Заступник задньої частини галматичних прокладок (для розриву на моделі Skoda Fabia (6y))…

Заміна задніх прокладок Skoda Fabia 2

Мінімальна прийнятна кількість зносу гальмівних прокладок 2 мм. Оскільки колодки вже досягли такого порогу, ми змінимося. У цьому випадку передні прокладки замінюються Skoda Fabia.

Щоб замінити гальмівні прокладки, вам знадобиться:

 • кисть,
 • Набір прокладок,
 • молот,
 • викрутка,
 • Слоби та набір клавіш.

При затяжці накладки викруткою, будьте обережні, щоб не пошкодити гумовий черевик.

Передні гальмівні колодки Skoda fabia 2

У другій Фабії прокладки розміщуються на передніх колесах залежно від гальмівної системи (транспортного засобу) та параметрів гальмівного диска. Як правило, є три типи прокладок.

Для перших TS з’їв та Келсі-Хей, оригінальні колодки з мистецтвом. 6N0698151C та мистецтво. Jzw698151e відповідно. Ці запасні частини використовуються з дисками з діаметром 239 мм і 18 мм.

Для другого залучення та Volkswagen, які використовують гальмівні диски з діаметром 256 мм і 22 мм, буде оригінальними блоками: 6N0698151C та 1J0698151J.

Для третього транспортного засобу Lucas-Girling оригінальні блоки стануть запасними частинами зі статтею 6Q0698151A.

Дані про комбінезон прокладок наведені в таблиці:

Розміри передніх прокладок Skoda Fabia 2
Каталоговий номер Товщина, мм Висота, мм Довжина, мм
6N0698151C JZW698151E 17.3 51.2 141.8
6N0698151C 1J0698151J 19.8 54.7 146.0
6Q0698151A 18.8 62.7 131.5

Аналоги для заміни інших брендів:

Задні гальмівні колодки Skoda fabia 2

Система гальм на задніх колесах настільки по собі є двома типами: код коду дівчат. 1J0698451s та Lucas/TRW. Art. Оригінальні запчастини. JZW698451A. Хоча вони не однакові, і числа оригінальних прокладок різні, але з точки зору параметрів усі прокладки однакові. Всі прокладки використовуються в поєднанні з гальмівним димом діаметром 230 мм і 9 мм. Дані на блоках відображаються в таблиці:

Для цієї моделі автомобіль також надається окремо барабанні колодки для паркування гальма. Різні оригінали прокладок розміщуються залежно від гальмівної системи, але, незважаючи на різний код продукту, всі вони взаємозамінні.

Palders для Volkswagen Wold: 6Q0698525A та для TS Vag: 6Q0698525AX, 6R0698520X. Ширина прокладок. 40 мм, використовується в поєднанні з гальмівним димом з діаметром 200 мм і шириною 59 мм.

Оригінальні прокладки для барабанів інших виробників:

Змініть передні та задні гальмівні колодки на Skoda Fabia власними руками

Як і будь.які витратні матеріали, гальмівні колодки на будь.якому автомобілі повинні бути змінені з певною частотою кілометрів. Не обходить цей бізнес та Skoda Fabia 2. Заміна як переднього диска, так і задніх барабанів можна зробити самостійно, не контактуючи із сто. Ну, щоб зробити це правильно і не зіткнеться з певними труднощами та нюансами, фото та відеоінструкція цього процесу допоможуть.

Отже, завершивши кілька пунктів інструкцій, ви можете самостійно змінити ці витратні матеріали на автомобіль, як Skoda Fabia:

 • Заміна будь.яких прокладок починається з видалення колеса. Для цього вам потрібно закласти нашу Фабію і зняти її, не забуваючи викрити акцент після цього, оскільки трохи небезпечно працювати з машиною на Джек;
 • Відкривши капюшон, ми відкрутимо кришку на розширювальному резервуарі з гальмівною рідиною, якщо рівень рідини в ньому високий, вам потрібно трохи зняти його, для цього ви можете використовувати медичний шприц, наприклад, 20 кубів;
 • До нас є суппортер з гальмами. Щоб зняти його, вам потрібно спочатку послабити тиск прокладок на диск. Це робиться за допомогою викрутки. Ми вставляємо його в проміжок, як показано на фотографії, і відводимо його в бік.
 • Для того, щоб повністю видалити суппорт, вам потрібно відкрути два направляючі болти, які знаходяться зсередини, і закриті пильними пиляннями. Покладіть їх з викруткою і обережно витягніть їх. Далі, використовуючи шестикутник на 7 мм, ми спочатку відкрутимо нижню, а потім верхні болти.
 • Вийміть суппортер разом із передніми гальмівними колодками з диска. Тут потрібно бути обережними і не пошкодити шланг, не тягніть його і не закручуйте.
 • Ще один нюанс, на всіх Skoda Fabia 2.го покоління на лівому колесі, є датчик зносу, який з’єднується з роз’ємом. Він повинен бути відключений.
 • Знявши суппорт, ви можете витягнути з нього старі елементи та замінити новими, але до цього необхідно повністю натиснути циліндр. Це можна зробити за допомогою спеціальних пристроїв або взяття двох важелів.
 • Після цього ми поставимо нові замість старих передніх прокладок, звертаючи увагу на колір засувки, чорний. внутрішній, а прості. зовнішні.
 • Ми збираємо все у зворотному порядку.
 • Ми робимо те ж саме з іншого боку, після чого перевіряємо рівень рідини в резервуарі і, якщо він вийшов за межі допустимого, встановлюємо його в правих межах.
 • Ми їдемо за кермо і кілька разів притиснули гальма на педалі, що їх накачуємо.

Таким чином, замінюючи передні прокладки на виготовлену Skoda Fabia. Весь процес чітко показаний на відео.

Заміна задніх прокладок

Задні гальмівні прокладки на типі Skoda Fabia 2.го покоління. Тому процедура їх заміни буде дещо іншою.

 • Як описано в першій та другої точках вище, вийміть колесо і відкрутіть кришку резервуара рідиною. При необхідності вийміть частину рідини, щоб вона не виливала через верх.
 • Обов’язково вийміть машину з ручної роботи;
 • Зніміть барабан. Для цього відкрутіть гвинт T27 гвинтом, який утримує його. Після цього, через отвір для болтів за допомогою викрутки, ми натискаємо клини, що зменшить блоки, а сам барабан можна легко зняти.
 • Ми відкрили доступ до задніх блоків нашої Skoda Fabia. Щоб видалити їх, вам потрібно відключити кабель ручного ручка, розташований у нижній частині, а з боків є два тримачі. Власники видаляються, повернувши шайбу на 90 градусів, натисніть її пальцями і поверніть. Ми виймаємо шпильку і покладемо її на бік. Таким же чином ми робимо з другою.
 • Використовуючи викрутку, або щось подібне, розбавте гальмівні прокладки, щоб вони залишали канавки циліндрів і зняти їх.
 • Далі вам потрібно пам’ятати про розміщення всіх джерел та важелів, а ще краще подивитися на фотографію, щоб зібрати все в правильному порядку.
 • Ми збираємо все для нових елементів гальма. Перш за все, ми поклали спейсер праворуч і надягаємо на нього весну. Встановивши компенсатор зносу на самому мінімумі, ми підключаємо право до цього вузла. Покладіть пружину, потягнувши компенсатор зносу.
 • Ми перевертаємо всю конструкцію і встановлюємо два пружини, верхній контраст і нижній зменшення.
 • Ми кладемо гальмівні прокладки на його місце, починаючи з канавок циліндра, після чого ми їх знімаємо знизу.
 • Підключіть кабель ручного рукоятки! Якщо ви забудете, він не буде працювати. Встановіть барабан назад і покладіть на колесо. Заміна з одного боку зроблена. З іншого боку, ми робимо все так само.
 • Зрештою, не забудьте перевірити рідину в резервуарі, якщо це необхідно, вирівнюйте рівень у допустимі межі, додавши або осушувавши його. Ну, в самому кінці вам потрібно сісти за кермо і поставити пару разів на педаль, щоб накачати систему.

