Заміна радіатора грубки Lifan Солано

Замена радиатора отопления салона лифан солано

Піч Lifan Солано

Чи не претендую на всебічний показ проблеми, але дещо показати зможу. чому в книзі не описана ця операція для мене загадка, напевно поки що не придумали як її знімати! і так, всім які вирішили поміняти радіатор опалення самостійно мій перший рада: прийміть заспокійливе, так як вид дешевого крихкого пластика, зім’ятих повітропроводів, щілини у стиках тих же самих повітропроводів розсердить кого угодно.далее по суті. беремо книгу з картинками і починаємо розбирати. про те як зняти торпедо в книзі детально написано, єдине, що мені довелося ще зняти це центральний кожух, від куди стирчить рукоятка МКПП. без його знімання тормедо зніматися не хотіла ніяк. все знімається легко і без проблем. на цю справу особисто у мене пішло 3часа. зняли, бачимо картину: центральний воздуховод

грубки, lifan, солано

відкручуємо залізяку від кузова (5 саморізів зверху) відкручуємо сам повітропровід (2 гайки на 8) і знімаємо воздуховод який розподіляє повітря на скло (2 самореза). а ось і це чудо, гармонійно виглядає, неправдалі ?? все це зняли і бачимо таку картінукондей (чорний корпус) грубка (сірий корпус) особисто я довго міркував що є що і за яку лямку тянутьвсе разом виглядає Такна дивишся на це і думаєш, пацан ти крутий і всі проблеми твої позаду, але проблеми тільки началісьчто б отсоеденіть корпус печі від корпусу кондея нада снить 6 засувок по типу як на фарах. засувка знаходяться Здес позначив тільки місцезнаходження 4х. інші 2 знаходяться з тильного боку. побачити їх не можна, знімаються тільки на дотик. але знімаються, перевірено тут людина говорила що використовував ніж «білочка». я, на жаль ні білочку ні бобра не знаю. просто купив в Ашані звичайний ніж, взяв найкоротший (близько 20см, лезо 10см). їм все і зняв. відстебнув дужки дуємо під капот.что б повністю звільнити грубку треба від’єднати 2 патрубка і відкрутити 2 гайки. ось цей момент без мату згадати не можу. сраний сжімние хомути на цих двох патрубках я знімав хвилин 40. далі йдуть 2 гайки. одна є на фото, інша майже під нею але нижче на 25-30 см.кстаті гайка може почати обертатися прям з гвинтом. не лякайтеся, на цьому життя не скінчилося. просто гвинт там не звичайний, на нього і гайка нагвинчується і сам він угвинчується в корпус печі. так що з будь-якого яким нибуть способом та викрутиться! все відкрутили, йдемо знову в салон. і починаємо сірий корпус Копашов. вже буде видно, що грубка вільно ворушиться, так її бочком бочком і витягуємо. ось вона родная.красним позначений вхід від кондея, синім вихід на салонні повітроводи, жовтим сам радіатор, а зеленим один з двох болтів, що кріплять грубку до моторній перегородці. далі відкручуємо 2 самореза на фотоі дістаємо радіатор. ось і вся не хитра операція. збірка як завжди йде веселіше. всі роз’єми там легко приєднуються назад, переплутати що то з чим то складно. особисто у мене на це пішло 2 дня! правда робив на вулиці, на морозі і в перший раз. всім удачі!

Lifan Solano Sponge Bob

РжаВейКА Тепло, затишок і Comfort. як в минулі часи. Заміна радіатора отопітеля!

Лифан Солано меняем радиатор печки

Всім привіт! З наступаючим 2019 роком! Давненько нічого не писав. І ось настав той время.Із назви БЖ як ви вже зрозуміли, радіатор грубки наказав довго жити (в холоді довго не проживеш) Значить, радіатор не потік, він просто мабуть на половину забився і перестав віддавати більше тепла в авто. Одна половина автомобіля з боку пасажира взагалі дуло холодним. Плюс термостат у мене стоїть 82. говно повне. машинка з ним не прогрівається повноцінно.

