Заміна салонного фільтра DAEWOO Matiz

Правила вибору нового

Перш ніж поміняти салонний фільтруючий елемент, його потрібно правильно вибрати. Він повинен володіти потрібною гряземісткістю і необхідною ефективністю очищення. Крім того, він не повинен змінювати складчасту структуру або форму гофри, коли на нього потрапляє вода. Також зобов’язаний мати стійкість до моторного масла, пару палива і картерной газу, який потрапляє при дифузії або їзди. Він повинен володіти високою термічною стабільністю, як при русі, так і при зупинці.

Де знаходиться салонний фільтр в DAEWOO Matiz і як його замінити

Незважаючи на те, що тенденцією сучасного автомобілебудування є турбота про водія і пасажирів, і в багатьох, навіть бюджетних конфігураціях, варто кондиціонер, в малолітражці DAEWOO Matiz передбачений тільки салонний фільтр. Знаходиться він, як правило, в обігрівач або вентиляторі. Тому заміна салонного фільтра на DAEWOO Matiz. складна процедура.

Коли потрібно замінювати?

Заміна повітряного фільтра DAEWOO Matiz в автомобілі по керівництву до експлуатації повинна відбуватися кожні 20-40 тисяч кілометрів.

Салонный фильтр Daewoo Matiz спустя 4 месяца

У Росії здійснювати його заміну можна через 15-18 тисяч кілометрів. Але часто ознаки необхідності його заміни з’являються раніше. У цей момент знижується потужність движка, забруднюються вихлопні гази і збільшується споживання палива. Також на фільтруючому елементі з’являються пошкодження із забрудненнями.

Де знаходиться фільтр на DAEWOO Matiz?

Багато автовласників цікавляться, де стоїть фільтр DAEWOO Matiz. Слід відразу зазначити, що виробник його не встановлював. Всі пристрої. це саморобні конструкції. Часто розташовується він за бардачком, у ящика рукавички і вентиляційної решітки. Знайти саморобні конструкції нескладно, тому замінити їх можна самостійно, не звертаючись в автосервіс.

фільтра, daewoo, matiz

Покрокова інструкція зміни салонного фільтра

Щоб замінити салонний фільтр з кондиціонером або без нього, необхідно взяти новий фільтруючий елемент, викрутку, пилосос або ганчірку. Обов’язково постелити на автомобільні килимки поліетилен або ганчірки. Далі діяти за схемою. Покрокова інструкція зміни виглядає наступним чином:

 • Спочатку потрібно прибрати кришку бардачка, скориставшись викруткою.
 • Потім демонтувати задню стінку бардачка. Коли ця процедура буде виконана, буде виявлений контейнер з елементом, що фільтрує прямо над системою опалення.
 • Далі демонтувати замок контейнера і витягнути старий елемент. Після його вилучення, почистити або протерти простір від бруду з пилом. Це можна зробити пилососом або ганчіркою.
 • Встановити новий салонний фільтр і зібрати конструкцію в зворотному порядку.

Так, щоб замінити салонний фільтр без кондиціонера або з ним, буде потрібно 10 хвилин вільного часу. При точному проходженні інструкції і дотриманні правильної послідовності дій, навіть початківець власник автомобіля зможе впоратися з такою процедурою. Якщо при монтажі з’являться труднощі, завжди можна використовувати навчальне відео.

При заміні фільтруючого елемента, фахівці рекомендують уважно стежити, щоб були виконані наступні аспекти:

 • Він повинен впритул входити в контейнерну рамку. В іншому випадку, повітряні потоки почнуть руйнувати фільтр. Це призведе до того, що знизитися термін його придатності. До того ж, через це шкідливі речовини почнуть проникати всередину салону і отруювати водія з пасажиром.
 • Він не повинен промокати. Справа в його просочення. На його поверхню нанесено спеціальну речовину, яка перешкоджає проникненню бактерій всередину салону. Якщо на нього буде впливати волога, то розчин перестане діяти.
 • При заміні повинен бути встановлений новий фільтруючий елемент. Якщо змінити положення старого, повернувши іншою стороною, то скупчилася пил і бруд буде активно йти в салон і погіршувати здоров’я водія з пасажирами.

Також купувати салонний фільтр з усіма необхідними комплектуючими потрібно у перевірених продавців. Завдяки цій дії можна уникнути підробок з неякісними деталями. Через постійне перебування водія в машині, потрібно зробити так, щоб повітря, що надходить в салон, був чистим і всередину нього не надходили отруйні речовини.

В цілому, салонний фільтр в малолітражці DAEWOO Matiz потрібен для максимально комфортного перебування в салоні водія і пасажирів. З цієї причини необхідно дивитися за ним і ступенем його забруднення. Якщо при огляді було виявлено забруднення фільтра, рекомендується якомога швидше його замінити. Через несвоєчасну заміни, може забруднитися салон, вийти з ладу інший елемент кондиционерной системи. Виконувати зміну необхідно за представленою інструкції вище.

READ  На які газелі ставили 405 двигун

.

Куди встановлюється фільтруючий елемент, зморив на фото.

Вибираємо відповідний фільтр

Найчастіше для виготовлення, заміни або установки салонного фільтруючого елемента в Матізах використовується СФ від автомобілів Peugeot 607. Мова йде про пристрій з номером Wix Filters WP9171. Також можна вибрати фільтр від виробника Bosch, артикул 1987432399, Champion. CCF0048C. Для транспортних засобів з кондиціонером можна використовувати СФ від виробника Corteco, каталожний номер 21653148.

Як продовжити термін експлуатації салонного фільтра?

Салонний фільтр. це невід’ємна частина автомобіля. Він здійснює очищення повітря надходить в салон автомобіля. Самі фільтруючі елементи діляться на кілька типів. Кожен з яких виконує очистку повітря за певною методикою, яка відрізняє їх роботу один від одного.

Салонні фільтри ділиться на наступні типи:

 • паперовий (картонний);
 • вугільний (антибактеріальний). використовується в більшості автомобілів.

Перший тип для авто найдешевший. але і самий недовговічний. Навіть для такої невеликої моделі авто, заміна салонного фільтра на Матізе буде явно недостатньою. Повітря буде проникати в салон неочищеним вже на 2-3 місяць використання.

Другий тип дорожче, відповідає всім вимогам і має ряд переваг для авто:

 • кондиціонер в авто буде працювати без додаткового навантаження, повітряний потік стабільний і очищений;
 • скла в автомобілі не будуть пітніти, очищений повітряний потік не буде залишати розлучень, грубку і випарник кондиціонера не потрібно додатково очищати;
 • влітку, кондиціонер в авто повинен працювати при закритих вікнах. з якісним фільтром це можливо. При закритих вікнах опір автомобіля в дорозі не так високо.

Всі вугільні (антибактеріальні) салонні фільтри виконані на основі синтетичного матеріалу. Вони найкраще утримують структуру наповнювача і більш міцні.

При виборі фільтра для авто Matiz краще керуватися наступними характеристиками:

 • дивимося на коефіцієнт пропуску пилу: це важлива умова очищення надходить повітряного потоку в авто через кондиціонер в салон (кондиціонер схильний додаткового забруднення). прийнятний рівень від 8%! д (MISSING) про 10%! (MISSING) Все що вище. повітря буде недостатньо очищеним, велика ймовірність поломки кондиціонера;
 • матеріал. для автомобіля підійде тільки синтетичний (неткані матеріали);
 • здатність пропуску повітря. приблизно 20 куб м на годину, заміна салонного фільтра на DAEWOO Matiz або Nexia може обмежитися здатністю фільтра пропускати повітря до 10-15 куб м на годину.

повідомлення в цій темі

Дивимося малюнок і фото Відрізав 40 мм. Перепрошую за дрібний шрифт і нерівний малюнок моя перша робота Вийшло як то ось так Маленьку відрізану частину приклеюємо на те місце коли заслінка перебуває в положенні “салон”. Край зіткнення з другою половинкою не забуваємо проклеїти поролоном з зовнішнього боку, попередньо випустити 5 мм.

Ну це вже на Ваш розсуд. Фільтр нібито стоїть на місці відрізана заслінка теж встала на своє місце Вид зсередини Заслінка вільно гуляє не зачіпаючи фільтр.

етапи

Починається заміна з виготовлення очищає елементу потрібного розміру.

 • Спочатку відрізається бічний пластик. Тепер можна побачити внутрішню будову фільтра: між шарами нетканого волокна покладений шар активованого вугілля. Вся конструкція зібрана у вигляді гармошки для збільшення фільтрує поверхності.Внутреннее пристрій очищає розхідники
 • Далі вирізаємо фільтр шириною 10, 4 см.
 • Потім для зміцнення конструкції майбутнього виробу на обрізану частину за допомогою суперклею приклеюємо боковину потрібної дліни.Пріклеіваем суперклеєм пластикову боковину

Таким чином, вийшла заготовка розмірами 10,4х14,4 см. Для ущільнення з боків залишається по 0,3 см.

 • Далі з кожного боку приклеюємо самоклеїться у вигляді поролону.
 • Якщо є бажання, додатково можна приклеїти дверний ущільнювач, за допомогою якого фільтруючий елемент надійно буде зафіксований в місці установкі.С боків приклеюємо поролон і дверний ущільнювач
 • Тепер слід встановити виготовлений виріб.

  • В першу чергу знімаємо бардачок. Його утримують петлі у вигляді пістонів з засувками. Слід діяти акуратно, так як ці елементи дуже тендітні. Досить натиснути на петлі і можна виймати ящик.
  • Потім необхідно зняти гофру. Для цього потрібно стиснути її як гармошку і витягнути вніз.Отсоедіняем гофру від черепашки вентилятора
  • Перед установкою фільтра слід намочити ущільнювач, щоб він не рухався і не порвався, а також змочується місце, куди він буде вставлятися. Що очищає матеріал входить легко і плотно.Установленний новий очищающий елемент
  • Далі приєднується гофра і повертається на колишнє місце бардачок.

  Після заміни фільтруючого елемента в салоні, повітря стає набагато чистіше, крім того, відсутні неприємні запахи ззовні.

  У вас встановлений фільтр салону на DAEWOO Matiz?

  фільтра, daewoo, matiz

  Фотогалерея

  установка фільтра

  Першу частину інструкції по самостійному встановленню фільтруючого пристрою дивіться на відео (матеріал знятий і опублікований каналом Автоканал Vovka-62).

  Якщо ви вирішили зняти і змінити старий або встановити новий СФ, процес монтажу здійснюється так:

  READ  Заміна салонного фільтра Passat б7

  Салонный фильтр Daewoo Matiz

  • Демонтувати речовий ящик. Для зняття бардачка від’єднайте петлі, виконані у вигляді пістонів. Вони оснащуються засувками, тому їх теж потрібно демонтувати. При знятті дійте обережно, оскільки засувки виконані з пластмаси і вони тендітні. Натисніть на самі петлі і витягніть бардачок.
  • Після зняття бардачка ви побачите гофру, демонтуйте її. Стисніть цей елемент як гармошку і потягніть вниз. Так відкриється місце для монтажу салонного фільтра DAEWOO Matiz.
  • Перед установкою СФ трохи змочіть ущільнювальний елемент. Завдяки цьому він не порветься і не буде рухатися. Бажано обробити водою місце монтажу, зокрема, зіткнення ущільнювача з пластиком. Встановіть салонний фільтр в розмір отвору.
  • Закріпіть гофру і речовий ящик назад. Надійно зафіксуйте його, щоб він не скрипів під час руху.

  Чи можете ви зробити фільтр салону самостійно?

  Куди можна встановити фільтр салону

  Якщо ви змушені щодня добиратися на роботу в щільному міському потоці, час від часу застряє в пробках, вам не позаздриш, особливо влітку: пил і чад, сажа і найдрібніші частинки гуми при включеній кліматичній системі будуть неминуче потрапляти в салон, осідати на різних поверхнях і проникати у ваші легені. Дістанеться і системі вентиляції, і печі, і кондиціонеру, ресурс яких сильно скорочується через попадання на рухомі деталі всіляких забруднювачів. Вирішується проблема просто. установкою салонного фільтра, останні покоління яких мають в своєму складі активоване вугілля, що дозволяє фільтрувати не тільки тверді, але і летючі речовини, не дозволяючи проникнути в салон чадного газу і неприємних запахів.

  Чи є салонний фільтр в малолітражці Matiz, ми вже з’ясували, але тепер власникові цього симпатичного автомобіля хочеться дізнатися, як його встановити. Але спочатку потрібно знайти місце для його установки. З огляду на, що моторний відсік будь-якого сучасного автомобіля буквально напханий вузлами, агрегатами і деталями, може здатися, що в нашій крихітці пошуки відповідного місця приречені на провал. Але це не так. При детальному огляді простору в районі розташування обігрівача, вентилятора і повітропроводів перше, що спадає на думку. надто безкраї простори вентилятором, куди спокійно можна втиснути фільтр круглої форми.

  Але є і більш вдалий варіант: оскільки теплообмінник у машини відсутня, є досить вільного простору між гофрованим шлангом, що йде до воздуховоду, і черепашкою самого вентилятора. Ця ніша має розміри в районі 15х11 сантиметрів при глибині близько 5 сантиметрів. Фільтр салону Matiz без кондиціонера можна встановлювати сюди ж, оскільки в даному випадку теплообмінник тим більше відсутня.

  етапи

  Починається заміна з виготовлення очищає елементу потрібного розміру.

   Спочатку відрізається бічний пластик. Тепер можна побачити внутрішню будову фільтра: між шарами нетканого волокна покладений шар активованого вугілля. Вся конструкція зібрана у вигляді гармошки для збільшення поверхні, що фільтрує.

  Внутрішній устрій очищає розхідники

  • Далі вирізаємо фільтр шириною 10, 4 см.
  • Потім для зміцнення конструкції майбутнього виробу на обрізану частину за допомогою суперклею приклеюємо боковину потрібної довжини.

  Приклеюємо суперклеєм пластикову боковину

  Таким чином, вийшла заготовка розмірами 10,4х14,4 см. Для ущільнення з боків залишається по 0,3 см.

 • Далі з кожного боку приклеюємо самоклеїться у вигляді поролону.
 • Якщо є бажання, додатково можна приклеїти дверний ущільнювач, за допомогою якого фільтруючий елемент надійно буде зафіксований в місці установки.
 • фільтра, daewoo, matiz

  З боків приклеюємо поролон і дверний ущільнювач

  Тепер слід встановити виготовлений виріб.

  • В першу чергу знімаємо бардачок. Його утримують петлі у вигляді пістонів з засувками. Слід діяти акуратно, так як ці елементи дуже тендітні. Досить натиснути на петлі і можна виймати ящик.
  • Потім необхідно зняти гофру. Для цього потрібно стиснути її як гармошку і витягнути вниз.

  Від’єднуємо гофру від черепашки вентилятора Перед установкою фільтра слід намочити ущільнювач, щоб він не рухався і не порвався, а також змочується місце, куди він буде вставлятися. Що очищає матеріал входить легко і щільно.

  .

  До уда встановлюється фільтруючий елемент, зморив на фото.

  Алгоритм дій по створенню

  Розглянемо самостійний процес виготовлення СФ з використанням фільтра від Peugeot 607:

  • Відрізаємо бічну пластмасову сторону від пристрою. Це дозволить побачити внутрішню частину фільтруючого елемента. Зсередини розташований шар активованого вугілля, що виконує функцію очищення. Щоб збільшити очисну поверхню, пристрій розроблений таким чином виконана у вигляді гармошки.
  • На наступному етапі вирізаємо сам фільтруючий елемент. Ширина вироби повинна скласти 10.4 см.
  • Після цього для фіксації пристрою приклейте бічну частину. Важливо дотримати розміри відповідної довжини. Для фіксації використовуємо суперклей. Так у вас на руках буде заготовка, габарити якої складуть 10.414.4 см. Цей розмір трохи менше необхідного, але з боків буде ще встановлений ущільнювач.
  • В якості ущільнювача використовуєте поролон. Його необхідно додати на кожну сторону. Якщо матеріал самоклеящийся, то він фіксується без проблем. Або використовуйте суперклей. При необхідності можна додатково проклеїти з боків шар дверного ущільнювача. Це дозволить краще зафіксувати салонний фільтр в посадковому місці DAEWOO Matiz.
  READ  Заміна фільтра тонкого очищення палива Priora

  Алгоритм дій по створенню

  Розглянемо самостійний процес виготовлення СФ з використанням фільтра від Peugeot 607:

  • Відрізаємо бічну пластмасову сторону від пристрою. Це дозволить побачити внутрішню частину фільтруючого елемента. Зсередини розташований шар активованого вугілля, що виконує функцію очищення. Щоб збільшити очисну поверхню, пристрій розроблений таким чином виконана у вигляді гармошки.
  • На наступному етапі вирізаємо сам фільтруючий елемент. Ширина вироби повинна скласти 10.4 см.
  • Після цього для фіксації пристрою приклейте бічну частину. Важливо дотримати розміри відповідної довжини. Для фіксації використовуємо суперклей. Так у вас на руках буде заготовка, габарити якої складуть 10.414.4 см. Цей розмір трохи менше необхідного, але з боків буде ще встановлений ущільнювач.
  • В якості ущільнювача використовуєте поролон. Його необхідно додати на кожну сторону. Якщо матеріал самоклеящийся, то він фіксується без проблем. Або використовуйте суперклей. При необхідності можна додатково проклеїти з боків шар дверного ущільнювача. Це дозволить краще зафіксувати салонний фільтр в посадковому місці DAEWOO Matiz.

  Правила вибору нового

  Перш ніж поміняти салонний фільтруючий елемент, його потрібно правильно вибрати. Він повинен володіти потрібною гряземісткістю і необхідною ефективністю очищення. Крім того, він не повинен змінювати складчасту структуру або форму гофри, коли на нього потрапляє вода. Також зобов’язаний мати стійкість до моторного масла, пару палива і картерной газу, який потрапляє при дифузії або їзди. Він повинен володіти високою термічною стабільністю, як при русі, так і при зупинці.

  Де повинен знаходитися фільтр салону?

  СФ в автомобілі призначений для того, щоб фільтрувати що надходить повітря від пилу, бруду і вихлопних газів інших транспортних засобів. Перш ніж зробити заміну, треба знати, де знаходиться салонний фільтр і чи є він в принципі. У більшості автомобілів його монтують в спеціально призначений для цього роз’єм. А в DAEWOO Matiz виробник вирішив не встановлювати повітряний фільтр і навіть не передбачив для нього місце. Якщо ви вирішили ставити СФ самостійно, треба знати, де його розташовувати.

  На практиці недоцільно виконувати установку очищувача повітря округлої форми в DAEWOO Matiz в районі вентилюючого пристрою. В результаті того, що інженери автомобільного концерну що не встановили теплообмінник, є непогане місце для СФ. Його можна розташувати між гофрой і так званої черепашкою вентилятора. Тут передбачено спеціальне прямокутне простір. Якщо ви визначилися, де буде встановлений фільтр, то виміряйте розміри отвору. Вони повинні скласти 15115 см.

  Куди можна встановити фільтр салону

  Якщо ви змушені щодня добиратися на роботу в щільному міському потоці, час від часу застряє в пробках, вам не позаздриш, особливо влітку: пил і чад, сажа і найдрібніші частинки гуми при включеній кліматичній системі будуть неминуче потрапляти в салон, осідати на різних поверхнях і проникати у ваші легені. Дістанеться і системі вентиляції, і печі, і кондиціонеру, ресурс яких сильно скорочується через попадання на рухомі деталі всіляких забруднювачів. Вирішується проблема просто. установкою салонного фільтра, останні покоління яких мають в своєму складі активоване вугілля, що дозволяє фільтрувати не тільки тверді, але і летючі речовини, не дозволяючи проникнути в салон чадного газу і неприємних запахів.

  Чи є салонний фільтр в малолітражці Matiz, ми вже з’ясували, але тепер власникові цього симпатичного автомобіля хочеться дізнатися, як його встановити. Але спочатку потрібно знайти місце для його установки. З огляду на, що моторний відсік будь-якого сучасного автомобіля буквально напханий вузлами, агрегатами і деталями, може здатися, що в нашій крихітці пошуки відповідного місця приречені на провал. Але це не так. При детальному огляді простору в районі розташування обігрівача, вентилятора і повітропроводів перше, що спадає на думку. надто безкраї простори вентилятором, куди спокійно можна втиснути фільтр круглої форми.

  Але є і більш вдалий варіант: оскільки теплообмінник у машини відсутня, є досить вільного простору між гофрованим шлангом, що йде до воздуховоду, і черепашкою самого вентилятора. Ця ніша має розміри в районі 15х11 сантиметрів при глибині близько 5 сантиметрів. Фільтр салону Matiz без кондиціонера можна встановлювати сюди ж, оскільки в даному випадку теплообмінник тим більше відсутня.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS