Заміна салонного фільтра Фрілендер 2

Коли міняти фільтр?

Тоді виникає питання. а коли ж треба міняти і як часто фільтр салону на Land Rover Фрілендер 2 відповідь, простий. коли він стане брудним!

А для цього ми пропонуємо вашій увазі короткий посібник у вигляді відеоролика і окремих покрокових інструкцій по самостійній заміні фільтра салону на Вашому Фрілендер 2.

І коли ви навчитеся це робити. то ви як власник Фрілендер 2 самі зможете контролювати забрудненість свого салонного фільтра на Фрілендер 2. І якщо при перевірці (інспектуванні) фільтр салону на Вашому Фрілендер 2 буде чистим. то ви його встановите назад, якщо немає, то замініть фільтр салону від Фрілендер 2 на новий.

Де знаходиться фільтр?

Салонний фільтр в Land Rover Freelander 2 розташований в районі бардачка з боку переднього пасажирського сидіння. Щоб дістатися до нього, доведеться трохи постаратися, але заміна цілком здійсненна своїми руками. Тому при виникненні проблеми з роботою салонного фільтра зовсім не обов’язково звертатися за допомогою фахівців на станцію технічного обслуговування.

фільтра, фрілендер

Оригінальний салонний фільтр на Land Rover Freelander 2 коштує приблизно 2000 рублів. Артикул деталі: LR005816. Також при заміні можна використовувати аналоги салонного фільтра. Найбільш популярні з них представлені в таблиці.

Компанія-виробник Артикул Вартість, в рублях
SAT STLR019192 150
Britpart LR056138 1400
Filtron K1237 1400
MANN-FILTER CUK2733 1500
Lynx LAC1118C 750

Як поміняти фільтр?

Як вже було зазначено, виконати заміну салонного фільтра можна буквально в «домашніх умовах». Процедура не відрізняється підвищеною складністю.

Послідовність дій має на увазі виконання перерахованих нижче кроків:

 • В першу чергу, потрібно відкрити бардачок автомобіля і демонтувати його. Зробити це можна за допомогою викрутки, так як кріплення бардачка здійснюється за допомогою використання фіксаторів.
 • Далі буде потрібно прибрати кришку, яка приховує доступ до салонному фільтру. Фільтруючий елемент знаходиться за нею, і як тільки кришка буде демонтована, можна буде приступити до повноцінної заміни.
 • Перед демонтажем використаного салонного фільтра рекомендується постелити на килимки автомобіля непотрібну ганчірку або целофанові пакети. Справа в тому, що в процесі вилучення з фільтра може посипатися скупчилася бруд, і якщо вчасно не передбачити цей момент, доведеться витрачати час на очищення салону.
 • Коли підготовчі роботи будуть виконані, можна приступати до демонтажу салонного фільтра. Дія просте. потрібно просто дістати використану деталь, очистити простір, що звільнився від пилу і встановити новий фільтр.

Остаточним дією стане зворотна зборка розібраної конструкції. Після цього необхідно перевірити працездатність системи кондиціонування. Якщо в процесі запуску системи в салоні не з’явився неприємний запах, значить, установка була виконана правильно. В іншому випадку рекомендується звернути на СТО. Також ознайомитися з заміною салонного фільтра можна, переглянувши відповідні відео в Інтернеті.

В результаті слід сказати, що перевіряти стан фільтра слід під час кожного технічного огляду, а також тоді, коли здійснюється заміна масла. Якщо враховувати ці моменти, Land Rover Freelander 2 прослужить довгий час без суттєвого ремонту.

На Land Rover Фрілендер 2 одним з важливих заходів, що входять до регламенту кожного технічного обслуговування. є заміна повітряного фільтра салону. Або його ще називають салонний фільтр на Фрілендер2, або просто фільтр салону Фрілендер 2. У технічній документації даний фільтр за назвою ще вживається як проти пилкової фільтр. який організаційно входить в систему управління кліматом на Land Rover Фрілендер 2.

Оригінальний або неоригінальний фільтр салону на Фрілендер 2.

Всі знають, що на ринку запчастин і витратних матеріалів на Фрілендер 2 пропонується багато неоригінальних аналогів. У тому числі і фільтра салону на Land Rover Фрілендер 2 які значно дешевше оригінальних фільтрів салону. Насправді думок багато, і на ринку існує досить багато цілком якісних аналогів фільтра салону. Головне, що всі власники Фрілендер 2 повинні чітко розуміти. що перша і головна функція салонного фільтра на Фрілендер 2. в аналогії з пилосос. стримувати механічні домішки від попадання в салон, повітроводи, в сам радіатор кондиціонера й грубки системи клімат контролю Фрілендер 2, і на мотор вентилятора. Саме з-за наявності пилу в системі повітропроводів. призводить до швидкого виведення з ладу підшипника вала вентилятора електромотора системи клімату. А так же швидко забиваються всі радіатори і тим самим порушується повноцінний теплообмін. Тому при покупці неоригінальних фільтра салону на Фрілендер 2 зробіть його візуальний огляд, якість паперу, правильні геометричні розміри. Пам’ятайте, що якщо фільтр салону на Фрілендер 2 буде не щільно прилягати на посадочні місця. то він через щілини буде пропускати все сміття в систему і на електромотор вентилятора обдування системи клімату.

Крім якості паперу і правильних геометричних розмірів. важливо щоб у салонного фільтра була відповідна просочення цього паперу. правильніше фільтрує. На оригінальних фільтрах використовується вугільне напилення.яке поглинає в себе вологу і шкідливі домішки.

Сказати по правді особливих застережень по установці неоригінального фільтра салону на Фрілендер 2 у нас немає, і тому з метою очевидною економії можна без особливої ​​боязні на Фрілендер 2 ставити і не оригінальний фільтр салону. Але тим не менше треба віддати належне інженерам Land Rover, які постійно моніторять всі можливі недоліки, що подаються у вигляді зворотного зв’язку в штаб-квартиру аналізу відмов і доопрацювань. І все оригінальні запчастини постійно вдосконалюються, по номенклатурі поставляються під новим номером, а під старим номером вилучаються з обігу як менш надійні і якісні. Ну і контроль якості, і перевірка теж відбувається під керівництвом компанії Land Rover, так як це в їхніх інтересах. Тому думайте самі.

Як визначити поломку?

Перш, ніж говорити про заміну, варто розібратися з ознаками, що вказують на вихід салонного фільтра з ладу. Серед них найбільш поширеними є:

 • Погіршення роботи режиму клімат-контролю. Пил, що потрапляє всередину салону, перешкоджає нормальній роботі системи кондиціонування, і в результаті необхідну кількість повітря, яке повинно надходити в систему, зменшується. В результаті кондиціонер перестає справлятися з поставленим завданням.
 • Поява неприємного запаху в салоні. Пов’язано це з тим, що крім пилу, всередину автомобіля також починають проникати токсичні речовини і шкідливі гази.
 • запотівання скла.

Все це буквально сигналізує про необхідність проведення заміни салонного фільтра. Ігнорування перерахованих вище ознак призведе до поломки інших пристроїв і елементів системи кондиціонування. В результаті автовласникові не уникнути звернення на СТО і дорогого ремонту.

Регламент по заміні фільтра салону на Фрілендер 2

Перш давайте нагадаємо про діючі регламенти по заміні фільтра салону на Фрілендер 2, які передбачає сам завод виробник для Російського ринку. Як на моделях до 2012 року випуску, так і з 2012 року випуску. регламент по пробігу передбачений кожні 12000 км і 13000 км відповідно. Тобто фільтр салону на Land Rover Фрілендер 2 треба міняти кожне ТО. Але даний регламент є середньостатистичним, і важливо кожному власнику розуміти. що його реальний стан (забрудненість) визначається візуальним оглядом, і забруднюється фільтр салону на Фрілендер 2 цієї статті не від тимчасового чинника і чинника пробігу, а від конкретної запиленості тієї місцевості в умовах якої експлуатується Фрілендер 2. Сервісна практика показала, що навіть незначний пробіг на Фрілендер 2. такий як 30-50 км по запиленій місцевості, або грунтовій дорозі сприяє повного забруднення салонного фільтра. Ну і повітряного двигуна аналогічно.

Як би там не було, але фільтр салону на Фрілендер 2 міняти треба, і актуальність заміни фільтра салону на Фрілендер 2 досить очевидна для кожного власника Фріленедр2. У той же самий час слід зазначити, що без особливих зусиль це може зробити сам власник Фрілендер 2, і своїми силами зробити заміну салонного фільтра на своєму Фрілендер 2.

заміна фільтра

Незважаючи на те, що з першого погляду заміна салонного фільтра на Land Rover Фрілендер 2 здається незручною, насправді процедура не займе багато часу. Власнику авто буде потрібно відкрутити лише пару шурупів і виконати 3-4 дії. Тривалість установки нового салонного фільтра становить від 10 до 15 хвилин.

Freelander 2 фільтр салону

Салонний фільтр. це унікальна деталь в системі кондиціонування, яка виступає в якості перешкоди для пилу, шкідливих і токсичних речовин, які намагаються проникнути в салон в процесі експлуатації автомобіля. Деталь невелика, але приносить істотну користь, так як з її допомогою водії і пасажири, що знаходяться в машині, відчувають себе максимально комфортно.

Салонний фільтр рекомендується регулярно міняти після проходження транспортним засобом певного пробігу. У випадку з Land Rover Freelander 2 стандартний термін служби складає 10-15 тис. Км пробігу. Детальніше про те, як здійснити установку нового фільтра, буде розказано в даній статті.

Заміна салонного фільтра Land Rover Фрілендер 2

Автомобілі Land Rover модельного ряду Freelander оснащені хорошою кліматичною системою, що забезпечує комфортне перебування всіх пасажирів і водія в позашляховику в різні пори року. Фільтр салону Фрілендер 2, відповідає за якість що подається повітряного потоку в салон машини. Як часто його слід міняти і для чого потрібно звертатися в сервіс LR, а не виконувати цю процедуру своїми руками дізнаємося нижче.

Регламент заміни фільтра салону

Інструкція до британським позашляховиками Land Rover наказує виконувати заміну салонного фільтра в автомобілях Фрілендер 2 кожні 12000-13000 км пробігу, що збігається зі звичайним ТО, коли змінюються масло двигуна і масляний фільтр. Паперовий очисний елемент є єдиною перешкодою, що стоїть між зовнішнім повітрям і салоном машини. Від нього свіжий повітряний потік по каналах розподіляється на лобове скло, області перегляду бічних дзеркал, ноги і обличчя, до другого ряду сидінь. Піч і кондиціонер Фрілендер 2 поширюють повітря таким же шляхом.

Через регулярної пилу і пилку на дорозі паперовий блок поступово засмічується. Це призводить до того, що водій і пасажири Фрілендер 2 почнуть чхати, а поверхні всередині автомобіля швидше покриватися пилом. При ще більшому запустінні ситуації подача тепла або прохолоди буде ускладнюватися. Намоклий салонний фільтр (довго тримається густий туман, потрапила вода з-під моторного відсіку) служить хорошим місцем для розмноження бактерій, тому в салоні з’являється затхлий запах. Таке середовище провокує загострення алергії. Заміна салонного фільтра Фрілендер 2 повністю усуває ці негативні фактори і відновлює Comfort всередині Land Ровера.

Але заміна може здійснюватися не тільки за регламентом під час чергового технічного обслуговування. Якщо на Freelander 2 довго їздили по курній дорозі (грунтовка, узбіччя, катання поруч з полями під час збирання зернових), то очисний елемент може забитися набагато раніше, тому потрібна перевірка візуальним оглядом після такого середовища експлуатації. Зробити це можна в технічному центрі Land Rover «Сервіс Парк».

Заміна салонного фільтра Freelander в сертифікованому сервісі

Хоча процес заміни салонного фільтра Freelander 2 не самий складний, краще довіряти таку роботу професіоналам, які добре знають розташування очисного елемента і спосіб кріплення деталі. Це вбереже вузол від випадкового пошкодження, скоротить час операції і забезпечить правильну роботу нового Антипилові бар’єру.

Фрилендер 2 L359 | Салонный фильтр | Как заменить своими руками | Сервис Ленд Ровер LRBRO

Щоб замінити фільтр салону Land Rover Freelander 2 майстер виконає такі завдання:

 • Розкриє передні праві двері.
 • демонтує бардачок.
 • Зніме кришку запобіжного блоку, щоб вона не заважала.
 • Засунеться черзі кожну з трьох засувок кришки фільтра.
 • Звільнить цю деталь на накидних петлях з зацепной гаків.
 • Чи витягне фільтр назовні.

На оригінальному фільтрі будуть написи і язичок для зручного обхвату рукою. Аналогічний новий забезпечений покажчиком напряму, що допоможе правильному встановленні в корпус. Але досвідчений майстер знає без перекладу написів з англійської, що темною стороною блок ставлять до кабіни, а світлої до моторного відсіку. Якщо Land Rover випущений після 2013 р, то блок запобіжників закритий додатковими пластинами з металу і пластика, які теж демонтуються для зручності виконання операції.

Провівши процедуру в сервісі можна бути впевненим в оригінальності видаткової деталі і грамотній установці. Це забезпечить комфортне перебування в салоні автомобіля водія і пасажирів.

Заміна салонного фільтра на Фрілендер 2

Land Rover Фрілендер 2 являє собою дорогий і комфортабельний автомобіль, тому для продовження терміну його безаварійної служби, необхідно дотримуватися деяких умов. Важливою умовою вважається своєчасна заміна салонного фільтра Freelander 2. Цей елемент можна вважати найважливішим елементом системи управління кліматом в салоні.

Правильна заміна салонного фільтра Freelander 2 включає в себе виконання певного регламенту. На даному автомобілі, заміна фільтра здійснюється через кожні 12 000-13 000 кілометрів пробігу, але існують ще певні чинники, які можуть скоротити термін заміни. Для того щоб своєчасно виконати заміну фільтру необхідна регулярна діагностика автомобіля, яку найкраще виконати в нашому сервісному центрі.

Фахівці правильно оцінять наступні характеристики:

 • Реальна забрудненість деталей
 • Пробіг автомобіля
 • Рівень запиленості даної місцевості

Професійна заміна салонного фільтра Фрілендер 2. запорука безаварійної роботи автомобіля протягом тривалого часу. Своєчасна заміна фільтра, при експлуатації автомобіля в зимовий час, дозволить завжди підтримувати в салоні комфортні умови для водія і пасажирів, оскільки фільтр, забитий пилом, помітно знижує якість роботи опалювальної системи.

Своєчасна заміна салонного фільтра Фрілендер 2 в літній період, дозволяє уникнути порушень в роботі кондиціонера. Крім того забруднене фільтр, при наявності вологи, є відмінною середовищем для розвитку мікроорганізмів. Вони можуть накопичуватися:

 • На декоративної решітці кондиціонера
 • На повітроводах системи клімат-контролю
 • На інших місцях салону

Забруднене фільтр може стати причиною алергічних реакцій у водія і пасажирів автомобіля, крім того такий фільтр видає неприємний запах. Щоб усунути можливі проблеми, необхідно звернутися в сервісну службу для заміни салонного фільтра.

Land Rover Freelander 2: тонкощі заміни паливного фільтра

Для Land Rover Фрілендер 2, заміна паливного фільтра, являє.

Заміна паливного фільтра на Range Ровере

Але одна з найбільш часто зустрічаються. це засмічення.

Заміна повітряного фільтра Freelander 2

Фільтр забезпечує подачу чистого повітря, який потрібно.

Заміна фільтра салону Freelander 2

Land Rover Freelander 2 можна цілком назвати повноцінним позашляховиком завдяки своїм габаритам. Проте, на відміну від своїх попередників, автомобілі третього покоління отримали масивну зовнішність, а також дуже велику решітку радіатора. Машина має високий рівень оснащеності салону, а також відмінно підходить для їзди в умовах суворої погоди. Вона завоювала певну популярність багато в чому завдяки тому, що Freelander 2 першим почав застосовувати «інтелектуальні» технології.

Якщо спочатку шанувальники трохи сумнівалися в тому, що автомобіль буде мати гарну прохідністю, то тепер від цих сумнівів не залишилося і сліду. Все тому, що модель відійшла від традицій і запустила електронну систему управління трансмісією. Модель забезпечує максимальний Comfort при пересуванні по поганій дорозі і дивує витривалістю і швидкістю на рівному асфальті. Тут уже були усунені багато недоліків, а значить, позашляховик можна вважати надійним. Але як будь-який автомобіль, а тим більше настільки оснащений, він вимагає уваги до себе і хорошого сервісного обслуговування. Своєчасна заміна фільтра салону відноситься до такого обслуговування.

Як потрібно вибирати фільтр

Різновидів фільтруючих елементів зараз достатнього багато, тому необхідно враховувати технічні характеристики саме вашої моделі, умови роботи очищувача, а також ступені очищення. Але найважливіше. це те, наскільки фільтр дозволяє зберігати здоров’я водія та пасажирів. Значну частину часу життя люди проводять в автомобілях, і системи очищення повітря повинні справлятися з даними навантаженнями. Відзначимо, що при виборі повітряних елементів, автомобілісти орієнтуються, перш за все, на те, щоб він відповідав останнім тенденціям, тобто був дуже сучасним, добре очищав повітря, але при цьому його доводилося якомога рідше міняти.

Як визначити стан повітряного елемента?

Є кілька ознак, за якими можна зрозуміти, що пора здійснити заміну салонного фільтра Freelander 2:

 • У літню пору погане охолодження автомобіля, тобто погано працює режим клімат-контролю. Це відбувається через те, що пил викликає частку опору, і кількість повітря зменшується. Відповідно, кондиціонер зі своїм завданням практично не справляється.
 • А ось в зимовий час причина може бути схожою, тільки вже протилежною. Клімат-контроль не справляється з функцією опалення.
 • З’являється неприємний запах в салоні
 • запотівають скла.

Незважаючи на те, що поломка очисного елемента не є настільки серйозною, все одно необхідно стежити за тим, щоб він був працездатним. Якщо вчасно здійснювати заміну очисних елементів, в повітря не потраплятимуть дрібнодисперсні частинки, крім того, істотно буде зменшено навантаження на кондиціонер.

Як міняти повітряний фільтр

Зміну пристрою можна здійснювати в «домашніх умовах», оскільки це абсолютно нескладна процедура. Для цього необхідно виконати кілька простих дій:

 • Відкрити бардачок, а потім зняти його з фіксаторів;
 • Прибрати кришку, безпосередньо за якою і знаходиться салонний фільтр;

Замена фильтра салона на Ленд РоверФрилендер 2 (Freelander 2) своими руками

 • На наступному етапі знімається кришка безпосередньо з самого фільтруючого елемента;
 • Дістати забруднене і встановити новий.
 • Поставити на місце кришку і закріпити бардачок на своєму місці.

При черговому техобслуговуванні завжди міняйте фільтр. Але якщо у вас все-таки є сумніви в його працездатності, перевіряйте самостійно його стан при кожній зміні масла. В такому випадку автомобіль ще довго зможе обходитися без ремонту.

Як правильно замінити салонний фільтр?

Щоб замінити фільтруючий елемент, до процедури необхідно ретельно підготуватися. Для початку зібрати необхідний інструмент і матеріали у вигляді:

 • Викруток (шліцьових і хрестоподібних);
 • Салонного фільтра (бажано придбати оригінал);
 • рукавичок;
 • Чистого дрантя;
 • Пилососа або компресора.

Правила техніки безпеки:

 • Процедуру необхідно здійснювати при відсутності захворювань з дихальними шляхами і алергії;
 • Заміну здійснювати акуратно, щоб уникнути поломок фіксаторів, кліпс і кріплень;
 • Використовувати рукавички, щоб шкідливі речовини не потрапляли на шкіру.

Land Rover Фрілендер: інструкція заміни салонного фільтра

Салонний фільтр необхідний в автомобілі для запобігання попадання в салон пилу, пилку, диму і деяких бактерій. Крім цього, він служить для зменшення відкладень на лобовому і бічному склі.

Салонний фільтр виглядає як невеликий прямокутний пристрій. Усередині нього є матеріал, який здатний абсорбувати шкідливі частинки. Встановити цю деталь можна як власними руками, так і звернутися до професіоналів. Нижче буде розглянуто перший варіант, для якого додається інструкція.

Періодичність заміни салонного фільтра в Land Ровере Фрілендер

Для російського ринку завод виробник Land Ровера Фрілендер має особливі правила по заміні салонного фільтра. У моделях, випущених до 2012 року, витратні матеріали необхідно міняти кожні 12 000 км пробігу. В автомобілях, які були випущені після 2012 року, такі витратні деталі міняються орієнтовно раз в 13 000 км.

Ознаки необхідності заміни салонного фільтра:

 • Швидке запотівання бічних і переднього скла під час підвищеної вологості навколишнього середовища;
 • Неприємний / гнильний запах при закритті всіх вікон.

Подібні симптоми можуть з’явитися одночасно або індивідуально. У першому варіанті швидкості системи вентиляції не вистачає для надходження свіжого повітря в салон. В результаті вікна запотівають.

Другий випадок передбачає забруднення фільтра за рахунок розмноження бактерій. Через розташування настановного місця при підвищеній вологості і відсутності ультрафіолетових променів бактерії швидко розмножуються. У цьому випадку здійснюється негайна заміна салонного фільтра в Фрілендер 2.

Сучасні фільтруючі елементи відрізняються ціновим діапазоном і використанням матеріалів для швидкої і оптимальної очищення повітря.

Сьогодні фільтри діляться на два типи:

 • протипилові;
 • вугільні.

Перший варіант оптимально очищає повітря від пилу, сажі та пилку. Його недоліком є ​​те, що він пропускає шкідливі для здоров’я людини хімічні сполуки. Такі, як правило, присутні у вихлопних газах. При використанні простого навіть якісного розхідники запах гару і раніше буде присутній в салоні транспортного засобу.

Вугільні фільтри крім основної роботи пристрою здатні вловити шкідливі речовини, які формуються з вихлопних газів. Вони значно позбавляє салон транспортного засобу від запаху.

Назва компаній, які виготовляють якісні салонні фільтри:

 • Bosch;
 • Corteco;
 • AMD;
 • Fram;
 • Denso і інші.

етап перший

Перш ніж почати процедуру, слід зауважити, що салонний фільтр знаходиться під бардачком.

Покрокова інструкція розбирання:

 • Відкрити передні пасажирські двері.
 • Відкрити бардачок. притиснути фіксатори.
 • Демонтувати кришку, за якою знаходиться старий фільтруючий елемент.
 • Дістати старий расходник, розташований в Land Rover Freelander.

етап другий

Очищення коробка і покрокова інструкція збірки:

 • Щоб очистити коробку, можна використовувати пилосос або компресор.
 • Потім використовувати вологу дрантя. Протерти все від пилу.
 • Встановити новий фільтруючий елемент.
 • Встановити все в зворотній послідовності.
 • Перевірити ефективну працездатність системи вентиляції.

Процес заміни салонного фільтра на Фрілендер 2 бензин завершено. Він займає від 5 до 15 хвилин, в залежності від досвідченості автовласника.

Правильна заміна салонного фільтра Freelander 2: нюанси роботи

Тим, у чиєму розпорядженні знаходиться така машина, слід пам’ятати про встановлений регламент. На даному транспортному засобі необхідно проводити заміну фільтра через кожні 12 000-13 000 км пробігу. Однак не варто забувати про усереднені значеннях, що надаються інструкцією. Саме тому кожен власник британської іномарки повинен відслідковувати стан свого авто. Оптимально звернутися за діагностикою до наших експертів.

Тільки професіонали можуть:

 • реально оцінити забрудненість деталі;
 • врахувати фактор пробігу;
 • взяти до уваги тимчасової критерій;
 • оцінити запиленість конкретної місцевості.

Професійна заміна салонного фільтра Фрілендер 2. запорука справність транспортного засобу та його безпроблемного функціонування. Висококваліфіковані механіки з великим стажем роботи з легкістю зроблять роботу, зробивши все акуратно і грамотно.

Чому так важливо своєчасно провести заміну антіпильцевого фрагмента? Саме дана комплектує деталь забезпечує відмінну пропускну здатність повітря. Це відповідає за Comfort не тільки водія, але і кожного пасажира Land Rover Freelander 2 покоління. Крім того, в зимовий період чистий фільтр допоможе в забезпеченні салону теплом. Якщо фільтр сильно забруднений, він не здатний пропустити достатню кількість повітря. Як результат. обігрів авто виявиться істотно утрудненим.

Міняємо салонний фільтр на Land Rover Freelander 2?

Власники розкішного «британця» Land Rover Фрілендер 2 повинні пам’ятати про деякі умови, які допоможуть істотно продовжити бездоганне функціонування агрегату. Про що необхідно подбати в першу чергу? Однією з найважливіших завдань є заміна салонного фільтра Freelander 2 (оригінальний номер салонного фільтра LR056138). Повітряна деталь, яка також називається простий або антіпильцевой. це невід’ємний фрагмент конструкції управління кліматом на автомобілі.

Професійна заміна салонного фільтра Фрілендер 2. це важливо!