READ  Як поміняти радіатор грубки на Granta

Повний размертемпература з 82 термостатом

Його в наших регіонах взагалі продавати не треба! Перед новим роком я купив новий радіатор і термостат і сьогодні тільки вийшло виділити час і зайнятися заменой.Термостат взяв такий WV48B-88

Повний размертермостат 88. продавець сказав Японія)

Повний размеррадіатор обігрівача модернізований зі збільшеним ресурсом

У гаражі почав розбирати авто сегодня.Чтоб замінити радіатор я спочатку зняв і витягне центральний тунель, кожух радіатора і ось він перед очима.

Повний размерродной радіатор готовий покинути автоСнял кріплення, які фіксували радіатор. У салоні поки зупинимося і переходь під капот.Там я спочатку вирішив замінити термостат, але не тут то було. Один з болтів який зміцнює кришку термостата прикипів і відмовився викручуватися. довелося повністю знімати корпус термостата.

Повний размеркорпус термостата. болт вже зрізав болгаркою і викручені.

Продовжуємо міняти радіатор печкі.Под капотом відкручуємо підводять шланги обігрівача, зливаючи з них антифриз. Після цього всього повертаємося в салон авто і болгаркою спиляв трубки старого радіатора

Повний размерраспілени трубки радіатораТеперь все витягуємо

Lifan Solano//Замена радиатора охлаждения

Тепер ось фото для порівняння нового і старого радіатора. зліва старий, праворуч новий

Повний размердля рівняння. два радіатора

Тепер можна ставити все в зворотному порядку, але без болгарки)

Повний размервот як то так. Новий радіатор будинку на законному місці)

Тепер пересуваємося під капот і доробляємо там.

Повний размерсобіраем обратноСамое цікаве і беспонтових в даному процесі. довелося бігти в магаз і купувати новий шланг.До цього я просто помацав шланги, подивився. м’які. І не став купувати. але при знятті я так їх і не зміг просто стягнути з боку радіатора грубки.

Ну да ладно. зібрав все, залив антифриз і пішов дивитися в салон, щоб ніде не потекло. переконавшись що все в порядку, поставив кожух радіатора на законне місце

Повний размерпоставіл кожух радіатора печкіпосле цього зібрав назад салон автомобіля і насолоджувався теплотой.Теперь всюди дме ГАРЯЧИМ повітрям.

Ну ось на сьогодні і все. Всім дякую за увагу.

Особливості роботи системи обігріву

Принцип роботи системи обігріву авто Lifan Solano не є унікальним. Так, в ролі теплоносія використовується рідина, яка одночасно задіяна в системі охолодження двигуна. До складу системи входять такі елементи, як теплообмінник, нагнітач, магістраль, по якій циркулює охолоджуюча рідина, а також вентилятори і модуль управління, який відповідає за роботу всіх процесів. Система обігріву не працює сама по собі, оскільки вона об’єднана з корпусом випарника. Таким чином, як в системі нагріву, так і в кондиціонуванні повітря, застосовується загальний нагнітач, а також загальні повітряні канали з дефлекторами.

Іноді заміну радіатора грубки обігрівача доводиться виробляти в результаті затоки герметика в систему охолодження двигуна.

Так виглядає система опалення з боку підкапотного простору

Так виглядає система опалення з боку підкапотного простору. інший ракурс

У момент, коли двигун знаходиться в робочому стані, водяний насос за допомогою водяного патрубка переміщує охолоджуючу рідину (в чому різниця у типів охолоджуючої рідини. тут) крізь високотемпературний циліндр в теплообміннику. Саме там і відбувається підняття температури охолоджуючої рідини. Після цього повітря прогрівається до достатньої температури в теплообміннику, вступаючи в салон автомобіля на лобове скло для його прогріву або ж відтавання. Після цього циклу, холодоагент всмоктується в зворотному напрямку за допомогою водяного насоса. На цьому цикл завершується і повторюється в тому ж порядку. Таким чином, грубка на Lifan Солано практично не виділятися на фоні інших моделей.

Приступаємо до демонтажу грубки

Для того, щоб почати візуальний огляд і безпосередній ремонт печі, цілком очевидно, що її потрібно зняти. Саме тому, зараз ми детально розглянемо питання зняття всіх елементів салону, які дозволять нам дістатися і до самої грубки.

