Заміна салонного фільтра Camry 55

Що собою являє салонний фільтр

Цей автоаксесуар почав використовуватися в автомобілебудуванні масово відносно недавно, але на сьогодні вже встиг стати стандартом де-факто. його часто встановлюють навіть на бюджетні моделі та конфігурації.

Простий одношаровий фільтр, що складається з жорсткого або м’якого каркаса і фільтрувального елемента з целюлози або синтетичного матеріалу, складеного у вигляді гармошки, використовується для фільтрації дрібних часток органічного або мінерального походження. Вугільні фільтри мають прошарок з активованим вугіллям, відомим адсорбером, здатним затримувати навіть летючі речовини і деякі гази.

І простий, і вугільний фільтри можуть просочуватися спеціальним антибактеріальним складом, що запобігає проникненню в салон зараженого повітря.

Функціонування СФ здійснюється по простому алгоритму: повітряний потік, що нагнітається з вулиці пічним вентилятором, потрапляє в систему повітропроводів, минаючи радіатор опалення, після чого направляється на фільтр, де і відбувається його очищення від більшості забруднювачів. Пил, пилок рослин, сажа і мікрочастинки стертою автомобільної гуми. все це фільтрується, захищаючи легені знаходяться всередині автомобіля. Вугільні фільтри, крім іншого, не пропускають токсичні гази і навіть затримують запахи.

Але, крім високої ціни, істотним недоліком багатошарових вугільних фільтрів є їх менший ресурс в порівнянні з одношаровими аналогами.

фільтра, camry

Згідно з рекомендаціями виробника, заміна салонного фільтра на Toyota Camry v40 / 50/55 виробляється кожні 10 тисяч кілометрів пробігу. З урахуванням якості вітчизняних доріг регламентні цифри слід зменшити вдвічі, в результаті отримуємо цифру близько 5000 кілометрів пробігу. Ті автовласники, які піклуються про здоров’я себе та пасажирів, виробляють цю операцію 4-6 разів за рік, тобто практично кожні два місяці, і це можна назвати самим часто зустрічається видом техобслуговування цього автомобіля.

Принцип роботи фільтра

Салонний «очищувач» не пропускає всередину авто забруднені маси, в яких ховається безліч алергенів і шкідливих для здоров’я речовин. Якщо в фільтрі салону Camry присутні частинки активованого вугілля, то автомобілісти позбавлені ще й від неприємних запахів.

Функціонування деталі відбувається так:

 • потік повітря надходить з вулиці в систему вентиляції машини;
 • вся грязь, пил, пилок та інші вбираються фільтрує;
 • всередині авто циркулюють свіжі і очищені повітряні маси.

Практично всі вироби просочені спеціальним антибактеріальним розчином, що допомагає нейтралізувати шкідливі бактерії і мікроорганізми, а також токсини з вихлопних газів.

Camry XV50

Заміна салонного фільтра Toyota Camry 50 відрізняється від сорокового тим, що демонтаж ящика рукавички не потрібен. На його задній стінці присутня знімна планка, знімається за рахунок віджатого фіксатора. За нею розташований корпус фільтруючого елемента.

Кришка корпусу фіксується засувками, які легко відстібаються. Тепер дістається фільтр і очищається від забруднень корпус. Установка і монтаж відбувається в зворотному порядку. Після проведення заміни фільтра на Camry необхідно перевірити якість надходять повітряних мас в салон.

Toyota Camry виготовляється не тільки в Японії, але і в США, Австралії, Китаї і навіть в Російській Федерації. З моменту дебюту випущено вісім поколінь моделі, які розійшлися багатомільйонними тиражами по світу. Середня

Особливо полюбилися європейцям і росіянам версії Toyota Camry V40, V50. Це бізнес клас, з підвищеним комфортом, високим рівнем безпеки, надійністю, тривалим ресурсом експлуатації.

Головна особливість модельного ряду в тому, що одного разу змінив самостійно фільтр салону на Toyota Camry, в подальшому застосовуйте алгоритм на інших моделях. Розташування ряду вузлів і агрегатів ідентичне. Салонний фільтр наведено як приклад.

Який фільтр вибрати для Camry XV40, XV50

На фільтруючий елемент об’єм двигуна ніяк не впливає, тому він однаковий, що для 2.4-літрових, що для 3.5 л. Оригінальний заводський фільтр на Camry XV40 продається під артикулом 8713907010. Також можна придбати «очищувач» з активованим вугіллям, який нейтралізує запахи разом з пилом і бактеріями.

Оригінальний вугільний фільтр має торговий номер 87139-50060. Вартість його вище, але і рівень фільтрації краще.

Встановити його можна самостійно, оскільки завод-виготовлювач Camry XV40 ним не комплектує.

Для версії в 50 кузові також пропонуються фільтруючі елементи вугільні і звичайні. Оригінальний салонний фільтр на Camry XV50 можна знайти під артикулом 87139-50100. «Очисник» з додаванням вугілля має каталожний номер 87139YZZ10.

Ознаки забрудненого фільтра

Ми не скажемо нічого нового, якщо повідомимо, що регламентні терміни заміни будь-яких витратних матеріалів. це якісь середні величини, розраховані за результатами певної кількості реальних випробувань. Це означає, що у вашому конкретному випадку заміну салонного фільтра Toyota Camry V50 слід виробляти, чи не співвідносячись з рекомендованими термінами, а керуючись конкретними симптомами, що свідчать про критичний забрудненні фільтрувального елемента.

 • поява на нижній частині лобового скла димчастого шару після запуску мотора;
 • часта запотеваемость стекол, для позбавлення від якої потрібно набагато більше часу, ніж зазвичай;
 • поява в салоні неприємного запаху;
 • збільшення запиленості всередині автомобіля;
 • помітне зниження ефективності роботи грубки.

Наслідки від їзди на засмічених фільтрі салону в більшості випадків виявляються не відразу, але алергіки і люди, схильні до простудних захворювань, відчують це швидко і безпомилково. Так що якщо вам здається, що особливої ​​різниці між їздою на чистому і забитому салонному фільтрі немає, то це помилкові відчуття

Чому не варто використовувати засмічений фільтр?

У будь-який час року повітряні маси несуть в собі велику кількість бруду. Поступаючи в вентиляційно-опалювальну систему, пил і інше сміття осідають на фільтруючому елементі, що призводить до його забруднення.

Своєчасна заміна салонного «очищувача» Camry ніяк не відіб’ється на водія і пасажирів, оскільки вони навіть не відчують запиленості або неприємних запахів. А ось засмічений фільтр здатний спровокувати чхання, кашель і навіть алергічні реакції.

Про комфортному управлінні також можна забути. Якщо фільтруючий елемент потребує заміни, то:

 • скла постійно запотівають;
 • салон не прогрівається в холодну пору як слід;
 • на поверхні вікон утворюється димчастий наліт;
 • дихати всередині авто стає важко;
 • в повітрі витають неприємні аромати, часто з домішкою гару.

Щоб система вентиляції та опалення функціонувала продуктивно, то варто подбати про своєчасну заміну салонного фільтра Camry.

Camry XV40

Приступати до роботи варто при наявності нового фільтруючого елемента з числа оригінальних або аналогів. Вибір залежить тільки від бажання і матеріального стану власника.

Тим, хто вперше виконує подібну роботу, спочатку потрібно уважно ознайомитися з процедурою. У порожньому бардачку необхідно зняти амортизатор, задіяний при відкритті і закритті відсіку. Для цього досить потягнути деталь і вона виходить з кріплення.

На бічних стінках бардачка Camry 40 знайти упори для підтримки відсіку. Потрібно здавити бічні стінки і вивести упори з гнізд, паралельно опускаючи вниз сам ящик. Далі просто зняти бардачок з нижніх петель і відкласти його в сторону.

За ящиком здалася кришка, під якою розташований салонний фільтр. Досить натиснути на засувки, щоб отвір відкрилося і стало видно передній край очищає елементу. Його можна просто потягнути.

Досвідчені автомобілісти рекомендують після цього запустити мотор, включити обдування на максимальну швидкість і прогнати по всім режимам роботи. Це допоможе вигнати з касети все сміття.

Установка фільтруючого елемента і всіх знятих деталей проводиться в зворотному порядку з урахуванням показань стрілок на самій деталі і кришці отвори.

Як часто потрібно робити заміну?

Відповідно до рекомендацій виробника, оновлення елемента очищення повітря кожні 10000 км. На практиці, з метою економії коштів власники замінюють фільтр з періодичністю в 20000 км. На етапі проміжної профілактики продувають гігроскопічна волокно потоком стисненого повітря, встановлюють очищувач знову.

Подібна «економія» не бажана, так як повноцінно видалити пил неможливо, а значить, природна циркуляція порушена. Вірогідність захворювання органів дихання зростає.

За умови використання машини в запилених регіонах, густонаселених місцях інтервал заміни скоротіть на кілька тисяч. Мікроскопічні частинки пилу, бруду, сажі не помітні для ока людини, але добре видно на білому волокні фільтра. А в поєднанні з підвищеною вологістю, тополиним пухом, листям починається процес гниття з виділенням смердючого запаху.

Як самостійно змінити салонний фільтр в Toyota Camry?

При підготовці до процедури заміни салонного фільтра в Camry V40 або V50 потрібно пам’ятати, що навіть в найпростіших ремонтних процесах важлива техніка безпеки.

Зокрема, потрібно переконатися, що машина не покотиться в момент зміни фільтруючого елемента. Для цього вона ставиться на ручний (стоянка) гальмо, а її колеса підпираються цеглою або спеціальними стопорами.

Потім потрібно відсунути до упору пасажирське крісло і переходити до процедури заміни салонного фільтра на Toyota Camry.

 • Відкрити бардачок і витягнути звідти все.
 • Натиснути на фіксатор на задній стінці бардачка.
 • Зняти панель, за якою розташовується кришка салонного фільтра.
 • Натиснути на фіксатори з боків кришки і витягнути її.
 • Витягнути старий фільтруючий елемент.
 • Очистити ганчіркою корпус фільтра.
 • Встановити новий фільтруючий елемент (або очищений старий).
 • Замкнути на місце кришку.
 • Встановити панель над кришкою.
 • Замкнути на місце бардачок.
 • Закрити бардачок.

Після завершення процедури заміни салонного фільтра в Camry 40 не завадить включити систему кондиціонування і переконатися в тому, що салонний фільтр виконує свої функції і все працює, як повинно. На цьому. все, завдання виконано.

Артикул і ціна на оригінальний салонний фільтр і аналоги

Оригінальний салонний фільтр Toyota Camry 40 має артикул 8713907010. Це фірмовий фільтр, який зроблений зі спеціального паперу. Його середня ціна починається від 1500 і вище.

Також компанією випускається повітряний вугільний фільтр, який краще справляється з очищенням повітря в салоні. Вугільний фільтр має каталожний номер 8713950060. Його

Повітряний, вугільний фільтр салону

Існують також аналог салонного фільтра. Хороші аналоги салонного фільтра наведені в таблиці нижче.

Виробник і тип фільтра Артикул
Цитрон, звичайна модель фільтра TSN 9.7.97 від 130
Цитрон, вугільний фільтр TSN 9.7.153 від 180
MANN-FILTER, звичайна модель фільтра CU 1919 від 350
MANN-FILTER, вугільний фільтр CUK 1919 від 690
FILTRON, звичайна модель фільтра K 1 210 від 240
FILTRON, вугільний фільтр K 1210A від 330

Аналог фільтра для салону Filtron K 1210

Як працює фільтр і які його особливості?

Робота фільтра відбувається по простому алгоритму.

 • У вентиляційно-опалювальну систему надходить повітряний потік з вулиці.
 • Фільтр очищає його, вбираючи все забруднення.

За допомогою його використання в повітрі значно скорочується концентрація речовин, шкідливих для здоров’я. Фільтр не пропускає пил, пилок і будь-які інші алергени. Також він захищає повітря від вихлопних газів і бактерій.

Заміна фільтра салону Toyota Camry в першу чергу потрібна для збереження вашого здоров’я. На фотографії знизу ви побачите, скільки бруду накопичилося на старому фільтрі.

Перед тим як зробити покупку, розберіться з тим, який фільтр ви бажаєте придбати. Існують різні види повітряних фільтрів для салону автомобіля:

Замена салонного и воздушного фильтров Toyota Camry v55

 • прості: фільтруючий елемент складається з волокнистого поліпропілену. За допомогою цього матеріалу йому вдається затримувати запахи і пил;
 • вугільні: мають додаткові частинки активованого вугілля, який має кращі характеристики для затримки хімічних речовин і запахів.

Спростіть свої пошуки, звернувши увагу на те, що номер фільтра в каталозі. 87139-52020.

До речі, потреба заміни фільтра можна перевірити самостійно. Після вилучення його з осередку, (про процес ми розповімо нижче) огляньте виріб. Якщо на ньому багато пилу, бруду і сміття, значить він вже втратив свої початкові характеристики. Виріб же без наявності сторонніх частинок володіє всіма потрібними властивостями. В цьому випадку заміну салонного фільтра Camry V50 і V40 можна відкласти на деякий час.

Чому варто міняти фільтр самостійно?

Багато водіїв, яким вже доводилося звертатися за подібною допомогою в сервісні центри знають, що ця процедура проводиться досить швидко і без спеціальних інструментів. Саме тому вам не варто віддавати гроші за те, з чим ви цілком можете впоратися самостійно.

Заміна салонного фільтра Toyota Camry. Поради майстрів

Не завжди роботу з обслуговування свого автомобіля слід довіряти працівникам СТО, які зажадають за кожну послугу чималу суму. Ви можете самостійно виконувати нескладні дії, економлячи гроші і час.

Заміна салонного фільтра Toyota Camry входить до переліку нескладних процедур, які можуть бути зроблені водієм самостійно. Для цього не знадобляться будь-які знання і вміння. Таке завдання цілком здійсненна без підручних засобів і інструментів. Єдине, що вам знадобиться. новий фільтр для салону.

Ви можете піти за двома однаково простим шляхах, відмінність яких тільки в дорожнечі придбаного пристосування.

Ціни можуть мати невелику відмінність в залежності від виробника і якості виробу. Вказані середні ринкові показники вартості.

Для початку розберемося з тим, що таке салонний фільтр і чому його заміна є настільки важливим процесом. На зображенні знизу ви бачите новий і використаний фільтр.

Такий виріб створюється з синтетичних волокон, які обробляються спеціальною антибактеріальним просоченням. Заміна салонного фільтра Camry V40 і V50 важлива з тієї причини, що після деякого часу використання він перестає очищати повітря, який потрапляє в салон.

Comfort їзди і здоров’я пасажирів буде забезпечено тільки з використанням якісного фільтра без забруднень. Регламент технічного обслуговування автомобіля Toyota раніше мав інформацію про те, що заміну слід проводити приблизно кожні 10 000 кілометрів пробігу. Зараз ця вимога відсутня, але люди, які піклуються про своє здоров’я і хочуть дихати чистим повітрям можуть самостійно робити заміну елемента, від’їзд навіть 5 000 кілометрів.

Про небезпеку використання засміченого фільтра

Якщо говорити про тимчасові показниках, потрібно робити заміну фільтрів приблизно два рази на рік. Весь цей період фільтр має важливі характеристики, які допомагають захищати салон від шкідливих вихлопів. Отже, здоров’я водія та пасажирів не наражається на небезпеку.

За цей період служби можливе забезпечення належного функціонування системи опалення та кондиціонування. При забрудненні фільтра салону в машині буде постійно бракувати свіжого повітря, до того ж це впливає на продуктивність системи опалення. Як наслідок. постійне запотівання скла. У людей схильних до алергій можуть проявлятися негативні реакції. кашель, чхання.

Що може свідчити про необхідність заміни фільтра:

 • утворення нальоту димчастого виду на склі;
 • поганий нагрів салону за допомогою печі;
 • з’являється неприємний запах, повітря стає важким.

Заміна салонного фільтра Camry 40, 50 позбавить вас від усіх негативних проявів.

Процес заміни фільтра крок за кроком

Перед тим як приступити до процедури, слід звільнити ящик бардачка. Саме під ним ховається пристосування, куди входять в собі осередок з фільтром.

Замена салонного фильтра Тойота Камри (Toyota Camry) V50.Своими руками.Экономия денег!!!!

Діставши звідти всі непотрібні в нашому випадку предмети, відкрийте бардачок (бардачок). Заміна салонного фільтра Toyota Camry V50 і V40 може бути проведена тільки після того, як ви ознайомитеся з алгоритмом дій.

 • Вимкніть систему запалювання.
 • З правого боку ящика рукавички ви бачите амортизатор. Це пристрій, який пристосовано для плавності ходу кришки при її закритті і відкритті. Амортизатор потрібно відтягнути від поверхні ящика правою рукою. За допомогою таких дій ви досягнете того, що кільце вийде з кріплення. Дивіться фотографію внизу.
 • Після цього витягніть ящик з бічних упорів, які його утримують, як показано на зображенні. Зробити це можна одночасним натисканням на стінки ящика з обох сторін. Після цього акуратно опускайте ящик вниз. Він зніметься з опор і тільки після цього. з нижніх петель.
 • Заміна салонного фільтра Toyota Camry V40 і V50 може здійснюватися після того, як ви відкриєте кришку осередку фільтра і дістанете його звідти. Ви побачите її, коли знімете ящик. Зняти її можна з допомогою натискання на засувки зліва і справа.
 • Після вилучення пристосування незайвим буде (при відкритій системі) продути систему вентиляції, щоб очистити її від скупчилися забруднень, частинок пилу. Для цього включіть обдув салону на максимум.
 • Витягуємо старий фільтр, легко потягнувши його на себе.
 • Новий чистий фільтр слід встановити в осередок стрілкою вгору, як показано на фото внизу.

Фільтр повинен бути встановлений у напрямку руху повітря. Саме тому на кожному виробі є потрібний покажчик, який допомагає впоратися з установкою навіть початківцям автомобілістам.

Отже, після всіх проведених дій, вам потрібно здійснити збірку в зворотному порядку. Для цього спочатку закрийте кришку, вставивши її так само, як вона була встановлена ​​за допомогою покажчиків на її передній панелі. Після цього встановіть бардачок, защелкнув нижні петлі і бічні пази.

Ви впоралися із завданням. Тепер ви можете змінювати зіпсовані пристосування самостійно, коли того зажадає ситуація. Якщо вам складно зрозуміти хід дій, ви можете отримати додаткову інформацію про заміну салонного фільтра Toyota Camry з відео.

Як поміняти фільтр салону Toyota Camry за 10 хвилин

Існує досить велика категорія автовласників, особливо серед молоді, яка будь-які, навіть найдрібніші проблеми вирішує з заїздом в автосервіс. В принципі, такий підхід не можна вважати таким, що заслуговує на осуд. в Європі і Північній Америці його сповідує абсолютна більшість.

Але за рівнем життя ми поки що відстаємо, але навіть якщо не враховувати фінансову складову, то бажаючих ремонтувати свій автомобіль самостійно у нас набагато більше.

Втім, операція заміни салонного фільтра Toyota Camry настільки проста, що від виконує цю процедуру не буде потрібно абсолютно ніяких навичок ремонту машини. Операція виконується без використання інструментів. навіть викрутка буде зайвою. Все, що вам потрібно. це новий фільтр. Оскільки він відноситься до витратних матеріалів і засмічується досить швидко, заміну доведеться виконувати як мінімум двічі на рік, але про це ми поговоримо трохи пізніше.

А поки відзначимо, що розміри СФ для моделей V30 / V40 / V50 однакові. 215х214х19, та й сама процедура ідентична, так що проблем з сумісністю виникнути не повинно. Єдина відмінність може полягати в типі фільтра. звичайні протипильні дешеві, але і ступінь захисту у них відповідний. Вугільні фільтри (які є в асортименті у більшості відомих виробників) коштують дорожче і забезпечують набагато кращий захист від забруднень і навіть запахів, хоча для багатьох автолюбителів цей факт. питання спірне.

Що собою являє салонний фільтр

Цей автоаксесуар почав використовуватися в автомобілебудуванні масово відносно недавно, але на сьогодні вже встиг стати стандартом де-факто. його часто встановлюють навіть на бюджетні моделі та конфігурації.

Простий одношаровий фільтр, що складається з жорсткого або м’якого каркаса і фільтрувального елемента з целюлози або синтетичного матеріалу, складеного у вигляді гармошки, використовується для фільтрації дрібних часток органічного або мінерального походження. Вугільні фільтри мають прошарок з активованим вугіллям, відомим адсорбером, здатним затримувати навіть летючі речовини і деякі гази.

І простий, і вугільний фільтри можуть просочуватися спеціальним антибактеріальним складом, що запобігає проникненню в салон зараженого повітря.

Функціонування СФ здійснюється по простому алгоритму: повітряний потік, що нагнітається з вулиці пічним вентилятором, потрапляє в систему повітропроводів, минаючи радіатор опалення, після чого направляється на фільтр, де і відбувається його очищення від більшості забруднювачів. Пил, пилок рослин, сажа і мікрочастинки стертою автомобільної гуми. все це фільтрується, захищаючи легені знаходяться всередині автомобіля. Вугільні фільтри, крім іншого, не пропускають токсичні гази і навіть затримують запахи.

Але, крім високої ціни, істотним недоліком багатошарових вугільних фільтрів є їх менший ресурс в порівнянні з одношаровими аналогами.

Нові фільтруючі елементи Toyota Camry

Згідно з рекомендаціями виробника, заміна салонного фільтра на Toyota Camry v40 / 50/55 виробляється кожні 10 тисяч кілометрів пробігу. З урахуванням якості вітчизняних доріг регламентні цифри слід зменшити вдвічі, в результаті отримуємо цифру близько 5000 кілометрів пробігу. Ті автовласники, які піклуються про здоров’я себе та пасажирів, виробляють цю операцію 4-6 разів за рік, тобто практично кожні два місяці, і це можна назвати самим часто зустрічається видом техобслуговування цього автомобіля.

Ознаки забрудненого фільтра

Ми не скажемо нічого нового, якщо повідомимо, що регламентні терміни заміни будь-яких витратних матеріалів. це якісь середні величини, розраховані за результатами певної кількості реальних випробувань. Це означає, що у вашому конкретному випадку заміну салонного фільтра Toyota Camry V50 слід виробляти, чи не співвідносячись з рекомендованими термінами, а керуючись конкретними симптомами, що свідчать про критичний забрудненні фільтрувального елемента.

 • поява на нижній частині лобового скла димчастого шару після запуску мотора;
 • часта запотеваемость стекол, для позбавлення від якої потрібно набагато більше часу, ніж зазвичай;
 • поява в салоні неприємного запаху;
 • збільшення запиленості всередині автомобіля;
 • помітне зниження ефективності роботи грубки.

Наслідки від їзди на засмічених фільтрі салону в більшості випадків виявляються не відразу, але алергіки і люди, схильні до простудних захворювань, відчують це швидко і безпомилково. Так що якщо вам здається, що особливої ​​різниці між їздою на чистому і забитому салонному фільтрі немає, то це помилкові відчуття

Вибір «правильного» салонного фільтра

Якщо купувати тільки оригінальні і тільки вугільні фільтрувальні елементи, часта заміна може боляче вдарити по гаманцю, так що багато водіїв вважають за краще використання простих фільтрів салону або ж покупку менш відомих, але більш дешевих аналогів.

Оригінальний СФ має каталожний номер 87139-52020. Знаючи його, можна істотно спростити пошуки аналогів, які стоять в півтора-два рази дешевше при порівнянній якості.

Серед таких можемо порекомендувати такі вироби:

Як самостійно поміняти салонний фільтр на Toyota Camry

Заміну салонного фільтра Toyota Camry 40/50 можна сміливо назвати чи не єдиною регламентної процедури, яку можна і потрібно виконувати своїми силами, не звертаючись в сервісні центри, де з вас здеруть суму, набагато більше вартості фільтра, та ще й змусять чекати своєї черги.

Процес установки нового фільтруючого елемента

Ще раз нагадаємо, що виконання цієї операції під силу навіть підлітку, оскільки все робиться руками без інструментів. Єдиний неприємний момент. це можливість забруднитися, так що працювати потрібно в спецодязі.

Наведемо покроково сам алгоритм заміни салонного фільтра Camry V30 / V40 / V50:

 • оскільки на всьому модельному ряду Toyota Camry СФ розташований безпосередньо за бардачком, почати потрібно з нього (роботи проводяться при вимкненому запаленні);
 • відкриваємо бардачок і очищаємо його від вмісту;
 • всередині бардачка з правого боку можна побачити амортизатор-обмежувач, призначений для пом’якшення закриття / відкриття його кришки. Беремося за шток і тягнемо його в сторону керма, він повинен легко вийти із зачеплення;
 • сам речовий ящик утримується на торпеді за допомогою двох бічних упорів. Натиснувши одночасно на боковини бардачка всередину, ми виводимо їх із зачеплення, тим самим звільняючи бардачок. Витягуємо його вниз, по ходу руху він зніметься і з нижніх опорних петель. Відкладаємо бардачок в сторону;
 • доступ до фільтрувального елементу закриває декоративна пластикова кришка, яка легко знімається руками. потрібно просто натиснути на ліву і праву клямки;
 • тепер можна витягти забруднене фільтр, просто потягнувши його на себе. Робимо це акуратно, оскільки на ньому, швидше за все, міститься чимало пилу;
 • бажано автомобільним пилососом прочистити і сам повітропровід. перед фільтром теж напевно накопичилося чимало бруду;
 • встановлюємо новий фільтр, при цьому дивимося, щоб стрілка на торці була спрямована вгору.

Залишилося встановити на місце бардачок і насолоджуватися чистотою повітря в салоні.

Тепер ви ознайомилися з тим, як поміняти салонний фільтр Toyota Camry 40 і зможете виконувати цю операцію в подальшому самостійно.

Відзначимо наостанок, що в старі моделі Toyota Camry (2001 року випуску, американець) фільтр салону не встановлювався, на відміну від машин японської або європейської збірки. Але при бажанні цілком можна знайти місце для його установки і пристосувати фільтр. Правда, у десятки і двадцятки цей елемент встановлюється зовсім в іншому місці. біля педалей. Відповідно, і процедура демонтажу і установки нового фільтру буде відрізнятися.