Грамотна заміна салонного фільтра Фрілендер 2 дизель в літній період не менш важлива. Адже він забезпечує бездоганне функціонування кондиціонера. Не варто забувати і про те, що забруднена деталь стає відмінним місцем для розмноження мікробів. Якщо всередину подібного фрагмента потрапляє волога, фільтр стає ідеальним середовищем для життя шкідливих мікроорганізмів.

Вони, в свою чергу, осаджуються на:

 • радіаторних гратах кондиціонера;
 • воздуховодах системи, що відповідає за клімат-контроль автомобіля;
 • інших важливих комплектуючих машини.

Насправді наглухо забитий брудом і пилом простий фільтр виявляється справжньою загрозою для водія-алергіка. Це часто супроводжується утворенням затхлого запаху. Щоб усунути подібні проблеми, не варто самостійно експериментувати. Тільки професіонали виконають роботу грамотно, оперативно і якісно.

Особливості паливної системи на дизельному Freelander 2

Якщо у Вас є якісь питання або Ви хочете просто отримати якусь консультацію, то Ви можете нам зателефонувати 7 (495) 374-50-67, написати своє питання в групі в контакті https://vk.com/lrwestmsc або в Instagram @ lrwest.msc або просто под’едте до нас в сервіс LR-WEST. За це платити не треба. Ми з радістю Вам допоможемо.

УВАГА. ЦЕ ВАЖЛИВО. ПРОЧИТАЙТЕ.

У даній статті дуже важлива інформація для всіх власників Freelander 2 з дизельним двигуном 2.2 TD. На Російському ринку почастішали випадки контрафактного неоригінальні паливного ФИЛЬТРА для дизельних двигунів 2.2TD Freelander 2!

Використання неоригінальних паливного фільтра може викликати обмеження потужності і при цьому не показувати несправність на панелі приладів і при зчитуванні кодів DTC не буде ніяких ПОМИЛОК.

Над цією проблемою все довго ламали голову, і виявили, що ВО БАГАТЬОХ неоригінальні Цей фільтр не ПРАВИЛЬНО ЗРОБЛЕНО термостат.

Паливний фільтр на дизельному Freelander 2 має функцію попереднього підігріву, яка працює, коли температура повертається палива нижче 100C. Ця функція забезпечує рециркуляцію через фільтр частини повертається палива з паливної системи високого тиску, щоб запобігти парафинизацию палива і поліпшити динамічні характеристики двигуна при холодній роботі. Тому термостат несе дуже важливу функцію, якої нехтувати не можна. Залежно від температури палива клапан обратки або відкритий, або закритий. Таким чином, якщо паливо має температуру до 100С, то обратка йде в фільтр, як тільки температура палива стає вище 100С, то термостат перекриває клапан і направляє обратку в бак. Датчик температури встановлений в паливному фільтрі.

Багато клієнтів впирається і не хочуть вірити в те, що справа в паливному фільтрі. Думаючи, що їх хочуть розвести на оригінальний фільтр.

ЖМИ СЮДИ.

Тому, коли до нас в сервіс LR-WEST приїжджає клієнт і скаржиться на погану потужність, коди помилок DTC відсутні, і ми дізнаємося, що проблеми почалися після заміни фільтра, то ми більше нічого не обговорюємо і настійно рекомендуємо замінити паливний фільтр на оригінальний. І після цього проблема йде.

На фото наведені в розрізі неоригінальний і оригінальний паливні фільтри, чим вони відрізняються і на що треба звернути увагу при покупці.

Неоригінальний і оригінальний паливні фільтри дизельного Freelander 2

Оригінальний паливний фільтр для дизельного двигуна 2.2 TD Freelander 2 має бути упакований в коробку і виглядати, як показано фото.

Оригінальний паливний фільтр дизельного Freelander 2

ВИ МОЖЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ БУДЬ неоригінальні запчастини. КРІМ МАСЛЯНОГО І ПАЛИВНОГО ФІЛЬТРІВ.

Неоригінальний паливний фільтр на Freelander 2 з дизельним двигуном 2.2TD

Салонний фільтр на Lend Rover Freelander 2

Салонний фільтр. це унікальна деталь в системі кондиціонування, яка виступає в якості перешкоди для пилу, шкідливих і токсичних речовин, які намагаються проникнути в салон в процесі експлуатації автомобіля. Деталь невелика, але приносить істотну користь, так як з її допомогою водії і пасажири, що знаходяться в машині, відчувають себе максимально комфортно.

Салонний фільтр рекомендується регулярно міняти після проходження транспортним засобом певного пробігу. У випадку з Land Rover Freelander 2 стандартний термін служби складає 10-15 тис. Км пробігу. Детальніше про те, як здійснити установку нового фільтра, буде розказано в даній статті.

Як визначити поломку?

Перш, ніж говорити про заміну, варто розібратися з ознаками, що вказують на вихід салонного фільтра з ладу. Серед них найбільш поширеними є:

 • Погіршення роботи режиму клімат-контролю. Пил, що потрапляє всередину салону, перешкоджає нормальній роботі системи кондиціонування, і в результаті необхідну кількість повітря, яке повинно надходити в систему, зменшується. В результаті кондиціонер перестає справлятися з поставленим завданням.
 • Поява неприємного запаху в салоні. Пов’язано це з тим, що крім пилу, всередину автомобіля також починають проникати токсичні речовини і шкідливі гази.
 • запотівання скла.

Все це буквально сигналізує про необхідність проведення заміни салонного фільтра. Ігнорування перерахованих вище ознак призведе до поломки інших пристроїв і елементів системи кондиціонування. В результаті автовласникові не уникнути звернення на СТО і дорогого ремонту.

заміна фільтра

Незважаючи на те, що з першого погляду заміна салонного фільтра на Land Rover Фрілендер 2 здається незручною, насправді процедура не займе багато часу. Власнику авто буде потрібно відкрутити лише пару шурупів і виконати 3-4 дії. Тривалість установки нового салонного фільтра становить від 10 до 15 хвилин.

Де знаходиться фільтр?

Салонний фільтр в Land Rover Freelander 2 розташований в районі бардачка з боку переднього пасажирського сидіння. Щоб дістатися до нього, доведеться трохи постаратися, але заміна цілком здійсненна своїми руками. Тому при виникненні проблеми з роботою салонного фільтра зовсім не обов’язково звертатися за допомогою фахівців на станцію технічного обслуговування.

Оригінальний салонний фільтр на Land Rover Freelander 2 коштує приблизно 2000 рублів. Артикул деталі: LR005816. Також при заміні можна використовувати аналоги салонного фільтра. Найбільш популярні з них представлені в таблиці.

Компанія-проізводітельАртікулСтоімость, в рублях
SAT STLR019192 150
Britpart LR056138 1400
Filtron K1237 1400
MANN-FILTER CUK2733 1500
Lynx LAC1118C 750

Як поміняти фільтр?

Як вже було зазначено, виконати заміну салонного фільтра можна буквально в «домашніх умовах». Процедура не відрізняється підвищеною складністю.

Послідовність дій має на увазі виконання перерахованих нижче кроків:

 • В першу чергу, потрібно відкрити бардачок автомобіля і демонтувати його. Зробити це можна за допомогою викрутки, так як кріплення бардачка здійснюється за допомогою використання фіксаторів.
 • Далі буде потрібно прибрати кришку, яка приховує доступ до салонному фільтру. Фільтруючий елемент знаходиться за нею, і як тільки кришка буде демонтована, можна буде приступити до повноцінної заміни.
 • Перед демонтажем використаного салонного фільтра рекомендується постелити на килимки автомобіля непотрібну ганчірку або целофанові пакети. Справа в тому, що в процесі вилучення з фільтра може посипатися скупчилася бруд, і якщо вчасно не передбачити цей момент, доведеться витрачати час на очищення салону.
 • Коли підготовчі роботи будуть виконані, можна приступати до демонтажу салонного фільтра. Дія просте. потрібно просто дістати використану деталь, очистити простір, що звільнився від пилу і встановити новий фільтр.

Остаточним дією стане зворотна зборка розібраної конструкції. Після цього необхідно перевірити працездатність системи кондиціонування. Якщо в процесі запуску системи в салоні не з’явився неприємний запах, значить, установка була виконана правильно. В іншому випадку рекомендується звернути на СТО. Також ознайомитися з заміною салонного фільтра можна, переглянувши відповідні відео в Інтернеті.

В результаті слід сказати, що перевіряти стан фільтра слід під час кожного технічного огляду, а також тоді, коли здійснюється заміна масла. Якщо враховувати ці моменти, Land Rover Freelander 2 прослужить довгий час без суттєвого ремонту.