Hyundai Solaris не заводиться, стартер крутить

Діяти в ситуації, коли при працюючому стартері не починається мотор необхідно, виходячи з перерахованих вище причин.

Прислухайтеся, чи є характерний звук включення паливного насоса, перевірте його реле і запобіжники.

Перевірте заряд акумулятора, якщо машина обладнана механічною коробкою передач, в крайньому випадку можна спробувати завести її по-старому «з штовхача».

Спробуйте перевірити, чи присутній додаткове реле, яке часто ставлять установники сигналізацій, щоб перервати ланцюг паливного насоса.

Для пошуку ж інших причин, пов’язаних з електрикою, краще звернутися в сервіс. Машину на “механіці” туди можна відбуксирувати. У випадку з автоматичною коробкою передач, краще скористатися послугами евакуатора, хоча й існує думка, що машини на «автоматі» можна буксирувати не більше 50 км на швидкості не більше 50 км / год.

Основні напрямки ремонту

Розряджений акумулятор можна зарядити або «прикурити», якщо ж термін його служби закінчився, такі заходи будуть ефективні короткий, а необхідно придбати нову батарею.

Відремонтувати паливний насос або його складові можна самостійно. Паливний модуль знаходиться в бензобаку, дістати його можна через люк під заднім сидінням. Розбирання паливного модуля не представляє великої складності: в основному, всі елементи кріпляться на пластикових засувках.

Для заміни / встановлення ЕБУ і сигналізації краще звернутися до автоелектрика, так як причин поломки і нюансів в цьому випадку може бути безліч. Якщо ви візьметеся за роботу самостійно, важливо усвідомити, що мета ремонту в цьому випадку. знайти розрив в електричному ланцюзі.

відзначимо, що всі причини, за якими не заводиться Hyundai Solaris, коли стартер крутить, можна розділити на дві великі групи: ті, які можна усунути на місці (наприклад, запобіжник) і ті, які вимагають ґрунтовного ремонту. Друга група для автомобілів цієї марки не є характерною.