Вибираємо фільтр на Toyota Camry

“Data-medium-file =” https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/filtr-salona-tsn-9797-lexus-ls-toyota-camry-land-cruiser-100- corolla-iii-avensis-iii.jpg “data-large-file =” https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/filtr-salona-tsn-9797-lexus-ls-toyota.camry-land-cruiser-100-corolla-iii-avensis-iii.jpg “svgxml,% 3Csvg% 20xmlns =% 22http: //www.w3.org/2000/svg%22%20viewBox=%220%200% 20536% 20403% 22% 3E% 3C / svg% 3E ‘data-src = “https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/filtr-salona-tsn-9797-lexus-ls.toyota-camry-land-cruiser-100-corolla-iii-avensis-iii.jpg “alt =” Фільтр салону для Toyota Camry “width =” 536 “height =” 403 “data-srcset =” https: // www.mymirtoyota.com / wp-content / uploads / 2016/02 / filtr-salona-tsn-9797-lexus-ls-toyota-camry-land-cruiser-100-corolla-iii-avensis-iii.jpg 600w, https: //www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/filtr-salona-tsn-9797-lexus-ls-toyota-camry-land-cruiser-100-corolla-iii-avensis-iii-150×113. jpg 150w “data-sizes =” (max-width: 536px) 1 00vw, 536px “/

Який же фільтр Toyota Camry підійде найкраще? Очищувач повітря буває двох типів: паперовий (матеріал. папір) і вугільний (додатковий компонент. активоване вугілля). Різниця в тому, що другий вид має поліпшені властивості (блокуванням СО) і тому ціна його на порядок вище. Паперовий очищувач, в свою чергу, виконує функцію захисту попадання дрібних речовин (пилу і бруду) в салон автомобіля.

Звичайно, все перевага надається вугільному фільтру, де б ви не були. Деякі виробники гарантують блокування бактерій і мікроелементів, а також усунення неприємного запаху. Але, якщо питання стоїть в економії грошей, тоді варто залишити свій вибір на паперовому. Дуже важливо мати в наявності фільтруючий елемент, бо його не маєток, негативно позначиться на вашому здоров’ї.

Виробник Toyota турбується про своїх автомобілях, тому випускає лінійку високоякісних фільтрів для салону. Оригінальний очищувач повітря гарантує максимальну абсорбцію негативних речовин. Але При правильній експлуатації повітряного фільтра в міських умовах, потрібно виробляти його оновлення кожних 10-15 тис. Тому якщо ваш бюджет обмежений або ви хочете заощадити, краще скористатися аналогами.

Універсальні фільтри для Toyota Camry

“Data-medium-file =” https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/5ffbc28s-960-1.jpg “data-large-file =” https: //www.mymirtoyota.com / wp-content / uploads / 2016/02 / 5ffbc28s-960-1.jpg “svgxml,% 3Csvg% 20xmlns =% 22http: //www.w3.org/2000/svg%22%20viewBox=%220% 200% 20534% 20406% 22% 3E% 3C / svg% 3E ‘data-src = “https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/5ffbc28s-960-1.jpg” alt = “Вугільний і паперовий універсальний фільтр FILTRON” width = “534” height = “406” data-srcset = “https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/5ffbc28s-960-1. jpg 673w, https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/5ffbc28s-960-1-150×114.jpg 150w “data-sizes =” (max-width: 534px) 100vw, 534px ” /

Вугільний і паперовий універсальний фільтр FILTRON

FILTRON K1210. матеріал. папір. Підходить по всім параметрам на Toyota Camry V40. Не дорогий варіант польського виробництва. Параметри: висота 29 мм, довжина 194 мм, ширина 214 мм. Коефіцієнт блокування негативних речовин 60-70%.

Champion CCF0051. фільтр тонкого очищення. Його ефективність становить 80-90%. Рекомендується встановлювати при постійній експлуатації автомобіля в межах міста. Параметри: висота 27 мм, довжина 213 мм, ширина 194 мм. Виробник. США.

DELPHI TSP0325175C. вугільний очищувач (матеріал напилення. активоване вугілля). Добре поглинає викиди СО. Також є аналогом оригінальних фільтрів Toyota. Параметри: висота 17 мм, довжина 213 мм, ширина 210 мм. Виробник. Італія. Середня

FIAAM PC8186. салонний фільтр тонкого очищення. Виробник. Словенія. Ефективність поглинання шкідливих речовин 80%. За всіма параметрами відмінно підходить для Toyota Camry.

JAKOPARTS J1342024. очищувач свіжого повітря виготовлений в Китаї. Також виконує функції тонкого очищення. Параметри: висота 29 мм, довжина 215 мм, ширина 193 мм.

Всі перераховані вище компанії-виробники випускають універсальні фільтри. Вони відмінно підійдуть для вашої Toyota Camry. Але не забувайте, що у виробництві оригінальних очищувачів Toyota, використовують сучасне обладнання та матеріали. Крім цього, ви отримуєте гарантію якості. Встановлюючи оригінальний фільтр, ви забезпечуєте свіжість і Comfort під час їзди. Піклуватися про своє здоров’я потрібно і за кермом!

Міняємо салонний фільтр Toyota Camry своїми руками

“Data-medium-file =” https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/568x390_kak-zamenit-salonnyy-filtr-v-toyota-camry-1.jpg “data-large- file = “https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/568x390_kak-zamenit-salonnyy-filtr-v-toyota-camry-1.jpg” svgxml,% 3Csvg% 20xmlns =% 22http : //www.w3.org/2000/svg%22%20viewBox=%220%200%20550%20391%22%3E%3C/svg%3E ‘data-src = “https://www.mymirtoyota.com /wp-content/uploads/2016/02/568x390_kak-zamenit-salonnyy-filtr-v-toyota-camry-1.jpg “alt =” Заміна салонного фільтра Toyota Camry “width =” 550 “height =” 391 “data- srcset = “https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/568x390_kak-zamenit-salonnyy-filtr-v-toyota-camry-1.jpg 460w, https: //www.mymirtoyota. com / wp-content / uploads / 2016/02 / 568x390_kak-zamenit-salonnyy-filtr-v-toyota-camry-1-150×107.jpg 150w “data-sizes =” (max-width: 550px) 100vw, 550px “/

Toyota Camry, як і інші моделі японського виробника, потребує дбайливого догляду і постійного обслуговування. Своєчасне оновлення витратних матеріалів. запорука довгого експлуатації вашої машини. Одним з важливих складових є заміна салонного фільтра Toyota Camry. Мабуть, це унікальна річ, яка не впливає на технічний стан автомобіля, а створена спеціально для збереження «чистої» середовища в салоні. Фільтр призначений для запобігання попаданню в атмосферу салону шкідливих газів, дрібних частинок пилу і іншого бруду. Попросту він «покликаний» захищати наше здоров’я під час їзди.

Як поміняти салонний фільтр на Toyota Camry?

Що б змінити салонний фільтр, не потрібно ніяких особливих знань або зусиль, все дуже просто. Демонтаж старого очищувача відбувається дуже швидко:

Заміна салонного фільтра Toyota Camry V40 починається з відкриття бардачка (саме там «захована» шахта) і зняття обмежувального амортизатора за допомогою викрутки.

“Data-medium-file =” https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/e6231d4s-480.jpg “data-large-file =” https://www.mymirtoyota.com /wp-content/uploads/2016/02/e6231d4s-480.jpg “svgxml,% 3Csvg% 20xmlns =% 22http: //www.w3.org/2000/svg%22%20viewBox=%220%200%20486% 20593% 22% 3E% 3C / svg% 3E ‘data-src = “https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/e6231d4s-480.jpg” alt = “Обмежувальний амортизатор бардачка” width = “486” height = “593” data-srcset = “https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/e6231d4s-480.jpg 480w, https: //www.mymirtoyota. com / wp-content / uploads / 2016/02 / e6231d4s-480-123×150.jpg 123w “data-sizes =” (max-width: 486px) 100vw, 486px “/

Потім вам потрібно повністю демонтувати ящик (опускаємо його до повного упору вниз). За задньою панеллю бардачка ви побачите отвір. Відкриваємо шахту і демонтуємо старий фільтруючий елемент.

“Data-medium-file =” https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/55231d4s-960-700×525.jpg “data-large-file =” https: //www.mymirtoyota.com / wp-content / uploads / 2016/02 / 55231d4s-960.jpg “svgxml,% 3Csvg% 20xmlns =% 22http: //www.w3.org/2000/svg%22%20viewBox=%220%200% 20535% 20401% 22% 3E% 3C / svg% 3E ‘data-src = “https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/55231d4s-960-700×525.jpg” alt = ” Шахта для салонного фільтра Toyota Camry “width =” 535 “height =” 401 “data-srcset =” https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/55231d4s-960-700×525.jpg 700w. https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/55231d4s-960-768×576.jpg 768w, https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/ 55231d4s-960-150×113.jpg 150w, https://www.mymirtoyota.com/wp-content/uploads/2016/02/55231d4s-960.jpg 960w “data-sizes =” (max-width: 535px) 100vw, 535px “/

Шахта для салонного фільтра Toyota Camry

При установці нового очищувача зверніть увагу на стрілку «потоку повітря». Дуже важливо не помилитися і вибрати правильний напрямок повітряного потоку, щоб не порушити прохідність повітря в салон і вентиляційну систему авто. Якщо процедура заміни пройшла з помилками. не біда. Дістаньте неправильно встановлений елемент і повторіть процедуру.

Після установки нового фільтруючого елемента робимо зворотну збірку всіх комплектуючих. На цьому заміна салонного фільтра Toyota Camry 40. завершена.

Також рекомендується провести попередню дезінфекцію вентиляційної шахти. У цьому нам допоможе препарат LIQUI MOLY моделі Klima Anlagen Reiniger. Це спеціальний миючий для кондиціонерів і вентиляційних зазорів від грибків і бактерій. Ще одна цікава функція даного препарату полягає в тому, що при використанні він є якісним освіжувачем повітря на довгий час.

Витяг паливного модуля

Для заміни паливного фільтра Camry 50 спочатку демонтується модуль в зборі. Процес складається з наступних етапів:

 • Нижня частина заднього дивана тягнеться вгору і виводиться з зачеплення з двома фіксаторами, потім витягується з салонного простору.

(Посилання на джерело фото)

 • У звільненому просторі знаходимо і демонтуємо захисну кришку паливного модуля Camry V50, який зафіксований герметиком.
 • Відключається фішка живлення пристрою подачі палива. Для цього буде потрібно затиснути пластиковий фіксатор і потягнути вгору.
 • Пензликом або пилососом очищаємо кришку модуля і простір навколо від пилу і бруду. Надалі все протирається вологою ганчіркою, щоб запобігти попаданню сміття у внутрішню порожнину бака.
 • Відкривається кришка бензобака для стравлювання тиску.
 • Виконується відключення шланга подачі бензину від модуля. Для цього попередньо знімається стопорная скоба, виводячи пластикові планки з зачеплення за допомогою викрутки з плоским жалом. Потім шланг стягується зі штуцера. Попередньо рекомендується обкласти простір навколо посадочного гнізда дрантям, щоб виключити потрапляння бензину на оббивку і в салон Camry 50.
 • Викручуються кріпильні болти модуля в кількості восьми штук.

Залишається запам’ятати чинне положення модуля (можна нанести мітки маркером) і витягнути його.

Самостійна заміна паливного фільтра Camry 50/55

Для запобігання попадання частинок бруду в паливний контур використовується фільтруючий елемент. Його засмічення негативно позначається на роботі силового агрегату Camry 50. Розглянемо, як міняти фільтр паливний Toyota Camry 50 і ознаки його засмічення.

Розбирання паливного модуля

Процес розбирання паливного модуля Camry 50 складається з наступних операцій:

 • Від’єднуються роз’єми живлення у верхній частині. Для вилучення першого потрібно попередньо втопити фіксуючу планку. Другий витягується за допомогою піддягання плоским жалом викрутки.
 • Акуратно виводиться з зачеплення фіксує планка бензонасоса, утапливая кріпильні пластинки.
 • З кришки мотора насоса стягується живить фішка, попередньо одягнувши плоскою викруткою.
 • Далі необхідно звільнити насос подачі палива. Для цього знадобиться зняти металеву скобу з направляючої планки з металу, що супроводжується від’єднанням поплавка з електронним блоком. Потім викруткою віджимається чотири пластикових фіксатора в нижній частині корпусу насоса, і він витягується. При цьому всередині корпусу може залишитися прокладка, яку потрібно витягти і поставити на місце.
 • Далі поддевается викруткою і знімається клапан, який розташований на бічній частині корпусу насоса, також буде потрібно приділити увагу прокладкам. Потім можна приступати до заміни паливного фільтра Toyota Camry 50.

артикули

Для заміни паливного фільтра тонкого очищення Camry 50 на оригінал використовується артикул 7702433090 концерну TOYOTA / LEXUS. Як аналог доступна запасна частина виробництва MASUMA з каталожними номером MFFT140.

Toyota 7702433090

 • TOYOTA / LEXUS 2322-0360-61. артикул оригінального паливного модуля (насос і обидва фільтра в зборі).
 • MASUMA MPU-051. каталожний номер фільтра грубої очистки (сітки).
 • MASUMA MPU-112. артикул паливного насоса.

Як зрозуміти, що паливний фільтр забився

Визначити, що засмітився паливний фільтр Toyota Camry 50, можна за такими ознаками:

 • спостерігається зростання показника споживання палива;
 • різкі смикання машини в момент підйому в гору;
 • знижується потужність ДВС;
 • троение працюючого мотора;
 • раптова зупинка двигуна при роботі на холостих обертах;
 • періодично фіксується ефект гальмування без оперування гальмівною педаллю;
 • провали в функціонуванні ДВС в момент збільшення оборотів.

Необхідно своєчасно звертати увагу на які проявляються ознаки засмічення фільтруючого елемента палива Camry 50. Це дозволить уникнути ситуації з повним виходом з ладу пристрої фільтрації.

Зазначені раніше ознаки несправності можуть свідчити і про інші неполадки. Починаючи від поломки датчиків, закінчуючи ушкодженнями провідників.

Ознаки виходу з ладу бензонасоса

Заміна бензонасоса Toyota Camry 50 може знадобитися при фіксації таких ознак несправності:

 • Зниження потужності. спостерігається неадекватна реакція на оперування педаллю газу: смикання, втрата ходу і раптове гальмування. Це обумовлено зниженням продуктивності насоса подачі палива, якої не вистачає для створення необхідного тиску в паливному контурі. Симптоми виразно проявляються при великих оборотах ДВС, і в момент руху на підйом.
 • Підвищена вібрація, нестабільні обороти і троение мотора. ознака, як правило, проявляється періодично. Що обумовлено зносом окремих деталей паливного насоса Camry 55 або поганим контактом в електричному ланцюзі.
 • Зміни звуку функціонуючого мотора. первинний симптом несправності бензонасоса Camry 50. Почути різну тональність працюючого мотора можна в момент прогріву. Надалі звук стабілізується.
 • Прояв сторонніх звуків з боку паливного бака. ознака свідчить про попереднє виході з ладу насоса подачі палива. При цьому можуть лунати писки, шуми, скрип або гул. Що вказує на механічний знос вузлових елементів або засмічення сітки, що фільтрує. Для Toyota Camry 50 доповненої газовою установкою така несправність особливо актуально.
 • Проблематичний пуск ДВС Camry 50. запуск двигуна здійснюється після тривалої роботи стартера. Незалежно від стану силового агрегату. холодний або прогрітий. Це обумовлено довгим набором необхідного тиску паливним насосом Camry 50. При спостереженні зазначеного симптому, слід в найкоротші терміни вжити заходів для усунення неполадки.

Заміна паливного фільтра Camry 50

Розглянемо поетапно процес заміни фільтруючого елемента паливної системи Toyota Camry 50.

Для зміни паливного фільтра Toyota Camry 50 своїми руками крім запчастин знадобляться: викрутки фігурна і з плоским шліцом, ганчір’я, вологі серветки (волога ганчірка), пензлик (пилосос), ключ накидний на 8.

інтервал заміни

Регламент технічного обслуговування Toyota Camry 50 наказує міняти паливний фільтр кожні 80 тис. Км.