 • Для початку, нам потрібно зняти двірники, які будуть заважати в подальшій роботі. Як тільки ви це зробите, ви виявите три болта з гайкою розміру 10. Вони розташовані в різних місцях. зліва, справа і посередині. Очевидно, що їх потрібно зняти. Якщо підлізти буде не дуже зручно, то має сенс скористатися подовжують насадками.
 • Після цього пересуваємося до приладової панелі, більшу частину якої доведеться трохи посунути, щоб дістатися до самої печі. Спочатку знімаємо бардачок (або просто. бардачок) і магнітолу. Також, зняти потрібно буде і кермо. Тут потрібно діяти дуже обережно, так як два дроти, які відповідають за з’єднання з подушками безпеки, не мають достатнього запасу міцності. Тому, просто сильніше потягнувши кермо на себе, ви можете дані дроти обірвати, після чого їх потрібно буде припаювати на місце.
 • Беремо головку на 17, яку використовуємо для того, щоб відкрутити болт, що утримує сам кермо. Після того, як болт знятий, можна потягнути кермо на себе, щоб зняти його з утримує шківа. Далі відкручуємо три оголилися шурупа, а також від’єднуємо подушку. Для цього необхідно зняти два дроти жовтого кольору з такими ж жовтими клемами. Один з дротів відповідає за сигнал, а ось тато-мама будуть круглими, так що помилитися буде складно. В результаті, ми повністю знімаємо кермо, не пошкодивши ніяких інших деталей.
 • Тепер настав час зняти перемикачі поворотних сигналів і склоочисників. Вони тримаються на трьох болтах з головками під насадку типу «зірочка». Демонтаж не повинен бути складним, так як зламати що-небудь досить важко.
 • Інформаційна панель спідометра і тахометра також повинна бути знята. Для цього потрібно відшукати пару гайок під ключ десятого розміру і відкрутити їх. Тепер переміщаємо свій погляд трохи вліво, на місце біля регулятора фар. По суті, всі елементи, що знаходяться тут, також, повинні бути демонтовані. Відкрутивши кілька гвинтиків, можна просто потягнути панель на себе, щоб зняти її. До слова, на бічній грані панелі можна знайти болтики під насадку типу «зірочка», яка необхідно відкрутити. Півдорозі до того моменту, як грубка Lifan Солано буде знята. вже пройдено.
 • Тепер приступаємо до демонтажу панелі біля ручки гальма стоянки. Там можна виявити пару шурупів на задніх бокових частинах. Після їх відкручування, необхідно трохи підняти панель і потягнути у напрямку до заднього ряду крісел. Зверніть увагу, що під панеллю розташовується один шуруп, який досить важко буде відкрутити. Так що, не зайвим буде запастися коротенькій викруткою, якою буде там максимально комфортно працювати.
READ  Заміна радіатора грубки Priora 16 клапанів

Тепер прийшла черга фінальної частини. Для цього потрібно буде відкрутити ще два шурупа. Вони трохи приховані від очей. Мова йде про тих шурупах, які можна знайти дивлячись на грубку через шахту магнітоли. Один з них розташувався прямо перед вашим поглядом, а ось інший трохи зміщений вправо по відношенню до магнітоли. Після того, як вся панель позбулася своїх кріплень, її можна знімати. Для цього необхідно з боку водійського крісла трохи підняти і потягнути на себе таким чином, щоб вона пройшла два стирчать болта, які знаходяться на місці, де ми попередньо вже демонтували інформаційне табло. Отже, вся панель тепер знято, і справа залишилася вже за самою піччю. Це ж стосується і того, щоб отримати доступ до такої деталі, як радіатор грубки Lifan Солано.

Тут потрібно вже визначитися з тим, яка саме частина печі знадобиться для подальшого обслуговування. Але, в будь-якому випадку, для початку, потрібно зняти шланги, попередньо стравив частина охолоджуючої рідини за допомогою ковпачка, щоб та не вилилася на підлогу або інші деталі авто. Далі відкручуємо пару шурупів, що дозволить нам зняти металеву заглушку. Беремо в руки ключ десятого розміру, щоб відкрутити одну гайку і два болта, які знаходяться прямо перед нашими очима. Тепер ми можемо вийняти грубку, зокрема ту її частину, де знаходяться всі заслінки, які найчастіше доводиться обслуговувати.

Після заміни радіатора ми рекомендуємо Вам промити систему охолодження, так як через поламаний радіатор в охолоджуючу рідину могла потрапити бруд і інше сміття.