Таким чином, вдома ви самі можете зробити все це на своїй Skoda Fabia. Тут не потрібні особливі навички, лише розуміння процесу та бажання зробити все. Повна процедура заміни всіх чотирьох наборів займе близько двох годин, якщо ви не поспішаєте, і якщо ви це зробите вперше. Вдруге це може бути навіть швидшим і навіть простішим, оскільки шлях повністю відомий.

Частота цієї процедури як для Skoda Fabia, так і для будь.якого іншого автомобіля залежить від стилю водіння, водіння, якості матеріалів та багатьох інших факторів. Але ознаки того, що настав час, щоб зробити заміну, можуть подавати звуки у вигляді виступу та скрині, які виготовлені з коліс, або звук втираючого металу, що вказує на стирання накладок.

Заступник задньої частини галматичних прокладок (для розриву на моделі Skoda Fabia (6y))

Vibachte, Statty доступна для лишайної мафії.

Для Chitannik Statti Craindelniti Mova на сайті.

Дядько! Для дроблення готових, це не добре для вашого Elektronnu. Хрест, будьте прихильні, бо синій на листі, які Мі був накладений до вас.

Тип руху: Awy / AZQ / BME / AZF / AME / AQW / ATZ / AUA / BBY / AUB / AMF / ASY / ASZ / ATD

Op’m dviguna: 1.2/1.4/1.4d / 1.9d l.

Рівнини: 54/60/64/68/75/100/101/131 кВт/год

При купівлі книг у PDF

Vy snapper до книги vіdraza pyly pay.

Книга буде висвітлена форматом PDF, я, у вас буде сантехнік.

Усі книги Ідалной Яджусті, до празуїму без Відавніцсі.

Elektronni книги нічі не робити Пеперов, i є ї ї ї ї ї ї ї.

Офічі Нашема, представлений в україні, що Польща, Вошаді може бути за дальше для нас для конкретної адреси.

VSI оплачуйте на сайті якомога більше, щоб бути приводом систем Світовиха.

Пілі купує книгу, яку Буде буде від вашого спеціального кабеннету, зірки Vynathashiti ї одночасно одночасно одночасно одночасно.

Виплата цих штор мета дурниць, щоб ходити зі спеціальним кабінетом. Автоматичний поспіх через 10 секунд. Перейдіть у спеціальний кабінет

Книга не визнана для продажу від вашого Краокані. Ви можете зробити рану на папері з версією центральних книг на сайті autoinform96.com.

Оплата за товар, що завіси книг у Електроні Вігугі (формат PDF) на сайті. Для Tsoy Treba знайте цікаву для вас книгу I на кнопці “купити”. Книга книги в Нопці. Pisla Naskanny на кнопці “Купівля” автоматично запускає платіжну систему, для передньої особи LidatitititItitItitItition Vibrain Книга перед світовим світом банківської картки (Visa, MasterCard, Svit Toscho). Pislalovek danya візки про payshic remitsit. Bingle Tevity, Pislaylaya Paysnenna, ви не в так само повертаєте назад на сайт платіжних систем на сайті Krutilvertel.

Обґрунтовані книги

Пислії Платежа пасажирів (Be-by Yaki Resort) Ta звернулася до магазину Krutilvertel Iz Systems Vyt, платити за Storinsky StoryIntsi, ви не в тому самому, щоб потурбуватися про електронну пошту Svіyy, Kudy wa. Yakshcho vi в Zaretniy на веб.сайті Нашу, просто перейдіть на сайти людей. Ви купили книгу прокидатися зі своїм спеціальним Kabіnetai, зірки ї Чжді можливий. У VIPAD, Yakshcho, причини причин не повернулися на сайт, я зачерпнув вкладку платіжних систем для жестів проходження платежу. Mi над вашим аркушом Yakako Boda, доступ до штекера.in.

 • На картці, що стоїть, щоб викласти покупку покупки в Інтернеті
 • Пластикова карта не визнана за здоров’я оплати в Інтернеті.
 • Пластикова карта не оцінюється на здоров’я платежу в нетестерні.
 • Недолік Коштіва на пластиковому Карці.

Для цього проблеми Shchob virishiti tsi, нерішуче застоюючи абонент, щоб написати в техніці банку банку, в Яку. Fakhivtsi до банку, щоб бути в віруситі, що здорова плата.

Вісь, принципи, я всі. Весь процес сплати книги за форматом PDF Z Ремонт автомобіля на веб-сайті Nashu в позику 1-2 KVVILINI.

Yakshcho у вас є Пантан, ви можете його поставити, люті форму Gigal Gallstock, щоб написати нам аркуш на info@krutilver.com.

Задні гальмівні колодки Skoda fabia 2

Система гальм на задніх колесах настільки по собі є двома типами: код коду дівчат. 1J0698451s та Lucas/TRW. Art. Оригінальні запчастини. JZW698451A. Хоча вони не однакові, і числа оригінальних прокладок різні, але з точки зору параметрів усі прокладки однакові. Всі прокладки використовуються в поєднанні з гальмівним димом діаметром 230 мм і 9 мм. Дані на блоках відображаються в таблиці:

Для цієї моделі автомобіль також надається окремо барабанні колодки для паркування гальма. Різні оригінали прокладок розміщуються залежно від гальмівної системи, але, незважаючи на різний код продукту, всі вони взаємозамінні.

Palders для Volkswagen Wold: 6Q0698525A та для TS Vag: 6Q0698525AX, 6R0698520X. Ширина прокладок. 40 мм, використовується в поєднанні з гальмівним димом з діаметром 200 мм і шириною 59 мм.

Оригінальні прокладки для барабанів інших виробників:

Змініть передні та задні гальмівні колодки на Skoda Fabia власними руками

Як і будь.які витратні матеріали, гальмівні колодки на будь.якому автомобілі повинні бути змінені з певною частотою кілометрів. Не обходить цей бізнес та Skoda Fabia 2. Заміна як переднього диска, так і задніх барабанів можна зробити самостійно, не контактуючи із сто. Ну, щоб зробити це правильно і не зіткнеться з певними труднощами та нюансами, фото та відеоінструкція цього процесу допоможуть.

Отже, завершивши кілька пунктів інструкцій, ви можете самостійно змінити ці витратні матеріали на автомобіль, як Skoda Fabia:

 • Заміна будь.яких прокладок починається з видалення колеса. Для цього вам потрібно закласти нашу Фабію і зняти її, не забуваючи викрити акцент після цього, оскільки трохи небезпечно працювати з машиною на Джек;
 • Відкривши капюшон, ми відкрутимо кришку на розширювальному резервуарі з гальмівною рідиною, якщо рівень рідини в ньому високий, вам потрібно трохи зняти його, для цього ви можете використовувати медичний шприц, наприклад, 20 кубів;
 • До нас є суппортер з гальмами. Щоб зняти його, вам потрібно спочатку послабити тиск прокладок на диск. Це робиться за допомогою викрутки. Ми вставляємо його в проміжок, як показано на фотографії, і відводимо його в бік.
 • Для того, щоб повністю видалити суппорт, вам потрібно відкрути два направляючі болти, які знаходяться зсередини, і закриті пильними пиляннями. Покладіть їх з викруткою і обережно витягніть їх. Далі, використовуючи шестикутник на 7 мм, ми спочатку відкрутимо нижню, а потім верхні болти.
 • Вийміть суппортер разом із передніми гальмівними колодками з диска. Тут потрібно бути обережними і не пошкодити шланг, не тягніть його і не закручуйте.
 • Ще один нюанс, на всіх Skoda Fabia 2.го покоління на лівому колесі, є датчик зносу, який з’єднується з роз’ємом. Він повинен бути відключений.
 • Знявши суппорт, ви можете витягнути з нього старі елементи та замінити новими, але до цього необхідно повністю натиснути циліндр. Це можна зробити за допомогою спеціальних пристроїв або взяття двох важелів.
 • Після цього ми поставимо нові замість старих передніх прокладок, звертаючи увагу на колір засувки, чорний. внутрішній, а прості. зовнішні.
 • Ми збираємо все у зворотному порядку.
 • Ми робимо те ж саме з іншого боку, після чого перевіряємо рівень рідини в резервуарі і, якщо він вийшов за межі допустимого, встановлюємо його в правих межах.
 • Ми їдемо за кермо і кілька разів притиснули гальма на педалі, що їх накачуємо.

Таким чином, замінюючи передні прокладки на виготовлену Skoda Fabia. Весь процес чітко показаний на відео.

Заміна задніх прокладок

Задні гальмівні прокладки на типі Skoda Fabia 2.го покоління. Тому процедура їх заміни буде дещо іншою.

 • Як описано в першій та другої точках вище, вийміть колесо і відкрутіть кришку резервуара рідиною. При необхідності вийміть частину рідини, щоб вона не виливала через верх.
 • Обов’язково вийміть машину з ручної роботи;
 • Зніміть барабан. Для цього відкрутіть гвинт T27 гвинтом, який утримує його. Після цього, через отвір для болтів за допомогою викрутки, ми натискаємо клини, що зменшить блоки, а сам барабан можна легко зняти.
 • Ми відкрили доступ до задніх блоків нашої Skoda Fabia. Щоб видалити їх, вам потрібно відключити кабель ручного ручка, розташований у нижній частині, а з боків є два тримачі. Власники видаляються, повернувши шайбу на 90 градусів, натисніть її пальцями і поверніть. Ми виймаємо шпильку і покладемо її на бік. Таким же чином ми робимо з другою.
 • Використовуючи викрутку, або щось подібне, розбавте гальмівні прокладки, щоб вони залишали канавки циліндрів і зняти їх.
 • Далі вам потрібно пам’ятати про розміщення всіх джерел та важелів, а ще краще подивитися на фотографію, щоб зібрати все в правильному порядку.
 • Ми збираємо все для нових елементів гальма. Перш за все, ми поклали спейсер праворуч і надягаємо на нього весну. Встановивши компенсатор зносу на самому мінімумі, ми підключаємо право до цього вузла. Покладіть пружину, потягнувши компенсатор зносу.
 • Ми перевертаємо всю конструкцію і встановлюємо два пружини, верхній контраст і нижній зменшення.
 • Ми кладемо гальмівні прокладки на його місце, починаючи з канавок циліндра, після чого ми їх знімаємо знизу.
 • Підключіть кабель ручного рукоятки! Якщо ви забудете, він не буде працювати. Встановіть барабан назад і покладіть на колесо. Заміна з одного боку зроблена. З іншого боку, ми робимо все так само.
 • Зрештою, не забудьте перевірити рідину в резервуарі, якщо це необхідно, вирівнюйте рівень у допустимі межі, додавши або осушувавши його. Ну, в самому кінці вам потрібно сісти за кермо і поставити пару разів на педаль, щоб накачати систему.

Таким чином, вдома ви самі можете зробити все це на своїй Skoda Fabia. Тут не потрібні особливі навички, лише розуміння процесу та бажання зробити все. Повна процедура заміни всіх чотирьох наборів займе близько двох годин, якщо ви не поспішаєте, і якщо ви це зробите вперше. Вдруге це може бути навіть швидшим і навіть простішим, оскільки шлях повністю відомий.

Частота цієї процедури як для Skoda Fabia, так і для будь.якого іншого автомобіля залежить від стилю водіння, водіння, якості матеріалів та багатьох інших факторів. Але ознаки того, що настав час, щоб зробити заміну, можуть подавати звуки у вигляді виступу та скрині, які виготовлені з коліс, або звук втираючого металу, що вказує на стирання накладок.

Заміна задніх гальмівних прокладок на Skoda Fabia

Коли ви закінчите читати цю статтю, ви дізнаєтесь, як змінити задні гальмівні колодки на Skoda Fabia. Поряд з цим, ви дізнаєтесь, які ознаки вказують на те, що їх потрібно змінити, і кілька порад щодо того, що робити, щоб полегшити роботу.

Ознаки того, що задні гальмівні прокладки зношені

При гальмуванні чути крик та скрипи.

Якщо вам доведеться витягнути ручний хід у крайньому положенні, і ніде не підтягнути його.

При гальмуванні брязкальця нагадує звук, коли метал натирає на метал. Це говорить про те, що гальмівні колодки були повністю стерті. Якщо ви не відразу змінюєте прокладки, вам все одно доведеться змінити гальмівні диски. Якщо цей звук знайшов вас на дорозі, і немає інструментів для заміни прокладок, краще зателефонуйте на буксирування, щоб він приводила вас до гаража.

Заміна задніх гальмівних прокладок на Skoda Fabia

Вийміть колесо і гальмувати барабан. Для цього знадобиться зірка T27, яка повинна відкрутити гвинт, що фіксує.

Відкрийте капюшон і відкрутіть кришку гальмівного рідкого резервуара.

Відключіть кабель ручної герметизації. Потім натисніть шайбу, поверніть її на 90 градусів і вийміть її. Після витягування шпильки. З другим ви робите те саме.

Розбавити прокладки, щоб вони залишали гальмівний циліндр, і видалили їх.

(Пам’ятайте, як виглядають прокладки).

Тепер подивіться на фотографію нижче, назва кожної частини вказується на те, що легше зібрати нові гальмівні прокладки.

Встановіть розпір на нові гальмівні прокладки.

Покладіть на неї весну.

Покладіть компенсатор зносу на мінімальну відстань і підключіть другий блок.

Встановіть пружину, яка тягне компенсатор зносу.

Тепер переверніть отриману конструкцію, щоб встановити вміст пружину.

Встановіть зменшувальну пружину.

Після цього покладіть гальмівні прокладки спочатку на гальмівний циліндр, а потім скочіть знизу.

Підключіть кабель ручної гвинта, встановіть барабан і покладіть колесо.

Після цього накачайте гальма.

Ради, які полегшують роботу

Щоб зняти барабан з маточини, торкніться його молотком через шматок дерева по колу, після розпилення перехрестя барабана маточиною wd-ko.

Так що наступна заміна прокладок, барабан легко відходить від маточини, обробляйте край матожита з мідними-графічними мастильними матеріалами.

Я не знайшов відповіді? Приходьте на наш форум і спілкуйтеся без реєстрації!!

Ви повинні увійти в систему, щоб опублікувати коментар.

Заміна задніх гальмівних колодків Skoda Fabia, що краще

Заміна задніх гальмівних прокладок на Skoda Fabia проводиться на пробігу щонайменше 100 тис. Км, але їх ресурс сильно залежить від багатьох факторів. Тим не менш, процес заміни не надто відрізняється від однієї операції на інших приводних машинах переднього колеса з механізмом гальмування барабанів, і тим більше, що вагові машини. Сьогодні ми розберемося, як видалити та замінити задні прокладки на Fabia на барабанні гальма, які прокладки краще купити та як регулювати ручний гальмо.

Регулювання заміни прокладок не призначається в жодному посібнику, оскільки кожен має різні прокладки, різний стиль водіння та різний стан гальмівного механізму

Виробник рекомендує змінювати задні прокладки кожні 100 тис. Км, проте, вам потрібно набагато частіше перевіряти їх стан. Коли змінюватись, залежить від стилю водіння, а також від багатьох моментів:

 • Агресивний стиль водіння зменшує ресурс прокладок майже половини;
 • Недобно-якісні тертя зношуються на 40-50 тис. Км;
 • Зношений гальмівний барабан їсть тертя на 50-60 тисяч км;
 • Невказане ручне гальмо також може призвести до прискореного зносу;
 • Збірка механізму гальмування не поширюється в технології жодним чином, а скорочує термін експлуатації блоків.

Скода Фабіа гальмівні колодки, що замінюють її власними руками

Не складно змінити задні гальмівні прокладки для Skoda Fabia, але варто знати кілька хитрощів, які зменшать роботу прокладок майже половини, щоб замінити стандартний набір інструментів, металеву щітку, а крім того, послідовний мастило для гальмівних механізмів. Робота повинна бути виконана на плоскому майданчику, а передні колеса фіксуються анти.витратами. Крім того, надзвичайно не рекомендується залишати машину на одному гнізді, краще страхувати себе підставкою, все відбувається. І все.таки ми переконаємось, що ручний гальмо буде випущений до кінця, а кабель не буде витягнутий. Якщо все готово, ми починаємо роботу. Ми відриваємо болти на задньому колесі, піднімаємо машину на гнізді і видалимо колесо. Далі ми дотримуємось інструкцій:

 • Ми отримуємо доступ до механізму гальмування. Доцільно очистити барабан металевою пензлем.
 • Щоб зняти барабан без проблем, необхідно зменшити прокладки. Більше того, це актуально, коли виробництво на робочій поверхні барабана становить більше 1-2 мм. Для цього ми беремо тонку викрутку і через отвір у барабані ми переміщуємо кінчик спейсера. Якщо цього не зроблено, демонтаж барабана може затягнути.
 • Тісто Т-30, вимкніть гвинти барабанного кріплення.
 • Вийміть барабан з маточини.
 • Ми починаємо розбирати механізм від верхньої пружини. Покладіть наконечник тонкою викруткою або використовуйте для цього стандартне колесо для колісних ковпачків. У нових автомобілях він знаходиться в стандартному наборі інструментів.
 • Вийміть пружину стяжки.
 • Ми передаємо опорну пластину панелі блоку, знімаємо пластину плоскогубістами, знімаємо пластину, а з іншого боку щита ми знімаємо стрижень механізму утримання. Ми робимо те ж саме з іншим блоком.
 • Ми підтримуємо довгу викрутку на ступиці і витягуємо нижній кінець блоку, знімаючи її зі зупинки. Ми робимо те ж саме з другим блоком.
 • Тепер ви можете зняти нижню пружину з колодки, краще зробити це з плоскогубцями з вузьким захопленням.
 • Вилучаємо верхні частини прокладок з канавок у поршнях зверху.
 • Зніміть передній блок разом із механізмом самоольія.
 • і ми відключаємо задній блок від кабелю ручного рукоятки.
 • Акуратно від’єднайте кінчик кабелю від важеля човна.
 • Тепер, використовуючи широку викрутку, вийміть пружину механізму вибору зазору.
 • Вийміть пружину.

Тепер ви можете очистити гальмівну панель, але ні в якому разі ви не можете використовувати бензин чи будь.яке інше паливо. Збірка механізму гальмування здійснюється у зворотному порядку.

Виберіть прокладки та відрегулюйте ручне гальмо на Skoda Fabia

Задні гальмівні прокладки на Skoda Fabia дуже широко показані на полицях. Це пов’язано з тим, що ті самі прокладки використовуються на багатьох інших моделях VAG

Після заміни прокладки вам потрібно переконатися, що вони сиділи на місці. Для цього підтягніть ручний хід, після чого ми інтенсивно натискаємо на гальмо кілька разів. Ми перевіряємо роботу механізму на ходу, якщо необхідно, витягуйте ручний хід 10.кабіновим ключем, як показано на фотографії.

Ручне гальмо повинно утримувати машину на схилі 23 °. У цьому випадку кількість клацань, поки задні колеса повністю не сповільнюються, не повинно перевищувати 6-8. Після регулювання ручного гальма до стрижня кабіни доцільно застосувати послідовну жир (літа 24 або подібне), щоб наступного разу, коли коригування було простіше.

Які колодки краще на Skoda Fabia

Сімейні задні прокладки мають VAG 6RU 698 525 та 1J0698525B Номер каталогу. коштувати близько 500 грівніас. Існує багато неорігінальних прокладок, які можуть бути і дешевшими, і дорожчими. За словами власників, найкращим вибором може бути набір прокладок на 03.0137-0268.2, TRW GS8526, Ferodo FSB408 або в крайніх випадках текст 91044700. Всі вони майже однакова ціна. У категорії найвищої якості користувачі виділяють прокладки Brembo S 85 511 (близько тисячі грівнії), а TRW GSK1512 приписується елітам, як їх оцінювали в 1600 Hryvnias. Вони виготовлені з легкого сплаву та тертя обкладинки композитного порцелянового матеріалу відповідно до виробника. Повний список найпопулярніших прокладок для задніх гальмівних механізмів Skoda Fabia. під спойлером.

Skoda Fabia Pads

Друге покоління Skoda Fabia було зроблено з кінця 2007 року до початку 2014 року. У більшій мірі модель зазнала зміни зовнішньої, внутрішньої частини та технічної компонента, залишалася незмінною. Зокрема, гальмівна система. Він представлений у класичному стилі: передній диск та прокладки типу заднього барабана.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка, розриву

Матеріал: метал, як основа та суміш тертя органічних компонентів. Керамічний тип прокладок на другому поколінні Skoda Fabia не встановлений. Тільки в рамках індивідуального порядку.

Оригінал на Skoda Fabia (1.2/1.4/1.6 літр)

За замовчуванням кожна секунда.генерація моделі Skoda Fabia оснащена оригінальними гальмівними блоками від Ate виробника.

Стаття (.) Стаття (.)

Skoda Fabia замінює (1.2/1.4/1.6 літр)

Стаття (.) Стаття (.)

Список не є вичерпним, наведений лише для вступних цілей. Перш ніж купувати витратні матеріали, перевірте сумісність моделі вашого автомобіля та статті каталогу деталі. Часто несумісність індексів загрожує завершенню ремонту, запобігання технічним засобам.

Які задні гальмівні прокладки можна поставити на Skoda Fabia (2 покоління)

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка, розриву

Задня гальмівна схема на Skoda Fabia 2 представлена ​​барабанними гальмівними блоками. Вони виконують дві функції: зупиняючи диск і при натисканні на педаль гальма та фіксація автомобіля при активізації важільного важеля паркування.

Оригінал на Skoda Fabia 2

Стаття (.) Стаття (.)

Skoda fabia 2 замінює

Стаття (.) Стаття (.)

Як самостійно замінити передні та задні колодки Skoda Fabia (2 покоління)

Процес незалежної заміни зовсім не складний. Працювати для кожного автомобіліста, наявність досвіду та спеціального обладнання не потрібно.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка, розриву

На підготовчій етапі перевірте наявність автомобільних інструментів, набір передніх гальмівних прокладок, рідин для видалення іржі, WD. 40 шарів, ганчірки.

 • Покладіть переднє колесо з гніздом, відкрутіть болти з джигсною, вийміть диск;
 • У розширювальному резервуарі основного гальмівного циліндра з шприцом / гумовою грушею ми викачаємо 100. 150 мл. рідина. Такий запас необхідний, щоб при стисненні робочого циліндра надлишок рідини не розливається на підлогу;
 • На задній частині ми відкрутимо два кріплення, знімаємо суппорт із сидіння;
 • Ми беремо його в бік, повісимо на мотузку;
 • Ми акуратно підбираємо накладки викруткою, знімаємо їх;
 • Ми здійснюємо дефект штангенциркуля, поворотний механізм (кулак). Ми звертаємо особливу увагу на гальмівний диск, якщо товщина менше 18.0 мм Ми замінюємо новий. Подальша експлуатація пов’язана з високим ризиком створення надзвичайної ситуації;
 • Встановіть нові прокладки, збирайте структуру у зворотному порядку.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка, розриву

У резервуарі для розширення ми додаємо відсутню кількість гальмівної рідини. Важливо, щоб рівень Pillbox. 4 не перевищував позначку “Mach”.

Заміна задніх гальмівних прокладок. Процес схожий на попередній:

 • Складіть заднє колесо, зафіксуйте передній ряд за допомогою взуття протилежних;
 • Ми відкрутимо болти клавішею циліндра, знімають диск;
 • Ми відкрутимо два кріплення, притискаючи металевий барабан до механізму концентратора;
 • Ми видаляємо притискні пружини, розкладний брусок, кабель ручного ручка, знімаємо прокладки;
 • Ми здійснюємо дефект, встановлюємо нові задні гальмівні колодки;
 • Зберіть структуру у зворотному порядку.

Труднощі виникали з встановленням елементів гальмівного ланцюга. перегляньте відео в Інтернеті, зверніться за допомогою до сотень фахівців. Згодом відповідність рекомендаціям, послідовність дій є подальшою профілактикою гальмівної системи через 30. 35 тисяч. км.