Змініть ремінь часу та насос на Opel Zafira 1,6 літр X16XEL 2001. Заміна Opel Zafira

Змініть ремінь часу та насос на Opel Zafira 1,6 літр X16XEL 2001

Opel Zafira Opel Zafira Opel X16XEL 2001, замінивши ремінь, насос і передній колінчастий вал. Ця процедура також ідентична для наступних двигунів X14XE, X16XEJ, X18E1, X18XE1, Y16XE, Z14XE, Z16XE, Z16yng, Z18XE, Z18XEL.

З перервою в ремені передачі механізм розподілу газу на цьому двигуні пригнічується всім клапаном, тому краще змінити його трохи раніше, ніж рекомендовано.

Інтервал заміни пояса становить кожні 90 000 кілометрів пробігу або раз на 6 років, що прийде швидше.

Як визначити, що ремінь синхронізації несправний?

Основні, непрямі симптоми термінів часу в машинах в автомобілях Opel:

 • Погіршення холодного запуску;
 • Зміна складу вихлопних газів (є чорний відтінок);
 • Надмірна вібрація живлення під час роботи;
 • Поява сторонніх звуків, шелест і шуму в двигуні, особливо з низьким тиском масла (на холостому ходу)

Окрім непрямих ознак несправностей, є прямі ознаки ременя часу. Для того, щоб визначити прямі симптоми ременя ГРМ, буде виконано певну кількість робіт. Більше того, у випадку непрямих ознак несправностей ця процедура є обов’язковим етапом перевірки.

Де знаходиться ecu opel vectra

Крім того, ECU виконує функції діагностики несправностей систем та одиниць двигуна. Якщо виявлено будь.яку відмову, ECU включає сигнальний пристрій “необхідне обслуговування двигуна”, визначає та вводить відповідний код (коди) несправності в пам’яті. Це полегшує подальшу діагноз невдач.

ECU IEFI-6 встановлений на автомобілі Opel Vectra. Якщо ECU відмовляється, його замінюють у колекції, оскільки він не містить ремонту елементів. Параметри та алгоритми управління зберігаються в стертому програмованому постійному зніманні пристрою (SPPZU). Версія програми, записаної в ПЗУ, позначається кількістю ECU, що відповідає ідентифікаційному номеру автомобіля. Комп’ютер постачає різні датчики та вимикачі з постійною напругою 5 і 12 В. Електричні ланцюги ECU мають високий опір, отже, при підключенні клем електроенергії з контрольною лампою останні не спалює.

Для точного вимірювання напруги живлення слід використовувати цифровий вольтметр з високою повною стійкістю (10 мам). ECU керує роботою паливних форсунок, холостого клапана, зчеплення компресора тощо. D. Використання спеціальних електронних пристроїв (4 каналів), призначених для обробки сигналів управління вихідними керуючими ECU. ECU OPEL VECTRA виконується. Тому, якщо ECU відмовляється, він підлягає замісній збірці.

Opel Astra H 16xer. DIY Front Furn

Частина дії виконується на піднятому автомобілі (підходить яма або підйомник).

КАТАЛОГ НІЗНІЙ ВІДПОВІДНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ:

 • 1987949590. Ремінь TIMing Opel Z16XEP від ​​Bosch (STDM1168S8M24);
 • EPG1592H. Ремінь передач Goodyear;
 • 40928881. відсікання ременя;
 • 278 19. лютий повернення відео Febi;
 • 277 92. відео натягувача Febi.

Процедура заміни часу Opel Astra H 1 6 Z16XER:

 • Вийміть переднє колесо з правого боку автомобіля та грязі мотора.
 • Про демонтаж ременя приводу допоміжних одиниць. Для цього потрібно повернути відео натягувача на годинник за допомогою ключа.
 • Вийміть повітряний фільтр. для цього потрібно послабити затискач рукав протоки до фільтра, вийміть рукав з труби та відключіть болти, що тримають елемент фільтра.

Поршень 1-го циліндра переноситься у верхню мертву точку-теги валів знаходяться в горизонтальній площині навпроти один одного (див. Малюнок нижче).

Скрутити 2 болти передньої кришки, а потім вийміть саму кришку.

У випадку, коли пояс не повинен бути змінений, необхідно намалювати стрілки, вказуючи, в якому напрямку він обертався перед вилученням маркером. Це робиться через те, що зуби внутрішньої поверхні пояса “розвинені” до шків робочих валів. Якщо поставити ремінь у зворотному напрямку, він вичерпає його ресурс набагато швидше.

Вийміть шків колінчастого вала, скручуючи його болт.

Болт колінчастого вала колінчастого вала. Так що колінчастий вал не повернеться під час зняття кріплення, необхідно, щоб друга людина, перебуваючи в кабіні.

Зніміть ремінь ременя допоміжної одиниці.

Крутити, але не до кінця, кріплення проміжного валика.

Щоб зняти ремінь часу за допомогою ключа “A”, вам потрібно прокрутити затискач у напрямку перебігу за годинниковою стрілкою (ви відчуваєте опір від пружини) і, не видаляючи ключ, зніміть болт і демонтуйте проміжний засіб відео.

Вийміть редуктор із шківового шківа і дістаньте його з системи.

Видаліть відео розтяжку, відкрутіть його кріплення та замініть деталь.

Під час роботи необхідно змінити напругу та проміжні валики часу. життя цих частин не перевищує період використання пояса, і для того, щоб змінити їх після, вам доведеться повторити всі кроки для аналізу машини, що потребує багато зусиль та часу.

Ми ставимо заміну:

 • Теги встановлення валів повинні відповідати.
 • Покладіть ремінь на обробку передач колінчастого валу, покладіть провідну гілку за проміжний валик, потім, потягнувши пояс, покладіть її на шківи розподільних валів.
 • Покладіть задню гілку за валиком напруги, перевіряючи її заздалегідь до годинника до кінця.

КОГДАХНА НАТЯНОй РОЛІКК ПРЕСТАЙТЕТ РОСПІКАТТЬ ВІЯНІЕТ ІХВАНЕ, ДЕРЕТАЛЬ НДЛЕЙНЕТЕЙМНІТЬ.КНІНЕТЕЛЬНЕТЕЛЬНІЙНІЙ ТОНЕЙНАТЕЛЬНЕТЬ Ной Рабуты полоневіе.

 • У хвостовику колінчастого вала накрутіть шківський болт, а потім прокрутіть колінчастий вал на 2 повороти. завдяки цьому правому напрузі з’явиться. У той же час, встановлення тегів валів повинні збігатися.
 • Якщо теги не зібралися разом, вам потрібно повторно встановити пояс.

Покрокова інструкція

По.перше, відключіть повітряний фільтр трубою від дросельної заслінки.

Вийміть переднє праве колесо, бічний пластиковий захист і забивайте двигун через дошку. Вийміть ремінь генератора, ключ до дев’ятнадцяти, для спеціального уступу, поверніть відео розтяжку, тим самим послаблюючи пояс. На фотографії його вже знято.

Вийміть подушку двигуна.

Зніміть верхню захисну кришку ременя ГРМ.

Зніміть середню частину пластикового захисту.

Встановлюємо верхню точку мертвої

Поверніть колінчастий вал болтом, не забудьте за годинниковою стрілкою, до тих пір.

Це видно не дуже, але знайти їх не буде складно.

Вище на муфтах розподільних валів, теги також повинні збігатися.

Відкрутіть болт колінчастого вала. Якщо передача є вручну, то ця процедура не буде особливими проблемами. Покладіть зупинки під колеса, увімкніть п’яте, вставте спеціально навчену викрутку в гальмівний диск під супорт і відкрутіть болт легким рухом руки. Але якщо робот, як і в нашому випадку, тоді нам допомагає Гейковерт, але якщо струм недоступний. У кутку ми просвердлюємо дві отвори на вісім і вставимо дві болти там, потягнувши їх гайками, ми врешті.решт вставляємо ці болти в отвори в шків. Ви отримаєте розміри самостійно, вимірюючи відстань між отворами. На фотографії засувка відображається схематично, у червоному прямокутнику можна використовувати отвори будь.які.

Зніміть шків і нижній захист від пожежного ременя. Ліворуч ми бачимо розтяжне відео, праворуч від обходу.

Перевірте етикетки розподільних валів і, якщо вони пішли, ми їх приносимо. Теги на зірках колінчастого вала, у свою чергу, також повинні відповідати.

Ми встановлюємо свою російську засувку на розподільних валах і позначаємо старий пояс, на всякий випадок.

Ви можете придбати спеціальні замки, ви можете знайти їх на ALI або на всіх інструментах.Ру.

Шестикутник, ми повертаємо валик Tenten ремінця проти годинникової стрілки, тим самим послаблюючи ремінь і знімайте ремінь і валики.

Коли змінити пояс?

Виробник чітко регулював термін служби передачі ременя. 150 000 км. Тоді пояс доведеться замінити новим. Але досить часто трапляється, що ремінь зношується набагато раніше. Для цього може бути кілька причин. По.перше, якщо водій практикує надзвичайне водіння, це обов’язково спричинить скорочення службового терміну експлуатації пояса. Збільшені навантаження також сприятимуть ранньому зносу. Тому, якщо ви використовуєте трейлер, вам слід частіше дивитися під капотом машини. І нарешті, не погодні умови також є причиною того, що ремінь зношується достроково. Експерти рекомендують замінити передачу ременя після 120 000 км. Можливо, якщо ви використовуєте машину, на їхню думку, вам слід слухати.

Може бути кілька симптомів зносу. Якщо на поясі з’явились масло масла, її потрібно змінити. Наявність олії на поверхні приводу вказує на те, що масляні ущільнення почали тривати. Тому їх також потрібно замінити новим. Масло сильно розмовляє гумою, тому через нього привід ременя швидко вийде з ладу. Яскравий симптом зносу ременя. це наявність тріщин або стружки на його поверхні

змініть, насос, opel, zafira
змініть, насос, opel, zafira
змініть, насос, opel, zafira
змініть, насос, opel, zafira

Під час вивчення зверніть увагу на зуби. Під час роботи на них формуються чіпси

Також потрібно буде замінити ремінь, якщо на його кінцях почали з’являтися окремі нитки. Це говорить про знос пояса та про необхідність його заміни.

Все це говорить про те, що шестерня для ременя повинна бути змінена вчасно, не чекаючи, коли вона зламається

Тому дуже важливо діагностувати стан пояса принаймні кожні 25 000 км. Це єдиний спосіб розкрити наявність слідів зносу передачі ременя

Але що станеться, якщо пояс все ще зламається. У цьому випадку в двигуні розпочнеться справжній хаос. синхронізація руху вала перестане здійснюватися, клапани вдарить по поршня, з якого вони обов’язково зігнуться. Отримає пошкодження та інші деталі механізму.

Drive Opel Astra можна замінити самостійно. Звичайно, якщо ви не дуже сподіваєтесь на власні сили, то ви краще звернетесь до професіоналів, вони зроблять усе якісно. Але все.таки багато автомобілістів практикують незалежний ремонт свого автомобіля. І це дуже гарне починання, тому в результаті заощаджуються не лише кошти. водій отримує неоціненний досвід роботи в ремонтних роках.

Отже, якщо ви вирішите, що самостійно відремонтуєте ремонт, а потім підготуйте все необхідне і почніть. Обов’язково заздалегідь підготуйте всі необхідні витратні матеріали. Разом з ременем вам, швидше за все, потрібно змінити валик натягу. Необхідність його заміни допоможе вам визначити спеціаліста. Так, ви самі можете визначити знос відео за наявністю отриманого зворотного зв’язку. І обов’язково купуйте нові нафтові ущільнення та прокладки. Окрім усього цього, вам все одно знадобиться набір клавіш та головки. Підготуйте Джек. Після всіх цих підготовки ви вже можете розпочати незалежну заміну передачі ременя та витратні матеріали, пов’язані з нею.

Вибір нового пояса

Виробник OPEL рекомендує встановлювати лише оригінальні компоненти на транспортний засіб. Вони можуть бути впевнені в них, бо вони протримаються термін для виробника. Але якщо у вашому регіоні офіційних дилерів немає, але є автомобілі, ви можете використовувати аналоги високої якості.

Назва брендів високоякісних аналогів:

Наведені вище бренди є офіційними постачальниками компонентів на заводи багатьох відомих автот.гігантів. Вибравши ремінь, ви можете перейти безпосередньо до заміни витратних матеріалів.

Змініть ремінь часу та насос на Opel Zafira 1,6 літр X16XEL 2001

Opel Zafira Opel Zafira Opel X16XEL 2001, замінивши ремінь, насос і передній колінчастий вал. Ця процедура також ідентична для наступних двигунів X14XE, X16XEJ, X18E1, X18XE1, Y16XE, Z14XE, Z16XE, Z16yng, Z18XE, Z18XEL.

З перервою в ремені передачі механізм розподілу газу на цьому двигуні пригнічується всім клапаном, тому краще змінити його трохи раніше, ніж рекомендовано.

Інтервал заміни пояса становить кожні 90 000 кілометрів пробігу або раз на 6 років, що прийде швидше.

Покрокова інструкція

Зніміть захист двигуна, злив антифриз. Ми демонтуємо повітряний фільтр за допомогою форсунок. Не забудьте відключити з’єднувач датчика температури вхідного повітря.

змініть, насос, opel, zafira

Вийміть верхню кришку ременя ГРМ.

змініть, насос, opel, zafira

Зніміть переднє праве колесо і поверніть колінчасте вал за болтом, за годинниковою стрілкою.

змініть, насос, opel, zafira

Встановлення верхньої мертвої точки

До збігу етикетки на зірок розподільних валів. Те, що вони не розкидані після того, як ремінь часу буде видалено зірками, можна виправити за допомогою стандартного пристрою KM-852.

змініть, насос, opel, zafira

Відкрутіть болт колінчастого вала. Увімкніть п’яту передачу і поставте під колеса під колеса. Ми фіксуємо правий передній гальмівний диск через суппорт, просту викрутку. Світловий рух руки витягнутою трубою, зірвати болт.

змініть, насос, opel, zafira

Зніміть приводний ремінь допоміжних одиниць. Ключ обертати автоматичний натягувач проти годинникової стрілки.

змініть, насос, opel, zafira

Ми фіксуємо це знизу за допомогою звичайного електрода, добре, або стрижня, придатного в діаметрі. Зніміть ремінь. Після цього, перетворивши зірочку, щоб повернути болт, вийміть сам автоматичний натягувач, оскільки в майбутньому він буде заважати нас. Вийміть шків колінчастого вала.

змініть, насос, opel, zafira

Повісити двигун і відкрути подушку.

змініть, насос, opel, zafira

Видаліть датчик фази, добре, або положення розподільного вала, який називає що.

змініть, насос, opel, zafira

Зніміть нижню кришку ременя ГРМ, він знаходиться на засувках. Теги слід поєднувати на зірках колінчастого вала, якщо це не так поєднано, тоді як позначки етикетки також повинні збігатися.

змініть, насос, opel, zafira

Послабте розтягнення відео та видаліть старий пояс, а також усі відеоролики.

змініть, насос, opel, zafira

Ми кидаємо положення насоса, щоб у майбутньому нам не довелося отримувати спеціальний ключ і коригувати його. Зніміть насос.

змініть, насос, opel, zafira

Ми отримуємо новий набір термінів.

змініть, насос, opel, zafira

Змініть ущільнювальну ущільнювач переднього колінчастого вала

змініть, насос, opel, zafira

Стрілка позначила канавку, в яку вставляється засувка клану натягувача.

змініть, насос, opel, zafira

Opel Astra H (сім’я) / Посібник

Механізм розподілу газу двигунів Z 16 Xer, Z 18 Xer, Z 20 LER і Z 20 LEH задається зубним армованим гумою, а Z 14 її двигуном ланцюгом. Заміна приводного ременя розподілу газу належить до регулювання технічного обслуговування та описано в цьому підрозділі. Ланцюг замінюється на струм або ремонт двигуна, якщо це необхідно, тому робота над заміною його описана в розділі. “Особливості дизайну та ремонту двигуна”.

Відповідно до рекомендації виробника виробника Opel Astra, привід механізму розподілу газу необхідно замінити через 150 тис. км бігу. Ремінь приводу приводу розподілу газу замінюється корпусом, якщо при дослідженні ви знайдете:

 • сліди олії на будь.якій поверхні пояса;
 • Сліди зносу зубчастої поверхні, тріщин, шматочків, складок і відшарування тканини з гуми;
 • тріщини, складки, поглиблення або опуклі на зовнішній поверхні пояса;
 • Розрив або стратифікація на кінцевих поверхнях пояса.

Ремінь із слідами моторного масла на будь.якій поверхні необхідно замінити, оскільки масло швидко руйнує гуму. Причина нафти потрапляє в пояс (як правило, це порушення напруги колінчастого вала та валів розподілу) слід негайно усунути.

Працюйте над спостережною канавою, шляхопроводом або, якщо можливо, на ліфті.

Щоб замінити привід ременя механізму розподілу газу двигуна Z 16 Xer, виконайте наступне.

Вам знадобиться: клавіші Torx E14, E18, T50, ключовий гравець “на 6”, кінцева голова “в 11”.

Вийміть ремінь приводу допоміжного блоку (див. Заміна пояса допоміжних одиниць).

Для полегшення доступу вийміть повітряний фільтр (див. Видалення та встановлення повітряного фільтра та каналу).

Зніміть праве переднє колесо.

Видаліть потрібний грязьовий двигун (див. Видалення та встановлення грязі та захисту картера двигуна).

Встановіть поршень 1.го циліндра на тактильну тактильну тактиву стиснення. Встановлення поршня першого циліндра до режиму тактильного стиснення).

Виверніть два болти кріплення передньої кришки приводу механізму розподілу газу.

Якщо ви знімаєте ремінь не для заміни, позначте напрямок руху ременя під час роботи двигуна з фетровою ручкою, щоб не змінити цей напрямок під час зворотного встановлення.

Зуби приводного ременя механізму розподілу газу розроблені до шківів колінчастого вала та вали розподілу односторонні. Зміна напрямку руху пояса призведе до його прискореного зносу.

Виверніть болт кріплення шківа колінчастого вала.

Корисна порада

Болт кріплення шківа колінчастого вала затягується дуже великим моментом. Для того, щоб виправити колінчастий вал від повороту, увімкніть V.передачу та натисніть педаль гальма (це повинен зробити помічник).

Виверніть болт кріплення приводу натяжного роликового ременя допоміжних одиниць.

Виверніть чотири болти кріплення нижнього покриву механізму розподілу газу.

Відкрутіть затягування болта кріплення проміжного валика, але взагалі не виверніть його.

Відкрутіть натяг приводного ременя механізму розподілу газу, для якого ключ і поверніть кліп за годинницею на зупинку, подолавши опір пружини відео.

а потім, утримуючи валик натягу в цьому положенні, вийміть болт проміжного кріплення ролика та зняти його.

Вийміть ремінь із шківа передач колінчастого валу.

і вийміть привідний ремінь механізму розподілу газу.

Корисна порада

З кожною заміною приводного ременя замініть механізм розподілу газу.

і проміжні валики, оскільки їх ресурс вже зменшується, і при встановленні попередніх роликів протягом відносно короткого періоду часу може знадобитися другий розбирання. Крім того, існує великий ризик знищення довгих роликів, що призведе до аварійного розбиття двигуна. Видалення проміжного відео описано вище в цьому підрозділі (див. абзаци. 15-17).

Щоб зняти натяжний валик, вийміть болт його кріплення.

Встановіть відео, якщо вони були зняті, по порядку, зворотне видалення.

Перевірте збігу встановлених тегів колінчастого вала та розподілу (див. “Встановлення поршня першого циліндра до режиму тактильного стиснення”).

Налийте ремінь на коробку передач колінчастого валу. Отримайте провідну гілку пояса для проміжного відео і, потягнувши його, надягайте шківи розподілу валів. Отримайте задню гілку ременя за розтяжним відео, раніше повернувши його за годинниковою стрілкою, поки він не зупиниться (див. С. 16).

Після впливу натяжного валика він займе положення, необхідне для нормального натягу пояса під дією пружини.

Пориньте в хвостовик болта колінчастого вала шківа та колінчастого вала на два оберти, щоб натягний валик забезпечив номінальне напруження ременя.

Перевірте збігу встановлених тегів колінчастого вала та розподілу валів. Якщо ви невідповідність, повторіть встановлення ременя.

Встановіть усі раніше видалені деталі в послідовність, зворотне видалення.

Щоб замінити привід ременя механізму розподілу газу двигуна Z 18 Xer, дотримуйтесь наступного.

Вийміть ремінь приводу допоміжного блоку (див. “Заміна приводного ременя допоміжних одиниць”).

Для полегшення доступу вийміть повітряний фільтр (див. “Видалення та встановлення повітряного фільтра та каналу”).

Зніміть праве переднє колесо.

Видаліть потрібний грязьовий двигун (див. “Видалення та встановлення грязі та захисту картера двигуна”).

Встановіть поршень 1.го циліндра на тактильну тактильну тактиву стиснення. Особливості встановлення поршня першого циліндра до положення стиснення TCT).

Поверніть три кріплення 2 болтів 2 приводу механізму розподілу газу та видаліть кришку.

Встановлення нового ременя ГРМ

Ми починаємо установку. Покладіть теги насоса і затягніть кріплення болтів. Введіть на місце всі відео, не підтягуйте розтягнення. Ми перевіряємо збіг етикетки, якщо ви не виправили розподільні вали, вам доведеться триматися наодинці з ключем, це не дуже зручно, а що робити. Ми надягаємо новий пояс, спочатку на колінчасте вал, ланцюг, розподіл, друге обхід відео, насос та розтяжне відео. Не забувайте про напрямок обертання, це вказано на поясі. Ми тягнемо його.

змініть, насос, opel, zafira

На розтяжному відео є два позначки, нові та використані для нового та старого пояса відповідно. Вперше ми тягнемо пояс, щоб стрілка перетнула позначку новин приблизно на п’ять міліметрів і залучала відео про розтягнення. Після того, як ми повернемо колінчасте вал два оберти і перевіряємо теги, якщо все збігається, послаблюйте відео розтягування та поставте стрілку на нову.

змініть, насос, opel, zafira

Все найскладніше, перевірте всі теги ще раз.

змініть, насос, opel, zafira

Встановіть усі деталі у зворотному порядку видалення. Налийте антифриз і запустіть двигун.

Удачі на дорогах. Ні нігтя, ні стрижень.

Ми починаємо ремонтувати дизельний двигун часу

Пристрій ременів часу: (Опис моментів та деталей, в.Т.Що, згідно з правилами, вам потрібно замінити)

змініть, насос, opel, zafira

кожух верхньої частини редуктору Q; 2. затискачі; 3. шків шківа розподільного вала; 4. гвинт Q 10 нм; 5. кожух передач Q Задня частина; 6. обкладинка; 7. гвинт Q 23 нм; 8. направляюче відео; 9. Stud Q 15 нм; 10. коробка передач Q для насоса високого тиску; 11. путівник; 12. гвинт Q після розбирання замініть Q 50 нм і візьміть його на 90 °; 13. насос для охолодження; 14. t rooted Refle Q Перед зняттям позначте напрямок обертання Q, щоб перевірити ступінь зносу Q Q. Не посилюйте; 15. Stud Q 15 нм; 16. направляюче відео; 17. горіх Q 20 нм; 18. Гасіння шестерні Q Нижня частина; 19. гвинт Q Після розбирання Замініть Q 10 нм; 20. розтягнути відео; 21. гайка Q 20 нм і додайте 45 °

Список інструменту

Ключ “дзвоник” 16/17 мм.; Гайковий ключ на 13 мм.; Візьміть довгий; Невелика плоска викрутка; Біт “зірочка m 8”; Біт “зірочка m 10”; Біт “1/4” torx “t 30”; Ратчек “1/4”; Клавіша хрипки “3/8”; Голова “1/4” на 10 мм.; Голова “1/2” на 21 мм 12 зернистих; Голова “1/4” на 13 мм.; Голова “3/8” на 16 мм.; Шестикутник на 6 мм.; Розширений шнур “1/4” завдовжки 50 мм.; Адаптер з “3/8” на “1/4”; Динамометричний ключ з діапазоном 20. 90 нм.; Пневматичний брязкальце.

Запасні частини

Contitech CT 1139 K2 PSOPA TRAMS ARMY або ПРАВИЛЬНИЙ COPU P662

Посібник з встановлення ременя можна знайти Contitech

Вибір необхідних деталей (ремінь синхронізації з валиками, насосом, масляним ущільненням, скасуванням зчеплення)

Набір Тернера

Ціна статті виробника,
Оригінальний
Fiat Alfa Lancia 71736726 6957
Аналоги
Contitech CT968K2 2338
SNR KD45833 4124
Маха 99020062 4503

Насос теплоносія (насос)

Ціна статті виробника,
Оригінальний
Опіл 6334003 6499
Аналоги
В 538001310 1379
Дольц S314 1573
Хепу P1055 2199

Який насос надіти машину

З’єднання генератора

Ціна статті виробника,
Оригінальний
Опіл 1204413 6649
Аналоги
Валео 588009 2052
В 535011510 2390
SKF VKM03206 3274

Масляний ущільнювач розподільного вала

Ціна статті виробника,
Оригінальний
GM 96350161 219
Аналоги
Ерипінг 203808 116
Кортко 12010674b 22
Маха 70914211 213

Охолоджуюча рідина також потребує. Об’єм рідини в системі охолодження дизельного двигуна 1.9 Cdti. 7 літрів. Рекомендований клас антифриз. G12.

Як замінити ремінь синхронізації на Opel Zafira своїми руками?

змініть, насос, opel, zafira

Привід механізму розподілу газу в двигуні внутрішнього згоряння може бути ременем або ланцюгом. Ремінь синхронізації. це технічний продукт, який включає гуму. Він синхронізує роботу колінчастого вала та розподілу вала двигуна.

Це споживчий тип, зсередини має нотатки для посадки передач передач. Він передає обертові зусилля з колінчастого валу двигуна до валу розподілу, тим самим забезпечуючи експлуатацію всього механізму розподілу газу. Але, як відомо, ремінь часу. це споживча частина. Як і будь.який інший такий елемент, його потрібно замінити своєчасно.

Opel Zafira Engine Z18Xer (2005-2013). Заміна ременя ГРМ

змініть, насос, opel, zafira

Пошкодження двигуна у випадку розриву ременя термінів

Увага: У випадку перерви в поясі або його неналежному встановленні є невеликий шанс на відсутність пошкодження двигуна. Тому ми рекомендуємо перед тим, як зняти головку головки циліндра, провести перевірку кінця тактовності кінця стиснення у всіх циліндрах

Тому ми рекомендуємо перед тим, як зняти головку головки циліндра, провести перевірку кінця тактовності кінця стиснення у всіх циліндрах.

Двигуни зі змінними фазами розподілу газу: Перш ніж вилучити ремінь термінів, застосовуйте теги крейдою або фарбою на зірки розподілу валів та регуляторів валів розподілу.

Говоріть передню частину автомобіля та встановіть опорні стелажі.

Видаліть правильну підтримку двигуна та кронштейна.

Розмістіть напрямок обертання на додатковий привідний ремінь крейдою.

Поверніть натяжник додаткового приводного ременя, щоб послабити натяг ременя. Використовуйте клавішу пристрою.

змініть, насос, opel, zafira
змініть, насос, opel, zafira
змініть, насос, opel, zafira
змініть, насос, opel, zafira
змініть, насос, opel, zafira
змініть, насос, opel, zafira
змініть, насос, opel, zafira
змініть, насос, opel, zafira
змініть, насос, opel, zafira
змініть, насос, opel, zafira

Додатковий привідний ремінь.

Додатковий натягувач ременя.

Тимчасово затягніть болт колінчастого вала. Візьміть колінчастий вал за годинниковою стрілкою до поршня першого циліндра. Переконайтесь, що поєднання встановлення поєднуються.

Зніміть: Якщо ремінь використовується знову, покладіть напрямок обертання на поясі крейдою.

Фіксатор кліпу натягувача.

Вибір нового пояса

Виробник автомобілів у робочій книзі рекомендує встановлювати лише оригінальні компоненти. Але таким доводиться замовити і чекати 2-3 тижні. Що робити, якщо автомобіль є основним або додатковим джерелом заробітку? На ринку є високоякісні аналоги, багато виробників яких є основними постачальниками відомих автот.гігантів, включаючи Opel.

Назва відомих виробників:

Купуючи деталі цих компаній, ви не тільки заощадите гроші, але й отримаєте якісний продукт, який триватиме не гірше, ніж терміни, оголошені виробником. Після вибору відповідного ременя з необхідною довжиною та кількістю зубів ви можете почати його безпосередньо замінювати.

Заміна ременя?

Часто вони запитують, чи можна проводити роботу над заміною ременя на дизельному двигуні своїми руками, наскільки це важко? Я завжди відповідаю, що цей двигун (2.0 TDI), один з найпростіших з точки зору відновлення механізму розподілу газу, порівняно з іншими електростанціями VW. Тому, якщо у вас є необхідний ресурс, ремонт можна виконати незалежно.

Усі дії, інструменти, фотографії та відео з описом, щоб здійснити ремонт у цьому звіті.

Коли змінити пояс?

Пробіг автомобіля на момент ремонту становив 97 384 км. Положення виробника Volkswagen призначає заміну на пробіг у 120 000 км. Після заміни: Перевірка стану кожні 40 Т.км.

Процедура заміни ременя VW 2.0 tdi:

Ознаки часу приводу часу

Операційний ресурс приводу призначений для 120. 140 тисяч. км. Залежно від умов експлуатації технічного інструменту, інтервал можна збільшити на 5. 10 тис. км.

Ігнорування термінів, затримка ремонту призводить до зламаного пояса, отвір у голові блоку циліндрів. Найчастіше “аварія” трапляється в русі, на швидкості.

 • Тріщини на корпусі приводу: як волога, моторна олія, висока швидкість прискорять процес «старіння», руйнування на молекулярному рівні;
 • Важко запустити двигун, зменшення потужності: це відбувається через сильне напруження або ослаблення. Завжди використовуйте динамометричний ключ. Коефіцієнт напруги вказується в інструкціях з експлуатації. Якщо під рукою немає книги, зверніться до станції обслуговування, використовуйте Інтернет;
 • Димні клубочки з вихлопної системи: ознака руйнування каталітичного наповнювача. Паливна суміш не повністю вигоріть, вивільняється надлишок диму, утворюється туман, робоча температура піднімається, соти розм’якшуються. Чорний колір диму. знак збагаченої суміші. Білий дим. збідніла суміш. МОТОРІВ відвідайте автомобіліста. СТО палива для діагностики;
 • Сонний звук двигуна: із сильним розтягуванням приводу звук змін змінюється, третій партії клацає, стукає (періодичні, постійні);
 • Витік масляних ущільнювачів під кожухом, шківами: жирні потоки, антифриз. ознаки зносу гумових втулок. Нафта потрапляє на поверхню пояс, руйнує його структуру на молекулярному рівні;
 • Стартер перетворюється на холостий, двигун не починається: це фінішна стадія руйнування пояса, напруга відсутня, зуби ковзають на кілька кроків вперед. Через порушення кута запалювання горюча суміш запалюється затримкою.

Змінити ремінь часу не важко, якщо ви суворо дотримуєтесь наведених інструкцій. За відсутності часу виявлення глобального зриву, зверніться до фахівців.

Не використовуйте послуги майстер.класів, де вони не забезпечують гарантії якості для виконаної роботи. Пам’ятайте, що не професійне втручання в ремонт швидше заподіяє шкоду, ніж допомога.

За умови встановлення оригінального приводу, середній робочий ресурс перевищить 120. 130 тисяч. км.