Заміна радіатора грубки на Lifan Солано

Заміна радіатора грубки автомобіля Lifan Solano мало чим відрізняється від аналогічної процедури у інших авто. Тим не менш, деякі особливості, все ж, є. Саме про них ми сьогодні і поговоримо.

READ  Як зняти радіатор грубки на ВАЗ 2107

Корисні поради.

Попередньо запасіться ємністю, куди ви зможете стравити зайву рідину, що охолоджує. Також, не забувайте про те, що відсутню частину даної рідини доведеться доливати. При цьому використовувати потрібно тільки той тип антифризу, який попередньо був залитий в системі. Якщо через радіатор в антифриз потрапила вода, то анфріз необхідно замінити, докладніше в матеріалі: заміна та промивка системи охолодження.

діагностика

Маса причин може бути у такій поломки. Правильно проведена діагностика дозволить виявити причину, а це 50% успішного ремонту.

 • Найперше, на що варто звернути увагу, це кількість охолоджуючої рідини в розширювальному бачку системи охолодження. Рідина повинна перебувати між мінімальним і максимальним рівнем.
 • Перевірити фільтр салону.
 • Далі перейдемо до термостата. Ознаки неробочого термостата. це коли двигун довго набирає робочу температуру або кипить. Перевірити коректну роботу термостата можна наступним чином: завести автомобіль, почекати 5. 7 хвилин і спробувати патрубок після термостата і блок до нього, блок до термостата повинен бути теплим, а патрубок прохолодним.
 • Потрібно перевірити патрубки входу в радіатор опалення і після нього, вони повинні бути приблизно однієї температури.

Що робити, якщо на автомобілі Lifan Солано погано гріє пічка

У холодну пору року опалення салону є однією з головних систем в автомобілі. Хто їздив на автомобілі з непрацюючої грубкою в зимові морози, той знає, що робити це дуже складно, а іноді неможливо, оскільки волога з повітря конденсується на склі, крім того, при мінусових температурах скло покривається густим шаром інею, що погіршує видимість, і їзда стає небезпечною. В авто зі справною пічкою в такій ситуації досить направити потік теплого повітря на стекла, і вони придбають первісну прозорість. Холод в салоні викликає дискомфорт для водія, що також негативно позначається на безпеці управління. При несправності, коли в Lifan Солано не гріє пічка, необхідно знайти причину, а не наслідок.

ремонт

Після проведеної діагностики і виявленої причини несправності можна приступати до ремонту.

 • Долити охолоджуючу рідину до рівня. Перевірити систему охолодження двигуна на предмет протікання ОЖ. Якщо такі є, їх негайно слід усунути, оскільки вони можуть стати причиною утворення повітряних пробок, що негативно позначається на роботі системи охолодження двигуна і опаленні салону. Після доливання рідини і усунення протікання потрібно прибрати повітряну пробку із системи. Для цього необхідно прогріти двигун то того моменту, коли включиться вентилятор. Потім відкрутити спускний клапан на патрубку і довести кількість обертів колінчастого вала до 1 тис. Об / хв. До появи рідини без бульбашок повітря. Після чого закрити клапан і при необхідності долити ОЖ до рівня.
 • Якщо забитий фільтр салону, то його необхідно замінити. Зробити це можна, знявши бардачок з пасажирської сторони, для чого потрібно віджати клямки на кришці і дістати його, потім дістати сам фільтруючий елемент і замінити його.
 • Якщо діагностика показала, що вийшов з ладу термостат, то його необхідно замінити (даний елемент неремонтоздатність). Для заміни буде необхідно злити рідину з системи охолодження. Після заміни несправного елемента залити ОЖ і зробити процедуру видалення повітряної пробки за алгоритмом, описаним в пункті
 • Якщо патрубок входу в радіатор опалення гарячий, а на виході холодний, значить, несправність полягає в самому радіаторі. Він або забитий, або в ньому утворилася повітряна пробка. Якщо процедура по видаленню повітря, описана в пункті. не допомогла, значить, буде потрібно заміна радіатора грубки або його промивка.

Дана поломка не є складною. Її легко діагностувати і справити. За винятком заміни радіатора. А в іншому все ремонтується своїми руками без залучення фахівців і з мінімальними витратами. Дотримуючись алгоритм дій описаних вище, ви підвищуєте ймовірність усунення несправності.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS